Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimePet Jul 06, 2018 8:49 pm

Haj
petek, zgodaj zjutraj vse je tako 018 lirično

Hodim skozi park,
kjer lipa po dežju tako lepo diši,
ulica pa se ravnokar prebuja,
čista, oprana in v škrlatu

spet je pljusnil
val spominov

željo zakopljem
v tisti konček
svetlobe, ki jo še v jutru
ponuja mesec ...

To je le delček poezije, ki se mi je porodila danes zgodaj, ko sem hodila pa našem parku. S sabo bi morala nositi pisalo in papir, da zabeležim, takoj ko se ideja v mislih izoblikuje, drugače pa se po poti domov že nekaj porazgubi.  
Obiskala sem spet naše ljubljene, ki so že dolgo časa v drugi dimenziji. Ja pa opazila sem, da ptički niso so s svojim petjem nič več tako radodarni, kot so bili pred nedavnim. Pravi moj mož, da se jim ob tem času nekako kljunčki zavežejo 08 ne vem naj mu verjamem, ker se vedno nekaj nasmiha tja pod brk, sploh pa kadar me kaj naheca ... Tudi ribice sem nabavila, na naši tržnici njam ja brez tega pa pri meni ne gre. Kako mi pogled uhaja z ene gajbice v drugo, ko se odločam, kaj bi vzela. Potem pa kot vedno se odločam za ene in iste. Težko se odločim, za spremembo, tako da prijazni prodajalec, že kar naprej pove: Ja gospa imam morskega lista in postrvi tudi...
Tako in moj petek je skoraj pri kraju
Do spet 017


Nazadnje urejal/a Marcelina Sre Jul 18, 2018 7:26 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeSob Jul 07, 2018 8:55 pm

Haj

vsepovsod gneča v trgovinah, kar na hitro sem, kar brez napisanega listka  mocking  nabrala stvari in odbrzela ven. Jutri se obeta lepši dan, vsaj upam na vreme, da se nebo ne bo jokalo in spuščalo svoje solze na naš načrtovan shod 08 brez ciganke se nič ne ve, saj nam vremenko Robi napoveduje sonce sunny Bomo videli scratch si pišemo jutri ...

Do spet 017

Sem prišla še malo nazaj. Ker ne gledam nogometa, poslušam brate Smrtnik iz Kort občina Železna Kapla. Z eno besedo: ČUDOVITO prepevanje. To so domoljubi, ki jim ni para: Globok poklon bratje Smrtnik 046 za lep večer ...
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeNed Jul 08, 2018 8:24 pm

Haj

vreme je zdržalo za naš načrtovani izlet skupaj z družino. Imeli smo se lepo, tako da je bil spet lep dan. Kasneje pa smo spet kartali, koliko smeha, to je življenje, ki bi ga bilo škoda zamujati. Srce je v glavnem preprosto organ, ki nam ohranja življenje, je pa tudi sedež za radosti, kadar je človek srečen. Kot sem že enkrat v eni moji prozi napisala pa napišem še enkrat: Če bi se dobila vstopnica za ponovitev mojega življenja, bi to brez pomisleka storila, seveda kot vsak med nami z nekaj popravkami. Nikoli pa ne veš, zakaj se je to zgodilo in čemu je bilo namenjeno, čeprav se včasih vprašamo? Zakaj pa ravno meni. Ja taka so moja razmišlanja.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeTor Jul 10, 2018 8:43 pm

Haj
Včeraj sem zaključila še zadnjo knjigo, da sem jih danes vrnila, pa si spet nabavila nove :D tudi prijavnico z opisi vsebine prebarnih knjig za bralno značko 012 sem oddala.
Kako se je lepo ohladilo, tako da se lažje diha. Pa kakšna nevihta se je pripeljala tam iza Save, pripeljal jo je jezen bog Zevs. Poklical je še Eol-a boga vetra pa sta naredila direndaj. Sem pa po nevihti čakala mavrico, jok zaman, vse pač ne gre po mojih željah 08 Pa drugič ...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeČet Jul 12, 2018 9:04 pm

Haj
dnevi minevajo, kot po tekočem traku, dosti šivanja, nekaj obveznosti za kar rabiš pot pod noge, potem pa še opravila, ki so samoumnevna za gospodinjstvo, potem še dva obiska pa sta dva dneva okrog. Še dobro, da se je vreme lepo skuriralo, da je počutje v redu. Kajti vreme kar dosti vpliva na vse skupaj. Spi in sanja se pa lepše, ko dežek škreblja po strehi... Včasih tako pogrešaš nekoga, da bi ga potegnil iz sanj in z njim poklepetal o tem in onem 018 Za pisanje, spet nimam časa, pa saj bo v to močno verjamem. Tudi moj muzo se nekje obira!
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimePet Jul 13, 2018 7:37 pm

Haj

eden za drugim odhajajo v drugo dimenzijo prijatelji in znanci. Tako da sva se šla z možem posloviti spet od enega dobrega znanca in malega bratranca od moža. Močno verjamem, da so danes svojci občutili, da je ta dan na svetu za njih ugasnil del svetlobe. Pa ni tako, koliko ljudi se je prišlo posloviti od njega, zato je za svojce zadosten dokaz, da smo ga spoštovali iz vsega srca. Naj počiva v miru pri svoji dragi ženi in v družbi angelov girlangel

Se je pa narava spet znesla nad naše kraje. Spet je bil na delu bog, tokrat rdečelasi in bradati nordijski Thor, tale lump ima baje moč, da ustvari grom, strele in nevihte (vir Wikipedija ). Po zasavju in Litiji, je naredil pravo upostošenje. So rekli včasih, da so stoletne poplave, jok sedaj se pojavljajo, kot mesecčni ciklus.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeNed Jul 15, 2018 6:52 pm

Haj

ne gledam žogobrca, knjigo sem tudi danes že brala, tako da sem sedaj pri tebi dnevnik. Kaj naj rečem, včerajšnji dan smo lepo izkoristili, sonček nam je pozlatil izlet. Danes pa je bilo treba doma postoriti vsakodnevne zadeve. Nedelja pač, rutina zgodnja ura, čisto po moji meri. Lepe so mi zgodnje ure, pa še dolg dan je potem. Tako, da sem lahko čez dan malo na izi Embarassed Ja tudi jaz imam včasih kakšne trenutne prebliske, ki se mi zdijo čisto v redu,pa čeprav se mi kasneje ne zdi tako :D

Tale haiga pa je za vse, ki trenutno dopustujejo:

Moj dragi dnevnik - Page 25 Cas-in-plima2017

Do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimePon Jul 16, 2018 8:08 pm

Haj

nogomet je pri kraju, čeprav bomo še kar nekaj časa poslušali analize in komentarje. Mislim pa, da so včeraj nekaj časa vsi nogometaši tudi naši sosedje igrali za Francoze 09 vsaj sodeč po reakciji moje boljše polovice. Preglasil je mojo muziko, ki jo poslušam prek slušalk, tako da sem šla vmes pogledati, kaj je tako dramatičnega 09
Uspelo mi je že, narediti domačo paradižnikovo mezgo iz paradižnika, ki sta ga pridelala pridna hčerka in zet. Kakšen paradižnik, kar nekaj jih je tehtalo čez 60 dkg in okus, ki ga ne moreš primerjati s kakšnim kupljenim.

Drugače pa sem čisto v redu, tako, da sem:zadovoljna.pika.si

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeTor Jul 17, 2018 7:41 pm

Haj
ne vem nekakšni metulji se mi podijo poglavi 08 počutje enakovredno vremenu. Saj ni nič takega, da bi me grizlo in žalostilo. Včasih pač mi dan ni naklonjen ni moj petek. Loteva se me romantika bom videla, če bom lahko na to temo napisala kaj lepega. Ideja je, samo besede moram skupaj skrpati, da bo stavek imel glavo in rep. Sedaj mi je lepo, poslušam muziko zraven je prišel še muzo. Prišel je že nekaj dni nazaj 028 No če ne bova pisala danes, bova pa jutri scratch saj je tudi še en dan whistle

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeSre Jul 18, 2018 8:16 pm

Haj

ne gredo pa ne gredo besede v stavke scratch zgodila se je meni nerazumljiva blokada 08 sprašujem se zakaj je tako. Pač pride takšen dan ali celo več dni skupaj. Saj bo dobro vem, videla sem že, da majhen delček lune že jadra po nebu. Takrat se tudi čustva sprostijo, da nisi nikoli preutrujen za lepe misli in sanje. Takrat je zmes čutnosti in moči, ki ti dajo krila za vse mogoče.

Moj dragi dnevnik - Page 25 Prvi-krajec-2018

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeNed Jul 22, 2018 7:43 pm

Haj
če bi rekla, da ne, bi se zlagala, prav paše malce relaksacije, malo tu malo tam pa so skoraj štirje dnevi okrog. Danes pa spet aprilsko vreme scratch ko so zjutraj meglice predrli sončni žarki sem mislila, da so se danes pa vremenarji zmotili. Ne pa ne, skoraj točno na napovedno uro, so se črne gmote oblakov narepenčile in začele spuščati debele solze na zemljo. Včasih se prav agresivno obnašajo ti oblaki, pa so lahko tako romantični. V njih vidiš, kar hočeš, oblike ljubljenih obrazov, živali, cvetlic itd... odvisno od človeka in njegovega počutja 018
Dnevi pa hitijo, kot oblaki v vetru. Sem pa danes gledala dirko po Franciji, normalno saj je naš krajan Primož med njimi. Kakšni napori za tekmovalce. To pa je jeklena volja. Ne morem pa razumeti navijačev, kako so nedisciplinirani, ob cestah dobesedno zaprejo prehod kolesarjem. Danes je nek gledalec skočil v motorista, kakšna nesreča bi se lahko zgodila. Saj vem, da je etapa dolga in da ne morejo imeti ograje po celi tekmovalni poti, zato pa bi morali biti navijači bolj kulturni No jej, jej...

Do spet 017


Nazadnje urejal/a Marcelina Tor Jul 24, 2018 7:40 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimePon Jul 23, 2018 8:16 pm

Haj
sparina čez cel dan, ampak sem vseeno spekla borovničev zavitek njam pa včeraj mi je prijazna gospa iz Svibnjega nad Radečami zraven borovnic priložila še lisičke. Ja še so borovnice je zatrdila, če bo še lepo vreme, bodo še dozorele, saj je zelenih še veliko.
Pa vnukinja me je obiskala in prinesla zvezek, na katerem je na platnici sovica 07 Na je rekla, boš imela za pisati poezijo ali kar ti pač prav pride, da še jaz tebi kaj povrnem, sedaj ko imam svoj keš. Objem ki sledi pa je, srce na srce  012 Potem pa smo si ogledali posnetke iz aviona, ko je sin prejšnji teden službeno bil na Poljskem. Ugotovila sem  whistle da je njemu  svet sedaj majhen, ko se prevaža po isti liniji, kot ptice dance2

Toliko za danes, do spet 017


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Jul 26, 2018 7:13 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeTor Jul 24, 2018 8:01 pm

Haj

dandanes se reče zvezku z trdimi platnicami notebook, tako mi je povedala vnukinja, ko sem se danes hvalila, kako lep zvezek imam. Tako, da boš vedela :D in jaz sem to vzela na znanje. Ja celo življenje se učimo, da pa o tehnologiji in o teh podobnih zadevah ne govorim. Samo napačen gumbek pritisneš pa je slikica samo tam kjer ne bi rad Embarassed  ali pa jo preprosto shraniš tako, da je kasneje nikoli več ne najdeš 010
Kakšna dirka po Franciji, groza videla sem, kako je kolesar zgrmel čez betonsko zaporo v neznano. Srce mi je zastalo, potem pa korenjak nazaj na kolo in naprej. Lahko bi rekli, da ti fantje z nečloveškimi napori premagujejo te etape.


Vsem udeležencem dirke po Franciji čestitke že samo zato, da uspejo prikolesariti do cilja.
Da pa ne pozabim našega Primoža 022

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeSre Jul 25, 2018 8:49 pm

Haj
naš Primož je danes blestel, prikovana sem pred ekran in navijam s skoraj priprtimi očmi 08  a zakaj? Zato ker se bojim da bi padel, spet so gledalci ovirali tekmovalce No kar pred nos jim mahajo z zastavami in raznimi transparenti. Skrajno neodgovorno.
Se po svetu dogajajo grozne stvari, požar v Grčiji je prava apokalipsa, koliko ljudi je prenehalo s svojim življenjem. Cele družine komaj čakajo, da se odpravijo na dopust, potem pa tak konec 01 Na Japonskem vročina, da umirajo Sad
Naj vsi, ki so umrli v požaru, zaradi vročine in naravnih ujm, počivajo med girlangel


Saj bi človek rekel, ali napisal za svojce umrlih, kakšne spodbudne besede, ampak ne, karkoli rečeš ali napišeš ni to to. Citiram Cankarjevo misel, mislim, da gre nekako takole: Jezik lahko izreče resnico ali laži, vedno pa samo oči povedo svoje!

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeČet Jul 26, 2018 7:51 pm

Haj
zgodaj zjutraj sem obiskala na navju svojo ljubo teto, ki bi danes godovala. Anna ji je bilo ime, ja moja dobra Anna. Upam, da ji ob dežju svečka ni ugasnila. Skromno je živela najemniškem stanovanju v Bensbergu. Kako lepe spomine imam na druženje pri njej. Obiskala sem jo vsake dve leti enkrat z možem, drugič s sinom, največkrat pa z vnukinjo in nazadnje, ko sem šla po njo, da sem jo položila v rodno zemljico s svakinjo. Prej pa, ko je bila še mlajša, je pa ona obiskovala nas. Komaj smo čakali, da je razpokala kovček kakšno čokolado, ki se tukaj še ni dobila. Ja nič ni na večno življenja so minljiva. Če pa imaš lepe spomine na ljudi, ki so ti nekoč zasedali tvoj košček srca, so nezavedno še za vedno notri. Čeprav je prostora še kar nekaj za ljudi, ki zasedajo posebno mesto 012 018
Zemljica pa je že čisto namočena od nenehnega namakanja, sedaj je pa že res čas, da nam sonce podari malo več toplote. Sinoči si je za trenutek bledolična luna ogledovala svoje lice v luži. Takoj po tem, pa se je umaknila za oblake, škoda pa tako je lepa. Mogoče pa bo danes spet posijala s svojo veličino, mogoče... jaz sem namreč večni optimist.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimePet Jul 27, 2018 8:45 pm

Haj

kot vedno tudi ta petek mi je lep. Obiskala me je, hčerka moje žal pokojne prijateljice. Stisne se k meni me objame in pravi; Hvala vam, da mi nadomeščate mojo mami, če kaj rabim se obrnem na vas. Jaz pa nazaj, zakaj pa ne, saj veš, da imam čas zate, tako kot za meni drage ljudi okrog sebe, imam pa tudi voljo in stroj  za šivanje, da ti ustrežem.
Tudi zelo lepo povabilo sem danes dobila 07 res je lep petek 012 zvečer pa še lunin mrk. Kaj hočem še lepšega od dneva, če s tem ne bi bila zadovoljna, potem pa bi bila prekoračena meja razumnega...

Nedavno nazaj sem brala lepe misli. Avtor te lepe misli je neznan: Zemlja je polna nebes! popolnoma se strinjam z njim ...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeNed Jul 29, 2018 8:06 pm

Haj

]023  Primož Roglič 046 da promoviraš po svetu našo deželo, predvsem pa naše lepo mesto Zagorje ob Savi in svoj rodni Kisovec!!!


Ja takole se mi sproščajo čustva, ko gledam garaške napore kolesarjev v klance, doline in ravnine.
Včeraj te nisem obiskala smo malo zganjali turizem, pa je bil dan okrog. Lep je bil, tako kot danes. Samo vročina je taka čudna, vse tišči k tlom. Tudi mrk sem gledala in slikala samo moj telefonček raztegne sliko, da jo ne bom prilepila. So pa včeraj bili za poslastico še utrinki zvezd whistle več, kot lepo...
Do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimePon Jul 30, 2018 8:44 pm

Haj
danes pa poslušam Oliverja Sad kako nam je s svojim malce hripavim glasom lepšal dneve in noči. Ob takih dogodkih se zavedaš, kako so ranljiva in minljiva naša življenja. Odpravil se je v kraljevstvo tišine, ni pa za nas umrl, kajti ko človek umre, je samo oddaljen od nas, umre pa takrat, ko je od vseh pozabljen.
[b]OLIVER POČIVAJ MED ANGELI  girlangel [b]/

Nekaj se trudim pisati, no zgodbo že imam, sedaj moram vse postaviti v red, da bo lepo brati :D Je pa bilo treba danes  sprobati klimo  012 uf kako se prileže...
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeTor Jul 31, 2018 8:59 pm

Haj
kako se prileže gibanje zraka, ki malce ohladi razgreto lice. Res je tukaj vročina, ki so jo napovedovali. Pa kaj, saj je sedaj čas za to. Bolj pa je zaskrbljajoče, če se bo vročina vsako leto stopnjevala scratch
Drugače pa sem danes zjutraj pred knjižnico sedela in čakala, da so jo odprli, še vedno se ne morem navaditi poletnega urnika whistle pa saj ni bilo teško, bilo je lepo hladno, mimogrede pa sem opazovala ljudi, ki so hodili mimo. Vsak obraz je skrival drugačno počutje. Gibi nekaterih odločni in strogi, spet drugi bolj nežne hoje, vsak po svoje pa zatopljen v svoj jaz. Nekdo je verjetno iskal kakšen urad. Spet drugi z izgledom, kot da jim je sreča umrla že pred leti. Pod kupom raznih občutkov pa so se vrata knjižnice odprla, spet sem malo zatavala med police. Danes nisem vzela veliko, bom rajši prej šla po druge study

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeSre Avg 01, 2018 8:09 pm

Haj
sopara, da dol padeš za obvezna opravila so najboljše zgodnje ure, tudi izpostavljati se soncu ni prav dobro. Ja sami se moramo čuvati, če le lahko kaj pripomoremo.
Kako ganljivo slovo od Oliverja, tako kot si ga zasluži. V splitu so ga ljudje pesmijo in baklami pospremili na njegovi zadnji plovbi. Res Ganljivo.
Za danes toliko, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimePet Avg 03, 2018 7:42 pm

Haj
petek 018 moj dan, spet je bil lep, kakor včerajšnji dan. Odzvala sem se prijaznemu vabilu, ki sem ga omenila prejšnjič. S prijateljico sva se udeležili slavnostne seje občine našega kraja. Namreč naša občina praznuje svoj praznik. Res je v naši občini lepo poskrbljeno za nas občane. Dvorana je pokala po šivih. Lepo je videti ljudi v pričakovanju, kaj se bo slišalo in videlo. Bila je podelitev priznanj, ki so romale v prave roke. Potem pa še zabavni program, ki nam ga je polepšal Issac Palma s svojim bendom. Ob njegovem petju se mi je dobesedno nakocinila  koža. Pa kako se trudi, da oživi svoj besedni zaklad v slovenščino 026 Praznovanje, pa se bo z raznimi prireditvami nadaljevalo še dolgo v september. V torek 7.8. 2018 ob 19 uri, pa imamo na ploščadi sredi Zagorja sprejem našega kolesarja Primoža Rogliča. Dodeljen mu je naziv častnega občana, titula pa mu bo upravičeno podeljena na sprejemu. Preko tehnologije pa smo Primoža slišali in videli, tudi preko skypa. Samo upamo lahko, da bo vreme služilo dobremu namenu vseh, ki so se trudili, da so ustvarili bogat program, za vse občane in vseh simpatizerjev našega kraja!!!
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeSob Avg 04, 2018 7:29 pm

Haj
danes sem se malo prej oglasila, ker bom šla kasneje malo pogledati in poslušati nastopajoče na Zagorski noči, ki vsako leto privabi plimo sprehajalcev. To je življenje, ki ga ne smemo puščati, da gre mimo nas. Sedaj bom pa napisala poezijo v rimi, kako vidijo moje oči naše mesto:

Kako lep je Hrastelov hrib,
ko v jutru objame ga meglica
skoznjo pošlje sonce žarkov snop ,
da se ogreje še Gorica

mehak pramen svetlobe
ozaljša tudi Vinsko vas,
ki je našemu mestu v okras

ko sonce dodobra prežene meglice
se prikaže še mesto, ki je še pred kratkim
pred temo skrivalo svoje lice

razgrne veličino cvetočih gredic
v parku na sveže pokošenih zelenic

skrivnostne silhuete vodometov poboža pogled
bele ceste na vse strani, ki peljejo v svet

kako je pri nas
med danes in nekoč
lahko je razbrati
uporabo preteklika
močno je zaznati

na koprenasto noč, na noč praznika
pa plimo sprehajalcev potegne k svetlobi,
kjer je glasba, želja po plesu in svobodi

ne morem drugače živet,
kakor da razmišljam, kot poet
če si človek v zarji z roso si  umije oči
vse lahko vidi v mavrici...


Avtor: marijaur
Tako je moje videnje o našem mestu. Saj vem so še kakšne nianse za postoriti, ampak vsega se ne da naenkrat pojesti, narediti pa tudi ne!
Malce sem se razpisala, pa nič ne de, saj bo.


Do spet  017


Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Avg 06, 2018 7:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeNed Avg 05, 2018 8:17 pm

Haj

včeraj pestro, celo mesto je odzvanjalo v glasbi, takšni in drugačni. Za vsakogar, da najde nekaj za svojo dušo. Pa koliko ljudi, cele družinice, tudi z malimi otroci. To je noč, ki je dovoljeno tudi malčkom in malo starejšim otrokom, da si napasejo svoje očke in dobijo kakšen balon whistle Tudi za varnost je bilo poskrbljeno, zato vse pohvale organizatorju Zagorskih noči. Tudi zjutraj bilo je že vse počiščeno  025 Danes pa čista nedeljska rutina. Pa saj ne more biti vsak dan praznik. Pa saj bodo, kaj kmalu še priložnosti.
Res je škoda, če gre življenje komu mimo vsega, seveda če le zdravje služi, tako kot je treba. Pa tako malo je treba, da si polepšamo vsakdanjik 08

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimePon Avg 06, 2018 7:27 pm

Haj

so včasih rekli, ta je pa dolgocajten in dolg, kot ponedeljek :D pa saj ni nič narobe z njim, samo za svojega ga moraš vzeti. Tudi on včasih, kaj dobrega prinese, samo pozitivne misli moraš imeti, pa je dobro. Tudi delo ti gre lepše od rok. Kljub vročini sem postorila, kar nekaj zadev. Zraven pa še doooolg blum2 pogovor s hčerko 028 Kako sva si različne Mad jaz se bojim kač, kot hudič križa, ona pa si je šla z možem ogledati v Piran razstavo teh plazečih bitij. Saj vem, tudi one, kot vsa druge živali samo živijo, ampak meni, kar kri zastane, ko jih vidim na TV. Ja sto ljudi, sto čudi...
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitimeSre Avg 08, 2018 4:43 pm

Haj dnevnik

včeraj se pa nisva nič soočila. Dan smo izkoristili za potep po Koroški, potem pa še malce čez mejo. Ja imajo pa Korošci res katastrofalne ceste, ponekod je tak občutek, kot bi se vozil po lojtrskem vozu 010 pretrese te tako da postaneš lačen, kar moraš posledično tudi potešiti njam

GANLJIVO, SPOŠTLJIVO, ČUDOVITO, GENIALNI SPREJEM NAŠEGA SOKRAJANA BICIKLISTA PRIMOŽA ROGLIČA  022



Rekla bi, vse v presežnikih. Sprejem in priznanje tak, kot si ga zasluži. On je borec na visoki ravni, ki ne kloni niti pod pritiskom in ravnini, ki je postavljena visoko v gore. Želimo mu še naprej, predvsem zdravja in nadalje posledično temu visoke uvrstitve, kjerkoli bo tekmoval.

Res je lepo v našem mestu 012
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Online
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 25 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 25 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 25 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -