Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSob Avg 05, 2023 8:00 pm

Haj moj dragi dnevnik
v četrtek še na slavnostni prireditvi v našem hramu kulture 026 včeraj in danes pa vseskozi z očmi prisesane na TV kako se obnaša in znaša narava nad človeštvom. To pot se je spravila poleg sosednih držav tudi na našo lepo deželico. Tornado, strele vseh vrst, nenazadnje pa za povrh še kruta povodenj, poplave, ki niso več stoletne ampak se vrstijo po tekočem traku. Že včeraj sem se vprašala: Kaj smo res bili tako poredni, da imamo sedaj najbolj onesnaženo površino v izmeri 20,273 km2 ( vir striček Google) ki se imenuje Slovenija. Ne gre mi v glavo 08 ko vidim po TV druge države kako se svetijo čez celo leto, kot za božič pa smo ravno mi tisti tam nekje na vrhu. Kakorkoli moramo zaupati strokovnjakom, ki se ukvarjajo s temi zadevami. Mi pa se moramo obnašati tako, kot na narekujejo, da se stanje izboljša. Na srečo se je danes deževje malce utrudilo za koliko časa  08

V teh groznih poplavah sočustvujemo z vsemi prizadetimi, po netu vam vsem vlivamo toliko upanja in lepih misli, da naj ne bo v vaših srcih prostora za strah, da se ne bo enkrat vse uredilo.
Sem pa imela z zdravstvom spet dobro izkušnjo. Na hitro sem morala peljati moža do naše zdravnice.  07 Ona pa naju je potem napotila naprej v sosednjo občino na urgenco na kirurgijo. V bolnišnici Trbovlje je bilo vse urejeno v prijaznosti in brezhibno  07 . Še dobro, da se je to zgodilo v četrtek včeraj bi bilo že zaradi same poti slabše.

Moji so se vrnili z dopusta. Spet sem dobila povrtnine za vlaganje ozimnice. HVALA MOJI DRAGI 07 Moj zet in hčerka sta zelo pridna. On ima sploh žilico za pripravo hrane in vsega, kar se loti. Letos, ko je praznoval svoj roj. dan smo mu podarili predpasnik z napisom : MASTER CHEF potem pa še njegovo ime zraven. To je bil špas. Saj si ga dejansko tudi zasluži.

Tudi tu pri nas voda rahlo narašča... pale

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Avg 08, 2023 9:06 pm

Haj moj dragi dnevnik
hudo, kaj se po naši lepi deželi dogaja 01 za zjokat. Se pa spet vidi solidarnost med Slovenci cheers po drugi strani pa zlikovci že izkoriščajo. Hodijo po stanovanjih in hišah se predstavljajo da zbirajo za RK in podobne institucije. Opozorili so nas po TV. Samo naj se kdo oglasi diablo kako je lahko človek tako podel? Se pa spomnim, ko smo imeli 18.2.1987 desetega leta plaz tudi pri nas, ko nam je odneslo celo naselje in našo fabriko. Tudi takrat smo bili deležni pomoči z vseh koncev 07 Le tako se lahko, kaj stori, saj v slogi je moč cheers

Ker pa danes praznuje naše lepo mesto mu podarjam svojo poezijo z naslovom Zagorje skozi moje oči, takole se glasi:

Zagorje skozi moje oči

Kako lep je Hrasteljev hrib,
ko v jutru objame ga meglica
skoznjo pošlje še sonce žarkov snop,
da se ogreje še Gorica

mekah pramen svetlobe ozaljša tudi Vinsko vas,
ki je našemu mestu v okras

ko sonce dodobra prežene vse meglice
se prikaže še mesto,
ki je še pred kratkim
v temi skrivalo svoje lice

razgrne veličino cvetočih gredic
v parku na sveže pokošenih zelenic

skrivnostne silhuete vodometov poboža pogled
in bele ceste na vse strani,
ki peljejo v svet

kako je pri nas
med danes in nekoč
lahko je razbrati
uporabo preteklika
močno je zaznati

sama ne morem drugače živet
drugače, kakor da razmišljam kot poet,

če si človek v zarji
z roso umije oči
je vse še lepše
vse vidi v mavrici.


Moj dragi dnevnik - Page 13 Hraste10

Foto... moja malenkost ... na fotografiji opevani Hrasteljev hrib.

Iskrene čestitke vsem, ki nas druži isto nebo!

S toplino v srcu in lepimi mislimi do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Avg 16, 2023 9:13 pm

Haj moj dragi dnevnik
ja se vidi, da je sedaj čas kislih kumaric. Na veliko vlagam potem pa ne preostane časa, da se spravim za računalnik. Saj bo, tudi to se bo uredilo. Je pa lepo pogledati, ko je na polici pripravljena ozimnica za zimo. Lepo je ko imaš vse pri roki. Tudi obiski moža v ZD so redni za prevez rane vsak drugi dan. Ampak vse se lepo celi. Vmes pa so še druge zadeve, ki so za urediti. Danes sem spet mimogrede, ko sem odložila moža za prevez obiskala naš knjižni hram. Spet sem naključno izbrala dve knjigi. Po listih ( so rumeni  :D ) sodeč bodo lepe. V čakalnici pa smo se sedaj že tretjič srečali z znanim gospodom, ki veliko ve o knjigah. Prijetno je bilo kramljati z njim.
Ja utrinke sem čakala, videla pa jih nisem. Ko sem čakala jih ni bilo, potem pa se je megla razpredla, čez celo mesto. Ja vem morala bi iti nekam višje, ampak na noč se spraviti ven je pa vprašanje zase 08

Kot mravljice na poplavljenih področjih
lopatajo, krampajo in čistijo prostovoljci
opustošena mesta  07  07  07
Vsa čast in velik poklon vsem udeleženim!



Škoda, da mora ravno nesreča združiti našo lepo Slovenijo!

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Avg 18, 2023 9:14 pm

Haj moj dragi dnevnik
vreme pa tako čudno pa vem, da ne samo zame. Pa vseeno je petek spet lep. Vse mi je šlo po moji želji. Prijateljici sem ustregla in jo peljala po opravkih. Od vedno sva si zelo dobro ena drugi. Kompromis je najboljša rešitev, če tudi kdaj pride kaj narobe.
Lepo je ko ob kakšnem sporu vsak stopi za kakšen korak nazaj, potem pa beseda lepo steče. Včasih smo prehitri in prekmalu napačno sodimo. Seveda, če je oseba sposobna narediti ta korak 08
Ob pogledu na gozd pa že vidim, da so se svetlozeleni odtenki gozdovi že malce prevesili v zlatorumene. Ne vsa drevesa, tu pa tam pa nekatera že izstopajo. Breza pred blokom pa že. kaj hočemo vse je povezano z vremenom. Danes na primer nam je narava postregla z mavrico.

Vsak dan pa se mi misli preselijo v mesta, kjer je divjala ujma. Sočustvujemo z njimi in jim pošiljam pozitivno energijo, da prebrodijo najhujše s pomočjo naše Vlade in nas Slovencev, da imajo občutek, da niso sami. Ko gledaš po TV ne moreš verjeti, kaj se v tako kratkem času lahko zgodi.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Avg 22, 2023 8:44 pm

Haj moj dragi dnevnik
v teh časih, ko je nebo modro od obzorja do obzorja in je vročina na višku svojih moči mi pisanje skoraj dela preglavice. Ne vem zakaj samo včasih pride tako 08 Iluzija pa mi reže prostor na majhne koščke, tako da moram malce pobrskati po spominu. Pa sem si na ušesa pripela slušalke in uživam ob lepi glasbi pa se mi hotenje do pisanje vrača. Kako malo mi je treba, da mi je lepo. Ko sem čez dan pogledala skozi okno, kar brez vzroka se mi je zdelo, da sonce prav počasi s svojimi žarki vleče podolgovate sence dreves čez naše mesto. Ob tem premišljevanju prisluhnem rahlemu vetriču v brezi, ta pa me zaziba v sanjarjenje. Prisvoji me nostalgičnost in me vklene vase od tam naprej se prikažejo podobe za tem pa še o vsem tem lepe misli. Duše se polasti mir razum pa se premika izven telesa. Nasmeh na ustnicah neslišno pripoveduje zgodbe. Kakšen spomin je tudi zelo boleč večina pa lepih zelo lepih.

Sem pa bila zelo vesela, ko sem včeraj videla na TV skupaj dva liderja 022 tako se dela, le tako se uredijo zadeve. S pogovori in kompromisi. Kot sem že prejšnjič zapisala, če je volja in če je vsak človek zmožen stopiti korak nazaj se lahko naredijo čudeži!


S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018


Nazadnje urejal/a Marcelina Pet Avg 25, 2023 8:36 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Avg 25, 2023 8:34 pm

Haj moj dragi dnevnik
Ko sem zadnje dneve premišljevala o nečemu, kar je meni zelo všeč je ravno danes prišlo povabilo :D polepšalo mi je še od vedno moj dan v tednu. Napolnilo me je veselje, ki se je vrtinčilo v meni, kot milnica v vodi.
Preveze smo končali, mož je v redu. Spet zahvala ambulanti 3 v našem ZD-omu in bolnišnici na kirurgiji v Trbovljah.

Mesec pa spet s svojo polovičko krasi večere na modrem nebu. Zvezd skoraj da, dolgo ne pusti k sebi, ko pa je že trda tema se mu plaho prikažejo in pridružijo. Lepo se je zvečer ozreti v nebo. Čez dan pa sonce s silno močjo ljubkuje zemljico. Menda bo čez nekaj dni boljše 08 Trenutki časa pa ob vsem tem neopazno minevajo. Mehkoba giba starejšemu človeku včasih ohromi korak. Stvari, ki se nam zgodijo niso zapisane v nobeni knjigi ali tablici. Sami moramo imeti željo po nedosegljivem, potem pa če se posreči je dobro, če pa ne gremo lepo naprej. Da pa moramo dostikrat pustiti zvezde ob strani in si umiti votlino utrujenega srca.
Moram pa napisati, da vejica orhideje (katere fotko sem posredovala ) raste zelo počasi. Vsaka stvar rabi svoj čas. Pustim ji, da dela po svoje. Na silo ni nič dobrega.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Avg 29, 2023 9:02 pm

Haj moj dragi dnevnik
vejica na orhideji, ki sem jo tako skrbno čuvala se mi je odlomila 08 neprevidnost pač. Namreč ko sem jih včeraj presajala ( orhideje) sem hotela podtakniti še tisto vejico pa je bila tako krhka, da mi je ob dotiku roke odpadla pale Ker sem neumorna 051 sem nastavila že dve novi vejici. Kar tako pa se ne dam! Enkrat bo, vaja dela mojstra.
Drugače sem v redu. Vreme pa kot aprila. Sedaj ne moremo več po vremenu določiti, kateri letni čas je. En čas pripeka na polno sonce, čez čas pa veter s svojimi nezemeljskimi prsti češe vrhove dreves. Vmes pa drevesa izkoristijo veter za svoj ples sem ter tja, tudi objemajo se vmes, res. Vse je tako čudno. Le ljudje smo isti. Samo ne tam kjer je pustošila ujma. Tam vladata  žalost in nesrečnost, ki je kar sredi noči vstopila v njihova  nič slutečega življenja.
Vsaka posoda ima svoj rob zato obstaja tudi mera našega potrpljenja. Naj samo naša mala, lepa dežela rešuje svet pred ujmami. Ali smo res sami tako nevestni? mislim, da ne. Upajmo, da bo še vedno, kot je bilo nekdaj, da bo še pozno popoldne modro nebo, tik preden se skrije sonce in se kasneje nebesa bogato zableščijo v vsem svojem sijaju. Saj ne paničarim, samo svet in vse na njem se suče povsem drugače. Včasih sem dostikrat rekla, kako sladko diši dež pod dežnikom. Dandanes pa se ga bojimo 08 Tako pač je.

Vsem, ki se ustavite pri mojem pisanju želim naj bodo ti čudni časi prijazni z vami!

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Sep 08, 2023 8:42 pm

Haj moj dragi dnevnik
čas kislih kumaric je že davno minil, jaz pa še vedno pridno polnim kozarce za zimske dneve. Nekaj mi poklonijo, nekaj kupim pa je polička v kleti lepo polna :D Sem v redu samo dnevi mi prehitro tečejo. Dan se prekmalu združi z mrakom in ta naprej z nočjo. Noči pa so se že kar močno ohladile, tako da je prijetno spati in povabiti v pljuča svež zrak Vse bi bilo dobro, če ne bi imela ponoči obiske krvosesov. Kako so me napadli, mislim da se je prišla nahraniti cela družina biggrin ja res, kar na petih krajih imam ugrize stop moža pustijo pri miru, gredo mimo na mene pa hop ... Ja saj smo rekli, da bomo dali na balkon komarnike pa se zadeva ni uresničila. Pravi moja boljša polovica, da je to zato, ker je pač on bolj priden. To bi morala jaz povedati, če je res. Se zgodi, da je tudi med nama razdalja daljša za dva ali tri jezne korake 08
Medtem sem pri bloku počistila cvetlična korita. Spet me je moj soprog opremil z besedo, da sem malo čiv, čiv. Pa sem vseeno šla in počedila zadevo. Iz gozda sem prinesla bršljan in še malo maha, pa naj bo pogled gozda seveda, če bodo pustili pri miru. Posadila bi jesenske telohe, samo če nič ne obstane. Ne vem zakaj vedno hermelika, ko jo na novo posadim postane rjasta 08 bom morala malo pogledati na internetu pri stričku Googlu :D

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePon Sep 11, 2023 8:15 pm

Haj moj dragi dnevnik
kar nekaj lepih dni se je zvrstilo te dni odkar se nisem oglasila pri tebi. Nekaj časa mi vzame tudi knjiga. Komaj čakam nadaljevanje, kako se bo razpletla ljubezenska drama, katero so zakuhali nepridipravi. Je tako, kot v življenju vsakega posameznika. Ljubosumnost, zavist itd.
Vikend pa je bil zelo lep. Malo na Gorenjsko malo na Dolenjsko ( v Sevnico na grob nečakinje  Sad )  pa sprehod po našem lepem mestu :D Vmes pa objem meni zelo drage gospe, o njej nimam dosti lepih pridevnikov da bi jih naštela. In ko srečaš koga, ki ti je pri srcu je kot bi zasijala sreča od obeh od znotraj navzven  028 Ja jaz pa moja pozitiva, mi še tako negativno zadevo obrne v dobro. Moj soprog mi še vedno pravi, da ne bom nikoli zrasla 012 pa kaj. Imam oči, ki rade božajo stvari in vsa bitja, pri vsem tem pa mi neizmerno je lepo. Danes zjutraj namreč se je zgodnja sončna svetloba igrala z meglicami. Kot za šalo jih je preganjala in jih naposled tudi razgrnila vsenaokrog čez celo mesto. Konček meseca pa je še vedno čepe na nebu opazoval zadevo, na kar se je potem na hitro skril tam za hribom.
Kar nekaj lepih fotografij je uspel sin spraviti na svoj telefon, sedaj pa moledujem, kdaj mi jih bo prenesel na moj računalnik  08 lepe so, tako da bodo tudi besedila primerna dogodku.


S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Sep 13, 2023 9:04 pm

Haj moj dragi dnevnik
kako sem se danes spet hudovala nad privrženci kolesarjev. Spet so rinili na sredino ceste, da so kolesarji komaj zvozili skozi. Grozno, samo, da so njihovi obrazi na TV. Pa saj se to dogaja vsak dan. Ne vem kje je tukaj organizator ali kdor koli je odgovoren za dogajanje ob progi. Spet smo navijali za vse, ki so zmogli pririniti na toliko vrhov. 022 023 Jasno, da smo veseli, saj so naš Primož ( promotor naše lepe Slovenije in našega prav tako lepega mesta)in njegovo moštvo zasedli stopničke :D

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Sep 20, 2023 9:18 pm

Haj moj dragi dnevnik
v enem javnih občil sem zasledila, da so se v našem mestu vandali znesli nad občinskimi kolesi, kateri so namenjeni in odlično služijo meščanom v veselje in za rekreacijo diablo Da bi tako osebo, ki ima tam kjer bi morala biti vest veliko praznino bičali z besedo ne bi bilo haska. Nisem za nasilje, bi pa komu na trdo položila dlan na nos, da bi mu dodobra poškrlatev. Se pa vprašam, kje je vzgoja za katero so odgovorni starši. Bi mogoče kdo rekel; Obuj se v njegove čevlje mogoče boš razmišljala drugače. Prosim tudi mi nismo bili rojeni v odličnosti, pa smo vseeno spoštovali vse starejše. Učitelji pa so imeli avtoriteto, ki je danes samo še na papirju. Te dni enkrat sem na TV poslušala Dr. Leonido Zalokar ravnateljico zavoda na Planini. Takole je povedala: Svet mladih je padel s stečajev. Včasih res misliš, da je tako. Še dobro, da prevladuje večina dobrih in kulturnih mladih, da tečaje uravnovesijo.
Ne znam si razlagati, kako smo se mi ko smo bili otroci bali, če tudi si samo padel in si kaj strgal. Vedeli smo, da so si starši težko privoščili vse potrebno za življenje. Danes pa si privoščijo nemogoče zadeve se pri tem še snemajo in se pohvalijo pa družbenih omrežjih. Groza. Nas, ki smo v dobi staranja je lahko strah, če bomo prisiljeni silom razmer, da gremo v kakšen dom ostarelih Suspect
Sama sem imela svojo mamo v domu na Izlakah polnih sedem let, sestro pa štiri leta pa se ni nikoli nista pritožili čez osebje 07

Čeprav danes malo kritično ampak vseeno

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Sep 22, 2023 8:27 pm

Haj moj dragi dnevnik
petek moj dan, vse se je izteklo dobro. Tako zgodaj sem vstala, ker me je skrbelo, kaj bo na pregledu pa je bila sreča spet tokrat na moji strani. Bo pa treba počakati še izvide, ki pa hodijo, kar nekaj časa. Nimam nelepih misli, če pa dobim slučajno slabe izvide otrdim tako, da je moje srce prekrito s trdo kožo. Ampak, kot sem že rekla sem pozitivna in upam na vse dobro. Ta teden sem se sukala okrog ZD samo včeraj sem imela prosto. Mislim, da me bodo uvrstili v svoj inventar. :D Kakor koli vse sem uredila brez vsakega čakanja 07 Med drugim sem spet obiskala moj hram, kjer tako lepo diši, saj veš tam kjer knjiga nikoli ne umre.

Moj dragi dnevnik - Page 13 Jutran10
Foto. moja.mal.

In če te že v jutru pričaka slika katera vzbuja občudovanje ne more biti dan slab ... je tako? bye2

Naj vam bo vsem ta večer lep, tak kot je ob lepi glasbi meni  cheers

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeNed Okt 01, 2023 8:53 pm

Haj moj dragi dnevnik
tako kot vsakokrat ko vidim, da je teden naokrog se spotaknem ob resničnost, da mi čas prehitro teče. Kaj hočem, če hočemo, da nam stanovanje služi, tako kot si želimo je treba kdaj pa kdaj tudi kaj prebeliti Shocked kaj vse potegne za sabo verjetno vsak ve, ki je kdaj koli imel opravka s tem opravkom. prestavljaš stvari iz enega konca na drugi, potem pa ponovi vajo zopet vse nazaj. Spominjam se soseda,(ki sta pred letom preselila na obalo in ju pogrešamo) je vedno rekel; Rajši se preselim, kot da dam stanovanje prebeliti 010 Samo res ni in ni kraja čiščenja in pospravljanja. No sedaj se diha lažje. Vikend pa spet lep. Podružbili smo se pri zetu in hčerki :D  Spet sem dobila vrtne dobrine. Tokrat bučke maslenke njam pridna sta 07 hvala vam moji dragi otroci.
Ja po svetu in pri nas pa se dogaja na veliko. Uganka mi je ta svet in določeni ljudje na njem. Sejalci lepih besed nas okradejo in osiromašijo naša zaupanja v boljši in pošten jutri z nelepimi gestami. Zloščena zunanjost, kako bo od sedaj vse pošteno in v redu se v trenutku, spremeni  v čas pravljic. Ali lahko dandanes na splošno na besedo nekomu zaupaš? Sicer pa je tako: Vest je najstrožji sodnik. Sama imam zaupanje  v kar nekaj oseb, ki imajo v svojih mislih  tlakovano vizionarstvo, lepe misli in dejanja z dobrimi nameni 07

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Okt 06, 2023 9:04 pm

Haj moj dragi dnevnik
spet je bil lep petek, počutje, vreme skratka vse, kar se mi je danes dogodilo. Že v jutru je bilo lepo, svetloba sonca se je razlila prek streh in zidov. Pri nas danes ni bilo meglic, ki bi nagajale in preprečevale sončnim žarkom, da ne bi pobožali naše mesto. Ko sem stopala po potki, ki jih moji čevlji že dodobra poznajo sem srkala mir. Nebo je bilo bolj zeleno, kot modro oblaki pa so bili bolj poredko posejani. Sem pa v parku zasledila in z očmi pobožala še visoko raslo cvetje, ki krasi pogled, če ga le opaziš. Na teh sprehodih, ki jih združim prijetno s koristnim čutim opijajoč občutek svobode moje misli pa letijo nekam pod nebo. Pomislim, upirati se času nima smisla. Zaužiti je treba vse, kar nam trenutno usoda in življenje ponujata. Kajti vsak dan nam je podarjen čeprav nam včasih spanec odnese v praznino vse želje in sanje. Na srečo pa si čas, ko sem s svojimi mislimi odmerim sama. In tu mi je izredno lepo. Tako, kot med listi knjig, ki jih prebiram. Prav pri vsaki stvari, katere počnem najdem nekaj lepega. Ko pa zvečer napravim inventuro sem zadovoljna sama s sabo. Če je mojim vse všeč ne vem, tudi ne sprašujem to je moje življenje.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeNed Okt 08, 2023 8:18 pm

Haj moj dragi dnevnik
ja z mojo vejico orhideje, ki sem jo hotela pripraviti, da bi mi naredila korene je revica čisto porumenela 08 Verjetno bi morala narediti, kakšen tečaj, da bi mi to tudi uspelo. Ostale tri, ki sem jih presadila pa lepo napredujejo. Če pa ne bi vejice prvič zlomila bi mi pa verjetno uspelo. Sedaj je, kar je 08 No moram pa reči, da mi na balkonu še vedno bujno cvetejo tri begonije. Moj soprog pravi citiram; Samo poglej, kako lep pogled a mi verjameš, da bi bilo škoda, da ti sedaj nosim cvetje iz cvetličarne, ko imaš vse na dosegu roke Rolling Eyes ne vem, kaj naj si mislim. Kaj si mislim pa je samo to, da ne bi naštevala ne lepih pridevnikov v javnosti imam pač angelsko potrpljenje, da se ne odzovem na take izjave. Pri vsem tem pa njegov pogled nedolžno tava po meni. Besede pa pronicajo v moje misli. Bo že prišel čas, da se oddolžim. Mogoče takole s svojo poezijo (Napisano na soboto Feb 16, 2019 3:17), tako je najlepše čisto po moje;

Vedno, kot doslej

pogled se prilepi nate
zavzamem položaj poslušanja,
saj si ti senzor
za moje razpoloženje

povzročaš ščemeče sledi,
nevihtne oblake,
me dodobra prizemljiš

ko se spotikaš ob besedah
moram reči, da se tokrat
sliši hudo dobro

tavaš z očmi po meni
tipaš v moje misli

z objemom
skleneva kompromis

oprosti mi ampak veš,
kot vedno doslej,
naredila bom po svoje bye2


Mesec na nebu pa zapisuje na nebu svoje menjave, čedalje manj ga je. So pa toliko bolj vidne zvezde, ki lepšajo ta nori svet. Še dobro ta svet, ki ne zna več brez vonj, brez intrig brez tega, da je vedno več potrtih, omračenih obrazov in žalostnih duš ... Ni dovolj, da žrtve skrijejo svoj obraz v pregib svojih rok 01 Kje so ljudje, ki razmišljajo modro, ki bi znali presojati, kaj je prav in kaj ni. Že tako je preveč naravnih katastrof potresi, poplave, vulkani potem pa še ljudje, ki načrtujejo vse mogoče. Hudo!!!

V upanju za vse ljudi vse dobro  04

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet  018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Okt 11, 2023 8:13 pm

Haj moj dragi dnevnik

Moj dragi dnevnik - Page 13 Polna_10
Foto.moja mal.

Tako lepo še cvetejo na oknu moje begonije. No in vzlic temu je nastal najin zaostreni dialog o tem, kako in s čim pokažeš pripadnost svojemu bližnjemu. Pa naj povem še to, da je on moj soprog prispeval svoja dva palčka biggrin si moraš misliti. No strasti okrog tega so se pomirile, pozabile pa ne 010
Saj življenje gre naprej in ko gledam TV spet na novo vojna. Še ena se ne konča je že druga silovitejša. Uboge žrtve presnete kronane glave, od kod človeku pravica, da s silo dela, da objekti razpadajo na delčke in kose.  Kaj ni nič človeškega v njih. Kar vse povprek moriti ljudi, od otrok naprej do starejših, to se pravi do tistih, ki jim niso naredili nič. Kaj je dotičnim na umu, da hočejo  uničiti ta prelepi svet. Prekruto, hudo, ti ljudje se v svoji peklenski hudobi ne zmenijo za nikogar. Ob posnetkih z vojnih območij ostaneš enostavno brez besed. Namesto, da bi imeli ti ljudje nebo prepredeno z zvezdami, luno in soncem nad njihovim glavam švigajo plameni in dolge sledi raket. Potem pa bum in zruši se stavba, ki se je gradila za človeka vrednega življenja. Groza, srh mi spreleti po celem telesu. Ko pa že misliš, da so to vse vojne in da bo že naenkrat konec temu, prestopi miselna predrznost in vse se nekje spet začne znova. V eni izmed svoji pesmi Willi Nelson poje citiram; It alway will be. Vedno bo...jaz pa pridenem še besedico in verjetno bo temu res tako.Na žalost, preveč krutosti je na tem svetu.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeNed Okt 15, 2023 8:33 pm

Haj moj dragi dnevnik
cel vikend neprecenljivo lep. Petek v pričakovanju sobotnega koncerta v naše kulturnem domu. V soboto ( do pete ure popoldan ) pa spet pri kartah in zraven piknik pri hčerkini družini zmagala nisem nikoli, sem imela izgovor, da sem doma pozabila očala, da pač ne vidim dobro whistle .
Zvečer pa, kot prej omenjeno; Za 10seto obletnico obstoja pevskega zbora 2 urni dobrodelni koncert z gostujočimi zbori v našem kulturnem hramu za šolo s posebnimi potrebami  07 Organizatorju, ki je združil prijetno za nas občane s koristnim za naše otroke velik poklon  022
Še danes mi v mislih prepevajo pevski zbori 051 023 Uživala sem, tako, kot že dolgo ne. Vsem, ki so zaslužni, da nam je tukaj v Zagorju ob Savi prelepo, da nam s takimi predstavami lepšajo življenja 046
In vedno je tako, če je lepo čas odbrzi mimo, tak je bil tudi ta vikend. Danes pa dež, ki ga je prinesla jesen. Listje na veliko odpada, siničke pa že na polno pristajajo na ograji balkona. Pa kako so cartkane, ko se oglašajo s svojimi prošnjami za orehe na katere smo jih seveda sami navadili  08

Poročila pa me vedno razžalostijo, kako ubogi so razseljeni ljudje. Ko nekatere ljudi spopade bes podoben lavi, ta kaj hitro pljuskne čez rob. In potem je to, kar se spet dogaja. Padec ljudi pod rušo, v temo, skratka ljudi spreminjajo v reveže, kljub temu, da so imeli svoje domove. Grdo res peklensko grdo neodgovorno.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Okt 18, 2023 7:50 pm

Haj moj dragi dnevnik
kot slišim po TV se bo treba spet cepiti, zakaj pa ne do sedaj smo bili v naši družini ( razen takrat, ko je sin prinesel korono iz službe na srečo bolj mile sorte ) nekako obvarovani teh nadležnih bolezni.
Jesen pa se vsak dan vse bolj šopiri in razkazuje, da je sedaj njen čas. Prekmalu se mrak spreminja v temo, tudi jutra so dlje časa temna. Ko prisluhnem vetru v brezi spodaj pod blokom se nenadoma spomnim svilnatih besed svoje stare mame. Otrok moj naj ti bo v življenju vse lepo. Rada me je vzela v naročje mi božala svetle kodre. Če boš imela priložnost boš tudi ti občutila sladkost staranja. Zapomni si vse spomine ohrani nekje v sebi v globini telesa. Ne pusti za sabo skrbi svojim otrokom tako, kot sem jaz tvoji mami. Takrat nisem dobro razumela, ko pa je kasneje umrla mi je mama povedala, da se se je stara mama zelo sekirala, ker je bila bolna ona pa jo je negovala. Tudi ona stara mama je rada brala in se hecala kar v rimah.
Groza, kar se dogaja tam v deželi ne prav daleč. Da uničijo bolnišnico in šolo z ljudmi vred. Sedaj še zdravnikov in sester ni, da bi reševali ranjene. Koliko nesrečnih in obupanih ljudi. Vsevprek tavajo reveži, nad njimi pa železno nebo. Pogubljeni so, kot angeli, ki so jih izločili iz nebes. Do kdaj, do kdaj, do kdaj... Se sprašujem a pogovoriti pa se ne bi dalo? Odpuščanje drug, drugemu nič ne stane, razen korak ali dva nazaj in nekaj ponosa. Nagrada za vse pa bi bila neskončna!

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePon Okt 23, 2023 9:06 pm

Haj moj dragi dnevnik
dnevi tako lepi, kot da bi si jih nekdo izmislim in naredil. Vikend pa spet prelep :D

Tam doli pa še naprej raketirajo, morijo vse po vrsti in uničujejo, kar se uničiti da. Ravno danes sem zasledila na TV, koliko žita proizvede samo Ukrajina, ker ima posebno vrste zemlje, kjer žito uspeva na veliko. Njihov človek, ki živi tukaj v Sloveniji pravi, da bi z žitom lahko nasitili celo črno celino. Ker pa je tukaj prisotna politika in birokracija je pa tako, kot je 08 Tako pa morajo prositi za tiste revčke iz Afrike citiram vir STA.

V Keniji, Somaliji in Etiopiji je podhranjenih sedem milijonov otrok, mlajših od pet let, več kot 1,9 milijona otrok pa je v smrtni nevarnosti, je v ponedeljek opozoril Sklad Združenih narodov za otroke (Unicef). Pri tem je razmere, v katerih živijo otroci na Afriškem rogu, označil za »krizo brez primere«, poroča nemška tiskovna agencija DPA.
Po podatkih Unicefa se 23 milijonov ljudi v Etiopiji, Keniji in Somaliji sooča z visoko stopnjo akutne nezanesljive preskrbe s hrano, narašča pa tudi število hudo podhranjenih otrok, ki potrebujejo zdravljenje. »Zaradi ekstremnih vremenskih ciklov, ki smo jim priča na Afriškem rogu, lahko naslednja kriza izbruhne, še preden si otroci in družine opomorejo,« je posvaril Fall in mednarodno skupnost pozval k pomoči.
In če bi se znali pogovarjati lakote po svetu ne bi bilo.

Tudi pri nas smo ljudje pridni za zbiranje sredstev za za otroke, za nujne aparate v bolnišnicah, ki rešujejo življenja, za povodenj in za vsakega, ki se te dotakne njegov nerešljiv položaj. Zakaj pa ne saj s svojim doprinosom povzdigneš svojo vest do tam kjer mora biti. Kljub temu, da vidiš in slišiš na Tv trenutne nemogoče zadeve, ki jih preiskuje KPK, policija in še kdo. Presneto to pa se ne sliši prav lepo tukaj je spet tista zadeva z vestjo. Tudi pri nas bi se veliko več naredilo, če ne bi šlo toliko pod palce in prikrito v žepe. Tako pa zmanjka za še en pas avtoceste. Ko je narejena je že preozko za dandanašnji promet.

Meni je lepo, vedno mislim tako; Samo da imamo mir me pa kdaj pa kdaj kakšna novica dobesedno vrže iz tira. Upam, da se bo vse razrešilo na bolje in na večjo poštenost ljudi.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Okt 24, 2023 7:59 pm

Haj moj dragi dnevnik
v četrtek smo se šli cepiti. Proti gripi in covidu. Upamo, da bo zadostovalo za nekaj časa, da se česa ne nalezemo. Mene je sicer leva roka bolela še včeraj, danes pa samo na dotik. Levo stran imam od operacije naprej bolj občutljivo za določene dražljaje in pikanje z iglami v žilo  Embarassed ali kamorkoli drugod. Ampak, če bo samo to grem z veseljem na cepljenje, da kasneje ne ogrožam s svojo boleznijo sebe in vse okrog sebe. Sta bili pri cepljenju tako prijazni sestri, da si enostavno pozabil po kaj si prišel. Ni čudno obe sta bili z oddelka za male otročičke in že večje otroke.

Dragi dami, medicinski sestri, ki sta bili v četrtek 19.10.2023 ob pol petih popoldan prisotni pri cepljenju za vajino prijaznost in uslugo najlepša hvala !!




Dež pa lepo narahlo moči zemljico, samo da se ne bi spet spomnil in potočke spremenil v deroče reke. Tam, kjer je bila nedavna povodenj jim verjetno živci zaplešejo za vratom že, ko vidijo dva oblačka ki se družno sprehajata po nebu. Močno verjamem, da njihovo dušo teži pobitost.

Ampak vedno se najde kakšna rešitev, če so le pravi ljudje na pravem mestu, pa naj bo za vse prizadete v poplavah in tudi za vse ljudi, ki se sedaj nahajajo v vojni vihri.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSob Okt 28, 2023 8:47 pm

Haj moj dragi dnevnik
ta teden mi je skoraj ušel izpod rok. Toliko se mi je dogajalo, da sem komaj dohajala. Nekaj nujnih obveznosti, nekaj pa za mene zelo prijetnega. V četrtek zvečer so nam učitelji naše glasbene šole Zagorje ob Savi polepšali večer. V petek pa meni zelo ljubo srečanje Zasavskih literatov. Bilo je izjemno lepo. Kar 24 se nas je nabralo. Pa kako lepo je poslušati lepo slovensko besedo. Vsak svoje misli ubesedi drugače. Lepo je tudi, da vsako leto pride, kdo na novo. Saj tako mora mora biti.  Mladi lepo čustveno predstavijo na svoj način svojo zgodbo v prispodobi.
Po končanem uradnem delu pa še prijetna zakuska za vse avtorje, sorodnike  in prijatelje, ki so bili prisotni. Veselimo se snidenja obsoréj.

Iskrena zahvala JSKD in območni izpostavi Zagorje ob Savi, da nam omogočite, da lahko svoje misli, ki jih ubesedimo predstavimo tudi občinstvu.



Lepo je v naši občini tudi za nas, ki smo na tem svetu že malce dlje  :D


S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Okt 31, 2023 6:49 pm

Haj moj dragi dnevnik
današnjemu dnevu zagotovo rečemo praznik za Slovence, kajti
Primož Trubar je v Rothenburgu ob reki Tauber napisal prvo slovensko knjigo Katekizem in jo leta 1550 natisnil v Schwäbisch Hallu. ( vir striček google)
Tako pa mi dandanes s ponosom negujemo še naprej lepo slovensko besedo.

Za jutrišnji dan pa za vse preminule, ki so odšli v prerani grob...

Moj dragi dnevnik - Page 13 Ueprav10

Slika inter.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSob Nov 04, 2023 9:38 pm

Haj moj dragi dnevnik
vreme pa za vraga... ne veš kdaj in koliko te namočil dež, ki zadnje čase neusmiljeno trka na okna in na že premočeno zemljico. Na nebu je že skoraj  nekaj, kar spominja na sončne žarke, ki prodirajo skozi krošnjo breze pod blokom ampak jih jugovzhodnik s svojimi prsti po nebu z oblaki dodobra premeša, tako da je na nebu vse en sam kaos.  Ko sem se danes vračala iz trgovine sem zalotila meni ljubega črnega kosa, kako je razmetaval odpadle listje breze in ga metal naravnost na odtok mreže, kjer se odteka meteorna voda. Pa sem naredila šššc on pa nič, kot da me ni. Pobožala sem ga s pogledom on pa je nadaljeval s svojim početjem. Za svoj obed je iskal je črvičke 08  
Sicer pa je bil spet ta petek, kot prejšnji moj, čisto moj. Prejšnji petek sem s sabo na Jesenske misli povabila sorodnico. Nad videnim in slišanim je bila  tako navdušena, da me je prosila, če bo naslednje leto spet, če bo šla lahko z mano. Druga leta me je spremljala in prebrala mojo stvaritev hčerka, letos pa je imela druge opravke. Pa sem ji vse poročala. Res je bilo neizmerno lepo  cheers !!!
Prazniki Vsi Sveti so minili. Opazila sem, da letos na grobovih ni bilo toliko sveč. Pa saj jih nosimo v srcih, tudi to nekaj šteje. Oni pa zagotovo to vedo 04 Ta stavek sem si izposodila iz knjige Oprah Winfrey, katere naslov se glasi citiram: KAR ZAGOTOVO VEM knjiga je zelo zanimiva za branje. Razgali svoje življenje do največje intime. Ni imela lepe mladosti. Ona med drugim omenja citiram:
Če kaj vem, potem zagotovo vem nekaj: Veliki čudeži, ki jih čakamo se dogajajo tik pred našimi očmi, vsak trenutek, z vsakim vdihom. Odprimo oči in srce, pa jih bomo začeli opažati.
Pa se včasih res človek vpraša, kako je tisti trenutek ravno tako, kot mora biti. 08 Včasih se sekiramo za take banalne malenkosti, da so ti kasneje čisto brez veze. Najlepše pa nam je vsem, če smo med sebi enakimi z enakim mišljenjem ali pa vsaj podobnim. S takimi, ki imajo  zvečer na blazini kamor  položijo glavo mehko mesto.
Je pa te dni mesec škilil skozi okno. Ga je moj fotograf fotografiral 07 , samo prenesti mi mora na moj računalnik. Potem bo pa spet kaj za pisati imam že na umu..

Vsem, ki se ustavite pri mojem pisanju priporočam: Naj vas ne jezijo malenkosti, naj vas življenje ogrne v razkošje prijaznosti! Naj vam bo lepo, kot je sedaj meni, ko uživam ob meni všečni glasbi  Wink

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeNed Nov 05, 2023 9:26 pm

Haj moj dragi dnevnik
včasih pravijo, da glava lahko nadzira srce in čustva, samo tokrat pa zagotovo ne. Še včeraj zvečer mi je bilo pri računalniku lepo, ko pa sem dobila klic prijateljice pa se je ta sproščenost prenehala. Izvedela sem, da je oseba, ki naši družini in v naših srcih zaseda posebno mesto, prestala zelo, zelo hudo operacijo 01 Danes sem jo poklicala pa je bila tisti trenutek zasedena. Poklicala me je nazaj. Povedala mi zgodbo, kaj vse jo je doletelo. Tisti trenutek se zemlja ni premikala se je pa malo stresla.  Operacija, ki jo je doživela je, kot bi ptici porezali krila. Neizmerno mi je hudo zanjo. Tako je to, ko imamo prihodnost naslikano v žametni notranjosti, se nam v hipu in čez noč obrne na glavo. Razum pa se ob tem premika izven telesa. Vidim in čutim jo v njeno utrujeno dušo. Žalostno, samo preko določenih zadev se preprosto ne da.

Draga moja dama, žalost in solze ne morejo pogršati tvoje notranje in zunanje lepote. Vsi prav vsi imamo v svoji podstrešni sobici pod ključem kakšne lepe spomine, naj ti od sedaj naprej ti spomini večkrat polepšajo tvoje težke dneve.

S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeČet Nov 09, 2023 10:02 pm

Haj moj dragi dnevnik

Moj dragi dnevnik - Page 13 Naee_m10

Fotog. moja mal.

takole pa izgleda naše mesto iz drugega zornega kota, nasproti Hrasteljevega hriba Wink . Tudi tukaj so se v ranem jutru meglice poigrale s hribom, ki ga mi imenujemo Malovrh. Ne vem, če je prav in zakaj so ga še starejši od mene tako poimenovali, kakorkoli vse naokrog naše mesto varujejo malo večji in malo manjši hribčki.
Sem v redu, samo čas me spet prehiteva po desni. Pa saj bo, jamrati ne smem, kar si naložim si pač sama. Danes je bil spet lep dan. Na praznovanju gospe, ki slavi  svojih častitljivih 93 let smo ji voščilo tudi zapeli. Kar lepo število se nas je zbralo pa brez dogovarjanj med sabo. Še vedno drži, da so stvari ki se zgodijo čisto spontane najlepše. To se pravi, da naključij ni, vse je v tistem trenutku, tako, kot mora biti. Tako, kot nam je namenjeno.


S toplino v srcu in lepimi mislimi ~ do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 13 od 15 Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -