Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePet Nov 27, 2009 9:12 pm

27.11.

Peteeeeeeek ... uživam v dnevu, ki mi postreže z pozitivno energijo. Kar sem včeraj načrtovala sem uspela narediti. Tudi naspala sem se, še za prejšnjo noč nazaj.

Ne vem sem sanjala celo noč ?
Sanje pa mi preprosto ne dajo miru. Na polju samo cvetje maka ni mu ne konca ne kraja. Razširim roke in se ozrem v nebo, tam pa zvezda pri zvezdi, padale so mi na dlan, kot drobne iskrice in izpuhtele na dlani, kot snežinke. To je lahko le v pravljici ... pa sem zadovoljna tudi s tem, da se mi pravljica prikrade v sanje, sem bila jezna, ko je noč objela dan ... Komaj čakam, da grem danes spat ... mogoče pa ... mogoče pa se mi spet pravljica prikrade v sanje Embarassed

Do jutri dnevnik 017 zasanjana Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 7:32 pm

29.11.

Joj je že nedelja oprosti dnevnik včeraj v soboto 28.11. zasedena do konca. Malo potepanja, potem pa delo in obisk. Zvečer pa kmetija slavnih. Pa je šla sobota kot bi mignil.

Danes pa ne, ne bom te izpustila.
Kot sem mislila v petek, da se mi bo spet sanjalo tako lepo; ja figo freško nič ni bilo.

Danes pa spet lepa nedelja. Ja zgodaj zjutraj pogledam iz kuhinje na hrib, kjer se okrog njega pasejo ovčice iz meglic. Podobe ovčic so se hitro razpotegnile v ozke trakove in izginile. Za njimi je razigrano sonce poslalo svoje žarke. Ne morem se nagledati igro narave, splet naravnih okoliščin. Skozi drevesa se rišejo meni všečne podobe. Ne vem ali jih samo jaz vidim. Namreč, ko pride v kuhinjo pozneje še mož, samo malo na hitro poškili ven in komentira čisto hladno: Kakšno sranje bo pa danes zunaj?
Je že res, da nismo vsi enako, tako zasanjani. Pogledam ga in rečem: Saj je že sonček. Pogleda v svoj lonček kave srkne in pripomni. Ja boš že videla, čez eno uro, kaj bo.
Moj optimizem me počasi zapušča, pa je spet bolje, ko pogledam spet skozi okno. Jaz namreč sedim, proti oknu. On pa mu kaže hrbet, tako, da mu je malo oproščeno vsaj z moje strani. Pa kako je zadovoljen, kadar se mu napoved uresniči. Z zadovoljnim nasmeškom me mimogrede samo oplazi in požmrkne na eno oko z besedo: Nooo Neži, kaj sem ti rekel.
Danes je že prva adventna nedelja. Obiskala sem grobove, prižgala svečke se pomudila pri vsakemu posebej in na kratko pokomentirala z vsakim posebej. Ne, ne hodim v cerkev nisem fanatik, imam pa svoje prepričanje in vero, ki mi je že dostikrat pomagala iz različnih težkih situacij. Verjamem namreč, da je nekaj nad nami, ki nam nudijo oporo, kadar jo rabimo. Večkrat se zazrem v nebo in mislim. Kdo ima takšno moč, da uredi stvari, da je vse prav. Pa naj tako tudi ostane.
Tako pa gre tudi nedelja h koncu ... mogoče pa danes spet lepo sanjam 08

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 10:06 pm

02.12.

Jih ... spet sem spustila dva dni ven. Čas me naravnost prehiteva. Komaj se zgodi jutro, kavica, kruhek, potem pa takoj na delo. Ta teden sem imela spet šivanje. Za sedaj sem končala vse uspešno.

Zdravje mi zaenkrat še dobro služi. Koliko časa pa ne vem. Vsepovsod se kiha, kašlja, tako da se kar bojim hoditi ven. Ampak če mi je namenejo mi je. Mogoče pa ne bom umrla 010 bom pa jutri poklicala svojega zdravnika. Če se je cepil on se bom mogoče tudi jaz, mogoče pravim, že zaradi tega, ker se bojim pikic 08 injekcij. Drugače pa sem v dilemi. Za navadno sem se dala cepiti, za to drugo pa še ne vem.

Je pa danes na nebu čudovita polna luna. Zdaj smo se vrnile z hčerko iz sprehoda. Vse je že tako lepo okrašeno, da imaš res užitek pasti očke na vsemu, kar se sveti. Meni je cel dan tako lepo. Vse mi je ravno, nič me ne spravi iz tira. Kdor pa je kaj poskušal, kar tudi je ... je takoj dobil nazaj rafal whistle si ne pustim poprati tako lepega dneva. Ja zakaj pa, se vprašujem.

Toliko za danes dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 8:53 pm

03.12.

Četrtek. Zapodila sem se že zjutraj v delo. Še en becirk ( prostor ) sem počistila od stropa do tal. Kako lepo diši, ko znova na očiščeno sobo obesiš zavese. Ja pa me čakajo še trije prostori. Imamo namreč trisobno stanovanje. Za videti ni veliko, ko pa se spraviš čistit, je pa velikooooo 010 na srečo smo vsi navajeni, da za sabo pospravljamo.

Sem pa skuhala danes, poleg vsega gobovo rižotko in skledo solate ( radič ). Joj kako se je prilegla. Zadišalo je po gobicah, tako da sem jih kar videla, ko sem jih v gozdu letos nabrala ( na žalost samo dvakrat ).

Vse mi je šlo po maslu, kot se temu reče. Zadovoljna sem z dnevom. Aja poklicala sem tudi svojega zdravnika, ga povprašala za mnenje okrog cepljenja za novo gripo. Svetoval je, da naj se kar cepimo, pravi : letos bo še vroče okrog te bolezni. Sploh pa kronični bolniki, da naj bi se obvezno cepili. Drugi teden grem po pikico ... auč ...

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePet Dec 04, 2009 8:46 pm

04.12.

Moj petek ... srečna že navsezgodaj ... luna je še kar precej velika pa se na žalost zvečer ne vidi, tam okrog četrte ure zjutraj pokuka v spalnico. Nič nisem bila zunaj, uredila sem danes še dnevno sobo in kuhinjo. Sedaj sem pomirjena. Lahko se bom brez skrbi stepala malo po trgovinah ( vsaj mislim ) .
Šla bi tudi rada na kakšen koncert, seveda če le ne bo prehudo udarila tanova gripa, če ne je pa tudi doma luštno, saj pridejo otroci domov.
Sva se že s hčerko nekaj dogovorile. Tudi okrog kosila na Božični dan. Rajši imamo skupno kosilo, kot večerjo. Potem smo pa še popoldne skupaj. To je bogastvo, ki se ga ne da kupiti !!!

Za jutri imam nekaj v načrtu, če bo bo dobro, če ne pa tudi. Saj je še pojutrišnjem spet en dan ... 011

Za danes toliko dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 9:36 pm

06.12. Nedelja

... sobota 05.12. saj ne boš verjel dnevnik ... nabrala sem še štorovke in to tri velike vrečke od tuša. Mož jih je opazil iz avtomobila, ko sva se peljala, na travniku. Seveda kdo drug, Neži je šla ponje. Blatna sem bila do vrha mojih škorenjcev pa še hlače, ko sem hodila po mokri travi. Ker nisem imela noža s sabo, sem jih kar lomila in po cele šope iztrgala iz zemlje. Ne morem verjeti, petega decembra pa štorovke, no če se spomnim je lani naš NOODLES še jurčke nabral pod snegom, torej nič novega. Če moj aparat ne bi tako raztegnil sliko na forumu bi jo pripopala.
Sem imela za včeraj čisto drug načrt, pa se mi je sfižilo. No pa nič zato. Dan mi ni šel v maloro. Ampak sem potem celo popoldne trebila in kuhala gobice. Uporabim samo klobučke, ker so beti težko prebavljivi. Z vso zadevo sem se ukvarjala skoraj do osme ure zvečer. Potem jih je bilo pa treba še v vrečke in v skrinjo spraviti.

Danes pa navadna nedelja. Nič novega, samo žal mi je da mi je včeraj Miklavž pobegnil. Pri nas je namreč vsako leto sprevod. Prisotne so mažoretke, pihalci ognja, godba na pihala, mali konjički s kočijo, ki peljejo Miklavža, angelci in seveda nepogrešljivi špicparkeljni ( hudički ) ki so mi najbolj všečni.A vprašaš zakaj dnevnik, zato, ker sem celo leto pridna, pa se jih ne bojim osli 010 010 010 . Napisala sem tudi Nikolaju, ja pa ni bilo nič geek nič mi ni prinesel ... mogoče pa ... drugo leto

Neka melanholija se me polašča. Ne vem zakaj. Mesec gre dol, pa mi z vsakim dnem, ko ga je manj, odvzame nekaj energije s sabo. Na dan mi blodijo stare zadeve, čisto spontano. Mogoče zato, ker je december neke vrste čas za inventuro, za celo leto nazaj.

Za danes toliko dnevnik ... do spet pa 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePon Dec 07, 2009 9:34 pm

07.12.

Ponedeljek ... cepiti sva se šla z možem. Jaz sem preživela, mož se pa tako in tako, vsaj pravi, nič ne boji. Kaj bo jutri ne vem. Danes še ni nič reakcije, razen kar me malo boli roka. Pa se zato še ne umre 010

Zbolela pa je vnukinja. Ima angino. Občudujem jo, kako brez problema pogoltne ospen 1500. Jaz imam s tableto vedno problem. Ne gre pa ne gre mi dol po grlu. Tako da ga vzamem s kruhom 010 pa se še zlomek zatakne 010 Moj dragi dnevnik - Page 7 H2gvxovbjd67880rb27o
Joj koliko ljudi je po zdravstvenih domovih. Pa kako sem si umivala roke, ko sem prišla domov. Največ se namreč nalezeš prav v čakalnicah. Cepijo se pa ne prav veliko.

Do jutri dnevnik ... no vsaj upam 010


Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Dec 14, 2009 6:35 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeTor Dec 08, 2009 7:53 pm

08.12.

Torek ... cel dan pada dežek. Pa sem vseeno šla ven. Saj imam marelo veeeeliko. Oblekla sem se tudi dovolj, skoraj preveč, škorenjci mi pa tudi ne prepuščajo vode. Tako pa sem imela sprehod, kljub slabemu vremenu.
Vsak dan gledam Shocked na sosednji hrib, če bom videla sneg pa ga še ni Crying or Very sad ja saj vem, sedaj me grdite Suspect reveži, ki hodite oziroma se vozite v službe, kaj pa mi, kaj pa cesta, ko je zasnežena ... no no saj ne bom več prosila za sneg, če ga bo bog dal bo 010 če ne pa ne.

Nič posebnega se ni zgodilo danes. Samo zunaj sem videla otroke iz vrtca. Kako so srčkani, držijo se za krogce na vrvi in v vrsti, kot male goskice stopicajo za učiteljicami. Premami jih prav vsaka luža. Na trdo z nogo udari vanjo, da špricne vse naokoli. Potem se pa tako zadovoljno smejijo. Učiteljice pa Blaž ne v lužo, Rožle ne v lužo itd.

Kdo bi vedel, kaj vse tem malim glavicam hodi po pameti, ravno sedaj v tem predprazničnem času. Eni starši bodo imeli za darila, drugi pa ...

Do spet ... dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePet Dec 11, 2009 9:47 pm

11.12.

Petek ... ahhhh lep dan.

Kar dva dni sem izpustila ven dnevnik. Spet me je prehitel čas. To se mi dogaja sedaj kar večkrat. Ne vem sem postala tako počasna ali pa preprosto malo dlje posedim, kot sem včasih. Je pač že veseli december. Ja tudi to se pozna. Malo na sprehodu, potem pa je treba doma postoriti, pa je dan okoli.
Pisala sem že tudi voščilnice. Najprej v tujino, da pravočasno pride pošta. V Nemčijo hodi ( oziroma se vozi ) pet dni, če je vse v redu. Kjub temu, da moje ljube tete ni več, so mi ostali dobri prijatelji, ki ohranjamo stike preko mailov in navadne pošte.

Za jutri napovedujejo malček snega. Če bo res grem sigurno na sprehod. Ni lepšega za mene, kot nežne snežinke, ki padajo na nos iiiiiiiiiiiiiiiii. Vsa se raznežim.

Sem pa danes bila priča na pošti, poštenemu kregu, med stranko in uslužbenko. Vsaka na svojem bregu sta vztrajali in vsaka po svoje računali. Kako je to smotano, če se znajdeš v takšnem položaju, sploh ob tem času, ko je na poštah tako veliko ljudi. Obedve sta imeli pokvarjen dan.

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePon Dec 14, 2009 9:15 pm

14.12.

Ponedeljek ... spet sem izpustila dva dni dnevnik. A mi verjameš, da sem tako zaposlena 010 da nisem utegnila napisati par vrstic.
Se je pa uresničila včerajšnja napoved že včeraj malo, danes pa dosti več. Pada snegec. Včeraj sem se oblekla, ko je snežilo on odšla na sprehod. A glej ga zlomka prenehalo je snežiti. Sem jo peš mahnila na pokopališče. Imam do tja 20 minut, tako da je ravno prav, da si pretegneš celo telo. Nahaja se namreč na hribu, ki je kar precej v breg postavljen.
Drugače ni bilo nič kaj posebnega, sobota preživeta s hčerko in vnukinjo. Klepetale smo, skuhale kosilo in se crkljale. Je bilo luštno. Taki dnevi so nekaj vredni.
Včeraj pa kot že rečeno, lepa nedelja. Sprehod, obisk, popoldne pa sem spet pisala voščilnice.
Gre kar hitro naprej tale december 012

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeČet Dec 17, 2009 8:10 pm

15.12
16.12.
17.12. Četrtek

Kot blisk se mi dan konča. Ne vem, ali samo meni ali je vsem tako. Noč si prehitro podaja z dnevom roko in obratno.

Zunaj pa je tako lepo. Mraz omili bela snežna odeja, ki je na srečo še niso prekrili umazani nevidni delci, ki prežijo v zraku. Ko stopim iz bloka, mi je kot bi me nekdo vzel v svoj objem. Belina snega me dobesedno očara. Že od nekdaj imam rada zimo, tudi takrat, ko sem bila še otrok, ko smo meli bolj malo cunjic na sebi. Me je včasih tako zeblo, da sem imela pomodrele roke in noge. Ja pa vseeno sem kljub mamini prepovedi odšla na sneg. Potem pa ojoj, zanohtalo se mi je na vseh prstih na nogah in rokah. O kako to boli. Mama pa, sem ti rekla Neža pa me nisi ubogala, sedaj pa imaš, kar si hotela.
Ja težki pa tudi lepi so bili časi mojega otroštva. V teh decemberskih dneh mi večkrat spomin prikliče nostalgično preteklost.
Je že tako, ampak moje mnenje je, vsako obdobje našega življenja je lepo po svoje. Med sončnimi dnevi so tudi deževni, včasih celo nevihte, pa moramo vse lepo prenesti, včasih s pokončno, včasih s skrivljeno držo.
Upam, da ne bom spet izpustila dva dni ... do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeSob Dec 19, 2009 6:37 pm

19.12.

Sobota ... 18tega petek mi je šel mimo. Pa sem bila na forumu pa sem se pozabila oglasiti pri tebi dnevnik. Tuhtam, tuhtam eno pesem, pa se zasanjam.
Danes pa sem zaužila moj snegec. Ja na dolg sprehod sem šla. Hlače sem zataknila za škornje, nadela toplo jakno, šal za vratom in rokavice pa pot pod noge pa je bilo. Kako je lepo zunaj, škoda da bo sneg pobralo že v torek Sad pa kaj moremo. Tako pač je. Upam, da ga bo letos še kaj nametalo.
Sem pa bila presenečena, koliko avtomobilov je bilo danes na cesti. Nekatere, je zadnji del prehiteval sprednjega, ja pa je cepec, še kar tiščal nogo na gasu. No ja že vedo kaj delajo.

Do spet dnevnik 017 grem poskusiti še nekaj narediti 012
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePon Dec 21, 2009 10:05 pm

Ponedeljek 21.12.

Že kar v nekako navado mi je postalo ... jej jej jej, vsake dva dneva se oglasim pri tebi dnevnik. Pa saj veš, december je, polno enga laufa, pa pečem tudi vmes. Pa jelko sem tudi že naredila in to v četrtek. Imam veliko dva metra. Največkrat sem kar sama pri tem opravilu. Le tu in tam mi malo od daleč pomaga mož.


Moj dragi dnevnik - Page 7 8fvuc38d1c6czyhk7j83_thumb


Malo bolj postrani sem jo slikala, 010 pa mi je ravno sedaj zmanjkalo baterije,ker se je vklopil blic 08 vidi se pa o ja to pa 010


Ja pa še snegec je, ne morem se upreti, da ga malo, vsaj malo ne pohodim.Tako da, mi sindrom pomanjkanja časa, kar hodi v goste. Ja pa nič zato. Glavno je, da zdravje služi, razen malo bolečin v križu, ampak s tem sem se že navadila živeti, tako da se nimam za pritoževati na debelo.

Dva dni je bilo zunaj tako lepo, kot v pravljici. Drevesa kot neveste, ki čakajo svoje prince odeta v bel pajčolan. Le tu in tam, ko je vetrič malce popihal se se usuli beli kristali iz njih.
Po pokopališču sem gazila cel sneg. Na grobu, ko sem dolila tekoči vosek ( imam sveče steklenke ) sem narisala še srček v sneg. Tišina mi je dobesedno legla na dušo, tako lepo mi je bilo. V soboto sem v poldrugi uri srečala samo enega sprehajalca s psom haskijem in dve ženski, ki sta bili tudi na pokopališču.

Me zanima, kam se skrijejo ptički v tem snegu. Ali jih zebe.

Sem se pa včeraj razkurila. Vmes, ko sem kuhala kosilo sem kdaj pa kdaj pokukala v dnevno sobo, kjer je mož gledal smučanje. Ja pa to enostavno ne moreš verjeti. Finska tekačica enostavno zapelje pred in čez smuči naši Petri in to že drugič, kot je potem sama dejala.
Kje imajo tekmovalke srčno kulturo, ki bi morala pritiči vsaki športnici. Pa še opravičila se ni sama, trener se je prišel opravičiti.
Jaz jo ne bi samo diskvalificirala v eni tekmi, če ne zna športno prenesti poraza bi jo izključila iz reprezentance. Tako ja bi moralo biti.
Pa saj so zato pristojni plačani naši športni veljaki, ki vedo kako se temu streže. 010

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePet Dec 25, 2009 8:08 pm

Petek 25.12.

sem bila včeraj pri tebi dnevnik po dveh dneh, pa tudi napisla sem dolg članek. Potem pa .... po nerodnosti sem vse zbrisala. Ja pa sploh ne vem, kako se mi je to zgodilo.

Danes je bil lep dan, imeli smo družinsko kosilo. Kljub temu, da sem vstala že zgodaj, da sem vse pripravila do opoldne, mi je lepo. Da imamo Božično kosilo namesto Božične večerje, se mi je porodila misel, ko smo pri večerji puščali na krožnikih večji del nakuhanega, ker nihče ni navajen tako pozno jesti. Kosilo se ima pa potem še celo popoldne prebavljati po želodčkih, pa smo vsi zadovoljni.

Danes cel dan pada dež. Pa nam ni pokvaril veselja. Sedaj celo še grmi, kako je vse čudno. Ubogi so ljudje, ki jim zaliva stanovanja.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeSob Dec 26, 2009 9:29 pm

26.12.

Sobota ... danes sem se pa malo potuhnila in ... ja no, po pravici povedano, lena sem bila ... in sem še 010 pa se ne sekiram dosti. Pogled skozi okno me ni vabil, da bi šla na sprehod. Sivi oblaki so napovedovali skorajšnje padanje dežja.
Od včeraj sem imela še nekaj stvari na svoje mesto za postaviti, skuhala sem kosilo in to je bilo tudi vse. Popoldne malo razvajanja na kavču, dolgo tuširanje in nenazadnje na forumu berem in uživam, lepo mi je !

Do spet dnevnik 017 ... uh kako hitro se bliža konec leta pale


Sem že nazaj dnevnik ... a kaj se mi je zgodilo ... ja še enkrat s grem tuširati Embarassed posprejala sem se z moškim sprejem 010 010 010 010 010 kako sem tuhtala od kdaj je moj sprej pokvarjen 010 010 010 010 010 potem grem pa pogledati in ugotovim, da sem se zmotila 08 se zgodi
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeTor Dec 29, 2009 7:45 pm

29.12.

Nedelja, ponedeljek me ni bilo pri tebi ...
Torek ... nič kaj posebnega ni, razen tega, da nas ločita samo še dva cela dneva do novega leta. Če bi naredila bilanco, bi rekla, vsakega nekaj. Letovanje v Izoli nekajkrat na izletu po Sloveniji pa še kaj bi se našlo.

Še najbolj pa mi je zaznamovalo letošnje leto smrt moje tete. Kako zelo pogrešam najine pogovore ob sobotah, včasih pa še čez teden. Njen glas in smeh sta mi bila sveta. Na obiskih pri njej pa da sploh ne govorim. Včasih je bila tudi, kar malo pokroviteljska do mene. Pa sem ji povedala, da nisem več majhna punčka z svetlimi kodri, da imam pač svojo glavo in pamet. Pa se je lepo pomirila in rekla. No ja, če je tako pa saj že sama veš. Me je malo motilo pri njej, da če sem ji kaj osebnega zaupala v zvezi z družino, je hotela, da takoj poberem otroke in pridem k njej. Pa po moje, se ne rešujejo problemi tako. Vedno je še kakšno upanje, da se s pogovori razrešijo še tako zapletene zadeve.

Drugače pa še ... sin, ki je bil na borzi dela, je dobil službo. Ni trajalo dolgo dobre pol leta. Kako smo bili vsi na robu, krega. Če je kdo kaj na glas rekel, je že bil ogenj v strehi. Zato se mi presneto smilijo, vsi, ki so ostali brez dela. Kako to načne živce.

Še nekaj je, pehitro gre vse naprej, komaj smo si voščili na forumu za novo leto in eto ti ga že spet.

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeSre Dec 30, 2009 9:51 pm

30.12.

Sreda ... dež cel dan. Pa kaj zato, dvakrat sem šla ven. Ne moreš verjeti dnevnik, grem z veliko marelo mislim da je moška 010 Pa sem s cekrom vred pod streho 010 malo že kdo pogleda za mano, pa kaj zato. Tudi na pločniku je nerodno, ko se srečam s kom. Pa lepo stopim na cesto za ta čas 012 tudi na pokopališču je fajn, pokrijem vse, ko dolivam vosek v svečke. Čeprav malo čudno izgleda Shocked je pa praktična.

Je pa taka gužva danes bila v trgovini, kaj bo šele jutri. Samo solatko še rabim. Nisem veliko nabavljala, saj ne bo konec sveta. Nekaj je rezerve v skrinji, kruhek se pa tudi doma lahko speče. Sem pa kupila en šampanjček, o ja to pa ja. Uh kako mi je dober, ko po grlu stečejo tisti mehurčki. Nazadnje sem ga pila prejšnje silvestrovo, mislim da ni prepogosto a ne dnevnik 010

No verjetno se bom jutri tudi oglasila pri tebi, ker bom doma z možičkom pričakala 2010 ... 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeČet Dec 31, 2009 10:02 pm

Četrtek 31.12.

Kot sem včeraj obljubila, danes sem pri tebi dnevnik. Ja povečerjala sva že z možem, sedaj sem pa na mizo v dnevni sobi postavila veliko sadja namešanega. Ko bova pa spet lačna, pa obložene kruhke. Dan se je prehitro prevesil v večer. Na tv razgraja pleh muska, pa kako naglas. Bom šla malo pogledati. Ampak jaz bi raje gledala kakšen film. Saj imamo še eno televizijo ni problema.
Poslovila se bom za danes od tebe, v novem letu pa spet nasvidenje ...

017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePon Jan 04, 2010 11:22 pm

04.01.2010

Že četrti dan v novem letu. Ja kristus, če bo čas tako hitro bežal, bo leto mimogrede okrog.
Prazniki, kaj naj rečem. Lepo mi je bilo. Samo bolj mi je všeč tisto pričakovnje in pripravljanje, kot vse ostalo. Ampak nekako mi je Božič ljubši, kot Novo leto. Ne vem zakaj, tako pač je.
Nov delovni dan v letu se mi je začel z precej grdo preizkušnjo, ki me bo po nepotrebnem, nekaj stala. Upam, da jo bom poceni odnesla 08 . Kakorkoli že za v bodoče vem, kako in kaj je treba urejati, naročati zadeve preko mailov. Pa tudi zaupati ne smem nikomur, ker ustni dogovor po telefonu dandanes očitno ne velja nič.
Danes ni bil lep dan. Ko pa sem se priklopila na forum pa jaaaaaaaa .........

Za danes toliko dnevnik, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePet Jan 08, 2010 7:30 pm

08.01.

Uf dnevnik, kar 4 dni me ni bilo.Se je kar nekaj dogodkov nabralo.

Petek ... moj dan, pa še snežiiiiii.

Po nekaj dnevih sem se končno oddahnila. Zadeva, ki mi je parala živce od ponedeljka se je včeraj razrešila v mojo korist. Še bom verjela v poštenost , čeprav se moraš boriti, da jo dokažeš, s tem mislim resnico in to z dokazili. Pri tem mi je pomagala meni zelo draga oseba M z nasveti, ki so odobrili sadove. Draga M, če slučajno bereš iskrena hvala 027 Moj dragi dnevnik - Page 7 833980

Drugače sem pa šla danes pohoditi sneg. Sem si vzela čas, da se zazrem v motno nebo, stegnem ven jezik in ... lovim snežinke ... uf kako je bilo lepo. Seveda najprej pogledan naokrog, če me slučajno kdo ne vidi. Kar neka romantika se me polasti.
Še dobro, da je jutri sobota, da je sin doma,( nima službe ) če ne me kar okrega, ko se raznežim ob snegu. Ja, ja mamca tebi je lahko, jaz se moram pa po cesti jahati ob takem vremenu do Ljubljane.
Pa ga nekaj časa poslušam, potem mu pa odvrnem. Ja kako pa misliš brihta, da smo mi hodili na šiht. Peški, pa še tebe sem nosila v vrtec na rokah. No, no umiri se nadaljuje on. Jaz pa nazaj, če me pa vlečeš za besedo in jezik. Ja vem, da so ceste opasne,samo kaj moremo po celem svetu so takšne ekstremne razmere. Če ni snega vsi govorijo, to je zaradi toplogrednega onesnaževnja, sedaj ko pa je sneg, je pa spet krivo toplogredno onesnaževanje 08 potem pa vedi, kaj je res.

Sem pa imela včeraj še novoletni obisk, družinice očka, mamice in dveh odraščajočih fantov, ki sem jih čuvala. Bilo je lepo. Kako hitro čas mine ob klepetanju.

Toliko za danes dnevnik do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePon Jan 11, 2010 11:25 pm

11.01.

Ja spet imam plave od petka.
Ponedeljek ...pestro kot že dolgo ne. Zgodaj zjutraj v zdravstevi dom po recepte, v lekarno . Na poti domov pa mimogrede v trgovino kupiti nekaj perila.
Oglasim se še v trgovini z metrskim blagom, kupim elastiko, sukanec gumbe in razne drobnarije, ki jih rabim za šivanje. Prodajalka pove ceno, jaz pa ji ponudim denar, ki sem ga dobila nazaj v prejšnji trgovini. Ona gleda evre in mene. Ja kaj pa je narobe jo vprašam? Ona nazaj: gospa tale bankovec pa ni dober. Položi ga v napravo, ki jo ima na pultu, naprava začne oiskati, kot nora. Pip,pip,pip spet me pogleda in pravi, tale bankovec je pa ponarejen. O jezus, saj sem ga sedaj dobila v trgovini. Ja kar nazaj ga nesite, meni dajte pa drugega. Pa je res bi čuden.
Nesem domov prtljago, pa spet nazaj, že vmes sem še ločene odpadke odnesla v kontejner. Nesem namreč zamenjati bankovec v trgovino, kjer sem ga dobila. Gledala me je kot bi iz lune padla, ne mi imamo vse v redu. Prosim preglejte ga ji rečem, pa ga res vtakne v napravo, samo vžgana ni bila, pa pravi vidite nič ne piska, ja če bi jo vklopili bi pa verjetno piskala. Res pritisne na gumbek takrat pa spet pippippip. Ja dobila sem drugega, še sreča Rolling Eyes
Pridem domov, pa spet telefon. Nujno sem morala urediti, neko zadevo, ki se mi je vlekla cel teden.
Ko pa se vračam domov,sem mislila, da si bom očke spočila na lepem snežaku, ki stoji nedaleč od našega bloka. Kako sem bila razočarana. Vandali so se spravili na njega, popipali so mu nos, gumbe in metlo. Pa še polulali so ga, saj kužku ne nese tako visoko Suspect barabe pokvarjene , ne samo da mladež danes krade kot sraka, tudi nič jim ni sveto, kar mali otroci naredijo sebi in nam starejšim v veselje.
Za danes toliko, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 11:30 pm

12.01.

Torek ... danes je bil lep dan. Šivala sem in ob tem uživala. Ko sedim za strojem in delam si naredim muziko, meni všečno. Čisto narahlo, toliko da mi gode na ušesa. Se mi zdi, da mi bolje uspeva ob glasbi.
Drugače pa nič posebnega, samo prehitro mi je minil dan,sem imela več v načrtu, pa mi ni uspelo, nič hudega pa jutri dalje ...

Toliko za danes 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 8:40 pm

13.01.

Sreda ... Sem spet šivala, lepo mi je šlo. Imam pa še, samo si vzamem malo odmora, kar paše ...
Sem si vzela čas, da malo pokukam na forum. Sem sama gor me je kar malo strah 010 Saj vem ,ko bodo imeli čas se oglasite tudi ostali člani, saj je sedaj kar živahno. Lepo nam je tu.

Razen pretresljivih poročil potresi in vsa dogajanja v politiki, bi dan bil povprečen. Tako pa kako so ubogi ljudje tam na Haitiu, da le ne bi bilo tako hudo, kot predvidevajo.
Naša politika pa tako razburja vsak dan, ne morem verjeti, Kresalova slovenka leta. Ne, ne daje me fovšija daleč od tega, samo za kaj je zaslužna ... za izbrisane in nepisane, ki so jo tudi najverjetneje volili pa za pravno državo 010 jeh, da dol padeš

Toliko za danes dnevnik grem risati kroje 012 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimePet Jan 15, 2010 9:42 pm

15.01.

Petek moj dan ... žalosten je bil, bila sem za pogrebom znanca.

Sem pa danes bolj lenarila, saj so naročili tako, nič naprezanja. Bil je namreč delni sončev mrk. Kako je moja lunica poredna, še soncu nagaja in se vrivle vmes med zemljo in njim.

Potres sem tudi čutila, se bojim, da bi se preveč streslo.

Sem hotela smeškota prilepiti pa ne dela, pa zgornje komande so tudi gluhe na moje ukaze, ja pa nič

Do jutri dnevnik
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitimeSob Jan 16, 2010 9:51 pm

16.01.

Sobota ... danes ni bilo treba v trgovino. Mi je luštno da ne zapravim. Dan mi je minil tako bolj na izi. Prav nič se mi ni mudilo. Samo manjši obisk sem imela.

Sem pa v četrtek pozabila napisati dnevnik. Bila v Ljubljani v okulistični ambulanti. V čakalnici je bilo dosti ljudi. Pa kar naenkrat glas vsem znan, ki nam večkrat na dan sfrli iz zadnje odprtine. En gospod je usekal, tako na dolgo, da ne moreš verjet. Jaz sina nisem smela pogledati, ker se ni nihče smejal, se tudi jaz nisem upala.
Sedaj pa ne vem, bog ne daj ali je bil gluh, da ne sliši svojega groma, ali pa je tako navajen, da neglede kje je, ga spusti pa amen.

Ja vse sorte se godi na tem puklastem svet

Do spet dnevnik 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 7 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 7 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -