Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimePet Dec 29, 2017 8:45 pm

Haj moj dragi dnevnik

danes dopoldan ne preveč lep, bolj žalosten dan. Kropiti sem šla znanko, ki je imela isti rojstni datum, kot je moj od dneva do letnice. Precej se me je dotaknilo, ni stanovala daleč proč, dosti smo se videvale, ko je mimo našega bloka hodila v trgovino. Tudi ko je spomladi zbolela, si niti v sanjah nisem mislila, da je na današnji dan ne bo več. Pa se je zgodilo ravno to. Ja usoda je včasih kar kruta gospa, če pa ji pomaga še Matilda je pa tukaj kaos.
No popoldan pa sem malo spregla misli, pekla sem orehovo potičko, oziroma še sedaj se peče. Kot že rečeno v ponedeljek pridejo naši dragi hčerka z družino, pa naj bo zraven še tradicionalna potička.
Tako je življenje, danes sreča, jutri žalost. Zato mi je pesem našega Franceta tako zelo realistična: Memento mori; malce temačna, ko pa jo prebereš do konca se poistovetiš z njo!
Tako, toliko za danes do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeNed Dec 31, 2017 8:20 pm

Haj
tako za danes sem zaključila z opravili, za jutrišnje družinsko kosilo imam vse pod nadzorom :D .
Novo leto bova z možem počakala kar doma. Mimogrede danes imava tudi obletnico poroke, tako da praznujemo vse skupaj. Pa sem možička danes spomnila, da nekaj praznujeva, se nasmehne tam pod simpatične brkice in vpraša, ja kaj pa? Rojstne dneve smo letos že vsi praznovali se dela nevednega. Ja obletnico poroke sem odvrnila, aja to biggrin no potem ti pa čestitam je rekel, da si toliko časa zdržala pri meni. Pa sem mu odvrnila ja to je čisto enostavno jaz imam dolžnosti ti pa pravice in gredo leta, kot bi mignil yahoo in tukaj je 51 let. In kaj naj ti dam za obletnico me vpraša? Nič sem odvrnila darilo si mi dal, ko si me spremljal na koncert Slovensksega okteta in Saša Avsenika. Takoj sem pristavila pa še za drugo leto prosim Embarassed ja ti si pa lisička me kar malo izkoriščaš, nasmejal se je do ušes. No če bo vse v redu ni problema je rekel. Da bi nam vsaj zdravje služilo ostalo pa se bo, če bo kaj narobe, že uredilo. Sem pač večni optimist.

Do drugega leta 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeTor Jan 02, 2018 8:24 pm

Haj moj dnevnik

srečno smo pristali v novem letu. Sedaj pa ponovi vajo, vse gre spet znova januar itd....... Včasih človek misli, da je leto hitreje okrog kot pa mesec od penzije do penzije biggrin Včeraj smo se spet imeli lepo. Konec januarja pa bosta spet dva rojstna dneva naš zelo cenjeni zet in vnukinja 012
Ja tako hitro je vse naokrog, samo da bi nam vsem zdravje služilo pa bo. Navajeni smo skromnosti zato smo še toliko bolj večkrat srečni ob vsakem dogodku, ki nam polepša dan.

Moj dragi dnevnik - Page 19 Najboljse-v-nasem-vsakda

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 03, 2018 9:33 pm

Haj

ne vem zakaj ampak danes imam cel dan v mislih, da je ponedeljek :D ja kot bi hodila v službo Embarassed pa je tega že davno proč. Se pa še spominjam, kako smo zaključili zadnji delovni dan v letu. Lepo, kot se je le lahko. Pripravili so nam celo gostijo, za vse zaposlene skupaj. Tudi muziko smo imeli, čeprav z gramofona, bila pa je. Plesale smo in se veselile, saj smo bile potem proste nekaj dni skupaj. Lahko smo se na izi posvetile družini. In kako hitro je vse minilo. Potem pa je bilo spet jovo na novo zavihati rokave in izpoljnjevati roke, ki so nam jih določali predpostavljeni. Ja lahko rečem, da sem svojo pokojnino zaslužila v enem podjetju z zelo malo bolniške. 2 porodniški, kakšna pljučnica, gripa no 3 mesece pred upokojitvijo pa operacija hrbteniceto pa je bilo tudi vse. Tako smo bile pripadne ( z nekaj izjemami ) kolektivu, da smo tudi z vročino odšle na delo, tudi na nedeljo, če je bilo treba. Imam pa danes zavest, da nisem nikoli izkoriščala nikogar in pokojnino, ki jo dobim vsak mesec je pošteno zaslužena z 38 leti delovne dobe. Dober občutek za mehko blazino ponoči pod glavo. Ravno tako moj mož.
Ob glasbi, ki jo poslušam, so se mi utrnili spomini na leta nazaj. Pa nič zato, saj je lepo obujati spomine. Nikoli jih ne moreš sprati s sebe, pa naj bodo dobri ali slabi.
Aja sem pozabila napisati, knjiga Alme Karlin je super 015

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeČet Jan 04, 2018 7:25 pm

Haj

komaj četrtega januarja smo pa že dve slabi novici. Moja kolegica je ponovno zbolela Sad samo upamo girlangel , da ji bodo pomagala zdravila, ki jih dobijo iz Amerike.
Druga pa je: Umrla je draga Minka, daljna sorodnica, ki pa jo imam in vse njene v zelo dobrem spominu. Kot dekle sem od majhnega pa do 15 leta pri njih preživela počitnice. Bili so dobri z mano, ravno tako, kot s svojimi otroci. Vsi smo jedli mlečno kašo iz ene čape ( čapa - lesena skleda iz katere jé več ljudi hkrati ) pa kako je bilo dobro. Z otroci smo z žlicami tekmovali, kdo bo več zajel in nesel v usta. Boter pa nas je nekaj časa gledal potem pa: Kaj se pa greste, to je vse prigarano vi se pa igrate s hrano, pa še bog je požegnal je še dodal. Takoj smo prenehali in se opravičili, zlezli na peč in poslušali kako nam Minka igra na citre. Minkina starša žal že tudi pokojna sta bila krstna botra meni in moji sestri. Večkrat se v spominih vrnem k njim. Naj vsi počivajo v miru med angeli girlangel jutri jo grem pokropiti in se posloviti od nje. Pa še naročila ji bom naj pozdravi tam gori med zvezdami vse moje drage. Tudi ob takšnih dogodkih se me dotakne nebo, samo na malce drugačen način 049 Sem pač čustven človek, ki ima srce na dlani, kar pa mislim, da ni nič narobe, kar čutim to tudi zapišem.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimePet Jan 05, 2018 9:38 pm

Haj

moj dragi dnevnik, petek naj bi bil moj dan; pa ne vem, če res zadnje čase se hodim ob petkih poslavljat na pokopališče od znancev in sorodnikov. Ne vem ampak tam obstanem, kot kip iz kamna. Poslovim se v svojem stilu. Pokojnim zaželim, naj počivajo med angeli girlangel tudi danes sem storila tako. Pa mi je lažje pri srcu in duši. Vem da so življenja minljiva, da nismo na veke na tem prekrasnem svetu, ampak nevidne niti pa ostanejo za vedno, to je dobro, saj vsi ki umrejo so samo oddaljeni od nas, ko pa umrejo v naših srcih, takrat pa zares odidejo za večno.
Tudi doma sem potem prižgala svečke, saj je tako lepo,  ko se nenaden neznan sunek zraka upre v plamen in rezpre, kot jadra ta pa zapleše svoj valček enkrat na eno stran, drugič pa na drugo. Včasih pa je  čisto pri miru, in se ne da motiti.
Lepo je življenje, če ga znaš živeti in nisi zvezan z vrvjo. Lepo je, da si včasih nadenemo metuljeva krila, čeprav so krhka in odletimo v domišliji daleč stran.
Ups spet sta me zanesla romantika in čustvo hvaležnosti do pokojnih, ki so mi v življenju nudili dobrine me nahranili, vzgajali in mi hoteli samo dobro, čeprav pa, kot vsak človek sem tudi jaz imela svojo trmo in svoj prav  08
Grem še brati, saj bo rok odaje knjig že skoraj tukaj, no če ne bo šlo bom pa prek cobissa podaljšala  :) to okno v svet ( internet ) je pa res uporaben od doma lahko urediš vsemogoče zadeve.
Danes sem pospravila drevesce, sedaj je pa tako prazna dnevna soba, dela pa je kar nekaj, da vse pospraviš nazaj v zabojčke ampak vsega je enkrat konec.

Do spet  017


Nazadnje urejal/a Marcelina Ned Jan 07, 2018 9:07 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeNed Jan 07, 2018 9:06 pm

Haj

včeraj me ni bilo pri tebi sem brala in brala. Do konca sem prebrala Isolanthis 460 str. in še Krojačica iz Dachaua 361 str. kar velik zalogaj. Ampak vredno da sem porabila čas. Obe knjigi so super. V torek imam rok za vrniti, pa da si nabavim nove biggrin tam v knjižnici, tako lepo diši 012
Počutje je v redu, če izvzamem vreme. Zjutraj sem si spet ob zelen čaju na Zagrebu 1 ogledala film" Pilot mlaznjaka " romantična zgodba. Sanje sem imela čudne, sem vedela, da bom izvedela slabe novico. Če ne bi možu takoj zjutraj povedala, bi rekel, da sem se potem zlagala 08 ob 11 pa sem izvedela, da je umrla mama našega soseda.
To leto se je začelo malo bolj žalostno ampak tako je v življenju.
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimePon Jan 08, 2018 8:29 pm

Haj

ne boš verjel dnevnik, danes pa poslušam country glasbo Alana Jacksona, bom videla, če pride zraven še moj muzo :D malo sem zamenjala stil 08 saj pravijo da sprememba slajša življenje.
Drugače pa ponedeljek, kot vsak. Bila pa sem z možičkom v labarotoriju o krščen duš, toliko ljudi na kupu v laboratoriju že dolgo nisem videla. Če se nisem česa nalezla potem sem pa res korenina :) če ga že peljem je lepo, da ga spremljam še naprej. Potem smo pa čakali in čakali ampak se vedno najde kakšen znanec za klepet.
Sem bila pa včeraj spet ogorčena. Sredi dopoldneva se najde en korenjak pripelje avto na parkirni prostor, odpre prtljažnik vzame ven rokavice in škarje pa začne rezati na sosedovem čez cesto grmovje. Je že res, da sedaj bolj sameva, ampak kljub vsemu, kje je morala, kultura človeka, nič meni nič tebi nič in gremo, ker rabimo, verjetno za kakšno dekoracijo. Prepozna sem bila, da bi šla k njemu in ga vprašala za dovoljenje. Na hitro je pokosil, kar je rabil in šššššššššššc v avto in že ga ni bilo. Jej, jej, jej.
Tudi pasji iztrebki so od košare za iztrebke 2 metra stran od koša. Pa to ne moreš verjet, sem videla na TV, v Španiji so uvedli zakon, da morajo biti vsi ljubljenčki čipirani. Nastavili so redarja, da pospravlja pasje iztrebke namesto lastnika psa. Vzame DNK iz iztrebka poiščejo lastnika in mu zaračunajo kazen, da nikdar več ne bo pustil iztrebka na ulici ali na zelenici. Ja ta kazen je vzgojna. Saj je znano, da dokler človeka ne useka po žepu ni nič. Za določene lepa beseda enostavno nič ne zaleže.
Pri nas v našem mestu je za vse poskrbljeno, tudi vrečke dobijo, da bi ja bilo vse, kot je treba, ampak kot sem že napisala srčne kulture človeku ne moreš vcepiti. Vedno me rakurijo takšne zadeve.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeTor Jan 09, 2018 9:02 pm

Haj

dežuje meni se pa poje, čeprav sem danes spet čakala z možem v čakalnici, tokrat pa na diabetični. Čakalnica pa je še za enega splošnega zdravnika, tako da spet ojoj. Naročila sem se pri naši družinski zdravnici za ceplenje proti gripi. Enostavno zmanjkalo je cepiva. Z možem se cepiva vsako leto že dosti prej, samo letos pa sva oba kašljala in za ceplenje moraš biti čisto zdrav. No ja to verjetno nikoli nismo, saj bi nas morali vprašati, kaj nas pa danes ne boli in fali biggrin Malo heca pa že mora biti.
Ja je včeraj prišel muzo s contry muziko Wink bom poskusila še danes 012
Sem pa danes nabavila spet nove knjige 2 od Alme Karlin ( neverjetno Alma govorila je osem jezikov tudi sanskrta ) eno od Lynsay Sands od sosede pa imam sposojeno od pisateljice Milene Miklavčič, da vidimo, kako so trpele žene nekdaj. Menda nima dlake na jeziku.

Do spet 017



Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 10, 2018 8:38 pm

Haj

spet eden mojih lepših dnevov, ker sem bila pred prazniki prehlajena nisem šla k mojim dekletom v frizerski salon, da me malce uredijo, zato sem si danes malce dala urediti pričesko :D kako so prijetna ta tri dekleta, da naj naštejem: Prijazna, delovna, ustrežljiva in kar je najvažnejše, poslušajo te, kaj bi stranke rade imele. Ne boš verjel dragi dnevnik še darilo me je čakalo od novega leta. Prikupna skodelica s slikico 2 sovic na veji za moj zeleni čaj ali kapučino, namizne serviete tudi s sovicami in čokoladico. To je to, je rekla ena od strank kakršen odnos imaš z ljudmi, tako tudi dobiš povrnjeno. Jaz pa sem dodala, vsepovsod se obnašaj kulturno in spodobno tako, da te ne bo, ko boš naslednjič spet  prišel ne bo sram, za svoja obnašanja, dejanja  in govorjenja. Objele smo se z  lastnico in uslužbenkami ter si voščile vse dobro. Zakaj ravno sovice, ja vedo, da so to moje najlepše, najljubše živalce. Saj so res tako prikupne čisto na moj način. Mehke puhaste, neslišne, skratka moje najljubše  
Moj dragi dnevnik - Page 19 Sovica-2018
Včeraj mi pa muzo ni nič prišepnil, ti, ti lump, ja pride včasih da melješ, pa melješ pa nič 08 pa drugič scratch
Zdaj grem pa study
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimePet Jan 12, 2018 8:22 pm

Haj

moj dan, naravno petek. Zgodaj sem se spet odpravila po opravkih. Izkoristim še priliko in naredim še par korakov več, kot je treba. Malce pa se bojim, da se česa ne nalezem. Kajti vsepovsod srečaš znanko in še je čas, da si voščimo zdravja in vsega dobrega za to leto, ki je že kar dobro zakorakalo proti sredini januarja. Ampak, če mi je namenjeno 08 pa je. Lepo se
mimogrede še sprehodim po našem lepem mestu. Včerajšnji dan mi je pa tudi hitro minil. Opravki v sosednjem kraju. No in če greva oba z možem ven, je takoj dopoldan mimo. Popoldan pa sem brala, ja spet imam dobro knjigo :D vzela pa sem jo čisto po naključju, izbrala sem jo samo po naslovu. Zgleda, da so mi usojene takšne vsebine, meni je prav.
Je pa teden mimogrede naokrog, verjetno še službujočim pa ne 08

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeSob Jan 13, 2018 8:26 pm

Haj

tudi danes se ne smem pritoževati čez soboto, kljub turobnemu dnevu se je naredil, kar lep dan. Sin naju je možem povabil na kosilo v bližnje gostišče. Joj, kako je bilo dobro, postrva in zelejava na žaru njam zraven pa pomarančni sok. Moška stran se je odločila za nadevane lignje prav tako na žaru. Ko smo odhajali sem v kuhinji povedala, da ni bilo dobro ampak odlično. Kar je res, je res. Pa še luštno je bilo, ko smo prišli domov je bilo že vse pomito mocking in pospravljeno 012 Ja prav paše, ko te postrežejo in to še tisto, kar človeku paše.
Drugače pa nič novega, knjiga je 015
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimePon Jan 15, 2018 7:28 pm

Haj

spet sem vesela, danes mi je zobozdravnica zaplombirala zob, tako, da do 29. tega meseca vidimo, če bo slučajno še kaj narobe z njim gre pa ven Sad ampak, ko sem ji povedala, da me do sedaj ni nič bolel je rekla, dobro pa naj tako ostane.
Včeraj popoldan pa sem malo lenarila s study  v roki. Pa je nedelja minila kot bi mignil. Moj muzo je spet nekam odpeketal. Ampak saj ne more biti vedno samo pri meni 047 in mi narekuje whistle Bom pa malo poskusila črkovati jamb.sedmerca, muziko imam pravo...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeTor Jan 16, 2018 7:57 pm

Haj

kaj naj rečem, jaz nisem preveč nagnjena na šport, ampak kar se je dogajalo včeraj in v soboto našim rokometašem, pa presega vse meje. Ja madona, kaj res ni nobene pravice v tej božji evropi. Pa zveza takšna in drugačna enostavno zavrnejo pritožbo. To se pravi, da so imeli scenarij že narejen pred začetkom samega tekmovanja, kdo mora sfrčati iz prvenstva in kdo mora zmagati. Lumpi pokvarjeni 02 diablo Naslednjič pa naj samo Nemce in Francoze ali kdor jim pač paše povabijo pa bo zadeva rešena. Pa saj nekoga morajo imeti za izmet. Joj sem se razkurila, mene se nepravičnosti tako dotaknejo pa če tudi nisem sama udeležena poleg. Upam, da se bo naša zveza pravilno odločila. To pa presega že vse meje dobrega okusa. Ne ne bodo imeli sodniki in delegati mehke pernice pod glavo med spanjem. Pravica pa taka, da se nas bog usmili. Pa če pomisliš, to je samo šport, kaj pa se dogaja na drugih zadevah, je boljše da ne vemo.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 17, 2018 8:44 pm

Haj

danes pa sva bila cepljena z mojim možičkom proti gripi. Upam, da bo cepivo prijelo preden se naju kaj  prime, kajti datum je že relativno pozen, namreč zajadrali smo že v drugo polovico januarja Shocked . Ampak zatrjujejo, da je še čas. Upam pa tudi, da ne bo kašnih reakcij, no do sedaj še ni bilo nič hudega, ne veš pa nikoli.
Drugače pa je vse v redu. Danes se me spet malce loteva romantika, muzika je prava, tako da če pride še muzo bo pa mogoče, kaj novega na papirju Embarassed

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeČet Jan 18, 2018 8:15 pm

Haj

mislim,da je danes od cepljenja vseeno malo reakcije, nič pretresljivega samo počutje je drugačno in malce me boli roka, da le hujšega ni bo za preživeti :D Tako da je danes bil čas za study in še bo.
V knjižnici so spremenili po internetu dostop do moje knjižnice. Najprej sem se mučila, da pridem do dostopa, potem pa mi je pomagal sin. In ne boš verjel moj dnevnik, sedaj imam pa še bolj pregledno,kot je bilo prej, še strani, ki si jih beležim vsako leto posebej, koliko knjig, njihove naslove in koliko strani preberem ( koliko strani sicer ni zabeleženo v arhivu ) , sem sedaj našla na cobissu v arhivu. Bila sem vesela, kot radio. Kajti po pomoti sem jih iz worda izbrisala, saj veš dragi dnevnik, nam, ki smo v jeseni svojih let, se teško vraščamo v novitete. Večkrat moramo vprašati otroke, da nam pojasnijo zadevo, čeprav smo kritični do njih, kadar so pri računalniku whistle
No včeraj pa sojenje na rokometni tekmi Hrvatoma klobuk dol  022

Drugače pa vse po starem, cel dan pa piha, kot strela verjetno bo res prineslo dež ali pa celo nekaj snežink  012 upam  Embarassed Grem iskati slikice za haigo...

Do spet  017


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Jan 25, 2018 7:34 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimePet Jan 19, 2018 9:00 pm

Haj

petek moj dan, kljub dežju sem odšla na tržnico po sadje, zelenjavo in ribice njam in se sproti sprehodila. Kako je bilo luštno, ko je dežek škrebljal po dežniku, kar nekakšno melodijo je ustvarjal, nekaj časa v ritmu valčka, potem pa je kar naenkrat prešel v polko  yahoo  Aja oglasila sem se še na pošti, prejšnjič sem vzela srečko 3x3 pa danes Shocked, nič ni bilo :D pa vpraša uslužbenka: Gospa vam dam drugo srečko? O ne, je bil moj odgovor, bom rajši za ta denar kupila na tržnici kolerabico, pa mi bo teknila v juhici, pa še slabe volje ne bom drugič, ko spet ne bo nič 012 . Me gleda gospa izza pulta in mi reče: Se povsem strinjam z vami. Nisem ne vem kakšen hazarder, vsake toliko 2x ali 3x na leto pa kupim na hitro kakšno srečko upajoč na kakšen cvenk, potem pa mi je žal denarja. Ja potoči zvoniti je prepozno.

Takole pa izgleda prostor pred našo tržnico. Prijeten ambient, kjer se sprostiš ob klepetu in spiješ v kavarnici kavico.

Moj dragi dnevnik - Page 19 Prozornivaljcki2017

Napis v sliki v obliki haige 5-7-5

Saj ni treba veliko, da je človeku lepo, samo pozitivne misli in upanje, da se nam izpolnijo želje. In če si res nekaj močno želiš, to se ti tudi uresniči, samo verjeti moraš v svoje sanje.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeSob Jan 20, 2018 7:59 pm

Haj

čista rutina tale sobota, nisem prav dobre volje brez tehtnih razlogov, včasih mi pač angel malo ponagaja, pa si bom polepšala preostali del dneva. Zaključila sem z branjem knjige Alme Karlin: Doživet svet. Kako lep besedni zaklad je imela. Veliko v metafori in prispodobi, ampak razumljivo vsem bralcem. Moram priznati, da do sedaj nisem veliko brala njenih del, mislim da samo enkrat eno, pa se ne spomnim naslova.
Prepisala sem si iz arhiva za leto 2015 izbrisane knjige :D rada imam vse zabeleženo. Sedaj imam pa še za prepisati za leto 2016. Tako vsako leto preberem do 30 knjig, kakšno leto tudi več 012 .
Tudi iz našega vhoda imam, ( kot predstavnica vhoda ) vse arhivirano. Pa je že dostikrat prav prišlo, nikoli ne veš, kdaj se komu kaj sprdne  Embarassed  in kakšno stvar utaji.

Grem iskat slikice, muziko imam pa tapravo, romantika se vrača dance2 04

Do spet - mogoče pridem še nazaj  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeNed Jan 21, 2018 8:52 pm

Haj

včeraj nisem prišla nič nazaj, danes pa sem hitro našla slikico, ki sem jo že enkrat obesedila, pa mi je kar prav prišla. Danes sem prebrala tudi do konca knjigo Alme K.: Popotne skice, zelo dobra za branje, kakor prejšnje tri. Še bom v knjižnici poiskala njena dela.
Drugače pa nedelja nič, kaj posebnega ampak si sama ustvarim dobro počutje, potem ko opravim vsa gospodinjska dela z lepo glasbo in tipkanjem po tipkovnici. Polepšali pa so mi dan tudi pogumni fantje, ki se spustijo po letalnici, samo poklon za njih 023 023 023 023

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeTor Jan 23, 2018 8:38 pm

Haj

ponedeljek je bil obarvan s plavo blum2 malce sem šivala, pa se vse zavleče v večer, preden vse pospravim za sabo.
Danes pa mi je dan tudi prehitro minil. Sem pa zjutraj ob čaju malce poslušala oziroma gledala dobro jutro. Ana je imela gostje, ki so govorile o vsesplošnem, med drugim tudi, kako dobro in spoštljivo je pisanje na roko, sploh čestitke in voščila. Jaz se tega vedno poslužujem. Zelo rada pišem na roko, mislim, kot da nekomu osebno podala roko. Za novo leto imam kar 23 voščilnic. Za veliko noč malo manj, ampak jih ravno tako napišem.
Je bila med drugim tudi debata o nasilju v šolah. Ja ljubi bog, po mnenju strašev so vsega krivi učitelji in vzgojitelji. Njihova trditev, da so vzogitelji in učitelji plačani, da otroke spravijo v red. Ja kje pa je tukaj logika, ali so dojenčki najprej v vzgojno varstvenih ustanovah ali pri straših. Otroci pobirajo vzorce staršev in starih staršev, ki jih potem kažejo navzven in se z njimi razkazujejo, kaj zmorejo in kaj lahko naredijo. Saj učitelji in vzgojitelji praktično nimajo danes nobenih pravic, nasprotno pa se otroci zavedajo, da imajo vse niti v rokah, če ne pa pripeljejo starše in z njimi odvetnike. Nisem za nikakršno nasilje nad otroci ampak to pa presega vse meje. Da hodijo otroci v šolo z noži, pištolami itd. Ja dandanašji dan se dogajajo takše stvari, da ne moreš verjet.

Sedaj pa se je ravnokar začela rokometna tekma Slovenija - Španija Shocked ne morem verjet spet sodita romuna, najbrž bosta spet naredila štalo na igrišču. Ali pa sta prejšnjič dobila kakšno jezično juhico, kar bi bilo čisto upravičeno, kakor tudi velja za litvanjca diablo o pamet božja sta že začela sodnika voditi tekmo. Ja danes morata dokazati, da so naši slabi igralci pa pika, da sta prejšnjič pravično sodila.

O sem se spet razkurila
Do spet bye2
Sem prišla nazaj, danes romuna vseeno malo pravičneje sodita, bomo videli do konca Twisted Evil


Nazadnje urejal/a Marcelina Sre Jan 24, 2018 9:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 24, 2018 9:26 pm

Haj

lep dan je bil s prijateljicami smo se dobile na kavici. Srečanje je bilo čustveno, zaradi prijateljice, ki se še vedno zdravi, pa si je zaželela druženja z nami. Najprej smo se objemale potem zjokale, ko pa smo se sprostile in pogovorile o boleči zadevi, nas je prosila kolegica, da računa na vso našo podporo, katero smo ji seveda tudi do sedaj nudile. Hudo je, če nekomu ne moreš pomagati, kajti taka bolezen je odvisna samo od zdravnikov. Usoda je samosvoja gospa, ki se ne pusti voditi od nikogar stop . Upajmo na vse dobro, da ji zdravila, ki jih sedaj uživa pomagajo. Ob takšnih trenutkih začutiš, da so življenja minljiva, za nekoga v poznih letih za nekoga pa 08 kadarkoli je prekmalu 012
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeČet Jan 25, 2018 8:14 pm

Haj

spet je četrtek tukaj, oooooooooo kako brzi čas whistle nič posebnega se ni zgodilo, razen vetra, ki je hrumel, upogibal je veje na vse strani, kot da bi jih hotel zlomiti. Halo veter, drevesa jih bodo še rabila, da kaj kmalu na njih poženejo novi brsti in iz njih svetlozeleni lističi. Samo malce še počakajmo, da maškare preženejo to zimo, ki ravno prava zima to ni. Ja narava se ne pusti voditi od človeške roke, maščuje pa se rada prav pogosto.
Včeraj pa so se naši rokometaši poslovili od evropskega prvenstva, pa nič zato saj bo še prilika in upanje na poštene sodnike. No včeraj je bilo sojenje pravično, vsaj to, če že sreče ni bilo 08
Pa še, da ti prišepnem dnevnik, knjiga Miklavčičeve, kaj naj rečem, samo to, da ne bi rada živela v tistih časih brez dostojnastva, brez spoštovanja itd. od moških do žensk. Beda sama beda, bile so samo za delo in rojevanje otrok eden za drugim. Splača se jo prebrati, vsakdo bi drugače cenil dandanašnje dobrine, ki so nam sedaj na dosegu rok predvsem vode, elektrike, hrane, sobe za otroke itd. Samo podatek, da so otroci spali, kar po skednjih, štalah kjerkoli so si pač našli primeren prostor. Hirarhija pa taka, za ata pa je vedno moral biti prostor in vsega, kar si je poželel. Groza ne moreš verjet. Napisana je po resničnih zelo pretresljivih dogodkih. V glavem moški so bili bogovi. Mogoče tam pa tam kakšna izjema whistle

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimePet Jan 26, 2018 10:03 pm

Haj

petek :D obiskala sem hram kulture, tisti prostor kjer tako lepo diši po knjigah. Spet sem si prinesla tri nove za study spet različne pisateljice, bom videla, že na samem začetku presodim če mi vsebina odgovarja. Sem pa srečala znanko malo sva poklepetali, pa me vpraša, kam sem namenjena. Povedala sem ji, da obiskujem knjižnico, pa pravi, tudi jaz se že dolgo pripravljam, da bi šla pa ne nejdem časa. O zato pa res ni treba rezervirati posebnega časa sem ji odvrnila. Odloči se in to je to. Prijazne knjižničarke ti tudi svetujejo, če se ne moreš odločiti, priporočajo in svetujejo. Jaz na primer imam že svoj izbor v glavi, ko se namenim tja. Bolj ima knjiga rumene liste in je vsebina, zgodovina, romantika lokacija nekje Škotska, Irska ne morem zgrešiti :D čeprav rada preberem tudi, kaj drugega. Na njeno vprašanje, če mi je kdaj dolgčas sem ji odgovorila, da se mi do sedaj ni zgodilo, da preprosto ne vem, kaj je to. Živeti moraš pozitivno, in s prepričanjem, da moraš sam zase kaj storiti, da imaš lep dan.

Tako, da je spet bil dan po mojem okusu, seveda petek je!!!
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimeNed Jan 28, 2018 9:48 pm

Haj

včeraj smo praznovali našega zelo cenjenega zeta in ljubo vnukinjo 028 Kako sta se potrudila s kuhanjem njam streženjem in družbo. Imeli smo se lepo cheers vsi pa smo bili mnenja, da je leto prehitro naokrog 08 kar naenkrat je bil večer whistle
Danes pa vsega po malo, zgodaj zjutraj spet nekaj časa čisto zase, potem pa po nedeljskem redu naprej :D samo likanje mi ne diši prav Rolling Eyes ampak, kar se mora ni teško.
Sem si pa vzela čas tudi za knjigo Miklavčičeve. Ko sem bila v petek v knjižnici, mi je povedala knjižničarka, da imajo knjigo " Ogenj, rit in kače niso za igrače " rezervirano za več mesecev naprej. Pa jo vprašam, če si jo rezervirajo tudi moški, pa je odločno odkimala z glavo, kar mi je dala vedeti, da ne. Škoda nekaterim bi prav prišlo, da jo preberejo namreč sodeč po statistiki nasilja v družini bi se lahko celo našli v njej. Mogoče razmišljam malo nesramno, ampak na žalost taka so dejstva tudi v dandanšnjem času 08

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitimePon Jan 29, 2018 8:33 pm

Haj

končno, danes sem zaključila zdravljenje zob biggrin sedaj pa samo še, če bodo kakšne težave, kar pa ni izključeno 08 nikoli ne veš. Redne preglede pa je treba obnavljati. Vse skupaj se je vleklo od aprila prejšnjega leta. Pa moram reči, da sem bila kar večkrat na vrsti, samo zdravljenje je trajalo.

Drugače pa nič novega, razen vremena, ki je bilo čudovito prav spomladansko, ko sem se vračala po parku domov, je v grmovju tako šumelo, ptički so se že začeli zbirati. Vrabčki so takoj odfrčali, gospod kos, ki se ima za nekaj posebnega, kar tudi je s svojim črnim frakom in kjunčkom v barvi sonca, se ni dal pregnati. Nemoteno je brskal po tleh in vlekel črvička in z njim odletel, kdo ve kam. Upam, da se niso prekmalu zaljubili, saj je napovedan še sneg. Sicer pa tudi ptice niso več, kot nekoč whistle
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 19 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 19 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 19 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -