Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    Blebetalnica :)

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
    Avtor Sporočilo
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6037
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePet Jul 18, 2008 8:14 pm

    To je beseda Marcelina! Tudi jaz svoje kure ne dam! Ni šans! Pohanih pišk se ne deli! Nikoli! HOWK, govoril sem!
    lep pozdrav 016
    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7561
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 8:42 pm

    Hm, danes sem prejela po mailu, da je nekomu pa le uspelo ženske misli opisati na zelo preprost način, sem se odločila, da to delim z vami :D 010

    Blebetalnica :) - Page 3 Cid000c01c8ea780b38dc302

    Da, tako nekako je v naših glavah 09 09 09

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9960
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePon Jul 21, 2008 11:23 am

    JOOOOOOOOOOJ MOOOOOOJCA

    Iz srca hvala polepšala si mi dan, ker moj vedno pravi kadar me boli glava, da mi je slama nabreknila 010 imam sedaj argumentirano, scratch kaj se mi mota po njej, ampak mislim, da to še ni vse 09 hehehe

    Vidim, da je tudi Lea na vezi 028 za obe dami od Marceline
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9960
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: [b]ZA ADMINA[/b]   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 22, 2008 12:14 pm

    ZA ODLIČNO UREJEN
    PRVI IZBOR PESMI 047
    VSE ČESTITKE ADMINU
    022

    034 033 035

    Iskrene čestitke tudi prvo in drugouvrščenimi:

    PETJI ~ MOJCI ~ LENČI ~ LEEI 199

    026 025 024 026

    Za vse skupaj pa en močan 028 od Marceline
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7561
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 22, 2008 5:21 pm

    Hvala, hvala 03
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9918
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 9:05 am

    Mojca najprej čestitke ob odlično ispeljanem prvem izboru za najboljšo pesem. Čestitke obenem tudi vsem, ki ste v izboru sodelovali.
    Hvala Mojca, tudi za skico, kako delajo ženske misli, sem se nasmejala, obenem ugotovila, da moja glava danes deluje ,še bolj zapleteno, skušala sem popraviti mojo včerajšnjo prozo, pa ni šlo in ni šlo, misli so divjale sem in tja, zase, pa nisem bila prepričana kje sploh sem.
    Pa še pozdravčke, tebi Mojca in tudi ostalim, na forumu.

    046 046




    047 OH! 049 AH!
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9960
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 4:50 pm

    Blebetalnica :) - Page 3 Pokrajine1

    Ker je že kar nekaj časa od referenduma o pokrajinah, pa se je menda sfižil smo dobili sedaj novo verzijo, ki pa je veliko bolj prijazna od prejšnje 010 vsaj jaz mislim. Tudi jaz nisem mogla zadržati za sebe, zato delim z vami nov predlog. Khm ja pa smo spet pri kurah 010

    Lep pozdrav vsem na portalu 016 017 od Marceline
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6037
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 8:51 pm

    Hehehe Mojca, objavila si skrajšano verzijo delovanja vaših možgančkov..Jaz imam dosti daljšo Razz

    Marcelina, pred referendumom bi mogla objavit to sliko pa bi lahko prišparali kar precej denarja Laughing

    No, tudi moški imamo možgane ki pa delujejo nekako takole

    Blebetalnica :) - Page 3 16215m11


    Lep pozdrav 016
    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9918
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 10:45 pm

    Marcelina, dobra ideja, najbolje da gremo na referendum in jo potrdimo, stavim, da bo uspel. 013

    Noodles tudi moški možgani, so zakomplicirani, jaz pa sem mislila, da so samo ženski(daleč najbolj so seveda moji, to je seveda že druga zgodba, moram pogledat kako zgleda tista proza od zjutraj in ista od včeraj, nato še od danes zvečer, če bo šlo po sreči. Če te ne bo jo zbrišem in vse bo OK) scratch

    papa obema Lea 016 016
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6037
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 7:56 pm

    Ok, da ne bo kaj narobe, evo še ženski možgani. Slika je sicer malo slabše kakovosti, a bistvo je itak očem skrito..Recimo no... pozdrav 016

    Blebetalnica :) - Page 3 Mozgan10

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9918
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 9:59 pm

    Noodles hvala, za sliko ženskih možganov, danes deluje pri meni samo center za čokolado, temu gre nadpovprečno dobro, popoldne mi je uspelo pospraviti 15 dag jedilne čokolade, pa naj kdo reče, da nisem od sile.

    Papa Lea 016
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7561
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 11:13 pm

    Hehehe mislim, da je tisti del kar se orientacije po denarnici in torbici tiče absolutno prevelik! 09 09 09
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9960
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePet Jul 25, 2008 5:45 pm

    HOJLA NOODLES

    Samo včeraj sem manjkala pri 010 pouku ( na portalu ) pa kaj sem zamudila, še dobro, da se ne zbriše. Slike možgančkov moških in ženskih so zelo dobre. Nekaj bi bilo za dodati nekaj za brisati 010 kar se pa tiče seksa pri ženskah bi se dalo razpravljati. O tem več kdaj drugič. Samo za primer, kaj se je letos godilo med EP v nogometu 010 ? Ne, ne damo se, a ne ženske!!!


    Imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina


    Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Jul 31, 2008 5:49 pm; skupaj popravljeno 1 krat
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6037
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePet Jul 25, 2008 6:52 pm

    Marcelina, Marcelina, hja, to pa je skoraj žalitev za nas fuzbalerje bounce

    Ni bilo svetovno, ampak evropsko prvenstvo... No

    Pa še ena slikca tej tematiki primerna

    Blebetalnica :) - Page 3 Euro10


    Lepo mi bodi..lep pozdrav 016

    Lea, tudi jaz bi malo čokolade. čawčaw 016
    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6037
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePet Jul 25, 2008 8:37 pm

    Tako, leto je naokoli in prišel je čas dopusta, zato lepo pozdravljam Marcelino, leo, Petjo,Lenči in vse ostale. Pridni bodite, kaj lepega napišite, se beremo čez dober teden dni.. lep pozdrav vsem 016
    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9918
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePet Jul 25, 2008 11:24 pm

    NOODLES imej se lepo!


    Pozdravček Lea
    sunny sunny sunny
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7561
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePet Jul 25, 2008 11:37 pm

    sunny sunny sunny 016 sunny sunny sunny
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9960
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 5:48 pm

    STA GOLOBČKA ODFRLELA
    V VEČERIH SVETLE ZVEZDE ŠTELA
    AMPAK ZDAJ ME ŽE SKRBI,
    DA JU KAKŠEN MORSKI PESEK( hov, hov) POHRUSTAL NI

    010

    OJOOOOOOJ, KAKO SE VLEČE TA TEDEN
    KOT DO SEDAJ, ŠE NOBEDEN
    25 UR IMA VSAK DAN
    SKRAJNI ČAS JE, DA PRIDETA MOJCA 017 IN NOODLES 016 SPET NA PLAN!!!



    Noodles hvala za opozorilo, se opravičujem za napako, sem popravila iz SP (samostojni podjetnik) 010 na EP ( ekonomska propaganda) 09

    Ja pa ja Noodles 09 žalitev praviš,na svoji koži sem izkusila, kar preberi, če si pozabil mojo hudomušno: I love you rekla sem mu, on pa beži ženska...itd.
    Ravno včeraj zvečer je spet gledal tekmo, Dinamo -- Domžale, ne boš verjel Noodles spet, je vseh 22 žogobrcev igralo za eno ekipo, tokrat za Dinamo. Moj je v pavzi polčasa zažagal grčo, potem pa naprej v komo.Danes zjutraj pri zajtrku narahlo vpraša: ali ti mogoče veš rezultat? Seveda vem med filmom sem videla vse kar je bilo vrednega, v 40 tih miutah so Dinamovci sklestili Domžale 3:0 seveda z njihovo pomočjo 010 ( mislim Domžale)

    Kar se pa Avstrijcev tiče, sem bila prejšnji teden tam na Großglocknerju po nemško( ali Veliki Klek po naše)

    Blebetalnica :) - Page 3 Multimediaservlet4

    Ampak videla sem vse druge narodnosti, tajce, kitajce,japonce, francoze, italijane,največ pa tistih z skoraj čisto pokritimi očmi ( ženske oblečene v črno )malo pa tistih ki govorijo nemško,samo v trgovinah.Ko pa sem se mučila na 2274 metrih višine, da naročim po nemško, kavico za sebe in moža, reče natakarica:Šta ti treba, reci gospodžo.Sem si mislila, da vidim svizca tukaj na tej gori, ki jé iz roke, mi je normalno, da mi pa postreže natakarica v srbohrvaščini pa ne čisto.
    Ja je že tako, svet je danes res postal čisto majhen, s pomočjo preseljevnja, turizma, tranzicije itd...

    Uf sem se pa razpisala, upam,da moje pisanje ni nadležno za te poletne, počitniške dni.
    016ček za noodlesa 017ček za Mojco
    za vse skupaj, ki pa prebirate in kukate na ta portal pa en 028 od Marceline
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9918
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 6:46 pm

    Marcelina,
    04
    Prava osvežitev je ,da si se oglasila. sunny Veš moji dnevi imajo kar po 50 ur, pridem sem na forum, pa tako razočaranje, nikjer nikogar. 08

    No včeraj, je le prišla Lenči in obljubila, da bo pridna. 07
    No Sem bila tako sama, da sem napisala pesmico: HREPENENJE.
    Za Mojco in Noodlesa je tudi mene strah, ne želim jima, da bi končala, kot kosilo morskemu HOV-HOVU Evil or Very Mad , zato tiščim pesti, da se srečno vrneta cheers .
    cheers Tempero sem na eDnevniku tudi vabila naj pride na forum(pa ne samo zato, ker mi je dolg čas, ampak zato, ker rada berem njene pesmi) study . flower Mogoče nas preseneti in pride.
    011 Ob včerajšnji tekmi je še moj mož vzdihoval, ki ni ravno ljubitelj nogometa ali kar so že igrali(všeč mu ni bil rezultat) No .
    Jaz imam nemalokrat priložnost poslušat Kitajce Laughing v Italiji, ko govorijo slovenščino(no malo je vmes tudi italjanščine in verjetno tudi kitajščine). 07 So pa prijazni in se trudijo.
    Veliko sonca tebi in vsem, ki me berte sunny drunken 017 Lea
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9960
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 8:30 pm

    Hvala Lea
    za prisrčno dobrodošlico.Jaz sem se malo potepala, malo v Avstriji, malo po Sloveniji, potem pa kar hitro mine dan okrog, če si od doma.Ko pa si doma, pa kar naprej vidimo delo.Ampak danes me ne ustavi nič, da se malo razpišem.Meni je lepo tukaj na forumu.Čeprav ne poznam osebno nikogar, vseeno čutim pozitivno energijo, ki kroži preko pisanja in prijaznost, ki veje iz napisanega vsakega posebej.To nekaj šteje!!!

    Ja, da si doma nekje od direndaja je lepo.Uživaš naravo, ko si zaželiš družbe vklopiš internet, forum.

    Pesmico grem sedaj brati!

    017 ček od Marceline
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9918
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 8:42 pm

    010 Marcelina, vesela sem, da si se imela lepo. Jaz sem trenutno doma, to sploh ni slabo, mi je pa dolgčas, ker so sli vneki na morje. Surprised
    07 Tudi jaz se na forumu počutim zelo dobro, ta lepo je z vami, čeprav vas osebno ne poznam. Toliko topline veje iz vseh vas. 07


    papa Lea 017
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7561
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePon Avg 04, 2008 9:21 am

    Ojla, moje drage dame, brez skrbi sva prežilava za morske hovhove hehehe. Bi prej midva kakšnega zmastila :D 09

    Za zdaj samo pozdravčke pošljem in begam delat 05

    Pridem pozneje kukat, brat, pisat, itd. 016
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9960
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePon Avg 04, 2008 7:17 pm

    cen[ter]Hojladri, hopsasa
    Mojca je nazaj prišla,
    le kje se še noodles obira
    ja najbrž počiva, od napora in mira 010

    037

    PRISRČNO DOBRRODOŠLA

    017 ček za Mojco 016 ček za noodlesa

    vsem skupaj 028 od Marceline[/center]
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6037
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimePon Avg 04, 2008 9:20 pm

    Evo mene Marcelina.. Hja, miru ravno ni bilo in glede na to da imam še ta teden dopust (za razliko od nekaterih drugih Laughing ) ga bom izkoristil da pozdravim rane ki sem jih na oddihu dobil.

    Orko dindijo, postlo sem falil, čofutnil sem na rit tako da me še sedaj vse boli. Zgleda da imamo nekaj v žlahti 010

    Aja, pa v kopalnici mi je spodrsnilo tak da sem koleno zvil, pa na pico sem namesto popra zobotrebce nasul, pa kopalke sem spet imel narobe oblečene,pa baje sem enega takega (ta hinavskega 04 ) spustil da sem skoraj povzročil mednarodni incident.... Ja, še se bi kaj našlo, ma važno da smo preživeli ,a ne....

    V glavnem, fajn je blo..

    Lepo se imej, pa pridna bit. 07

    Pozdrav tudi vsem ostalim 016
    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9960
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 5:04 pm

    Takoj prekini dopust noodles in na bolniško.Da se človek tako namuči na dopustu, to ni normalno.Razen, če nisi bil tako nakresan, ko si postlo falil, tam bolniška ne pride v poštev No ali pa , če te je draga puhnila, ker te je hotela dol dati ?, za koleno lahko nezgodo prijaviš Wink zobotrebce ti je sigurno nekdo nastavil namesto popra, sto po sto. A praviš da si kopalke oblekel narobe, tako da je bil šiv navzven, po riti kot greben, ja to je čisto razumljivo, ejga bejbe si tako gledal Shocked aja za golobčke 04 pa nič hudega, to vse povzroči sprememba klime saj mora slab zrak ven

    V tem tednu se pozdravi, pojdi malo v naravo po jurčke, menda so letos sami veliki 09 ker gobarji ta male že vse poberejo.

    Sem vesela, da se kot kapljice vračate na portal, čeprav ni tapravih idej za pisanje.

    EH SAJ BO

    Imej se lepo 012 do spet

    Vsem skupaj pa 028 od Marceline
    Nazaj na vrh Go down
    Sponsored content




    Blebetalnica :) - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 3 Icon_minitime

    Nazaj na vrh Go down

    Blebetalnica :)

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 3 od 40 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: ZABAVA IN ŠE KAJ :: Malo tega, malo onega -