Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeČet Jan 10, 2019 9:39 pm

Haj
četrtek nič posebnega, z možem sva obiskala svoje preminule in prižgala svečko. Ne onesnažujeva preveč z njimi, poslužujeva se tudi  elektronskih. Čeprav sem pa popoldne slišala na tv nekega strokovnjaka, da en pošten tovornjak na eni svoji vožnji onesnaži zrak toliko, kot vse svečke čez celo leto 08 Ja to pa je podatek, ki je potreben razmisleka. Res pa je, da plastika pa ostane.
Potem pa sva se oglasila na kavici v malo bolj oddaljenem gostišču. Kako lepo je bilo, na toplem sva srkala vsak svojo kavo, jaz kapučino in gledala, kako je zunaj veter prinašal grudičaste žametne snežinke :D Porodila, odnosno spomnila sem se  prelepe misli našega Cankarja, ki se glasi citiram:

O povej, kako bi rasle rože brez svetlobe sončne
o  povej, kako brez nade
moglo bi srce živeti!

Jaz pa dodajam še, da ne brez upanja, ne brez ljubezni, potrplenja itd.... Čeprav je človek dostikrat razočaran, nad določenimi dejstvi, obljubami,  moraš preprosto verjeti sanjam in čudežem. Jaz osebno ne čutim jeze, pač pa sem namesto jeze žalostna, da se stvari odvijajo, tako kot se 08 Počutiš se, kot kos odvečnega tovora, ki ga odvržejo preko krova. Taka pač sem, dostikrat mi čustva narekujejo po svoje. Prepustim se jim dnevnik, napišem na tvojo stran, pa mi je dosti lažje.

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeSob Jan 12, 2019 7:23 pm

Haj
včerajšnji petek je bil spet lep, s prijatelicami smo s kavo potrdile, da bi bil vnuk prijateljice in njegova mamica zdrava in srečna v krogu svojih najdražjih.
Tudi današnji dan mi je čisto po všeči, samo, ko sem zjutraj odnesla v kontejner smeti, sem se spet morala plaziti okrog avtomobila pa ne samo jaz, da sem lahko odložila vrečo. bad Ne morem verjet svojim očem, kako so ljudje s parkiranjem do starejših brezsrčni in nekulturni. Spet bi rekla nekaj packastega, pa ne, ne bom se spuščala na nivo ljudi, ki jim je samo za svoje zadovoljstvo, da ima svojega jeklenega konjička pet korakov pred pragom pale
Sedaj pa mi je spet lepo. Pišem ob glasbi, katera je zdravilni balzam za mojo dušo. Ob pisanju se mi sproščajo lepe misli, ki mi kot drobne nitke polepšajo dan. Pa naj ostane tako še do večera 012

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimePon Jan 14, 2019 9:55 pm

Haj
tudi današnji dan je po mojem načrtu :D dobila sem veselo novico glede lektoriranja moje poezije. Sedaj me čaka delo, da izberem svoje najljubše pisanje, da mi jih gospa pregleda in lektorira. To je začetek uresničitve moje velike želje, ki upam, da se mi letos uresniči.
Včeraj pa smo z vnukinjo kartale, tokrat je kartal tudi moj mož, joj kakšen smeh. Imela sem srečo, pa sem zmagovala. Ko je odhajala je rekla: Da veš, ko prideš ti k nam bo drugače, tam je moj teritorij biggrin jaz pa nazaj: A veš srce moje, to bomo pa še videli, bom k vam prinesla s sabo naše karte...
Drugače sem v redu, spet je tisti čas, ko misli odplavajo daleč stran...Trenutki pa neopazno minevajo...
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeTor Jan 15, 2019 9:44 pm

Haj
nimam kaj reči lep dan, po mailu spet veselo sporočilo ... danes sem prečekirala že nekaj poezije, bom pa jutri videla, če sem se prav odločila 08 kaj hitro se odločim, da se premislim. Sicer pa mi bo moja lektorica še kasneje svetovala kako in kaj :D vesela sem že, da se je začelo premikati. Nekaj poezije imam, ki pa še niso napisane na besedah... Bom videla, kako se odločim:012:

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeČet Jan 17, 2019 9:44 pm

Haj
včeraj sem bila spet v hramu kulture, prinesla sem si zakladnico pisanih besed v zgodbi, tako, da sem včeraj takoj začela prebirati prvo. Spet sem si jih izbrala,, kar na polički, tiste, ki drugi nazaj prinesejo. Spet sem imela srečno roko. Lansko leto je bila številka prebranih knjig 40.
Za jutri pa je za naše kraje napovedan tepih, ki pa bo spleten iz belih kristalov. Samo upam, da ne v takšni količini, kot ga je nasulo v Avstriji. Joj samo tega ne. Saj ga imam rada, kar je preveč je pa preveč. Če pa je snegeca ravno prav, je pod nogami pajčolan, ki dobro dene.
Drugače pa sem v redu, srce mi je pomirjeno, kot mladi labod, ko srečno prispe na obalo. Misli se spletajo v spomine, ki niso zapisane v nobeni knjigi ali tablici. Ko kasneje v življenju premišluješ za nazaj, ugotoviš da v življenju niso sama naključja, temveč vse je nekako načrtovano od nekje že in prav je tako. Vsaj meni se tako zdi.

Javanski pregovor pravi, citiram:

"POLJE ZA LADJO JE MORJE
POLJE ZA SRCE PA JE RAZMIŠLANJE"


Tega reka, se jaz kar dobro držim, pa še lepo mi je pri tem  012

S toplino v srcu ~ do spet  017


Nazadnje urejal/a Marcelina Tor Jan 22, 2019 8:51 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeNed Jan 20, 2019 8:36 pm

Haj
tako dobro knjigo sem si prinesla, da ko imam čas, jo vzamem v roke in se utapljam v zgodbi z naslovom: Beneško naročilo, ki se dogaja v letu 1576. Ne vem zakaj, ampak knjige, ki segajo s svojo zgodbo daleč nazaj, so mi najbolj po všeči 08 Po mojem mnenju, je že takrat bilo v Benetkah preveč stisnjenih hiš in ljudi na kupu, preveč nesnage v kanalih in revežev, kajti kuga se je razširila, kot blisk ki iznenada zareže po nebu. Takšen vtis sem dobila ob branju. Taka je pač zgodba v tej knjigi fiktivna, nekaj vmes pa že mora biti resnično...največkrat pa je zgodovina napisana pristransko z vidika zmagovalcev.
Je pa že spet nedelja tukaj, kmalu bo konec januarja. Čas pa res ne čaka nikogar, če se podrediš monotonosti, ti dan preprosto zdrsi mimo. Škoda je vsakega dneva, da ne bi nič počel, pa če tudi je to branje, vsaj meni se zdi tako.
Snega pa tu pri nas v naši dolini ni dosti, no na bližnjem hribu je, ampak toliko Rolling Eyes no če poklekneš vanj, lahko rečeš da ga je do kolen 010

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeTor Jan 22, 2019 8:47 pm

Haj
knjigo sem prebrala do konca in ko sem na koncu prebrala zahvalo pisateljice in zgodovinske opombe, temelji skoraj na realnosti. Skratka končala se je srečno, tako kot so vedno moja pričakovanja, sploh če je zgodba malce mračna.
Drugače pa nič novega, ne morem pa se še odločiti, kaj naj izberem za mojo prvo zbirko, ko sem si že nanizala naslove in sem jih kasneje spet prebrala sem jih nekaj črtala pa dodala nove itd... to je moja napaka premalo sem odločna, potem pa tuhtam, kako in kaj 08 Pa saj bo, samo čas mi mora prinesti lepe misli, takrat je vse lažje, kar samo od sebe uredi, brez velikega truda. Bom počakala kakšen dan, da mi pride moj muzo na pomoč 018
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeČet Jan 24, 2019 8:11 pm

Haj
ko sem danes zjutraj odšla po opravkih, sem mislila, da mi bo drčalo, ampak ne vse pešpoti so bile očiščene snega in ledu, vsem pristojnim vso pohvalo 07 kaj hitro se položiš vodoravno in si pri tem, kaj polomiš, kar ni rečeno, da se poleti to ne zgodi, ampak kljub temu; kar brez skrbi sem prehodila, kar precejšen del poti. Tudi šolarji so brezskrbno hodili na poti v šolo.
Ni lepšega, kot snežna odeja če nanjo sonce pošlje svoje za sedaj še odmerjene žarke. Takrat pa se vse zalesketa, kot v pravljični deželi. Ja narava je svojstvena in samosvoja. Kakor se zahoče njej, tako mora biti.
Mojega muzota pa še vedno ni, ne vem, kaj sem se mu zamerila 08 no ja vem pa sigurno, da me spet obišče...
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimePon Jan 28, 2019 8:04 pm

Haj
kako hitro je minil čas od četrtka, ta vikend smo praznovali Abrahama pa so bile priprave prej in počitek potem. Lepo je bilo v krogu družine in nekaj prijateljev. Pa še vreme je služilo, za trenutek nas je sonce lepo pogrelo, ko smo čakali,da se vsi zberemo skupaj :D Tako, da ni bilo časa ne za računalnik, knjigo itd. Je pa vredno prebiti čas s svojimi dragimi, nikoli ne veš..... Moj muzo pa se še vedno nekje obira 08

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeSre Jan 30, 2019 8:55 pm

Haj
kako so življenja minljiva, smo ugotavljali tudi danes, ko smo se spet poslovili od daljne sorodnice. Pri vsakem takem dogodku te prešine misel, kdaj, čeprav to vedno nadzorujemo nekje v podzavesti.
Sedaj ob glasbi in na besedah mi je drugače. Zapustilo me je žalostno razmišlanje. Včeraj sem se odločila, za naslove moje poezije in haige, ki naj bi jo imela v moji prvi zbirki. Sedaj se moram še odločiti za jambreke. Imam že kar nekaj naslovov, je pa res, da se jaz, kar na hitro spremislim. No kakorkoli vesela sem, da se mi zadeva premika. Nekje v meni se je naselila misel, ki je že pregovorno resnična: Nikoli ni za nič prepozno, samo voljo mora človek imeti!
Drugače sem v redu, tudi muzo se vrača, ki mi prinaša lepe misli 018 nisem zasužnjena v preteklosti, živim za danes in jutri!

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeČet Jan 31, 2019 9:43 pm

Haj
danes je spet padal sneg :D kako je bilo lepo. Čeprav je bolj trosil drobne konfetke se v človeku naberejo lepa čustva in spomin kako smo, kot otroci uživali. Včasih v mrazu, pa preprosto nisi čutil na licu mraza dokler nisi bil čisto moder od nog do glave 01 Potem pa še tarnati nisi upal doma stop
Sem pa opazila, da te dni ptički zelenci, kot v grozdih preletavajo našo dolino, najprej izvidnica par deset, potem pa ššššššcc ostali za njim. Drevesa pa jih privabljajo, kot svetilnik, kar naenkrat se vsi skupaj posedejo na gole veje, ki jim veter daje taktirko, da se priklanjajo in zibajo. Ja tudi pozimi je lepa narava, pa ne samo od snega, marveč nasploh...
Sem pa danes uredila spet neko zadevo, zadovoljna sem, zelo, zelo. Ko je obup že dobival krila, da vse skupaj iz tega ne bo nič, se bo vse skupaj lepo razrešilo 07 Ja s kulturnim vedenjem in besedami se daleč pride in tako je tudi prav.

Menda bo jutri bolj snežilo 08 če bo tako, bom zagotovo zunaj 012

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimePon Feb 04, 2019 3:45 pm

Haj
kar tri dni me ni bilo pri tebi, a z razlogom, nisem mogla sedeti obiskal me je spet išias. Ooooo presneta zadeva, kako to boli, tako, da nisem več prepričana, da je samo išias, ker se vse razboli tudi na kolk stop Ja nič ne moremo, kar nam je namenjeno, tako pač je. Vem pa, da nisem edina, ki se sooča s podobnimi težavami. Tudi tokrak so prišli na vrsto obliži, topli obkladki in tabletki, ki so ublažili bolečino. Če se ne bo obrnilo na bolje, bo treba do družinske zdravnice. Nisem pogosto na obisku pri njej, če je le nuja. Sedaj v tem času pa je še bolj tvegano, da se ne nalezeš, še kaj drugega. Bom videla, mogoče se bo pa vse skupaj sčasoma uredilo z domačim zdravljenjem girlangel
Sem pa imela čas za knjigo, jeeeeej je dobra, se kar bojim, kdaj bo in kakšen bo konec. Nikoli, res nikoli pa ne pokukam v naprej na zadnje strani, ker se mi zdi potem brez veze, da berem.

V upanju na moje boljše počutje še vedno s toplino v srcu ~ do spet 017


Nazadnje urejal/a Marcelina Sob Feb 16, 2019 5:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeČet Feb 07, 2019 8:21 pm

Haj moj dnevnik
veš ni bilo drugega, da sem obiskala našo družinsko zdravnico. Rezervirala sem si obisk pri njej, kar prek maila. Dobro imajo to urejeno, pravi zdravnica, če bi se več pacientov posluževalo podobnega naročanja, da bi se jim delo zelo olajšalo. Sedaj bomo videli, kaj bodo pokazale preiskave. Glede na to, kako so dolge čakalne vrste sem vse bolj skeptična, mogoče pa ne, pustila se bom presenetiti. Jutri pa je naš dan, dan kulture, tole pa je moj prispevek:

Naš France, romantični poet
v tančico ljubezni odet
vizionar za vse večne čase
za vse ljudi ne meneč se za rase

otrokom rad je fige dajal
pod balkonom Primicevih postaval in dolgo je stal
ostala mu muza za večne je dni
vzlic temu v njegovih pesnitvah
na našo srečo, še danes živi

večkrat je bil odrinjen od ljudi
poln kozarček pa ga spodbudi,
da še z večjo vnemo, napiše kakšen sonet
kot odličen odvetnik politično preklet

danes pa so njegove stvaritve
poezije in pesnitve
na dosego nam vseh,
ki ne menimo, če je v pesmi opisan tudi  kakšen greh.

Moj dragi dnevnik - Page 30 France-preseren-2018

Citat 7 Prešernove  Gazele:

Kdor jih bere, vsak drugači pesmi moje sodi:
eden hvali in spet drugi vpije: " fej te bodi !"
Ta veli mi: poj sonete; oni drugi: poj balade;
tretji bi bil bolj prijatelj Pindarovi odi.
Bo prijeten morebiti temu glas gazelic:uni bo pa rekel:
Kaj za Vodnikam ne hodi?
Razujzdanim bodo moje pesmi prenedolžne:
al tercijalke poreko, da jih je vdihnil zlodi.
Jaz pa tebi sami draga! želel sem dopasti,
drugih nisem vprašal, kaj se jim po glavi blodi.
_________________

Sicer sem tole napisala na svojo poezijo že februarja 2018, pa naj bo objavljeno še tukaj, lepih besed ni nikoli preveč, vsaj jaz tako mislim!

Z lepimi mislimi in toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeSob Feb 09, 2019 7:47 pm

Haj
včerajšnji in današnji sta lepa, kjub kljuvanju po mišicah in sklepih. Na srečo pa se dobijo tebletke, ki vse skupaj s pozitivno energijo ublažijo. Danes sem zaključila letošnjo 3 knjigo knjigo :D konec čisto po mojih pričakovanjih. Liki v knjigi, blestijo  iz zgodbe in zapletajo dogajanje, tako zelo, da si ves čas na trnih, kaj bo napisano na drugi strani lista. Lepo, če pa je epilog še po mojem pričakovanju, je pa še toliko lepše. Nikoli res nikoli ne prodajam dolgčasa in z njim utrujam moje najbližnje. Vedno najdem in si zapolnim svoj prosti čas.
Tudi danes me spremljajo lepe misli, 018  ki jih bom zagotovo ubesedila.
Moji prijazni gospe lektorici sem posredovala svoje stvaritve, sedaj pa kar bo pa bo. Vse se lepo in počasi odvija, tako, kot sem si želela.
Sem pa bila včeraj razočarana, kako malo je bilo po blokovskih naseljih in individualnih hišah razobešenih zastav... Pa tako lepo, ko se v vetru vije zastava. Zavedati se moramo, da ne koristimo samo pravice, ki nam pritičejo temveč imamo tudi dolžnost, ki nam nalaga, kot posamezniku do naše države predvsem pa do državnih praznikov!

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeTor Feb 12, 2019 9:09 pm

Haj
moje stanje je malo boljše. Sicer pa je takole, takole tam do 50tega leta so nam bogovi namenili nekoliko garancije, kar je pa čez, je pa že loterija :D da kakšno leto zvoziš brez kakšnih servisov...Saj veš dnevnik tisti vic o starosti: Prileti starejša ženička z vrečko v roki, v kateri je imela smeti k delavcem komunale, ko so praznili kontejner in vpraša delavca: Gospod sem prepozna ? Delavec pa odvrne: Ne ne gospa, kar lepo počasi skočite notri  :D ja, ja tako se godi nam starejšim, čeprav pa moram reči, da nam starost naredi tudi še kakšen čudež!
Opravila sem preglede v laboratoriju in danes še slikanje hrbtenice. Pa ne morem verjet, še vedno imam nek odpor do špikanja, tako se je tudi tokrat izkazalo :) prijazna laborantka mi tipa kje je žila, pa je nikakor ne najde. Potem pa končno, tam skoraj že na komolcu me je zbodla, da mi je spustila, tako moj mož pravi Cool  tisto ta žlehtno kri. Sedaj pa bomo počakali, kaj se bo izcimilo iz tega...
Knjiga pa, ki jo prebiram sedaj pa je naravnost čudovita. Nosi naslov: DEKLE NA PEČINI res je enkratna. Ob zgodbi  se mi je porodila misel, da se lahko marsikateri človek poistoveti z liki, ki nastopajo v knjigi.

Grem study
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeSre Feb 13, 2019 8:46 pm

Haj
nič kaj posebnega se ni danes zgodilo, razen, da sem se razburila pri poročilih glede Magne. Preprosto ne morem razumeti ljudi. Enako je za tir, za tunele itd. Razumem, da se mora vse preveriti če so zadeve transparentne in v redu, samo ne pa da se namerno iz principa vse zavrne. Saj so pogovori, ki se lahko s kompromisi uredijo. Vse, čisto vse pa ne more biti narobe.
Upam, da bodo razgrete in dosti plačane glave razsodile po pameti.
Te dni se mi bo čas šepavo premikal, dokler ne dobim izvidov. Pa saj ne morem nič, spopasti se bo treba z vsem, kar mi je namenjeno. Tudi do sedaj sem se tako ravnala. Upam na vse dobro.
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeČet Feb 14, 2019 8:19 pm

Haj moj dragi dnevnik

sedaj, ko nebo že ugaša nad našim mestom, sem spet pri tebi. Moram ti povedati lep, prelep dan je danes za mene. Prvič, ker je danes Valentinček, ki že tako drugače vpliva na počutje, drugič bila sem v hramu, kjer tako lepo diši in si izbrala nove zgodbe za mojo dušo, tretjič pa se nam je izpolnila dolgoletna želja, ki bo pozitivno vplivala na nas stanovalce in vseh mimoidočih, ki hodijo mimo našega bloka nenazadnje pa še najbolj za ljudi, ki so na invalidskem vozičku, teško pokretni s hojico in mladim mamicam, ki tudi s svojimi vozički zaidejo tod mimo. Iskrena hvala pristojnim 07 Pa saj sem vedela, odnosno najtišja celica mojega srca je vedela, da enkrat pa bo. Spet moja misel, ki je meni in moji družini zakon: To mesto za večno pripada nam in mi njemu ... lepo, zelo lepo nam je tukaj 018 !!!

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeSob Feb 16, 2019 5:34 pm

Haj
spet en lep dan, ne samo zaradi sončka, ki nam pošilja svoje pozdrave s svojimi toplimi žarki, namreč počutje je boljše, ali so se bolečine malce unesle, ali pa sem se že tako navadila nanje, da ne morem brez njih :D kakorkoli tudi sonce pomaga, saj zdravniki zatrjujejo, da je za priporočen dnevni vnos vitamina D zadosti že, če se za 30 minut nastaviš soncu. No oni že vedo, saj so profiji na tem področju.
Je pa spet lep čas, ko zvečer luna sije, se zaveš, da je življenje pajčevina, ki se zlepa ne srtga in uniči. Spet drugič pa je krhka, kot sanje. Vsi občutki pa se kaj hitro potopijo v globino telesa in tam obstanejo, kot nežno valovanje. Vse pa je dosti lažje, če nimaš namesto duše vgrajeno, kar računalo, ki ureja zadeve samo skozi materializem.

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimePon Feb 18, 2019 8:21 pm

Haj
spet sta bila dva dneva lepa. Včeraj praznovanje sorodnika :D bili smo spet vsi skupaj. Danes pa lep pogled na izvajalce, ki pridno urejajo parkirni prostor. Samo ne morem verjeti, vsi smo umaknili svoje konjičke za nemoteno delo, samo en gospod, je pustil svoj avto v napoto, da so se delavci trudili, kako bi uredili zadevo. bad Pa sem klicarila naokrog, samo kje dobiti lastnika, če sploh ne veš kje so v službi. Vedno se najde, kakšen patron, da popestri zadevo. Zakaj pa ne, škoda bi bilo, da bi vse steklo gladko in brez problema 08
Drugače pa, klicala me je naša družinska zdravnica 07 , še enkrat bom morala v laboratorij. Na odvzemu sem bila prezgodnja, da bi pokazale krvne preiskave, kar je ona hotela videti. Moj skelet pa je že moji starosti primerno malce obrabljen. Ja nič ni na večno.
Sem se pa odločila, da bom zašila iz koncev zaves vrečke za v trgovino za zelenjavo in sadje. Eno sem si že zašila in odšla z njo v trgovino ( bilo je v redu, trgovke so me pohvalile ) sedaj pa še za mene kakšno več in za hčerko. Danes jo je videla in bila navdušena nad njo. Pa se bomo ognile plastike! Samo delček k varčevanju sveta 012

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeTor Feb 19, 2019 8:42 pm

Haj
danes sem odšla od doma zavita v šal že v zgodnjem jutru. Ko sem izdihnila sem pazovala svojo sapo. Nastal je bel oblaček. Ko pa sem se vračala, pa so se že žarki dotaknili našega mesta. Sonce je dodobra objel, bližnje hribe in vse, kar se mi je ponujalo. Ob vsem tem, pa so me prevzela čustva, ki jih je škoda, da jih zapiram nekam, kjer niso dosegljiva. Ravno tako je sedaj, ko je velika svetla krogla priplavala tam nad Hrastelov hrib. Lepo res je lepo, da ti zapoje srce. Svet pa se glede tega v tisočih letih res ni spremenil, razen toliko kolikor ga človek onesnažuje 08 Želje za vse, ki zasedajo pri meni posebno mesto zakopljem v svetlobo lune in čakam na čudež.

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeSre Feb 20, 2019 8:19 pm

Haj
tudi današnje jutro je bilo čudovito, mesto je bilo prepredeno z meglicami, samo zvonika na našem sakralnem objektu sta kukala ven. Ja res se dogajajo čudeži, jutri zjutraj bom pričakala in če bo spet bom slikala 08 ampak težko zelo težko se ponovi identična lepota narave. Tudi dan je bil v nadaljevanju lep, z možem sva se malce sprehodila in zaužila dnevno količino vitamina d3 :D Pa še torbo mi je pomagal nesti iz trgovine 012
Mesec pa sinoči, da stojiš in gledaš. Njegova lepota mi vstopi v vsako kost posebej, obraz možakarja na mesecu, pa se nam zviška prijazno  smehlja... Zvezde pa, zraven kot drobne pikice so čista čarovnija. Naj vse to še dolgo jadra po nebu in vzbuja lepe misli...

S toplino v srcu, do spet ~ 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeČet Feb 21, 2019 8:24 pm

Haj
danes zjutraj pa ni bilo meglic in čudovitega razgleda proti Hrastelovi skali in cerkvi 08 ja saj sem vedela, da ne more biti vedno svet odet v čudež. Dan pa je spet bil lep, spet sva z možem vpijala vitam d3. Kar boji se človek, da se narava ne bo za ta luksus, ki nam ga nudi sedaj, kasneje še maščevala s kakšno zmrzaljo, ko bo že vse v cvetju.
Drugače pa nič novega, počutje na tabletkah in obliži v redu. Se pa zelo veselim jutrišnjega dne z možem greva na godalno-filharmonični koncert naše čudovite glasbene šole. Po tem bom spet kar nekaj dni v valovih glasbe, ki mi skupaj z mojim muzotom buri domišlijo in narekuje lepe misli...
Zdaj grem pa study
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeNed Feb 24, 2019 7:58 pm

Haj
moram ti povedati dragi dnevnik, od petka naprej so bili dnevi, kot bi jih načrtovala, ampak vse je bilo spontano. Petek itak moj dan, ko sem nakupovala v trgovini in predložila kuponček, ki ga dobimo z reklamami na dom, sem imela 50% popusta :D , potem pa še zvečer na koncertu, nimam besed, samo uživala sva z možem. Tu se ob glasbi sprostiš se izklopiš, misli pa ti odplavajo nekam daleč... Včerajšnji in današnji dan pa tudi brez pripomb, samo prehitro sta mimo 08 naužili smo se precejšnjo mero sončka. Tu pri nas imamo prelep rekreacijski center, evropark, kjer je vse povsod polno sprehajalcev.
Tudi novo knjigo sem začela brati z naslovom: Oljčni sestri, je pa šele začetek ampak obeta, kar napeto branje. Sem bila pa pri prejšnji knjigi razočarana, pa ne zaradi vsebine, temveč, kako se nekateri znašajo nad knjigami. Skoraj na vsaki tretji strani je na debelo s svinčnikom označen odstavek branja, enkrat na sredini drugič na začetku. Prečrtana so imena likov in zgoraj napisana druga stop fool pa to se ne dela, ničkolikokrat sem že napisala, da bi se morale knjige brati v rokavicah. Koliko truda in časa pisatelja ali pisateljice je v vsaki knjigi. Jooooj kako grdo, se nekateri obnašajo z vsem, kar ni njihova last.
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeTor Feb 26, 2019 9:28 pm

Haj
zapozneli rojstni dan, smo prijateljice končno realizirale. Dve prijateljici je pestil hud prehlad, tako da sta bili brez glasu in normalno, če se ne moreš pogovarjati je vse čisto brez haska :D pa tudi nalezeš se hitro česa. Lepo nam je, nasmejemo se in pokomentiramo aktualno tekoče zadeve. Seveda vsaka s svojim mnenjem biggrin potem pa hahahaha. Razidemo se z objemom in obljubo, da se kmalu spet vidimo. Ampak jok brate včasih smo tako zavzete, da nimamo časa 010 ja pa se res tudi to zgodi, hočeš nočeš moraš verjeti.
S toplino v srcu ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitimeČet Feb 28, 2019 9:04 pm

Haj
ti lepi dnevi se kar vrstijo, je pa danes popoldan severni veter napovedal, da je še vedno tukaj nekaj zimi podobnega vremena. Jah nič vse moramo posledično sprejeti. Meni ljuba ptica seveda takoj za sovico, črni kos pa na sosednji strehi že melodično žvrgoli in opreza naokrog za samičkami. Vedno je spomladi ravno on prva violina, ki začne vasovati se šopiriti in razkazovati, kako je lep.
Uspelo mi je zašiti, kar nekaj vrečk iz koncev zaves za zelenjavo in sadje za v trgovino, da ne uporabljamo s hčerko plastike. Tudi prijateljici jo bom podarila. Kanček doprinosa k čisti naravi.
Kar nekaj časa pa nisem že nič napisala, dan mi je tako hitro naokrog, to se pravi, da ima za mene premalo ur :D

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 30 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 30 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 30 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -