Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimePet Jul 07, 2017 7:25 pm

Haj

petek naj bi bil moj dan, ampak ko sem hotela spraviti idejo za poezijo na papir enostavno ni šlo 08 moj muzo je verjetno odšel na dopust. Pa saj bo, mesec je že skoraj v vsem svojem sijaju in takrat začne delati mozeg Wink
Drugače pa je vse v redu, se pa spomnim včerajšnjega dne, točno ob 19 se je zatreslo, s stolom vred me je malce prestavilo. Potres je bil tukaj v bližini 8 kilometrov jv, z 2,8 magnitude.To je bilo tako hitro, kot strela z neba. Kako naj potem človek še v tistem času zapre plin, izključi elektriko, pobere važne dokumente, zapre vodo itd. Tako svetujejo strokovnjaki. Ja če bi bilo najavljeno v naprej, tako pa tisti šok in strah, ki ti ga požene potres v kosti, na hitro potuhtaš, kam bi se skril Shocked
Bom pa danes poskusila, če je prišel moj muzo nazaj, če ne pa kakšen drug dan.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeNed Jul 09, 2017 8:01 pm

Haj

včeraj se neisem oglasila, ker smo se potepali, popoldan pranje, potem branje in ko je bilo perilo suho še likanje. Vse sem postorila, kar sem imela v načrtu. Vsake tri tedne imam na vrsti za čistit stopnišče. Okno mi je pomil sin stopnice pa sem pometla in pomila sama. Ne morem verjet, kako hitro minejo trije tedni Shocked pa ne zaradi tega, da se mi ne bi ljubilo čistiti, sam čas me moti, prehiteva vse okrog sebe diablo

Danes pa lepo v stanovanju ohlajenem s klimo( hvala M.L.), skuhala nedeljsko kosilo. Popoldne  po opravljenem delu, lepo na kavč s posodo vode s soljo in namakala in telovadila v njej  roko.  roka se mi lepo obnavlja. Aja dopoldne po tuširanju in umivanju glave, sem se na balkonu malce posončila in pustila, da mi je sonce malo posvetlilo lase. Moji lasje niso zahtevni, za ne vem kakšo nego. Zaenkrat so še čisto v redu. Tudi moja frizerka, se rada ukvarja z njimi, zmasira mi lasišče, lase postriže na paža pa je urejeno Wink
Danes pa mi ušesa razvajata Andre Rieu( Naghtigale serenade ) in Michel Pepe ( In paradisum ) s svojo čudovito glasbo. Kar ne morem se je naposlušati. Jutri, bom pa šivala, nabralo se je nekaj malenkosti, pa nimam rada, da se mi preveč nakopiči. Lažje je, če sproti ponarediš, nekaj pa imam tudi od sosede, zakaj pa ne, če lahko. Roka roko umije rit pa rit ....... biggrin nikoli ne veš, kdaj boš koga rabil 012
Joj, kašen direndaj je v Hamburgu. Ne vem zakaj je tega treba. Vem kapitalizem ni nikomur všeč tudi meni ne. Samo a ne bi se dalo to na drug bolj miren način  protestirati. Uničujejo vse po vrsti. Vsi skupaj bi morali poslušati več lepe glasbe, ne samo ob božičnih praznikih, potem bi mogoče lepše razmišljali. Saj glasba bogati življenje, njen dotik pa ti umiri dušo.
Do spet  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimePon Jul 10, 2017 9:20 pm

Haj

Vse sem uspela ponarediti, zašiti biggrin že res, da traja dalj časa ampak gre. Tudi rokca se s tem ragibava. Pa še nagajalo mi ni nič. Res je bil lep dan, zadovoljna sem z njim. Pravijo, da bo vroče tudi ponoči Rolling Eyes ja nič bo treba potrpeti pa pika. Saj ne more biti vedno vse v redu. To je narava, to je življenje, ki smo si ga izbrali na tej zemljici :) na tej lepi modri pikici, kot sem videla v soboto na TV ko je prikazovalo vesoljsko postajo in astronavte na njej. Kako lep razgled je od tam gor.
Uf me je zaneslo, rada pogledam takšne dokumentarce o vesolju. Ne vem zakaj me tako fascinira, no nek razlog že mora biti. Skoraj prepričana pa sem, da v vseolju nismo sami. Pa strah me tega tudi ni. Saj sem človek, ki nikomur noče nič slabega, tako da bi, če bi prišel kakšen vesoljček verjetno začutil mojo pozitivno energijo blum2 vem bere se smešno ampak tako razmišljam. Čeprav sem imela v svojem življenju, kar precej slabih izkušenj, pa še vedno ostajam naiva. Moj mož mi pravi, da ne bom nikoli zrasla biggrin včasih pa mu dam tudi prav, čeprav tega ne ve mocking
Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeTor Jul 11, 2017 8:46 pm

Haj
spet je en vroč dan za nami, zato sem se zgodaj zjutraj odpravila na polurni sprehod. Lepo zmerno v bližnji hrib, potem za mojega možička v lekarno, nakar še v trgovino, samo po 3 malenkosti. Doma sem bila že ob pol9 uri. Takrat pa je sonček že svoje žarke pošteno naravnal v blok. Potem pa hitro v hladovino v stanovanje na balkon na zahodni strani, da zaužijem moj zeleni čaj. Uf je dober, sedaj ga imam s priukusom mete. Ker imam kronični gastritis mi želodček lepo pomiri.
Ko pa sem se vračala iz trgovine sem srečala dekle, ki je na povodcu peljala dva psa. Eden mi je tako všeč, da sem jo prosila, če ga lahko pobožam. Dovolila mi je,ko pa sem se ga dotaknila me je pogledal, tako žalostno, kot bi prosil, naj ga vzamem v naročje. Bil je pasme baset  Moj dragi dnevnik - Page 14 Baset joj kakšna ušesa, kot žamet. lastnica pa pravi veste, je tako scrkljan, verjetno bi šel kar z vami domov biggrin drugače se psov bolj, kot ne izogibam, tega pa sem enostavno morala pobožati. Tudi za takšne drobne trenutke, ki so mi namenjeni v življenju sem zadovoljna. Saj nikoli ne veš, kako bo pa jutri .....

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeSre Jul 12, 2017 7:47 pm

Haj

je že sreda, o kako hitro minevajo dnevi. Danes nisem imela prevelikih obveznosti. Bila sem vesela obiska, dobra prijatelja sta mi prinesla domače pridelano zelenjavo. Jaz jim za povračilo, kaj zašijem, tako se zadeva skompenzira 012 da nismo dolžni enden drugemu. Res se pozna okus domače zelenjave od tiste v trgovini. Srečna sem, da imam takšne prijatelje. Tako, da sem danes imela za kosilo zabeljen stročji fižol s krompirjem, jutri pa bodo nadevane bučke njam moja moška malce vihata nos, ampak se ne sekiram dosti 08 zakaj bi se pa morala mocking Ja ali zaznaš moj dragi dnevnik kanček zlobice, verjetno takole se malce maščujem, za kakšno zadevo, pa če tudi je že dobila bradico :D je pa tako, vedno je v hladilniku kakšen namaz, da ni treba biti lačen.
Mi je pa sinoči, kar na hitro veter pometel z okenske police, velikonočni kaktus. Danes zjutraj sem čistila zemljo Rolling Eyes Sem mislila, da ne bo tako hudo pihalo, potem pa kar naenkrat šuuuuuuuuuš in pok, pa je bilo. Na srečo je že odcvetel. Sem mislila pripeti sliko, ko je cvetel pa je prevelika  lol2
Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeČet Jul 13, 2017 7:41 pm

Haj

spet en lep dan, prišla je hčerka in mi prinesla zelenjavo iz  svojega vrta. Čeprav ne preveč profesionalen pa vendarle je vesela svojega pridelka. Naklepetale smo se, skupaj naredile zdrobove žličnike,( ki jih je potem odnesla domov ) za nas pa smo skuhale druge :D Vedno kadar jih je delala niso bili mehki, danes pa jih je delala po mojih navodilih. Zelo lepo se priležejo k zelenjavni ali pa goveji  juhi, seveda skuham jih posebej, potem pa jih dodam vsakega posebej na krožnik kjer je že juhica njam
Hčerka ima sedaj  počitnice, pravi da še kar nekaj časa traja, da se ušesa ohladijo od otroškega direndaja  06 rada ima svoj poklic, odločila se je že v 5 razredu osnovne šole, da bo delala z otroci. Tako kot hčerko, tudi sina ( dipl.ing. strojništva ) nisva z možem silila kam naj se vpišeta. Oba sta danes zadovoljna s svojim poklicem, midva z možem pa tudi.
Vreme pa je danes luštno, ravno pravšnje ni prevroče ni premrzlo 010
No jutri je pa spet moj dan - petek, bom videla 08
Ti pa prišepnem dnevnik, danes nisem prestavila zaznamka na koledarju mocking

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimePet Jul 14, 2017 8:37 pm

Haj

ja dober dan mi je bil namenjen, no ni ga še konec pa vendarle. Poklicala sem ZD v našem kraju povprašala po čakalni vrsti za fizioterapijo in dobila odgovor: Ja gospa prinesite napotnico in zdravstveno kartico pa bomo uredili. In ne morem verjet na vrsti bom že 7.avgusta Shocked Bom kar izkoristila fizioterapijo, tam so strokovnajki, ki imajo drugačne prijeme, kakor so od gospodinjskih opravil. Danes mi je pokazala že nekaj, kar zahtevnih vaj. Namreč palec še kar nekako vstran štrli, jasno je rekla fizioterapevtka, saj ste ga imeli 6 tednov v mavcu. Sedaj bo treba z njim delati, pa ne v rokavičkah, ampak malo bolj na grdo 011 sama sem že poskusila tisto vajo, pa se mi oči, kar malo zasolzijo Surprised no saj nisem tako cmerava, malo heca pa že mora bit. Tako, da bom lahko v sredo kirurgu poročala, da bom v kratkem izkoristila fizioterapijo. Če bi slučajno kasneje bilo kaj narobe, bi si sama verjetno očitala.
Drugače pa vse po starem. O ne danes sem pa pekla metovo potico z ocvirki. Meto mi je prinesla hčerka ostalo sem imela doma, tako da se mi zdi, da je brez stroškov 010 Uspela mi je, skorjica lepo rujavo zapečena, sredica pa se topi v ustih. Sama uporabljam kvas GARANT za vzhajano testo. Zelo je prikladno, ne rabi dolgo vzhajati, okus in način priprave pa je ravno tak, kot z navadnim kvasom. Sicer pa so na vrečki navodila. Meni res vedno uspe cheers

Do spet 017 bye2

p.s. Sem prišla še nazaj, ne morem se zadržati: Bavčar še ne gre v arest fool ALELUJA stop to pa je naše sodstvo 07
Tako zdaj pa grem sem si malo olajšala dušo blum2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeNed Jul 16, 2017 8:06 pm

Haj

včeraj se je vrnila vnukinja iz Pirana, kjer je s skupino urejela zelo staro knjižnico. To je namreč tudi njena profesija, saj je v drugem letniku magisterija bobliotekarstva. Zato se nisem oglasila pri tebi. Poslušala sem jo z odprtimi usti, knjige so bile stare tudi iz 15tega stoletja. Pa od leta 1700 in tako naprej. Mislim da iz leta 1750 pa je v orokavičeni roki imela knjigo italijanskega založnika in sicer z naslovom Potovanje v središče zemlje Julesa Verna. Malo mlajša knjiga pa je tudi fascinantna in sicer knjiga Petra Pana. Drugače pa so knjige bolj sakralnega značaja. Nekaj je napisano v gotici, nekaj v latinščini itd. Pokazala je tudi slike, zelo zanimivo. Vprašala sem jo po vonju teh knjig, pa je rekla, da ni nič kaj prijeten. Meni so namreč všeč knjige in njihov vonj, ki so že ,malo starejšega datuma in imajo liste že malce porumenele. Doma jima vnukinji in hčerki zet ureja posebno sobo, kjer bosta imeli bukvarno.
Danes pa je dan spet hitro minil, šli smo na kosilo v bližnji lovski dom, pa sem lepo dopoldan že vse zlikala in pospravila. Hihihi spet mi ni bilo treba pomivati posode biggrin včeraj pa jo je mož 07
Smo pa že sredi julija, v sredo pa spet h kirurgu Shocked močno upam, da bo sedaj dobro in z njihove strani zdravljenje končano.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimePon Jul 17, 2017 8:04 pm

Haj

ponedeljek bi človek rekel, da mi je dolgčas pa še zdaleč ni tako. Se dogaja. Ti povem v sredo ali četrtek. Namreč v sredo imamo zbor etažnih lastnikov obeh vhodov ( 30 et. last. ). Na občino je prišla pritožba zaradi označbe parkirnih mest. Ker pa mora gospod na občini upoštevati pritožbe, kar je povsem normalno, bomo s podpisi zahtevali, da se to uredi. Zelo je nekoga ganilo, da ne more imeti pred vhodom po več avtomobilov. Sami mladi ozkosrčni ne razumem, da je tako malo spoštovanja do starejših. Jaz menim tako, premalo srčne kulture, vesti in preveč egoizma je v določenih ljudeh. Škoda, da je zaradi plehovja takšna zmeda in zamera.

Sem pa danes spet naredila bučke, patašonke sem panirala in cvrla. V sredino med dve plasti bučk, dam še košček mehkega sira njam potem pa jih ko so pečene, navlažiš z limonico njam pa seveda jih, ko so pečene še dobro s papirnatim prtičem popivnam. No naslednji obrok z bučkami bodo pa polpeti. Dokler se moje dva fanta ne bosta postavila po robu zaradi bučk, bom na vsake tri dni naredila nekaj novega drugačnega mocking Bom videla, koliko časa bo to trajalo whistle

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeTor Jul 18, 2017 8:42 pm

Haj

kar znosna vročina, posebno zgodaj zjutraj, ko sem se odpravila na daljši sprehod, prijetno s koristnim, drugače pa skoraj nič novega. Mogoče rahle priprave na jutri. Pa na računalniku imam težave oziroma na yahooju, mailov mi ne odpre. Menda so neke težave 08 bomo videli jutri. Odtipkala sem svoj password pa mail kar naprej zavrača. Pa jutri.
Tako da bo zadanes to vse.
017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeČet Jul 20, 2017 8:06 pm

Haj

včeraj je bil pa zelo pester dan. Dopoldan pri kirurgu ampak tam je bilo vse v redu. Tam so mi zdravljenje zaključili, slika je bila brez bp. Samo po potrebi naj bi se oglasila, kadarkoli bo, bo prekmalu 012
Ampak ob 18 uri, je bila pred blokom nevihta v izmenjavi ostrih besed. In vse to zaradi tega, ker bi rade imele določene osebe avto točno pred vhodom. Skoraj pred stopnicami. In to so stari ljudje reci in piši okrog 50 njihovi otroci, ki pa se pripeljejo, pa okrog 30 in 25 let. Žalostno in nerazumevajoče za starejše, ki nas je večina v bloku. Kot jesihar clapping je gospa zagovarjala svojo tezo, da pač nimajo ostali bloki parkirca za invalide pred blokom, zakaj ravno pri nas. V bloku pa imamo tri stranke, ki imajo invalidske izkaznice.
Mi imamo na srečo garažo, sin pa ima avto tudi zunaj, nikoli pa ga ne pušča pred vhodom, ravno tako ne hčerka in vnukinja, ko se pripeljeta k nam, kadar pa vse skupaj pripelje zet, pa sploh pusti avto na bližnjem  parkirišču ob zapuščeni firmi. Pravi zet, meni ne bo nihče risal hiroglife po avtomobilu, kot se dogaja tukaj pri vas.
Pa ne morem razumeti ljudi, zakaj ne bi bilo enega kompromisa, lepo bi rekli: Oprostite sosedje nismo vedeli da je to moteče za vas, od sedaj naprej bo drugače. Ne nasprotno, danes so spet pripeljali na dvorišče 3 dolge pasate in enega motorja zanalašč, tako kot je gospa obljubila včeraj. Kaj vse so sposobni ljudje storiti, za svoj prav. Da pa je ostala sama pri glasovanju med 30 etažnimi lastniki, ji pa najbrž tudi ni lahko, samo mož ji je stal ob strani, kar obžalujem, samo vsak ima pravico razmišljati s svojo glavo in po logiki, kakor se mu zdi prav. Tako, da sta proti označevanja boksov glasovala samo en najemnik in omenjena gospa.
Sklep bom posredovala, ko zapisnikarica napiše zapisnik na SP in na Občino, kakor je bilo domenjeno. Sedaj zadevo urejam za oba vhoda, ker je predstavnica sosednjega vhoda danes odšla na dopust. Zakaj pa ne, saj se da tudi lepo pogovarjati, če si le zadosti kulturen. Verjetno so vsepovsod takšne in drugačne tegobe, teško je uskladiti vse želje in pričakovanja, če ni posluha stop

Do spet 017 bye2

p.s. Tak dan pač ni lep, če bi rekla da je,whistle  bi se ljubeznivo zlagala
Aha sem pozabila, z računalnikom ni bilo nič narobe, samo posodobiti sem morala geslo, pa se mi je takoj odprl okenc z maili yahoo
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimePet Jul 21, 2017 8:21 pm

Haj

danes je boljše počutje, nisem več pod vtisom predvčerajšnjega krega. Je že tako, vsak naj nosi svoje breme na pukli. Kar si je zakuhal, naj sam tudi poje. Mogoče se bo gospa spametovala, ali pa tudi ne. Kakor hoče, jaz sem se hotela z njo pogovoriti pa ostaja na svojem bregu, da je zemlja občinska in da ima pravico parkirati kjerkoli hoče in kdorkoli hoče, da pač plačuje cestno takso. Pa to plačujemo vsi, ki imamo jeklene konjičke, tukaj se gre za moralne vredote, ki pa so za njo španska vas. Žalosti me, ker vse te vredote prenaša na svoje otroke in vnuke. Zgledi pa vlečejo. Škoda v bloku imamo dve takšni osebi. V sosednjem vhodu so odstranili predstavnico, ker je delala takšno štalo okrog vsake malenkosti, skratka obnašala se je oportunistično. To pa niso najboljše vrednote za osebo, ki naj bi delala v korist ostalih stanovalcev.
Danes sem že vlagala, kumarice, sladke feferone in naredila paradižnikovo mezgo. Ni mi hudega, saj sem lepo v ohlajenem stanovanju. Za kosilo sem imela pa riiiiiiiiibe njam to je hrana za mene.
Tako pa je spet dan naokrog, tudi dan sem lepo izkoristila, pa tudi lep je že bil, saj gre že vse bolj ali manj po starih tirnicah Cool

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeSob Jul 22, 2017 9:04 pm

Haj

ker je naši zapisnikarici zatajil tiskalnik, sem po njenem osnutku zapisala zapisnik z zbora etažnih lastnikov jaz. V ponedeljek ga posredujem naprej na SP in na oddelek javne uprave na občino, da se zadeva enkrat za vselej zaključi. Je pa danes spet bil vroč dan, sem bila zadovoljna, da je šel sin z mano v trgovino, je rekel mamca, kaj bi sama vse nosila, saj vsi rabimo potrebščine 07  Popoldan po kosilu sem na kavču s knjigo v roki zaspala mocking  saj je bilo v stanovanju lepo hladno biggrin Ježešna, da bi imela slabo vest zaradi tega neeeeeeee sploh ne, ko sem se zbudila mi je bilo jasno, da sem to potrebovala, saj sem se potem zelo dobro počutila biggrin Še sedaj sem vsa brihtna, bom pa šla sedaj nazaj na kavč, da sfiniširam knjigo. Imam že drugi del naprej, nore dogodivščine v romanih mislim, da je sedem knjig 08  Juliette Benzoni Marianne.
Tako, da za danes 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeNed Jul 23, 2017 6:51 pm

Haj

danes pa lepo na izi, perilo sem zlikala že včeraj, samo do garaže sem šla in si prinesla mleko. Nakupim ga celo paleto, da ni treba po vsak liter v trgovino. Sem ugotovila, če tudi grem v trgovino samo po malenkost takoj kupim zraven še par stvari, ki jih nisem načrtovala. Potem pa se mi zdi, da sem izgubila denar Shocked Celo življenje se učimo. Naša družinica od hčerke se pripravlja za na dopust, tako da jih ne motimo, da ne bi kaj pozabili doma.
Vstala sem pa danes že ob pol 6 uri, lepa so mi zgodnja jutra, ptički takrat že tudi vstanejo, posebno pa vrane s svojo hripavo budnico nabijajo, da je veselje, mimogrede " Le kdo je tebe vrana peti učil ? " potem pa sem na balkonu zalila rožice, ko je vročina jih dobesedno zažge. Res so čudna pota gospodova, ekstremi od- do.
Po kosilu pa spet knjigo v roke. Danes nisem zraven zaspala, je zelo napeta. Tale Napoleon, takšen krapč je bil, v višino je meril 166 cm. pa je gimpelc 06 obvladoval ženske, vojsko, razne vladavine itd. Zanimivo za branje. Rada berem zgodovino z veliko mere romantike zraven. Odnese me nekam daleč. Je že tako, sto ljudi, sto čudi, če pa bi bili vsi po enem kopitu, bi bilo pa že kičasto.
Moj muzo je spet nekam pobegnil 08 iščem sličice pa nič, iščem navdih za poezijo pa spet nič. Saj bo trenutno vse miruje, tudi vesolje, to čutim v sebi.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeTor Jul 25, 2017 8:22 pm

Haj

dežek lepo hladi ozračje, lepo narahlo vlaži suho zemljico. Tudi angeli slikajo in ploskajo. Včeraj se nisem oglasila, ker mi je dan minil tik, tak mimogrede, danes pa spet. Bi rekla, da imam veliko časa, pa ni tako. Danes sem nesla na SP zapisnik, da seznanimo novega upravnika z našimi željami in zahtevami. Zelo je prijazen, tako, kot je bila prejšnja. Potem pa sem šla še na občino, pa ni bilo gospoda, ki je bil na ogledu za označitev naših parkirnih prostorov, da mu izročim našo odločitev. Pa kaj mi ni jasno, saj je vendar čas dopustov. Ko se vrne, me pokliče, tako smo se domenile s tajnico občine našega mesta.
Podaljšala sem članstvo v knjižnici. malo sem šla med poličke, joj kako lepo dišijo knjige, vzela pa nisem danes nobene, moram prebrati te, ki sem jih dobila od sosede. Bom pa šla ponje, ker mi manjka nekaj vmesnih delov 06
Listki na drevju se še kar obračajo na belo, kar naj dežuje bo vsaj dovolj vode, sedaj jo v višje predele in kmetom vozijo že gasilci.
Danes pa je bil lep dan, zadovoljna sem z razgovorom na SP in na občini.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeSre Jul 26, 2017 8:12 pm

Haj

že včeraj sem na bližnji zelenici videla preplašenega petelinčka v dežju je taval in ni vedel, ne kam in ne kod. Tudi spanca nisem imela pravega glede tega, tako da sem danes zjutraj hitela pogledati če je še tam. Pa je bil   revček ves scefran, ne vem, ga je mogoče kakšna kanja odnesla pa ga je spustila ravno tukaj pri nas. Nesla sem mu kruh, takoj je planil nanj. Potem pa vklopim sive celice, kam naj pokličem, tuhtam potem pa mi klikne, seveda v sosednjo občino na radio Kum- Aktual. Povedala sem prijazni gospe, kaj me teži, pa je obljubila da bo sporočilo po 10 uri. Jaz pa sem na žalost takrat odšla  nujno od doma. Nisem sledila, ali je bilo sporočilo ali ne, skratka popoldan petelinčka ni bilo več na zelenici. Verjetno je prišel ponj lastnik, vsaj upam. Sem ga hotela prenesti s telefončka na dnevnik pa se mi je slika prev. Moj emšo pač še ne zna vsega, ko sliko zmanjšam na vordu mi jo pa ne dovoli prenesti shrani.si   08
Drugega razen reševanja petelinčka ni nič, je pa luštno, ko se je shladilo. Ja pa jo bom vseno sliko gor prilepila, da se vidi ubožek 07

Moj dragi dnevnik - Page 14 Dsc0062


Do spet  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeČet Jul 27, 2017 8:15 pm

Haj

Danes sem spet poklicala na radio, vprašala sem, če so mogoče bile včeraj kakšne povratne informacije glede petelinčka, pa mi je tajnica rekla, da ne.
So pa objavili sporočilo takoj po10 uri po poročilih in potem še enkrat ob 14 uri, takrat pa imajo oddajo za izgubljene in najdene živalice.
Prijazno od njih, marsikateri ubožček najde tako svoje mesto kamor spada. Pridni so 07 Je pa prijazna tajnica pripomnila, samo upam,
da ni kdo zlorabil novico in ga šel iskat za v lonec. Pa to ne moreš verjet, tudi mož, hčerka in sin so bili istega mnenja. Brrrrr  Suspect sami pesimisti,
jaz pa verjamem, da je bil že včeraj v okrilju svojih putk in domače oskrbe yahoo takšna pač sem, večni optimist 012
Sem pa danes spet vlagala, kumarice, feferone, papriko in skuhala paradižnikovo mezgo, joj kakšne vonjave, kako je dišalo. Ja pa rižev narastek sem pekla.
Hčerka je počakala, da se je spekel in malo ohladil, nakar sem ji ga polovico pekača tudi dala, da ga je odnesla domov. Dopust so zaradi bolezni ( viroza )
preložili na drugi mesec, saj ne bo nič ušlo. V teh časih naokrog hoditi bolan po turističnih krajih res ni priporočljivo, si takoj ob par sto evrov: stop
No pa naj še kdo reče, da mi je dolgčas whistle

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimePet Jul 28, 2017 7:17 pm

Haj

petek nič posebnega čista rutina, sem si pa vzela čas na balkonu za knjigo, zraven pa ulovila še sončne žarke. Pa kosilu, vampi po tržaško za mojedva moška,
jaz pa sem bila na zelenjavi, ker teško prenašam drobovino. Vročina pa ravno pravšnja, je za prenašat, tako da sem mnenja, da naj kar tako ostane biggrin

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeSob Jul 29, 2017 9:37 pm

Haj

sobota, jej, jej kako hitro mineva čas, zjutraj v trgovino, potem v miru popijem moj zeleni čaj, nakar je treba obesiti perilo,
potem je že čas za pripravo kosila, danes je bila lazanja, po kosilu se je pa prileglo malo počitka blum2 ooo kako je pasalo.
Popoldne po krajšem počitku pa sem spekla rožičevo pecivo njam sladkam ga s stevio, da ga lahko jé tudi moj možiček.
Ima problem s sladkorjem v krvi, pa tudi nam drugim nič ne škodi, če ni sladkano. Potem pa še likanje. Čista gospodinjska opravila.
Da pa ne bi bil dan, kar tako proč vržen Laughing sem pa še dobri sosedi nesla malo peciva. Zakaj ne saj je dosti za vse.
Tako sedaj se je pa luštno ohladilo grem pa še malo na balkon. Postregla si bom z limonado, ki jo vsak dan naredim svežo,
da si ohladim grlo, vse tja do želodca. Lep dan je bil. Za jutri pa delamo še načrte. Ampak najboljše je takrat, ko se na hitro
pokličemo in domenimo, kako in kaj in kdaj.

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimePon Jul 31, 2017 8:42 pm

Haj

nisem včeraj pozabila nate, samo čas me je prehitel, kar naenkrat je bila ura osem, takrat pa grem gledat nadaljevanko modna hiša Welvet.
Je edina nadaljevanka, ki jo gledam. Vsebina je zelo zanimiva, tako da vmes kar na uro gledam, ker mi je žal, da se oddaja že konča.
Drugače pa smo izkoristili še lepo vreme, odšli smo na kosilo v bližnjo gostilno. joj kako je bilo lepo, ko smo prišli domov, je bilo pa že pospravljeno biggrin
ni lepšega, da se vsedeš pa ti postrežejo z nadevanimi lignji s prilogo njam Popoldne pa knjigo in prav pasalo je, ko je padal dežek.  
Danes pa spet vlaganje, spet sem dobila zelenjavo in to veliko. Res imam dobre prijatelje. Tudi mene mislim da cenijo, saj drugače se stvari ne bi tako odvijale.
Vse se lepo poklapa, jaz njim oni meni.
Vročina pa na polno, že mora biti tako, saj je bilo baje leta 2013 tudi tako. Klima dandanes ni več luksus, ko sem vlagala je pri štedilniku kar prijetno toplo,
pa se lepo hladni zrak razporedi po stanovanju. Zrak pa se tudi ionizira.
Danes pa je, ravno sedaj sprejem našega krajana Primoža Rogliča kolesarja, ki je zmagal v Franciji, na naši prelepi Zagorski dnevni sobi. Tako imenujemo ploščad,
kjer se odvijajo raznovrstne prireditve.  Lepo imamo in se imamo tu pri nas. Poskrbljeno je za vse krajane, tako kot je treba.

Moj dragi dnevnik - Page 14 Zagorje-2

No ja saj vem, malo sem važna, ampak nič ne de, v vsakem občanu v kateremkoli  mestu kjerkoli kdo živi, je verjetno vsaj kanček lokal patriota.

Do spet  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeTor Avg 01, 2017 7:35 pm

Haj

Nič se niso zmotili vremenarji, pasja vročina načenja zemljico in vse na njej. Smo pa danes bili v Radomljah (servis za avto) res, da že zjutraj pred osmo uro,
ko ni bilo še tako vroče, ko pa smo se vračali tam okoli 9,30 ure, je pa že pripekalo. Nazaj grede smo se ustavili v Domžalah pri novem kompleksu trgovin. Luštna veriga
vsemogočega asortimana, od čevljev, blaga, kozmetike, hrane itd. Se razume ne vse v eni trgovini. Dobro in domiselno vse na enem koncu.
Mimogrede smo vsak zase nekaj kupili. Zakaj pa ne, saj sva z možem dobila regres. Jezna sva bila, ko sva pogledala izpisek. A zakaj, takoj razložim.
Nisem nikomur nevoščljiva, da dobi višji regres od mene, samo kriteriji za dodelitev regresa niso pravični. Jaz in mož, ki sva imela polno pokojnino z polno delovno dobo smo enostavno
prikrajšani. Mož 40 let, jaz 38 let. Tudi argumentiram zakaj. Imamo nedaleč stran dve sosedi, ki imata samo ne vem če samo 15 let delovne dobe in imata temu
primerno tudi pokojnino, jasno kot beli dan in sedaj sta dobili ženski polni regres. Prav pa je da tisti upokojenci, ki pa imajo polno delovno dobo in malo pokojnino, da dobijo več.
S tem pa se stoodstotno in popolnoma strinjam. Saj vem, nikoli ne bo zadoščeno vsem je pa res, da se vse jemlje preveč pavšalno, tako rekoč z 270 evri se pač ne da živeti.
Tako tudi tulijo politiki v rog, ko si nabirajo predvolilne točke, ne predvidevajo pa dejstev, ko pa se je še lahko dobila služba ali delo so gospe rajši zjutraj spančkale.
Nisem krivična, ne to so dejstva, ki lahko da marsikateremu človeku pošteno misliti.
Kakorkoli kupila sem si opanke, kakor tudi možu za lahko hojo 06
Po vračanju domov pa smo se še oglasili pri hčerki na kavici. Pa je bila ura mimogrede 12. Potem pa hitro v stanovanje, da se ne prekurimo stop
Tako malce sem razlila svoj žolč blum2

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeSre Avg 02, 2017 7:46 pm

Haj

poročila na A kanalu, neverjetno za kakšen denar se fußbalerji premeščajo sem ter tja. Aja, saj so vsi izobraženi s fakultetami
zato toliko zaslužijo stop potem pa lumpi še davkov ne plačujejo. Skrivajo v davčnih oazah. Joj kako teško jim bo zapustiti ta
svet kadar bo prišel njihov čas.
Je pa vročina res navalila. Takoj zjutraj, ko so odprli trgovino sem skočila po nekaj stvari, potem pa takoj v stanovnje. Kar naprej se slišijo
sirene rešilcev. Nekateri se pa še ob tej vročini rekreirajo fool ja kaj hočeš, vročina scvre možgane, takrat ti je pa itak vseeno.
Danes sem spet vlagala. Lepa bera je že za zimo, pa kako lepo je pogledati v kleti na policah polne kozarce njam
Še štiri dni moramo potrpeti, potem bo pa boljše, vsaj tako nas vremenkoti tolažijo 07
Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeČet Avg 03, 2017 7:35 pm

Haj

še malo bomo morali prebroditi to vročino. Sicer je padla za 3 stopinje tu pri nas,
tako da je sedaj 34 stopinj, ampak vseno ni da bi se sprehajal zunaj. Zvečer pa lepo
na balkon, vsaj upam, da se bo malce ohladilo.
Ja je pa pri poročilih ob 1 uri, gospod govoril, da pač nimajo pri njih klime,
da ponoči odprejo vsa vrata navzkriž in imajo potem čez dan v stanovanju
samo 22 stopinj. Ja kar naj naklada, če ponoči temperatura ne pade pod 20 pa
če je čez dan do 38 kar naj otroke flanca, da je temu tako. Skratka da ozračja ne
onesnažujejo še s klimo. Mogoče, če je doma nekje na Gorenjskem da je tako,
v urbanih središčih pač ne.Tudi pri nas imamo izolacijo na bloku, pa se temperatura
v stanovanju vseeno močno dvigne. Ko se stene s stiroporom ogrejejo le te toploto
izločajo tudi v stanovanje. Logično, kam pa drugam.
Treba se bo nekaj časa še čuvati. Toplotne obremenitve so res huda stvar.
Kar naenkrat postaneš vijoličast potem pa kolaps. Ja enkrat me je že trofilo,
pa se je na srečo dobro izteklo. To je že kar nekaj let nazaj, misllim, da je bila
prisotna tudi izgorelost. Bilo je preveč vsega naenkrat  na meni. To pa je že druga zgodba.
Od takrat naprej sem začela drugače razmišljati in tudi ukrepati. Je pač tako, dokler hočeš
vsakemu ustreči, je še dobro, ko pa se postaviš za svoj prav pa postaneš okolici in
bližnjim moteč. Vem to ni samo moje mnenje, to so preprosto dejstva, ki jih ni za zanemariti.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimePet Avg 04, 2017 8:32 pm

Haj

Zunaj spet zažiga, je pa notri lepo 25 stopinj, tako da sem lahko danes počistila spalnico, sem vesela,da je tako.
Lepo sem posušila tiste prevleke v kateri je spominska pena. Za dobro urico pa sem že lahko pobrala in oblekla
nazaj peno. Ne vem sem se navadila nanjo, ali res deluje 08 dobro se počutim ko se vležem. Danes bo pa še posebno
luštno, ko bo sveža postelja Laughing Pravijo pa modrejši ljudje, vse imamo v glavi. No tudi prav, če deluje pač deluje.
Drugače pa dan, kot vsak. Ni bil ravno poseben, napačen pa tudi ne. Mogoče vedno preveč pričakujem od petkov 08
no pa saj ga še ni konec, mogoče se pa kaj lepega še izcimi. Našla sem spet eno lepo slikico za haigo. Še muzo pride,
pa jo bova obelodanila :D

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitimeNed Avg 06, 2017 6:50 pm

Haj

Včeraj me ni bilo pri tebi, sin mi je posodobil računalnik 07 tako je bil že kasen, da mi je bilo že moteče.
Sedaj pa dela, kot nemški ICE. Pripela bi sliko iz displeja, pa je spet prevelika, ko je vnukinja slikala 299 KM na uro. Če bi
malce prej slikala bi še bilo 301KM na uro. Joj, kot bi lebdel v zraku, takšna udobnost in prijaznost.
Vsaj takrat leta 2009 in še prej je bilo tako, ko sem vsake dve leti obiskala mojo ljubo teto Anno v Benßbergu,
30 minut s taksijem iz prelepega Kölna. Sedaj pa se ne bi počutila tako varno. Ja vse enkrat mine,
sedaj pa jo imam tukaj v njenem rojstnem kraju, kjer počiva pri mojih in moževih sorodnikih. Ja nič ni na večno.
Nedelja nič kaj lep dan. Sparina da dol padeš, da bi se že enkrat vlilo, tako pa pada, kot bi s špric kanglo
rožice zalival Shocked je pa že bilo ponekod noro, tudi toča bad

Ja super mi dela moje okno v svet biggrin
Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 14 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 14 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 14 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -