Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9960
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 06, 2012 10:17 am

Hvala LEA

Sem preverila na SSKJ imaš prav, veš tu pri nas v zasavju imamo malce drugačen dialekt Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Emoticonright 08

017

Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 06, 2012 10:39 pm

Marcelina je napisal/a:
Hvala LEA

Sem preverila na SSKJ imaš prav, veš tu pri nas v zasavju imamo malce drugačen dialekt Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Emoticonright 08

017


če gre za dialekt je vse ok, sem mislila, da je bil na delu škratek (pri meni je zelo pogosto).

Lp,
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6202
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 12, 2012 9:42 pm

Hvala za pohvale.

Marcelina dobra pesem
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 13, 2012 8:42 pm

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Tumblr_m3cfs7v9aL1r38lhgo1_500
[slika/internet]

Angelika!
Me slišiš?
Kako je ta otrok, poseben, neukrotljiv.
Mirandinemu potrpljenju je slabo kazalo, nujno je potrebovala hčerkino pomoč, zaman.
Angelika se ni odzvala na mamin klic, kako bi le, domišljija in svet okoli nje, sta jo prevzeli, vse ostalo je izginilo iz zemeljske oble .
Vse je bilo tako resnično in pravo doživetje.
Sončni žarek, s svojo toploto je prebudil to nežno bitje, Angelika je bila v trenutku na nogah.
Na nočni omarici zraven postelje, je kot darilo novega dne, imela dvojni obisk.
Pikapoko Reziko ter, bratca, Jakec in Pokec oba metuljčka.
Njeno veselje je obsijalo celotno sobo.
Veliko bolj od nje, so bile živalce vesele, Angelike.
Ona je bila tu zemeljska deklica.
Povezovala jih je nenavadna skrivnost.
Nekje drugje v drugem življenju so bili povezani, ena družina, srečni otroci še srečnejših staršev "v svetu Metuljev"
Občasno so se vračali, na obisk, k nekdanji sestrici.
To krasno dete je bilo čudež narave, vsakdo kateri se je nahajal v njeni bližini ga je navdajala Angelikina posebna energija.
Drugače rečeno; ona ve!
Miranda je že obupala nad seboj, ko se je v izbi prikazalo to nebogljeno dete.
V istem trenutku jo je minila ihta, zaradi katere je besnela.
Kod si hodila tako dolgo" Angelika" jo je z mirnim tonom, vprašala mama?
Nič kaj veliko, nisem bila okoli, le v svoji sobici, imela obisk, prijatelji.
A res, je odgovorila Miranda!
Čista resnica, kakor beli dan, je dodalo dete; na obisk so prišli, pikapoka-Rezika in bratca, Jakec in Pokec.
Se jih spominjaš, mama? je kot zadnje, dodala Angelika.
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 25, 2012 3:01 pm

Drage moje, moram vam priznati Zaljubljena sem, res je, v njega, vsako jesen me ponovno fascinira


Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 255-c3295a2861e3
[slika/internet]



osli biggrin



a ja pozabila, Nov izziv dance2
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeSob Nov 03, 2012 11:17 pm

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 255-c3295a2861e3
[slika/internet]




Kakor vsako leto, njen prihod, obeležen s barvno plahto.
Najavljena, edino tebe, vedno znova spravlja iz ravnovesja. Na trenutke zblazniš od neizmerne sreče, prišla je, te povabila v svoj objem.
Kakor zahvalo za vse, se ji prikloniš, v imenu njenega prihoda postaviš kamnito preprogo.
Njen mimohod obeleži tisočero slikarjev, le eden in edini ji nadene pravo podobo.
K časovni vnemi se pridruži še brezpogojna ljubezen do okolja.
Ob sivini časa, in njeni zardelosti, ti njen slavnostni sprejem še vedno topi srce. Ponovno v njenem objemu, iskal boš tisto nekaj, kar si pogrešal leto dni.
Samo tvoja, njena toplina bo prevevala ozračje med vama. Poletela bosta na krilih vetra, ker le ta bo slišal vajino pesem združeno v času, ko prihod jeseni, spreminja svet v čarobno idilo.
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimePon Nov 19, 2012 9:02 pm

01 nihče se ne pridruži girlangel
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimePon Nov 19, 2012 11:33 pm

Luana je napisal/a:
01 nihče se ne pridruži girlangel


Ma, ljuba duša, ko nimam časa:) jeziki cel torkov popoldne, sreda tehnični za avto, četrtek fizoterapija in literarni večer s Primožem Čučnikom (Kulturni center Mostovna), petek trgovina, sobota "izlet" v Domžale na srečanje senjorjev (z avtobusom, vozila sem se od 8:30 iz NG do 12:10 Domžale Križišče, vrnila sem se sinoči. Bilo je lepo, zato je čas naravnost brzel. Danes domače naloge za italijanščino, angleščino in kreativno pisanje, popoldne krožek kreativnega pisanja. Jutri spet jeziki. Zraven je treba vse postorit. Čiščenje, kuhanje, itd. ...
Imaš idejo, kje naj najdem čas za pisanje? Rada bi, a trenutno ne zmorem:) Obljubim, da bom, ko pridem na "čisto".
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 6:51 pm

O ti moja Lea, saj si u penzionu!
Za wse se najde čas, le hoteti je potrebno biggrin
aktivna 1000/h že poka po šivih blush
Ti kar, ko bo čas dovoljeval in Lea tudi, si vzami malo prostega in pokukaj me "Besede"

027
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 11:27 pm

Luana je napisal/a:
O ti moja Lea, saj si u penzionu!
Za wse se najde čas, le hoteti je potrebno biggrin
aktivna 1000/h že poka po šivih blush
Ti kar, ko bo čas dovoljeval in Lea tudi, si vzami malo prostega in pokukaj me "Besede"

027

Haha, Luana, saj prav penzion je problem:)
Za vse, za kar me kdo prosi ali od mene pričakuje, rečijo, ti lahko saj si v penzionu.
Na Besede vsak dan pokukam, le ko hočem kaj napisati me blokira. Pa tako rada imam take "vaje", kot so zgodbe in pesmi na fotko, pesmi in zgodbe iz besed, itd. ...

Bodi fanj, enako tudi ostale punce in Nooodles :)

027
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeSob Dec 29, 2012 5:48 pm

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 8228733689_44250f61f1
slika/internet
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 17, 2013 9:59 pm

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 8228733689_44250f61f1
slika/internet

Leta igrajo neusmiljeno igro, teža bremen vsakdana ji naznanja jesen v duši.
Še vedno čuti, kot pred leti. Samo od daleč ogleduje klopco.
Ne upa se ji približat, kroti zatrta čustva, brzda solze, duši in panika jo nadvlada ob sami misli na to.
Tako srečna in vesela sta izlivala brezmejno ljubezen. Njuni srci združeni v en plamen, kot večna luč.
Danes si želi pobliže ogledati tisto klopco: je tudi ona z leti izgubila na veljavi, tako kot njuna čustva?
Toliko lepih spominov je zapisano v ta les, nad njim sije aureola, posvečena za vse čase, samo njuna.
Kradla sta trenutke dnevom, letom, izigravala usodo.
Vez njunih src je bila mogočna, s časom ni zbledela slika tega.
Kar Bog združi, tudi človeška nevednost, nima moči odveze.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 17, 2013 11:32 pm

Pridna Luana,

hvala, da si napisala :)
Z mano ni nič :)
Trenutno imam za popiliti zgodbo, ki bo prebrana na literarnem večeru v petek, a ne gre.
Saj ne manjka dost vendar še ni to:) moram v dokument in popravljati :)
Brrrr .... se mi ne da. Uboga jaz Sad(((

lp,
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimePon Feb 18, 2013 10:06 pm

Itak da bo, Lea zmore to in še več, zna!

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 3432562949
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6202
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 19, 2013 2:54 pm

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 8228733689_44250f61f1

Poletje se počasi poslavlja. Svojo toplo moč predaja, svoji sestri jeseni, ki neumorna barva naravo v svoje barve. Še vedno topla sapa sonca privablja na plan, neutrudne ljudi, da se naužijejo še zadnjih lepot dneva. Meni ni do družbe. Sem čisto zadovljna sama s seboj. Sprehajam se počasi in si že od daleč ogledujem vabljive klopi pod rdečimi krošnjami dreves. Eno bom vzela zase. Malo bom lenarila na soncu in se predajala svojim mislim. Umirila bom nemir. Počasi bom dihala in se čisto sprostila. Če bom pri volji, bom iz svoje malhe povlekla še knjigo in prebrala nekaj strani. Sedela bom vse dokler me večerni hlad ne bo predramil in napodil v toplo zavetje doma.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 19, 2013 4:15 pm

Lepo :)

Morda bi morali najti novo sliko, a jaz imam pri tem dve levi roki.
Na fotko, ki jo nalepim ne znam ničesar napisati :)

lp,
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6202
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimePet Mar 22, 2013 3:15 pm

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 9k=
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimePet Mar 22, 2013 6:00 pm

maja je napisal/a:
Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 9k=

upam, da se iz tega, kaj izcimi :)
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6202
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 26, 2013 1:00 pm

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 9k=[img][/img][img][/img]


Po pomladi diši. Vse je zeleno in cvetoče. Takšni so tudi moji občutki. Rada raziskujem. Pri tem se ne pustim motiti. Sem pač na novo odkrila lepote življenja. Nekje sem slišala, da samo pogumnim uspe. Zakaj torej pustiti strahovom, da obvladajo našim čutom. Lepo je najti tisto igrivost v sebi. Pogumno je treba živeti. Le tako lahko odkrijem svojo pravo naravo. Le tako lahko osvojim znanje in lepote tega sveta. Za sanje je treba nekaj narediti. Jaz uživam v vsakem trenutku svojega življenja. Ker sem pozitivno naravnana in ker v vsem vidim samo lepe stvari, me le te spremljajo skozi moj vsakdan. Saj vem, da se bom kmalu utrudila, a nič zato. Legla bom pod toplo, ljubeče sonce in sanjala lepote današnjega dne. Jutri je nov dan in nameravam ga izkoristiti. Pa ti?
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 27, 2013 12:00 pm

Lepo, Maja :)

pridna :)


Legla, pa ne bom, še ne, ker se bojim, da zmrznem Wink

lep dan in topel pozdrav, Lea

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9960
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 27, 2013 3:21 pm

lea199 je napisal/a:
Lepo, Maja :)

pridna :)


Legla, pa ne bom, še ne, ker se bojim, da zmrznem Wink

lep dan in topel pozdrav, Lea


Se pridružujem Lei Maja, lepo si opisala slikico 07
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 27, 2013 10:47 pm

maja je napisal/a:
Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 9k=[img][/img][img][/img]


Po pomladi diši. Vse je zeleno in cvetoče. Takšni so tudi moji občutki. Rada raziskujem. Pri tem se ne pustim motiti. Sem pač na novo odkrila lepote življenja. Nekje sem slišala, da samo pogumnim uspe. Zakaj torej pustiti strahovom, da obvladajo našim čutom. Lepo je najti tisto igrivost v sebi. Pogumno je treba živeti. Le tako lahko odkrijem svojo pravo naravo. Le tako lahko osvojim znanje in lepote tega sveta. Za sanje je treba nekaj narediti. Jaz uživam v vsakem trenutku svojega življenja. Ker sem pozitivno naravnana in ker v vsem vidim samo lepe stvari, me le te spremljajo skozi moj vsakdan. Saj vem, da se bom kmalu utrudila, a nič zato. Legla bom pod toplo, ljubeče sonce in sanjala lepote današnjega dne. Jutri je nov dan in nameravam ga izkoristiti. Pa ti?

07 lepo si prepletla besede
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5848
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 27, 2013 11:15 pm

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 9k=

Jutro želim, prijatelji moji.
Kako ste preživeli noč, sam zelo nemirno. Mamica se je oddaljila, mene strah je prevzel.
O, sedaj je že lep dan, sonce visoko na nebu, v zenitu, dogaja se mi.
Za posladek si bom privoščil nekaj briketov, gospodarica Julija je danes radodarna, veliko jih je nasula v skledo.
Bog ti ga vedi kaj jo je pičilo: že vem, veliki smo dovolj!
Ujel včerajšnji pogovor, po telefonu, se je z nekom menila.
Nas želi oddati? Uf, tukaj sem kot v raju, zelena trata, rožice "Ripeče zlatice" tako zelo sem jim naklonjen, živijo z menoj.
Kako da se oddaljim od tega?
Nekaj bom ukrenil: nalašč se bom polulal v skledo s hrano.
Ko bodo prišleki na obisku, jih presenetim, to bo zabavno, nihče se ne odloči za takega psička.
Ho, ho, ho, to jih bom.
Važno da ostanem na temu vrtu, v tej deželici zlatih rožic, druge skrbi nimam.



Nazadnje urejal/a Luana Čet Maj 30, 2013 5:09 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9918
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 27, 2013 11:30 pm

Fanj, Luana :)

Ni kaj dobri sta :)

Meni nič ne kapne :)

lp
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6202
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitimeČet Mar 28, 2013 12:29 am

Hvala za pohvale.

Luana, lep in zanimiv pogled "porednega psička". Super.

Lea, počasi, navdih po navadi pride brez napovedi, sam od sebe in te "trešči" po glavi.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo   Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Vsaka sličica pripoveduje svojo zgodbo

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 4 od 7 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: USTVARJALNI KOTIČEK :: Ustvarjajmo skupaj - proza -