Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimePet Nov 22, 2019 9:51 pm

Haj
čeprav ni bil včerajšnji dan petek, je bil zame lep. Bila sem na nekem pregledu, ki me je razžiral in mi kuril mojo energijo. Zaenkrat se je izkazalo, da ni nič kritičnega. Samo dokler človek živi v dvomih so dnevi bolj tako, tako. Pa še eno zadeva, ki sem jo prosila že dlje časa je urejena, tako, da sem včeraj spala, kot previt in dobro nahranjen dojenček.
Srce je v glavnem življensko domiselni organ, je pa tudi sedež za radosti. Zato se veselim jutrišnjega dneva, ko se spet za okroglo snidemo sorodniki in prijatelji. Vse sem pripravila in uredila.
Tudi moj skelet me dobro nosi cheers zato kljub dežju, ki sedaj ritmično trka na okna in na asfaltu pušča lužice, se počutim prijetno samo malce utrujeno. Takole si jaz mislim: Usoda ne dela obiskov na domu, sam moraš iti ponjo, zato pa je treba stvari vzeti v roke in s pozitivno energijo, lepimi besedami in mislimi se vse srečno isteče 012 Do sedaj, kar sem si močno želela se mi je še vedno uresničilo 04

Tako moj dragi dnevnik za danes toliko, s toplino v srcu in lepimi mislimi v srcu do spet ~ 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeTor Nov 26, 2019 8:54 pm

Haj moj dragi dnevnik
končno sem prišla do tega, da lahko malce natipkam moje besedičenje. Okrogla nam je zelo uspela, bilo nam je lepo v družbi sorodnikov in prijateljev. Zopet sem s protokolom, ki sem ga naročila v gostišču presenetila soproga, da je ostal brez besed. Mi je kasneje očital, da bi rada, da gre predčasno med zvezde :D Prijetno vzušje je trajalo kar nekaj časa, tako da nas je ob slovesu prisotnih in odhodu že objela tema. Zakaj pa ne, saj se vsaka okrogla dogodi samo na desetletja v življenju. Tako to je za nami, sedaj pa kljub čudnemu vremenu  smelo naprej. Saj se približuje veseli december, ki nas že sedaj opozarja na vsakem koraku. Imam pa še zaostanek druženja mojih prijateljic s kar nekaj zamude za moj praznik, ki pa se bo dogodil jutri :D
veselimo se tudi tega srečanja cheers
Tako moj dnevnik, še nekaj ti moram zaupati: Kako lepo je pri naših zabojnikih za odpadke, nobenega osebnega avtomobila ni več tam. Tudi delavci KP brez težav praznijo in čistijo zabojnike 015 iskrena hvala pristojnim za prizadevanje in ureditev tega problema 07 07 07 Tudi to imenujem sreča. Nikdar in nikoli ne zahtevam od pristojnih, vedno samo prosim, še vedno imam v mislih pregovor: Lepa beseda, lepo mesto najde!!! Še manj pa da bi prosila samo zase, vedno v imenu vseh, ki smo tako ali drugače ovirani pri splošnih in vsakdanjih dejanjih, kot na primer nemoteno odlaganje odpadkov. Na žalost so nekateri ljudje kakor huda bolezen za svojo okolico. Pa se na srečo na koncu vse postavi na svoje mesto!!!
Tako moj dragi dnevnik, toliko za danes...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSre Nov 27, 2019 8:19 pm

Haj
še en lep dan je za mano, kot rečeno smo se dobile na tortici in kavici 4peresna deteljica. Kako nas osrečujejo srečanja in iskreni objemi, bolj kot male pozornosti, ki si jih izmenjamo. Pa koliko si imamo za povedati. Tudi to imenujem sreča. Kljub turobnemu vremenu smo bile dobre volje. Pripovedujejemo si ogodivščine, ki so se nam pripetile med tem časom, ko se nismo videle. Nekaj žalostnih nekaj veselih, kakršna so pač naša življenja. Peščeni gradovi, ki jih vsaka zase gradi, nam kaj rado odplakne plima, pa to, kar brez vode 08 Veš dnevnik, mislim, da so nam vsem življenja zelo podobna, razlike so samo v niansah. Včasih se nam bolečina potopi v dno želodca, včasih pa se nam sreča, kar na hitro brez povabila ponudi v dom. In najlepša je takrat, ki pride spontano, brez načrtovanja.

Toliko za danes s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimePet Nov 29, 2019 9:14 pm

Haj
saj veš dnevnik petek je moj dan :D ko sva se danes z mojim soprogom sprehodila po parku, je bilo kot bi bil že praznično okrašen. Hladni veter je smuknil pod odpadel list v barvi žada z drevesa. Dvigal in spuščal ga je na tla, da je imel podobo ptice, ki se spravlja k počitku. Vse je preprosto lepo, samo opaziti moraš to čudo narave. Joj mojim sanjam moram spet nadeti vajeti, spet me je zaneslo v mojo bolezen, ki je ne mislim pozdraviti.....
Z možem sva se šla cepiti proti gripi, to narediva oba vsako leto. Pa moram reči, da do sedaj še ni bilo neke hude reakcije tudi brez posledic jo odneseva čez muhasto zimo. So pa razne virozice, ki se namrdnejo skozi leto, te pa nas obiščejo, kar mimogrede 08
S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimePon Dec 02, 2019 8:53 pm

Haj
zadnji ostanki dneva se za danes poslavljajo. Deževne kaplje velike, kot cekini pa spet padajo, kot za stavo. Izčrpano ozračje zaradi večdnevnega dežja na veliko zajema sapo. Pa bo menda jutri že bolje, napovedano je, da se bodo oblaki prenehali smilili sami sebi in puščati svoje solzice :) Sicer je pa tako, če imaš prisotne lepe misli sploh ne rabiš sonca.
Še lepše pa bo takrat, ko bodo oblaki nasuli bele kristale in bo ledeni veter mrzlo grizel v ušesa. Takrat pa se lepo zaviješ v šal, na roke rokavice na glavo pa kapo, da ne podhladiš sive celice.To je tisti čas v letu, ko meni duša zapoje in ne pusti, da bi mi kdo ukradel kapljice miru, ki jih hočem samo zase. Tudi tisti trenutek sitnobe, ki se mi včasih, kar sami od sebe dvigne na površje se mi potopi nekam globoko v razpoke spomina. V tem mesecu odrinem vse skrbi in jih pustim počivati za kar nekaj časa :D seveda, če se le da...

Za danes toliko, s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSre Dec 04, 2019 9:11 pm

Haj
dež se je le naveličal in odhitel nekam na sever 08 naj gre in pomoči še kakšen drug predel naše deželice. Spet je bil lep dan. Na pregledu pri zdravniku, sem zvedela pozitivno novico, ki me je prej neizmerno skrbela. Kako človeka razjeda dvom, če si kar sam nekaj predstavljaš in si določiš kar sam diagnozo 08 Takrat so vse barve obledele in dajejo videz zamegljenosti, ko pa se otreseš dvoma, je pa spet vse v mavričnih tonih.
V življenju v nekaj primerih navodila niso potrebna, jih kar sami določimo. Meni na primer slučajnost ni napačna še vedno menim, da je vse nekako določeno tako kot to, da je narava vzrok, da sijeta sonce in luna. Domišlija nam je tudi dana, včasih sanjava in krhka, včasih pa je navadni smetnjak za duševne odpadke. Sploh kadar začutim, da se komu dela krivica, meni ali komu drugemu. Uf naj za danes končam spet me je zaneslo v temačne vode, pa ne za dolgo. Tudi to čeprav sem pozitivna oseba, je del mojega življenja.

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSob Dec 07, 2019 8:32 pm

Haj moj dnevnik
oglašam se ti še vedno na krilih lepega in meni edinstvenega petja, petja Slovenskega okteta, katerega koncert sva obiskala z mojim soprogom včeraj zvečer. Ko sem s pogledom objela občinstvo sem videla, da so vsi obiskovalci, tako kot midva uživali ob njihovem petju, ki se je razpršil po dvorani 015 Ob bučnem aplavzu so se, kar nekajkrat vrnili na oder in nas počastili še mislim, da s petimi pesmimi. Takega petja nimaš nikoli dovolj. Ta mesec bodo še dogodki, ki se jih veselim zato je moje počutje tudi temu primerno, zakaj pa ne saj je veseli december. Ko pa sva se zvečer vračala pa je bilo nebo, kot progasta svila na sredini pa se je prikazoval še ne čisto poln mesec. Mesto pa je spet tako lepo okrašeno cheers . Malodušje je precej nalezljivo, recimo tako kot ošpice, zato se ni dobro v tem mesecu zadrževati v krogu ljudi, ki so za vsako stvar čemerni, nejevoljni in jezni sami nase in na cel svet.
Toliko za danes, s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeNed Dec 08, 2019 8:54 pm

Haj moj dnevnik

spet je bil zame en zelo lep dan. Prelepo je bilo na srečanju starostnikov naše občine. Saj veš dnevnik, da upokojenci nimamo časa, zato je še toliko lepše, ko se znova družimo, vidimo in poklepetamo. Prijaznost in veselje je velo iz vseh prisotnih. Kako lepo je, ko s pogledom začutiš čarobnost domačnosti, kot bi bili prisotni vsi ena družina. Sreča ni nekaj, kar lahko vzameš s  police na omari kadar jo rabiš, zato je treba izkoristiti vse, kar nam življenje ponuja. Tako je bilo tudi danes, bilo mi je lepo med osebami, ki zasedajo v mojem srcu posebno mesto.

Saj veš dnevnik, poznaš tisto mojo poezijo: Vesolje dela z mano čudeže ..... tako mi je bilo spet danes ...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeČet Dec 12, 2019 8:47 pm

Haj :D
zunaj lepo naleteva sneg, precej kasneje, kot so ga napovedali 08 Kako lepo se pri lučeh ob cesti lesketajo snežinke, kot bi svarovski biseri padali na tla. To je pogled, ki meni vzbuja romantiko. Ob teh trenutkih telefon dam na tiho, potem pa še sebe, da se potopim v spomine, ki mi ogrejejo lica. Takrat se mi tudi ustavi čas, zaziba me v sen, pokrije me topla odeja topline. Ja tako je to, ko meni december ponudi svoj čarobni obraz. Spet me je zaneslo nekam daleč 012 pa nič zato, saj je domišlija neke vrste privilegij, ki nam ga ne more hihče vzeti. Meni je, kadar pišem zelo, zelo lepo največkrat pa čudovito...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimePon Dec 16, 2019 8:28 pm

Haj
no pa smo spravili pod streho še zadnjega, ki je v našem sorodstvu praznoval rojstni dan. Sedaj pa v pričakovanju lepih praznikov, ko se spet družimo 06 . Napekla sem peciva vsakega nekaj. Tudi Ruske kape sem naredila njam da pa se ne preobjemo preveč sladkega, podarim še sosedom in prijateljem. Sicer pa navadni sladkor nadomestim s sladili, ki ne vsebujejo kalorije. Res je, da je dela veliko, je pa lepo, ko postrežem na mizo, da je vse delo mojih rok Wink tudi veš, kaj je notri. In da je bilo dobro je podatek, da sem že posredovala kar nekaj receptov naprej.
Jaz sem v redu imam pa ta teden še nekaj, kar me zelo skrbi pale ampak kar bo pa bo. Vse moramo sprejeti, kar nam prinese življenje 08 Je pa tako, učili so me, če bom pridna in poštena, da imam pravico do sreče, tako, da imam upanje v dobrem smislu, kakor napisano upam na najboljše 04 Ko pa se spomnim na zadevo imam srčni utrip, kot bi imela v prsih pod kožo ujetega metulja...
Ampak vseeno s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSre Dec 18, 2019 9:04 pm

Haj
danes sem se ugasnila, nadela sem si slušalke poslušam meni všečno glasbo pišem voščilnice in obenem razmišljam kaj vse človek doživi, preživi v svojem življenju. Včasih grebem skozi plasti, da pridem do bistva, pa si dostikrat enostavno ne pridem na jasno, zakaj in čemu je tako. Vsrkavam pomen sporočila, ki mi je nekako od nekod poslan, samo je tako krhek, kot tanek porcelan, ki se ob vsakem dotiku zdrobi. Tako je to v življenju, usoda včasih kar noče sodelovati s prošnjami človeka...

S toplino in lepimi mislimi v srcu~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimePet Dec 20, 2019 8:16 pm

Haj
saj veš moj dragi dnevnik, da je petek že od vedno moj dan. Danes pa je bil še posebno lep, našo družino je obiskal božiček, dobili smo lepo praktično darilo od ljudi, ki v naši družini zasedajo posebno mesto. Ne rabim čarobnega praška, da si narišem srečen obraz ne, samo po sebi se je zgodilo  046  04 zadnje čase me kar pogosto obišče  07 to so trenutki, ko ti življenje šepeta in zaziba v sen. Življenje samo zaznamuje nešteto dogodkov, a le nekateri nam ostanejo za vedno v lepem spominu!To so tisti spomini brez katerih ni sedanjosti.
Zima je že davno razgalila in slekla do golega večino dreves, da bi jih oblaki ogrnili v belo tančico, pa še vedno ni nič od tega. Nebo te dni, kar kmalu ugaša nad mestom, pa bo kmalu bolje, kajti jutri 21.12. je zimski solsticij. Ta dan namreč zaznamuje najdaljšo noč v letu in tako najkrajši dan v letu, po tem datumu pa se dan začne počasi že daljšati.
Tako za danes toliko
S toplino in lepimi spomini v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeTor Dec 24, 2019 8:54 pm

Haj
kaj naj rečem, samo to, da smo sinoči moj soprog in moja hči, neznansko uživali na koncertu naše čudovite glasbene šole. Velikokrat sem že napisala, pa naj ponovim ČUDOVITI SO še danes mi lepo igranje, petje in vodenje odzvanja v ušesih. Glasba, petje in povezovanje voditeljice vse je bilo na nivoju nekega profesionalnega orkestra. Res nam je lepo tu v naši pravljični dolini. Samo, da bi nam še zdravje služilo, pa bo vse v redu.

Še zapis Frana Miličinskega - Ježka

LJUDJE, PRIŽGIMO LUČ!
PO CELEM SVETU HKRATI!
NAJ SVETI KDO VE KAM,
SAJ KDAJ ŽE PLAMEN SVEČE
POKAŽE POT DO SREČE,
ČLOVEKU, KI JE SAM.


Moj dragi dnevnik - Page 35 Gifangelo12

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeČet Dec 26, 2019 8:50 pm

Haj moj dragi dnevnik
v teh dneh se ovijam v krpe spominov, kateri mi stečejo skozi telo, kot toplina na vse, kar se mi je pripetilo v teh čarobnih dneh in božajo misli, kot balzam. Kot vsako leto ob tem času smo se družili pri hčerkini družini. Pa kako dobro naš zet v pečici speče ribe njam tudi angelci bi jih jedli, če bi imeli zobke za gristi :) Pa kartali smo spet, kako smo se ob tem nasmejali. Jaz namreč vedno znova izgubljam. Če bi šli za denar, bi me oskubili do golega. Po nekaj partijah me hčerka opomni: Mami a ti veš, da ti ati špega kakšne karte imaš. O krucefix potem pa ni čudno, da samo izgubljam. Potem pa z vseh strani smeh do solz, da ga ni bilo kraja biggrin Ja to so trenutki, ki jih moramo shraniti nekam globko v sebi. Mislim pa si: Ne pozabi biti srečen, vsak trenutek če tudi so to samo družabne igre in druženja. Vsrkati moramo vsako sekundo življenja 012 kajti življenja nam venomer naplavljajo na obalo razne strašnosti, danes mogoče sonce, drugi dan pa? Nikoli ne veš...
Vreme, pa nam ponuja sonca, kakor spomladi, tudi telohi so se opogumili čeprav še v popkih so prikukali na plano. Je to dobro ali ne 08

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSre Jan 01, 2020 9:42 pm

Haj
pa smo zakorakali v novo desetletje cheers kaj nam bo pripravilo za to leto je boljše, da se sproti spoznavano z dogodki, kakršnekoli naš čakajo. Lepo smo preživeli tudi ta silvester skupaj, z najbližnjimi sorodniki, vključno z današnjim dnevom. Kljub praznovanju ni bilo nič glavobola, vse se je dogajalo po pameti. In tako je tudi najboljše.
Mesto pa je zvečer tako lepo, da od lepote zardeva še sam sončni zahod. Res, danes sem ga videla, ko se je poslavljal in zažarel tam za Malovrhom 012 Kmalu za njim, ko sonce zaide pa se mesec na nebu v barvi žafrana, že kar pridno debeli. Ja tako to je, čas neizmerno beži, samo človek sam se pa lahko, kdaj pa kdaj malce ugasne se zazre vase, zbere svoje misli, pretuhta zadeve, ki mu tako ali drugače obležijo za vratom.

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSob Jan 04, 2020 8:51 pm

Haj
uf kako šele sedaj čas hiti, sem mislila, da se bo sedaj ko je na novo vsaj malce upočasnilo 08 se je pa pošteno ohladilo, kar pa je tudi dobro, naj malo pomori mrčes.
Nebesa pa niso prav nič zadovoljna, kar se dogaja na zemlji. Svet gori, poplavlja, morija se godi vsevprek. Dogaja se prava katastrofa. Potem pa še družina, ki se je morala zaradi pretečega ognja izseliti in se kasneje vrne na svoj dom najde oropano vsega, kar se je lahko odneslo aggressive Taki ljudje, ki to počnejo so čisto brez vesti, kako lahko spijo s takim bremenom za vratom Moj dragi dnevnik - Page 35 835247 Čeprav sem velik optimist, se večkrat vprašam, kam vse to pelje. Tem ljudem, ki trpijo, bi morali postaviti lestev do zvezd, ne pa da jih še oropajo. Kje je morala, etika in vse, kar spada zraven. V tem svetu preprosto manjka pravic.
Tako danes sem dokončala neko delo, ki me močno razveseljuje, upam na najboljše...
S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeNed Jan 05, 2020 8:26 pm

Haj
kako je bil lep dan, privoščili smo si kratek izlet do bljižnje lovske koče. Lepo smo se martinčkali na soncu, ki nam je prijazno ponujalo svoje žarke. Ja res so lepi dnevi, samo, kakšen davek bomo plačali še za to 08 dobro da ne vemo. Drugače pa je zaenkrat vse v redu. Pa saj je tako v življenju, vsaka negativna izkušnja človeka izsklesa, da postaneš neobčutljiv, kot koža na podplatih. Je pa tudi res, katerokoli pot si izbereš, vsaka ima udarne jame 012
Danes zvečer pa so na nebu mrzle in mežikajoče zvezde, mesec pa vzvišena oddaljena krogla tam na sredi neba kraljuje, kot kakšen kralj. Lepota brez meja bi človek rekel, ampak vse to je samo narava, ki nam je dala na posodo to izobilje to naravno lepoto, da ga čuvamo še za naše zanamce.
S toplino in lepimi mislimi v scu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeTor Jan 07, 2020 8:13 pm

Haj
nič kaj novega se ni zgodilo, ko pa samo malce pogledam poročila, pa me objame neka skepsa. Stampedo na pogrebu, sedaj pa sledijo povračilni ukrepi  maščevanje in morijo. Saj se zavedam, da na tem svetu ne bo nikoli vse v redu. Samo po mojem se vedno najde rešitev, če so soudeleženi le razumni ljudje. Že tako je preveč naravnih nesreč, potem pa še zavestna morija vsevprek. Uf kako se je začelo to leto. Pravijo, če je začetek slab je pa konec dober, samo nič ne kaže da bo tako.
To pa niso lepi dnevi, take bi človek najrajši ugasnil in prižgal gumb, ki prikazuje lepšo sliko. Mimogrede, koliko ljudi ostane po takem dogodku čisto sami zagotovo pa skoraj  nič krivi nič dolžni. Škoda... pa tako bi lahko bilo lepo ....
Sama pa se nimam zaenkrat še nič za pritoževati. Lepo mi je, končno sem uredila in odposlala mojo poezijo za gospo, ki mi jih bo lektorirala. Kolikokrat sem se premislila  Rolling Eyes pa sem že mislila to je to, pa sem spet in spet še pregledovala. No sedaj pa kar bo pa bo. A veš moj dnevnik vejice in pike, pa sem gospe naročila, da naj jih kar sama pridene  :) kamor spadajo, če so sploh potrebne.
Danes še posebno ob računalniku čutim neko toplino, ne vem zakaj, ampak tako je, tako čutim 012 ! Mesec na nebu pa spet, tako svetal, tako očarljivo kraljevski.....

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSob Jan 11, 2020 8:58 pm

Haj moj dragi dnevnik
spet se ti nisem javila od torka, meni je to dolgo. Ampak veš dnevi mi tako brzijo naokrog, da komaj dohajam. Nekaj letanja spet okrog zdravnikov, moje zadeve še niso dorečene. Tudi mož ima preglede, pa ga vozim naokrog.Tako pač je, treba je pravi čas ukrepati 08 Še dobro, da imamo zdravstvo tako urejeno. Težje bi bilo, če bi morali vsak obisk zdravnika še hujše pa bolnišnico sproti plačevati. To bi bilo pa zelo nerodno.
No in veš moj dnevnik, ko tako tekam za izvidi in cedeji mojih preiskav po bolnišnici, da jih nesem naprej v Ljubljano, sem nekje v čakalnici reci in piši, pokasirala virozico in jo prinesla domov še za moža aggressive pa verjetno še za koga mocking Jooooooj sedaj pa kihanje, smrkanje, kašlanje itd... Takoj sem šla v lekarno in prinesla vitaminov za celo vojsko. Čeprav vedno nosim s sabo razkužilo in ga tudi uporabljam, tudi na vozičku, ki se ga poslužim preden grem v trgovino mi ni prizanešeno 08 ampak jaz lahko še vedno vsa gospodinjska opravila naredim, samo moja boljša polovica je bolj uboga. Embarassed
Danes sem malce navihana in poredna pa nič ne de, to so dejstva!

Za 018 danes toliko s toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeTor Jan 14, 2020 9:17 pm

Haj
moje počutje je dosti boljše, kot prejšnje dni. Taka virozica je sposobna, da človeka spravi, kot slišim tudi v posteljo. No to ji zaenkrat pri meni še ni uspelo :D v posteljo grem rajši z lepimi mislimi, da so kasneje lepše sanje. Potem pa v jutru spomin kaplja in pušča za sabo pušča bajnost...
Te dni je bil mesec zgoraj tako lep, mislim da varuje kraje kjer angeli spijo 04 Kar naj bo tako, saj jih ljudje velikokrat rabimo ob sebi. Večkrat, kot si lahko mislimo 04 07 Dostikrat nam obraz kakšna kruta strašnost na obrazu nariše ostre poteze, včasih pride prav do prave Hirošime.
Te dni sočustvujejem s svojo prijateljico, ki ima zelo bolanega moža. Iskreno sva se objeli in zjokali nad usodo, ki nam kroji življenja. Usoda nas vodi po prepadih, včasih tudi tako velikih, ki jih enostavno ne moremo preskočiti. Vse moramo posledično sprejeti, se sprijazniti z dejstvom in pika.

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimePet Jan 17, 2020 8:32 pm

Haj
Da bi zatrenutek ustavila čas, ne bi bilo nič drugače, kajti tarnati nad praznino v duši po več človeških let, je zgolj rahel hrup v vesolju. Tako nam tudi lepi trenutki neopazno minevajo, kar mimo nas. Lahko zapredeš na tisoče lepih misli, pa se ne moreš napojiti z njmi. Lahko pa z njimi omehčaš ostre poteze na svojem obrazu v skrit nasmešek. Zraven ujameš utrip srca, da ne pade na dno želodca. In če je ob tebi oseba, ki v njegovi krhki lupini biva njegova čista duša, je dosti lažje. Čudna mešanica neučakanosti se počasi spreminja v žametno lupino, te potegne vase, kot plima oceana. Naš čas na tem svetu je omejen, in ker se čas prehitro vali čez nas, zato prav vsak dan vsrkajmo vsako sekundo življenja, pa če tudi si že star....

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSre Jan 22, 2020 8:18 pm

Haj moj dragi dnevnik
veš ti dnevi odkar se nisva srečala, so bili bolj žalostni. Uresničile so se napovedi, kar so predvidevali zdravniki za moža prijateljice. Zatisnil je svoje utrujene oči, včeraj pa smo ga pospremili na njegovi zadnji poti. Tako je to, ko usoda enostavno noče sodelovati s prošnjami svojcev obolelega. Za svojce se je včeraj oziroma že v petek ustavil čas. Samo poti ni več nazaj. Bila sem ji v pomoč, kolikor sem mogla, ki pa jo je s svojim objemom tudi sprejela.
Tudi sama niman še čisto opravljene vse preglede, ki mi delajo še več, kot jih imam sedaj sive lase. Kar pa se bo kaj kmalu razjasnilo, ker pa sem večni optimist upam na najboljše. Ta svet je preveč lep, naravnost čudovit da bi ga bilo teško zapustiti. Kadarkoli ko bomo na vrsti bo to za vsakogar prekmalu. Ob takih žalostnih dogodkih se zamisliš nad svojim življenjem in življenjem svojcev.
Previdni pa moramo biti, da se v nas ne zaleze melanholija ali žalobnost, kajti tako nam tudi lepi trenutki neopazno minevajo. Zato je dobro, da zapredeš na tisoče lepih misli, da z njmi napojiš svojo dušo. Napojiti se čisto z njimi pač ne moreš, lahko pa z njimi omehčaš ostre poteze na obrazu v skrit nasmešek. Ravno toliko, da ujameš s temi mislimi utrip srca, da ne pade na dno želodca...

Malce se z besedami ponavljam, pa nič ne de,
tako mi pač narekuje moje srce

Toliko za danes ~ z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimePon Jan 27, 2020 10:02 pm

Haj
ta teden pa je minil, kot bi trenil. Poleg pogreba soseda, sem imela še nič kaj prijetne preiskave v Ljubljani, nakar se je teden končno zaključil tako, kot se spodobi. Praznovali smo že prva dva v naši družini. Kako je prijalo po dnevih, ki so se dogajali prej. Zopet smo se družili ožji sorodniki. Spet smo kartali in se ob tem nasmejali do solz. Moj predrzni mož, me je  vpričo vseh prisotnih okaral, zakaj mečem ven karte, da se drugi lahko razložijo ( remi) spet mi je pregledoval karte, čeprav sem močno pazila, da ne bi mi kukal pod roke. Ali ti milsiš, da bom jaz igral za oba, zakaj pa nisi dala ven pikove dvojke 09 010 je še kar naprej mrko modroval. V meni pri igri ni tekmevalnosti, če zmagam sem malce važna, če pa ne mi to ne pomeni, nič drugega, kot igra ob kateri se nasmejem. Ja to so trenutki, ki se vsedejo nekam na dno srca, ki pa se jih je vredno dostikrat spomniti...
Danes pa v politiki šok. Kaj naj si mislim, nič dobrega spet bo zapravljanje denarja za nove volitve, razprtije na celi fronti. Škoda da se ne znajo na pameten način ljudje pogovarjati med sabo jej, jej, jej. Bomo videli, kaj se bo izcimilo iz tega  08

Zelo zgovorna in lepa je misel leta zdravnice Ninne Kozorog, ki se glasi citiram:
BOB LETA 2019
"Najpomembnejši vzornik je tisti človek, ki nas zvečer gleda iz ogledala, ko si speremo masko dneva."
Ninna Kozorog

zdravnica in humanitarka  015

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeTor Jan 28, 2020 9:48 pm

Haj
danes pa tam zgoraj, kjer naj bi bile svetle zvezde nekaj pospravljajo. Pravijo da kadar grmi, da angelci ploskajo in sicer če je na močno so hudo jezni, če pa je malce bolj na rahlo pa samo opominjajo, da nekaj pač tu spodaj ni prav 08
Se pa spomnim, da ko sem prejšnji četrtek v Ljubljani čakala v čakalnici na poseg, da smo bili vsi zamišljeni in da rabimo kakšno lepo besedo. Meni sta v oporo bila mož in sin, ko pa sem s pogledom objela, kar nekaj ljudi, ki so tam sedeli žalostni sami, tako kot da jih ne bi od božiča še nihče ne pobožal. Ob takšnih trenutkih ti lepa beseda obleži, kot  majhen sladek bonbonček. Življenje bi bilo precej lepše, če bi živeli v pravljici, tako pa nas nenapovedano usoda preseneti s kakšno neprijetno novico. Pa kaj vse moramo sprejeti, tako slabe, kot dobro. Vedno pa moramo upati na najboljše. Vsaj jaz sem takšen večno pozitiven, čustven in naiven patron 012 Pa mi je vseeno ob vsem lepo.
A veš dnevnik še nekaj ti moram zaupati. Lansko leto, ko sem šla na operacijo za hernije, sem bila tako hitro na vrsti, ker je en pacient odpovedal operacijo, prejšnji četrtek pa sem spet bila na vrsti prej, ker je ena pacientka odpovedala poseg in sedaj me skrbi; Ko pride Matilda po mene mi bo rekla: Veš ker je en pacient odpovedal greš pa sedaj ti z mano 04 ...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9949
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitimeSob Feb 01, 2020 8:59 pm

Haj moj dragi dnevnik
dnevi gredo, kot po tekočem traku in to na normo, kakršno smo imeli v naše podjetju. Mislim, da dnevi letos hitijo še bolj, kot prejšnja leta, vsaj januar je bil takšen. Danes sem naredila bilanco prebranih knjig in sicer je izpadlo takole. Lansko leto sem prebrala samo 26 knjig, ki so vsebovala vsega skupaj 8.679 strani. Sem pa bolj ponosna na leto 2018, ko sem imela v rokah 40 knjig in prebranih 12.715 strani cheers No letos pa berem že drugo. Vedno si zabeležim vsako knjigo, njen naslov avtorja in koliko strani vsebuje. Vedno si mislim, koliko truda je vloženo v vsak posamezen projekt. Spoštujem vse avtorje, ki se ukvarjajo s poezijo, pisanjem knjig ali kakršnekolim pisanjem  07
Sončnim dnevom, ki spominjajo že na pomlad se megla potrudi v jutru in lepo objame naš Hrastelov hrib in hrib tam zadaj,  kjer se sonce poslovi in odhiti na drugo stran neba, kasneje pa megla svoje prste vtakne še med hiše v naši lepi doloni. Danes pa skoraj razbesneli veter cel dan češe v sodobno pričesko gole veje dreves, ki se nam priklanjajo do tal. Zaradi oblakov na dosegu rok, pa se je dan, kar prehitro stopil z nočjo.
Drugače sem v redu moja čustva plavajo sem ter tja. Osrečujejo me s spomini, ki mi lepšajo moje dneve.

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 35 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 35 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 35 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -