Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 28, 2021 8:37 pm

Haj moj dragi dnevnik
ja gledala sem prek neta sinoči proslavo OF, ki se je odvijala v dvorani našega kulturnega hrama, tam kamor sama zelo rada zahajam in se pustim razvajati raznim dogodkom. Zelo moram pohvaliti vse nastopajoče 025 Lepo je obeležiti dogodke, katere so zaznamovali naši predniki za naše današnje blagostanje. Milozvočen slovenski jezik govornikov in glasba našega pihalnega orkestra SVEA pa še pripomore k temu, da človeku dvigne krila. Uživala sem zraven, kot bi bila prisotna v dvorani, kot pred prejšnje leto. Vse povedano pa da človeku misliti, da se z raznimi čudnimi sanjami nekaterih ljudi ni dobro igrati. Sama sem za spravo, da gre življenje naprej v miru, da pustimo našim otrokom, vnukom itd. zeleno deželo v miru, deželo ki jim bo nudila varnost in srečno življenje. Da našim zanamcem zapustimo sliko preprostosti, da jim življenje samo nariše smeh na obraz.
Dobro vem, da se čez vso preteklost ne da potegniti zaveso, pa vendarle s kulturnim dialogom mislim, se da reši veliko stvari. Ne vem mogoče sem včasih preveč pasivna 08
Ampak ob vsakem takem dogodku, ki so ga tokrat preprečili na Gorenjskem mi pogled bega, kot plamen sveče v vetru in povzroči drget v srcu in nelepo misel kaj bi bilo, če tega ne bi preprečili Evil or Very Mad Groza, kaj je človeku, da se spozabi in nad ljudmi vzame zakon v roke bad

Toliko za danes ~ s toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimePon Maj 03, 2021 8:26 pm

Haj moj dragi dnevnik
tako hitro mi minevajo dnevi, da  ne morem verjet. Saj ni bilo nekaj posebnega, kratek izlet, druženja s svojimi dragimi potem pa še knjiga. In kot bi mignil spet dan ponudi roko mraku, ki ga kasneje zgosti v temo. Deževne kaplje včasih velike, kot cekini so izdolble v prašnem asfaltu in travi, vsaka svoj mali krater. Veter pa je bičal drevesa, kot za kazen. Vseskozi pa se nam je po  malem sonce skrivalo in nas opazovalo skozi tanko režo. Tako, da letošnji prvomajski prazniki so bili bolj malo praznični, bolj podobni so bili navadnemu vikendu 08 pa kaj hočemo. Danes zjutraj pa se je že mesto zbudilo v škrlatnem objemu in vetrc je bolj nežno božal drevesa. Saj bo tudi vreme boljše, se bo utrudilo in se malce ustalilo :D
Jaz sem v redu, hodim zalivati zelenico zraven našega vhoda. Namreč, ko smo pred dvema letoma urejali drenažno površino, so nam izvajalci položili travo, ki pa pod balkonom bolj slabo uspeva. Pa sem lani prosila izvajalca za seme in ga tudi dobila, (lepa beseda lepo mesto najde to še vedno deluje) :D . In sem  jo letos posejala, sedaj pa z vodo od pranja solate lepo zalivam. Moram reči, da je moj trud že malček poplačan, samo če je ne bodo pohodili vsi, ki iščejo bližnjico čisto okrog bloka. Moja boljša polovica je huda pravi, kaj ne vidiš, da je vse zaman:08: Nisi v bloku najmlajša pa še zdravje ni najboljše. Pa mu odvrnem, da je to meni v veselje, če pa mi kaj uspe sem pa vesela, kot radio :D Ja pa ga včasih tudi naprosim, da  gre z mano in kaj postori. Imam pa v bloku tudi eno osebo, ki greva skupaj kaj postoriti. Hvala soseda Marjana Sl. Me. 07 Zavedamo se, da nimamo samo pravice do koriščenja v in okrog bloka, pač pa tudi dolžnosti.  Soprog me samo grdo gleda in pravi, da sem malo čiv, čiv... Ja taka pač sem.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018


Nazadnje urejal/a Marcelina Pet Maj 07, 2021 4:31 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeTor Maj 04, 2021 8:15 pm

Haj moj dragi dnevnik
cheers pa sem ga našla, kakor sem slutila: Pavel Kernjak je napisal besedilo za pesem ROŽ, PODJUNA , ZILA ( himna o obstoju in borbi Koroških Slovencev ) kakor tudi mnogo drugih milozvočnih ponarodelih pesmi, Katrca, Mojc ej itd., ki jih ravnokar poslušam cheers
Danes pa je bil spet lep dan, sonce nas je obsipavalo s svojimi žarki, le veter se je hudoval nad njim, češ da to je pa že prelepo. Pa se je odločil da nam bo on prevetril glave in posledično še frizure, bičal je na vse strani, tako da nisi vedel kam bi se obrnil, da bi izgledal vsaj kolikor toliko v redu :D Ozračje je ob tem besnenju vetra dobesedno zajemalo sapo. Uboga drevesa, skoraj do tal so se priklanjala. Njihov zvok pa je povzročal čudne glasove, češ da zna on spraviti oblake na kup in iz pršeca narediti dobro ploho 08 Pa na srečo ni bilo nič iz te napovedi, sonce je vztrajalo še naprej in iz tančice skrivnosti od zgoraj pošiljalo svoje žarke še naprej... Pa naj tako ostane še naprej!

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimePet Maj 07, 2021 8:57 pm

Haj moj dragi dnevnik
petek :D vse po moje, kot naročeno. Kar pa je najvažnejše obiskala sem hram, kjer počivajo knjige in jih zamenjala za druge. Med drugimi sem si vzela knjigo, ki sem jo brala že daleč nazaj in sem imela željo, da si še enkrat obnovim zgodbo in sicer: Črni tulipan ... Aleksandre-a Dumas-a. Če se prav spominjam se zgodovina prepleta z ljubeznijo in vzgojo tulipanov, ki so še danes ponos in simbol njihove domovine Nizozemske.
Deževje pa ne preneha. Večkrat pogledujem na bližnji potok, ki kaj rado prestopi bregove, ampak zaenkrat ni še nič hudega. Upam, da tako tudi ostane. Saj pristojni poskrbijo da se od časa do časa očistijo brežine in odstranijo vse nanešeno na dnu potoka 07
Kljub slabemu vremenu je petek, kot vedno lep :D Tisti plašč sitnobe, ki se me je loteval včeraj, je danes zjutraj čarobno izginil, kar sam od sebe  Wink  Srebrne meglice pa prekrivajo naše mesto že cel  dan, pa nič zato, tudi to je svojstven dogodek. Ob tem se mi včasih dogaja, kot bi zdrsnila med strani pravljice, tam kjer je pomlad zavita v svilo...

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimePon Maj 10, 2021 8:21 pm

Haj moj dragi dnevnik
čeprav ni petek je bil danes spet lep dan. Z mojo boljšo polovico sva izkoristila prijetno s koristnim :D Ob sprehodu po našem parku sva mimogrede dala plastificirati izkaznice od cepljenja. Vmes pa sva naredilo še reklamo, kar nekaj parom, ki so se takoj odločili za tovrstno storitev. Kako lepo je srečati čisto slučajno najbližje sosede in skupaj z njimi na prostem spiti kavico njam Vmes pa srečevati iskrene in prijazne ljudi 012
Do kam seže človeška zloba, pa res ne vemo. Namreč knjiga, ki ji sedaj obračam liste;Črni tulipan ponazarja prav to. Ko je gospod van Baerlu ( še morebitni vzgojitelj črnega tulipana) napredoval v znanosti, ki si jo je nagonsko osvajal je njegovega konkurenta Bokstela popadla taka besnost in zavist, da je začel razmišljati, kako bi nasprotniku uničil tulipane, nakar je Bokstel našel zvijačo. Nekega večera je zvezal dve mački z deset čevljev dolgo vrvico za zadnji dve taci in ju vrgel prek zidu na tulipane od nasprotnika. Ubogi muci sta se nekaj časa valjali po cvetočih tulipanih ter skušali zbežati vsaka na svojo stran, pri tem pa so ob strašnem mijavkanju pokosili skoraj vse tulipane. Kakor pa zna narava sama sebe varovati, pa se je zgodilo, da po tistem masakru tulipanov niso bili uničeni prav tisti štirje, ki so mu bili najbolj važni niti eden ni bil poškodovan. Vsi štirje so ponosno vzdigovali plemenite glave nad trupli svojih tovarišev. Bilo je dovolj, da se je gospod Baerle potolažil, in si mislil, da bi le od jeze poginil morilec tulipanov, ko je videl, in spoznal, da jih je zgrešil zaman.
Ni mi žal, da sem to knjigo ponovno vzela v roke, saj sem nekaj zadev že pozabila 012 Saj veš moj dragi dnevnik, da je v luknji spomina tudi kakšna dobra zadeva; Vedno izveš nekaj novega 010
Vikend pa spet lep, tako z vremenom, kot počutjem samo prehitro gre vse naprej. Ampak kot je rekla danes soseda Lojzi: Vsak dan je treba izkoristiti, da česa ne zamudimo. Povsem se strinjam z njo, najina moška pa nama nista najbolj odločno prikimala. Medve sva se strinjali tako: Kakor kdo jemlje življenje, obe dve sva dali skozi isto bolezen. Ona še malo prej, kot jaz. Tudi ona, tako kot drugi me je takrat ona zelo bodrila 07
Tako lep dan je bil, da mi ob lepi glasbi še sedaj družbo delajo lepe misli...

Toliko za danes -- S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018


Nazadnje urejal/a Marcelina Ned Maj 16, 2021 8:36 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 13, 2021 8:21 pm

Haj moj dragi dnevnik
Knjigo Črni tulipan sem skončala. Rečem ti zelo lepa zgodba. Ni mi žal, da sem jo znova vzela v roke. Na koncu sem prebrala še odlomek: O pisatelju in knjigi. Zanimivo kako si je pisatelj domišljal pisanje knjig. Med drugim je navedeno, da zgodba temelji na zgodovinskih dejstvih, kar pa pisatelju ni bilo po godu, je pač prikrojil po svoje. Skratka kljub temu, da je s svojim pisanjem zaslužil bajne vsote, je nazadnje umrl reven in zadolžen. Najbrž pred njim ni nikoli nobenemu pisatelju uspelo v enem najplodnejšemu letu napisati nič manj, kot šestdeset romanov in povesti pod katerimi se je podpisal, kot avtor Alexandre Dumas.
Drugače pa je pri meni vse v redu, počutje in vse, kar paše zraven :D Že sam pogled na zeleni baldahin olistanih dreves in polj mi vliva dobro voljo in optimizem. Še vedno pa pridno zalivam zelnico pod blokom :D a veš kako lepo odganja travica tudi pod balkonom, tam kjer dežek ne more.
Močno in srčno upam, da mi je ne bodo pohodili. Najbolj pa me žalosti, da si bližnjice iščejo mladi reveži, ki nimajo prirojene vzgoje. Pa saj imam rada mlade na nekaterih je nekaj, ki spominja na sončne žarke, prijazni so spoštljivi. Saj vem, če nimam kaj lepega za napisati, naj rajši ne bi, ampak mi to ne da miru. Lažje mi je, če malce tebi preložim na rame. Če ne spravim iz sebe mi srce poskakuje, kot zajec na polju. Imela pa bi vonj po zlaganosti, kot da je tukaj okrog nas vse v redu scratch Upam, da drugič napišem, kaj lepšega, če ne pa bom vklopila svoje domislice mocking

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSre Maj 19, 2021 9:04 pm

Haj moj dragi dnevnik
zadnje čase nam prav vsak žarek sonca polepša dan. Jutranji prhec se je kar dodobra spremenil v ploho in s tem nadaljeval skoraj čez cel dan. Ampak na srečo nič ne ostane dolgo časa, menda bo jutri že boljše sunny Mogoče pa samo sama sebi trosim sladke laži. Kakorkoli pomagam si z lepimi mislimi, nekaj je pač treba storiti, če je pa takšen dan dolgočasen, kot mokra ovca. Sami si moramo pričarati nasmeh na obraz, pa nam je takoj lepše, mogoče takole, če svoji domišljiji prepustiš prosto pot:

Čeprav oblaki z debelimi trebuhi,
čepijo nad strehami hiš
in veter drevesa priklanja do tal,
vseeno zadovoljstvo visi okrog mene.

Kako lepo diši cvetje po dežju flower

Pa saj se bo enkrat
dež naveličal naše kotline
in šel proti severu mocking

S toplino v srcu in lepimi mislimi~ do spet 018


Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 22, 2021 4:24 pm

Haj moj dragi dnevnik
tudi ta vikend mi spet ob glasbi lepe misli delajo družbo. Petek jasno je od vedno moj, tudi poezija poslana na teden kulture na JSKD je uspela 012 tako, da zadovoljstvo visi okrog mene, kot topel vonj mlade mucke, ki se carta v naročju. Le sončka je bolj malo Mad pa kaj, narava dela po svoje. In če tako mislijo tam zgoraj že mora biti za nekaj prav.
Je pa čutiti ob tem v zraku spokojnost toplo, kot odeja iz puhastega perja. Le pustiti ne smemo, da nam kdo ne ukrade nasmeha z obraza. To pa storimo tako, da naš razum omrežimo s svileno vrvjo in ga čuvamo v zavetju svoje duše.
Prvi dotik poletja se je pač tako začel. Mogoče pa bo konec lep 08 brez ciganke se ne ve... veter z juga pa je spet česal vrhove dreves in jih pripravljal na vlažno vreme. Ob pogledu, ki se sprehaja po nebu vidim samo razpotegnjene temne postave, ki niso podobne nobenemu obrazu, ki ga trenutno iščem. Pa drugič saj ni dobro, da je na en dan preveč lepega.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 23, 2021 8:52 pm

Haj moj dragi dnevnik
ti moram povedati, da sva si včeraj s hčerko vzeli čas samo za naju 012 potepale smo se, se nasmejale do solz. Kako je lepo, ko si čisto neobremenjen in ne misliš na nič drugega kot na veselje in druženje z drago osebo. Obe sva namreč zelo veselega značaja, tako da naju ni težko spraviti v smeh. Na primer za tako smešnico, kot jo[b] citiram[/b] iz časopisa imamo, kar nekaj časa za smeh:

Mirno! Se je zadrl poročnik. To velja tudi zate tam zadaj, z rdečo kapo!
Toda, gospod poročnik, se je oglasil eden od vojakov, tisto tam zadaj je hidrant!
Me nič ne briga, kaj je po poklicu ... je odvrnil poročnik! Povelje velja za vse!


Še malo poezije:

Divji kostanji v našem mestu

Veselje me napolni ob pogledu
na drevesa divjih kostanjev,
kot strumni vojaki se
ponosno dvigajo k višku
njihove krošnje pa krasijo prelepi cvetovi.

Do sitega se naužijem pogleda
in misli mi poletijo v nebo
kako lepo je živeti,
čeprav kakšna želja
še obstane na robu jezika

veter pa diši po poletju...

Ja ta vikend je res bil lep.
S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 27, 2021 3:15 pm

Haj moj dragi dnevnik
ko odhajam od doma in se za mano zaprejo vrata, mi takoj naše ulice zašepetajo zgodbe. Kaj ne bi, kamorkoli se obrnem povsod me pozdravlja petje ptic, v parku pa je pogled ujet med cvetlice, katere soncu v zahvalo za svojo rast veselo kažejo svoja gladka lička. Obisk čebelic pri njih pa je videti prav dobrodošel. Čašasto socvetje jih na polno vabi, da se potopijo vanje in odnesejo na svojih nožicah cvetni prah. Ob vsem tem mi smehljaj nakodra usta. Vse je tako zelo lepo samo čas ni prijazen z mano; Zakaj ... prehitro mi teče prav neizprosen je. Pa saj nisem poletna travna bilka, ki se upogne, če samo nanjo sede metulj. Neee vse vzamem v zakup in iz vsega, kar se mi zgodi povlečem ven najboljše stvari, pa mi gre življenje lepo dalje. Včasih se mi res po glavi mota nekakšna vročična kaša, pa kasneje ugotovim, da čisto brez razloga :D
Sedaj pa že spet veter drega v oblake in jim ponuja dotike. Pa zakaj komaj se navadimo pomladne miline, ko nam sonce na veliko ljubkuje zemljico že nam povedo, da ne smemo biti do njega prevzetni in prezahtevni 08 Tako je to, sinoči mesec čudovit še ves obarvan v rdeče, danes pa vprašanje, če se nam bo še prikazal?

S toplino v srcu in lepimi mislimi~ do spet 018

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 29, 2021 8:31 pm

Haj moj dragi dnevnik
s sosedo Marjano 07 sva spet malce nasadili v naša izropana cvetlična korita nove sadike, koliko časa bo obstalo 08 pa ne vemo. Ona včeraj jaz pa danes. Mogoče pa, pustimo se presenetiti. Na žalost so ljudje tod okoli, da se po kratkočasijo s tem, da ljudi s  svojimi dejanji ranijo. Ob tem se misli spotaknejo ob opominjajoč (po SSKJ opominjajoč oštevajočoč) občutek, da imamo po ustavi pravico govoriti in delati kar nam paše. Samo svoboda posameznika ima tudi svoje jasne meje. Nikdar in nikoli ne bomo na tem svetu našli dovolj lepote, da bi nas zadovoljila zato s sosedo vztrajamo pri svojem. Mogoče pa se le enkrat naveličajo in prenehajo nama z žejbljastimi kopiti hoditi po živcih.
Spreletavanje oblakov pa je preprosto napovedovalo, da nam danes bleščeča krogla na nebu ne bo obsijala mesta. Pa jutri, saj nismo zahtevni, potrpežljivost je božja mast. Saj je tudi hoja skozi meglico in rahel pršec lepa. V gube plašča me objame tišina in me ščiti pred vsemi tegobami, vsaj meni je tako. Zlasti pod lipami, ki se jim je cvetje skoraj že razcvetelo. Zato pa rada zgodaj vstanem, da sem bolj sama na poti proti središču našega mesta. Ob tem pa nenadoma spomin potisne na plano kakšen lep dogodek pa je vse še lepše.
Danes zvečer bo pa nogomet blum2 jaz ga ne gledam rajši imam knjigo. Včeraj sem si jih znova nabavila. Prejšnje nisem mogla vseh 4 prebrati, podaljšati pa ene tudi nisem mogla, ker je bila že  rezervirana. Pa drugič, kajti njen naslov mi je zelo všeč: DEKLE, KI JE PISALO S SVILO. Pustila sem jo za konec, pa sem se na hecala whistle . Saj sva se s knjižničarko pomenile za rezervacijo :D

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeTor Jun 01, 2021 8:46 pm

Haj moj dragi dnevnik
spet dnevi prehitevajo moje želje, kaj vse bi lahko postorila. Ampak saj vse doma počaka ... zakaj ne bi izkoristila, ko pa je zunaj tako lepo vreme. Kako lepo se je sprehoditi po mestu in spiti kavico na prostem. Tako sva z možem včeraj tudi storila po sprehodu sva si privoščila malce razvajanja. Ko pa je bilo treba plačati račun se je on moj soprog whistle sprenevedal, da je denarnico pozabil doma 09 smešno ni kaj... ja saj vem ni nikakršna škrtica 07 Vedno pravi; Malo heca pa že mora bit. Vsak trenutek je treba izkoristiti, saj nikoli ne veš; Uf mrzka misel 08 To rajši pustim za nazadnje je pač bežna misel, ko mi je lepo dobro vem, da moram biti hvaležna za vse, kar mi življenje ponuja. Za mrak ko se na večer spusti na mesto, za zvezde in luno na nebu, za jutranje meglice, ki se sprehajajo po mestu, za dišeče cvetje in vse, kar je živega na tem svetu.
Saj nam dostikrat kakšne besede od koga, ki mu besede zdrsnejo mimo možgan naredijo razpoko v srcu. Takrat pa je čas skrčen v mučne trenutke. Ob takem trenutku je boljše, da mu pogled vržeš daleč stran preko ramen. Kajti nekateri grehi so prehudi, da bi jih odpuščali. Mogoče odpuščali ja, pozabiti pa se ne da Mad

Sonce pa je za danes prenehalo sijati...

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 02, 2021 7:49 pm

Haj moj dragi dnevnik
vreme, kot po naročilu, spet sva šla z mojim soprogom na sončka sunny joj kako hitro minejo urice v objemu lepega. Danes pa sem ga zapeljala na kapučino malce ven iz mesta. A veš tam pečejo tudi pizze in ko greva tam mimo, ko imajo napeljano ventilacijo iz kuhinje, si zatisnem nos zato, ker ven nesramno lepo in dobro diši po pizzi 😋 Ja pa si jo tudi privoščimo, da nam jo postrežejo, pa še pomito in pospravljeno imam doma  dance2  Spečem pa jo tudi doma njam

Sva pa najprej obiskala grob, ker bi brat praznoval roj dan. Vedno posvetiva  ob obletnicah in roj. dnevih pokojnim svojcem  pozornost, čeprav ne vedo, da sva tam... Občutek pri srčku je pa lep 012 Na grobu imamo svečko z voskom, ki ga dolivam, da ne onesnažujemo preveč.

In, ko stojim ob grobu se mi utrne   Sad

Motna mrena strtih sanj
za trenutek švigne čez obraz,
kot tanka prevleka

rahel val ukrade pesek izpod nog

misli me opominjajo,
da sem danes točno tukaj,
kjer moram biti

besede pa ne najdejo pot iz mene
samo duša me opominja,
da moramo izkoristiti vsak trenutek,
ki nam je namenjen, da nam je lepo!

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet   018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 06, 2021 8:26 pm

Haj moj dragi dnevnik
spet lep vikend od petka naprej. Malo tu, malo tam pa tudi danes je bil kljub deževnim kapljam lep dan. Pa nič zato, saj imamo pripravo z ročajem in streho za zaščito pred dežjem. Oblaki pa so prav ljubko jezdili pomladni veter. Se mi zdi, da se ob takem vremenu svet premika v počasnem posnetku. Tudi petelini se v jutru ob taki mehki in bolj mračni svetlobi zbujajo kasneje 08
Ampak pozno popoldne pa se je bleščeča krogla na nebu vendarle opogumila in nam poslala nekaj svojih žarkov, ni jih bilo toliko da bi nam vžgalo nekaj toplih poljubov. Pa jutri sunny

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2021 9:06 pm

Haj moj dragi dnevnik
nič kaj novega nekaj obveznosti, nekaj šivanja, nekaj potepanja itd...  vreme pa aprilsko, nekaj sončka, nekaj deževnih kapelj, ostalo pa oblaki, ki jih je veter podil po nebu. Luna pa, da bi se vsaj malce prikazala mora pobegniti izza oblakov. Breza pod blokom pa se giblje, kot balerina na odru. Kmalu prav kmalu pa bodo zadišale lipe v našem drevoredu. Kar naprej jih ogledujem, kdaj se jim bodo razcveteli medoviti dišeči cvetovi, ki so združeni v lasasto socvetje. Od tam naprej pa v parku in v centru mesta opažam prelepe cvetlice na katerih se veselo pasejo čebelice. lepo res lepo se je sprehoditi po našem mestu samo videti in opazovati moraš vse. Iz vsega tega si sešijem odejo s spomini, ki mi ob določenih trenutkih lepšajo dneve. Mogoče sem velik sejalec besed ampak ne vse to vidim četudi grem samo po nujnih opravkih. Videti resničnost lepega je privilegij, ki ni dan vsakomur. Nekomu je to vse samoumevno jaz pa smatram, da se je za to treba presneto potruditi, da vse izgleda, tako kot mora bit. Ponosna sem, da sem tukaj pognala svoje korenine.

Moj dragi dnevnik - Page 3 Fibulamestozagorje
S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018


Nazadnje urejal/a Marcelina Ned Jun 20, 2021 8:31 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimePet Jun 11, 2021 8:48 pm

Haj moj dragi dnevnik
pa je spet petek tukaj 08 pa kaj saj se veselim jutrišnjega dne. Če bo vse po sreči se nama z mojo boljšo polovico obeta nekaj lepega, nekaj kar meni zelo, zelo paše. Končno so se ukrepi zrahljali toliko, da gremo lahko malo po navodilih NIJZa v malo večjo družbo.
Tudi današnji dan je bil lep, na srečo se niso uresničile napovedi vremenoslovcev. Veter pa je kar krepko zavijal okrog vogalov, sonce pa je kljub njegovemu napihovanju plezalo više in više in tam tudi obstalo in nas obdajalo s svojo milino. Pa nam je le obdaril nekaj svojih popolnih trenutkov sedaj pa je že klonil tam za obzorjem.
Še vedno pa so mi petki še posebej pri srcu, tako da včasih slišim, kako mi kri šumi po žilah. Ko pa se mi svet iz vate preoblikuje v resničnost se prebudim v vsakodnevno realnost. Lepo pa je živeti, če imaš kdaj pa kdaj glavo v oblakih whistle In ne vedno misliti na negativne stvari.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2021 9:00 pm

Haj moj dragi dnevnik
včeraj je bilo  cheers  kot sem si predstavljala, da ne rečem še lepše, kajti premor od takrat, ko smo se lahko udeleževali koncertov pa do včeraj, ko smo se spet zbrali v hramu kulture je bil razvlečen na zeeeeeeeeeelo dolgo. Z možem sva uživala na koncertu naše čudovite glasbene šole. Vse je bilo po navodilih NIZJa, lepo smo bili razporejeni po dvorani. Vsak po svoje smo obiskovalci srkali glasbo in petje nadobudnih učencev, ki so nas kljub učenju na daljavo očarali s svojimi nastopi.

ČESTITKE NASTOPAJOČIM, NJIHOVIM MENTORJEM, PROFESORJEM, NAPOVEDOVALKI, RAVNATELJICI SKRATKA VSEM, KI SO BILI ZASLUŽNI ZA LEPE TRENUTKE KI SMO JIH BILI DELEŽNI VČERAJ V  NAŠEM HRAMU KULTURE!!!

Ob poslušanju izvajalcev mi duša postane mehko svilnata, okrog srca pa prijetno vrtinčenje veselje, da smo lahko spet v dvorani, kjer človek odmisli vse dnevne tegobe. Res je, kot je povedala ravnateljica citiram: Glasba lepša in zdravi ljudi! Ob vsem tem mi ostane še pobožna želja; Da bi le tako ostalo še naprej

A vidiš dragi dnevnik, zakaj je meni tukaj v našem mestu lepo 012

Danes pa obisk vnukinje, kako se naklepetamo in nasmejemo :D

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeTor Jun 15, 2021 8:26 pm

Haj moj dragi dnevnik
povej mi, če imam prav. Ali niso lepi dnevi pozno popoldne proti mraku, ko je nebo še modro tik preden se sonce skrije. Ko pa se popolnoma skrije za obzorjem se malce kasneje nebesa  bogato zableščijo s svetlobo, katero nebu darujejo zvezde in luna. Kaj hočeš še lepšega. Na mene to deluje tako, da sem včasih tukaj včasih pa čisto nekje drugje. Takrat me objame tišina, misli pa se zaletavajo druga ob drugo. Prikličem besede, ki se mi kotalijo po glavi. Vse objamem s pogledom in si rečem besedo enozložnico; Da ... lepo nam je tukaj na tem svetu. Samo čuvati ga ne znamo preveč.
Sem čisto v redu, danes zjutraj sem spet ob poti uživala v pogledu na prelepe rumene cvetlice tiste cvetlice z malimi obrazki, ki so meni tako zelo všeč in zelenje v parku ki se razteza vse do druge krajevne skupnosti. Narahlo so se cvetlice zibale, kot bi pozdravljale mimoidoče. Vodomet pa se je dvigal in spuščal, hribčki okrog njega pa se kópali v zelenju. Ko pa je sonce vtisnilo svoj poljub v vodomet so se vodne silhuete, kot balerine na odru v različnih barvah objemale med sabo. Vse to vidiš, če daš prostost očem... meni je na srečo to dano.

Danes pišem ko poslušam melodije, ki meni božajo dušo in srce...

S toplino  v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimePet Jun 18, 2021 7:44 pm

Haj moj dragi dnevnik
čeprav je petek danes pa ni bil za mene lep dan. Nakopičile so se zadeve, ki jim je že leta nazaj zrasla brada. Vseeno sem upala, da se bo vse uredilo. Pa je danes prišlo negativno obvestilo. Ne vem, kam se obrniti zmanjkalo mi je idej. Kot vedno bi rada zadevo s pogovorom na lep način uredila. Opozarjajo me stanovalci, pa tudi sama dobro vem, da je zagotovo treba nekaj storiti. Okrog tega je bilo že veliko besed prenesenih, kar tako sem ter tja. Lastniki tega objekta pa se vedno nekako izognejo, da jim ni treba seči v žep. Čeprav je zadeva zelo sporna in škodljiva zdravju....Krušljiv azbest na strehi, ki ga vdihavamo stanovalci, ki smo temu izpostavljeni. Na žalost dostikrat če gre za take sporne zadeve, je kot bi hotel ujeti veter in ga stlačiti v kozarec za vodo.
Moram pa reči, da imam srečo v življenju, da tudi mi stanovalci v našem bloku s prošnjami, na posameznih resorjih, ki so argumentirane uspemo kaj urediti. Nikoli ne zahtevamo vedno prosimo nikoli ne samo zase, vedno za širši krog ljudi, tudi za tiste ki so usmerjeni egoistično.
Če izvzamem zgornje pisanje sem v redu, samo razžalostijo me take novice. Svoj besedni zaklad mi danes naroča drugačne besede ampak jih bom, rajši zadržala za zobmi in upala na čudež girlangel Sem pač sanjač, ki misli, da je mavrica takoj za vogalom Embarassed
Večeri pa so spet lepi en košček lune že srebri nebo in naše mesto. Tudi to je nekaj, podnevi pa se sonce čez cel dan lenobno pase med hišami in nam odgovarja s svojimi žarki na prejšnje tarnanje; Češ da ga je bilo premalo. Ja vedno nam nekaj ni prav. Prav zanima me, kako bi bilo če bi vsak po svoje urejal vreme mocking

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSob Jun 19, 2021 8:36 pm

Haj moj dragi dnevnik
jap zdaj so se pa res nakuhali tam zgoraj. Zakurili so na močno ni kaj sunny Ker se zbujam zgodaj še v mehki svetlobi ob petju ptic whistle vse postorim še v dnevu ko nam zahodna stran bloka nudi še prijetno senčico. Ni priporočljivo, da se pražimo na soncu in si sami povzročimo, kakšne neprijetne preglavice. Je pa prav, da je tako saj je vendar poletje. Od pozabe odtrgam spomine in takoj srce poskoči za udarec ali dva. Tudi mi smo včasih z otroci hodili na morje, pa se nismo nič pritoževali nad vročino.
Tista negativna novica od včeraj, ki me je oropala sape je sedla nekam globoko vame. Ker upam v poštenje ljudi močno upam, na sploh, ko se gre za zdravje ljudi da se bo tudi to rešilo, samo ne vem kdaj 08 Se pa zaradi tega pogrezam v močvirje svojih misli in imam ob vsem tem slabe slutnje. Ker pa sem večni optimist upam, da bodo dotični razumeli in se jih bo dotaknil občutek pravosti.
Sedaj pa je na nebu več penastih oblakov, kot vedrega neba nekaj se dogaja, tudi kakšen aplavz angelov se je že slišal Wink upajmo da ne bo prehudo.
Za danes toliko, sedaj grem spet study

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 23, 2021 7:16 pm

Haj moj dragi dnevnik
kljub vročini, ki nas zadnje čase kar močno objema, sem v redu. Rožice zalivam že malo čez šesto uro zjutraj. Vse so še na svojem mestu in stojijo pokončno, kot mladi vojaki. Ups mocking upam, da se nisem prekmalu pohvalila. Mi pravi soseda Marjana; Kar tiho bodi, da ne boš kasneje, ko bodo zacvetele preveč razočarana. Ja pa ima prav. Namreč ko vidim, da jih ni več zbeži moj optimizem od mene, kot gozdna bitja pred požarom. In takrat se odločim za sto procentov, da to je pa zadnjič pale ampak me naslednje leto spet premami isto, kaj hočem taka sem. In ko poslušam pesem naše mladosti, ki še vedno lepo zveni ( Mandolins in the Moonlight ) mi na misel pride tole besedilo:

Obraz možica na nebu
v družbi svoji zvestih prijateljic
se mi zviška smeji

smeh mu samozavestno vrnem
ob tem mi misel potisne iz glave
vse nelepe misli

kajti zvezde tiste male pikice pa
ustvarjajo na nebu pravo čarovnijo

vse svoje želje pa iz dlani
odpihnem s poljubom
v svetlobo, ki jo nam ponuja mesec...

Saj veš moj dnevnik, da sem še vedno romantična duša, da me vse, kar je lepega na tem svetu spodbudi k pisanju. Tako sem tudi zapisala v eno od mojih poezij:
Jaz sem tako romantična duša,
da še poleti božične pesmi posluša.... itd...

Tudi med strani knjige se potopim. Včasih se mi zdi, da diham z njo Wink

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimePet Jun 25, 2021 8:35 pm

Moj dragi dnevnik - Page 3 Zastava-2020

Razlog za praznovanje 30 letne mladenke, naj bi bil vzrok na današnji proslavi za razgreta lica, veselje, in vse kar paše zraven. Ampak vse to so le pobožne nemogoče želje, kot želja, da se nekoč dotaknem meseca. V teoriji je za nas ponosne slovenske državljane zelo lep praznik ampak na žalost, skregani so vsi  med sabo po dolgem in po čez. Ni kompromisa, ni konstruktivnih dialogov ni preprostega pogovora. Brez sovraštva in nagajanja danes pač ne gre. Ljudje, ki so jezni drug na drugega pa imajo zelo malo prostora za kulturo in strah posledično temu tudi dejanja. Vse iz golega principa, stavek je zaključujem s klicajem. Škoda, pa tako bi nam bilo lahko lepo 08
Tudi simboli naše države so danes izobešeni bolj poredko. Vprašujem se, kje je pripadnost domovini. Ampak ne, dosti je tistih, ki jim je pripadnost in lojalnost tuja. To moraš imeti preprosto vtkano v srce. Dostikrat se spomnim besedila pesmi, ki se glasi: Samo milijon nas je.... Zlasti, ko srečujem ljudi, ki jim je naša lepa slovenska beseda tuja.
Da pa se še med sabo ne znamo pogovoriti je pa še dosti bolj narobe. Zaradi tega bodo vedno širša nesoglasja, sovraštva in vedno več bo  pujskastih izpadov...

Saj veš dragi moj dnevnik, da rajši napišem lepe misli, samo danes mi moje srce narekuje tako, kot je napisano. Zagotovo bom gledala proslavo o tem ni debate, že zaradi nastopa slovenskega okteta  cheers  čeprav z nekim grenkim priokusom, da bi lahko bilo čisto drugače.

Ampak, ker ne morem mimo poezije samo utrinek, ki sem ga videla ob 6 uri zjutraj, ko sem zalivala pod blokom rožice. Kmalu se bodo razcvetele lilije flower :

Lepo je gledati meglico
in videti kako jo sončni žarki
dvignejo nad vodo  
meni so jutra še vedno najlepša...

S toplino v srcu in lepimi mislimi na v kljub vsemu še v naprej ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 27, 2021 8:52 pm

Haj moj dragi dnevnik
kot bi mignil je vikend naokrog, malce potepanja obisk vnukinje s katero smo s skupnimi močmi Wink šivale. Ona mi je svetovala, jaz pa njenih navodilih drdrdrdrdrdr in vse je bilo v redu, kakor si je zamislila. Ker pa čez dan trepetanje toplega zraka ne dopušča večjih naporov sva se dogovorili, da je prišla bolj proti večeru, ko je sonce že malce skrilo svoje žarke. Rade zelo rade se imamo. Ko se v spominu ozrem nazaj ne morem verjeti, da je čas tako hitro minil odkar je bila še malo dekletce. Res mi čas prehitro teče bolj kot hočem in si želim, vendar pa sem zadovoljna, da mi usoda nameni veliko srečnih trenutkov, med katere spada tudi moja vnukinja, normalno vsi moji bližnji sorodniki, moji prijatelji, znanci itd. Ne rečem, da se mi kdaj naredi kakšna razpoka v srcu, samo vse se nekako preboli, preživi potem pa smelo naprej.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimePon Jun 28, 2021 9:19 pm

Haj moj dragi dnevnik
smola pa taka, da ne moreš verjet. Kot bi bilo zacoprano ponos našega mesta Primož, kakor tudi drugi udeleženci v Franciji padajo, kot pokošeni snopi stop danes po nesreči včeraj pa; Ne moreš verjet, kaj si je predstavljala ženska 05 s tistim transparentom bad Kaj vse bi človek naredil, da se vidi na TV tudi za ceno skupinskega padca kolesarjev. Srčno upam, da jo bodo našli. Verjetno si bo zapomnila leto 2021 seveda, če jo bodo našli. V velik poduk pa je tudi organizatorju. Ob takih primerih bi prav prišel alarm za opozorila ob cesti, če pa se gledalci ne držijo pravil pa tožbe z visokimi kaznimi. Mogoče sem preveč pristranska ampak ne, tukaj so ogrožena človeška življenja tekmovalcev, ki nam omogočajo, da uživamo ob njihovem dirkanju.
Vročina pa ne popušča...

Moj dragi dnevnik - Page 3 Sonce-2021

Naj bo ta centralna točka vir in motor življenja na zemlji še dolgo naš prijatelj našega osončja, čeprav nas s svojimi žarki, kar prehudo boža. Pa saj smo si menda sami krivi, da so v naravi takšni ekstremi 08 V upanju na boljše čase za danes toliko 017

S toplino v srcu (in na mojem kožuhu) in z lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 30, 2021 8:19 pm

Haj moj dragi dnevnik
no kakšno stopinjo se je ozračje ohladilo, takoj se bolje diha pa počutje je tudi dosti bolšje. Saj bo malo moramo potrpeti pa se bo vse uredilo. Saj je na koncu vedno tako, kot je prav.
Saj je neskončno lepo, kadar je koža odeta v barvo poletja in topla na dotik. Še lepše pa je, ko se na koži zdrami kup tresočih občutkov.  Taka so bila nekoč poletja, ko nas je čas potegnil vase. Nikoli ne bi hotela, da bi bilo drugače.
Zelo pa mi je žal za našega Primoža, reveža ne morem razumeti, tako poškodovan pa se vehementno spravi nazaj na bicikel in karavana gre dalje. Za mene je junak že sedaj, pa če bi takoj prenehal tekmovati. Saj je tako, kot vsi drugi ljudje navadni smrtnik pa tako pogumen in vztrajen 022 ni kaj res je ponos našega mesta.
Lilije pod blokom so še vedno na svojem mestu, devet je stebel in na vsakem kar nekaj cvetov. No bomo videli, koliko časa bodo ostali 08 Kako lepo jih veter ziblje sem ter tja. Sicer so malce skrite med razraščeno tiso. Ampak vseeno ven kukajo lepi roza cvetovi. Po izkušnjah iz minulih let, ko so jih neznanci takoj pokosili v meni z razlogom domujejo  sence Moj dragi dnevnik - Page 3 835247 kdaj bodo cvetovi dobili krila, kadar ga drugi ne vidi. No bomo videli.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 3 od 15 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -