Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeNed Feb 02, 2020 9:10 pm

Haj
ker sem prehitra pri pisanju se mi dogajajo lapsusi Embarassed namesto 2018 sem kar dvakrat upoštevala lansko leto za prebiranje knjig 08 se zgodi, še dobro, da se da popraviti :D saj ni življenskega pomena pa vendarle...
Dan pa spet, kot bi ga narisal slikar po svoji volji, vse v barvah pozitive. Meni so všečni motivi narave in kakšni portreti. Ta privilegij risanja moraš verjetno prinesti s sabo na svet. Če se da vse tehnike in trikov naučiti 08 verjetno tudi, samo neka podlaga v genih pa že mora biti.
Koliko ljudi se je sprehajalo v evroparku in kamor koli si pogledal, vsepovsod si videl sprehajalce. Naj traja takšno vreme dokler traja, saj ne vemo kdaj bomo plačali davek za te pomladanske dneve. Čeprav pa moram reči, res močno pogrešam bele kristale, ki se stopijo na dlaneh in nosu, ki se nežno spuščajo z neba. Spet me je zaneslo v sanje whistle

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePet Feb 07, 2020 9:11 pm

Haj moj dragi dnevnik
evo mene spet po dolgem času, čakaj a sem napisala po dolgem času Wink pa saj je komaj 4 dni odkar sem se oglasila pri tebi :D vmes pa se je zgodilo kar nekaj zadev. Včeraj sem morala spet v Ljubljano na nič kaj prijeten še en poseg. Tako da moram počivati vsaj dva dni. Pa paziti moram, da ne staknem kakšno virozo. Spet sta mi bila v podporo in pomoč sin in mož 07 07 sedaj pa bo treba počakati, kaj se bo odločil zdravniški konzilij 08 Ja tako je to v življenju vsakega po malo... sem polna svetlobe in lepih misli. Večino časa imam glavo v oblakih in skušam odmisliti vse slabo. Sem pa kot vedno odprta knjiga, ki ji na prostem veter, kar sam od sebe obrača liste.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Danes smo izobeseli zastavo, saj je jutri naš kulturni praznik. Pred sabo imam knjigo Pesmi in Pisma franceta Prešerna. Večkrat jo vzamem v roke in jo prebiram. Uredil in spremno besedilo je napisal gospod Boris Paternu najlepša med njegovo poezijo mi je Memeto mori in gazela ki jo citiram:

Pesem moja je posoda tvojega imena,
mojega srca gospóda, tvojega imena;
v nji bom med slovenske brate sladki glas zanesel
od zahoda do izhóda tvojega imena,
na posodi v zlatih črkah slava se bo brala
od naróda do naróda tvojega imena;
'z nje svetloba bo gorela še takrat, ko bova
únstran Haronovga bróda, tvojega imena.
Bolj ko Delije, Korine, Cintije al Lavre
bi bilo pozábit' škoda tvojega imena.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tole pa je moje pisanje v spomin Francetu, ki sem ga zapisala 09. 02. 2018

Naš France, romantični poet
v tančico ljubezni odet
vizionar za vse večne čase
za vse ljudi ne meneč se za rase

otrokom rad je fige dajal
pod balkonom Primicevih postaval in dolgo je stal
ostala mu muza za večne je dni
vzlic temu v njegovih pesnitvah
na našo srečo, še danes živi

večkrat je bil odrinjen od ljudi
poln kozarček pa ga spodbudi,
da še z večjo vnemo, napiše kakšen sonet
kot odličen odvetnik politično preklet

danes pa so njegove stvaritve
poezije in pesnitve
na dosego nam vseh,
ki ne menimo, če je v pesmi opisan tudi  kakšen greh.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tako toliko za danes s toplino in  lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeNed Feb 09, 2020 7:55 pm

Haj
spet nebeson ni všeč, kar se dogaja na zemlji, zato tako divje piha. Krošnje suhih vej dreves skoraj tvorijo obok, ali kot bi bile zraščene skupaj. Izgleda kot silhueta dveh zaljubljenih, ki se nikakor ne moreta še boljše nočeta ločiti. Dimniki pa kašljajo bel dim, ki se vrtinči na vse strani. Čeprav je sonce čez dan razprostiralo svojo zlato mrežo, čez mesto mu veter ne dovolil, da bi nas vsaj malce ogrelo. Na večer pa je nebo postalo bolj zeleno, kot modro. Tudi mesec se vsak dan pojavi kasneje vsaj za dvajset če ne že več minut. To je narava, teh stvari ni nikjer zapisano ne v tablici ne v kakšni knjigi, tako pač je. Če bo res jutri tako pihalo, kot je napovedano se nam bo čas zagotovo upočasnil. Kajti obče je znano, da slabe stvari trajajo dolgo, lepe pa imajo zelo kratko dobo trajanja. Vse pa je na srečo zapisano v spominih...

Toiko za danes s toplino in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeSre Feb 12, 2020 8:45 pm

Haj
kako lep je bil danes dan nebo čisto, kot solza. Z možem sva izkoristila lepe pomladno ( čeprav po datumu še ni ) vreme za sprehod po evroparku. Kako lepo nas je s svojimi žarki božalo sunny , krogla žarečih plinov, ta centralna točka našega osončja okoli katerga krožimo mi in še vsi ostali planeti. Res je vse tam zgoraj vse zapleteno za nas navadne smrtnike. Prehitro se čas vali čez nas in vsem nam, ki smo v jeseni svojih let se teško vraščamo v novitete, ki so nam dandanes na v pogled in razpolago preko strička Googla. Je pa zanimivo prebrati, kako vse poteka v vesolju. Že angleški dramatik, književnik in gledališki igralec William Shakesper je napisal: Citiram
Na nebu in na zemlji so stvari
o katerih se ti niti ne sanja

Pa bi se povsem strinjala z njim. Je pa tudi dobro, da vsega pa še ne vemo. Lahko le sanjariš po svoje o vsem in zavit v tišino poslušaš odmeve starih duš. Mi je pa grozno smešno, ko se vse več ljudi oprijemlje trditvi, da je naša ljuba zemljica ploščata. Ne vem zakaj; No ne smem biti pristranska vsak človek ima pravico do svojega mišlenja 012
Toliko za danes s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePet Feb 14, 2020 7:46 pm

Haj
čeprav danes ni čas, ko vsepovsod diši po cimetu, klinčku, muškatu itd... je današnji dan lep.
Samo škoda, da so se  sanje prehitro razblinile, kot jutranja rosa na soncu. Pa kaj, saj se je pozneje sonce razletelo po naravi, kot kakšen ognjemet. Vse je tako popolno ali pa samo jaz gledam z drugimi očmi 08 nekaj je v zraku, nekaj kar spominja na tople in iskrene objeme. Še lepše pa je, kadar nam kdo s pogledom pogladi telo kot slikar, ko s  čopičem počasi jadra po platnu. Res prav res včasih človek rabi pogled in nasmeh, kot kakšen odvisnik. Takrat pa se počutiš, kot metulj, ki so ga ujele otroške roke. Malce utesnjen ampak srečen. Pa saj ni čudno danes je 14 februar dan za ljubezen in srečo, zato se mi porajajo takšne romantične misli whistle Na to temo pa imam tudi svojo poezijo:

Jaz sem tako...

Jaz sem tako romantična duša,
da še poleti božične pesmi posluša

ob lepi melodiji ustavi se mi čas,
kako lepo bi bilo,
če več takšnih na svetu bilo bi nas

manj bi bilo prepira in zla
tako pa nekaterim dan preveč
brez pokrivala na soncu
se že kar dobro pozna

lepši je dan,če sonce smejoči podobi riše okvir,
kot pa da se dvigata
v telesu žolč in drobir

zato pa zagotovo ostala bom še naprej
romantična duša,
ki uboga svoje srce in ga posluša.


Knjige v knjižnici pa so se mi spet, kar same ponujale katero naj vzamem v roke in nisem se zmotila, vsaj prva je že zelo v redu :D Škotska tam leta 1400, te so mi najbolj všečne... pa vsebina ni da ni...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePon Feb 17, 2020 9:40 pm

Haj
vikend pa je bil spet lep, druženje s sorodniki. Spet smeh pri kartanju pa kako lepo je, ko se vse zgodi čisto spontano. No to pot sem pa le enkrat zmagala, potem pa počivala na tej lovoriki cheers in pozabila gledati, kar drugi odlagajo, pa sem spet bila zguba.Tokrat pa je vnukinja špegala v karte svojemu stricu in ga opozorila; Ja zakaj pa ne daš ven tiste štirice, potem pa njegova reakcija  010  Še danes smo se z vnukinjo smejale na ta račun. Ob takih trenutkih pozabiš na vse, kar te teži, otreseš se senc, ki te spremljajo tam nekje zadaj.
Danes pa delovno, tudi šivala sem malce za moje drage, tam pa tudi ob poslušanju muzike zraven uživam. Tako, da se nimam za enkrat nič za pritoževati, kaj pa še pride 08
S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePet Feb 21, 2020 9:11 pm

Haj
dnevi pa letijo, kot bi se jim močno mudilo Surprised komaj je bil najdaljši dan v tednu ponedeljek pa je tukaj že petek. Lep dan je bil danes srečale smo se prijateljice, da smo praznovale rojstni dan. Objemi, klepet, smeh, solze vsakega po malo. Vsaka zase imamo skrbi velike, kot skale, ki se nam valjajo po glavi, kjer je gmota vročične kaše. Kaj vse nas še čaka. Včasih je strah predvsem le plod naše domišlije, vendar nas dostikrat obišče kaj nepredvidljivega.
Sonce pa je spet ljubkovalo zemljico in potke po parku ko smo se vračale domov. Ob slovesu si obljubimo, da se spet srečamo in si z nasmehom, ki nam polepša dan pomahamo v slovo. Če pa si slučajno pozabimo karkoli povedati se kaj hitro spet slišimo Wink Lep je svet in življenje, če se družiš s poštenimi in iskrenimi ljudmi. Včasih pa je tisto nekaj ali nič, nekaj kar ne morem naravnost komu povedati in nič, kar bi si drznila to tudi storiti 08 Dostikrat si mislim, da bi bilo dobro vedeti svojo prihodnost, ampak kaj bi se s tem obremenjevala, živim vsak dan zase, kar usoda prinese pa prinese...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeTor Feb 25, 2020 9:26 pm

Haj
kako ljubke so bile danes v bolnišnici sestre našemljene v maske, vsem nam, ki smo bili danes naročeni na preiskave so nam lepšale dan. Zadnje čase se vse prevečkrat nahajam v krogu z ljudmi v belih haljah. Popolnoma pa zaupam presoji ljudem, ki so vešči svojega dela. Potrebnih bo še nekaj priskav, potem bomo pa videli, kako in kaj 08 Zato kljub norčavem dnevu pustu, danes ni bil najlepši dan. Tokrat moram pustiti zvezde ob strani si umiti in zaposliti moje misli z meni všečno glasbo in s spomini, ki mi lepšajo trenutno skrb. Ja tako je v življenju, kot dacarji zahtevajo svoj davek, tako tudi plačamo za vso srečo 012

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeSob Feb 29, 2020 8:41 pm

Haj moj dragi dnevnik
spet sem te pustila na suhen od torka. Pa saj sem mislila, da bom kaj napisala, pa se mi ni izšlo. Kot sem prejšnjič napisala se zadnje čase videvam bolj z osebami v belih haljah 08 čeprav bi jih rada zamenjala z ljudmi, ki pri meni zasedajo posebno mesto. Tako pač je, tudi to moram vzeti v zakup in posledično sprejeti, kar mi nasproti prinese usoda. Pa saj bi človek tekel, kolikor ti noge neso in preprosto živel v pravljici. So pa v življenju stvari in strašnosti, katere bi človek z veseljem pozabil pa to enostavno ne gre. Verjetno bom morala zrno sreče na novo posejati, da mi vzklije na pomlad ... Tisto zrno sreče, ki mi je padel v žep novembra je držal samo do novega leta 012
Šepetajoči veter pa se danes razposajeno spet polašča mimoidočih ljudi, od pokrival do oblačil. Gospod, ki je peljal na sprehod svojega štirinožnega malega prijateljčka ni vedel, bi imel v naročju malega kužka, ali bi si držal klobuk whistle Najlepše so slike, ki jih ustvari narava v sožitju vseh živih bitij, so spontane in brez scenarijev.

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeTor Mar 03, 2020 9:38 pm

Haj
Knjige, ki sem jih včeraj nesla nazaj v knjižni hram nisem zamenjala za nove, ker ne vem, kako se bodo razpletali dogodki ki so mi namejeni v bližnji prihodnosti 08 danes sem spet obiskala ljudi v belem. V zdravstveno ustanovo so spuščali le enega po enega samega brez spremstva in na čisto drugem koncu vhoda, kot prejšnjič. Vse za varnost bolnikov povsem razumljivo glede tega virusa. Ko smo stali v vrsti pred dvema varnostnikoma in medicinske setre mi je pogled zdrsnil čez obraze čakajočih in se ustavil na starki, ki je nemočno gledala za spremljevalcem. Ponudila sem ji roko, da sva skupaj vstopili v predverje, tam pa smo se morale ločiti, kjer pa jo je prevzela prijazna sestra. Njen nasmeh in dvignjena roka pa je bil nežen znak v zahvalnost.
Sonce pa se danes ni moglo odločiti ali bi sijalo ali bi se skrilo, ja vreme pač prehiteva sedaj se je prevesilo kar v april. Narcise pa so se že lepo razbohotile in mi na balkonu ob pogledu nanje krasijo in lepšajo dan. Kljub dogodkom, ki  me sedaj pestijo si ob pogledu narave narišem nasmeh na obraz.

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeSob Mar 07, 2020 8:32 pm

Haj
obkljukala sem obveznosti, ki pritičejo soboti. Nisem šla sama v nakupe, paziti se moram, da se česa ne nalezem, kar pa je sedaj zelo v tem času zelo nevarno. Če nisi zdrav te enostavno ne sprejmejo v bolnišnico.
Za praznik sem že danes dobila tiste male čudovite cvetlice tiste z malimi obrazki, ki so mi tako zelo všečne. Ne vem zakaj ampak zadnje dni se mi sanje v jutru razblinijo, kot rosa na soncu. Tudi moja čustva so čisto drugačna začrtana čisto po svoje 08 Nekaj časa traja, preden misli dohitijo utrip srca.
Sedaj pod večer pa je zunaj spet lepo. Zrak se srebrno svetlika, kajti mesec se je obesil na vrhove dreves. Pogled se potopi v občutek, kot bi za trenutek zdrsnila med strani knjige v kateri je dober konec vpravljici. Ja to so le pobožne želje, ki se uresničijo samo takrat, kadar zvezdam na nebu zrasejo repki 04

Toliko za danes s toplino in lepimi mislimi v srcu~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeTor Mar 10, 2020 8:59 pm

Haj
Ne vem kaj naj danes napišem, mogoče samo odenem v obleke moje misli, ki so te dni mešani z občutki, ki mi dajejo v mojem sedajšnjem stanju misliti, da še zdaleč nisem dovolj velika, da bi odpuščala ljudem, ki so mi v življenju po krivici posegali v mojo dušo in mi jo na grd način ranili mi jo izsesali iz telesa. Besede, ki sikajo kakor olje na ognju in nekomu nericklirane zletijo iz ust iz čistega koristoljubja tega pač ne moreš oprostiti. Sicer pravijo, da je odpuščati človeško 08 ampak ne...ne gane me, ko gre mimo in poveša glavo, kot sončnica ob zatonu sonca.
Še dobro, da so v mojih spominih ljudje, ki za vedno zasedajo posebno mesto v mojem srcu. Feri Lainšček je lepo napisal v eni svojih prelepih proz z dobrim naslovom citiram: Ločil bom peno od valov. Na tak podoben način bi morali vsi ljudje izbirati prijatelje ... izločiti pleve od dobrih semen. Samo na žalost prav vsi vedno prepozno spregledamo. Joj kam me je zaneslo ampak taka so moja čustva.
Mesec pa te dni v vsej svoji veličini na vse pretege preganja zgodnje prihajajoče jutro. Tudi kos v svojem črnem fraku se že na veliko trudi, da bi privabil družico, pa mu na žalost še ne uspe, čeprav se na ves glas trudi s svojim petjem. Kako lepo ga je opazovati, ko tako na široko odpre svoj kljunček.

Tako moj dnevnik toliko za danes.....

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeTor Mar 17, 2020 8:59 pm

Haj moj dragi dnevnik
odkar me ni bilo pri tebi se mi je zgodila v življenju spet ena zelo velika preizkušnja. Bila sem na zelo zahtevni operaciji v bolnišnici ki nima najbolj spodbudnega naziva. Pa vendar moram pohvaliti vse po vrsti, mojega kirurga, sestre in vso osebje s katerimi sem bila do sedaj v stiku. Danes sem že v domači oskrbi, čeprav bo treba še dostikrat obiskati kirurga, ki bo določil še nadaljne zdravljenje 08 ja moj dragi dnevnik tako je to. Nisem bila preveč presenečena, ko mi je zdravnik sporočil izvid samo, ko sem odhajala iz klinike je bilo na nebu več črnih oblakov, kot modrega neba. Tako sem kljub soncu videla jaz. Nekaj časa sem požrešno goltala zrak moj jezik pa je bil, kot mornarski vozel, ki se ga ne da, kar zlahka razvezati. Sama sem že dlje časa sumila, da nekaj ni v redu, saj nam organizem sam sporoča že po tem kako se naše telo in počutje obnaša. Kot sem že prejšnjič napisala je tisto seme sreče, veljalo samo do zadnjega dne v letu 2019. Sedaj pa ga moram poiskati, če imam še kakšnega v žepu ga na novo posejati, zato ker mi je nekdo to pomlad zavil v temno na gosto stkano svilo. Sem mislila lani junija, ko sem bila na operaciji za hrbtenico, da bo nekaj časa mir z obiskovanjem ljudi v belih haljah pa ni bilo tako. Zaenkrat je vse v redu, bom rekla stanju primerno bodo pa še nadaljni izvidi pokazali v kolikšni meri je operacija uspela. Ker sem velik optimist in imam okrog sebe ljudi, ki mi dajejo oporo in me crkljajo mi je to tolažeči balzam in mislim samo na vse dobro. Tudi spomini mi dajejo lepe misli, ko jih prebudim in si z njimi polepšam dan. Povrh vsega pa še ta nevidni sovražnik virus, ki nam greni življenje. O sveta preproščina, da bi se vsaj vse postavilo spet v prejšnje stanje.

Tako moj dragi dnevnik toliko za danes 012

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeSre Mar 18, 2020 9:14 pm

Haj

Takole gospa, sprostite se, nekajkrat globoko vdihnite, nastavite svoje lice sončku ali na balkonu ali na oknu, vse ostalo pa bomo storili pri nas, da vam bo lepo! Bo tako v redu?
Moj dragi dnevnik vse to so besede prijazne sestre, ki sem jih bila danes deležna, ko sem klicala na inštitut triaže za vrsto na kontrolni pregled. To so ljudje, ki so s srcem pri svojem poklicu. Da plašč sitnobe zaradi bolezni spričo takih besed preprosto izgine so dejstva. Vsaj pri meni deluje tako. Pa sem se res na balkonu predajala in vsrkavala sončne žarke včeraj, kot danes. Dobro dene.
Poslušam pa na TV kako se ljudje brezbrižni glede tega virusa. Nezaslišano kar ne moreš verjet, pa saj ne ogrožajo samo sebe. Pa tudi mladih se prime, ni tako, kot je baje nekdo izjavil: Ne se bat virusa, saj samo stari gredo diablo

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePet Mar 20, 2020 8:40 pm

Haj moj dragi dnevnik
Ne morem pozabiti včerajšnjega dne, ko me je hčerka peljala na obvezni na kontrolni pregled po operativnem posegu. Zaradi preventivnih ukrepov smo morali vstopati v inštitut s čisto druge strani, kot je sicer vhod. Zaradi preventivnih zadev, smo morali stati vsak sebi v vrsti, ki se je vila kot dolga kača. Nisi mogel prešeteti ljudi, ki smo, kot vsi prišli z razlogom, da poskrbimo za svoje zdravje. V teh kriznih časih je pač tako, če hočemo preživeti in zaužiti še kaj sončka, veselja itd. mora biti tako. So pa žal posmezniki, ki so misli, da bodo varnostnike, ki so varovali vrsto in usmerjali ljudi prelisičili in svojega svojca spravili v stavbo po hitrem postopku. Jok pa se niso dali, gospo je moral soprog odložiti peljati z mercedezom naprej, varnostnik pa je gospo pospremil zadaj v vrsto 012 . Za vstop v inštitut pa smo čakali dobro uro. Ja nič, tam smo vsi enaki med enakimi. Odstranili so mi drenažno cevko, sedaj je bistveno lažje, ni mi treba paziti kje sem pustila lonček z izločki. Tudi počutje je temu primerno. Kajti danes je teden dni od posega. Mislim, da se dobro držim. Odejo obupa sem malce odstranila, čisto na stran pa je ne moremo odvreči. Večkrat pa se zalotim, da mi roke padejo v naročje, kot bi hotele nekaj izbrisati, pa se kaj hitro poberem in začnem misliti lepe stvari. Samo nekatere misli pa ne smem izgovoriti. Pa bo prišel čas, ko mi bo tudi to dovoljeno, vsaj mislim 08

Tako toliko za danes, ko se mi spet zapiše se ti oglasim.

Če se slučajno kdorkoli oglasi na tej strani, spočije svoje misli ob mojem pisanju mu želim veliko zdravja 012

Ob lepi glasbi, z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePon Mar 23, 2020 9:00 pm

Haj moj dragi dnevnik
čeprav nisem na nobenem družabnem socialnem omrežju, se vseeno seznanim na netu z vsemi verodostojnimi novostmi, ki nas kot celotno družbo sedaj pestijo. Ne skrbi me dosti za našo občino, saj je kot vedno s strani naših pristojnih dobro poskrbljeno za nas občane, da se počutimo varne v svojem okrožju in širši okolici 07 07 07 Razkužujejo celotno naše območje cheers Tudi maske se bodo šivale  07 In ob tako lepih novicah steče toplina skozi žile, in z njo olajšanje .....  Hvala vsem
Trenutno sama zaradi moje bolezni še bolj kot drugikrat ne smem hoditi okrog, razen v Ljubljano na inštitut. Tudi moji člani v družini se strogo držijo navodil, da je treba biti discipliniran. Sin dela od doma, hčerka pa prek neta pošilja naloge svojm čebelicam, tako pravi svojim učencem, kadar  so preveč navihani.
So pa res izjeme za katere pa nihče ne more pomagati. So kot kakšna principielna bolezen za sosede, češ za mene pa to ne velja.  
Te dni je hčerka praznovala svoj roj. dan pa smo ji voščili kar lepo po telefončku. Smo se zmenili, da ko bo vse mimo ta nori virus in moja bolezen 08  pa se dobimo in nam naš zet spet speče ribe in lignje njam . Saj je tudi tako v redu, jo bomo pa malce pomladili :D
Drugače sem v redu mojemu stanju primerno, samo včasih se mi prikrade želja po nedosegljivem, takrat mi tišina zavlada na čisto drgačen način. Čudne misli mi kapljajo in puščajo za sabo umazano sled. Pa kaj hitro strah, ki je prej naredil velik cmok v grlu polagoma izgine. Sem pač še vedno velik optimist!!!

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Mar 26, 2020 7:46 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeTor Mar 24, 2020 8:36 pm

Haj moj dragi dnevnik
nič ni bistveno novega, kar pa sigurno ni za prezreti in močno šteje so pa spodbudne novice glede zdravila za našega trenutnega sovražnika, ki se brez možgan in nog prisesa na potencialnega kandidata in potuje z njim, da dobi še nekoga zraven za svoje sorodstvo diablo Twisted Evil Evil or Very Mad Sedaj, ko imam veliko več časa in dosti počivam, mi je prišlo na misel, da narava nekako sama zdesetka ljudstvo, ker nas je očitno preveč na tej zemljici 08 to je samo moje skromno mnenje.
Kako so ubogi starejši ljudje po svetu in tudi pri nas, ki nimajo nikogar od svojcev. V španiji so našli zapuščene celo že celo mrtve ljudi po stanovanjih 01 Grozljivo kaj je človek komu storil, kaj žalega, da se poslovi s tega sveta na tak nečloveški način. Vsaj kakšno lepo besedo bi lahko bili deležni, da bi legle na njihovo dušo preden so zatisnili svoje oči. Težki pajčolan žalosti je zadnje mesece odel cel svet.
Naslednji teden bi imela spet v Ljubljani pregled, pa so me poklicali, da naj ne hodim, zaradi novonastalih razmer po Ljubljani. Pravi moj zdravnik da me bodo poklicali, ko se malce umiri. Naj si pri svoji družinski zdravnici uredim da mi poberejo mojih 51 sponk Shocked ja tudi sama nisem mogla verjeti ušesom, ko mi jih je mož preštel. In ko je končal me pogleda in pravi; A veš sedaj mi je pa kar malo slabo pale verjamem, kaj šele jaz, ki sem to doživela. Ne skrivam svoje bolezni, tudi hvalim se ne z njo, tako pač je. Dostikrat mislim, da bi bilo dobro , ko bi lahko videla skozi okno vsaj delček moje prihodnosti. Ampak ne naj bo tako, da me vedno znova preseneča pa naj bo v dobrem ali slabem smislu. Od sedaj naprej bom svoje življenje jemala čisto drugače. Z oči si bom bom odstranila plašnice in stopala samozavestno naprej. Posodila glas svojemu izjemnemu občutku, ki me je včasih dostikrat prevaral, zadnja leta pa ne. Zato vsem tistim, ki dobro vedo, da zasedajo posebno mesto v mojem srcu: Hvala, da ste moj dih, moja inspiracija in ostajate za vedno v mojih spominih... tole pa je že kratka proza, vse si namreč zabeležim in shranim tudi na Wordu.

Toliko za danes s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018

Ostanimo doma in s tem posledično v zdravju 028


Nazadnje urejal/a Marcelina Sre Mar 25, 2020 8:56 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeSre Mar 25, 2020 8:53 pm

Haj
kako rada bi šla pohodit na sveže zapadle bele snežinke :D  ampak vse je trenutno nedosegljivo 08 je pa lepo gledati ko  poplesujejo sem ter tja pred vrati balkona, kot gosje perje. Le zakaj ga ni bilo takrat, ko je pri meni še klilo jesensko seme sreče. Saj je tudi sedaj lepo ampak zdaj bi morala biti vsa v brstju zelena pomlad. Še vedno bo noč poljubila dan in vse bo šlo dalje svojo pot. Samo vzorci, ki sestavljajo današnji svet niso in nikoli več ne bodo taki, kot so bili pred tem virusom. Še dolgo časa bomo božali obraze le s pogledi... Do sedaj je bilo tako, ko si bil srečen si izgledal, kot bi pojedel sonce sunny mogoče pa bo nekdaj spet tako 08 Mogoče pa bo ljudstvo po tej grdi preizkušnji razmišljalo drugače. Hmja malo verjetno, dokler se  človeku v glavi, kjub raznim priporočilom, ki na lep način obrazložijo česa se sme in česa ne study ne premaknejo misli in začne razmišljati drugače.

Tako toliko za danes s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePet Mar 27, 2020 8:49 pm

Haj moj dragi dnevnik
kot je bilo domenjeno z mojo prijazno zdravnico so mi danes v našem ZD odstranili tistih 51 sponk. Samo omenim naj gospa, da je dobro danes ne grmi in treska, drugače ne bi smeli na prosto biggrin je izjavil bolničar, ki jih je enega za drugim polagal v ledvičko. Ne nič me ni bolelo.
Moja zdravnica, ki je prišla preverit rano, je najprej povedala; Danes gospa pa na žalost ne bo objema, tako kot prejšnjič.
Namreč preden sem odšla na operacijo na o.inštitut me je objela mi pogledala v oči in rekla: Ostanite pozitivni, tako kot znate samo vi, sedaj pa naj drugi poskrbijo za vas, kot znate vi poskrbeti za njih. Jaz pa bom veliko mislila na vas...
Pa sem ji odvrnila; Dobro vem gospa dr.,da objemi sedaj odpadejo, štejejo pa lepe in iskrene misli.

Pregledala je rano in odvrnila; Vse je v redu, tako naj tudi ostane. Dvignila je oba palca se nasmehnila od odbrzela dalje, kjer so jo čakali še drugi pacienti. Danes je bila dežurna.
Po tednu, ko nismo bili zunaj sva s sinom zagledala na vratih zelo zanimivo zadevo. Z nogo lahko odpreš vhodna vrata, da ne prijemaš kljuk kdor se je tega domislim in zmontiral na vrata 07 07 07 V nabiralniku pa od pristojnih prijazna in spoštljiva priporočila, ki veljajo za sedanje stanje nas vseh ljudi   015  Čeprav mislim, da bi vsak odrasel človek moral upoštevati, kar ugotovi in zaukaže stroka. Je pač tako,gluhemu je zaman trkati na vrata!

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet   018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeNed Mar 29, 2020 8:19 pm

Haj moj dragi dnevnik
žalostna sem, ko poslušam po TV, kako neodgovorni so ljudje. Pa saj to bi nam moralo biti čisto samoumnevno, da drugače pač ne gre, kot da se zadržujemo doma in s tem ne povzročamo škode ne sebi in ostalim prebivalcem diablo  Oni gredo pa športati  Evil or Very Mad in obiskovati svojce.....
Lepa beseda pač nič ne zaleže, potrebni so restrektivni ukrepi, udarec po žepu!

Globok poklon zdravstvenim osebjem, prostovoljcem in vsem, ki te dni prispevajo svoj čas, tvegajo svoje zdravje si prizadevajo, da rešuje človeška življenja.

Vedno se najde nekdo, ki izstopa vsemu navzlic, kot par rdečih čevljev na pogrebu, na žalost tudi v naši okolici ...
Taisti ljudje stopajo na kraj, kjer si še angeli podnevi ne upajo. Tja namreč hodijo samo spat  04

Ta trenutek bi rabili na tone čarobnega praška, da bi se vse spravilo v red. Pa to ne bo šlo, ko si nekaj želimo se naša domišlija rada z nami poigra. Pa tu to šteje, kajti negativna čustva in nemir, ki si ga vgraviramo v srce nam ponevedoma greni naša življenja. Upam, da se bodo ljudje spametovali, če že ni prepozno 08

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018

OSTANIMO DOMA, OSTANIMO V ZDRAVJU .... 028
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePon Mar 30, 2020 8:12 pm

Haj
kako se vesela, danes sem možu pomagala do zunanjih vhodnih vrat nesti odpadke. Kajti veselje je še toliko večje, namreč, ko sem se prejšnjič, dva krat ko sem bila pri zdravniku v ljubljani in v petek vračala v peto etažo mi je bilo slabo, da sem komaj prišla do kavča. Saj vem telo je še ne po enem letu spet doživelo stres, žalost, strah, narkoza zdravila itd... Mogoče sem sama preveč neučakana 06 rada bi, da se mi vse vzpostavi v prvotno stanje. Joj kašna naiva sem jaz. Včasih mirim vihar v sebi, ker če ga ne bi, bi mi kaj kmalu pljusknilo čez rob, kljub moji pozitivi, toleranci proti slabi volji in vsemu, kar posledično sledi.
Urco smo spet prestavili v poletni čas, meni osebno bolj paše poletni čas, ko pa smo doma glasovali sem ostala sam 2-1 09 Kako naj se potem v Evropskem parlamentu zmenijo, če še trije ne moremo med sabo skleniti kompromisa.
Stebelca rastlin v zemlji pa že neučakano iščejo sonce in se vzpenjajo navzgor. Hribi pa se tudi že na polno pripravljajo na svojo svetlo zeleno barvo. Pa sem videla danes, da se še nalahno ponujajo snežinke, samo niso prispele do dna. Tu pa tam, pa se že videla na balkonu, da se kakšna čebelica spogleduje s cvetjem na narcisi. Kako lepo je bilo videti. Tak pogled meni razneži čute in srce...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018

OSTANIMO DOMA - OSTANIMO ZDRAVI 028
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimePon Apr 06, 2020 8:15 pm

Haj moj dragi dnevnik
ne bom rekla, da nimam časa, samo čas me prehiteva;)  Tu pa tam postorim v stanovanju, kaj po svoje. Čisto lahko opravljam lažja gospodinjska dela, zavedam se, da se ne smem zapustiti, če kondicija in imunski sistem padeta na nulo si dovzeten za vse viruse, tega pa si v mojem stanju ne smem privoščiti. V četrtek mi je moj zdravnik v Ljubljani vliv novega upanja, samo, da se odpravi tale nori virus, ki nam povzroča težave pa bo še bolšje.  Zaenkrat je vse v redu. Seveda pa cela naša družina upošteva napotila strokonjakov in odlokov, ki so nam samo v prid. Vsak dan pa se na balkonu naužijem sončka, zraven pa hodim, namreč vsak korak šteje. Snop sončnih žarkov pa mi napolni v dušo miru.

Škoda da se vsi ne držimo navodil, pa bi danes bilo še boljše.

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018

OSTANIMO DOMA~ OSTANIMO ZDRAVI
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeSre Apr 08, 2020 7:41 pm

Haj moj dragi dnevnik
kako je danes v jutru spet bil lep naš Hrastelov hrib. Meglica ga je objela, kot bi ga pestovala z nežnimi rokami. Ko pa je sonce poslalo svoje žarke, pa je vse skupaj še obarvalo po svoje Wink .
Sonce pa je sedaj že tudi dovolj močno, da ljubkuje zemljico. Ne vem se mi samo zdi ali je res; Zdi se mi, da je tale virus malce spočil našo prelepo naravo in vse kar spada zraven. Tudi prve lastavice , jaz jih imenujem izvidnica so preletele nazaj svoj teritorij. Po strehah bližnjih hiš pa je  bila še slana. April pač, kaj bi človek pričakoval drugega.
Ob glasbi in pisanju spet uživam. Čeprav mi je vrtinec dogodkov letos namenil nemalo žalosti, stresa in strahu, ki mi je hromil korak sem sedaj od četrtka spet v svojem elementu.
Zakaj pa ne, saj imam ob sebi sorodnike, prijatelje in znance, ki vem da mi želijo samo dobro, tako kakor jaz njim. Naj se v teh prazničnih dneh okoli njih splete obleka iz sončnih žarkov in jim napolni mir v njihovi duši.
Da pa bi se ukrepi zaradi virusa že prekinili pa nisem čisto prepričana, da je to prav v redu. Zakaj le, če smo toliko časa zdržali, bi pa še kekšen teden. Saj vem, kup nevšečnosti to potegne s sabo, če pa se bo vse zaradi prekinitve ukrepov ponovilo bo pa še slabše 08 No bi mi kdo vrgel pod nos, da se bojim lastne sence, ne ni to, samo razmišljam po svoje. Drugače pa ja, stroka je le stroka 012
Toliko za danes s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeSob Apr 11, 2020 8:53 pm

Haj
družinski prazniki, ki so letos čisto drugačni jih praznujemo vsak v svojem domu. Držimo se strogo pravil. Se mi je zdelo, da bi to bilo prekmalu, saj še sedaj ljudje, ki so navajeni živeti po svoji teoriji še vedno kljub prošnjam pristojnih hodijo po robu zakonitega 08 Škoda, lahko bi bilo še hitreje vsega preč, če bi vladni odlok upoštevali vsi... pa opozarja vladni piarovec g. Jelko, da naj bi opozarjali ljudi na ta odlok. Ja kristus božji, če bi nekomu to rekel, bi bilo, kot da bi biku pomahal z rdečo zastavo. Njegov svet bi vrglo iz osi...

Moram se pohvaliti, da smo tudi mi od naše mestne hiše v nabiralnike dobili maske s prijaznim sporočilom, redno pa nam tudi razkužujejo vhode v večstanovanjskih stavbah 07 07 07 lepo.

Saj bi človek rekel, da so sedaj dnevi nekako prazni, da nam čas ne pomeni ničesar več pa ni tako. S svojimi dragimi se slišimo vsak dan, drugače pa jih nosimo vsakega posebej v srcu. Slišimo se tako pogosto, da ne vemo kdo je poklical. Pa rečem na koncu pogovora hčerki: Bodite lepo pa hvala za klic, pa ona odvrne: Saj si me ti sedaj poklicala 010 ja jaz se še vedno zmrdujem, da je za to kriva narkoza :D pa odvre: Ja koliko časa boš še to narkozo uporabljala za pozabljivost? Pa je spet smeh. Upamo, da bo vse to kmalu za nami. Saj zdaj pa smo že vsi potrebni objema, katerega se ne da izraziti z besedo 018
Kljub vsemu se za danes poslavljam...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 8:07 pm

Haj moj dragi dnevnik
čeprav nismo bili danes z družino skupaj, je bil lep dan. Slišali smo se in si zaželeli lep dan. Hčerka mi je poslala slikico potičke, ki pa jo je že polovico manjkalo. Na vprašanje, kje je tisti del, vse drugo sem izvedela, le tega odgovora pa do sedaj še nisem dobila.
Potem pa sva se z možem na balkonu predajala sončnim žarkom, ki so tako prijazno božali najin kožuh. Tudi tako so lepi dnevi, ko se predajaš brezdelju in zraven brskaš po spominih in si jih prineseš na plan. Kar tako mimogrede se bojiš, da res ne bo več tako, kot je bilo. Zazrem se v nebo, ki je nosilo samo par oblačkov v silhueti belih ovčic. Gledam do kam le sega ta prekrasna modrina in si mislim, verjetno da kar do nebes. Zaprem oči in pustim, naj preteklost  izhlapi in uživam v sedanjosti. Na misel so mi prišle besede, kot biseri ki jih hranim blizu srca. Nakar se spet zalotim z rokami v naročju, kaj če se mi vse spet znova ponovi, bolezen ki srka meso s kosti. Pa ne za dolgo, začutila sem božanje zraka po koži in že so grde misli odplavale. Tišino je prekinil moj mobi in spet sem bila v sedanjosti. Lepe želje in voščila so mi te dni, kar deževala. Lepo je poslušati in brati lepe besede, ki ti sedejo na dušo 012

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 36 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 36 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 36 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -