Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimePon Feb 26, 2018 9:45 pm

Haj

ob glasbi, pisanju in pogledu skozi okno, kaj naj rečem cheers čeprav zima zamuja je prelepa 028
Sem pa danes šla po poti, katero moji škornji že dodobra poznajo, pa mi je ena noga, kar naprej ostajala zadaj Rolling Eyes ja potem pa mi je potegnilo spodaj je led, kaj ti ni jasno. Bo treba paziti, kam postaviš svoje ude, ki so namenjeni za hojo blum2 Se je pa snegec opogumil padal je cel dan, tudi pozno v večer, ko sem nesla smeti v reciklažo.
Imam pa v našem hodniku pridnega sostanovalca, ko pridem iz 5 etaže v pritličje, je stopnišče pred vhodm že pomedeno in posuto s soljo 07 . Sem osumljenega že iskala mocking , pa je rekla njegova žena, da nič ne ve o tem, kaj on dela zunaj. Vseeno sem ji naročila naj se mu lepo zahvali. Je rekla, veste kaj gospa, to je pa lepo, mu bom povedala. Čeprav ni očiščeno samo za mene je prav, da ne ostane brez pohvale.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeTor Feb 27, 2018 9:11 pm

Haj

sem poskusila pisati, pa je blokada stop kljub lepi glasbi, ja ni kaj muzo me je spet zapustil. Polega tega pa smo danes upokojenci danes dobili povišico ni kaj reči, pogled na ikonci dosti pove Rolling Eyes

Nič, če ne gre pisanje, grem pa brati :D  do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeSre Feb 28, 2018 8:07 pm

Kot z biseri posuta
se sosednja streha
v soncu lesketa

pa je na njej le žametna prevleka
iz belega snega

lepa luna pa sedaj
na nebu že visi,
kot novoletni okrasek
lepe misli trosi in deli  012

to čudo je narave,
kar nam lahko
in to čisto brezplačno tudi da ...


hvala stvarstvo za vse lepote cheers
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Haj moj dnevnik

To zgoraj so ubčutki, ki so me prevevali, danes dopoldan in ob mraku, ko sem gledala sosednjo streho in kasneje v nebo, resnično se je lesketalo in bleščalo.
Spet sem šla po sol za stopnišče in jo tudi dobila. Upam, da se bodo temperature dvignile vsaj toliko, da ne bo treba več soliti 012

Do spet  bye2


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Mar 01, 2018 9:16 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeČet Mar 01, 2018 9:15 pm

Haj

nič kaj presenetljivega za četrtek, vreme, kot so ga napovedali. Smo pa danes že 1.v mesecu zato sem popisala števčno stanje elektrike in vode. Kot imam razvidno iz popisa lastne evidence, vsake toliko časa preverjajo števčno stanje tudi iz Gen-a pri katerem smo odjemalci. Tudi za vodo se preverja. Jaz vedno mislim, da lažje strošek sproti poravnaš, kot pa kasneje večji znesek. Zato nima smisla navajati napačno stanje, če tako ravnaš, samo sebi lažeš.
Je pa včeraj prišel zastopnik neke agencije. Po telefonu mi nek zastopnik zavarovalnice nalagal, da to ne bo nek agent, namreč zastopnik direkt iz zavarovalnice, da samo pregleda zavarovalno polico, da se zamudi 10 minut. Povedala sem mu, da z možem ne bova nič novega urejala, pa je odvrnil, ne ne gospa samo pregledal bo polico, saj sem vam že dvakrat povedal. No potem pa naj se oglasi sem mu po prigovarjanju odvrnila.
In glej ga zlomka, takoj ko sem prišleku pokazala zavarovalno polico je začel spraševati, kje imam še anekse itd. In kje imava zavarovano DZZ itd. Naj pokažem še drugo zavarovakno polico. Zakaj imate zavarovano prav tukaj, lahko bi bili kje drugje itd. Dajte meni bom sam pogledal... O takoj se mi je posvetilo, spet sem šla na limanice. Ne morem verjeti, kako so prevarantski in te znajo izciganiti ti ki se oglasijo po telefonu. Kot bi bili izšolani prav v ta namen, da ti izsilijo obisk agenta. V prihodnje imam že pripravljen odgovor na tak telefonski klic. Čeprav sem spoštljiva in prijazna do ljudi, take stvari mi pa dvignejo pritisk. Pa še to, ko je prišel se ni nič predstavil, kar vkorakal je notri. Kakor je prišel, tako je tudi odšel, brez posla ...
Take zadeve se me zelo dotaknejo, ali se zgodijo meni ali pa drugim bad
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimePet Mar 02, 2018 8:50 pm

Haj

združila sem koristno z veseljem, v sneženju sem obiskala moj nadvse priljubljen hram, kjer tako lepo diši po knjigah biggrin na novo sem vzela samo tri, ker imam od sosede še 2 del Milene Miklavčič, pa jo moram dokončati, da jo vrnem. Mimogrede pa sem še oglasila na tržnico po sadje, zelenjavo in ribice njam pa sem si polepšala dan. Tako je to, če ti ga ne polepša nihče drug, si moraš pač sam poustvariti svoj čas. Jaz si ga podkrepim z lepimi mislimi in trenutno uživanju ob sneženju.

Danes sem še posolila stopnice, če bo slučajno zjutraj zmrzovalo.
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeSob Mar 03, 2018 4:46 pm

Haj

lep dan ni kaj, spet sem smuknila na tržnico včeraj sem pozabila nekaj kupiti, pa ne vem, ali je to naključje ali pa Embarassed  Wink čeprav so naše ceste in peš poti lepo očiščene, sem namenoma šla po celem snegu, in ravno sedaj, ko to pišem snegec spet pada. Letos je pravi potepuh nekaj časa pada pri nas, potem pa se odpravi kdo ve kam in se spet vrne. Ali pa ga nagajivi veter nosi sem ter tja, kakorkoli pogled je tako lep ... nekako takole  :D

Moj dragi dnevnik - Page 21 Prelepa-slika-zagorja-20

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeNed Mar 04, 2018 8:25 pm

Haj

nedelja, jutro spet moje, danes pa sta se mi pridružila še dva člana, da smo skupaj pogledali film na ZTV1 enkraten je bil, nasmejala sem se do solz, tako se je začel dan in kaj hočeš še lepšega, da si v zgodnjem jutru nasmejan. Vsaj meni nekaj pomeni. Pa veš kaj dnevnik, film je trajal polni dve uri pa niti ene reklame vmes 08 Sem pa po oddaji, ki jo vodita Blaž in Darja na TVS1 ob 15 uri, čakala, kdaj in kaj bo naslednja oddaja, pa so bile reklame natanko 17 minut, med eno in drugo oddajo, da dol padeš. Reklame so še v ponovitvah, ki jih po večkrat ponavljajo bad Človeku povzročajo nezadovoljstvo, ki pa je čisto upravičeno. Zlasti po poročanju zdravnikov, kako so celo škodljiva reklamirana ( zdravila v narekovajih), ki jih razni izvajalci ponujajo. Jaz tovrstnih zadev ne nabavljam, ne hasnijo nič, denar pa skopni. Če že, se pa poslužujem lekarne in njihovih nasvetov. Stroka je le stroka.
Sem pa včeraj spet brala knjigo 2 del Milene Miklavčič, ( Ogenj, rit in kače niso za igrače) groza saj ne moreš verjet, kaj vse se je še nedaleč nazaj dogajalo. Pred kratkim sem prebirala življenjepis DR. Slavka Gruma on je med drugim opisal tudi življenja zasavskih rudarskih družin. Ženska takoreč ni bila vredna nič, žalostno in resnično. Se pa vprašam od kje pravica človeku, da se spremeni v hudobca ali hudodelko in da drugemu stori zlodelo za celo življenje, ali se mu-ji omrači um, ali pa je posredi sama zloba. Srčno pa upam, da takšen hododelen osebek enkrat plača za svoja dejanja diablo

Do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimePon Mar 05, 2018 8:32 pm

Haj
zunaj nekaj pada, kar pa še zdaleč ni podobno snegu Wink pa vsega je enkrat konec tudi zime. Je pa zagotovo, da letos kurenti niso zadovoljivo opravili svojega dela 08 ravno sedaj porčajo na TV, da bo ponoči padlo do 30 cm novega snega Shocked bomo videli. Ja tudi zgoraj pri svetem Petru in Jožkotu ni več tako, kot je bilo Rolling Eyes vse se jim je sfižilo lol2

Sem pa včeraj pozabila omeniti, ko sem napisala da sem prebirala življenjepis DR. Slavka Gruma, tudi on je bil neke vrste žrtev in to svoje gospodovalne mame. Ni mu pustila, da bi imel dekle, na skrivaj ga je njegov kočijaž vozil pod pretvezo, da gre h bolniku v druge kraje, kjer se je sestajal z izbranko ( takratno uslužbenko iz lekarne ). Ker pa se je čutil dolžnika materi, ker ga je šolala ji je vse popustil. Čislala in ponosna je bila nanj tako da ga je, pred obiskovalci celo vikala.

Citat iz Grumove novele: " Matere " ki mi je segel v dušo
Človek mora skoraj res imeti kaj, česar se veseli, posebno, če je tako zelo sam. Kako malenkost mora imeti, da čez dan čaka nanjo!

Kljub temu, da je bil vedno med ljudmi, se je čutil osamljenega, ker ni mogel živeti, kot mu je velevalo srce. Jaz mislim, da če ni drugega so zelo dobre prijateljice knjige, ona velikokrak napolni praznino, ki jo včasih tudi, kar brez razloga občutiš.

Toliko za danes ~ do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeTor Mar 06, 2018 9:36 pm

Haj
pa se niso zmotili vremenarji, res je padal sneg včeraj zvečer, kot za stavo. Ja zima starka še s svojim repom okrog opleta, pa ji ne bo uspelo več dolgo, sonce je že spet danes ponujalo svoje bogastvo, da ogreje zemljico. Sedaj pa je že res skrajni čas, ptički so se na novo prebudili, kos se že pripravlja, da bo pel svoje serenade svojim izbrankam.
Včeraj sem pustila knjigo malo počivati, danes pa jo bom spet odprla. Sem pa dopoldan videla na TV Koper gospo Mileno Miklavčič, enkratna je, sploh nima dlake na jeziku. Pravi, da je v pisanju že tretja knjiga, katere naslov  ravnokar berem. V tretji knjigi, pa je povedala gospa Milena, da bodo pretežni del pisanja imeli na razpolago moški in prav je tako, tudi ženske znajo biti prave harpije.
Kako lepo je v življenju, če imaš ob sebi človeka, ki se lahko zaneseš nanj, kot na sonce, ker veš da bo ponovno vzšlo. Premalokrat se komu zahvalimo za kakšno tudi majhno stvar. Vse se nam zdi samoumnevno, pa to besedo hvala ni tako teško izustiti, če si le kulturen do soljudi.

Do spet  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeČet Mar 08, 2018 9:05 pm

Haj
ne vem, kako bi označila današnji dan, zame osebno je bil izredno lep  455465   Moj dragi dnevnik - Page 21 902595 Poklicala sem tudi kolegico, ki je bila včeraj v Ljubljani na kontroli, povedali so ji, da se njeno stanje bolezni izboljšuje :D
Kar pa se dogaja v naši okolici je pa čista žalost. Zabodli so našo sokrajanko iz čistega maščevanja. Spet se sprašujem od kje pravica, da človek vzame sodbo v svoje roke in hajd gremo  na morijo stop Pride osebek iz zapora, da počisti, kar mu prej  še ni uspelo. Groza, ubogi svojci 01 Upam, da bo vsaj sedaj dobil vzgojno kazen, kar pa v našem pravosodnem režimu, ni čisto tako. Potem ima dotična oseba, človekove pravice, zastonj zagovornika, komfort v zaporu, če pa se lepo obnaša pa gre spet lepo na prostost. Ko sodnik razglasi sodbo vedno poudari: V imenu ljudstva: Ampak to ljudstvo mu ni naročilo, da naj spustijo tako osebo ali kakorkoli se on odloči, to je čisto njegova domena in volja, da ne še čisto nekaj drugega Hudodelstva se kar vrstijo, kaj hočemo amerikanizacija se je naselila tudi pri nas z vsem od- do.
Včeraj nisem bila pri tebi, sem dokončala knjigo, sedaj je na vrsti že druga, bolj umirjena, bolj romantična :D
Tako naš praznik je skoraj za nami, sedaj so na vrsti možje, ja pa ga bomo tudi praznovali, družno se bomo odpravili na kosilo njam
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimePet Mar 09, 2018 9:46 pm

Haj
pozna sem, ampak sem si vzela čas, da te obiščem :D cel dan sem nekaj počela, pa mi je dan minil na ššššc  Rolling Eyes
Sem pa spet žalostna, kajti gledala sem oddajo gospe Lidije Hren o bančni luknji. Ja kristus božji, kaj ljudje nimajo nič vesti, groza kako so sedaj ubogi ti bančni uslužbenci vsi so postali dementni, nič se ne spomnijo niti tega ne, da so svojcem dajali posojila, pa tudi če so vedeli, da ne bodo mogli vrniti. Ja to je naša država, ki podpira takšne zadeve no mogoče sedaj malo manj. Navadni smrtnik pa je moral vzeti, če je hotel posojilo na hipoteko s svojim premoženjem na 4 x vrednost. Tako je povedal nek podjetnik iz svojih izkušenj. Žalostno toda resnično in po vsem tem se nekaterim osebkom ni nič zgodilo. Ob takih novicah pa se res lahko človeku trga srce. Ne vem, kdaj se bo pretrgal gordijski vozel in kdo sploh je alternativa tem ljudem, ki dovolijo da se počnejo takšne stvari. Močno upam, da nimajo ti ljudje mehko pernico ponoči pod glavo. Najbolj žalostno pa je, da te osebe tako vzgajajo naprej še svoje otroke in vnuke, da se da čisto lepo preživeti tudi na takšen način. Imam v glavi zelo grd pridevnik, pa ga ne bom napisala, je preveč packast Twisted Evil Drugi teden bo še drugi del, kajti niso mogli vse packarije spraviti v eno oddajo.
Ta vikend ne bom nič takega gledala, da si bom pokvarila dneve :D in skušala bom pozabiti ob branju knjige vse, kar je slabega. Obeta se mi baje lep vikend, ja ciganka mi je povedala whistle cheers
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeSob Mar 10, 2018 12:12 pm

Haj
joj, kako sem včeraj zameštrala besedo alternativa 010 se zgodi, nič nisem preverila za sabo prispevka 08 danes se bom še vrnila k tebi, verjetno pozno popoldan :D če pa ne, se pa oglasim spet jutri ...
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeNed Mar 11, 2018 8:46 pm

Haj moj dnevnik

če si privoščiš en dan nebes, te vsa opravila lepo počakajo za naslednji dan. Tako se mi je zgodilo danes :D ampak kar se mora sploh ni teško. Je že tako, ne more biti vsak dan, kot v pravljici. Danes pa nedelja spet jutro zame, potem pa na delo in vse do popoldan, še knjige nisem vzela nič v roke, čeprav je bil dan, ravno pravšnji za to. Oblaki čisto na dosegu rok, vmes pa meglice plešejo svoj valček in kapljice dežja usmerjajo po svoje. Kar prehitro vse mine, kar je lepega. Pa saj bodo še časi, ki se bodo prilepili na kožo, da jih posrka spomin vase. Spet se me loteva  romantika 08 če pride zraven še moj muzo, bo čisto v redu bomo, kaj novega  047

Grem iskat slikice, če bo kaj lepega, da dobim idejo, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimePon Mar 12, 2018 7:32 pm

Haj
pa mi je uspelo včeraj nekaj napisati poezijo, sem bila v elementu pa mi je lepo šlo. Vsebina pa čisto po mojem občutju. Če bom kaj popravljala, še ne bom takoj, bom pustila da se malo vsede :D
Ja vreme pa že čisto aprilsko, kdo bi vedel, kaj nas še čaka, boljše da ne. Malo sem pogledovala po bližnjem potoku, pa ni bilo hudega. Malo je narasla, samo nič kritičnega. Mislim, da je zasluga pristojnih, ki skrbijo za čiščenje brežin in same struge 046 Imam pa še veliko željo za našo okolico, ki pa upam da se bo enkrat tudi to uredilo. Saj tudi antični Rim ni bil zgrajen v enem dnevu, ali letu, občudovan in obiskovan je z milijoni turisti pa še dandanašnje dni. Imam pa močno upanje in pravijo tako, če si nekaj močno želiš, to tudi dobiš ali drugače povedano, želja se ti izpolni.
Zato moramo biti previdni, kakšne želje se nam porajajo v glavi 012

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeTor Mar 13, 2018 8:02 pm

Haj

kako čudno je bilo danes vreme, dopoldan še sonček, popoldan pa, bolj ko se je bližal pogreb nesrečne gospe, ki jo je umoril nesojeni zet, pa se je povsem pooblačilo in padalo, kot da bi še nebo jokalo za njo. Ko pa je trajal pogreb, se je čez mesto naredila velika mavrica, kot bi jo ponesla s sabo pod nebo  04 Naj počiva med angeli! Res je žalostno, da ženska takole konča, pod nožem neuravnovešenca 01  Smilijo  se mi njeni svojci njene hčere, vnuki itd. Ena mlajša hčera je ravno toliko je stara, kot moja vnukinja, skupaj so obiskovale osnovno šolo. Mogoče sem preveč čustvena, ampak res se me dotaknejo stvari, sploh pa nasilje in goljufije. Tako da danes ni preveč lep dan. Ne morem iz svoje kože, čeprav se to mene ne tiče, samo sočustvujem s prizadetimi.

Nekje sem prebrala ne spomnim se kje, citiram: Hudič ne rabi angelov, da bi mu pomagali, ker je pač hudič!
Pa še res je tako  012
Do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeSre Mar 14, 2018 9:14 pm

Haj

Embarassed a veš dnevnik, da spet nisem včeraj prestavila na koledarju oznake mocking saj veš bili smo 13-tega. Pa ne moreš verjet knjigo, ki jo imam sedaj v prebiranju tudi nima trinajstega poglavja, kako se mi je nasmejalo, lepo piše: Pripomba avtorja citiram: Trinajstega poglavja ni, saj imata Tristan in Georgina že tako veliko dela drug z drugim, da ne potrebujeta še nesrečne številke trinajst. 08 ni kaj so še take dušice na svetu podobne moji.
Tako se počasi zaključuje današnji dan, pisala danes ne bom, nimam ideje pa drugič 012 Aja samo še to, menda bo za vikend spet snegec mocking pustimo se presenetiti

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeČet Mar 15, 2018 8:01 pm

Haj

kakšna dezorganizacija državnega aparata Moj dragi dnevnik - Page 21 835247 škoda, da se ljudje, ki so zato dobro ( svetovalci, finančniki, strokovnaji svjega dela ) plačani ne morejo pošteno zmeniti med sabo, kako in kaj. Verjamem da je teško uskladiti vse podrobnosti, do potankosti. Ampak kadar meni nagaja računalnik, lepo pritisnem tipko reset, pa mi potem tako lepo znova zažene. Kje bi se našla tipka še za našo državo. Koliko nepravilnosti se dogaja, ne moreš verjeti. Res je precej velika cena za drugi tir, lahko pa bi se vsi veljaki skupaj vsesti in zadevo preračunati v dobro vseh davkoplačevalcev, tako pa hočejo zvrniti krivdo s referendumom na ljudi, če bo kaj narobe, s trditvijo saj je narod odločal. Zraven pa spet zapraviti denar, ki ni zanemarljiv. Ja na navadne smrtnike, ki ne poznamo zadev je treba zvaliti krivdo, da si sami operejo roke do komolcev aggressive Čakam, kaj bodo povedali zvečer na soočenju veljaki, ki so za in proti 08 Žalostno res, pa tako je milozvočna slovenska beseda, pa je znamo uporabljati, tako kot je treba.
Za mene pa spet lep dan, uredila sem ga po svoje, po svojih željah Wink Jutri pa je itak petek, ki mi je pisan na kožo 012

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimePet Mar 16, 2018 9:13 pm

Haj

itak moj dan :D tudi danes po mojih načelih. Nič posebnega zgodaj sem obiskala moje na navju, čeprav jih nosim v srcu, mi je lepo ko postavam ob njihovem počivališču in ob svečki podoživljam skupne trenutke. Ja tudi tam je lepo, če imaš s pokojniki počiščeneno pri duši.
Sem pa popoldan gledala ponovitev  oddaje na TVS Erike z našimi politiki. Groza sama sprenevedanja, eden drugega obtožujejo po dolgem in počez. Ne vem, kako se bo to končalo. Kakorkoli dobiš vtis, da ne moreš nikomur zaupati 08 Upajmo na najboljše ...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeNed Mar 18, 2018 7:33 pm

Haj
včeraj se pa spet nisem oglasila pri tebi Embarassed , ja malo smo se potepali. Iskat smo šli obljubljeni snegec :D pa obtičali v prijetnem gostišču, pa smo si kar tam naročili kosilo. Tako da je pozno popoldne ostal čas samo še za knjigo study  Nekaj toplega se je pretakalo, po telesu, čeprav sem nos pritisnila na šipo avtomobila in si ogledovala naravo. Ne vem od kod čustvo, ko gledam uboge oguljene skrivljene veje dreves. Smreke pa se ponosno v vetru gibljejo sem ter tja ne meneč se za ostalo drevje in otresajo s sebe beli prhljaj, ki jim ga je zima še s poslednjim zamahom posula po iglicah. Lepa je narava v vseh letnih časih, samo opazovati jo je treba.
Danes pa kot po navadi, nedeljska rutina od zgodaj zjutraj naprej prav lep dan, tako kot včeraj. Kljub turobnemu dnevu si s pozitivo in glasbo polepšam dan, tudi lepe misli, pašejo zraven brez tega pač ne gre. Naj sonček malce počiva, bo kasneje hitreje zakuril :sunny

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeTor Mar 20, 2018 8:07 pm

Haj
s hčerko sva včeraj nekaj ustvarjali, ona je narisala kroj, potem sva vrezali v blago in nadalje je bilo treba zašiti, moram reči, da je izpadlo zelo lepo :D vesela sem, če ji lahko karkoli ustrežem. Pa še nasmejeva se zraven. Tudi jabolčni zavitek je nesla s sabo domov.
Pravijo, da je danes dan sreče, prav pa naj bo, saj res ni nič narobe, da bi se morala obremenjevati s čim. Pa še vnukinja se je oglasila, da smo poklepetali. Ravno sedaj ob računalniku in muziki pa mi res čisto nič ne manjka. V ušesa mi lepo gode muzika ( uporabljam slušalke, da nisem moteča) zraven ko pišem, pa se mi porajajajo ideje, ki jih bom kasneje prepisala na papir.
Drugače pa gospod Zahović, človek je brez besed. Zakaj naj bi se ponašal, kot bog, če ima zasluge in ga njegove viole povzdigujejo v nebo, saj ni samo on zaslužen za podvige NKM, tukaj je cela ekipa z igralci vred. Ravno prejšnjič sem zapisala kako milozvočna je slovenska beseda, sedaj pa se je iz njegovih ust slišalo, kako se jo lahko na grd način dobesedno zlorabi. Zakaj je tega treba.Naj se gospod sosoči s svojimi dejanji.
Je pa na žalost še veliko takšnih in podobnih ljudi, ki si dovolijo izgovoriti vse, kar jim pade na pamet. Tudi v naši bližini je gospa, ki ne varčuje s psovkami in žalitvami vsevprek, samo da zadosti svojim interesom in ciljem. Skratka kultura govora pod pasom. Taki ljudje so brez vesti,( tam kjer bi morala biti vest, zeva velikanska luknja) imajo svoj prav pa tudi v nasprotno jih ne moreš prepričati. Škoda časa, ob takšnih osebah bi še Morfej in Freud ponoči doživljala nočne more.
Pa kaj bi, danes je dan sreče, zagotovo pa ga zgoraj opisani ljudje doživljajo bolj po redko 08

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeSre Mar 21, 2018 9:04 pm

Haj

danes pa je naš dan, dan ljubiteljev poezije, proze in lepih besed, kako lepo je, ko ti srce narekuje da ubesediš svoje misli 012 včasih manj, drugič več uspešno. Zato bo treba napisati vsaj par vrstic, da se obeleži ta praznik 047
Se mi pa zdi, da je danes nedelja, ne vem zakaj, tako pač občutim cheers sem pač pozitivna oseba, pa še meni ljuba oseba ima danes rojstni dan 028  Sonček že lepo greje, samo veter se kar naprej zaganja in povzroča pravi kaos. Ja nikoli nismo zadovoljni Embarassed

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeČet Mar 22, 2018 9:05 pm

Haj

pa je tukaj že četrtek Rolling Eyes prav nič posebnega se ni zgodilo, tako da je že kar malo čudno, nikakor pa ne dolgčas. Zjutraj se vleče mlečna meglica, ko pa nanjo sonce pošlje svoje zlato, pa se spremeni v bleščeči pajčolan, v katerega se odenejo vse hiše, zato so jutra tako lepa. Tudi ptičji zbori vrabčkov se oglašajo, le prelepemu kosu kljunček še ni porumenel 08 tudi poje še ne, skupaj pa že nosi gradbeni material:D2 verjetno se drži načela oziroma pregovora: Najprej štalca pol pa kravca.

Toliko za danes, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimePet Mar 23, 2018 8:48 pm

Haj
petek do pol 2 ure popoldan  :D potem pa ogled drugega dela bančne luknje, ja kristus božji ubogi revčki bankirji, vse je napadla grda demenca  stop kaj takega. Vsem raziskovalcem, ki so sodelovali v tem projektu, velik poklon. Kakšno sprenevedanje vpletenih. Močno verjamem, da zadeve, ki so nam bile predstavljene niso izmišljene. Sploh pa dejstvo, da je vse bilo objavljeno z imeni in priimki. Če poslušaš, kaj vse so naumili ti akterji v svojo korist je prava znanstvena fantastika. Po drugi strani pa ni nič čudnega, saj se na fakulteti lahko veliko naučijo, saj jim tudi predavajo ljudje, ki so imeli že svoje roke v marmeladi in medu  Sad Pa sem si že rekla, da tovrstnih zadev ne bom gledala, ampak me še vedno, kot navadnega smrtnika zanima, kam gre ves denar iz proračuna, če gledaš specifikacijo računov je vsepovsod DDV, ki pa ni tako zanemarljiv. Na koncu lahko samo zaključim, da je naša država malha brez dna, dokler se bo na tak način, ki je bil v preteklosti na bankah, okoriščalo  brez vesti. Za nameček, pa se ti akterji še potegujejo za v razne nadzorne svete, ( banke, zavarovalnice itd. tam kjer je pač denar doma, brez velikega dela, denar pa na roke ) spet bi pridala grd pridevnik, samo se ne spuščam na nivo brezvestnih ljudi, ki so prispevali za 5 milijard veliko črno luknjo.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeNed Mar 25, 2018 8:44 pm

Haj

včeraj in danes prav lep dan. Včerajšnji še prav posebno lep, praznovali smo hčerkin rojstni dan. Dolgo smo bili spet skupaj, tako lepo je bilo, da sploh nismo opazili, koliko je ura mocking se zgodi. Kaj hočeš še lepšega, ko se stisneš k ljubljenemu otroku mu voščiš in veš, da je to iskren objem z obeh strani.
Danes pa za materinski dan čestitke in male pozornosti. Saj bi bil dovolj že stisk roke, da veš. da si opažen in zaželjen. Preplavi te zadovoljnost in vzpodbuda za naprej, da če me rabijo sem vedno na voljo. Tudi če sama, kaj potrebujem ni problema, tudi do mene in moža so zelo ustrežljivi in pripravljeni v pomoč, če tudi morajo vzeti dopust. Tako se vrača dobrota, upam, da bo še dolgo tako.
Vstala sem danes že dosti prej, tale ura nam bo delala kar nekaj časa probleme. Ampak nič zato, bo pa daljši dan cheers

Sem si pa že rekla, da se ne bom obremenjevala za stvari, na katere, kot posameznik nimam vpliva, ampak ne morem mimo. Kakor za bankirje ( v prejšnjem pisanju ), tako za lastnike štirinožnih ljubljenčkov, kajti okrog našega bloka je vse več iztrebkov, prav paziti moraš, da na pločniku katerega ne pohodiš, kljub temu da se nahaja na cca, 15 metrov stran košek za iztrebke 4nožnih ljubljenčkov, ki jih delavci KP redno čistijo in oskrbujejo. Ravno tako so priložene vrečke, katere pa dotični, kar navijejo okrog roke, jih stlačijo v žepe, potem pa še enkrat za v drugi žep. Tudi gospe, ki pridejo brez psov ( 08 ne vem, zakaj bi jih rabila ). Tisti redki, ki pa pobirajo za njimi pa ostanejo brez. Prav žalostna sem, ko vidim na pločniku in zelenici nov iztrebek. Kje je kultura posameznikov. Pravi moj mož, da je bil nekdaj obvezen davek na psa. Ne bi bilo narobe, če bi se to uvedlo, pa bi se iz pobranega davka zaposlilo delavca, da pobira za nekulturnimi osebami kupčke nesnage. Potem pa bi bili spet tisti pošteni udarjeni. Teško je pravično urediti pereč problem.
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4554
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9952
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitimeTor Mar 27, 2018 7:44 pm

Haj

včeraj sem spet imela dela, ki ga nikakor ni zmanjkalo. Tako je vedno pred prazniki :D Danes pa sem si šla malce ogledati tekmovanje pevskih zborov cheers kako lepo prepeva ta mladež. Od čisto mladih do malce starejših. Razglasili so tudi že delne rezultate, kakšno vriskanje in ploskanje. Lepo je v naši dolini, vedno se nekaj dogaja. Naj ostane še naprej tako.
Drugače pa nič posebnega, tako za danes 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 21 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 21 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 21 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -