Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimePon Jan 18, 2010 9:48 pm

17.01.
18.01.

Ja danes pa sem pri tebi dnevnik. Sem bila včeraj 17.01. v nedeljo tudi na forumu, pa sem mislila, da sem te obiskala , no ja malo že pozabljam.
Bo pač treba več česna zaužiti, v lekarno že ne grem po rcnije. Kakšne lumparije se gredo ti lekarnarji No to pa že presega vse meje dobrega okusa. Uvožene zdravile enstavno prepakirajo in opulijo potrošnika. Vse za preljubi dobiček za v žepe. Ja znajo pa, ni kaj ...
Drugače pa, mene depresija ne hvata kar tako, tako da ne verjamem, da je samo vreme krivo za to. Ne ne, zagotovo moraš imeti nekoga, da ti pokuri pod podplati.

Sem pa danes petkrat kihnila 012 če me jutri ne bo na forumu bom bolana geek 010

Aja moja muza je spet nekam šla, sem že razpisala tiralico osli

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeTor Jan 19, 2010 8:36 pm

19.01.

Torek ... nič kaj posebnega. Kihanje se je ustavilo, imam lažji glavobol, tako da mislim, da ne bo hudega. Za sedanji čas, čisto normalno.
Sem pa danes pekla pizzo in kruhek samo iz črne moke. Je poratalo, drugič sem mešala moko danes pa ne in je bilo v redu.

Dan ni bil ne lep ne grd, nekaj me muči in dokler tega ne spravim ven nisem dobra. Saj bo prilika da se razbremenim 012

Toliko za danes dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 9:08 pm

20.01.

Sreda kot sreda.
Običajni opravki in klepet s prijateljico, je bil nucen, nasmejale smo se tudi. Ja paše da daš malo možgančke na off enostavno izklopiš prešoltaš na drug program in basta.
Mraz se pa drži, oklepa se vsega, na stopnicah, na pločnikih in ob robovih cest je naredil, da je led čez cel dan. Tako da moraš biti kar pozoren kako in kje stopaš. Sonce je pa še zelo daleč od zemljice, da bi uredil to zadevo.
Se me pa še kar ena lenobica drži. Ne morem se skurirati in prijeti za delo, kot se za eno vornk babnco spodobi. Kar nekaj posedam in se predajam malodušju. Bo že minilo, pa saj je čas tak, malo je že daljši dan, ampak kljub vsemu je še vedno pretežno sploh če je oblačno ena sama tema.
No ja če hujšega ne bo ... se bo tudi to dalo preživeti
Ja na TV pa spet šport, naši igrajo rokomet z Nemci, se dere komentator, kot razjarjen jesihar 010

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:33 pm

24.01.

Nedelja ... 24 smo že v sredo sem se ustavila pri tebi potem pa tema. Ne zanalašč, čas je tisti, ki mi bolj ali manj določa, diktira. No ja malo sem pa tudi ob tem vremenu počasnela. Vzamem si preprosto več časa za vse. Ne mudi se mi nič. Zakaj le, saj je jutri še en dan.
Nekaj je bilo šivanja, nekaj sprehodov, dnevni obvezni opravki v stanovanju, malo ekrana, pa je dan okoli. Natanko še 7 dni pa bo mesec januar naokoli. Juh če bo tako hitel ...

Danes pa sem si vzela čas, zraven ko poslušam glasbo ( trenutno Slakove čebelice jupi zdaj je pa že Golica ) prečekiram vse obarvane ikonce, luštno je brati.

Nič kaj pomembnega se ni zgodilo, da bi bilo vredno zapisa. Bili so kar lepi dnevi. Pa saj ne moremo vedno pričakovati vse stoprocentno in popolno.
Če je človek skromen, je lahko večkrat srečen, saj mu že drobci iskrice polepšajo dan.
Če pa imaš prevelike cilje, pa vedno stremiš še za večjim.

Aja sem mislila, da bo danes kej snegeca, da bi ga šla malo pohodit, pa je vsega skupaj padlo cel dan mislim da tam okrog sedem snežink 010 ja res sem špegala iza šivalnega stroja skozi okno. Sem iskala izgovor, da begnem ven ... pa jutri 08

Za danes toliko dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 9:11 pm

27.01.

V nedeljo sem bila s tabo dnevnik ... na pa je že sreda. Ne vem če bi rada, da se mi za trenutke ustavi čas ... ne to pa ne. Zamudila bi prenekatere dobne trenutke, ki mi polepšajo dan. Ni ne vem kaj, zadovoljna sem že ko pozvoni telefon z veselo novico, da mi nekaj uspe narediti, kot sem si zamislila, da posije sonce kot je danes, da slišim meni všečno glasbo, še bolj pa bi bila vesela, da mi pride moj muzo nazaj. Saj se mi plete nekaj po glavi, ampak ni to tisto ta pravo Crying or Very sad

Mi je pa lepo te dni. Mesec je na poti da zasije v vsej svoji lepoti, upam da bo jasno, ko bo žarel. Saj vem da je zasluga sonca, da je tako lep, ko je šopiri na nebu. Pa kaj, koliko stvari in ljudi se šlepa na tuj račun zakaj pa se ne bi še on 012

Danes je pri nas sonce stalil, kar nekaj snega predvsem po strehah hiš. Samo mraz mu ne pusti, in še predaleč je od naše modre zemljice , da bi lahko s svojimi žarki počistil belino, ki krasi polja in gozdove.
Pa bo ... tukaj bo vsak hip februar ... z njim prilomastijo maškare, te pa naredijo revolucijo s svojim hrumenjem, preženejo starko zimo, z njo pa bo definitivno odšel tudi zimin spremljevalec mraz.

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 28, 2010 7:06 pm

28.01.

Četrtek ... lep dan ... postorila sem nekaj stvari, ki sem jih že nekaj časa odlagala. Jutri pa si vzamem izhod. Kar tako malo naokoli.
Za kosilo sem skuhala gobovo juhico, pa jabolčni zavitek sem zraven spekla. Kako se mi je vleklo testo, da je bilo veselje vleči. Ja včasih mi gre gladko vse od rok, včasih pa se sama sebi zdim taka neroda. Pa vedno uporabim že ustaljen svoj recept.
Dan se že poslavlja, napovedan imam obisk, tako da bom sedaj malo izklopila forum, potem pa mogoče spet malo nazaj.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeSob Jan 30, 2010 9:20 pm

29.01.

Sobota ... včeraj sem te izpustila dnevnik. Ja petek je bil, saj veš moj dan. Dopoldne sem si priviščila KTMN ( kar tako malo naokrog ) je prav pasalo. Obiskala sem svoje drage na pokopališču in dolg sprehod. Popoldne pa obisk hčerke in vnukinje.
Pa ravno prav, danes cel dan sneži, pa je opasno hoditi med grobovi, ker so pod snegom ledene zaplate.

Danes pa na sneg, hiiiiiiii danes jih pa ni bilo samo sedem, pada cel dan. S sodemama smo odšle na kavico v bližnji market. Kako imajo to dobro organizirano, zraven trgovine se lahko naklepetaš ob dobri kavici. Pa je takoj lepši dan.

Sedaj pa uživam ob poslušanju muzike na forumu in berem napisano. Čedalje lepše nam je tukaj. Prijavljenih je že 54 članov, super ...

Za danes toliko, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 8:21 pm

31.01.

Nedelja ... spet lep dan ... dopoldan spet na sneg ... ja letos je pa zima, kot se šika. če se bodo napovedi uresničile bo te dni minus 15 stopinj.
Sem nekje brala nekaj od kamel pa da se zemlja segreva ... aja v Mojcinem dnevniku ... kako prav imata oba z noodlesom ... se ja segreje zemlja poleti, to je pa normalno ... ddddddddddd
Se spomnim dosti let (25) nazaj, je bilo vedno toliko snega, pa mraz je tudi pritiskal,( upam, da bo letos malo pocrkal mrčes pri tem mrazu ) neurja so tudi uničevala vse po vrsti. Samo ni se izvedelo, tako kot sedaj ko je komunikacija po celem svetu tako napredna.
Saj ne rečem, da je vse OK samo nekaj let ni bilo toliko snega in mraza pa smo se malo pomehkužili.
Je pa sedaj še čas za zimo, sedaj naj z repom otepa okrog, spomladi pa naj da mir.

Do spet dnevnik 017

Jutri obrnemo že prvi list na koledarju za leto 2010
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimePon Feb 01, 2010 9:53 pm

01.02.

Ponedeljek prvi februar. Ja enga smo že predelali, mislim mesec januar. Kratek je bil, čeprav je imel kar 31 dni.
Nič za v arhiv ni danes. Povprečen dan. Ker je zjutraj vedeževalka Karin ( je luštna zelo, meni fascinantna ) rekla, da naj se danes pazimo nisem šla nič iz stanovanja. Sem pa pol pretuhtala, ko je bil že mrak, da bi me doma tudi lahko kaj dobilo, troflo 010 ja pa ne ne samo zaradi napovedi Karin, po pravici povedano ni se mi dalo Laughing čeprav je bil sonček. Malo lenobice pa ne škodi study juh kako se matram z eno pesem. Pa je prišel muzo nazaj samo ne more mi dopovedati, kako in kaj naj napišem 010 pa jutri naprej.

Sedaj pa samo še golico enkrat poslušam pol pa 017 za danes
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeTor Feb 02, 2010 8:38 pm

02.02.

Torek ... čudovit dan. Belina vsepovsod kamor se obrnem, ceste kopne. Pa še ni preveč onesnažen sneg ... no za sedaj še ... drugič je kaj hitro postal sivkast od kurjenja.

Za sprehod ne rabiš veliko, samo dobre čevlje in voljo, ki pa mi je ne manjka. Povabila sem še moža, ki pa na srečo danes ni odklonil sprehoda.
Lepo je bilo, želim si še več takšnih dni. Pa da bi zdravje služilo.

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeČet Feb 04, 2010 8:26 pm

04.02.

Četrtek ... sonce ... veter ... volja ... še kar ... nekaj me črviči ... stranišče je danes moja domena ... skoraj da morajo moji domači pri sosedi prositi za olajšanje ... menda nek trebušni virus razsaja ... bom videla, kaj bo jutri.
sem se pa spomnila enga resničnega, ki sem ga dobila po mailu:

Kaj je najhitrejše na svetu ?

Biologova razlaga:
Najhitrejši je trepet očesa. To se zgodi tako hitro, da nihče ne ve, da se je sploh zgodilo.

Fizik:
Najhitrejša je svetloba. Ko pritisnete stikalo, pride svetloba do vas s hitrostjo 300.000 km/s in v naravi ni večje hitrosti.


Filozof:
Najhitrejša je misel. Z njo lahko v trenutku prideš na katerikoli točko na svetu.

Franček:
Ko poslušam vas, učene ljudi, se mi čedalje bolj zdi, da je najhitrejša stvar na svetu driska.
Ko te ujame, si posran, še preden trepneš z očesom, na sekretu prižgeš luč ali na bilo kaj pomisliš.

In jaz se z Frančkom prekleto strinjam

09 010 09 010 09 010 09 010 09 010

Tole za danes, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimePet Feb 05, 2010 8:53 pm

05.02.

Petek ... naj bi bil moj dan, samo danes ne ... še vedno me črviči kot strela. Mogoče bo jutri bolje ... mogoče
Ja to so hude zadeve, še ven ne moreš, ker ne veš kje in kdaj nastopi sila tako imenovana driska ...

To bo vse, do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 7:28 pm

07.02.

Nedelja ... mi je dosti bolje,samo danes sem jedla malo bolj, kot te dni nazaj, pa mi ni naredilo dobro. Bo prešlo. Mislim, da je virus odkorakal.
Te dni sem bila bolj pred tv sprejemnikom, pa se tudi naveličaš, vsaj jaz. Filmi so bolj ali manj že videni. Tudi če je dober ga ne moreš kar naprej gledati. Pa še izmenjujejo se , enkrat na tvslo,potem na poptv, na a kanalu itd.,
če pa gledaš poročila, se pa samo jeziš.
Te dni so zelo veliko razpravljali okrog podivjanih psov.( Goza raztrgali so lastnika po vseh priripetijah, ki jih je že imel z njimi ) Ja jaz se jih tudi bojim. Ne zaupam jim. Ne vem, že od malega imam ta strah v sebi. Če bi morala srečati kakšnega, pa da mi deluje tako napadalno grem rajši na drugo stran, skratka umaknem se. Zakaj ? Zato da se izognem neljubemu dogodku. Morda je smešno za slišati oziroma brati ampak jaz pravim, bolje preventiva, kot kurativa.
Sicer sem pa tudi mnenja, da so krivi predvsem lastniki psov, ne pa sam pes.

Toliko za danes dnevnik, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimePon Feb 08, 2010 6:55 pm

08.02.

Ponedeljek ... kulturni dan ... lep dan ...

Sicer sem pa danes bila bolj pustna, pekla sem krofe in štraube. Lepo so se mi posrečili vsi so imeli rinke pa tudi slastni so bili, kot sta me pohvalila mož in sin Cool cheers
Ta teden jih bo treba še nekajkrat delati. Pa nič zato, sem vesela, sedaj imam recept in navodilo, kako in kaj je treba narediti da poratajo. Hvala Mojca za recept 07

Imam pa slabo vest, nismo nareč izobesili zastave. Pa mislim, da nismo edini 08

Dan gre skoraj že h kraju, moram reči, da sem kar zadovoljna z njim. Sicer je vreme malce turobno, ampak če me nič ne razkuri je dobro, saj je z vsakim dnem, sonce bližje zemlji.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeTor Feb 09, 2010 7:51 pm

09.02.

Torek ... nič posebnega, razen, da je mrzlo cel dan, kot v Sibiriji 010 So obljubili sonce, samo ne vem kje je bil 08 Sedaj nimajo samo race trde kljune jih imamo tudi ženske bolj zaprte, da se ne naredi notri kondens ( zunaj mrzlo, notri toplo ) 010 Ja resnično, ni se mi ljubilo danes zjutraj z znanko klepetati na cesti silent sva se kaj hitro razšle. Pa tudi tema je bila nezanimiva, vreme .....

Takšen dan je ravno pravšnji, za lenariti. In to sem tudi storila. Malo sem se še zgovarjala na bolezen, ki me je pestila prejšnji teden, da ne bi imela slabe vesti.

Tako da, za danes toliko dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 8:50 pm

10.02.

Sreda ... cel ljubi dan že sneži ... ja pa danes nisem šla pohodit snega ... zakaj ... zato, ker je pod snegom led, to pa je opasno, lahko padeš kot snop. Temu posledično pa si lahko poškodujem kakšno okončnino. To pa se ne zaceli hitro. Kaj rado se zgodi da, celjenje starih kosti traja dolgo, tako da bi lahko zamudila junija nabiranje gobic, tega si pa enostvano nočem privoščiti.
Škoda, da ni bilo takole za Božič in Novo leto. Predvsem pa se mi smilijo vsi, ki imajo vsako jutro vožnjo, do svoje službe, šole itd.
Kaj moremo, če bi lahko kdo kaj storil glede tega vremena, bi verjetno že, tako pa 08

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 8:51 pm

11.02.

Četrtek ... preživela sem ga za računalnikom ( forum besede ) za strojem ( šivala nekaj malega ) in štedilnikom. Minil mi je kar prehitro, pa kljub temu je bil lep.
Mask pri nas še ni nič, tudi tistih ne, ki so včasih samo reklc ( suknjič ) narobe oblekle in prišle prosjačiti za denar. Mogoče pa konec tedna. Hja tudi pust ni več tak, kot je bil včasih 08

Za danes bi to bilo to dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimePon Feb 15, 2010 8:58 pm

15.02.

Kar štiri dni se nisem oglasila pri tebi. Ja ni se mi veliko dogajalo, pa enstavno nisem pisala.
Minil je že skoraj pust, no še jutri bo, če kaj sploh bo. Tudi pust ni več, kar je bil včasih. Se res spreminjajo časi. Najbolj ga še praznujejeo na Ptuju. Tam pa naredijo fešto in prav je tako.
Drugače pa kot že rečeno nič novega.
Upam vsaj, ko ima Valentin ključ od korenin, pospešil taljenje leda pod snegom.
Ptički se že zbirajo in veselo kljunčkajo.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 10:35 pm

18.02.

Brzi ta čas, kot bi ga sam zlodej priganjal. Ja no zaradi zime, kar naj ampak to gre vse prehitro.
Ne gledam rada športa, včeraj pa sem gledala našo PETRO MAJDIČ. To je več kot čudež, tako poškodovana, pa takšen rezultat.
Samo: KAPO DOL PRED NJO

Čestitke in še enkrat čestitke za njo.
Tudi drugim želim vse najboljše, da bi jim bila sreča mila in naklonjena.

Drugače sem pa jaz kar v redu, razen kadar gledam poročila. Takrat bi pa rabila, kakšen persen. Ampak ne niso vredni da bi jaz zaradi lumpov pristala na pomirjevalih, pa še mastno bi jih morala plačati. Jok marjanca. Samo bi moral slišati dnevnik moje in moževe komentarje pri poročilih. Midva še kar eno temo trajbava, ko so na tv že skoraj pri koncu. Pol se pa gledava, kaj pa zdaj spet neki druzga trebljajo 09 010 09 010 09 če pa kaj pozabiva, pa drugi dan nadaljujeva. Ja je treba vse povedati, da se ne pozabi.
Aja pa še to penzijo bodo menda dvignili za 1% ja pa bo 5 evrčkov. Boljš kot pa nič. Drugo leto februarja pa spet 5 pa se bo nabralo 011

Obljubim, da te bom sedaj prej obiskala, se mi zdiš žalosten silent

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimePet Feb 19, 2010 10:43 pm

19.02.

Petek ... moj dan dobesedno. Ne vem zakaj so mi petki tako lepi. Že zjutraj čutim, da bo lep dan. Pozitivna energija se pretaka po meni. Objela bi svet.
Ne motijo me umazane ceste , pa kupčki snega ob cesti, ki še pričajo, da nam je letos zima kar pošteno zagodla. Pa prerivanje z vozički v trgovini. Vse mi je ravno .
Poslušam glasbo in se crkljam na mojem priljubljenem forumu BESEDE. Kot zasledujem vsak dan imamo prisotnih, kar veliko gostov. Nič zato, to pomeni, da smo zanimivi za branje. Mogoče se nam v bljižnji prihodnosti tudi pridružijo. Zakaj pa ne, več nas bo lepše bo, samo da bi še pisali.
Pa kot že rečeno, danes mi je vseeno, tudi če samo berejo naše zapiske, ki so včasih bolj, včasih manj kvalitetni.

Do spet moj dragi dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeSob Feb 20, 2010 9:56 pm

20.02.

Sobota ... deževen, precej turoben dan. Ampak me ni spravil iz tira. Tudi ta je bil lep. Ne vem na mene vreme ne vpliva veliko.
Danes zvečer bom gledala EMO. Saj vem, da se bom jutri spet jezila, kdo bo šel naprej, pa so letos dali v roke vse vzvode ljudstvu, naj bodo oni krivci za polom na evroviziji. Nič zato, malo showa pa bo za gledati.

Te dni sem bolj slamnata vdova, mož je namreč prilepljen na TVju in seveda pilota. Komaj da ga uspem, kaj vprašati, gleda vse prenose, potem pa še ponovitve Rolling Eyes če se slučajno nastavim pred ekran se nagne na fotelju, kot bi rely vozil. Beži, beži hitro stran, zakrivaš mi sliko. Pa ima v spalnici svoj TV tisti ta floh ( sploščen ) mislim da je 96 cm ekran. Sem mu rekla pojdi tja gledat imaš progo od starta do cilja 010 Saj se tudi jaz veselim odličnih rezultatov naših športnikov, gledam jih pa ne, saj vse vidiš pri poročilih.
Bravo ta trenutek je dosegla TINA MAZE drugo mesto 023 Najprej nas je razveselila PETRA MAJDIČ sedaj pa upamo, da se bodo še naši skakalci visoko uvstili.

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 8:53 pm

24.02.

Sreda ... Še pet dni pa bo februar mimo. Nič kaj zanimivega se mi ne dogaja. Zato se tudi nisem oglasila pri tebi dnevnik. Če povzamem dogodke za nazaj, gospodinjska opravila, malo šivanja, sprehod, malo gledanje TVja in seveda, urica ali dve na forumu.
Ne morem se pritoževati nad življenjem. Samo včasih se zalotim, da živim v nekakšni rutini. Ja, dan je skoraj podoben dnevu, tako da komaj čakam, da se bodo začeli taveliki sprehodi. Da se dodobra nadiham svežega zraka, ki tako dobro dene za sedajšnjo zmanjšano kapaciteto pljuč. Je pač bila dolga zima, ki pa se počasi vendar vztrajno umika. In prav je tako. Sem videla včeraj, da poganjki krokosa že kukajo malo iz zemlje. Kaj hočemo narava ima svoje čase in se požvižga na botro zimo. Močno pa ji pomaga sonce, ki je z vsakim dnem bližje zemljici.
Tako pač je, za vsakega mora biti nekaj. Poleti je pa tudi mučno, ko sonce neusmiljeno pripeka.

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 9:22 pm

Četrtek 25.02.

Daje me nekaj romantičnega. Vem kaj je, luna je z vsakim dnem večja, sem jo videla danes podnevi, čeprav še ni cela je tako zelo, zelo lepa. Pa še petek je jutri ... poslušam pesem ... Blue Spanish Eyes ...

Prav ta moment je Tina Maze spet srebrna ... Bravo tina 023 mož mi poroča vse, kar se dogaja na OI

Lep dan je spet bil. Kako lepo je lahko življenje cheers

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimeČet Mar 04, 2010 9:30 pm

04.03.

Četrtek ... 6 dni sem te pustila počivat dnevnik. Skoraj nisem imela nič za napisat, razen tekočih vsakdanjih stvari. Imam trenutno nekaj šivanja, tako da mi ni dolgačas.
Vreme je pa za posrat, ni ne sneg ne dež. Danes sem izgubila stavo z možem ( 10 evr whistle ) sinoči sem gledala zadnja poročila. In lepo vremenarka napove, da bo danes snegec do nižin in jaz zjutraj zbudim moža in mu rečem: Greš stavit, da bo danes snegec do nižin ? Ja je rekel ( meni je bilo čudno, da je takoj privolil ), jaz pa naprej no prav če ne bo do nižin dam jaz tebi 10evr. če bo do nižin pa ti meni a velja, velja je rekel, udarila sva v roko potem pa reče. Saj so popravili vremensko ne bo do nižin osli nisi gledala prave vremenske ...
Pa ga res ni bilo do nižin ... samo dež se je nekaj silil padati
Jaz 07 reva tako dobra po srcu pa še vedno naiva, še vedno me mož nasuče okrog malega prsta. No mal heca pa že mora bit al ne 010

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9937
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitimePet Mar 05, 2010 8:59 pm

05.03.

Petek ... je moj dan ... včeraj zvečer ob 23 in 15 minut je padel sneg že do nižin veš dnevnik. In ko sem danes zjutraj možu to povedala, se sploh ne zmeni. Ne prizna, ker da ga ni videl. Kje pa ga bo videl, če je že dve dobri uri drve žagal.
Skratka ne da mi 10 evr. pravi: a ti misliš da ima dan za tebe 48 ur. Neomajen je. Je pa predlagal, daj ti meni enega za dvajset, jaz dam tebi enega za 10 nazaj. Spet me je hotel žejno peljati čez vodo.

Sem pa brala dnevnik Mojce in Maje. Je čudno tudi jaz sem tako bolj zmahana, pa nič bolana, sem čisto v redu. Se mi zdi samo, da je prišla malo lenobica na obisk 08 hihihihih

Tudi to mora včasih bit ... do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 8 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 8 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 8 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -