Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeČet Maj 31, 2018 7:11 pm

Haj

a veš dnevnik, danes sem šla preveriti, če je še na našem grobu tisti odpirač, ki ga je pred dnevi nekdo na hitro pozabil, še je bil. Verjetno je lastnik pozabil, kje vse se je nahajal s podobnimi nameni 08
Vreme pa čudovito, skoraj malce prevroče sunny ampak saj nam ni nikoli prav... samo, da ne bi bilo neviht, ki se ob taki vročini prav rade pojavijo. Drugače pa vse v redu, samo odločam se še, katero stranko naj v nedeljo volim 08 Obljub je veliko od vseh vodilnih. Imam pa svoje videnje, do vsakega posameznika. Tudi preteklosti njih so znane. Vse je na dlani.

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimePet Jun 01, 2018 7:52 pm

Haj

obiskala sem referenčno ordinacijo. Vse je v redu, samo od lani mi je nekdo na moje obličje pripopal 2 kg. Sploh ne vem, kako je to mogoče. No ko smo se s sestro Julijo spogledale smo ugotovile, da je ravno sedaj sezona dobrega sadja  in da je to trenutno stanje 010 sem si že skopirala hrano z nizkim glikemičnim indeksom whistle Dobila sem tudi injekcijo za bolj čvrste kosti, no ja saj vedo, kaj delajo. Sem se pa načakala, tako da sem že kar po vročem sončku ubrala pot domov. Čeprav sem rada žensko bitje, bi za danes zamenjala spol. A zakaj, moški se ob obremenitvah vsedejo in čakajo na kosilo ...

Sem pa že zgodnjega jutra nekako prepričana, da danes ni moj petek. Ne vem ali me je vznemiril ta pregled, ali pa je v zraku nekaj takega 08

Čeprav so petki
meni pisani na kožo
se danes počutim,
kot mokra ovca

ne danes pa ni lep dan!

Poskušam z glasbo, pa je že malce boljše ni pa še čisto dobro. Mogoče pa jutri kaže na bolje...
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeSob Jun 02, 2018 3:04 pm

Haj
verjetno je bil včeraj pri meni konglomerat vsega mogočega, potem pa še reakcija cepiva. Me je opozorila prijazna apotekarica, naj se po ceplenju ne izpostavljam soncu, pa sem morala še v trgovino, tako da je tudi to pripomoglo k slabemu počutju 08 tudi danes še ni čisto v redu, pa mislim, da se bom pobrala, saj korenina ne pozebe Wink sem pač pozitivna oseba.
Še bolj pa sem vesela, ko sem danes poslušala oziroma gledala novice lokalne TVja kako uspevajo projekti v naši občini. Močno se veselim skupaj z njihovimi uspehi 022 Sem ponosna občanka našega kraja!!!
Tudi v našem bloku se zadeve urejajo. Za naslednji teden smo s predstavnico sosednjega vhoda sklicale zbor etažnih lastnikov, da se pogovorimo o določenih zadevah. Upamo na zadostno udeležbo girlangel Pa saj je vedno tako, ne more biti vedno slabo, pa tudi dobro ne, samo potrpežljivi in spoštljivi moramo biti eden do drugega, kar pa je še najbolj verjetno, želeti si moraš močno  012 , pa se ščasoma vse uresniči.
Sedaj grem pa  study

Do spet  017


Nazadnje urejal/a Marcelina Tor Jul 03, 2018 7:33 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeNed Jun 03, 2018 7:26 pm

Haj

opravili smo državljansko dolžnost, sem pa začudena, da nekateri mladi vse jemljejo samoumnevno, preprosto se ne udeležijo volitev. Potem pa vsevprek godrnjajo in preklinjajo, kako se
nam godi. Mi vsaj vemo, da smo prispevali svojo odločitev, če pa ni po naših željam, pa lahko samo še girlangel molimo, da bi bilo vse v redu. Smo pa v naši lepi Zagorski dolini v dopoldanskem času do 11 ure, bili na vrhu po udeležbi volivcev :D res pa je, da to cifro udeležbe pretežno rešujemo starejši. Kakorkoli starši smo vzgled svojim otrokom, da poneso te vrednote naprej s sabo v življenje 012 in če teh vrednost ne vcepiš otroku, mu je tudi kasneje vseeno ali gredo na volitve ali pa ne.

Lep dan je bil in se še nadaljuje :D

V upanju, da zmaga moj favorit bye2

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimePon Jun 04, 2018 8:21 pm

Haj

ni zmagal moj favorit, je pa visoko v vrhu  Wink  Prav zanima me, kako se bo zadeva razpletla naprej. Malo že diši po vnovičnih volitvah. Ja kristus božji, koliko strank je bilo, kar ne moreš verjet. Eden drugemu so jemali glasove. Mislim, da bi morali omejiti število strank, ki bi sodelovale na volitvah. Tako pa, po pet nadobudnežev se spravi skupaj, pa je že stranka, ki nekaj na pamet obljubljajo.
Pregledovala sem dve ponudbi, za sestanek našega bloka. Ja, ker mi nekaj ni šlo v račun, sem izvajalca prosila ( po mailu), da pregleda specifikacijo predračuna, da stanovalce ne zavajamo z dezinformacijami. Ja tam kjer je prisoten denar, je treba z ljudmi delati  v rokavicah :D  pa še nikoli ni za vse dobro, halo, kdaj pa naj bi to bilo 010 mislim, da budna sanjam... Že včeraj se je sosed naprdnil, da ne bo nič plačeval, da naj kar SP plača. Ja sem mu odvrnila, saj bo sestanek, pa boste lahko povedali svoje mnenje. Je pa tako, nikoli se juhca ne poje tako vroča, kot se skuha  whistle  

Kako lepo besedilo Čukove pesmi:

Liter vode in poljub
in mejhna doza tvojih obljub
je vse, kar potrebujem na dan
brez tega več živeti ne znam!

Do spet  017


Nazadnje urejal/a Marcelina Tor Jul 03, 2018 7:33 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeTor Jun 05, 2018 7:44 pm

Haj

čiščenje hladilnika, ki mi je grozno opravilo, mi je šlo danes brez problema. Zahvaljujoč pozitivne energije, ki mi trenutno namenjena  whistle . Tudi glede sestanka, imam dober občutek, bomo videli, če me občutek ne vara ali pa je vse le lažna uteha. S pomočjo sosede sem uredila, da dobimo še en predračun, srčno upam, da konkurenčen. Držim pesti, da se vse dobro izteče v dobro vseh nas.
Grem še malo na poezijo...

Do spet  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeSre Jun 06, 2018 7:43 pm

Haj

08 ne vem, če bo kaj konkurenčnega predračuna, lahko je še jutri upanje zadnje umre. Da bi vsaj bilo, kaj haska. Lažje se odločaš, če je več ponudb. Za karkoli se bomo večina odločili
ne bo prav. Določeni, kar računajo, koliko stane material, delo na strehi, ki ni tako preprosto, pa preprosto ignorirajo.
Od izvajalca pa nisem dobila odgovora, da pregledajo specifikacijo predračuna, mogoče pa pride še jutri 08
Upam na vse dobro, da se razreši zadeva, tako, kot se mora cheers

Imam še nekaj za postoriti za zbor, skenirati in printati, da vidijo, da se res dogaja zaradi golobov škoda na strehi.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimePet Jun 08, 2018 7:21 pm

Haj

včerajšnji zbor etažnih lastnikov pod prvo točko, je uspel. Ko sem etažnim lastnikom pokazala slike z naše strehe, smo bili vsi mnenja , da za to investicijo pridobimo, še kakšno ponudbo. V predračunih so bile preveč različne variante in različne ponudbe.
Bilo pa ni tako lahko pri odločanju, za intervencijsko pot in parkirni prostor za invalide bad še vedno ne morem verjeti, kako se dotična družina grebe, da imajo svoje jeklene konjičke pred vhodom. Tudi z dejstvi se ne dajo prepričati, da starejše osebe in invalidne s hojicami ne morejo med avtomobili vijugati. Pa taka mladež dve generacije,  skrbi me vgoja njihovih otrok vnukov, saj zgledi vlečejo. Ko je starejša stanovalka rekla, zakaj imate po dva avtomobila parkirana eden za drugim pred vhodom, da moraš okrog dveh do vhoda? Pa ji odvrne gospa nazaj: A je tako težko okrog hoditi blush joj, joj nisem žaljive narave, pa se nisem mogla zadržati, da nisem posegla vmes in rekla. Veste kaj, malo več srčne kulture in spoštovanja do soljudi bi  že lahko pripomogli, saj ni tako težko biti prijazen do sosedov.
Ne moreš celo življenje živeti, le za svoj ego. Sploh pa seveda kdor ima v sebi tisto majceno žlezo, pod srčkom, ki jo kličemo vest.
Je pa danes petek :D saj veš moj dnevnik. Zgodaj zjutraj sem poslušala, kako se ptice prebujajo. Mislim, da kos najlepše zapoje, verjetno je iz glasbene družine, kakor tudi siničke, dočim pa vrabčki samo oblikuje tone: čif,čif,čif ampak kakorkoli tudi oni so del našega vsakdana whistle
Prijateljica je praznovala okroglo. Kupila sem ji šopek in darilno kartico za v trgovino, da si lahko sama izbere, kar ji ustreza. Kako se je razjokala, ko me je zagledala na vratih. Tako lepo skrbi za svojega moža, ki je zelo ubogi. Učiti ga mora brati in pisati ...  Potem pa smo še obe skupaj v objemu potočile srebrne koralde. Je rekla, sem mislila, da sem pozabljena 012 o to pa ne, pristno prijateljstvo se ne pozabi. Tudi tistih ne, ki so že dolgo v drugi dimenziji. ugotovili sva, da pehanje za materializmom nima smisla. Od danes do jutri ne vemo, kaj nas čaka. Joj sem se razpisala, pa nič zato, bo čez čas lepo brati.
Imam pa danes ob glasbi lepe misli, ki me nosijo sem ter tja. Zgoraj na nebu, pa spet nekaj pospravljajo, pa še nekako jezni so, tako se vsaj sliši. Zabliska se, potem pa zagrmi, da se blok kar strese truce
Tako moj dnevnik za danes toliko, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeSob Jun 09, 2018 9:01 pm

Haj
včeraj pa se je ponekod narava kar razpištolila, ti ti lumpa. Preluknjane strehe, uničene vrtnine, avtomobili, strah v kosteh itd. Pa kako malo časa je rabila, da je naredila  štalo do konca stop
Danes spet ni bil zame lep dan. Neka čudna čustva se me lotevajo, kar pa tudi skriti ne morem. Neprijetni spomini nekje iz podzavesti so priplavali na dan. Guba med očmi se je preselila skoraj med obrvi. Lahko si vlečem lepe misli po glavi, pa ne pomaga. Ne vem, do konca moram analizirati vse skupaj, čeprav je zadeva že stara in jo je čas oblekel že z mahom, pa mi ne da miru. Če jo že za hip premagam, vznikne spet, kot feniks. Skratka čarobnost in romantika se luščita iz mene.
Sem pa kar nekaj časa nazaj gledala na naši lokalni TV oddajo z intervjujem. Gost je bil neki mislim, da misionar. Pa ga vpraša novinar glede ljudi, kako obravnavajo krščanske ljudi. Pa je odvrnil citiram: Nimam rad pobesnelih psov in ljudi tudi ne, ki spominjajo nanje.
Dobro vem zakaj mi je to tako ostalo v spominu. Taki ljudje bi morali upoštevati tisto pikico razuma, ki jo še premorejo od svoje zlobe.
Nad mestom se še sonček obira, verjetno bo danes, ko bo nebo ugasnilo precej zvezd. Bom pogledala, mogoče pa v njih najdem podobo, ki mi vlije uteho...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeNed Jun 10, 2018 8:51 pm

Haj
sem čakala zvezde, tudi videla sem jih, tudi uteho sem našla v nočni žametni črnini. Tako, da sem danes vstala s čisto pozitivno energijo. Samo sopara je pa neznosna, vse tišči k tlom Mad
Tudi dan je bil lep, pri hčerki smo se nasmejali, tako da nimaš časa da bi karkoli drugega razmišljal. Tako uživata s svojim vrtičkom in vsem, kar imata posajeno. Z njima uživamo tudi mi, saj če vidiš, da ti je otrok srečen, si srečen z njim tudi sam.Pa je nedelja okrog...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimePon Jun 11, 2018 6:58 pm

Haj

vroči ponedeljek, pa naj bo tako saj je čas za to. Ne vemo, kaj nas vse še čaka. Počutje v redu, presadila sem kaktus, ki mi cvete za veliko noč. Nekako se mi je obletaval, pa sem mu privoščila novo zemljico, pa tudi nekaj mravljic je bilo notri. Verjetno so tudi te pripomogle, da so na novo rasli lističi odpadali. Kakorkoli upam, da bo sedaj v redu 012
Poskušam napisati en jambrek, ideja je ...

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeSre Jun 13, 2018 7:37 pm

Haj

včerajšnja huda ura je tudi nam vlila strahu v kosti. Joj kar naenkrat je završalo, zapihalo potem pa hušššššššššššš toča Shocked O ti svet, kaj se vse dogaja. Včasih si mislim, če se tako hitro toliko vode naenkrat skup spravi, da se svet malo prekucne pa voda čez pljuskne. Še vedno bo obveljala teza, da je narava samosvoja gospa, samo s tem dejstvom, da ona nosi hlače. Ne pusti si drezati v nedrje in vsepovsod, kjer njej ne paše, stavek se zaključi s klicajem!
Na srečo nam ni storila hudega, bilo je čisto na robu, da potok ni prestopil brega. Tako da sem dežurala, kdaj bo treba avto odpeljati iz garaže. Slabše pa so jo odnesli v sosednjem kraju 01
Danes pa sem neprestano gledala satelitsko sliko na BIRNA VAS-Zevs. Kako nazorno pokaže, kje se nahajajo in kam so namenjeni nevihtni oblaki. Kar malo se človek oddahne, ko vidiš, da se je oblak odpeljal spodaj našega kraja in se z zmanjšano močjo odpravil naprej.
Ja privaditi se bomo morali na vremenske ekstreme in sami zaščititi svojo imovino, kar se da.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeNed Jun 17, 2018 8:05 pm

Haj moj dragi dnevnik
najino snidenje se je zavleklo vse od srede. Tako so mi minevali dnevi, da ne moreš misliti. Vreme iz ene skrajnosti do druge, potem gorska kolesarska etapa po sloveniji 022 bravo naš Primož Roglič in vsi, ki se s skrajnimi močmi vzpenjajo na vršace. Kakšen pogum in zanos, smo gledali prenos po TV, kako lepo je gledati s ptičje perspektive domače kraje. Potem krajši izleti, čez vikend pa obisk drage osebe in tukaj je že skoraj konec nedelje. Ni časa za dolgočasenje, med sprehodi čutim opinjajoč občutek svobode, moja domišlija pa leta, nekam pod nebo whistle Kadar pa vetrc nežno boža drevesa, da se rahlo priklanjajo in te pozdravljajo je pa sploh občutek, da lebdiš. Lepo je človeku, ki ima v svojem spominu imena, ki mu zasedajo posebno mesto. Tudi to človeku lepša življennje, vsaj meni.
Tako nogometa ne gledam imam pa vedno pri sebi mojo prijateljico, seveda knjigo study trenutno prebiram Toneta Pavčka in njegovo poezijo Domu in Rodu. S kakšno ljubeznijo do svojega rojstnega kraja Mirne Peči je opisoval ljudi, bregove in doline. Res prijetno branje, najlepši pa je med drugimi njegov verz: Bogat si, če imaš dom. To pa je, kot pribito. Tudi stari rek pravi: Ljubo doma, kdor ga ima, kdor ga pa nima, pa zagotovo nekaj ne štima.
Toliko za danes, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimePon Jun 18, 2018 7:35 pm

Haj
sem vesela, spet sem nekaj uredila, čeprav še ni dokončno realizirano. Pa bo, imam dober občutek.
Tudi ponedeljek mi je zdrsel mimo, joj, joj ti dnevi so mi kar prekratki. Ampak ni panike, je rekel vojak Švejk vse počaka za jutri biggrin . Sicer je pa tako, če hočeš vidiš delo, če pa se malce potuhneš je pa tudi dobro. Spet je bil lep dan.
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeTor Jun 19, 2018 8:43 pm

Haj

nič posebnega, kar tako samo lep dan mi je bil. Zgodaj v trgovino potem pa, cel dan sem nekaj brkljala po stanovanju, pa malce na balkon, pa hčerkin obisk 028 prejšnji teden jo je položill ev virus, da je bila malce prizemljena 012 no v nedeljo je bila že boljše volje, smo že nabirale solatko.
Včasih ne vem, kaj se mi dogaja, samo zasanjana sem in vse se mi zdi v cvetju. Zvečer se z neba nasmihajo in utripajo zvezde , ki se gredo skrivalnice med oblaki. Mogoče vpliva name poezija Pavčka, lepe misli, glasba in prisotnost ljubljenih oseb. Ja to bo, pa naj še trajaaaaaaaa...
Zaliti sem šla še travico pred blok, da ne bo rumenela. Škoda je vode, ki mi ostane od pranja solatke. Sem mislila, da bo dežek pa ga ni, pa tudi če je, pod balkone ga malokrat zanese Mad

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeČet Jun 21, 2018 7:15 pm

Haj

včeraj te nisem obiskala, sem te pa danes spet. Končno sem včeraj našla čas in šla iskat seme za travo. Prijazni gospod mi jo je dal in naročil, kako naj ravnam, da bo najbolj učinkovito. Če si prijazen in spoštljiv do soljudi, tudi ni težko prositi za kakšno stvar. Zalivati je treba je poudaril, saj zalivam sem odvrnila, pa je tudi že boljše, če bo še kaj semena, bo pa še boljše. Na nekaterih predelih že raste puhec, kot pri dojenčku laski mocking Tudi v sosednji vhod ga bom dala, sem že napisala njihovi predstavnici, kje se dobi seme, voljo morajo imeti pa svojo :D

Jutri pa spet moj petek, tudi v knjižni hram grem, da si naberem nov arzenal za mojo dušo.
Danes je solsticij najdaljši dan v letu. To se pravi, da se po tem dnevu, dnevi že krajšajo  scratch

Do spet  017

p.s. Končno je Donald popustil, da ne ločujejo otroke emigrantov od staršev.
Moj mož, je bil ravno tako med vojno star 6 let dobesedno iztrgan od nemškega vojaka materi iz naročja. Ko je to videl, je s čudnim pogledom samo rekel: Poglej, tako so delali z nami. Groza, da se še v enaindvajsetem stoletju godijo take stvari 01 Če on ne bi imel takrat zraven 5 let starejše sestre ( žal že pokojne ) , ki ga je vseskozi varovalaga ( po zaslugi matere Poljakinje je govorila nemški, poljski in francoski  jezik ) ga verjetno danes ne bi bilo. Dolga žalostna zgodba...
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimePet Jun 22, 2018 7:03 pm

Haj

moj petek, že navsezgodaj me pokliče vnukinja in me vpraša: Kaj misliš, koliko sem pisala v ponedeljek zadnji izpit pred magisterijem? Skoraj sem bila prepričana, da ga je uspešno opravila, pa ji odgovorim. Veš kaj srce, moje srce je nekaj časa v grlu, potem pa se prestavi v spodnji del telesa. Najprej smeh, kar mi je dalo vedeti, da so moje slutnje pravilne, potem pa odgovori, ja samo z devet. Meni pa solze veselja po licu. Tako sva bila oba z možem vesela, da ne morem napisati. Pridna je vseskozi študija 07 , v njenem šestindvajsetem letu pa konec avgusta opravi še magisterij pa bo konec. No v smehu pravi, še ne vem, mogoče se bo še kaj našlo.
Tudi moj hram sem obiskala, s tem sem združila prijetno s koristnim. Nekaj opravkov še za blok na SP. Spet sem si izbrala knjige, nekaj še za bralno značko, nekaj pa po mojem izboru.
Sonček je pa danes bolj na bel recept :D to je tisti, ki zdravila sam plačaš. Pa saj ni čudno, včeraj je bil najbolj oddaljen od naše ljube zemljice. Zdaj bo rabil nekaj časa, da se nam približa. Tako to je, nič se ne da spremeniti in tako je tudi prav. Ni dobro, da ima človek vse v svoji oblasti.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeSob Jun 23, 2018 7:41 pm

Haj
o brrrrr kako se je ohladilo, kar verjeti ne morem. Ampak tudi današnji da je lep. Eno knjigo sem že prebrala saj ima samo 186 strani. Tako luštna je: Dedu za petami, avtorja Arto Paasilinna tudi ta je med izborom za bralno značko mocking čeprav sem 5 obveznih že prebrala sem našla med njimi še 4 z zanimivim naslovom, ki me pritegnejo. Dopoldanski izlet pa se je končal s kosilom na prostem njam nadevani lignji z zelenjavno prilogo. Oh kako se prileže, ko ti servirajo na mizo biggrin doma imaš pa že pomito in pospravljeno whistle
Nekaj pokašljujem zjutraj pa sem imela ježeka v grlu. Takoj sem ukrepala, olupila sem česen in ga počasi grizla. Jooooj, kako je hud, jezik mi je kar otrpnil. Je rekel moj mož, da naj ta naravni antibiotik večkrat dam v usta 010 saj veš dnevnik zakaj ... pa veš kako se zraven nasmiha Wink

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimePon Jun 25, 2018 8:53 pm

Haj

dan za branje in zdravljenje prehlada. Še spanec je bil moten zaradi kašlja. Sploh ne vem, kje se človek na hitro prehladi Shocked Res pa je mocking , da rada hodim bosa tudi po balkonu, kar mi velhementno očita moja boljša polovica. Pa nič ne de, ko je dežek padal sem smuknila na balkon in kot majhen otrok brodila po mokrem. Kako lep občutek dotika bose noge po luži. Res je, da v svojem življenju ne glede na leta ohranimo v sebi otroka, tudi to je lepo. Jaz to večkrat naredim :D

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeTor Jun 26, 2018 7:58 pm

Haj

prijetno druženje z bivšimi sodelavkami in predstavnico muzeja, za katerega smo lansko leto pisale publikacijo od naše firme, kjer smo do upokojitve služile svoj vsakdanji kruhek. Gospa Nevenka je povedala, da je bila zelo zadovoljna z našim prispevki v obliki priznanj, priročnikov iz leta 1975, raznih polizdelkov, slik itd., ki smo jih prinesle na v pogled obiskovalcem muzeja. Le te pa nam je danes vrnila. Spet se je zaključilo eno poglavje v mojem življenju. Tako to je nič ni na večno. Smo se pa bivše sodelavke zaradi te naloge spet prijetno družile, kar pa je tudi nekaj vredno. Vesele smo, da smo v zasluženem pokoju, kajti nemalokrat smo bile priča določenim delavkam, ki so izsiljevale s svojim hipohonderskim vedenjem bolniški stalež. To so dejstva in o tem imam svoje mnenje kakor tudi o dodelitvi inavalidskih upokojitev...
Drugače pa bolj vremensko, saj ne veš a dež pada, ali se odloča, da bi padal 08 nekako aprilsko je vse skupaj. Jutra pa so se dodobra ohladila, tako da je prijetno, ko se odeneš pod blazino 012

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeČet Jun 28, 2018 7:55 pm

Haj

sreda šššššššššc mimo :D danes pa ni nič boljše, kar naprej se mi nekaj dogaja. Skoraj tako se počutimo, kot jeseni ob tem vremenu, saj ni čudno, če nase nadeneš premalo oblačil , takoj začne hripati glas meni pa še ob čiščenju nosu, rada priteče kri. Danes mi je že dvakrat. Bog ne daj, da bi me kdo malo kresnil po štrlečem delu obraza 010 Tudi sluh se zmanjša, pa mi moji ne verjamejo 010 kakorkoli če je ženska prehlajena, to ni nič. Sprašuješ me dnevnik zakaj ne? Ja zato, saj vse postorimo ne glede tudi če nam kaj pofali, tako da ostali tega sploh ne opazijo, ali pa se sprenevedajo 08 Ja malce heca pa že mora biti.
Me pa resno skrbi moj muzo se je spet nekam preselil, ali pa je videl, da imam z našim blokom preveč dela. Pridi moj muzo, duša mi hoče nekam pobegniti, prinesi mi nazaj moje kapljice miru, ki sem jih imela pred nekaj časa. Jutri bi si morala polna luna ogledovati svoja polna lička v lužici. Pa ne vem, kako bo, ali ji bo uspelo skozi oblake zasijati do zemljice. Bomo videli...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimePet Jun 29, 2018 7:39 pm

Haj

nebo se je razsvetlilo, tako da si bo boter mesec lahko ogledoval svojo lepoto, tako kot v drugih, tudi v našem potoku, ki tako nedolžno teče mimo nas 012 Ja spet se me oprijema romantika, kaj misliš dnevnik je to narobe scratch Ah mislim da ne, boljše to kakor, kakšne grde zlovešče misli, ki jih nekateri, kakor slišim, kar takšne izmišljene  kasneje razširjajo po spletu, ki ti dobededno podhladijo možgane, ko jih izveš. Včasih so to neverjetne strupene okužbe klevet in mračnih obtožb. Joj kam me je zaneslo, še dobro, da nisem nikjer prijavljena, da bi se s tem obremenjevala, kajti zelo me boli krivica, tudi kadar se drugim dogaja.
Tudi današnji dan mi je lep, saj veš dnevnik petek. Kljub dežju sem zalivala posejano travco pod balkonom, kamor dežja ne zanese. Tudi sanje se mi motajo po mislih. Ne vem, kako naj si jih razložim, ker sem vraževerna precej dajem nanje. Danes zvečer pa se bo moj pogled sprehajal po nebu 018

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeTor Jul 03, 2018 12:31 pm

Haj moj dnevnik

dolgo sem te pustila na suhem mocking ne nisem pozabila nate, samo tudi zate včasih zmanjka časa, kot za vse drugo. Sobota potep, nedelja piknik pri dragi hčerki in njenimi. Ko se najemo, pa še kartamo, joj koliko smeha ... do solz, kar pri meni, hčerki in vnukinji ni teško doseči. Pravijo, da imamo zelo majhen limit za dobro voljo :D dobra volja se skriva že v človeku, samo vzvod mora biti, da se aktivira potem pa hahahaha ...
Včeraj pa v Radomlje na servis avtomobila ( skoraj 4 ure), potem pa še na registracijo. Pa je bil dan okrog s tem, da se je najin proračun zmanjšal za precej evrčkov( sedaj pa čakava upokojenski regres  mocking ). Samo če se hočeš, kam zapeljati moraš posledično računati tudi na ta strošek. Pa ne boš verjel dnevnik, ko zjutraj v avtomobilu zasuknem ključ se prižgejo vse lučke na armaturi, zraven pa še od akomulatorja. Panika, kaj sedaj, še dobro, da je imel sin dopust. S klemami  smo ga oživili. Potem pa je sin s svojim avomobilom peljal pred mano, da sva vozila eden za drugim, če bi mi avto slučajno na lepem ugasnil scratch ja,ja se dogaja, ja ni kaj,  nič ni na večno 08 razen naše lepe zemljice, pa še to je vprašanje, če se bomo tako mačehovsko obnašali do nje.

Drugače sem v redu, tudi vreme me ne moti, si mislim že mora biti tako. Samo pogrešam pisanje, kar ni čudno, če imam druge skrbi, ne morem zraven še sestavljati lepe misli. Kar pa ni rečeno, da se mi ne podijo po glavi whistle
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeSre Jul 04, 2018 8:53 pm

Haj

nič kaj nevsakdanjega, čista rutina čez cel dan. Poskušam napisati poezijo, pa mi nikakor ne gre in ne gre. Besede se nočejo splesti med sabo, pa sem jim vdihnila zgodbo tako, da ni zadovoljnega odtenka na ekranu. Je nekako tako kaotično napisano. Ko že mislim, da sedaj pa bo, mi beseda nežno lebdi vzraku 08 saj bo, če ne danes pa jutri, saj je tudi še en dan :D

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9953
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitimeČet Jul 05, 2018 7:00 pm

Haj

lep dan, kljub temu, da sem se vrgla na delo, vse mi je šlo po maslu. Tako je to, ni težko kar se mora, imaš pa potem dober občutek, da si postoril tisto, kar si si zamislil. Na nebu, pa se še obotavlja en majhen delček naravnega zemeljskega satelita. Kako lepo se vidi, ko še ni prebujena jutranja zarja ... Res je lep svet in vse okoli njega ...
Vročina pa ni ta prava, zrak dobesedno cvrči od napetosti in čaka, da se zberejo oblaki in ustvarijo kakšno nevihto. Je že res, da cvetje odnosno vsa flora in favna rabi in pogreša jutranjo roso. Ampak samo roso ne hudih neurij, ki se večkrat zadnje čase dogajajo. No ni daleč od tega, zgoraj na nebu se že zbirajo temni oblaki, za spremljavo pa imajo glasbo, ki se igra samo po bobnih s svetlobnimi znaki stop

Grem gledat na arso, Birno vas, kaj se obeta naši dolini...
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 24 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 24 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 24 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -