Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePet Mar 01, 2019 8:50 pm

Haj
kot vedno so petki moji, tudi današnji je bil.Me je pa zjutraj, kar malo zeblo v ušesa :D ampak samo, ko sem izstopila izhodnika ven na prosto. Me je pa takoj pogrelo, kljub temu, da je zadaj za blokom ( sedaj, ko imamo za blokom urejeno parkirišče) dovolj prostora so avtomobili še vedno natrpani na dvorišču eden za drugim in pri kontejnerjih, samo da imajo lastniki čisto na dosegu roke. Tri stranke imajo parkirane že skoraj bi človek rekel svoje nepremične. Ja kaj hočeš stop dokler ne bo vse urejeno, ne bo nič bolje. Upam da se bo rešilo v najkrajšem možnem času.
Drugače pa sem danes še malce šivala, se kar nabere, meni pa je lepo ko mi stroj pomaga, da uresničim, kar sem si zamislila. Zraven si uredim muziko po mojem okusu, pa mi gre delo dobro od rok. Oblaki pa so danes prepredli nebo, enkrat je že čisto dišalo po snegu :D No nič ne vemo, kaj bo še lahko, čeprav maškare preganjajo zimo na vse pretege, se lahko zgodi še marsikaj 08
Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ 017


Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Mar 04, 2019 6:41 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeSob Mar 02, 2019 9:08 pm

Haj
čeprav so vremenarji za danes napovedovali dež, se je dan prelevil v lepega. In prav je tako, saj je danes dan veselja in maškar, moram pa reči, da najbolj prikupne pa so najmanjše. Da je otroški obraz, kot poezija drži, kot pribito je nedolžen svoje srce pa nosi na dlani. Kar veliko maškar je bilo vsepovsod, ki so odganjale zimo, čeprav imamo že kar nekaj časa pomlad na posodo.
Krofi in štraubice pa so se mi povsem posrečile :D čeprav vedno delam po istem receptu, pa ne vem zakaj enkrat imajo lep obroček, kot danes, drugič pa so celi rjavi 010 glavno, da je okus tisti ta pravi.

Napoljnjena z lepimi mislimi in spomini ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePon Mar 04, 2019 7:05 pm

Haj
če odštejem žvrgolenje ptic, je bilo včerajšnje jutro čisto po mojem okusu, čista tišina, v glavi pa se je spletala domišlija, ko sem v zgodnjem jutru pri mojih rajnkih prižigala svečko. Takrat vrata v moj svet odprem le za las. Dovolim le, kolikor sama hočem.
Na ves glas so se v smrekah na veliko repenčili črni kosi, tam malo višje proti Gorici  pa je že pisani Detelj vrtal s svojim svedrom  v drevo. To je resnična zemeljska lepota, zavedam pa se, da je naš svet samo utrinek neskončnega vesolja. Naše življenje teče za senco vesolja.
Danes pa so spet drevesa spoštljiva do nas, kajti priklanjajo se nam skoraj do tal. Samo, da nam ne prinesejo, kaj hudega...

Potopljena v lepe misli ~ do spet 018


Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Mar 11, 2019 9:02 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 8:15 pm

Haj
spet eden lepih dnevov, tako kot po vremenu tudi po počutju. Sonce je tako zelo prijazno, čeprav je jutro še bolj v zimskih temperaturah, ga sonce kasneje prelevi v lepega metulja, ki nam s krili boža lica. Lep pogled po parku, ko se polno ljudi sprehaja in uživa to lepoto, ki nas obdaja od vsepovsod. Spomini ogrejejo srce z željo, da bi vse to še dolgo trajajlo. Tako lepo je na prostem spiti kavico v družbi, ki zasedajo v mojem srcu posebno mesto. Tudi sedaj mi je lepo, čeprav je zjutraj voditeljica na TV napovedala; Slabo počutje, kronične težave itd. Ampak jaz menim tako, če si sam dan narediš lep, ti ga nihče ne more izmaličiti, ali pač, bom videla, saj ga še ni konec!

Potopljena v lepe misli ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeČet Mar 07, 2019 9:10 pm

Haj
ne boš verjel dnevnik, ampak res sem malo prej lupila kostanj. Shranjenega sem ga imela v skrinji Wink pa kako se prileže, nekaj nevsakdanjega za ta čas njam
Razloga za razgreto lice pa ni bilo danes. Sonce je samo enkrat pokukalo skozi oblake. No pa drugič več, saj ni vsak dan ravno nam, pisan na kožo. Pred nekaj minutami, pa so ptički spodaj še vedno na na goli brezi, tako peli, kot Slavčki. Lepa je ta muzika, ki te zaziba v spokojnost. Tu ni dileme, narava in človek si podajata roko, ptica melodično zapoje človek jo posluša whistle

Potopljena v lepe misli ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePet Mar 08, 2019 9:52 pm

Haj
dišeči šopek pa ne eden, jutri pa se mi še obeta. Nisem preveč zahtevna glede daril, pa se moji dragi vseeno mečejo v stroške. Pa jim naročim, da se ne škodovati, meni je že lepo, če smo skupaj in si voščimo z objemom.
Se pa veselim jutrišnjega srečanja, upam da bo vse v redu. Napisala sem tudi krajši prispevek in pripravila eno hudomušno poezijo. Kajti včasih se pri nas starejših, kar na hitro kaj sfiži 08

S toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeNed Mar 10, 2019 5:52 pm

Haj
kdo pravi, da ni angelov na zemlji, prepričana sem da so, samo da nimajo kril. Tako se je zgodilo tudi včeraj, na 5 srečanju upokojenk bivše firme, le ti so nas včeraj z veselim sporočilom tudi posredno obiskali 07 07 07 .
Kako lepo je čutiti pripadnost prijateljic in prijateljev, ko se srečamo; Sicer ne vsako leto, pa vseeno vsakokrat so objemi in takrat planejo spomini na plan. Tudi žalostni, kajti vsako leto je iz naših vrst na nebu zvezdica več, ki pa nam sveti in nas prizemlji, kje je naše mesto, če nas le preveč ponese nad oblake 018
Čudovit dan je bil včeraj, kakor tudi danes, čeprav je glasba vztrajnega vetra sinoči, ko smo se vračale domov pometla vse zvezde z neba, danes pa preplavljala naše mesto. Smo mislili, če se povpnemo malo višje, da bo boljše Razz  še bolj je pihalo. Pa nič zato, malo sončkasmo pa le ujeli... sedaj pa potopljena v lepe misli uživam ob glasbi, ki mi boža dušo 012

S toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePon Mar 11, 2019 9:30 pm

Haj
še vedno pod vtisom sobotnega srečanja in meni všečne glasbe se mi zdi, da je srce nežno, kot sapica vzrajnega vetrca, ki nalahno veje prek ušes 018 saj ni čudno, ko človek ve, da so v našem kraju ljudje, ki imajo srce veliko, kot sonce ... ne samo z dejanji, tudi s spoštljivostjo do soljudi 07 zelo lep, res lep občutek.
Sem pa pozabila napisati, da smo imele med sabo v soboto  na našem srečanju tudi gospo, ki šteje 90 let. Pa kako se gospa dobro drži, vse smo ji čestitale in ji zažele, da se še večkrat vidimo. Pa se gospa nasmehne, oh daj no, saj vidiš, kakšna sem. Jaz sem ji odvrnila: Gospa te gubice so samo odraz modrosti, smo nekaj let mlajše, pa so se nam že naselile vsepovsod. Pa odvrne gospa, ja ti me pa znaš vedno potolažiti in nasmejati. Tako, da je vse bilo v soboto v barvi mavrice...

S toplino v srcu ~ do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeTor Mar 12, 2019 9:24 pm

Haj
sem slutila v najtišji celici srca, da se bo vse uredilo, pa se bo res. Tudi danes je čudovit dan. Še enkrat ti povem dnevnik, res imamo v našem kraju pristojne, ki prisluhnejo našim prošnjam, skratka tam so s srcem za ljudi 07 07 07
Sem pa danes spet malce šivala za našo pohčerjenko, zakaj pa ne saj sama ne more, saj je revica cele dneve v službi, tako kot večina današnjih mladih. Takšen je pač sedaj delovni čas.

Spet je lep dan, spominja me na nekaj metuljastega, čudovitega  018
S toplino v srcu ~ do spet  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeČet Mar 14, 2019 9:02 pm

Haj
o kako so bile vesele prijateljice, ko sem jim danes podarila vrečke iz zaves, za zelenjavo, da ne nosijo domov goro plastike. Majhna pozornost, pa tolikšno zadovoljstvo. Meni osebno pa v veliko veselje 012
Dan pa mine, kot bi mignil, tako da knjigo samo preletim s slabo vestjo, da je ne vzamem v roke. Ko si že obljubim, da danes pa, že nekaj pride vmes. Pa saj bo še čas, vsaj upam whistle Zelo razkošna obljuba sami sebi ... vem...
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePet Mar 15, 2019 8:48 pm

Haj
spet lep dan, zaključujejo se dela okrog našega naselja 07 Ko se že po kapljicah vgnezdi v telo skeptika, se vse lepo uredi :D , kot sem že prejšnjič omenila, lepo je če si pri pristojnih poslušan in če je le mogoče tudi uslišan 012 nič pa se ne pojé v enem dnevu, kakor se tudi vsega ne da narediti kar čez noč. Skratka sem zadovoljna.si :D Zagotovo bodo, kar nekaj dni čenče, pa nič zato to samo strupeni odpadki majhnih mest.
Sem pa slišala, da se bo menda drugi teden za kratek čas povrnilo malo zime vse do nižin. Vem, da je že vse v brstenju, da ni najboljše za rastlinje  08 pa kaj moremo, kar nam je namenjeno, tako bo. Če pa bo, bom izkoristila situacijo in se predala perutim snežink, da mi pobožajo lice. Vsakokrat me času sneženja čas potegne vase in mi narekuje lepe misli in občutek, da takrat še laži postanejo lepe.
Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet bye2 grem study
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeNed Mar 17, 2019 9:41 pm

Haj
dva dni precej delovna, naložila sem si dela, pa sem lepo vse načrtovano opravila. Življenje samo mi zapolni čas. Saj ni teško, sa je počutje povsem v redu. Je pa danes pihalo, južni veter je lasal severnega, tako da drevesa niso vedela, kam bi se priklanjala. Izgleda, da bo res nekaj prineslo.

Sedaj pa mi je spet lepo, ob glasbi se pustim mislim, da me ogrnejo v svoj pajčolan. Samo to si želim, da bi se mi sedaj čas bolj šepavo premikal, kajti dnevi, tedni in meseci so tako hitro naokrog 012
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePon Mar 18, 2019 9:55 pm

Haj
dan mi je skoraj spolzel skozi dlani, čas je tako hiter, da ga včasih ne dohitevam. Čeprav je danes dan bolj sive barve, je dan za lepe misli. Nekaj sem jih natrosila na papir, pa jih moram še prespati. Mogoče se bodo jutri lepše brale.
Sem pa čakala snežinke, tudi ven sem šla, ko sem videla drobni snežni prah. Male bele krpice so se ponujale med dežjem, ampak niso prispele do mene prej so se stopile 08 Sonce se je potuhnilo v nekakšno luknjo, vse pa je bilo zavito v meglo. Po napovedi vremenarjev bo pa kmalu veter dregnil oblake in takrat lahko pričakujemo s pomočjo sonca v obilju pravi prvi dotik pomladi...
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePet Mar 22, 2019 8:52 pm

Haj
ne morem verjeti, danes je že petek 08 pa nič zato, saj je bil spet lep že od ranega jutra moj dan... te dni pa sem uživala, malce 012  sem pomagala pri kostumih za igro Sovice oke, za dramski krožek. Kako lepo je na koncu vse izgledalo. Človeku, kar srce zaigra. Ker pa je to za otroke imam pa večje veselje Wink
Sicer pa dnevi, kot bi si jutro in večer podajala roke. Pa kako lep je bil mesec te dni, možakar na nebu je lepo zvabil k sebi še zvezde, konglomerat vsega pa je bila prelepa poezija na nebu. Trakovi mesečine, pa so skozi drevesa ustvarjali zrcalno zaveso.
Ja pa dan poezije je tudi bil, pa nisem imela časa, da bi kaj ustvarila. Sicer pa me je moj muzo spet zapustil  Wink, čakam da pride nazaj, da bom lahko spet ustvarjala svilnato gladke stavke.
Knjiga je tudi, precej na stran, imam pa še kar nekaj strani za prebrati, rok pa mi bo kmalu potekel. Tudi ta ima lepo vsebino: Zapestnica spominov... Mislim, ne samo mislim prepričana sem, da ima dan za mene premalo ur :D Nič pa mi ne prepreči, da mi lepe misli ob delu na stroju in ob glasbi zaposlujejo mojo domišlijo. Človek mora res imeti kaj, česar se veseli, kakšno malenkost, meni so to lepe misli.
Tako moj dragi dnevnik za danes toliko...

S toplino v srcu ~ do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePon Mar 25, 2019 9:00 pm

Haj
spet praznovanje v družinskem krogu, ki pa je prehitro minilo, saj pravim, če je lepo je čas prekratek, če pa je slabo se čas vleče, kot kurja čreva. Ko svojega otroka objameš, tokrat hčerko, se skozi telo spolzi nekaj toplega. Ni treba besed v očeh vidiš zahvalo za vse in uganeš njeno željo, da je še naprej tako. Zaenkrat so roj. dnevi do novembra v kraj.
Danes pa materinski dan. Rožice in objem, kaj je še lepšega  018  018

Ko sem brala knjigo čudovitega pesnika in pisatelja Ferija Lainščka sem zasledila prelep zapis o mami, ki ga citiram:

[OKOLI DELA SE MEHAK OBLAK.
EN ŽAREK MLAD MI GRE OD TAM, KODER HODI MAMA!

Sem pa danes spet obiskala hram, kjer počivajo lepe besede odete v prelepe platnice in čakajo, da si jih obiskovalec izposodi in uživa v njihovi zgodbi. Tokrat sem izbrala samo tri, ker imam še obveznosti za šivanje :D ki me tudi osrečuje.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeSre Mar 27, 2019 8:16 pm

Haj
dokončala sem kostume za dramski krožek, vedno se še kaj najde, da se da še boljše narediti. Saj nisem nekakšen perfekcionist, vedno pa preverim za sabo, če je vse tako, kot je treba. Če je za na oder, je pač treba da je izgled pici top :D
Drugače pa, vse v redu, bo pa treba še okrog bloka pograbiti zelenico in očistiti cvetlične lonce. Tulipani že lepo delajo popke, sem pa radovedna, če se bo letos zgodba spet ponovila, namreč, ko lepo zacvetijo si jih nekdo vzame za šopek, mogoče pa ne 08 . Zelo bi bila presenečena.
Sem pa te dni, spet doživela že pričakovano. Uradni dopis ( citat z dovoljenjem uradne osebe), ki sem ga natisnila in pripela na oglasno desko, na v pogled za vse stanovalce si je neznana oseba iz našega vhoda, odtrgala in ga odstranila za en dan. Naslednji dan pa se je spet pojavil strgan nazaj. Ja hudi so časi za osebo, ki ji je zloba edini vir energije. Človek bi obrnil nebo, pekel in celo zemljo, samo zato, da bi bilo vse po njegovem. Stopajo tam, kjer si še angeli ne upajo. Tako pač je, kultura je danes redka pri ljudeh, ki žive egoistično in nočejo upoštevati pravil, ki zagotavljajo varnost okrog bloka. Jaz preprosto nočem živeti tako. Škoda življenja.
Sedaj sem se otresla teh misli, uživam v glasbi in skladam besede, čakam pa, da mi muzo kaj lepega prišepne. Že kar nekaj časa se ne zmeni za mene 012

S toplino vsrcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePet Mar 29, 2019 9:53 pm

Haj
spet je že petek, lep dan. Z možem sva si v malo odaljenem gostišču privoščila kapučino. Ko so prihajali delavci in naročali  malico se je mož spomnil. Me pogleda in pravi; Se spomniš, kaj smo pa mi imeli za malico. Od začetka smo jo nosili kar s sabo. Tudi meni ni zbledel spomin. Ja vem spomnim se, dosti kasneje pa so nam  organizirali toplo malico, kar v podjetju. Hodile smo v dva dela, ker je bila jedilnica tako majhna. Pa smo vseeno bili zadovoljni. Kasneje pa, ko smo imeli novo fabriko, ki nam jo je leta 18. februarja 1987tega (32 let) leta odnesel plaz pa je bilo še lepše. Kako je bilo takrat hudo, premestili so nas v TVD Partizan, kjer smo nemoteno delale v slabih pogojih naprej. Ampak z našo voljo in vseh, ki so nam takrat priskočili na pomoč smo prebrodili hude čase. Zgradila se je spet nova tovarna v kateri se danes nahaja vrtec predšolskih otrok. Lep občutek, tudi za to so zaslužni pristojni v naši mestni hiši, pohvaljeni  07  07  07  ko so leta 2012 odkupili  objekt, bivše Lisce, da danes stavba služi, malim bitjecem, ki šele spoznavajo življenje ob vzgoji svojih vzgojiteljic. Lep res lep občutek.
Včeraj smo uspele še z dvema stanovalkama s sosednjega vhoda urediti zelenici in cvetlične korite. Lahko smo pometle še dvorišče, ker je tam stal samo en avtomobil  mladih sorodnikov, ki jim starši stanujejo v bloku. Nismo prosile, da ga odstranijo, ker se to preprosto ne bi zgodilo, pometle smo po tem, ko se je mladež odpeljala. Sedaj je spet lepo. Ravno tako moraš skrbeti za okolico okrog bloka, kakor bi imel svojo individulano hišo. Samo škoda, da nismo vsi enakega mnenja. Moj mož pravi, da sem malo čiv, čiv, da imam preveč časa glavo v oblakih, zato ker iz našega vhoda, dosti mlajše sosede samo kukajo čez balkon. Jaz vseeno grem, ne oziram se na nikogar. Pa saj ni panike, če pa se zraven še razgibaš, pa tudi nič ne škodi. Vzamem čudežno tabletko, da preneha v kosteh škripati in zbadati. Če pa se ne oprimeš nič konktretnega in zraven še koristnega si takorekoč potopljen v dolgčas. Ko sva danes z možem odšla okrog bloka, sem s pogledom prečesala cvetlične korite, če so še popki tulipanov, no danes so še bili  08 Ja tudi popke potrgajo, da se jim potem v vazi razcvetejo  flower Malce sem se razpisala, pa nič ne de. Tudi za sabo mi je lepo brati...

S toplino v srcu in lepimi mislimi  018 ~ do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeSob Mar 30, 2019 7:35 pm

Haj
moj muzo se je danes spet pojavil. Izkoristila sem priliko in hitro napisala par vrstic. Ko pa me on zapusti, bi bilo, kot da odide z njim še sonce 012
Je bil pa dan spet lep, kosilo na prostem :D kako se prileže, ko imaš že vse pospravljeno, ko prideš domov. Ja pa da ne pozabim, dve lastovki sta že v izvidnici. Večna uganka, kako so ta drobcena bitja sposobna preleteti takšne daljave 08 pa kje je navigacija v tisti mali glavici ?
Danes ponoči, pa spet uro zavrtimo naprej, joj kakšen nesmisel, da se ne morejo že enkrat odločiti in prenehati s tem manevriranjem. Komaj se navadiš na poletni ritem, potem pa v jeseni pa spet nazaj Mad menda še do leta 2021...

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 7:20 pm

Haj moj dnevnik

prejšnjič sem ti napisala, da me mož malce okara, ko grem na dvorišče, kaj postoriti, danes pa se mi je pridružil 07 požagala sva veje smrek, ki so segale na pločnik in bile moteče za nas stanovalce in vse mimoidoče, ki tod mimo zahajajo-mo v trgovino. Lepo sva uredila, ob tem pa čutiš veliko zadovoljstvo, da si še za kakšno korist. Ko sem javila na KP so se nemudoma odzvali in odpeljali kar dobršen kup suhih in malo manj suhih vej 07
Za mene je spet bil lep dan, tudi take stvari me osrečujejo. Nisem vklenjena v nekakšen kalup, vsak dan mi nekaj novega prinese. Vedno pa rada prisluhnem šepetu, ki mi ga narekuje moja domišlija.
Danes pa je bilo že nekaj več lastavic. Napovedana pa je ohladitev ... ubožice, verjetno pa imajo še gnezdeca, ki so jih uporabljala lani, upam...
Samo to si še želim, da se še ena majcena zadeva pri našem bloku zaključi do konca girlangel

S toplino v srcu in lepimi mislimi 018 do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeTor Apr 02, 2019 7:30 pm

Haj
menda bodo jutri zjutraj, ko boš izdihnil okrog ust, spet beli oblački :D na glas pa ne smem misliti, da bo snežilo do nižin 08 ampak tako so rekli na TV :D Danes pa še tako lepo vreme, da skoraj ne moreš verjeti vremenkotom. Narava pač začrta čisto po svoje. Te dni je čas, kar prijazen z mano, nimam pripomb.
Spomin pa je danes, kot luknjast sir, nekaj tuhtam že kar nekaj časa, pa mi ne priplava na vrh. Včasih se pač tako zgodi, saj bo, če ne danes pa jutri :D

S toplino v srcu 018 in z lepimi mislimi ~ do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeSre Apr 03, 2019 8:17 pm

Haj
točno ob 7 uri zjutraj, sem prižgala svečko moji ljubi Ani. Ne morem verjeti, da bo letos oktobra 10 let odkar sem jo iz tujine pripeljala domov, da leži v rodni grudi. Večkrat se v mislih sprehajam z njo po najemniškem skromnem stanovanju. Tako lepo smo se imele, ko sem jo obiskovala. Trikrat pa je bila z mano tudi moja vnukinja. Kako hitro tečejo leta stop
Niso se uresničila napovedovanja vremenarjev, bile pa plohce, čisto normalno za april. Kar naenkrat so se drobne kapljice, usule z neba, kot Blažev žegen, samo premalo za zemljico, tako da, ko sem oprala regrat sem s tisto vodo zalila zelenico. Škoda je, da jo spustiš kar po odtoku.

Tako toliko za danes s toplino in lepimi mislimi v srcu do spet ~ bye2

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeČet Apr 04, 2019 8:21 pm

Haj moj dragi dnevnik, za današnji dan pa samo tole mojo poezijo:

Vesolje

Vesolje z mano
zadnje čase dela čudeže

koža se mi
ravno prav prilega

spustim pogled v naročje
si namišljeno pogladim krilo
in s konicami prstov brskam po duši
pa danes ne najden nič slabega

tako srečna sem,
kot da bi se srečala z angelom
vse je magično, neverjetno

danes imam nasmeh, kot maček,
ko namoči svoje brke v sladko smetano

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ Do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePet Apr 05, 2019 8:40 pm

Haj
moj šivalni stroj, se je spet nekaj naprdnil in začel hreščati :D , ko sem poklicala serviserja tokrat v Ljubljano, je prijazno odgovoril, da naj čuvam te stroje, ( ko sem mu povedala, katere znamke je ), ker so to mercedesi napram zdajšnjim plastičnim. Tako, da smo se danes odpeljali do servisa in oddali stroj v generalno popravilo. Potrdila se mi je misel, da jo je škoda zavreči stroj, ki mi je zvesto služil dolga leta in si nabaviti novega.  
Jooooooj kakšen promet po beli Ljubljani, še dobro, da je peljal sin Shocked Kljub dnevu, ki je ves siv in bi nas rad podredil žalosti mu to ne bo uspelo. Saj je vendar petek. Še na krilih včerajšnjega dne zagotovo ne!!!
Lep zelo lep dan je bil včeraj, čeprav ni bil petek. Kako lepo je, če imaš lepe misli in dejanja ko se pogovarjaš z znanko ali z znancem brez, da moraš povešati glavo, kot uvela sončnica.

S toplino v srcu in lepimi mislimi   018  do spet  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimePon Apr 08, 2019 7:55 pm

Haj
dva dneva sta mi skoraj ušla :D ampak ne, saj sem ju popolnoma izkoristila. Združila sem prijetno s koristnim, pa je rezultat popoln. Če nekaj postoriš z vesljem ni za nič pretežko.
Danes pa je naše mesto večinoma prekrival plašč megle. Hrastelov hrib je bil, kot odet v belo volneno odejo. Nekaj žarkov pa nam je namenilo sonce, ampak samo za trenutek. Potem pa se je, kar na hudo nebo razhudilo do bliskanja in grmenja. Par kapelj dežja, pa že naravo spremeni v meni ljubo zeleno barvo.
Moji tulipančki v cvetličnem koritu zacveteli, samo ni jih toliko, kot lani. Menda mala stebelca ne naredijo vsako leto nastavek za cvet. Sem pa videla gospodično, kako jih je ovekovečila na svoj telefonček :D tudi to mi je polepšalo siv dan.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9936
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitimeSre Apr 10, 2019 8:02 pm

Haj
kaj naj rečem, samo to, da sem danes neznansko uživala na predstavi, za katero sem pripomogla s šivanjem kostumov za Sovico Oko, ki se je odvijala v domu Svobode v Trbovljah. Še bolj pa mi je bilo lepo pri srcu, ko sem videla, da je bila zadovoljna hčerka s svojimi varovanci. Tudi sama sem pred začetkom imela malce treme, pa se je vse v redu lepo izteklo. Kakšni pogumneži so otroci, nastopijo, brez vsake treme.
Kadarkoli me bo prosila za pomoč, sem ji vedno na razpolago in pripravljena pomagati. To so trenutki, ki se meni vtisnejo med spomine, meni dragih ljudi, ki pri meni zasedajo posebno mesto 018 lepo mi je...
Včasih, kar tako tudi brez razloga samo zato, ker ni sonca in, ko se nas nekakšna žalost čisto podredi, je hudo. In če ti takrat lepi spomini priplavajo na vrh, žalost preprosto izhlapi. Dobro pa je tudi takrat zapreti oči se prepustiti glasbi in lepimi mislim pa je vse dobro.

S toplino in lepimi mislimi v srcu ~ do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 31 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 31 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 31 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -