Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Avtor Sporočilo
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 9:28 am

Citiram :
Živel 1 maj.. Ups, to mi je pa ušlo.. To je druga tema…….

Ah, Noodles časi se spreminjajo, zdaj več ni IN živel 1.maj, ampak živel dopust hehehe
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 02, 2008 7:49 pm

ŽIVJO NOODLES
Težka je predvolilna, poslušati pa jih je luštno.Mi delujejo, kot igralci črnega humorja.

Veš se moram pohvaliti, jaz sem dobila 100 evr dodatka k pokojnini ( je že šel dodatek, malo za hrano, na tržnico po sadje, pa dve položnici in to je to). Vse lepo in prav, samo jaz vem, da so me( pa ne samo mene) za teh 100 evr sigurno opeharili že na odločbi pri izračunu za penzijo.Ko sem poslala pritožbo na izračun odločbe so mi dali vedeti, da mi navadni smrtniki ne moremo razumeti vedeti, po kakšnem ključu se to izračuna.Če mi enostavno odvzamejo eno leto delovne dobe, pa res ne moremo razumeti zakonov( namesto polnih 38 jih imam upoštevanih na odločbi samo 37)za to je pa res treba imeti posebno izobrazbo, mater te tako ujezi Mad ker nas imajo tako za norca.

Pa sem jih par krepkih sočnih nazaj napisala.Njihov odgovor je bil: Če se ne strinjate z našo odločbo, se pritožite na vrhovno sodišče.Jaz naj si s tistim penzijončkom umislim advokata,ki samo za dober dan kasira 20 evr, ja s kom ga bom pa plačala.So pa res pokvarjene barabe.

To je samo delček moje izkušnje, ki sem jo imela z uradniki, ki predstavljajo našo oblast.Koliko je še večjih revežev, ki se ne znajo obrniti in zahtevati, kar jim pripada.

Ne rečem, da smo lačni in žejni, večkrat pa nas žejne prepeljejo čez vodo.Tako na suho nas okrog prinesejo.
Tudi jaz še ne vem za koga bi se odločila ker vsi po vrsti več ali manj samo obljubljajo. Ko pa pridejo na oblast se država spet podraži, ker nastavljajo nove ministre, direktorje itd. Prejšnjim pa že po zakonu pripada še plača ne vem koliko časa.Do sedaj nisem še zasledila, da bi bil kašen državni uslužbenec na zavodu za zaposlovanje No .

Sem vesela noodles, da se počasi vračamo na forum.Lepo je brati zanimiva pisanja, ki pa so zraven še zelo aktualna.

Imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 8:06 pm

Porka svet Marcelina. Skoraj smo na interpol javili, ker si se zgubila.. No, lepo da si spet prišla nazaj. 07

Ja, teško je razumet, da človek dela skoraj 40 let, potem pa dobi tistih par sto evrov pokojnine. No ja, ne vsi. Veliko je tudi takih, ki prav spodobno živijo, pa čeprav se v življenju niso kaj prida nagarali. Mi, navadni smrtniki pa smo itak obsojeni, da hodimo okoli teh uradnikov, ki se imajo za bogove, so pa navadni priskledniki. Sicer se je njihov odnos malo izboljšal, a vseeno tudi meni kar kri zavre, ko se kakšen mlad petelin nekaj šopiri in da prositi, ko rabiš kakšno uslugo.

Kakor koli že, jaz volitve bojkotiram. Ne vidim nobenih novih obrazov, samo eno pa isto sranje. Vsi obljubljajo kako se bodo borili za navadnega človeka, ko pa pridejo na oblast, si pa napolnejo žepe in jih za obljube, ki so jih dajali pred volitvam, ne zmenijo več..

Ma, bomo že preživeli, ni hudič..

Lepo se imej, pa pridna bit.. lep pozdrav 016
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 9:37 pm

Marcelina in Noodles,
lepo vaju je brat, čeprav nič lepega ne pišeta. Naj se pridružim tebi Marcelina, ker sem tudi jaz ena od tistih srečnežev, ki je 100 evrov pokasirala. Za koliko so me, pa prikrajšali, bolje da ne razmišljam, se mi bo pritisk dvignil, potem bojo problemi še z zdravjem. Bog ne daj, da bi morala še skozi vse čakalne vrste, bi me prej pobralo. 04
Ne strinjam se s tabo Noodles, bjkotirala volitev ne bom, pa četudi samo iz principa ne. Res mi ni jasno, confused koga naj volim, no bomo videli, mogoče tistega po katerem bojo najbolj vdrihali. 02
Moja mama je vedno govorila: "Do smrti bom živela, čeprav samo ob svoji slini". Tudi mi bomo, tako ali tako, torej ni za obupt. No
Predvolilni čas je ,pa enkraten, če se sprostim in pošteno nasmejem. Komedij je več kot dovolj, smeh pa pomeni pol zdravja. Torej na veselo smejanje in uživanje v predvolilnem humorju. Laughing Laughing Laughing


Vaju pozdravljam 016 016 Lea
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 9:52 pm

Noodles,
ker nisem po vrsti brala, se mi je pripetilo, to kar se mi je. Zdaj, pa vem koga bom volila, tebe Noodles, ko so mi tvoja razmišljanja tako všeč. 07
Upam samo, da ne boš na nas na forumu pozabil, ko boš kasiral poslansko plačo in boš velika živina tam zgoraj. 08

LP Lea 017
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 10:56 pm

Eh, lea, nič bat..Če bom izvoljen, plačo delim z vsemi člani foruma. Ni nas prav veliko, bo pa za nas več ostalo. Laughing
Lepo se imej, hvala za lepe misli..lp 016
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 6:55 pm

JAAAAAHUJ LEA

Hvala za idejo, ja noodlesa bomo volili.Lea potem ne dvomiš v tisto kar sem napisala. Veš jaz samo tisto stvar, ki imam argumentirano si upam javno napisati. Se strinjam s tabo Lea, tudi jaz se dosti ne obremenjujem s tem, rajši se nasmejem, sedaj pa sploh na predvolilnih srečanjih.

Spet si bom sposodila Noodlesov rek: EH SAJ BO

Lep 017 ček zate Lea od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 7:13 pm

NOODLES

Zavihaj rokave in pokreni zadevo, kajti se že mudi 06 samo dva tedna je do volitev. Prinesi svojo sliko še v naš okoliš ( v Zasavje) da dobiš več glasov 031

Verjamem ti, da bi delil svojo plačo. Po branju vseh tvojih prispevkov je razvidno,da razmišljaš realno in pošteno.

Veš tudi jaz ne bom bojkotirala volitev, ker potem imajo več glasov ravno tisti za katere jaz ne bi volila. Jap, pa je res tole en predvolilni golaž.



Imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 04, 2008 12:38 am

Strinjam se, da je za marsikaj kriva država, politika itd.
Vendar so marsikdaj za svoj propad krivi tudi ljudje sami.
Žalostno je videti koga, ki kopa po smeteh, išče za hrano, obleko in še kaj. A vendar bi bilo zanimivo in potrebno videti ozadje tega vsega. Zakaj je do tega prišlo?
Ne morem sodit drugih, lahko sodim le po sebi in sama dvomim, da bi dovolila, da mi življenje propade do takšne mere. Navsezadnje se to ne zgodi čez noč in če se človek ne zave svojega propada, potem mu tudi država in drugi ne morejo pomagati.
To smo že govorili, če revščina pomeni tudi umazanijo, za čišenje katere ni potrebno denarja. V bistvu je to nekaj podobnega, marsikaj lahko človek sam naredi za izboljšanje svojega položaja, pa marsikdo izmed teh ne.
Je pa absolutno res, da človek, ki dela si zasluži pošteno plačilo in človeka dostojno življenje. In mi gre pošteno na živce da ob celodnevnih šihtih moraš še zmeraj in zmeraj bolj premisliti ali si lahko privoščiš to in ono. Hudiča saj delamo lih iz tega razloga, da si lahko kaj privoščimo, ne pa da delamo za golo preživetje pa še to tak tak.
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 04, 2008 9:02 pm

A do tega je še dolga pot.....

Ja noodles, do tega je še dolga pot, to pa definitivno, če sploh kdaj.Meni tudi ni važno, kakšno barvo kdo nosi na faci, pa da bi eden bil vsaj malo boljši od drugega, to so preprosto iluzije. Vsem je samo za prestiž za stolčke ( kako sedaj barantajo kje bo kdo). Meni se zdijo volitve kot nekakšno tekmovanje, kdo komu več polen vrže pod noge.

Domžale so pa ja daleč najbogatejša občina, zato me čudi kar si napisal.Mislim, da ima Mojca tudi svoj prav, kako človek pride do skrajnosti, kot so jemanje oblačila iz smetnjaka. Če je to kakšen brezdelnež, ki ima dve levi roki me ne gane veliko,če pa je to delavec, ki ne more preživeti s svojo plačo je pa to druga muzika.Sicer pa statistika pove, da je čedalje več ljudi na RK in Karitasu, ki prosijo za pomoč, to pa je zaskrbljujoče. Pri nas vsako sredo deli RK in Karitas hrano in oblačila, pa ti še povem zraven, ko prinesejo domov izberejo oblačila, drugo pristane spet kje drugje, kot v kontejnerju. Drugače je poleti, ko se naši slovenski državljani vozijo v svojo bivšo domovino, napokajo v avdije,pasate itd, da oblečejo še svoje rojake, kar pa ni nič narobe če kdo ponosi.

Je že res, da recesije pri nas še ni. Jo bodo pa naši politiki, če jim bo šlo kaj narobe, kar naredili, da bodo imeli opravičilo za svoje napake.Je že tako, izgovor je dober pa če ga pes na repu prinese...

Imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 04, 2008 10:11 pm

Marcelina, Domžale so res bogata občina in verjetno se v takih krajih, tudi po smeteh najde več uporabnih stvari, kot drugje.
Se pa strinjam, tako s tabo, kot tudi z Mojco. Teško je na pamet govoriti o ozadju, ki je tega človeka pripeljalo do tega, da je brskal in nabiral oblačila iz smetnjakov. A dejstvo je, da nemalo ljudi to počne.

In, kot si napisala, če to delajo razni klateži, lenuhi, oziroma brezdelneži, je tudi meni za to figo mar. Če pa to počnejo ljudje, ki hodijo v službo, potem pa je s to državo nekaj hudo narobe..

A baje bomo, do leta 2015, vsi imeli Evropske plače in pokojnine, zato, nič bat.. Ja, ja, malo morgen...

Pozdrav obema... 016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2008 6:21 pm

Ja mater božja NOODLES le zakaj bi rinil za ministra in v vlado? Zdaj si fejst fant, potem pa... Saj veš vsi se pokvarijo,nimajo roka trajanja na svoji embalaži, govorijo eno delajo drugo, le kdo bi to razumel.

Ostani takšen kot si, bo še najbolj prav. No ja mogoče z manj denarja, ampak razpucano boš pa imel pri sebi.
Če pa le vztrajaš pa bodi minister brez listnice ( pa me res zanima, če nimajo ti ministri brez listnice nič plače aaaaaaaaaaa malo morgen), se ponudim za tajnico. Kot upokojenka delam samo 4 ure honorar, pa še tvoja draga ne bo ljubosumna, 010 ker verjetno ne bi zamenjal mlado za staro 09

Dobro si howku... 010

Imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 9:56 pm

Lepo pozdravljena Lea

Šele danes sem videla tvoja razmišljanja. Oprosti čeprav malo pozno, pa vendarle odgovarjam na tvoje domneve o iskrenosti. Moje mišlenje je, da lahko hitro presodiš ljudi, ki so iskreni. Srečno pomeni tudi zdravje, če zdravja ni tudi sreče ni zato mislim, da to pa vsakomur želimo tudi, če smo s kom v neprijateljskih odnosih. Bolezni pač ne privoščimo nikomur. Takšno je moje mnenje, bi se pa dalo razpravljati na široko o tem. Mogoče, ko spet pride novo leto, do takrat pa bodi srečno

017 ček ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 10:14 pm

Marcelina!
Tudi tebi srečno, mogoče bomo drugo leto spet, kaj razpravljali o voščilih.

LP Lea 017
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 17, 2009 9:08 pm

Marcelina, tudi sam sem gledal Trenja. Se popolnoma strinjam z vsem, kar si napisala. Prav neverjeten je pohlep novodobnih kapitalistov. Žal je za marsikatero tako lumparijo, kriva tudi država. Nastavijo svoje ljudi v določene firme, ki jih zaradi, nestrokovnega vodenja, pripeljejo do stečaja, sami pa si, seveda nabašejo žepe,delavce pa spravijo na cesto.
Na žalost, v današnjem svetu ni več prav nobenih moralnih vrednot. Denar je res postal, sveta vladar.

Zelo lepo in realno napisano.. Bravo Marcelina, brez dvoma imava enak pogled na to tematiko...
lep pozdrav.. 016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 17, 2009 10:51 pm

Marcelina,

Trenj nisem gledala, da ne bo pomote, Uroš in njegova oddaja sta mi všeč, vendar sem bila raje na netu, me je potem manj bolela glava. Pomaga tudi ne če gledam oddajo Trenja. Se pa popolnoma strinjam z vama, obenem se bojim, da ni niti malo volje, pri tistih ki bi lahko kaj naredili. Sicer zakaj, pa bi sebi škodo delali, saj je denar sveta vladar, torej bogati imajo tudi moč.

Lepo vaju oba pozdravljam Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 1:41 pm

Lepo pozdravljena
NOODLES in LEA

Hvala za vajin komentar. Vem, da ne moremo nič spremeniti pa kljub vsemu, lažje mi je bilo, ko sem napisala. Vesela sem, da sta mojega mnenja. Tudi če je denar sveta vladar, pa če ne znajo ravnati z njim nič ne pomaga ( poglejta istrabenz). Sedaj si pa zamislita, da dobi v roke tak človek pokojninsko,zavarovalniško, zdravstveno ali katerokoli drugo važno blagajno. V kratkem času bi bili vsi v pizdi in na beraški palici, razen tistih, ki že dolgo časa bašejo v žep in nosijo denar čez mejo.Švica je še vedno nevtralna država, tam se lahko marsikaj skrije, ker je sedaj v Šengenski meji pa še toliko bolj. Lahko se prenaša karkoli in kolikor hočeš noter in ven.
Pa da ne bo pomote to ni moja fovšija, (slovenska folklora) to so dejstva, ki bolijo.So ljudje, ki imajo tudi malo več pod palcem, ampak so prigarali solde na pošten način,vsaka jim čast,to so privatniki, ki garajo cele dneve, pa pošteno odvajajo davke.

Me je zaneslo, tudi jaz rajši ne gledam veliko TVja,Lea in Noodles, samo me pa razkurijo takšne stvari, saj vesta, da sem jaz zadovoljna, če naberem par lepih juuuuurčkov. O, da bi le še rasliiiiiiiii 010 010 09 09 09

Imejta se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 5:11 pm

Eh Marcelina, seveda bodo rasli. No, tega jurčka žal ne boš mogla dobit, ker ga je že zajec naskočil, bodo pa drugi, brez skrbi..
lepo se imej... 016

Komentarji - Page 2 1218998871ndxs9q4eo0

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:31 pm

046 NOODLES

Mogoče ga zajček ne bo podrl, do konca, sem opimist, ga pa bo mogoče malček še za mene ostalo 010 09 010 .
Če pa, pa naj ga ima saj bodo še drugi...

Imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 9:13 pm

NOODLES 023

Strinjam se s tabo na celi črti. Tudi jaz sem mislila, ne pri nas pa že ne. Nimam kaj dodatik tvojemu prispevku. Res se tukaj poraja vrsto vprašanj, ki bi znali odgovorni nanje presneto dobro argumentirano odgovorti. Človek, ki stori takšna dejanja ni vreden drugega, kar si nanizal v svoji upravičeni jezi.

Samo, tukaj je še sodnija, ki spozna dotičnega za neuravnovešenega pa ne vem kaj še vse.Kot tolikokrat prej so spet zatajili vsi po vrsti. Še najbolj pa me zanima za mamo in njene reakcije. Če se je to dogajalo v stanovanju, bi še slepa ugotovila, da je nekaj narobe, da se nekaj dogaja.

HALOOOOO saj to ni človek, to je žival, ki si mora zadovoljiti svoje spolne potrebe ne glede kje, kdaj, kako in pri kom. Prasec številka 2 brez primere... ( prvi Fritzl iz Avstrije)

Jaz te prav nič ne obsojam NOODLES, še več podpišem se pod tvoj prispevek, če boš hotel s polnim imenom in priimkom, tako me razkurijo take packarije.

Rada se pohecam tudi o spolnosti, ker smo vsi krvavi pod kožo ampak, ko gre pa zares in za takšne primere imam pa svoje meje. Uboga dekleta, da niso imele nikogar, da bi jih varoval, nezaslišano...

Bomo videli epilog vsega, kaj praviš NOODLES, do kam bodo odgovorne službe prifurale zadevo...

Imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 11:55 pm

Marcelina..

Ja, teško je verjeti, da se take stvari dogajajo. Kdo ve, kaj se tem lunatikom plete po glavi, da izvajajo take stvari nad lastnimi otroki.
Seveda, zdaj so vsi pametni, vse skrbi za ubogo dekle in njenega še nerojenega otroka, a dejstvo je, da bo deklica teško živela normalno življenje. Žal..

Saj se tudi sam večkrat pohecam, pa tudi napišem kakšno stvar o sexu. Konec koncev je to sestavni del življenja. Je pa res, da mi kar kri zavre, ko zasledim, da se kdo izživlja na tak način nad mladoletnimi osebami. Če pa so posredi še lastni družinski člani, potem pa zame tu ni nobenega opravičila.

Mama pa je itak, ne samo da je slepa, tudi gluha je morala biti. Ker pa podrobnosti niso znane, jo je teško obsojati, a vseeno je čudno, da ni opazila, da se z hčerjo nekaj dogaja...

Pomagati ne moremo nič, upam le, da bodo službe, ki so za take stvari navsezadnje tudi dobro plačane, opravile svoje delo tako kot je treba...

lepo se imej Marcelina.. lahko noč..

016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 6:23 pm

NOODLES

tudi jaz močno upam na zadovoljiv predvsem pa moralno ugoden epilog za hčerko (če je sploh lahko moralen ) scratch Res je mi tukaj ne bomo rešili zadeve, kazen za njega bi pa že morala biti presneto vzgojna,( ne dve leti zapora, potem pa pohotnež podira dalje svoje žrtve) da si ne bi še drugi privoščili takšna nagnusna dejanja... ostaneš brez besed No otrok, deklica , ki bi morala živeti še med 049 in uživati 455465 otroštvo, je na krut način potisjena takorekoč na rob družbe.

Naj se uresničijo najine napovedi NOODLES, naj bo ustrezno kaznovan...

Lepo se imej 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 6:18 pm

Noodles, nisi sam...več al manj nas je večina že sitih tega metanja peska v oči.
Ne nisem jezna ne na Hrvate, ne na izbrisane, niti na koga drugega. Izkoriščajo, ker jim to pusti naša država.
In ni važno kdo je na vrhu, noben nima nekih idealov, ki bi se jih držali. Vsi, prav vsi si zaslužijo odpoved! Knjižico! Čeprav jim zdaj niti te več ne moremo dati, ker so jih ukinli :D

Jezna sem sama nase, ker nimam jajc in obraza, da bi sama izkoristla...tako kot to delajo drugi.
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:45 pm

Hehe, Mojca je huda.. zvizg

Ja, res bi si zaslužili delavske knjižice, ma ker jih baje ni več, naj gredo pa med izbrisane.. lp 016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 28, 2009 12:16 am

Tudi jaz mislim, da bi si marsikdo zaslužil dobiti knjižico, če je ali tudi če je ni več. 013

Lea
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Komentarji - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 8 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Razmišljanje -