Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeTor Jan 30, 2018 9:02 pm

Haj

ooo kako lepa je luna, bi jo človek gledal kar naprej. Prevzame te in te napolni s posebno energijo. Nenadoma ti nek spomin potisne na plan, takoj po tem pa se spet potegne v zavetje. Ja tudi romantiko sproži ta velik krožnik, ki visi tam na nebu. Narava nam nudi toliko lepega, pa jo ne znamo dosti ceniti.

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeSre Jan 31, 2018 9:31 pm

Haj

danes pa ne bo meseca  Neutral pa tako lep je bil včeraj. Oblaki so prekrili nebo, veter pa lasa drevesa kot za stavo. Jugec vleče sled nemira, le kaj se bo iz tega izcimilo. Ja nič dobrega, najprej močno deževje potem pa še snegec, ki  bo v tisti plundri samo poskrbel, da bomo imeli hodilne priprave dodobra mokre :D Upajmo, da ne bo hudega  012 sem si pa od Čukcev poiskala pesem: Luna nagajiva, pa prav paše za poslušati 012
Drugega pa skoraj, da ni nič posebnega, samo likala sem spet Surprised saj ne da bi bila lena, samo določene stvari mi pač ne gredo rade od rok, kakor tudi čiščenje hladilnika ne bad  vsa ostala gospodinjska opravila pa mi niso moteča Wink Ja taki smo ljudje, enemu sede nekaj drugemu pa drugo, samo da smo vsi zadovoljni pa je vse v redu. Vedno pa najprej opravim vse preden sedem za računalnik ali pa se vsedem s knjigo v roki.
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 01, 2018 7:53 pm

Haj

ne vem je res kaj na temu, da lunica vpliva na dogajanje na zemeljici? Bo že res mene je danes malce povozilo, pa nič posebnega ni bilo. Ampak sedaj bo boljše, imam muziko, pa se energija že vrača, ja pride tudi meni, čeprav sem popoln pozitivec ali pa se preprosto nalezem negativne energije 08 pa se ne bom predala vplivu negative, da me potegne za sabo, no ja mogoče  takrat, ko bodo zvezdam na nebu zrasli repki  033  034  035 to pa bo ob svetemu nikoli  cheers  Odenem se v svoj svet v pisanje in glasbo ( vse kar napišem je napisano ob glasbi in kar tisti trenutek čutim ), ali pa v knjigo mojo zvesto prijateljico.

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimePet Feb 02, 2018 7:51 pm

Haj

ja pa se niso vremenkoti zmotili :D 3x sem šla pohodit snegec. Joj, če ne bi bila po cesti takšna mokrota bi bilo še lepše. Puhaste snežinke so prekrile zemljico v prekrasen pajčolan Embarassed vem, da vsem pač ni všeč, samo jaz uživam v tem obdobju,( pač romantika ) pa naj zapade še sedaj, ko je praktično še zima, potem pa naj da mir. Vem moteče je za vse, ki so se primorani voziti do svojih služb. Med njimi sta tudi moja otroka in njihovi bližnji, tako da si ne upam ob sneženju pred njima preveč raznežiti, ker takoj dobim kakšno povračilno :D lekcijo.
Slaba volja me je zjutraj zaradi snegeca že minila, pa sem spet žalostna. Kot že rečeno sem predstavnica našega vhoda. In ne morem razumeti, da v našem  hodniku ( baje se to dogaja po vseh vhodih)  ne obstanejo stvari. Odnesli so nam že 3 gasilne aparate, smetišnico ( ni ne vem kakšna vredost, ki sem jo dala da počistimo za sabo ) danes pa sem opazila, da so izginili na oglasni deski risalni žebljički, ki sem jih imela za pripeti na oglasno desko za razna obvestila, vabila, zapisnike, voščila itd.; da mi ni bilo treba vedno uporabljati selotejpa. Joj, joj smetišnico, risalne  žebljičke, če bi me kdo prosil, bi mu jih z veseljem dala, pa tudi smetišnico imam še eno rezerva, ne pa da sname, kot kakšen, ne vem kateri pridevnik bi uporabila 08 Vem to so malenkostne vrednosti, samo nihče ni dolžan vedno znova dajati svojih stvari. Kar se pa tiče gasilnih aparatov je pa druga muzika. Aparat stane več, kot 50 evr. In če ti ga ukradejo vandali ali kdorkoli ga pač rabi, požarna inšpektorica zahteva po zakonu, da se gasilni aparat nahaja, na mestu, kjer je po kvadraturi določen. Takrat pa je v hodniku upravičeno cel kaos. Plačevati, kar naprej za nepridiprave, to pa je višek. Kar naprej pa ne moreš stražiti pri vhodnih vratih, kaj se tam dogaja.
Ja kaj se hoče, kulture pa res ne moreš človeku vcepiti v glavo.
No dnevnik, sem po pravici žalostna  08  sem si že naštimala muziko, da se spravim v red  dance2 potem pa grem iskat slikice za haigo ...

Do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeSob Feb 03, 2018 4:26 pm

Haj dnevnik

evo mene, danes sem v redu, sem se pa spomnila, da sem darovala že dve smetišnici za vhod, ki so bile na razpolago vsem, kot že rečeno tretjo bom dala iz kleti, ko jo bomo sami rabili, da spet ne dobi nogice stop ja tako te izučijo določeni nekulturni osebki, da skoraj postaneš skopuhast biggrin
Danes pa nisem šla nič ven, še ne, če pa ne danes, bom pa jutri zagotovo šla. Sem pa včeraj gledala pod grmovja, nič ni bilo ptičkov, da bi brskali za hrano. Le kam se revčki skrijejo? Potem, ko so se že malce pripravili, da si spletejo gnezdeca pa nova pošiljka z neba Mad pa skoraj pomlad je že bila ... Ja tudi tam zgoraj niso več isti, kot so včasih bili, se je tudi vlada zamenjala mocking

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimePon Feb 05, 2018 8:34 pm

Haj

včerajšnji dan je minil, kot bi mignil :D dopoldan potepi, popoldan pa šššššššc kosilo in gospodinjska opravila, potem pa knjigica. Danes pa nič boljše, joj čas je pa res nekaj čudnega, včasih se vleče,kot kurja čreva, včasih pa ...
Moram pa pohvalti našo komunalo, ceste očiščene skoraj do suhega, tudi v višavju, tako da se lahko voziš brez skrbi do snegeca :D kjer je še čista belina. Tudi kepo sem dobila v obraz, pa ravno takrat, ko sem hotela nekaj povedati yahoo polna usta snega sem imela, pod jakno pa tudi. No malce norčavosti ne škodi, saj v bistvu celo življenje nosimo otroka v sebi, le prebuditi ga je treba.
Drugače pa nič posebnega whistle
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 06, 2018 9:17 pm

Haj

danes spet rabim lepo muziko, pride dan, ko mi kakšno breme hromi korak. Kakšen prekuc iz lepega dneva, se hitro spremeni v moro stop Včasih sem pač vsaj tako mislim, močan hrast, pa se hitro zavem, da so tem hrastu posekali veje. Ja nič zato vse stoično prenesem. Pozabiti pa ne morem, da bi se obrnila in pozabila, o to pa za škorpijončka ne pride v poštev. Hitro zakrvavim v sebi, potem pa traja kar nekaj časa, da se umirim. Taka so moja čustva...

Ne, ni bil lep dan!

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeSre Feb 07, 2018 8:31 pm

Moj dragi dnevnik - Page 20 France-preseren-2018



Naš France, romantični poet
v tančico ljubezni odet
vizionar za vse večne čase
za vse ljudi ne meneč se za rase

otrokom je rad fige dajal
pod balkonom Primicevih postaval in dolgo je stal
ostala mu muza za večne je dni
vzlic temu v njegovih pesnitvah
na našo srečo, še danes živi

večkrat je bil odrinjen od ljudi
poln kozarček pa ga spodbudi,
da še z večjo vnemo, napiše kakšen sonet
kot odličen odvetnik politično preklet

danes pa so njegove stvaritve
poezije in pesnitve
na dosego nam vseh,
ki ne menimo, če je v pesmi opisan tudi  kakšen greh.



Citat 7 Prešernove  Gazele:

Kdor jih bere, vsak drugači pesmi moje sodi:
eden hvali in spet drugi vpije: " fej te bodi !"
Ta veli mi: poj sonete; oni drugi: poj balade;
tretji bi bil bolj prijatelj Pindarovi odi.
Bo prijeten morebiti temu glas gazelic:uni bo pa rekel:
Kaj za Vodnikam ne hodi?
Razujzdanim bodo moje pesmi prenedolžne:
al tercijalke poreko, da jih je vdihnil zlodi.
Jaz pa tebi sami draga! želel sem dopasti,
drugih nisem vprašal, kaj se jim po glavi blodi.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Haj moj dnevnik tole je moj prispevek k jutrišnjem kulturnem prazniku 012


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Feb 08, 2018 11:51 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 08, 2018 11:47 am

Haj

danes sem še dopolnila svoj včerajšnji prispevek h kulturnemu prazniku. Včeraj mi nekako ni šla druga kitica, danes zgodaj zjutraj pa mi je moj muzo malce pripomogel in sem jo šla hitro napisati, kar na časopis tako pač je, je dan, ko se trudiš pa ne gre in ne gre, pride pa trenutek, ko ti kar nekdo narekuje 04 .....

Zastavo smo tudi izobesili, tako kot vsako leto ...

Drugače pa ja, tako lepo je zunaj, prava romantika 012

Mogoče pridem še kaj nazaj 08
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimePet Feb 09, 2018 8:49 pm

Haj

danes so se mi pa tako posrečili krofi in štraubice, sem vesela dance2 da ni ves trud zaman.
Je že res, da je zunaj lepo, ko je vse belo, ampak komaj vsi čakamo, da se okoli nas ovije obleka toplih sončnih žarkov. Upam, da bodo maškare poskrbele za to. Čeprav je zima tudi muhasta, takrat ko bi bilo treba ob božiču in novemu letu, so pa telohi in zvončki cveteli 08 Takle mamo 08

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeSob Feb 10, 2018 9:36 pm

Haj

pustna sobota, kar nekaj mask sem videla, predvsem otrok. En malček star 14 mesecev je bil oblečen v kinder jajček, kako je bil ljubek 027 tiščal se je mamice, kako srčkano 07 mamica. Ja norčavi so ti pustni dnevi, saj je prav, samo enkrat se živi! Nikoli ne veš, kaj te čaka jutrišnji dan 08 Vsaka malenkost človeku popestri dan, če le človek ni preveč zahteven. Če si skromen si lahko večkrat srečen. Danes je bil spet lep dan :)

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeNed Feb 11, 2018 9:02 pm

Haj

spet en lep dan, zgodaj mi je v filmu pel Elvis dance2 potem pa se je že sonček namenil, da se razbohoti s svojimi žarki. Kako hitro se slaba volja prevesi v smehljaj ob božanju sončnih žarkov obrazov, ki so dobrohotni, tisti, ki pa na žalost bolehajo za hladnostjo pa itak ne osreči nič na tem svetu. Včasih pa se pogled omehča že na nekoga, takrat pa ne rabimo sončka, dovolj nam je pogled in iskren stisk roke.
Likanje Mad jej, jej :D

Do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimePon Feb 12, 2018 8:59 pm

Haj

sneži, kot za stavo lepo je zunaj , da se ne morem nagledati, ven pa nisem šla danes nič sem imela druga opravila v domu. Danes sem namesto kapučina pila kakav in z žličko delala vrtinec v lončku in razmišljala, če bi ljudje lahko vsak po svoje uravnavali naravo kaj vse bi počeli. Eni bi radi imeli samo toplo eni samo mraz itd. brez kompromisa pa nič. Ja čisti kaos bi nastal, še prej bi se porušil sistem, ki mu ga je določila pred miljoni leti narava. Še dobro, da ni čisto tako, čeprav je ravno človek tisti, ki s svojimi dejanji pripomore, da se svet ne počuti dobro  04 Če začneš premišljevati take zadeve se kar zgroziš, kaj bomo pustili našim zanamcem.
Lepše mi je če skupaj povežem besede jih nekako ubesedim, da imajo smisel in jih natipkam na forum. Čeprav večkrat kaj popravljam se ne sekiram, kajti ko jo drugič preberem poezijo ali karkoli napišem, rada spremenim vrstni red besed ali kaj drugega 08  se pa včasih zgodi, da je bila prvotna sestava in oblika pravšnja. Pri dosegu imam vedno glasbo za inspiracijo, če ravno ni muzota pri meni ,  če sta oba je še toliko boljše  whistle  in SSKJ, da preverim pomen kakšne besede.

Zdaj pa še malo  h knjigi, do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 13, 2018 9:24 pm

Haj

biggrin danes spet nisem na koledarju prestavila datuma, saj veš dnevnik sem malce vraževerna, čeprav je bil dan kar lep in prav lepo so se mi spet posrečili krofi, danes je še pust mastnih ust, potem pa konec s pojedinami mocking no saj ni bilo vsega preveč, čisto malo bo pa že treba omejiti vsaj sladice. Jutri pa nesem uporabljeno olje v zbiralnik za olja.

Stavk drugače ne bi omenjala, ker se samo razburim, tudi dnevnika ne gledam rada, ampak čisto mimo pa tudi ne gre. Ja kristus, če so zdravniki revčki, ki prvi potegnejo vzvod za ta kaos, ki se sedaj dogaja, potem so menda upravičeni tudi drugi. Kje pa je meja, se ne zaveda nihče, saj je obče znano, da se ne more potrošiti več, kot pride v blagajno. Kakor kdo zavonja, da se gospodarstvo dvigne za par procentov pa hajdi gremo stavkati. Tudi v gospodinjstvu se moramo tako obnašati, če ne je pa bankrot blush No sem že pordečila v lička Embarassed
Zdaj pa še malo pisat, če bo šlo 08
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeSre Feb 14, 2018 8:45 pm

Haj

dan je bil lep, že zaradi vremena, potem pa še na kavici smo bile s prijateljicami, vesela sem, da je naši kolegici po terapiji z zdravili malo boljše. Tako nas je skrbelo zanjo, pa izgleda, da zdravila, ki jih uživa dobro učinkujejo na njeno bolezen 04 Kar naj bo še naprej tako iz dneva v dan boljše.
Ja pa dan Valentinčkov je danes, prišla je vnukinja in nas razveselila z rezultati izpitov za magisterij enega z 10 2 pa z devetko. Sedaj ima še enega in pisanje magisterija pa bo gotova. Joj, kako je hitro minilo, ko smo jo kot dojenčico prinesli domov. Vseskozi je pridna od dojenčice naprej 07
Do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 15, 2018 10:03 pm

Haj

Naš junak Jakov Fak se je posrebril na olimpijadi  022  v posmeh vsem na družabnih omrežjih, ki so ga popljuvali od nog do glave, ko je bil predlagan za zastavonošo. Grdo vedenje ne pozna meja zlobnih ljudi, ki se skrivajo za svojimi pisanju po raznih blogih. Kaj pa je nekulturnemu osebku nekaj napacati na internet, se vprašam, kje je kultura pisanja in obnašanja. In kje je cenzura za takšna  pisanja?
Sem pa ogorčena in žalostna nad streljanjem na otroke v šoli. Kaj se dogaja po svetu ubogi otroci, nič dolžni, nič krivi pa so utonili v svet teme za večno pod streli nekega manijaka.
Naj otroci, kakor tudi dva odrasla počivajo med angeli girlangel
Njemu pa naj sodijo, tako, kot je sodil on drugim!
Do spet  017


Nazadnje urejal/a Marcelina Pet Feb 16, 2018 9:03 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimePet Feb 16, 2018 9:02 pm

Haj

ne vem, zakaj so meni jutra tako ljuba, tudi današnji je bil tak, pa še petek je. Vse se mi zdi očarljivo vse na novo rojeno. Zato bi za besedo jutro, morala  izumiti drugo še lepšo besedo :D Sploh takrat, ko sonce skozi oblačke ponudi svoje žarke. Svetloba se razprši po pajčolanu iz snega. Vse se tako lepo lesketa. Mogoče vsi tega ne vidijo, ali pa nimajo časa za ogled te naravne lepote, škoda. O sem se raznežila Embarassed pa nič hudega vsaj zame ne.
Po sprehodu še malo obiska na tržnici. Za jutri sem spet kupila ribice  njam in veliko sadja in zelenjave. Sredi zime, pa take jagode da bi jih vikal. No ja o oporečnosti, bi se dalo razpravljati ampak, so bile tako vabljive, da se jim nisem mogla upreti. Ribice pa so bile sveže iz našega Piranskega zaliva  :D Prijazna prodajalka pravi, da ko gredo po ribe na obalo, da se s Hrvaškimi ribiči prav lepo razumejo, da nihče ne omenja nikakršnih sporov. Pravijo, če bi se sami ribiči menili med sabo, da ne bi bilo takšnega cirkusa; Kdo ve .... Samo še to, škoda je bilo toliko denarja za arbitražo, čeprav sem absolutni optimist ne verjamem, če bo kdaj meja udejanjena, tako kot so jo določili arbitri? Pustimo se presenetiti.

Toliko za danes - do spet  bye2 grem iskat slikice
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeSob Feb 17, 2018 8:56 pm

Haj

pa je spet sobota, teden je okrog, kot bi mignil. Nič posebnega za danes, kar lep je bil, posebno, ker so naši hokejisti zmagali 023 023 023 Popoldan sem dokončala še eno knjigo, lepo sem na kavču, ko mož gleda šport, jaz pa poleg branja še slišim burno dogajanje na TV. Drugače nisem športni tip, jaz sem bolj v pesniških vodah, seveda kadar mi gre. Ni vsak dan primeren za pisanje vse se mora poklopiti razpoloženje, volja, inspiracija, lepa glasba itd. Lepo mi je, kadar ustvarjam, da prenesem svoje misli in občutja v kitico ali dve ali ..... :D

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeNed Feb 18, 2018 7:39 pm

Haj
ne samo lep dan, čudovit je bil, jutranje urice, kot vedno samo zame 012 , potem pa naju je sin povabil na snežno idilo malo višje proti  planini in v gostišče ( lovsko kočo ), kjer je snegec še čist, kot nov tepih, samo drevesa so se mi zdela, da so žalostna. Njihove povešene veje, povedo marsikaj, če jih le dobro pogledaš. Drugače pa, kaj je lahko še lepšega, da zajameš sneg v dlani narediš kepo in bluuuš po najbližjem na dosegu. Seveda sem dobila dvojno nazaj 09 09 ni treba dvakrat razlagati, kdo je to bil ...
Popoldan za slaščico pa še carji, slovenski oktet na TV zapoje " Mojcej " Glasba je res nekaj, kar človeku vzbudi vzesenost in voljo, do vsega, vsaj meni. Sem zavzela prakso, da pri likanju  uporabim tablico in si nastavim meni ljubo muziko, pa gre rajši likalnik po perilu mocking

Spet moram pohvaliti našo komunalo, bili smo precej visoko, ceste pa enkratne. Tukaj pa ne smem pozabiti omeniti tudi gozdne poti, katere pa redno čistijo lokalni kmetje 07

Do spet bye2 mogoče pridem še nazaj, je muzo pri meni 08
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 20, 2018 7:48 pm

Haj dnevnik

včeraj se nisem nič oglasila pri tebi, saj tako ni bilo nič posbnega. Tudi danes razen sneženja ni nič novega. Napovedujejo pa še močne pošiljke, bomo videli 08 Moj muzo se je oglasil, da sva napisala eno haigo. Nekaj me glava boli, upam, da ne bo kakšen prehlad Rolling Eyes bom videla jutri ...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeSre Feb 21, 2018 7:49 pm

Haj

oblaki na dosegu rok, čez cel dan. Ni čudno pripravlja se sneženje za njim pa hud mraz. Danes sem šla na komunalno podjetje in prosila za sol, za stopnice in beton pred stopniščem, da posujemo, da ne bi bilo kakšnih padcev zaradi ledu. Dobila sem jo, prijazni vratar mi je napolnil posodo do vrha. Sol ki je še ostala od lanskega leta smo jo porabili pri prejšnji zmrzali. Nikoli ni človek dosti previden in če le lahko k varnosti pripomoreš imaš neko zadovoljstvo :D Čeprav je odvisno veliko tudi od sreče, jaz sem si mavec prislužila lani maja mocking pa ni bilo ne snega ne ledu. To so dejstva!
Razen obveznih opravil in obiska hčerke 028 se je dan, do sedaj lepo zaključil. Sedaj bom pa čakala koliko snegeca bo jutri nasulo Embarassed

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 22, 2018 8:53 pm

Ooooooo pa ga je nasulo snegeca, takoj zjutraj sem šla preveriti da ocenim, koliko ga gleda čez čevlje Laughing čisto bel je še bil. Zavila sem se v zeleni šal, na roke pa rokavice, zbrskala spomine in toplota je šinila skozi telo vse od palcev na nogi do čela... Ceste pa spet lepo očiščene 07 Tudi naše stopnišče in pred stopniščem je postorjeno. Za vse je treba poskrbeti prej preden voda teče v grlo.

Jutri preteče, 10 let, kar za vedno zatisnil oči naš krajan, predsednik, ekonomist, poliglot itd. Dr. Janez Drnovšek. Zahvaliti pa se mu moramo še sedaj, da je takrat  junija leta1991 deloval po odločitvah, katere so pripomogle, da v Sloveniji ni bilo večjega kaosa in da je vojna trajala le do 6 julija 1991. Mislim, da če bil še danes ne bi bilo takšnega krega z mejo med Hrvati. K vsaki stvari je znal pristopiti kulturno, psihološko z dejstvi in argumenti. Naj še naprej počiva v miru v svoji domači zemljici!


Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 9:08 pm

Haj

tudi danes sem šla preveriti če mi čevlji ne premočijo :D dežnika v bistvu ne rabiš, potem ne moreš občutiti in videti, kako padajo beli kristalčki po nosu...
Še enkrat sem šla po sol na KP za naprej. Prijazni vratar se je ravno odpravljal na malico, pa mi je prijazno odstopil svojih par minut, da mi je napolnil posodo 07 pa da ne bo pomote, to ni samo zame, to je za naš cel vhod nl97 16 gospodinjstev.
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeSob Feb 24, 2018 7:57 pm

Haj

a veš dnevnik, da danes nisem šla nič v trgovino Shocked včeraj sem si prinesla, da zadošča za par dni. Tako da, če bi bile trgovine v nedeljah zaprte, bi se gospodinje že znale organizirati, da nam česa ne zmanjka. Tako pa smo v potuhi, saj je tudi v nedeljo odprta trgovina, pa se ne sekiramo. In ko greš samo po par stvari na nedeljo se vržeš v stroške, ki jih prej niti slučajno nisi predvidel stop To so preprosto dejstva.
Skoraj se je že prikradel mehak pramen svetlobe, tako da sem mislila, da bo sonček poslal svoje bogastvo, na žalost pa ni bilo tako, takoj so se oblaki strnili v jezno gmoto. No vse moramo vzeti v zakup, saj ona narava nosi hlače!

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitimeNed Feb 25, 2018 9:16 pm

Haj

danes pa je sonce poslalo svojo svetlobo, najprej precej sramežljivo, potem pa kar na vso moč, kolikor je za ta čas sploh mogoče, ker je še precej oddaljen od zemljice biggrin lepo, tudi počutje je boljše. Prevevajo te lepše misli, pa tudi kakšen stih se utrne.
Jutro kot vedno, moje, potem kratek sprehod in kasneje nedeljsko kosilo njam kar prehitro je vse okrog. Res mi čas hitreje teče, kot hočem in si želim 08 imam pač, kakor tudi vsi drugi, svoje razloge whistle

Do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 20 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 20 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 20 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -