Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimePet Maj 12, 2017 7:38 pm

Haj

bolečina v roki popušča. Trenutno me spet kljuva, kot bi imela detelja z velikim kljunom pod mavcem. Saj bo, pravijo, da kopriva ne pozebe. Moti me samo, ker ne morem tudi malenkosti delati z obema rokama, je pa ena prednost biggrin pomivanje posode mi je pa odpadlo, pa še dosti drugih opravil. Se vprašaš dnevnik, kaj počnem stop  Ja bereeeeeem  :D no vsaka stvar je za nekaj dobro.
Tisti dan sem res imela smolo, na urgenci so seveda prednostni pacienti. To popolnoma razumem. Tisti dan pa smo bili trije z enakim problemom v čakalnici. Jaz sem prišla prva, za mano pa še dva. Prva sem bila tudi na slikanju, za mano pa še druga dva. In ko smo prišli nazaj v čakalnico za k zdravniku, je sestra enostavno poklicala najprej tretjega potem drugega vmes še eno gospo z žolčnim napadom ( to popolnoma razumem ) in ko bi morala biti jaz na vrsti, je zdravnik odšel na intenzivno. Ko pa pride sestra nazaj, pride k meni s škarjami, da mi odveže zasilno obvezo, in pravi: Oprostite gospa moja napaka, zamešala sem vrstni red slik. Jaz pa lepo nazaj, jaz sem pa mislila, da bom morala znova na recepcijo, da ponovim cel postopek še enkrat. No ko sem prišla še do zdravnika, pa se je opravičil še zdravnik in vprašal sestro, ali ste se opravičili gospe? Ja sem v čakalnici je ona odvrnila, jaz pa sem potrdila. Nakar me zdravnik vpraša: In gospa; Odvrnila sem mu : Opravičilo sprejeto. Na ta račun zamenjave s slikami sva s sinom, ki je bil z mano čakala debelo uro dlje. Reci in piši vse je trajalo 4 ure. Še podatek, tisti dan je bila polna luna biggrin

Toliko za danes, grem naprej brati 017 bye2

Moj dragi dnevnik - Page 12 Roka
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 13, 2017 5:27 pm

Haj

pri meni nič novega, samo to, da imam preveč časa in iščem, kaj je za postoriti clapping potem pa čisto po žensko sitnarim. Ja za moje doma so to fool urice. Pa se bom umirila, pa tudi navadila na posedanje samo upam, da mi ne bo prešlo v kri  whistle no saj ni tako hudo, kot se bere Moj dragi dnevnik - Page 12 835247
sem pa danes kosilo kar naročila iz bližnjega gostišča stop to so pač izredne razmere, pa še zelo so mi zadišali lignji njam ja na vsake toliko časa nam pripada malo postrežbe prinesene, kar na mizo.
Me pa pod mavcem tako srbi, pa ne pridem zraven mocking upam, da je to znak, da se mi zadeva zdravi.

Sedaj grem pa spet nadeti Moj dragi dnevnik - Page 12 Smesko-ocalar-2017 in study

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeNed Maj 14, 2017 9:09 pm

Haj

Soparno, vlaga v zraku, da ne moreš verjet. Tudi tisti dež ni ohladil ozračja. Drugače nič novega, s sinom sem šla v trgovino, da mi je nesel torbo s par stvari. Kako sem bila zanimiva, vsak te pogleda v ruto v kateri pestuješ roko Shocked
No da se še malce dotaknem evrovizije, tam bi morali podtakniti en kibernetični virus, zakaj Rolling Eyes ja meni se je zdelo, na prvem predizboru, da je bilo veliko slabših pesmi od naše. Drugega predizbora in finala pa nisem v celoti gledala. No kakorkoli škoda je denarja, pa posledične slabe volje, zaradi evrovizije. To je ena sama kuhinja.

Jupi, danes mi je hčerka spet skuhala kosilo za jutri, dostavila mi ga je vnukinja Moj dragi dnevnik - Page 12 902595 Moj dragi dnevnik - Page 12 902595 to so družinske vezi, katere velikokrat omennjam 07

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeTor Maj 16, 2017 6:36 pm

Haj

včeraj me ni bilo pri tebi dnevnik. Ni bilo nič kaj posebnega. Pa ti danes napišem. Bila sem pri zobarki. Moram pohvaliti obe zdravnico in sestro, prijazne da nimam besed. Tudi ne boli nič, ker imam paradentozo 01 mi mora puliti zobe. Tako lepo je naredila, da nisem skoraj nič čutila. Da ima pa hudič mlade, je pa tudi res, a veš da se me je plus mavca na roki, puljenja zob, še išias lotil. Lepo so mi spustile stol nižje, da sem se lahko ulegla. Mogoče nimajo vsi takšne sreče z zobozdravnikom ampak pri naši zdravnici je tako.
Jutri pa me vnukinja pelje na kontrolo za roko, da vidijo, kaj bodo pokazale slike, za nadaljne zdravljenje. Sem pa pogruntala, kako se popraskati pod mavec, z žličko z dogim recljem grem spodaj, pa odleže mocking

Se vidimo in napišemo jutri, do takrat pa 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeSre Maj 17, 2017 8:22 pm

Halo

Mavec bo pri meni gostoval še 14 dni, no ravno, ko sem se pohvalila kirurgu, da me ne boli več tako zelo, me prime za neprimeren konec pri palcu. Ja odmaknila sem roko, pa pravi, a da ne boli, bom videl, kaj bo pokazala slika, pa smo šli na slikanje, tam pa se izkaže resnica 012 no ja on že ve, saj je iz tega foha truce Bilo pa je spet dolgo čakanje, kako tudi ne, saj je tam na urgenci vedno dosti ljudi, vsak s svojimi težavami. Škoda dnevnik, da ti ne morem pokazati levo dlan, rane so se zacelile, je pa dlan barve azijske rase Shocked čisto rumena. Pa kaj saj bo bolje, samo mirovati moram s palcem, ostali prsti pa morajo migati. Upoštevala bom kirurgova navodila, alternative za takšne poškodbe pač ni. A veš išias se pa kar noče posloviti in oditi kam k sosedi  mocking ne vem mogoče se pa rad crklja pri meni. Mažem ga s konjsko mastjo, pa je za kanček čisto majčkeno, popustil. Me je kirurg vprašal: A se je bolečina v nogi v gležnju ponovila? Ko sem teško vstala iz stola pa sem malo zašepala, da sem odšla v mavčarno, sem rekla ne to je pa verjetno išias, pa on odgovori: Aha samo, da ni še z nogo kaj narobe. Halooooo  clapping

Tako moj dragi dnevnik, kako lepo se počutim ko ti natrosim malo svojih tegob.

Še popravek slovenščine za včeraj: Napisala sem da se popraskam pod mavcem z recljem od žličke; Recelj je po našem zasavskem narečju  dolgi roč od žličke 012

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeČet Maj 18, 2017 7:16 pm

Haj

vreme ravno pravšnje za sprehode in klepetanje z znanci 06 mož me je spremljal v trgovino, da mi je nesel nakupljeno. Ne dosti, samo par stvari. Danes sem imela priliko, da sem prijaznim trgovkam sporočila pozdrave od poškodovanke, ki sem jo tisto usodno sredo obiskala. Shocked tak je bil pogled, saj ni nič čudnega, obisk potem pa tak preobrat. Nekaj časa smo bile resne potem pa smeh mocking Ja se pač dogaja.
Hčerka je spet poskrbela za naju. Preden je odšla v službo k svojim nadobudnim otrokom, da jim spet natrosi malo novega znanja v tiste bistre glavice je prinesla zelenjavno juhico njam Možiček pa ob tem, samo zadovoljno prikimava, jasno njemu ni treba mocking

Toliko do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimePet Maj 19, 2017 8:43 pm

Haj

Spet spet je petek moj dan, uf kako hitro beži čas. Poslušam muziko in  prebiram svojo prozo jo malo lektoriram in popravljam prozne tekste. Nekaj zadev bi pa še morala popraviti, pa bo še čas.
Te dni je tu pri nas dosti koncertov, pa nimam prave volje, da bi jih obiskala. Pa saj jih naša lokalna televizija posname in potem predvaja. Sem pa mnenja, da tako, kot slišiš v živo to ni. Tam je čisto drug filing ambient in akustika, tako da se kar dostikrat nakociniš. Pa saj se bo uredilo. Tudi tipkam teško, ampak se trudim mocking če mi mine dan brez foruma besede mi je kot bi izpustila en obrok hrane mocking

Drugače nič novega spet me je možiček spremljal v trgovino, lepo mi je, ko gre zraven, pa še vreme je bilo lepo flower  škoda bo, če se bo spet pokvarilo 018  mogoče pa so se vremenkoti zmotili whistle

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 20, 2017 6:47 pm

Hoj

Spet jaz, vremenkoti, se niso zmotili, skoraj uro natančno so napovedali dežek, zato smo izkoristili dopoldan za nakup potrebščin in krajši izlet in kavo. Peljal naju je sin, vedno ko se peljemo se nasmejemo. Se že kdo, kaj spomni, da pogrevamo stare dogodivščine. Včasih morda niso bile tako smešne, sedaj pa gledamo to z drugimi očmi. Kakor naprimer moj sedanji primer, obiskala sem kot že napisano, ponesrečenko, pa se še sama poškodujem. Vesolje pač dela po svoje, moj mož je pa čisto drugačnega mnenja stop mislim, da mi ni treba razlagati whistle Ko me kdo vpraša, kako in kaj, (danes sem razlagala kar 4x ), se mi je zgodilo, samo zmajuje z glavo in pravi Shocked pa saj to ne more biti res. Ja pa je odgovorim, se zgodi. So mi pa dve znanki potožili, ah ti imaš samo eno, jaz sem imela obe hkrati mocking ne vprašaj, kako sem se urejala itd....
Je pa dežek kar dobro ohladil ozračje, pa saj ni čudno, saj je še maj, ko je sonček še kar daleč, lahko se še tako trudi pa so oblaki vedno bližje in če ne pustijo žarkov skozi, se nam slabo piše 012
Se pa dogajajo okrog blokov zelo nekulturne reči. Na parkircu, je nekdo narisal na vrata alfe kar skoraj pol metra velik smeško. Ni uspel dokončati, ker mu manjka par centimetrov ustnic. Pri kontejnerjih za odlaganje smeti in ekoloških odpadkov parkirajo kombi. Spet drugi zaparkirajo intervencijsko pot. Mislilm da bi se dotični peljali še po stopnicah, če bi kolesa to zmogla. In to sami mladi ljudje. Teško jim je storiti okrog bloka par korakov, kako naj bodo potem otroci kaj boljši, zgledi namreč prevladajo. Kako bedno mora biti življenje takšnih ljudi, ki jim gre po glavi, sama ne bi rekla nevednost ampak zloba 012

To je to za danes 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeNed Maj 21, 2017 7:04 pm

037
Pomlad v razcvetu, skupaj z vremenom flower 018 pa sonček pa dežek, pa naj zaliva njive in travnike, saj to je darilo narave.

Nedelja, tako na izi. Dobila sem na v pogled tipkopis publikacije, ki smo jih  za v ZMT pisale 6 upokojenk naše firme v kateri smo imele svoj drugi dom. Tako sem tudi naslovila svojo publikacijo: "Konfekcija  Lisca moj drugi dom " videnje, opažanja, zgode, dogajanja, vodenje vodilnih itd. Tipkopis je treba prebrati, popraviti, če se s čim ne strinjam  ali pa dopolniti. Tega gradiva se je nabralo kar 37 strani a4 formata. Pa nič zato, naj naši zanamci berejo, seveda v navednicah, kako se je delalo in služilo ljubi kruhek nekdaj, kar nekaj let nazaj. Ne morem reči, da je bilo vse slabo, nikakor ne. Mislilm ne mislilm zagotovo vem, da smo imeli delavci in delavke več besede, kot sedaj. Razlika plače je bila, snažilka 1 -- direktor 6, kaj pa danes? To dandanašnji dan od delavcev ne sme nihče vedeti, to so individualne pogodbe, ki segajo visoko v nebo in je stroga tajnost. Včasih smo dobiček delili v podjetju, dokler so bili še pošteni direktorji vsake tri mesece, za vse enako, kdo pa danes dobičke pobaše 08 Hmja  svet je bil jega dni še nakako pošten, ko pa smo se osamosvojili, je pa šlo vse navzdol. Ne rečem bili so tudi posamezni kalibri, ki so znali piti kri navadnim smrtnikom, samo ne toliko, kot sedaj. Je že res, da se vse spreminja, da ne more biti na veke vse enako, ampak, da si osebki plačujejo firmo, kar z zalužkom zaposlenih halooo zakon pa tak. Najeti krediti, ki so ostali neplačani,pa plačuje v zaporu samo par oseb. Pa kaj v zapor, da državo še stanejo za vse usluge, hrana, fitnes, strežba, sodnija, prevozi itd. Nakar zbolijo, potem pa dobijo zdravnike, kij jih čudežno ozdravijo, zadeva pa zastara. Saj so lahko na prostosti, vrnejo naj vse kar so pokradli, potem pa na zavod za zaposlovanje. Uf sem se malo namrdnila Embarassed ampak enostavno ne razumem, ko gledam poročila, kaj vse se dogaja.
Aja roka se lepo obnaša, ampak jo lepo  07 čuvam

Tako sedaj grem pa nazaj, urejati publikacijo za v muzej   047 in mogoče še kakšno haigo, danes sem ob glasbi romantično razpoložena Moj dragi dnevnik - Page 12 Smesko-plesalec-2017
 bye2 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimePon Maj 22, 2017 8:21 pm

Hojla

lep dan je spet danes, romantika se me še drži, tudi pri zobarki ni bilo hudega :D sem pa malce v zaostanku s prebiranjem publikacije Embarassed hčerka mi je spet prinesla kosilo Moj dragi dnevnik - Page 12 902595 kako dobro dene, ko se ni treba sklanjati nad štedilnik. Kar pa je potrebno, pa moja boljša polovica uredi. Z malce zlobice 051 bi rekla, za vse je nekaj dobro, sedaj že ve moj dragi whistle kje imam kje spravljeno. Je pa vprašanje, če bom potem jaz našla vse stvari Razz
Drugače pa nič posebnega pretreseljivega, me pa čaka v sredo, delikatna zadeva. No je pa res, da se nobena juhica ne poje tako vroča, kot se skuha. Bomo videli. Kot sem že omenila sem predstavnica odbora našega vhoda in v sredo je najavljen predstavnik občine za okolje in prostor. Prosila sem, da se zglasi s upravnico SP, da razčistimo neke zadeve. Tako kot z občino tudi z našim upravnikom nimamo nikakršnih anomalij, kakor se zadnje čase pojavljao v medijih. Jaz vedno pravim, lepa beseda, lepo mesto najde in s kompromisi se da veliko storiti. Čez noč pač ni mogoče vsega uresničiti, potrpežljivost je pa božja mast 012
Še malo haige, ideje so na višku 047 pa ni vedno tako whistle

017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeTor Maj 23, 2017 9:03 pm

Haj

takole s publikacijo za ZMT sem zaključila 051 še malo novih slikic za haigo si najdem pa bo za danes vse. Jutri bo bolj pester dan. Ti napišem dnevnik kako se bo izšlo 012
Me je pa pretresel spet napad na nedolžne ljudi girlangel le kje imajo ljudje pamet, nekomu se je spet odpeljalo iz glave, vse kar je imel notri diablo

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeSre Maj 24, 2017 7:43 pm

Haj

Vse se je izteklo po načrtih cheers  Ob 12 uri sestanek pri našemu zelo spoštovanemu županu in kasnejši ob pol 4 uri s predstavnikom iz občine za okolje in prostor. Saj vedno poudarjam, lepa beseda lepo mesto najde, to se je izkazalo tudi danes. Nisem za nikakršni linč  na cesti, groženj s televizijo in žaljivkami. Vse se da lepo pogovoriti, če le imajo ljudje srčno kulturo. Vsi prisotni smo bili zadovoljni z rezultati sestankovanja. V kratkem se bo zadeva uredila. Tako da lep dan je bil  sunny  ena skrb manj.

Ni laho ustreči 16 strankam v vhodu, še v družini ko smo trije, se včasih teško strinjamo in zedinimo o kakšni stvari  whistle . Bil pa vključen tudi drugi vhod. To se pravi 32 strank  whistle

Romantika se me še drži  whistle

017  bye2


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Jun 08, 2017 7:52 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeČet Maj 25, 2017 7:49 pm

Hojla

spet je lep dan, ne samo zaradi sončka, kar tako so mi zvezde trenutno naklonjene 04 poslušam glasbo in uživam ob zvokih, ki božajo moja ušesa. Kako malo je treba, da se človek dobro počuti. Sem pa šla danes plačati položnice,( čeprav še ni rok, lahko pa pozabim ) za preljubega našega carja, treba je odvesti cesarju, kar mu pripada. Plačala sem davek za zemljišče 08 vse ostale položnice imam vse na trajnik. Spet ena skrb odveč.

Sem pa srečala prijateljico, gledala me je in kar z mimiko obraza vprašala, kaj je bilo. Razložila sem ji, kaj se mi je zgodilo. Pa je rekla: Ja si bila pa malo nerodna, a sem ji odvrnila, da nisem bila vse sama kriva, da je pač bila tisti dan polna luna :D da ima tudi ona svoje prste vmes Rolling Eyes

Danes dopoldne mi je nekaj moj računalnik nagajal, ni mi hotel odposlati sporočila na ZMT, da se z gospo iz muzeja sestanemo, da ji oddam gradivo za v muzej. No še dobro, da obstajajo telefončki. No moje okno v svet ( računalnik ) se bo pa že unesel. Saj se je že večkrat malo mulal potem pa, kakor da ni bilo nič. No moram pa priznati, da je že precej v letih whistle
Moja roka pa je vredu, samo copy-paste gre teško, ampak se potrudim, da mi uspe 012

Dragi dnevnik pri tebi se oglasim spet jutri, saj so petki moji dnevi cheers A romantika ? Še je tukaj whistle Grem še malo 047

017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimePet Maj 26, 2017 8:07 pm

Haj

Petek: dopoldne s predstavnico sosednjega vhoda uredile, ropotajoči jašek na cesti, ( prišli so  komunalni mojstri, in zamenjali tesnila,ko je avto zapeljalčezenj, je ropotalo, kot na manevrih ) lepo je sodelovati skupaj, če je posluh in kompromis, popoldan pa odzivi na sredino odločitev. Zelo pereča tema, parkiranje pred vhodi blokov. Naša družina nima problemov, vsi parkiramo za blokom, nekateri bi se pa radi peljali, če bi se le dalo še po stopnicah. Ni razumevanja za starejše ljudi, ki nosijo peš domov nakupljeno blago. Ogibati se morajo avtomobilov, ki so neprimerno parkirani. Kaj hočeš tukaj pa samo šteje srčna kultura vsakega posameznika. Pa se bo že polegla zadeva, nič se ne poje tako vroče, kot se skuha.

Drugače pa vseeno lepo, ob lepi glasbi se sprostim in mislim pustim, da odtavajo daleč stran. Je luštno malo izklopiti, ko se nabere vsega preveč 012 Sem pa imela ravno sedaj klic, da smo jutri vabljeni k hčerkini družinici  028  na piknik njam zet tako dobro speče bedrca, čevapčiče in velikooooooooo zelenjave.Sedaj pa še malo 047
Aha romantika je še vedno pri meni, včeraj sem zapisala, da teško naredim copy-paste pa sem se zmotila, to mi dela preglavice Ctrl-c in Ctrl-v Razz

017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 27, 2017 8:50 pm

Haj

Sonce, družina, žar, smeh,  tortica in sok, to je specifikacija današnjega lepega dneva biggrin kaj še hočem več. Če si skromen, si lahko večkrat srečen, saj vsak drobec v življenju nekaj pomeni.
Tudi s sosedi smo se pogovorili glede parkiranja. Ni bilo najbolj navdihujoče, ampak nekako na kulturni način in s kompromisom enih in drugih smo se sporazumeli, čeprav imam občutek, da stojimo še vsak na svojem bregu. Solidarni moramo biti eni z drugim, to je dejstvo saj nas je v enem vhodu 15 in drugem vhodu 15 gospodinjstev. Zato ne morejo zasesti dvorišča pred blokom samo dve družini vsaka s po 4 avtomobili whistle Vsekakor se bodo označili parkirni boksi, tudi enega  za invalida, kar se mi zdi povsem pošteno, za kar gre zahvala naši sedaj že bivši upravnici SP in gospoda iz občine iz resorja za okolje in prostor.
Ja kar naprej se nekaj dogaja scratch dolgčas mi pač ni whistle
Sem se pa spomnila, preden sem sedla pred računalnik, da sem pogledala zavarovalno polico, tam piše, da sem nezgodno zavarovana tudi za zlom kosti 012 v ponedeljek pokličem, da izvem resnico saj to je že obče znano, da so zavarovalnice precej skopuško naravnane, če je treba, kaj od sebe dati 08 bomo videli, kako in kaj, mogoče pa bodo  07
Glasba mi boža ušesa, jaz pa uživam  cheers

Zdaj pa še malo pokukam za slikice  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeNed Maj 28, 2017 7:46 pm

Haj

nedelja, hmja, kot bi mignil je dneva konec. Gledam pa vsako nedeljo na Zagrebu 1 zjutraj že pred osmo filme: Zlata kinoteka, super so, zjutraj prej vstanem, da pripravim zajtrk, da potem v miru ob gledanju filma popijem svoj zeleni čaj, tako počasi, kot meni paše. Kave ne pijem. Tudi na naši RTV 1 so se odločili za nekaj podobnega, samo reci in piši v petkih zvečer od 23 ure naprej Evil or Very Mad pa toliko je starih lepih filmov, pa koliko bi jih to stalo, glede na količino reklam , ki jih gledamo vsakih 15 minut in prispevka za rtv.
Drugače pa kot ponavadi nedeljsko kosilo, sedaj imam pomoč biggrin gre lažje, tudi po kosilu mi ni treba pomivati posodo. Tako da sem se odločila, da  bom zadevo prakticirala še naprej blush če mi bo uspelo sem pa močno v dvomih bad bomo videli.
Včeraj pa prav lep dan, pa saj ne more biti vsak dan praznik imeli smo se spet lepo.
Ker jutri oddam sem še enkrat sem pregledala publikacijo za vZMT, pa bo spet ena stvar urejena. V sredo pa spet za roko na kirurgijo girlangel upam na najboljše.  
Slikic pa včeraj nisem našla, bom pa pezijo napisala, nekaj že  imam ampak to ni to, kar sem hotela napisati. Bo treba izbrati pravo muziko, da mi  muzo pride na pomoč 012 no pa da vidimo, muziko sem našla zdaj grem 047 bom videla, če je še romantika pri meni 012

017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimePon Maj 29, 2017 7:52 pm

Haj

ponedeljek, spet kot bi mignil je skoraj mimo 08 ja dopoldan sestanek, da smo uskladile morebitne pripombe, no nekaj malih je bilo, pa nič pretresljivega. Občudujem pa gospo, ki ima to pod okriljem, koliko gradiva mora prebrati od nas vira informacij, da potem strne v publikacijo, da ni razvlečeno in neskladno besedilo. Je pa to zelo dobra 07 poteza od Zasavskega muzeja, da se ohranijo pričevanja in podatki za naše zanamce.

Lep poletni dan, kakršnega si človek samo želi 015 kar naj bo še naprej tako. Oja še je pri meni romantika, napisala sem poezijo, samo na forum je še spravim. Včeraj sem jo kar nekajkrat prepisovala iz lista na list. Ni nekaj posebnega, lahko pa kadarkoli popravim.
V soboto sem sina prosila, da mi je v knjižnico peljal knjige, ki sem jih dobila od sosede. Takšne, ki meni ne ustrezajo, tiste pisatelje, kateri pa so meni všeč pa sem obdržala. Rade volje jih sprejmejo vse pregledajo ustrezno oskrbijo, če so poškodovane in jih ponudijo v nadaljne branje. Mislim, da jih je bilo 28, sama pa jih imam še okrog 40, ravno takšno število, pa jih je vzela hčerka. Tudi ona in moja vnukinja so kot jaz knjižni molji. Da bi jaz knjigo dala v kontejner za papir Moj dragi dnevnik - Page 12 835247 nikoli pod nobenim pogojem. Vsaka knjiga nosi naslov avtorja, ki se je presneto namučil, da je pripeljal zgodbo od začetka do konca. Ravno tako ne nikakršne literature, vse je povezano s časom in trudom. kako sem bila včasih žalostna, ko sem prinesla knjigo domov jo odprla, pa je bil na listu pečat od skodelice za kavo Twisted Evil spet na drugem listu označena z zavihanim ušesom stran branja itd fool . jej, jej kje je kultura branja. Samo jaz sem vse zapisala in ko sem kjigo vrnila tudi povedala knjižničarki. Dostikrat morajo posamezne strani tudi zamenjati, zaradi takšnih zadev stop No pa dovolj o tem, mi je pa lažje, če se malo razpišem 012

Toliko do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeTor Maj 30, 2017 8:21 pm

Uh je že torek

za relaksacijo pred jutrišnjim obiskom pri kirurgu sem si privoščila dobro mero study study , tudi to me pomiri, tako kot glasba. Vsak človek ima nekaj, kar ga osrečuje in prav je tako, da misli pošljemo nekam stran. Ja pa vreme se hoče nekaj pokvariti, je na trenutke tako zapihalo, na bližnjem hribu pa so oblaki objemali drevesa. Brala sem namreč na balkonu, stanujemo namreč v 5 etaži, tako da smo lepo malce odmaknjeni. Res pa je teško, kadar nosimo prtljago in torbe iz trgovine. No se pa malce počije med etažami, pa je s tem pa je poplačan razgled, ki nam ga ponuja naš kraj.

Za danes dovolj 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeSre Maj 31, 2017 9:00 pm

Haj

01  še za tri tedne so mi podaljšali zdravljenje z mavcem do 21 junija, pa tako sem se veselila, da bom imela roko lažjo, sedaj pa je spet teška, ko je mavec še svež. Pravi kirurg ste pa dobro usekala z roko ob beton, ja sem rekla to je pa gravitacija, vsa teža se je prevesila na levo roko roko mocking
No bomo pa še malce marodirali, samo da bi bilo potem dobro. Sem pa spet čakala in čakala pa še čakala skoraj 4 ure s prihodom domov, vožnja pa je z avtom 15 minut. Ko pa sem sestro vprašala, če grem naslednjič najprej na slikanje, potem pa do kirurga je rekla: Ja nič takega ni napisal, sem pa prosila če v bodoče lahko to uredi, da ne bom čakala 3x. Ustregla mi je in popravila odpustnico, da grem najprej na slikanje, potem pa do kirurga. Ja teška je ta upokojenska bolniška mocking samo da ni hudh bolečin, danes so malo, ker mi je kirurg pretipal predel, kjer je zlom.
Sem pa sinoči videla, da se mesec debeli, pogledala sem ga malo čez priprte veke in mu zažugala. Če je lump sposoben, da vsak dan toliko vode dviga in spušča je sposoben še marsičesa vsaj 10 maja je bilo tako. Danes smo se srečali na slikanju kar z nekaj pacienti, ena gospa ima zlomljeno roko in nogo, je revica, kot bi iz fronte prišla, tudi 11 maja vsi smo se sukali okoli tistih dni. Kakorkoli nesreča nikoli ne počiva. Če je pa res, da je za vsako stvar nekaj dobro, potem je že v redu tako.

No pa je spet en dan okrog  017  bye2


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Jun 01, 2017 7:36 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeČet Jun 01, 2017 7:35 pm

Haj

včeraj je ni bilo pri meni, danes pa se je vrnila k meni, jasno če hodiš okrog zdravnikov ne misliš na romantiko 012 Vse je v redu, malo je mavec še težak, pa spodaj spet srbi, kot strela. Uf pa še ta sopara, na srečo je nevihta malce ohladila ozračje, ampak res čisto malo. Sem čakala mavrico  018 ja pa je ni bilo. Zakaj že,  meni na ljubo ja pa ja  mocking
Kako smo ljudje nezadovoljni, če nam je vroče, hočemo hladno ali pa ravno obratno 08 nikoli pa ne bomo prav vsi zadovoljni z vsem. Obče znano pa je, da vročina sežiga možgane, če slučajno koga malo odnaša, ni vse sam kriv. Pa tako je tudi svet ustvarjen, sto ljudi sto čudi.

Grem še malo slikice iskat  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimePet Jun 02, 2017 8:19 pm

Haj

moj petek je bil lep, s prijateljico smo si vzele čas in poklepetale v bližnjem lokalu ob soku. Kako dobro dene če malo preložiš svoje tegobe. Tudi nasmejale smo se ob mojem primeru. Pa ne morem verjet je rekla, dopoldne na obisk k bolnici z mavcem, popoldne pa ti po njega biggrin ja tako je bilo. Pa še vpraša, a si povedala kirurgu, neeeeee kje pa saj ne bi mi verjel Shocked
Se pa pripravlja nevihta, danes oblaki ne objemajo dreves, pač pa se obarvano v črno, tako grdo držijo pa grmi in bliska se tudi, upam, da ne bo hudega.  No včasih gre kakšna nevihta tudi mimo, ker imamo okrog in okrog hribe, tako da nas malo očuvajo.
Se je pa tudi zgodilo pred leti, ko nam je na bloku streho razpolovilo in jo dobesedno prekucnilo na drugo polovico bloka. To je bilo za par minut vse gotovo, vrtinec je zajel streho in čista štala, potem pa nalivi, celo noč. Gasilci so nam pomagali in nam prekrili streho s cerado. No takrat smo bili še najemniki stanovanj. Mislim, da je to bilo leta 1991. Stanovanja so bila premočena do druge etaže. Ko smo stanovalci sz vedri zajemali vodo in jo zlivali čez blok, so nam ženske prinesle čaj z rumom, da nas ne bi zeblo, moram popraviti moškim so prinesle rum s čajem. Navsezadnje so se začeli hecati, da pa ni tako hudo. Seveda, če si pod štantgasom, ti je vse ravno. Cela leta se nam je še potem pojavljala plesen, če ne bi vztrajno belili bi lahko šampione gojili v stanovanju. Traja, da se stene posušijo.
Ja pa danes na TV slišim, da vrli zet naše Melanie v Parizu ne podpiše za zmanjševnje toplogrednih plinov, češ da dela v dobro svojih ljudi. Da ne verjame strokovnjakom. Škoda se pa nedvomno dela, kaj bomo pustili našim zanamcem, je zaskrbljujajoče. In kaj lahko storimo navadni smrtniki, bore malo, ob velikih osnaževalcih je to en majhen pljunk v morje.
Malo sem se razpisala, bo luštno čez nekaj časa ponovno brati 012

Do jutri  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeSob Jun 03, 2017 7:57 pm

Haj

sobota kot vsaka, po nakupih potem pa pospravljanje. Ja se nabere sploh, če nisi sposoben uporabljati obe roki. Pa sta mi pomagala sin in mož, tako da je bilo delo znosno. Namreč na balkonu imamo draceno ( drevo življenja ) staro 35 let in visoko 2 metra. Ker jo pozno v jeseni prestavimo na zaprt balkon, jo je treba sedaj prestaviti na odprtega. Lepo je s knjigo posedeti pod njo, tak prijeten občutek, kot bi bil pod palmo   012 je pa teška za prestavljati. Pa sem se pred leti, ko je že dodobra zrasla spomnila, da smo jo dali na staro deko in jo povlekli na drugo stran stanovanja in na balkon, da je ni bilo treba nositi. Precejkrat smo jo morali tudi že skrajšati, ni zahtevna za vzdrževati, samo malo vode in gnojila za zelenje rabi pa je zadovoljna. V  sredini pa imam veliko kovinsko sovo izrezano z laserjem. Namreč sovice so meni čudovita bitja. Tako so skrivnostne, tako mehko puhaste 012 Tako dnevnik, sedaj pa sem ti spet nekaj povedala o sebi whistle Pa to ni nič takega, vsakdo ima nekaj, kar mu leže na dušo.

Do jutri 017 bye2

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeNed Jun 04, 2017 8:41 pm

Haj

Veter neusmiljeno pometa po dvorišču, kot bi pričakovali, kakšen visok obisk pred blokom. Vsi listi na drevesu so obrnjeni, da so vsi bele barve. To je znak, da bo res sprememba vremena, to mi je povedal že v otroštvu starejši možakar. Kadarkoli vidim liste obrnjene se spomnim na njega, ki ga že skoraj 3 desetletja ni več. Zanimivo, kako človeku ostanejo določeni podatki v spominu in v podzavesti. Ko poslušam vremensko napoved, vedno še pogledam po drevju 012
Le osem minut je bilo treba, da je spet udarilo po nedolžnih ljudeh. Zakaj se vprašam, je res tako lahko zamegliti razum določenim osebkom, da potem sejejo žalost naokrog. Obnašajo se, kot bi šele pred kratkim začeli hoditi po dveh nogah. Le kdaj, če kdaj se bo končala ta brezglava morija?

Naj počivajo v miru vse nedolžne žrtve girlangel Ranjeni pa naj se pozdravijo 07 Preprosto ostaneš brez besed.

Danes glede na dogodke po svetu bolj žalostno slovo 01

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeTor Jun 06, 2017 7:57 pm

Haj
Včeraj se nisem oglasila, ker sem imela popoldan pregled v referenčni ambulanti. Spet čakanje ampak sem bila z izvidi zadovoljna.Vse so mi  pregledali. Višino, težo  Embarassed  obseg pasu Embarassed krvni tlak dance2 sladkor v krvi 06 5,6 na trimesečje, ekg, pregled nog itd. Skratka ni napačna zadeva, vsaj vem kako se je treba ravnati v naprej. Kakšna kilca bi bilo dobro, da bi se čez poletje stopila blum2 čeprav ni kritično drugače pa vse v redu. Zdravnica je bila zadovoljna, jaz pa še bolj. Ko sem bila gotova, je prijazna medicinska sestra rekla, kar tako naprej, čez eno leto se pa vidimo.

Danes je pa spet dan naokoli, kot bi mignil. Ob 7 uri zjutraj sem odšla že na pokopališče, da kasneje  ni prevroče. Namreč kot sem že omenila so zraven našega spomenika postavili dva nova žarna groba. In ko  sem tisti dan, ko se mi je zgodila nesreča z roko bila na grobu, sem videla, da so nam pri spomeniku naredili, do našega groba samo eno stopnico. Bila je visoka blizu 30 cm. Tako da sem morala skoraj skočiti dol. Že tam me je lovilo, še sreča, če bi tam padla bi bilo hujše, kot je. No in takrat sem prosila direktorja pokopališča, da bi mi uredili še eno stopnico. In so jo. Danes sem lepo nemoteno stopila po dveh stopnicah, do našega groba. Je pa svakinja prejšnjič nesla svečko, ko še ni bila urejena še druga stopnica, me je poklicala in rekla: Veš sem nesla svečko in ko se, stopila s stpnice z eno nogo dol sem sem sedela na tisti visoki stopnici 010 je namreč bolj majhne rasti in temu posledično tudi krajše nogice, pa je bilo, kot je bilo. Se dogaja mocking no sedaj je v redu.
Sem pa danes sina prosila, da me je peljal v trgovino, kjer imajo ta teden francoske specialitete. Ja tako sem imela lušte, da poskusim francoske macarone; imajo svojo ceno in ja zelo so slastni njam kasneje sem našla tudi recept zanje. Ko ga daš v usta, se dobesedno stopi in ti pričara kremasti okus po pistaciji, po kavi, po malini in kakavu. Najverjetneje, ko se mi roka pozdravi, jih bom poskusila narediti. Estetika verjetno ne bo takšna, kot na sliki, bomo videli.

Moj dragi dnevnik - Page 12 Francoski-macaron

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitimeSre Jun 07, 2017 6:56 pm

Haj

sreda dan, kot ponavadi, vse je v redu, samo malo se me oprijema žalost. V stanju z mavcem nisem za današnji koncert naše čudovite glasbene šole. Pa še ploskati ne morem. Če res ni nujno potrebno, se ne sprehajam naokrog. Da pa bom videla posnetek koncerta me pa potolaži, saj ga posname lokalna TV in nam ga predvaja. Čeprav še zmeraj trdim, da je filing v živo na koncertu še najboljši, da slišiš v živo petje in glasbo, da se ti koža naježi. Pa drugič, če mi bo sreča mila.
Sem pa danes v trgovini bila presenečena, ko sem nabirala krompir, pristopi zelo prijazna gospa in se ponudi, da mi pomaga 07 lepo sem se ji zahvalila za prijaznost in ji zaželela lep dan. Že sama volja da priskoči kdo na pomoč, je vredna zlata. To se vidi pri človeku, kakšno dušo in srčno kulturo nosi v sebi. Poznam jo oziroma videvam jo samo v trgovini, je naše gore list , je privat zobozdravnica v sosednjem kraju. S to svojo gesto mi je polepšala dan, mislim da povsem upravičeno 07

Ob poslušanju glasbe grem sedaj pa še slikice iskat :D

017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 12 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 12 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 12 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -