Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePet Jun 26, 2020 5:24 pm

Haj
petek moj dan se je začel lepo, sem bila pa kasneje, ko  sem se vračala domov pod dišečimi lipami toliko bolj razočarana. Pred blokom imamo v cvetličen koritu  posajene v barvi vijole lilije, ki sedaj cvetejo neizmerno lepo.Kako lepo kukajo iznad zelenja tise, pa si je ena nekulturna oseba lepo prisvojila 3 komade za en lep velik šopek diablo namreč na vsakem steblu so trije ali štirje cvetovi. Nisem preveč presenečena, spomladi pa v koritu, kjer so tulipani je nekdo ( kakor bi jih pohodil) uničil skoraj cvetoče popke 08 nesramnost in zloba pač ne pozna meja. Napisala bi o tej osebi nekaj zelo packastega pa ne bom, ne spuščam se na nivo nedozorelih oseb samo vprašam se? Do kam smo prišli.
Ko poslušam, gledam TV se ne morem načuditi vsemu kar vidim in slišim. Res bi rabila čarobno paličico, da bi bil svet lepši ljudje pa dosti bolj kulturnejši. Mogoče sem res bolj pasivna. je že tako, če si premehak svet izrabi tvojo blagost, ampak vseeno še vedno sem mnenja; Vse se da lepo pogovoriti.
Ker zelo rada berem lepe misli raznih velikih pesnikov mi je tale Štefana Zwiga ob tej priliki še toliko bolj všeč citiram:

Tisti, ki padejo pogosto ali so poraženi
za seboj potegnejo še tiste,
ki jim hočejo pomagati

Veliko resnice je v tem citatu, kaj hočemo, želja da se bo vse uredilo je čista iluzija...
Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018

Moj dragi dnevnik - Page 38 Lila-lilije


Nazadnje urejal/a Marcelina Ned Jun 28, 2020 8:11 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeNed Jun 28, 2020 7:50 pm

Haj moj dragi dnevnik
kaj naj rečem, danes popoldne pa sta bila odvzeta še dva stebla lilij na vsakem steblu po 4 štiri cvetove  Sad . Ne moreš verjet, ko sem dopoldan čez balkon spremljala vnukinjo, ki je odhajala domov so bili še  4 stebli, ko pa je mož proti večeru, ko se je sonce spuščalo za obzorje odprl vrata, da se stanovanje prezrači pa so se videli sveži sledovi noža ali škarij 08 Prva tri stebla so bile odlomljena  diablo sedaj sta ostala še dva stebla, ki pa tudi ta dva zelo verjetno ne bosta zdržala dolgo. Namreč zgledi vlečejo, če lahko eden bom pa še jaz. Nisem jezna, žalostna pa zelo. Kaj če bi se vsi občani tako obnašali, odšli v park, k bloku ali kam drugam in nekulturno rezali vse po vrsti cvetje ali pač kar rabijo. Ko so se lilije razcvetele me je napolnilo veselje, ki se je vrtinčilo v meni, kot milnica v vodi, danes pa se je naselila  globoko v meni žalost v obliki majhne kepe. Grda dejanja so v mojem srcu naredile razpoko in vprašanje; Zakaj... kako lahko ljudje živijo brez vesti? Spet en citat, tokrat William-a Shakespeare-a:

Denar grdobo spremeni v lepotca,
starca v mladeniča,
krivičneža v pravičnika,
lopova v poštenjaka
ciničen pogled na človeka...

Ja če bi to res delovalo, kot navaja citat... Bi osebi, ki skruni naravo rade volje podarila nekaj cvenka, pa naj si kupi šopek lilij  Embarassed

Vem, da se ni vredno obremenjevati z dejanji in stvarmi na katere ne morem vplivati, bom pač morala tudi to vzeti za dobro. Pa so mi rekli, ko sem odhajala marca iz bolnišniče O.I., da naj kdaj pa kdaj zamižim na eno oko in spregledam zadeve, pa bom bolj zdrava, ampak mene vseeno še vedno zabolijo takšne zadeve... 08 Kaj morem takšna sem.

Pa vseeno z lepimi mislimi in toplino v srcu do spet ~ 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeTor Jun 30, 2020 4:35 pm

Haj moj dragi dnevnik
kaj drugega morem, kot da se pomirim glede oseb, ki so tako zelo slab izgled svojcem in ostalim stanovalcem. Pustili so eno steblo z dvema cvetovoma 05
Sem pa danes obiskala meni ljubo ustanovo, kjer med listi domujejo lepe zgodbe :D čeprav sem ju že prebrala sem ju danes še enkrat vzela. Privoščila si bom spet Carlos-a Ruiz-a Zafón-a in sicer dve knjigi, ( na žalost letos 19. junija za rakom umrlega pisatelja Carlosa) potem pa še dve drugi. Spet je med policami lepo dišalo po knjigah, ( ne več po razkužilu, čeprav so ukrepi še vedno aktualni)  hodila bi notri verjetno kar precej časa, če se knjižničarkama ne bi zdela malo čudna Razz Letos nisem bila najbolj pridna pri branju in vse to vzlic znanih okoliščin, drugače pa no 9 sem jih pa že. Največkrat imam srečo pri izbiri knjig. Pri kakšni zgodbi mi razum pobegne, kot ptica. Če mi slučajno ni kaj všeč, obrvi združim z lasmi v  ustih pa zlagam besedo na besedo, katere bi rada pozneje oblekla v poezijo. Pa na to lepo pozabim, ker se mi mudi brati naprej, kako se bo zgodba odvijala naprej.
Dostikrat je kakšna oseba opisana tako lepo, da bi še angele zapeljala v greh. Na tale stavek pa se nanša moja domislica, ki sem jo včeraj na novo napisala;

Sanje mi niso več dovolj
hočem tebe
hočem, da zadišim po tebi


Ja tako branje lepih zgodb te zapelje v romantiko...
Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet  018


Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Avg 31, 2020 5:59 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeSre Jul 01, 2020 6:11 pm

Haj
ko je prva jutranja sapa božala okna in se je zrak komajda premikal je bilo še vse dobro. Potem pa se je sonce odločilo, da nam pokaže malce svoje moči, pa se je temperatura, kar na hitro dvignila na 34 stopinj. Pa saj imam rada toplo, samo tole je zame preveč. Rajši se čuvam, ne vem kako bi sonce vplivalo na moje biološko zdravilo 08
No sedaj pa se je lepo ohladilo. Najprej so se  med črnimi oblaki razširile rdečkaste kapilare ( strele) tako, da ni treba da si modrec da ugotoviš, da tole ne bo preveč lepo. No tole vesolje ima čuden smisel za humor, če misli da je to za nas hecno stop saj nam lahko pošlje dežja, samo tako narahlo...Ja pa se je le vse umirilo, da se bo večer polagoma razlil pa našem mestu. Sedaj pa ko mi meni všečna muzika gode na ušesa, in mi nežna sapica boža obraz je čudežnost trenutka.

Za danes toliko z lepimi mislimi in toplino v srcu~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeČet Jul 02, 2020 4:53 pm

Haj
danes pa sem pretentala plinasto kroglo, ki nam daje pogoje za življenje Razz bolj zgodaj sem se odpravila po opravkih. Še boljšo polovico sem pregovorila, da je šel z mano. Ampak ko sem obiskala trgovino z oblačili, sem se notri zamudila malce dlje, kot je njemu pasalo je mislil, da samo mene čakajo, da pridem in grem :D Joj kako je hudo 05 če je treba malce počakati. Gibanje zraka je ravno prav hladilo najina lica, zato sva upočasnila korak in uživala v senci pod lipami, ki so svoje veje upogibale, kot bi naju pozdravljale. Ja je rekel, pa je res lepo hoditi, tukaj po tej poti. Zavzela sem položaj poslušanja in ga samo gledala in vse, kar je slišal je bilo; Saj sem ti že davno povedala... Imela sem mu že za povedati novo misel, ki je je jezdila na repu prejšnje, pa sem se zadržala, da ne bi rezina jezika pokvarila obema dan. Zavzela pa sem sklep, da grem drugič vtrgovino z oblačili sama! Tudi to so drobceni utrinki življenja, ki popestrijo zakon dance2
Zelo, zelo pa letos pogrešam koncerte naše čudovite glasbene šole, in razna snidenja upam da bo v bodoče zaradi te presnete mocking korone, glede prireditev kaj boljše :D

Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePon Jul 06, 2020 5:23 pm

Haj
vročina z nasičeno vlago v zraku, pa kar ne preneha. Res so čudni časi, prav zaželiš si, da te predrzen, svojeglav vetrc malce poboža po obrazu. Pa ni vedno tako, kot si želimo 08 Drugače pa vikend v družbi sorodnikov. Spet smo se nasmejali od srca. Spet smo metali in preštevali karte, koliko jih kdo še ima in kaj izloči ven na kupček :D Pohiteli smo, če se bo korona še nadaljevala se ne bomo smeli sestajati 05 Upajmo na čimprejšnje cepivo...
Knjige pa imam enkratne, eno ( Carlosa Zafona) sem že dala na kupček prebranega. Pri branju se potuhnem v vilinsko kotlino in me ni. Tišino si ovijem okoli telesa in uživam. Čas pa se ob branju polagoma spreminja v žametno lupino.
Včeraj pri vnukinji sem videla, kako lepe knjige ima. Kupila jih je eno po eno, (ko smo ji dajali prispevke namesto daril) v konzorciju v Ljubljani. Kar božala sem jih. Že platnice so nekaj posebnega prav tako listi v njej, ko pa jo zapreš pa so robovi listov, kot pozlačeni. Da imaš rad knjige je v človeku vrojeno, vsajeno. Tako zelo ji privoščim, da ji je dano tako poslanstvo, da ima opravka z rečmi, ki jo neizmerno veselijo.
Ponoči pa je luna plezala po nebu počasi in razsvetljevala sivo nebo. Svetila je naravnost na posteljo tako, da sem se morala obrniti in skriti obraz na drugo stran :D Pa nič zato ni trajalo dolgo, ko me je spanec ponesel v sanje. Sem pa pomislila, nebo zagotovo sega do nebes, ko je vse tako lepo whistle

Z lepimi mislimi in toplino v srcu~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePet Jul 10, 2020 5:02 pm

Haj moj dragi dnevnik
včeraj je minilo eno leto, ko sem bila v sanatoriju v Ljubljani ( Rožna dolina)operirana na hrbtenici (kar tri hernije) ne moreš verjet, kaj vse človeka doleti. Sedaj bom rekla, da je v redu, ko so se nakopičile zraven še druge zadeve, pa na ostalo kar pozabiš. Ortoped, ki me je operiral mi je takrat povedal, da bolečine še ne bodo izginile, kar lep čas. Vse se mora na novo vzpostaviti med vretenci. Vse pač zahteva svoj čas, za katerega pravijo, da celi vse rane 08
Drugače sem v redu, danes zgodaj zjutraj sem spet stopala po potki, katere moji čevlji že dodobra poznajo. V ponedeljek imam v Ljubljani spet pregled, pa sem rabila sveže izvide, ki sem jih nedavno opravila. Ja za vse moraš poskrbeti, da ne greš v Ljubljano samo na izlet. Kaj hitro, bi se me verjetno odkrižali, če ne bi imela s sabo izvidov.
Hladni zrak, ki je krožil okoli mene in mi božal obraz mi je še polepšal moje petkovo jutro. Tokrat sem šla sama 012  in opazila, da je mesec še vedno jadral po nebu. Nikamor se mu ni mudilo. Večkrat hodim naokrog z glavo obrnjeno navzgor, pa ne zaman. Kako je bil lep pogled, zraven pa še lepe misli v votlinah uma. Vse skupaj privabi nasmešek na obraz in na vsem lepem pozabim na skrbi, kaj bom izvedela na pregledu. Ampak povsem zaupam ljudem v belih haljah, kakor tudi ljudem, ki zasedajo v mojem srcu posebno mesto. Zame je že lepa beseda balzam, za mojo dušo. Balzam, ki razpreda dobre drobne nitke med ljudmi. Se pa nam na žalost vsem na svetu zgodi človek v življenju, ki s svojo prisotnostjo razmika množice. Takrat pa je dobro, da tečeš stran kolikor daleč te neso noge. Seveda, če ni že prepozno, če že ni uničil srečo, hitreje kot veter podre mlado drevo. O kakšne besede zlagam danes 08 tako mi narekujeta moja srce in um, čeprav moje oči malce že zakriva meglica starosti.
Za danes toliko ~ z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeSob Jul 11, 2020 5:21 pm

Haj
z neurjem tu pri nas ni bilo hudega, čeprav se je nekajkrat med oblaki slišalo, kot bi vriskal sam hudič. Odtočni žlebovi pa so dobesedno hropli pod težo dežja. Srčno upam, da tudi drugod ni naredilo neurje kakšne velike škode in katastrofe. Veter pa se je močno trudil, da bi odpihnil vse, kar mu je bilo na poti. Danes se bo zaradi svinčenega neba verjetno noč prej, kot ponavadi reztegnila čez zemljo. Pa saj vremenarji napovedujejo, da se bo vse pomirilo že v času, ki nam je odmerjen za sanje...upajmo.
Okuženih pri nas pa se vztrajno veča 08 nič kaj dobra novica. Ko bo treba spet zavzeti ostrejše ukrepe in zapreti meje med občinami, bo pa spet halo; Spet se bo na polno slišalo svobodo so nam ukradli. Ravno v knjigi, ki sem jo prebrala je Carlos Zafon zapisal citiram:

Če bi ljudje razmišljali četrt toliko, kot blebetajo bi bil ta svet raj!

Sicer je to mnenje in izjava enega človeka, kar pa moram priznati, da se močno strinjam z njim. Pa ne zato, ker je to eden  mojih najljubših pisateljev ampak zaradi samega sporočila, ki ga ta stavek navaja.
Kako lepše je srečati se z ljudmi z nebrzdano lakoto po druženju, srečati se z ljudmi, ki se jim nasmeh dotakne oči. Z nasmehom, ki nekaj sporoči in se spusti do dna duše in tam ostane do drugega snidenja.
Dan po dežju pa je lepo svež, verjetno bodo jutri zjutraj meglice umivale naše mesto, ki je polno cvetja in zelenja...Tudi dež v meni vzbudi lepe misli...

Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeSre Jul 15, 2020 4:54 pm

Haj moj dragi dnevnik
v ponedeljek smo spet zarisovali sled po cesti proti Ljubljani. Po pregledu sem si spet zaželela piceeee in jo tudi jedla morsko ta mi je najboljša njam zaenkrat je z mano vse v redu. Kajti pred vsakim pregledom sem v čudni mešanici neučakanosti in vznemirjenosti. Kakopak vsi se takorekoč bojimo, kdaj nam zazveni zadnja nota nebeškega zbora  08 . Izvidi pa pridejo še za mano.
Ko poslušam in gledam TV pa imam občutek, da je ves svet bolan, tako, da se bom rajši povsem posvetila knjigi, ki jo imam sedaj na vrsti. Vsebina meni zelo všečna letnica dogajanja 1880 jesen zelena Škotska... ( avtor - Kerrigan Byrne) Spet sem izgubljena v svojih mislih, ko vsak dan odjadram na Škotsko. Razum pobegne, kot sunek vetra in se priplazi nazaj, ko zapreš liste kjer so zapisane svilene besede, nekatere tudi, kot biseri ki jih hranim v spominu, če mi le ta prekmalu ne pobegne mocking Domišlija mi dobesedno pobegne z vajeti
Dotik poletja pa ni dolgo trajal, iz blagovnih rezerv smo morali izvleči namesto lahkih oblačil lahke jope  Wink  lažje je   sleči jopo, če je prevroče, kot pa ta te zebe.

Sedaj grem pa spet na zeleno Škotsko :D

Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeSob Jul 18, 2020 6:10 pm

Haj
sem vedela kaj bo, ko sem pogledala v temno nebo. Veter je dregnil teške oblake ti pa so spustili kar zadosti kapljic, tako da so dodobra počistili pročelja vseh hiš v našem mestu. Od dežja pa so bili umiti tudi cvetovi in njihovi na novo zrasli popki. Dan pa je lepo svež, ravno prav za listanje knjige. Ampak veter pa diši lepo po poletju.
Zeleno Škotsko sem že odložila :D zaključek po mojih željah. Po uvodu 4 knjige mislim, da bo tudi ta dobra, liste ima kar lepo porumenele :D tudi diši lepo.

Toliko za danes ... z lepimi mislimi in toplino v srcu~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePon Jul 20, 2020 5:50 pm

Haj
vikend je bil še več, kot lep. Včeraj v jutru, ko se je mesec na zahodni strani poslavljal so na vzhodu meglice objele naš Hrastel in svoje tanke prste je megla vtaknila še med visoke smreke. Razgled, da ti polepša dan. Da pa bi bil dan še lepši, smo se odpravili v malce oddaljeno lovsko kočo, kjer smo bili lepo postreženi s kavico in zame pomarančni sok njam Lepo smo  spoštovali pravila korone, sedeli smo z ostali gosti dovolj narazen. Lepo je videti in srečati prijazne ljudi nasmeh in kakšen kimljaj na daleč in že je to balzam za dušo. Popoldan pa je nebo že začelo spreminjati barvo, pa ni bilo hudega cheers pa je na srečo prišel obisk in nedelja je bila pri kraju. Kako se sprostimo ob klepetu z domačimi. Urca ali dve, kar hitro mineta. Večer pa z mojo prijateljico, ki mi ustvarja zračni mehur. Tudi v četrti knjigi so lepe zgodbe, tri zgodbe se med sabo malce prepletajo, pa se vseeno lepo dopolnjujejo med sabo. Dobri so ti pisatelji, ki nam bralcu ponudijo svoje stvaritve v branje. Čas pa se počasi premika proti večnosti Rolling Eyes

Z lepimi mislimi in toplino v srcu  ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePet Jul 24, 2020 5:56 pm

Haj moj dragi dnevnik
kot bi mignil so mi minili ti dnevi od ponedeljka 08 nekaj nujnih opravkov, nekaj uric, ki so meni všečne; Šivanje. Kako se sprostim ob stroju, ki mi gode in dela   tako kot jaz hočem  Wink zraven pa še muzika za moja ušesa. Danes komaj čakam, ko bo na TV nastopil slovenski oktet. To so mi carji, poslušala bi jih in poslušala in poslušala...
Nebo pa visi nad našim mestom, kot stopljen svinec in čaka, kdaj bo spet sustilo večjo količina dežja, ki so ga napovedali vremenarji. Samo, da ne bi bilo nikjer, kaj hudega  04  Moram reči, da kar točno napovedo dogajanje, kar pa ni preveč presenetljivo, saj so dandanes že opremljeni z vso mogočo tehnologijo, katera jim seže visoko v zrak. Tako visoko, kamor si še ptice ne upajo. Na to vreme pa smo se že, kar navadili, kot na uverturo pri operi. Tudi danes sem se z dežnikom napotila po mestu, zakaj pa ne saj je to moj dan, pa še en opravek sem spotoma uredila 012 kako lepo so v ritmu valčka padale dežne kapljice na dežnik. Včeraj pa smo celo pričakali mavrico, ki se je raztezala čez del našega mesta. Lepo se sonce poigra z njo, nadene ji  kar sedem barv, tako vsaj pravijo  08  Predvidevala sem od kje se vzpenja ( iz ribnika ), kdo pa ve kam daleč potihoma pomoči svoje nožice spet v vodo 08

Sedaj grem bye2  čakat koncert okteta 015

Z lepimi mislimi in toplino vsrcu ~ do spet 018


Nazadnje urejal/a Marcelina Sre Jul 29, 2020 4:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePon Jul 27, 2020 5:01 pm

Haj
včasih so ljudje ponazorili kakšen dogodek ali kaj sličnega, da je bil dolg kot ponedeljek. Zame to ne velja, že od nekdaj sem natempirana tako na hitro, kar se mi včasih tudi maščuje. Karma pač,( čeprav nikomur nočem in ne privoščim nič hudega) četudi glava še hoče, se motorika odzove drugače. Vikend pa je bil spet lep, malo potepanja, dosti časa s knjigo gledala pa sem tudi ponovitev koncert slovenskega okteta. Ja to pa ja slovenskega okteta pa ja, čeprav imam zadnje čase občutek, da ponavljajo ponovitve:roll:  
Ker rada ponujam svoj obraz jutranji sapici, sem danes zgodaj obiskala svoje preminule in ko sem pogled namenila z obrobja pokopališča proti našemu mestu z okolico, se mi je zdelo da sem v pravljici. Meglice so objemale naše vzpetine, tako da je izgledalo, kot bi otočki štrleli iz morja. Samo ptice so imele dovoljenje, da so se potapljale v belo muslinasto kopreno. Lepota mi je pljuskala v dušo in mi v srce prinesla spokojnost. Z nasmehom prilepljenem na obraz sem se vrnila v avto, kjer sem takoj poročala dogodek svoji boljši polovici cheers  
Saj pravim od vedno mi je lepo se zbujati v jutru, ko je svetloba še bledorumena, tako zagotovo imaš dolg in lep dan :D

Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018


Nazadnje urejal/a Marcelina Tor Sep 01, 2020 4:19 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePet Jul 31, 2020 5:06 pm

Haj
pa je že tu spet petek, moj dan. Zbujanje, ko je bilo naše mesto še v pižami. Ker sem imela, kar nekaj opravkov in so napovedali, da bo dan spet zelo vroč, se rada odpravim ven, ko me objema še hladna senčica. Med drugim sem nesla nazaj prebrane knjige in vzela druge. Spet sem jih izbrala po naklučju Wink Prijazna knjižničarka se mi je nasmehnila in rekla; Sem vedela kaj vas bo pritegnilo. Imam srečo v veliki večini srečujem ljudi, ki mi polepšajo dan z nasmehom, takim da bi te prepričal, da je svet res raven, ploščat :D Ko pa sem se vračala pa se je sonce že razletelo po mestu, tako da sem, kar podvizala korak da sem čimprej doma.
Mesec pa te dni oziroma večere in noči že lepo posrebri zemljico in če daš prostost očem prideneš še malo domišlije, pa je vse še lepše 012 Lepše to, kot pa z ledom prevlečene ustnice, ki brezplodno razpravljajo, njih ton glasu pa je oster, kot britev. Pa že mora biti tako, da nas je na svetu vse sorte. In vsak človek je zase unikat, ki pa se ga ne da spremeniti nikoli, kajti samo nebo si dovoli, kaj bo počelo po svoje  ali dežuje ali pa pusti soncu da nas ravaja. Danes so moje misli, kot ptice ki  letajo na vse nebesne strani :)

Danes pa za spremembo malo poslušam Elvisa Presley-a, kako se prileže njegov žametni glas ...rada imam raznoliko muziko ~ lepša mi življenje biggrin

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018


Nazadnje urejal/a Marcelina Tor Sep 01, 2020 4:23 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePon Avg 03, 2020 5:51 pm

Haj moj dragi dnevnik...
Vsi ljudje na tej zemljici si vsak po svojih željah in močeh, uredi dom, dom ki mu je pribežališče in mu nudi toploto ob svojih dragih. Zato srčno upam, da se ne uresniči, kar je napovedano s strani vremenarjev. Kako hudo je, če ti v delčku sekunde nevihta uniči vse kar ti je najdražje. Verjetno tako, kot bi mu nekdo s kladivom razbil dušo Mad
Ko imam danes odprto okno in vrata vidim odsev v šipi tiho polzenje oblakov, ki so nekako obarvani bolj s temno barvo. Potiho si zašepečem, da le ne bi bilo hudega.
Vikend pa je bil lep, še lepši zato ker smo ga preživeli s svojimi dragimi. Z vnukinjo smo kuhale in klepetale 150 na uro biggrin Kako se nasmejemo, ko se spomnimo, kako smo potovale v Nemčijo k moji teti. Enkrat se nama je na postaji v Múnchen-u odprl kovček. O kristus vlak za Slovenijo pa je že stal na peronu, takrat ona pograbi vse, kar je zletelo ven kar ne en kup in zmeče v kovček ga zapre in ga s kolenom potlači. Vse se je srečno končalo, saj nam je takoj priskočil na pomoč redar. Prijel je kovček ga pogledal in naju še pravočasno privedel na vlak. uf kako sva se oddahnili. Ja se dogaja vse tisto, kar si človek najmanj želi. Vnukinja je bila z mano v Bensbergu 3x. Mesto je oddaljeno od Kólna s taksijem cca. dobre pol ure. S pomočjo prijateljice od moje ljube Ane smo si ogledale in nakupovale  v Kólnu. Pa kako veličastna je katedrala. Takrat nazadnje leta 2009 so jo ravno obnavljali, leta prej pa smo si lahko ogledali notranjost. Lepi spomini.

S toplino v srcu in lepimi mislimi do spet ~ 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeČet Avg 13, 2020 5:52 pm

Haj moj dragi dnevnik
kar nekaj časa se nisva družila, kajti imeli smo zelo nehvaležno delo. Pleskali smo Rolling Eyes kaj vse to potegne za sabo, ko enkrat začaneš prestavljati in odnašati stvari, ki si mislil, da pač ne moreš brez njih. Pa se je le vse končno uredilo in imam priklopljen spet internet. In danes sem spet po dolgem času sedla za moje okno v svet. Nisem odvisna od računalnika, pogrešala pa sem svoj prostor kjer sem v svojem svetu. Kar pa sem imela časa med opravili beljenja sem pa prebrala čudovito knjigo z naslovom: Beneški violinist pisateljice Alyssa Palombo Enkratna zgodba, samo zaključek mi ni najbolj ustrezal. Saj vem, da ne more biti vedno po mojih željah pa vendar 08
Sem pa v redu, močno pa me skrbi tole ponovno večanje okuženih, ki prinašajo viruse domov pa ne samo zase, prinesejo ga še za svoje starše in stare starše Crying or Very sad kaj vse pa bo to še potegnilo za sabo 08 Nisem pa preveč presenečena, saj sem sama bila priča dialogu našega meščana brez maske v knjižnici; Namreč ko sem vprašala knjižničarko, kako vrniti knjige v primeru korone mi je odvrnila, da naj ne skrbim, saj se lahko podaljša preko cobisa ali pa po telefonu, pa se oglasi možakar: Pa kaj vam je ženske ali ve tudi preveč gledate televizijo, poslušate epidimiologe, zdravnike na infekciji in gospoda iz Golnika? Zaprepaščeno smo se spogledale in si mislile vsaka svoje. Kako lahkotno nekateri ljudje jemlejo ta virus, če poslušaš kakšne posledice pusti za sabo ni tako nedolžen pale Pa kaj hočemo, čuvati se vsak zase in se ne ozirati na nikogar...

Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePon Avg 17, 2020 5:03 pm

Haj moj dragi dnevnik
kot sem že večkrat omenila, me večkrat povozi čas s svojo hitrostjo. Po beljenju v stanovanju vidim, da je treba postoriti še to in ono 08 saj mi pomagajo, pa vendar ženska roka in kaj je treba še postoriti vidi po svoje Wink sem pa zelo vesela, da je postorjeno.
Sem pa pri pospravljanju našla med drugimi prispevki svoja pisanje od dosti let nazaj in še eno iz leta (1989) ko je sin obiskoval 4.a, razred (mimogrede taista tovarišica se je letos upokojila). Pa jo bom natipkala, takole se glasi:

Danes smo se tukaj zbrali,
da kar tako brez šolske obveznosti
bi malce poklepetali.

Hitro minilo je to šolsko leto
z znojem , s skrbjo
in vašim trudom tovarišica prežeto.
Naučili smo se deliti
vzeli cel Panonski svet
ploščino pomnožiti
in kam paše kakšen cvet.

Živali smo tudi spoznali
pa še to, da Kras stoji na skali,
da voda teče po dolgem in počez,
pa tudi zapeli in telovadili smo vmes.

Vsakega bilo je po malo
a skupnimi močmi
se lepo je preživeti dalo.

Kaj vse v jeseni čaka nas,
pustimo za takratni čas.
Sedaj se bomo vsi spočili
možgančke razbremenili
in se vsak po svoje razkropili.

Tovarišica Irena v znak spoštovanja
Vam 4.a. želi vesele proste dni v zahvalo za Vaš trud pa vam
skromno darilo poklanja.

Pravi sin: Lepi spomini samo pisanje pa je prebrala sošolka Vlasta Wink

Takrat se je vse še pisalo v rimah, ki pa tudi ni najlažja, teško je najti rime na določene besede. Čeprav mi je novodobna poezija zelo všeč.
Na mojo srečo sem imela v naši firmi v pisarni podporo, pa mi je naša tajnica Ema vse pretipkala, pa tudi pokojni direktor Boris ni imel nič proti. Tako, da imam še danes natipkane spomine...

Da nekaj napišeš rabiš svinčnik, papir za dva groša fantazije, (pa ne vedno pale sto procentno), včasih pa že čaraš čarovnije, da zase in mogoče še za koga drugega, delaš lepši svet zavit v poezijo...

Ja kar prehitro si dnevi podajajo roke, prehitro dan poljubi noč in v jutru noč prekmalu predrami sonce 08

Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018

Uf spet ima lepo zgodbo v knjigi pisateljice Terese Medeiros-e 012


Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Avg 31, 2020 5:51 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePon Avg 24, 2020 5:02 pm

Haj moj dragi dnevnik
točno sedem dni je minilo odkar sem te obiskala. Ne nič ni narobe samo sedaj je čas vlaganja, okuhavanja itd. Hčerka, kolegica in soseda me zalagajo s svojimi domačimi dobrotami, ki sem jih morala vložiti in pospraviti v klet, da nam bo v kasnejših dneh razveseljevalo naše borbončice njam Jaz pa se jim oddolžim s šivanjem 012
Drugače pa zaenkrat še vedno oblaki jezdijo poletni veter. Kako nežno poboža nastavljena lica. Zahajajoče sonce pa tam za hribom obarva nebo v vse mogoče barve. V svoja pljuča pa še vedno, tako kot do sedaj rada povabim svež jutranji zrak. Takrat tudi od pozabe odtrgam lepe spomine. Pogrešam prireditve in srečanja. S svojimi prijateljicami smo se nazadnje videle lani novembra. Vsaka od nas ima svoje težave, strogo pa smo upoštevale varnostne ukrepe glede korone. Veš dnevnik nisem ti še omenila, da je ena od nas 4 prijateljic, zbolela isto, kot jaz. In to isti čas, kot jaz. Skupaj sva si tudi prislužili ljubi kruhek za penzijo. Na operacijo naju je peljal skupaj moj sin. Ne nisva bivali v isti sobi, ker je ona imela drugega onkologa. Samo s to razliko, da mora ona še vedno hoditi na obsevanje Sad . Slišimo se skoraj vsak dan. Veš mi pravi, sedaj sem čisto spremenjena, jaz pa njej nazaj; Veš moja draga, te gube nama je zarisala usoda. Polikati pa se jih na žalost ne da več. Ja samo tebe moram poklicati, pa sem takoj boljše volje mi odvrne. Koliko let smo že takole na vezi, je res lepo slišati, saj je to dandanes redka vrlina.
Saj bi bilo vse v redu, samo bojimo se ponovni izbruh korone, ki jo tako pridno privažajo z avtomobili turisti iz tujine. Pa kako malo se sekirajo, skoraj nič whistle mislijo si, samo, da nam je lepo pa lahko brez vesti vandramo po svetu 08 Nikoli pa ne veš, če mogoče kdo od okuženih stoji za tabo ali v bližini v trgovini, lekarni itd....scratch

Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeTor Avg 25, 2020 4:36 pm

Haj
spet je danes lep dan, obiskala sem moj hram, kjer bivajo lep zgodbe skrite med platnicami in čakajo, da si jih kdo izbere in iz njih posrka besede, ki nam bralcem polepšajo dan včasih pa se njihova zgodba zavleče tudi v noč, tako, kot zadnji dve, ( Beneški violinist in Nekoč angel) ki sem jh danes zamenjala za nove :D Po 86seti strani knjige z naslovom Barra Creek sem prepričana, da mi bo tudi ta zelo všeč. Sem pač sanjač, ki misli, da je mavrica takoj za vogalom whistle Sem razočarana nad izposojevalci knjig. Mislim, da sem enkrat že napisala, da bi se morale knjige brati v rokavicah, kajti to knjigo ki imam sedaj ima kar dosti prstnih odtisov na večih straneh 012
Izgleda, da se bo poletje zavleklo v jesen, lepo bi bilo da bi nas sonce razveseljevalo nekaj časa in ob tem ne bi bile temperature previsoke. Ja to so samo moje pobožne želje 08 no če pa se uresniči pa nič zato. Kako lepo je na sprehodu, ko veterc narahlo kodra liste na drevju, tako kot je bilo danes zjutraj po kratkem sprehodu in kasneje z obiskom v kulturnem hramu,kjer sem si v knjižnici tudi ogledala razstavo priznane slikarke Severine Trošt-Šprogar. Čudovito marsikatero sliko bi si izbrala, da jo odnesem s sabo  012  
Tako, pa bo dan okrog, sonce je že potonilo tam za drevesi, sunny pa se še trudi in ponuja svoje žarke na naše mesto. Pa saj jutri spet pride...

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeČet Avg 27, 2020 5:38 pm

Haj
a veš moj dnevnik, da jesen po prstih že prihaja v deželo. Tako sem danes v jutru videla in občutila, ko so se meglice, kot iz čipk vlekle po mestu in se upirale sončnim žarkom. Tišina pa, da bi jo lahko tipal. Sproti si zlagam besede, da opišem svoja videnja, samo s sabo ne nosim papirja in svinčnika. Do doma pa se že malce porazgubi v glavi. Seveda, če pa srečaš ljudi in samo malce poklepetaš pa so v glavi že druge misli. Spet je bil lep dan. Jutri pa je moj petek, nimam še nič v načrtu, je pa tako še najboljše, da se vse sproti zgodi.

S toplino v srcu in lepimi mislimi do spet ~ 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePet Avg 28, 2020 5:07 pm

Haj
skrivnostne silhuete vodometov, rosa na belih cvetovih v socvetju in sapica, ki mi je nežno božala obraz... kaj še hočem lepšega, da se dan začne tako lepo. Tako se mi je dan začel tudi danes. Se mi je zdelo, da so se tudi ptice oglašale bolj radostno. Skoraj, da mi ulica pripoveduje zgodbo, kajti kar nenadoma mi je nek spomin potisnil na plan dogodek, takoj potem pa se je spet potegnil v zavetje. Samo ... kar potlačimo vase je težje od nas samih. Pa se ob pogledu na vse lepo, ki me obdaja, kaj hitro pomirim. Vse izpuhti, kot cigaretni dim. Nisem samo jaz tista na svetu, ki se ob neprijetnih rečeh prenareja, kot da jih sploh ni. Kajti  včasih pride v življenju do prave Hirošime. Takrat pa se bolečina vgnezdi v dušo, kot podgana v shrambo. Saj dobro vem, da se določene zadeve uredijo šele čez leta. Takrat pa je na jeziku okus slaščice. Pa še takrat ne moreš spraviti določene spomine v pozabo. Zlasti, če ti kdo leta in leta z žebljastimi kopiti hodi po živcih.
Mesec pa bo spet v kratkem na nebu zapisal menjavo, pridno se debeli in osvetljuje našo drago zemljico.

S toplino v srcu in lepimi mislimi do ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeTor Sep 01, 2020 5:02 pm

Haj moj dragi dnevnik
kako se je luštno ohladilo, ravno prav da se nisem potila za strojem. Ja spet sem opravila šivanje v zahvalo prijateljem za domačo zelenjavo in sadje, pa še za moje drage se nabere. Vnukinja tako luštno potiho vpraša: Ali imaš mogoče, kaj časa pa takoj vem, da ima nekaj za bregom :D Seveda le kaj sprašuješ ji odvrnem. Lahko si malce po svoje ureja oblačila, pri tem pa rabi pomoč na šivalne stroju. Zakaj pa ne, če lahko. V veselje mi je, če lahko komu polepšam dan. Nekje sem prebrala, da če hočeš biti srečen moraš osrečiti najprej sebe, potem pa si sposoben še nekomu narisati nasmeh na obraz 012 nadalje je še pisalo; Način, ki stoprocentno deluje. Tudi sama pri sebi opažam, če sem dobre volje se mi vse posreči, če pa se lotim kakšnega dela, kadar sem ogrnjena z mrakom je pa vse narobe mocking pride tudi takšen dan Wink
Ponoči pa je tišino prekinilo ritmično padanje deževnih kapelj. Vse to povzroči nebeški arhitekt, ki zmore stkati nevidne vezi, da nam prinese točno to, kar tisti trenutek rabimo. Obrneš se z lepimi mislimi in se potopiš naprej v sanje. O moja romantika, vse mi pride prav. Čas pa mineva in mi z njim delamo tisto, kar moremo ne tisto, kar si želimo.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeČet Sep 03, 2020 6:04 pm

Haj
spet je bil lep dan, s prijateljico iz našega bloka smo se danes lotile cvetličnih koritov, ki jih imamo pri bloku. Kar nekaj časa sem gledala tisto opustošenje v koritih, potem pa sem jo poklicala in takoj je ugodila moji želji. Ja... je odvrnila s tabo pa grem ja. Kot veš dragi dnevnik sama sem se morala, kar nekaj časa paziti, da nisem pretiravala z določenimi deli po mojem operativnem posegu. Mož me je gledal grdo, češ saj so v bloku mlajše, ki bi lažje to uredile, pa sem vseeno šla. Počutim se dobro, pa še naklepelali sva se. Ja hodili so mimo, pa gledali, za motikco pa ni imel nihče časa. Tudi prejšnjič še dosti nazaj, ko sem na oglasno desko izobesila vabilo za ureditev okrog bloka, se nas je zbralo par starejših. Sedaj pa sploh, ko imamo urejeno novo prometno ureditev na dvorišču pred blokom pa bi se jih odzvalo še toliko manj 08 Na srečo pa imamo označena dva invalidska mesta in intervencijsko površino, da vsaj reševalna vozila parkirajo brez problema hvala pristojnim 07 Na prostoru označenem za en avtomobil, ki je namenjen za dostavo 30setih gospodinjstev našega bloka pa parkirajo po ure taisti stanovalci, ki so prej zasedali celo dvorišče. Opravičevati nekoga zakaj tako je na dlani, dejanja govorijo sama zase, kultura pač... Nekateri se zavedajo samo pravic. Na srečo pa v bloku niso vsi taki. Jaz pa mislim, da tudi če stanuješ v stanovanjski skupnosti imaš dolžnost, da kaj postoriš, da si v lepšem okolju.
Danes sem besede, ki sem jih imela že dolgo na duši prelila k tebi dragi dnevnik, pa mi je v veliko olajšanje 018

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimePet Sep 04, 2020 5:33 pm

Haj moj dragi dnevnik
saj že dolgo veš, da so petki moji, čisto moji 012 tak je bil tudi današnji dan. Prelepo sporočilo in darilo je prispelo na naš naslov od ljudi, ki zasedajo v naši družini posebno mesto. Pa ne zaman. Napisano v obliki poezije mi je pobožalo dušo. V svojem življenju sem že večkrat doživela srečo, pa vendar vsaki posebej sem nadela drugačno ime. Današnjo sem poimenovala: Toplota se je zalezla v vse ude. V tej sreči sem našla iskrenost, spoštovanje, zaupanje, ki se gradi počasi, tako kot se premika vesolje. To enostavno imam rada.
Zaenkrat se počutim dobro. Počutim se, kot bi zdrsnila med strani pravljice. Imam pa ta mesec dva pregleda, tako da do takrat se ne bom obremenjevala, kaj bo. Močno verjamem v čarobno formulo, ki mi je bila poslana danes 012

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitimeNed Sep 06, 2020 5:37 pm

Haj

023 ROGLIČ in POGAČAR dva klena Slovenca, ki promovirita našo deželo po svetu. Primož naše mesto Zagorje Tadej pa Komendo. Sveta preproščina, a ne da smo Slovenci eni in edini v kolesarstvu. Uf kako sem trepetala tam na vrhu, ko bi se kmalu med sabo zapletla. Globoko sem vdihnila zrak, prsi pa je prebodel naval panike, pa se je na srečo vse dobro končalo. Zelo pa me spet motijo ob poti nekulturni gledalci, ki so na cesti mahajo pred njimi in jih po mojem mnenju motijo. Ne moreš verjet pri intervjujih pa Primož tako skromen, kot bi to bilo čisto nekaj samoumnevnega 051 ja, kaj pa še, toliko truda morajo vložiti v posamezno etapo, potem pa spet drugi dan. Res so junaki svojega kova.
Nedelja pa spet lep dan poln zanosa in volje za delo. Hčerka in prijateljica sta mi spet dostavili zelenjavo 07 tako da sem vse vložila za kasnejše čase njam
Dva dni nisem imela časa za knjigo  08 saj bo še čas...

S toplino v srcu in lepimi mislimi do spet ~ 018
Nazaj na vrh Go down
Online
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 38 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 38 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 38 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -