Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Avtor Sporočilo
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 82
Points : 5914
Reputation : 0
Registration date : 25/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeSob Apr 19, 2008 2:27 pm

Prostor za komentiranje objav v Razmišljanjih. Prosim, da se v samih temah temu izogibate.
Nazaj na vrh Go down
https://besede.slovenianforum.com
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9956
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Razmišljanja   Komentarji Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 10:14 pm

...EH BO ŽE...

Se čisto strinjam s tabo noodles, kar si nanizal v svojem prispevku.Danes sem si vzela čas, malo sem pokomentirala pesmi in prebrala tvoj prispevek.Vse gre v maloro, ja tako po domače in preprosto povedano.Ko poslušaš poročila te kar nekam pritisne, saj veš kaj mislim.Midva z mojim se vedno spričkava pri dnevniku,ker moj takoj komentira dogajanje potem pa ne slišim, kaj govorijo.Zato se rajši umaknem, potem pa sam s sabo govori hehehh. 09

Mi je pa tlak sedaj dvignil tisti avstrijec, mislim, če je pa to normalno.Ne morem verjeti, da za dogajanje v hiši ni vedela žena.Ravno tako jo obsojam kot tistega grdega LUMPA, ki je zlorabljal svojo hčer.Ubogi otroci, ki so to dogajanje ves čas gledali.Včasih pa je človek res hujši od zveri.Takšni bi se morali cvreti na grmadi, če mene vprašaš.Vem,da tukaj zadeve ne moremo rešiti je pa lepo, da si malo olajšamo dušo.

Imej se lepo noodles in 016 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6033
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Bo, bo...   Komentarji Icon_minitimeTor Maj 06, 2008 8:07 pm

Hmmm...Marcelina, opažam da imava midva kar enak pogled na križe in težave ki tarejo naš svet..
To, da možek sam pri sebi komentira ni nič narobe.. Se pač pripravlja na nočni študij.. :)

Glede tistega Avstrijca: Človek ne more verjeti da je to res.. Naj mi ne zamerijo nasprotniki smrtne kazni ampak jaz bi takega človeka po hitrem postopku spravil v večna lovišča..No ja, še prej bi ga bilo treba mučit..Groza..

Lep pozdrav 017
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9956
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Razmišljanja   Komentarji Icon_minitimeTor Maj 06, 2008 10:21 pm

Pa še kako prav imaš noodles,prej bi ga morali tako kot je on svoje ljudi odtujiti mu svobodo, odvzeti mu sonce in nasploh dostojanstvo.Za njega je še pekel predober. Evil or Very Mad Jaz bi mu najprej odrezala saj veš kaj, potem pa naprej joj,mogoče sem prekruta ampak me je tako zjezilo,sedaj bo pa neprišteven itd. GROZA ZA LJUDI POD NJEGOVIM TERORJEM.

Lepo se imej in 016 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Petja
**
**
Petja

Število prispevkov : 74
Points : 5875
Reputation : 0
Registration date : 12/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeTor Maj 06, 2008 10:38 pm

Noodles moram reči, tudi jaz, da si odlično napisal svoj prispevek! To je za v časopis!

Citiram :
Posebno poglavje so učitelji. Treba je priznati da ta poklic ni tako enostaven kot se zdi na prvi pogled. Delo z manjšimi ali večjimi otroki je prav gotovo stresno in predvsem odgovorno, a njihovo stalno jamranje mi gre že pošteno na jetra.
Kljub poletnim in zimskim počitnicam, šolskimi in športnimi dnevi, raznimi izleti in ekskurzijami non stop tarnajo kako da so utrujeni in preobremenjeni..
Kaj pa mi ki smo obsojeni na tistih štirinajst dni poletnega kolektivnega dopusta..A mi pa ne smemo biti naveličani in utrujeni??? Ja saj, ma nas tako ali tako ne bo nobeden poslušal…

Res je, ta poklic ni niti malo enostaven. Po drugi strani pa tudi nobeden drug poklic ni enostaven! Seveda so obremenjeni, ampak, kdo od navadnih smrtnikov pa ima med poletjem 2 meseca dopusta kot si napisal in se lahko ukvarja s svojim otrokom, če ga ima?

Sama mislim da je dejstvo tako, da nikoli nimaš dovolj. Imaš srebro, hočeš zlato, dobiš zlato, hočeš diamante itd...

Dandanes s(m)o pač ljudje preveč pohlepni. In ni normalnega sistema v tej državi.

Potem pa naj kdo reče, da smo se osvobodili razlojevanja... Nismo se! Danes pač berače poimenujemo klošarji, podložnike, navadni delavci,srednji sloj, tisti s poklicem, višji sloj, tisti z univerzami in gospodarji so naši preljubi ministri. Me prav zanima kaj bi se zgodilo, če bi bili plačani po delu in po telesni obremenjenosti? Kje bi bili ministri? Še kar na vrhu? Aja, saj res, od svojega gobcanja jim lahko zateče jezik. To je velika obremenitev..Shocked
Nazaj na vrh Go down
Petja
**
**
Petja

Število prispevkov : 74
Points : 5875
Reputation : 0
Registration date : 12/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeTor Maj 06, 2008 10:42 pm

noodles je napisal/a:
Hmmm...Marcelina, opažam da imava midva kar enak pogled na križe in težave ki tarejo naš svet..
To, da možek sam pri sebi komentira ni nič narobe.. Se pač pripravlja na nočni študij.. :)

Glede tistega Avstrijca: Človek ne more verjeti da je to res.. Naj mi ne zamerijo nasprotniki smrtne kazni ampak jaz bi takega človeka po hitrem postopku spravil v večna lovišča..No ja, še prej bi ga bilo treba mučit..Groza..

Lep pozdrav 017

Tak človek si ne zasluži več ničesar. Samo mučenje. Čeprav nasilje ni rešitev, tu druge rešitve ni. Otret bi mu mogli kožo pol pa ga bi mogli posolit... Kako sploh se to lahko dogaja? Mi ni niti malo jasno. Kam gre svet? Potem pa naj še gre človek danes kam brez solzilca ali vsaj ˝žepnega˝nožka?
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6033
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeTor Maj 06, 2008 10:55 pm

Marcelina, Petja, hvala za komentar..Ni kaj dodati,lahko se samo strinjam z vsem kar sta napisali..
Obema želim mirno in lahko noč..lp 030
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9956
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Gobice   Komentarji Icon_minitimePet Jun 06, 2008 8:25 pm

NOODLES

8 čudovitih jurčkov prislonjenih na prikupno urejen ribnik,eden lepši od drugega.Oke sem imela na pecljih.Kaj naj rečem? Ja čisto po slovensko:"Zelena sem od zavisti ali si jih pokazal sosedom? Naj se grizejo, tako kot se jaz" Hecam se 010 privoščim ti še vel i i i i i iko takšnih prikupnih soldatkov( jurčkov) združeno z rekreacijo.Verjamem,da so teknili.

Kar se tiče kulture,tudi meni prekipi, ko vidim razsute smeti po tleh pri smetnjaku ali v gozdu, v parku itd.Ne boš verjel z balkona tulim nad fantom starim cca 12 let, pa mi ta mulo sredinec pokaže in pravi: šuti baba jebi se,njegova sestra ki pa hodi v šolo že v Ljubljano pa dama (18 let)ravno tako odvrže embalažo kar na tla.Pa nista samo ta dva, dosti, dosti je še takšnih ljudi tudi starejših.Nekateri ne znajo brati, tam kjer piše pločevinke mečejo kar plastiko, saj se začne na p.samo problem je ker je tudi papir na p. 09
Veš, če otroci nimajo pozitivnih zgledov doma od malega se tudi potem ne morejo tega naučiti.Kulturo bivanja nosimo v glavi in srcu.

Imej se lepo in 016 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7557
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimePet Jun 06, 2008 9:31 pm

Hehehe Marcelina je upravičeno zelena od zavisti Razz

Noodles 023 za takšen 'ulov' Wink


Hja, kultura naših otrok je zgolj odraz nas samih = odraslih. Ko vidiš obnašanje le teh, ti je takoj jasno, da otroci ne morejo biti kaj dosti boljši. Ko bi ljudje malo manj gledali za svojo rit in malo bolj tudi na druge...ja bi blo boljše, a ne :D
Žal, te res zaboli, ko vidiš kaj se dogaja..z naravo, kulturo, na splošno z družbo. 08
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9914
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimePon Jun 09, 2008 12:27 pm

Noodles,
Tudi midva z možem, sva se včeraj potepala, po gozdu. O jurčkih ni bilo ne duha ne sluha, no tam koder sva hodila jih nikoli ni. Sem, pa vesela, da lahko napišem, da tudi odpatkov, embalaže nisva videla, čeprav je bilo v gozdu, kar precej ljudi. Edino, kar me je motilo so bili mtorji (oziroma glas motorjev), ki so vozili po gozdni poti.
Ker nisem zelena od zavisti, ti čestitam ob gobarski sreči. Naj mimogrede omenim, da imamo na vrtu podoben ribmik, razlika je samo ta, da ga obdajajo kraški kamni. Seveda je za njegov nastanek zaslužen mož, pa tudi sin in vnuk sta nekoliko pomagala. Jaz,pa samo uživam ob njem in včasih nakrmim ribice.

Te pozdravljam Lea 017
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6033
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimePon Jun 09, 2008 9:23 pm

Marcelina, ne bit fouš.. To je šele začetek sezone, kaj šele bo.. :)
Sosedom pa nisem pokazal ker sem jih nabral v njihovem gozdu,haha
lepo se imej 017

Lea, bosta pa drugič z možem imela več sreče..Je pa tudi sprehod po gozdu sam po sebi lep.. Uau, pa še ribnik imava skoraj isti.. Ja, voda pomirja..
lep pozdrav 017

Mojca, hvala, hvala.. Ej,ej,ej, malo več optimizma prosim.. Laughing
pozdravček 017
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9956
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 10:30 pm

noodles je napisal/a:
Marcelina, ne bit fouš.. To je šele začetek sezone, kaj šele bo.. :)
Sosedom pa nisem pokazal ker sem jih nabral v njihovem gozdu,haha
lepo se imej 017

Lea, bosta pa drugič z možem imela več sreče..Je pa tudi sprehod po gozdu sam po sebi lep.. Uau, pa še ribnik imava skoraj isti.. Ja, voda pomirja..
lep pozdrav 017

Mojca, hvala, hvala.. Ej,ej,ej, malo več optimizma prosim.. Laughing
pozdravček 017


Noodles

moja foušija je bila hec, saj si verjetno tudi tako sprejel komentar.Saj veš slovenska folklora, 010 če meni crkne krava naj crkne še sosedu.Drugače pa ti privoščim eno kripo ( saj veš tisti koš za mrvo nosit)jurčkov iz srca!!!

Haha verjamem,da nisi kazal 09 jurčkov mislim, hm ja lahko pa bi rekel, da si jih v svojem gozdu nabral.

Imej se lepo 016 Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6033
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 5:55 pm

Marcelina, zdaj ga pa že biksaš..Valda da sem tvojo fovšijo vzel za hec..
He,he, itak da sosedovim nisem kazal..khm, jurčkov mislim.. Laughing

lep pozdrav.. 016
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9956
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Za Noodlesa   Komentarji Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 7:52 pm

OOOOOOOOO

hvala bogu, 011 včasih mislim, da grem predaleč s hecom, ko pa je tako luštno.Sedaj so se mi odvalili žolčni in 2 ledvična kamna 010 .

No mi pa še povej, če bi mi pokazal kje si nabral jurčke? Veš ko sem jaz našla svoj štant jurčkov,(ja so v gozdu kar luknje ostale za njimi, moj rekord 47 kom) še mojmu nisem natančno pokazala kje sem jih našla sem rekla tam gor 010 in to je to.Greva namreč vsak po svoje potem se pa dobiva pri avtu.Ja to so strogo zaupni podatki 012 .

Imej se lepo 016 Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6033
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimePon Jun 30, 2008 7:39 pm

Ja, tu sem Marcelini dolžan odgovor.. Ma ni problema, jaz vsakemu povem kje nabiram gobe, drugo pa je če jih potem tudi dobijo. Tako da, ni problema.. Aja, glede rekordov..Hmm, ne maram se hvalit a par let nazaj jih je bilo nekaj čez 100.. Samo tiho bodi da me kdo ne prijavi 010

lepo bodi 016
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9914
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 9:43 pm

Noodles, kar pomiri se, vse je O.K.!
Odgovor 1: Čelada je po novem obvezna(ker je še nimam, nimam kaj iskati na tehničnem pregledu).
Odgovar 2: Mi nismo nič krivi, podizvajalec del prihaja iz Združenega kraljestva, torej so krivi Angleži(mi se lahko gremo ob tem Francoze).
Odgovor 3: Jaz si, pa privoščim, polletno vinjeto bom kupila za eno ali dve vožnji(sem neznansko ponosna, da si lahko privoščim, financiranje tistih,ki imajo boljše dohodke).

Te pozdravljam(ne se jezit, ker obstaja možnost, da potem rataš grd).Lea 016
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6033
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 10:14 pm

He,he lea, to si pa dobro napisala.. Saj se ne jezim, zgleda da sem bil malo preveč na soncu pa mi je v glavo udarilo. Laughing

Kar se lepote tiče..Hmm, ne vem no, mislim da se zelo poslabšat itak ne more 010

lep pozdrav, pa lahko in mirno noč ti želim 016
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9956
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Za Noodlesa   Komentarji Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 10:16 pm

OOOOOOO NOODLES

POTEM JE PA BILA MOJA BERA DROBIŽ PROTI TVOJEM IZKUPIČKU PRI NABIRANJU GOBIC. A NE KAKO JE LEPO, KO GA ZAGLEDAŠ TI KAR SRČEK ZAIGRA.TISTI, KI RASTEJO V KAKŠNI MEJI SO ŠE POSEBNO SIMPATIČNI.

DOVOLJ OD GOBIC

JOJ NOODLES

KAKO SI ZADEL RAZMIŠLJANJA O ŠENDTVIŠKEM PREDORU.NA CELI ČRTI SE STRINJAM S TABO.POTEM PA ZBOLIJO REVČKI, KO JIM STOPIJO NA PRSTE.SAMO POVEJ, KAJ SI PRIVOŠČIJO Z DENARJEM TI LUMPI, PA SAJ LAHKO SAJ DRŽAVA DAJE, TA IMA PA TAKO VREČO BREZ DNA, KO POBIRA DAVKE.
VINJETE BI TUDI LAHKO DALI ZA MANJ ČASA, TUDI MI RABIMO SAMO TAKRAT, KO GREMO NA MORJE.VEDNO IN ZNOVA PLAČUJE SREDNJI SLOJ ZA TISTE, KI SO PO KRIVEM NAGRABLI.
AMPAK REČEM PA TI NOODLES,KO PA SE MI VLEŽEMO ZVEČER V POSTELJO SMO ČISTO NEOBREMENJENI, NI TREBA ČAKATI KDAJ BODO PRIŠLI MOŽJE POSTAVE Z LISIČKAMI 013 ( NE Z GOBICAMI).SREČNI SMO S TISTIM, KAR IMAMO POŠTENO ZASLUŽENO.
LEPO OBJAMEMO SVOJE DRAGE,SEVEDA, ČE SE PUSTIJO 010 SEDAJ, KO JE TAKŠNA VROČINA,ZRAČUNAMO KDAJ NAM ZAPADE ZADNJI OBROK POSOJILA IN TO JE TO.TEMU JAZ PREPROSTO REČEM SREČA!!!
VERJAMEM, DA TE JEZI TUDI MENE MOČNO, SAMO KAJ LAHKO NAREDIMO NAVADNI SMRTNIKI? POPOLNOMA NIČ, TO JE KOT PRIBITO.UPAM, DA NE BERE KAKŠEN MOŽ IZ MINISTRSTVA ZA PROMET GLEDE ČELAD, KAJ HITRO BI UGOTOVILI, DA TO NI NAPAČNA ZADEVA 09

IMEJ SE LEPO IN 016 OD MARCELINE
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6033
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 10:12 pm

Hvala za komentar Marcelina. Ja, en moj sosed mi je isto rekel kot si ti napisala..Dejal je:" Kar naj imajo ampak ne zamenjam z njimi. Raje grem vsak večer mirno spat, imam čisto vest in lahko vsakemu mirno pogledam v oči.."

Pa še kako prav ima.. Ja, lisičke že a kaj hudiča ko se rade tako hitro odklenejo.

lepo se imej, pa mirno in lepo noč..Pa le stisni se k možičku da mu polepšaš večer.. :D

pozdrav 016 017
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9956
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Razmišljaja   Komentarji Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 9:37 pm

Da so reklame moteče noodles, to je 100% res. Saj skoraj pozabiš, kaj gledaš.Enkrat sem gledala na uro pri trenjih na 7 minut kristus božji. Ampak to še razumem, ko je TV komercijalna, ne morem pa prenesti nacionalko, ki dajemo obvezno, na položnice vsak mesec in to prav vsako gospodinjstvo, ki ima elektriko. Tako so to naredili ali ima človek TV ali ne.Gledamo stare oddaje, nove reklame, to je še dobro, da smo poleti veliko zunaj, samo kljub temu.

Da pa direkt posiljujejo firme s svojimi izdelki preko ekrana to je že od sile. Jaz osebno ne dam na to nič.Tudi za razne reklame, ki pridejo na dom iz trgovine se ne menim.Kupim tisto kar rabim in basta. Potem pa še naletiš na blagajničarko, ki se drži,( kisla kumara) kot bi ona meni denar morala dati me pa vse mine Crying or Very sad

Na žalost vse je ena sama dirka za denar, kdo ga bo več zvekel od naivnih ljudi! Pa mi se ne damo!

Z lepimi 016 vi Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6033
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 9:28 pm

Ja, mi se ne damo..Se podpišem pod to kar si napisala.. Lep pozdrav 016
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7557
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:00 pm

Televizijske reklame morajo bit! Kdaj pa naj lulamo??? confused Je pa nekaj res, ko človek hoče kao bit na dieti, vedno vsepovsod samo hrano kažejo v reklamah Evil or Very Mad :D

V bistvu, če mene vprašaš, bi bilo potrebno prej kritizirat vse kar se kaže v času med reklamami, ker program je pa obupen!!!!
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9914
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:45 pm

Natanko tako kot Mojca mislim, no glede programa.

papa Lea 08
Nazaj na vrh Go down
Petja
**
**
Petja

Število prispevkov : 74
Points : 5875
Reputation : 0
Registration date : 12/04/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeSob Jul 12, 2008 11:53 am

ups jaz pa sem falila komentar :S Namesto sem sem napisala pod varanje... šit - lahk ker popravi? Prosim pale
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 82
Points : 5914
Reputation : 0
Registration date : 25/03/2008

Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitimeSob Jul 12, 2008 3:08 pm

Petja tukaj ni problema, vsaj tam kjer gre za točno določeno temo, so komentarji čisto ok.

Razen, če ima res kdo eno temo, v katero piše različna razmišljanja, je pa bolj urejeno, če se piše v komentarijh odgovore.

lp 016
Nazaj na vrh Go down
https://besede.slovenianforum.com
Sponsored content




Komentarji Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 8 Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Razmišljanje -