Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeČet Jun 08, 2017 8:25 pm

Haj

četrtek mi je odbrzel, zjutraj k moji frizerki, da me malo uredi. Ne da me pomladi, primerno naj bo mojim letom in da se sama dobro počutim. Kako je luštno, ko se naklepetamo in zraven nasmejemo. To je za dušo. Ko sem prišla domov me mož vpraša, za tole pa toliko časa, to bi ti jaz lahko uredil doma, pogledam ga Shocked  Ja pravi na glavo lonec in grem s škarjami okrog in okrog 09 zraven pa naredi šobo pod svojimi brčicami, se hudomušno nasmeji in pripomni no ja saj je lepo. Že to mi je v zadovoljstvo, da opazi spremembo na meni.
Ja vsem nam se dogaja, za vsak lep trenutek moramo biti hvaležni, ki se nam zgodi. Romantika je še vedno pri meni, samo slušalke na ušesa in meni lepo muziko pa se prikrade v mojo podzavest. Kri mi zašumi po žilah in to je to. Tudi muzo se prikrade zraven in mi pomaga sestaviti kakšno haigo 07

Do jutri 017 bye2


Nazadnje urejal/a Marcelina Pet Jun 09, 2017 7:53 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Jun 09, 2017 7:52 pm

Haj

moji petki so skoraj vedno lepi. To pripišem dejstvu, da sem se rodila na petek ob drugi uri zjutraj. Ja zgodaj sem jo moji ljubi mami zagodla, pa še sneg je neusmiljeno padal, vsaj tako mi je dostikrat povedala. Tudi tega imam še sedaj zelo rada. Bil pa je dan godovnika Leopolda. No če bi bilo po pravici, bi jaz morala biti Leopoldina, kar ni nič narobe, sem pa zadovoljna s svojim imenom, čeprav mi je pa Nežika še bolj všeč.
Ja tako pač je. Česar sem se danes lotila, sem uspela. Ugotovila sem, da se da z eno roko tudi veliko postoriti. Lepo si nadenem gor veliko rokavico, ( naprosila sem jih v trgovini pri prijazni trgovki, kjer so v košku za nabiranje zelenjave in podobnih zadev, prijazno mi jih je dala kar nekaj ) pa je. Saj štirje prsti kar lepo migajo, tudi morajo, da ne bo zastala cela roka.
Sem pa danes mojega možička vprašala, kako bi mi naredil frizuro, če bi rada bolj na kratko. Brez problema, je takoj odvrnil, za kratke lase bi ti dal na glavo cedilo, ker je bolj plitvo, za malo daljše, kot jih imam sedaj jaz, pa je dober lonec za juho 010 Tako pa še od doma ti ne bi bilo treba iti 08 To so razmišljanja naših dragih, oziroma boljših polovic. Vem da je treba vzeti vse z rezervo, da ne misli resno, kar mu zleti izpod njegovih brk.

Sedaj pa čakam obisk kolegice mogoče pa pridem, še nazaj 08

017 bye2

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSob Jun 10, 2017 8:22 pm

Haj

kaj naj rečem, spet nam je naš dragi zet spekel na žaru njam povedala sem mu, da si zasluži medaljo, pa se tako skromno odzove: Eh kaj saj to ni nič takega, samo da ste vsi zadovoljni. Vsak nekaj prispevamo pa se imamo luštno.
Včeraj pa obisk prijateljice, na balkonu smo ob kozarcu vode poklepetale in smo si bile enakega mnenja, da čas kar prehitro teče mocking obujale pa smo tudi spomine še iz najinega šihta, kjer smo služile za preljubi kruhek.
Vreme pa, kot naročeno, malo sončka, malo vetrčka, pa naj tako tudi ostane.

017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeNed Jun 11, 2017 8:37 pm

Haj

Ja pa to ne moreš verjet, napisala sem že, pa sem se z mavcem nekam dotaknila in vse je izginilo dash da dol padeš. Ja nič kaj novega. Po kosilu, ki mi ga je pomagal skuhati mož in s pomočjo sina pri pospravljanu le tega, sem si privoščila počitek s knjigo study Komaj pa čakam film Pijevo življenje, da vidim razliko med knjigo in filmom. Meni je bila knjiga zelo všeč, tako da me ne čudi, da je dobila prestižno Bookerjevo nagrado. Bom videla, verjetno bo slikovno bolj zanimivo na filmu, v knjigi pa je opisano bolj obširno.
Tako, da še enkrat ne zbrišem besedila, tipkam samo z desno roko 012

Sedaj pa na prežo, kdaj se film začne 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePon Jun 12, 2017 7:43 pm

Haj

včeraj sem zaman čakala film, vse programe sem pregledala Shocked filma pa nikjer. Ne vem sem spregledala in premalo pozorno poslušala kdaj bo film. Kakorkoli žal mi je, da sem ga zamudila in spregledala. Časopisov ne kupujem redno, da bi imela vedno na razpolago sporede. se pač zanesem na intuicijo, ki pa me včasih prevara mocking No pa nič zato, mi že ni bilo namenjeno 08 Vse v življenju jemljem tako, vsaka stvar je za nekaj dobra, sem pa slikice iskala 012
Danes so na drevju listki beli, to se pravi, da bo dežek. Tudi Tanja Cegnar je zjutraj tako napovedala. Samo da ne bi bilo vročinskih neviht, takrat se izcimi kakšna toča, ali pa kaj podobnega njej.
Se pa dogaja okrog našega bloka. Vrane so navalile na strehe hiš. Včasih so bile vrane bolj na poljih, sedaj pa so čedalje bolj v urbanem naselju. Me prav zanima, kdo jih uči peti 010 tako čudno, da ne rečem kar grdo se oglašajo, ko pa so razburjene je pa še slabše. Naj vrane poslušajo kosa, on ti pa celo vižo odžvižga. Če pa ga še malo vzpodbudiš mu zažvižgah, se pa kar na nožice dvigne, na široko odpre svoj prelepi rumeni kljun in že je opereta tukaj 06 Ob tovrstnem pisanju me malce zanese na poezijo Embarassed

Toliko do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Jun 13, 2017 8:22 pm

Haj

Navsezgodaj še v hladu sem se odpravila na tržnico, da si kupim fige njam ampak fig ni bilo, mogoče jutri 08 meni so tako dobre, da jim rok trajanja enostavno ni treba doreči 010
Sem pa srečala kar nekaj sosed, tako, da se je moja pot malce zavlekla Embarassed Dežeka še ni bilo navkljub belim lističem na drevju, tudi stare prerokbe niso več, kot so bile nekoč 08 no dneva pa še ni konec. Dobro bi bilo da bi se malo ozračje ohladilo.

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Jun 14, 2017 8:20 pm

Haj

Groza spet London na udaru 01 ubogi ljudje v stolpnici. Take groze vidiš lahko samo v dobro zrežiranih filmih. Kako slabo je poskrbljeno za varnost v tako velili stolpnici, bi človek mislil, da jim je pač vseeno za njih, za njih, ki so prišli v to mesto iskat boljši jutri. Vsaj po posnetkih stanovalcev te stolpnice se je tako videlo. Odrasli predvsem pa otroci ki bodo bodo preživeli, bodo imeli večno travmo.
V neki knjigi sem prebrala,da je usoda lahko včasih tudi vlačuga, v takih dogodkih pa bi skoraj potrdila to tezo.

Jaz sem v redu, ohladilo se je ravno prav. Roka je tudi v redu, tako da sem jo danes kar malo uporabila. Leva je s štirimi prsti pomagala desni, da smo zamesile testo za pehtranovo potičko njam No nisem ga mogla tako stepsti, kot drugikrat ampak rajši tako, kot v stroju. Rada imam pod prsti dotik testa, da ni pretrdo. Pa zviti jo je tudi bilo teško, ni bilo estetike, okus je pa taprav.
Še en teden, potem pa upam da bo šel mavec dol cheers čeprav bo nekaj časa čudno se bom morala takoj v roke spraviti in začeti sama s fizioterapijo, kajti tu pri nas se čaka, da si na vrsti od 2 do 3 mesecemislim da drugje ni nič boljše Shocked
Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Jun 16, 2017 8:01 pm

Haj

četrtek sem preskočila, se pač zgodi obisk se je zavlekel, potem pa je bila ura že pod tuš cheers in spalno srajčko whistle petek pa saj veš dnevnik, kjub padavinam in ploskanjem angelov girlangel ( grmenje) je zame lep dan. So napovedali beli listki dreves da bo dež, samo malo se je zavleklo. Tu pri nas ni bilo dosti padavin, malo je osvežilo ozračje in zemljico, na srečo hudega ni bilo. Drugače pa me žalosti, kakšne mahinacije se gredo na Ljubljanski pediatriji, ja kristus božji na plečih bolnih otrok, se gredo kdo je močnejši, kdo je bolj pameten, namesto da bi združili moči in reševali bolezenska stanja malih nadobudnežev. Zanima me kje je sedaj sindikalist gospod Konrad Kuštrin, da bi velecenjenim zdravnikom še povišali plače, kje je gospa Vlasta Nusdorfer, da bi bila v podporo staršem, ki se v stski nimajo na koga opreti. Ja nimam lepih besed ne za enega, ne zadrugega žal 01 Zdravnike je šolala država Slovenija, sedaj pa bodo morali uboge otročičke voziti v tujino, če bodo revčki lahko prenesli še dolgo vožnjo. Sram naj bo vse tiste zdravnike, ki so to zakuhali. Zaprisegli so se na koncu svojega izobraževanja pod Hipokratovo zaprisego:

HIPOKRATOVA PRISEGA: Citat
Prisežem na Apolona Zdravnika in Asklepija in Higiejo in Panakejo in na vse bogove in boginje ter jih kličem za priče, da bom to prisego in to pogodbo, izpolnjeval po zmožnosti in presodnosti:

1. da bom moža, ki me je izučil v zdravniški vedi, spoštoval kakor lastne starše in da bom delil z njim svoj preužitek ter mu pomagal, če bo v stiski;

2. da bom njegove sinove cenil kakor rodne brate in jih naučil svoje umetnosti, če bodo želeli pridobiti si jo, in to brez plačila in pismene pogodbe;

3. da bom strokovna navodila in predavanja in sploh vso učno snov preoddajal samo svojim sinovom, sinovom svojega učitelja in učencem, ki so po pogodbi zavezani in zapriseženi na zdravniški zakon, drugemu pa nikomur;

4. da bom dietična načela po svoji vesti in vednosti uporabljal v prid bolnikov ter odvračal od njih vse, kar bi jim utegnilo biti škodljivo in nevarno;

5. da ne bom nikoli nikomur - tudi ko bi me prosil - zapisal smrtne droge ali ga z nasvetom napeljeval na tako misel; prav tako ne bom nobeni ženski dal pripomočka za uničenje telesnega ploda;

6. dal bom svoje življenje in vedo svojo varoval vseskozi neomadeževano in pošteno;

7. da ne bom rezal ljudi, ki trpe za kamni, marveč da jih bom prepuščal delovnim možem, ki jim je ta stvar poklicno opravilo;

8. da bom v sleherno hišo, kamor me bodo klicali, stopil samo zaradi koristi bolnikov ter da se bom vzdrževal vsake zavestne in pogubne krivice, posebno pa spolnega občevanja z ženskami in moškimi osebami, svobodnimi in sužnji;

9. da bom molčal o vsem, kar bom pri izvrševanju prakse ali tudi izven nje videl ali slišal o življenju in vedenju ljudi in česar ne gre obešati na veliki zvon, ker sem mnenja, da je take reči treba ohraniti zase kot (poklicno) skrivnost. Če bom torej to prisego vestno izpolnjeval in je ne bom prelomil, naj mi bo dana sreča in blagoslov v življenju in poklicu, da me bodo vsi ljudje imeli zmeraj v čislih, če pa jo bom prekršil in postal krivoprisežnik, naj me zadene nasprotno!

Moj dragi dnevnik - Page 13 Hipokrat

Prevod: Akademik Anton Sovre


Ne vem če ti veljaki v belih haljah vedo, pod srčkom naj bi vsak človek imel eno čisto, čisto majčkeno žlezo ( v prenesem pomenu ) ki se ji reče VEST, ampak ne za svoj ego, gredo do konca.

Vse se vrti okrog denarja okrog bank v katere smo vložili enormne denarce, sedaj pa naj se proda za nekaj soldov, pa pravijo naši ekonomisti, da je to kar ugodna cena. To je važno za par osebkov, da bodo lahko spet kakšne provizije dobivali. Za vse pa naj bi bil kriv Bruselj Mad ja pa ja, kaj pa naši bankirji, le kdo bi jim verjel. Mater sem se razkurila, a veš dnevnik, ob takem stanju se moja romantika poslovi. Je pa opcija nadela si bom slušalke in poslušala glasbo, poročil pa enostavno ne bom več gledala stop
Grem iskat slikice, da prikličem nazaj mojega muzota 028
017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSob Jun 17, 2017 9:14 pm

Haj

prijeten dan, ravno prav toplo, vetrič malce pohladi in lepo suši perilo 015 kako lepo diši, ko ga pobereš. Poberem ga lahko sama, obesiti ga pa ne morem. To mi pa moja vrla možakarja storita, enkrat mož, drugič sin 07 hvaležna sem za vsako malenkost, čeprav vem, da je to že dolžnost, da si razdelimo delo, ampak kljub vsemu se zahvalim vsakemu posebej. Sem pač takšnega značaja. Za jutri smo zmenjeni, da gremo na kosilo s hčerkino družino nekam, kamor nas bo pot zanesla, se bomo sproti dogovorili. Veselim se, da bomo spet skupaj. Vreme je napovedano lepo, tako da bi bilo luštno zunaj posedeti in pojesti, kaj dobrega. Bomo videli, ne hvalimo dneva pred nočjo!
Do jutri 017 bye2 028
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 8:31 pm

Haj
nedelja prehitro mimo, kljub močnemu vetru smo se odločili, da obiščemo bližnjo izletniško točko. Bomo pa notri sedeli smo rekli, pa ni bilo treba, tam ni pihalo tako močno. Samo zmedlo nas je , da je toliko ljudi, res nismo pričakovali. Ampak vse je bilo o.k. postreženi smo bili hitro in vse je bilo tako dobro. Jaz sem seveda naročila nadevane lignje na žaru, potem pa za mano še zet in sin. Mož, hčerka in vnukinja pa so naročili, kar kosilo. Kakor komu paše. Ob klepetu nismo opazili, kako hitro je minil čas. Kasneje pa smo šli še k hčerkini družini na kavico. Kar pa je bilo najlepšega v tem dnevu, vnukinja nas je spet razveselila z oceno 10 na fakulteti kjer dela magisterij 07  Ja domov smo prišli ob 19 uri, potem pa v vrsto za 010 pod tuš in priprave za spanje, oziroma gledanje TV hipnozo.
Danes pa zgodaj zjutraj ( da se preveč ne ogreje ) malo potepa. Malo obveznosti potem pa poiskat mojo farmacevtko, da si izmenajmo objem in si zaželimo vse dobro. Monika je v lekarni, kot kakšen angel. Ne vem, kako se to zgodi, da ti določeni ljudje tako prirastejo k srcu. Čeprav jih ne vidiš vsak dan, ali pa še nikoli, kot na primer samo preko neta ( M.L. in M.P.) pa jih vedno nosiš s sabo. Je že tako namenjeno in prav lepo mi je ob spominu nanje  028
Včeraj pa spet žalostna vest  01 Gašperja Tiča je nekdo umoril. Kaj in kdo človeku tako zamegli razum za tako kruto dejanje. Pa ne moreš verjeti, človek v najlepših letih v ustvarjanju in razveseljevanje ljudi s svojimi dejanji, pa na lepem mrtev. Tista kazen 15 let zapora, ne bo povrnila Gašperja nazaj med žive, srčno pa upam, da si bo storilec očital to dejanje celo življenje, da bo viselo nad njim, kot Damoklejev meč  fool

Do jutri  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Jun 20, 2017 7:30 pm

Haj

za jutri imam že malo treme, srčno upam, da bo šel mavec dol. Bomo videla, kako in kaj. Vsekakor, danes sem zamenjala vrhnjo obvezo , ker noramalno umivati in tuširati se pač moraš in vsakokrat se malo skozi rokavico tudi zmoči 08 Drugega ni nič, razen danes v trgovini me je ena stranka prehitela z naročilom trgovki, čeprav je videla, da sva z možem že bila pred njo pri šanku za kruh. Ko sem že mislila reči, me je mož pogledal in sem videla, naj bom tiho. Je pa kultura na mestu. Nakar pa sva jo potem zunaj videla klepetati in se ji ni nikamor mudilo. No ja sem preživela, toliko o spoštovanju mladih do starejših ljudi, pa še roko imam v rutki 010

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Jun 21, 2017 7:46 pm

Haj

Mavca ni več, roka je sedaj tako lahka, da sem jo nekaj časa imela kar v zraku 010 podzavestno sem jo dvigovala. Čez 14 dni grem spet nazaj na kontrolo. Ne srbi me več spodaj, kost se je lepo zacelila, sedaj bo treba pa ragibavati, kar mi ne bo teško. Kar se mora se mora. Ne vem če bom čakala na fizioterapevta, kot že omenjeno se tu pri nas čaka pičle tri mesece, ta čas jo bom sama usposobila, vsaj mislil tako. Kirurg mi je pokazal gibe, ki pa so identični gospodinjskim opravilom. Teh pa mi ni treba izvajati pod nadzorstvom fizioterapevta. Bom videla, kaj bo rekla moja lečeča zdravnica 08 Jutri pa še v laboratorij, zdravnica sumi, da imam začetek osteoporoze , ker sem si zlomila roko 08

Danes pa ni bilo toliko čakanja na kirurgiji, aleluja dance2
Je pa soparno, kot strela, dežja je bilo za vzorec, se je pa malce ohladilo, to je pa tudi dobro.

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeČet Jun 22, 2017 6:55 pm

Haj

danes pa laboratorij, spet čakanje in čakanje. Že tako mi je zoprno, kadar mi je treba da obiščem ženske, ki so zaposlene z odvzemanjem krvi, potem pa ko prideš notri, še neprijaznost določenih oseb. Ja tako je to pri nas v našem kraju. Za povrh pa še, ko opravijo in ti dajo na roko vato, ti naročijo, da tišči na mestu vboda. Jaz mislim, da v šoli niso prišli do poglavja in jih naučili, da bi namestili na vato še lepilni trak. In odločila sem se, ko naslednjič obiščem laboratorij, bom nesla s sabo lepilni trak 012 aggressive Spet ena negativna gesta od zaposlenih v našem laboratoriju. Ne nisem sitna, samo obnašajo se, kot bogovi v belem pa to ni samo moje mnenje, veliko je kritik na njihovo samoodločanje v tem poslu!
Nadaljevanje pa lepše, z dvema sosedama smo se naključno dobile na tržnici in odšle na kavico v bljižnjo kavarno. Smo se naklepetale, pa to je dobro za dušoooooo. Potem pa vsaka v svoj vhod whistle ups cheers
Roko sem danes že namakala v slani morski vodi. Kar dobro je šlo, zjutraj pa me je bolela, ne vem kako sem jo ponoči imela 08 ampak imam oprnico iz velurja, ki baje zraven še malo pomaga proti bolečini. Meni je delovala mocking 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Jun 23, 2017 8:27 pm

Haj

Danes pa ni moj dan, pa tudi lep ni aggressive roka mi zateka, tako da jo sedaj hladim z mrzlimi obkladki. Vem sama sem kriva,sedaj ko imam preveč časa vidim vse, kar je za postoriti. Pa sem se spravila sesati in se mi je sesalec izmuznil iz desne roke pa sem ga z levo čisto podzavestno lovila dash in to je rezultat. Lekcija za naslednjič.
Drugače pa vreme ravno za branje. Knjigo z naslovon Naslednji gen, sem že dvakrat prekinila mocking in vzela vmes dve drugi. Zakaj? ker je zagonetna in manipulativna kriminalna vsebina. No kakorkoli vse se vrti okrog živali in genov, kar mi je čisto dolgočasno Laughing Rajši imam zgodovinske in zraven še romantiko. So me pa dobesedno sezule in odpeljale iz tega sveta 4 knjige Carlosa Ruiza Zafona, žal pete nisem še uspela dobiti 08
Sedaj pa še na iskanje slikic, včasih imam srečo, dostikrat pa tudi ne. Pa vse vzamem za dobro, mi že ni namenjeno 08 pa drugič whistle

017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSob Jun 24, 2017 9:11 pm

Haj

danes je roka že malo boljše, še vedno pa jo hladim z vrečko z gelom. Sem pa danes z opornico lahko že likala 012 vzela sem analgetik in kaj narediti se mora, kar je treba.  Vključimo klimo pa gre, naša klima je enkratna, ohladi nam celo stanovanje, tako da vročine ne trpimo. Hvala bogu, da se dandanes dobijo zadeve, ki nam olajšajo življenje cheers
Drugače pa nič novega vse okrog bloka je kot izumrlo.
Zastavo je sin že izobesil. Kako  mlada je naša država komaj 26 let ima, pa toliko lumparije in vsega nemogočega se ji je že zgodilo, uboga revica.
Pa kljub vsemu: SLOVENIJA VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ 26seti ROJSTNI DAN !!!

Moj dragi dnevnik - Page 13 Zastava

017


Nazadnje urejal/a Marcelina Ned Jun 25, 2017 6:48 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeNed Jun 25, 2017 6:47 pm

Haj

hvala bogu, malo se je ohladilo, takoj se lažje diha, čeprav s klimo ni nič narobe je vseeno luštno,  ko ti sveži zrak poboža lica. Sem pa videla na TV, da je neurje, kar razgrajalo po Sloveniji. Pa to ravno na njen rojstni dan. Ubogi ljudje, ki utrpijo škodo.
Drugače pa, včerajšna proslava za državni praznik, kot je sam scenarist na koncu nekako takole povedal: Nič ni pred nič. Groza kakšna besedila, da o nastopajočih glasbenih točkah ne razpredam, pa da ne bo pomote to je samo moje skromno mnenje. Meni ni bilo všeč, razen nastop garde, ki pa so rešili celoten potek proslave. Ja to je pač umetnost prve vrste, ki je nekateri navadni smrtniki ne razumemo  08 žal.
Moja roka hmja, sem jo kar preveč obremenila, ( ko sem kuhala kosilo,) je spet debelejša Surprised  pa sem jo namočila v slano vodo in obložila z gelovim obkladkom. Saj bo, stari pregovor pravi citiram: Kopriva ne pozebe!  Močno upam, da to še drži bounce

Danes sem dobila po mailu eno čudovito sporočilo, ki ga moram enostavno deliti in sicer:
Kadar pišeš o ženskah je treba namkati pero v mavrico in posipati papir s prahom metuljevih kril!
Avtorju tega čudovitega prispevka, globok poklon!!!

Do jutri  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Jun 27, 2017 8:27 pm

Haj dnevnik

včeraj me pa ni bilo pri tebi 08 hladila sem se na balkonu, pa sem na uro čisto pozabila, klepetala sva z možem, pa je kar naenkrat bila ura 21, na nebu pa zvezd, da ne moreš verjet. Tako lepo je videt, ko migljajo vsevprek. Vmes pa še avioni popestrijo s svojimi lučkami vso to mogočno lepoto. Poleti vedno, kadar je jasno nebo, dolgo sedimo na balkonu in stavimo, kdo bo našel na nebu največ avionov Surprised   Močno upam, da bomo našim zanamcem pustili, da bodo tudi oni uživali ob takšnih trenutkih.
Danes pa, ko čakam kviz in preklopim, med reklamami bad  na vseh programih samo arbitraža Shocked ježeš maria, le kaj se bo izcimilo iz tega. Nič počakati moramo do četrtka, pa bomo videli. Lahko da bomo močno razočarani, še bolj pa me zanima, če naši sosedje, res ne bodo spoštovali odločitve arbitražne komisije.
Drugače pa je spet soparno, kot strela, tam pa tam že malce zapiha vetrič in poboža lica, ki pa še kako blagodejno dene 07 tudi listki na drevju spet obrnjeni na belo. Po kosteh pa tudi že cuka, kar je neizpodbitno dejstvo, da dež bo Razz je pa res, da vremenkoti napovedo vse po vrsti, potem pa nekaj od tega sigurno bo.
Sedaj si grem pa z gelom hladiti roko, še vedno je zatečena. Čudi me, ko sem imela mavec pa ni bila.
Ups bliža se registracija avtomobila, jutri pride zavarovalniški agent, da poravnamo strošek 08 kaj se hoče, cesarju, kar je cesarjevega.....
Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Jun 28, 2017 7:38 pm

Haj

Končno so bile plohe, da so namočile zemljico. Obrnjeni listki na drevju so opravičili pregovor bounce Dobrodošel je padal kot za stavo. Pa nič zato, blagodejno je deloval. Spravila sem se šivati zastavo. Ja zastavo, ki jo imamo ob praznikih izobešeno na vhodu. Ker je zastava iz tankega materiala, se je kar naprej navijala na drogu. Poiskala sem stare zavese, ven odparala obtežilo, ki smo ga v davnih časih šivilje šivale na spodnji konec, da se je zavesa lepše poravnala in obdržala svojo obliko ( to majhni svinčeni valjčki ) sedaj bo pa zastava lepše plapolala :) Včasih bi že človek, kaj stran odvrgel, ampak nikoli ne veš, kdaj kaj prav pride. Dandanašnji čas, so zavese vse drugačne kvallitete in oblike, ne vem če se še uporabljajo obtežila 08 mogoče.
Jutri pa spet do moje lečeče zdravnice. Prišli so izvidi iz laboratorija, da vidimo ali je res na pohodu osteoporoza 08 namreč jaz smatram, da sem si roko zlomila, od padca, ko sem se lovila na roko. Saj se tudi drugim brez osteoporoze zlomi kakšna kost. Bom videla, kaj bo povedala 08 Ja kar naprej pa mora nekaj biti, drugače bi bil pa verjetno dolgčas yahoo

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeČet Jun 29, 2017 7:35 pm

Haj

evo mene, zadovoljna z izvidi, nič ni kritičnega z osteoporozo. Za preventivo pa mi je zdravnica predpisala 2x na leto injekcijo za trdnejše kosti. Nič narobe, bolje ukrepati prej, kot pozneje bounce tudi ostali izvidi so vsi v redu. Pohvalila me je in mi svetovala, naj nosim nizko obutev, pa ji pokažem svoje zelo pripravno nizko obutev. Pa ona reče, ja to nosite, jaz pa ji rečem: Gospa dr. saj v tej obutvi sem se tudi zložila :) ja potem pa morate biti previdni. Pa sem res, sedaj gledam pod noge, kot bi iskala denar 010
Pa še tehnični za avto in registracijo zanj, sva s sinom danes uredila. Tako da je za eno leto spet mir. Se pa znebiš cvenka, kot bi mignil 08
Po dvorišču pa spet pometa veter. Joj, kako je klestil na morju, ubogi turisti, ki kampirajo, nadejaš se lepega dopusta, pa ti drevo pade na vse skupaj. Groza.
Arbitraža, je dokaj ugodno za nas, samo kaj naši dobri sosedje ( v narekovaju ) pa te odločitve ne bodo spoštovali. In kaj sedaj? Verjetneje tudi polovico stroškov ne mislijo plačati. Porka mizerija, to bo še takšna godlja. Je pa res, da se nobena juha ne poje, tako vroča, kot se skuha. Čas pa tudi celi rane. Pustimo se presenetiti.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePet Jun 30, 2017 8:20 pm

Haj

no pa imamo 3/4 Piranskega zaliva in koridor za v svet biggrin ubogi pa so ljudje, ki so ostalli na Hrvaški strani. Samo  če ne bi obstajala besedica če in če bi se naši dobri prijatelji streznili in potuhtali, da so v EU samo s tem pogojem bili priznani s Slovenske strani. Kar naprej ponavljajo eno in isto. Res se bo treba vsesti in jim naliti čistega vina za kar bo kaj kmalu tudi prilika. No pa naj to uredijo naši vrli politiki, ki so za to sami mastno plačani plus njih pa še razni njihovi svetovalci. Sem pa bila navdušena nad razlagami arbitražnega sporazuma naših pravnic  za mednarodne zadeve, kapo dol.
Danes sem haige pisala na glasbo Michela Pépéja. Kako lepo mi boža ušesa s svojo čudovito glasbo. Popelje te na travnik, kjer se med rosno travo zibljejo cvetlice in ti orosijo bose noge 012
Ja spet se je prikradla romantika k meni cheers in s sabo pripeljala še muzota. Prejšnje dni, sem imela druge skrbi in pota, tako da ni bilo časa zanjo. Samo, da se vsake toliko časa oglasi, pa sem čisto zadovoljna. Lepo se je ohladilo, da se je luštno ponoči pokriti skoraj do vratu  mocking
Do spet  017  bye2


Nazadnje urejal/a Marcelina Sob Jul 01, 2017 7:13 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSob Jul 01, 2017 7:13 pm

Haj

ravno sedaj se je končal zelo lep film na POP tv - Ana in kralj. Lepo je popoldan malo počiti in ob enem gledati zraven še tako romantiko 015 drugače pa nič novega, čaka me še likanje, da jutri ne bo treba Razz malo se odločamo, da gremo, če bo vreme malce v lajf 06 če ne drugega samo na kavo, tudi to je dobro. Življenje si moramo pestriti, da ne postane dolgočasno. Ko zmanjka pogovorov in smeha v hiši, je sigurno nekaj narobe. Zato je treba ukrepati prej preden se kaj nepredvidenega zgodi.
Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimePon Jul 03, 2017 9:01 pm

Haj

včeraj in danes sta bila dneva, kot bi mignil mimo. Srečali smo prijatelje, ko smo bili na kosilu. Kar prehitro je minil čas ob klepetu, potem pa doma še obisk. Pa je dan bil okrog. Ob nedeljah pa rada zvečer pogledam nadaljevanko modna hiša Velvet. Zanimiva dogajanja, od posla do ljubezni, spletke itd. vse se prepleta.
Danes pa spet, malo dela, malo branja, potem pa spet obisk, meni zelo drage ženske. Od žal že preminule moje prijateljice in sodelavke hčerka Katja. Kako pogreša svojo mami, pa se stisne k meni me objame in pravi: Marija kako tole paše, ta objem me napolni z energijo in pomiri dušo. Imam jo zelo rada, kadar kaj rabi me prosi, jaz pa ji z veseljem ustrežem. Ja to so trenutki, ki tudi meni veliko pomenijo. V enem letu je izgubila oba starša, oba za rakom na slinavki. Hudi časi so za njo, zato mi je še toliko prirasla k srcu.
Jutri imam zobarja, v sredo pa spet na kirurgijo. Saj bo, če ne bo hujšega blum2
Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeTor Jul 04, 2017 8:42 pm

Haj

01 spet sem ob 2 zoba. Pred novim letom sem imela grozen granolom, in sedaj je rezultat tega da se mi zobje majejo in na trenutke tudi bolijo. Kaj naj rečem, kljub zobozdravnici, ki je nežna spoštljiva in prijazna, me vseeno boli. Ravno tako njena asistentka. Povedala mi je, da je pod zobom, še nekaj gnoja in da injekcija ne bo prijela tako kot bi morala. Vseeno sem se odločila, da mi izruva oba naenkrat, da ne bo predolgo trajalo, da dobim nove biggrin Prvi je šel ven z lahkoto drugi pa se je upiral se oklenil kosti in ga je morala razmajati, da je popustil blush
Ja tako je življenje, saj so mi zobje služili kar dolgo. Veliko ribic, morskih sadežev, bedrc in kakšen kare, pa solate in sadja, so mi predeli, da je lažje šlo po grlu mocking

Sedaj pa tuhtam že na jutri. Vnukinja gre z mano 07 na kirurgijo. Ravno te dni sem premišljevala, da na vsake toliko časa se mora pri ljudeh kakšen rezervni del zamenjati , da funkcioniramo potem spet naprej mocking nekje do 50tega leta, naj bi bila garancija, potem pa kakor bog da blum2
Pa vseeno nisem slabe volje, se sprijaznim z dejstvom, da je veliko ljudi, ki so bolj ubogi s še hujšo boleznijo in poškodbami, kot trenutno tare mene.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeSre Jul 05, 2017 8:06 pm

Haj

uspešno preživela tudi današnji dan. Bom pa morala čez 14 dni še enkrat na slikanje in do kirurga. Danes mi je samo roko pregledal, tako na močno, je sukal v zapestju in palec in pri tem opazoval moje reakcije. Aha je rekej tukaj je še vedno bolečina. samo prikimala sem. Vsakokrat je drugi zdravnik, tako da se odloča vsak po svoje. predpisal mi je tudi fizioterapijo. Tudi vaje sem dobila, kako naj si doma razgibavam roko. V glavnem predviden in pričakovan pregled, nisem pa misllila, da bom morala še enkrat nazaj.
Na mestu, kjer sta včeraj bila še zoba, pa je šebolečina. Kar pa ni najhujše, sedaj imam probleme s sičniki in šumniki blum2 ja, ja tako se mi dogaja. Me je kirurg gledal v usta, ko me je spraševal, pa sem mu pojasnila, da je to bil granolom, samo prikimal je in si verjetno mislil svoje, najbrž da je to tudi od padca. To pa je zato, ker je vedno drugi zdravnik, no en kirurg pa je bil dvakrat 012
In pa še dobra novica, danes pa nisem čakala več kot 15 minut cheers slaba pa je, da je treba okrog bolnišnice treba plačati parkirnino in to s čudnim sistemom. Sam moraš predvideti, ko vzameš parkirni listek iz aparata, koliko časa naj bi bil v bolnišnici na pregledu Shocked prve pol ure je brezplačno, kar je pa nadalje, pa je 50 centov za eno uro. Saj ni ne vem kaj, ampak kako boš vedel, koliko časa boš čakal. Danes je bilo hitro, prejšnjič pa enkrat 4 ure, drugič 3 potem spet manj itd... Čudna so pota gospodova Rolling Eyes

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitimeČet Jul 06, 2017 7:57 pm

Haj

zgodaj zjutraj sem se odpravila (15 čez 6 uro) na pokopališče, ker je še luštno v hladu za hodit. Združim prijetno s koristnim. Do tja imam dobrih 20 minut in cesta je postavljena vseskozi navkreber. Tako da je kar lep sprehod. Sem pa srečevala že sprehajalce s svojimi štirinožnimi ljubljenčki, ki so se vračali že nazaj iz bližnjega hriba Shocked dobra prilika, da jih ne nadzorujejo pri opravljanju iztrebljanja. Tukaj pri nas za blokom, sem naprosila na občini, da so postavili koš za iztrebke, zraven so na razpolago tudi vrečke, pa ne moreš verjet, nekateri ne morejo 20 metrov od koša pobrati iztrebek in ga nesti v koš. S psom pa prešetajo celo mesto, podolgem in počez stop Jej, jej kultura pa taka.
Bla sem tudi pri svoji zdravnici, dobila sem napotnico za fizioterapijo. Samo reci in piši, povsod je čakalna doba od 2- 3 mesece. Ja ljubi bog, kaj mi bo po tolikem času fizioterapija se vprašam. Moja zdravnica mi je pokazala še dodatne vaje, ki jih bom zagotovo upoštevala. Bom videla, kaj se bo izcimilo iz tega. Delam že takorekoč že vse, pa tudi tipkanje na tipkovnici mi sporošča gibljivost na roki. biggrin Za vse je nekaj dobro whistle

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 13 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 13 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 13 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -