Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    Blebetalnica :)

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Pojdi na stran : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
    Avtor Sporočilo
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9912
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeČet Apr 18, 2013 10:28 am

    Pri nas se je tako zgodilo s češnjami :)

    O vonju lahko samo sanjam (zaenkrat, a bo bolje) :)
    Nazaj na vrh Go down
    Luana
    Admin
    Admin
    Luana

    Female Število prispevkov : 1135
    Points : 5842
    Reputation : 12
    Registration date : 19/07/2011

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeČet Apr 18, 2013 9:06 pm

    Punce uživajte, jst že in to 10000/h, tudi včeraj sem se predajala njegovemu vročemu objemu, žarki so enostavno izjemni, se čuti moč pomladi, naj.
    Dajmo uživat sleherni trenutek, nič se omejevat na to ali ono, vse pride in gre.

    življenje je lepo 028


    027
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9912
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeČet Apr 18, 2013 10:19 pm

    Luana je napisal/a:
    Punce uživajte, jst že in to 10000/h, tudi včeraj sem se predajala njegovemu vročemu objemu, žarki so enostavno izjemni, se čuti moč pomladi, naj.
    Dajmo uživat sleherni trenutek, nič se omejevat na to ali ono, vse pride in gre.

    življenje je lepo 028


    027

    027 hvala Luana!

    Res je vse pride in gre, le smrkav nos in kašelj sta trdovratna Wink
    Nazaj na vrh Go down
    Luana
    Admin
    Admin
    Luana

    Female Število prispevkov : 1135
    Points : 5842
    Reputation : 12
    Registration date : 19/07/2011

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeSob Apr 20, 2013 8:02 pm

    lea199 je napisal/a:
    Luana je napisal/a:
    Punce uživajte, jst že in to 10000/h, tudi včeraj sem se predajala njegovemu vročemu objemu, žarki so enostavno izjemni, se čuti moč pomladi, naj.
    Dajmo uživat sleherni trenutek, nič se omejevat na to ali ono, vse pride in gre.

    življenje je lepo 028


    027

    027 hvala Luana!

    Res je vse pride in gre, le smrkav nos in kašelj sta trdovratna Wink

    Nečesa se nisi domislila: tudi ona dva, slej ko prej odkorakata iz tvojega življenja biggrin

    Zato, na nove podvige Lea 010 poletje je pred vrati 07 dance2


    027
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9912
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeSob Apr 20, 2013 9:36 pm

    Luana je napisal/a:
    lea199 je napisal/a:
    Luana je napisal/a:
    Punce uživajte, jst že in to 10000/h, tudi včeraj sem se predajala njegovemu vročemu objemu, žarki so enostavno izjemni, se čuti moč pomladi, naj.
    Dajmo uživat sleherni trenutek, nič se omejevat na to ali ono, vse pride in gre.

    življenje je lepo 028


    027

    027 hvala Luana!

    Res je vse pride in gre, le smrkav nos in kašelj sta trdovratna Wink

    Nečesa se nisi domislila: tudi ona dva, slej ko prej odkorakata iz tvojega življenja biggrin

    Zato, na nove podvige Lea 010 poletje je pred vrati 07 dance2

    027


    Ja, seveda bosta šla ali ju odnese burja, Bog ve? Zunaj grdo zavija Sad

    Lep konec tedna :)
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9954
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 8:33 pm

    Helooo moje drage dame

    te dni skoraj nimam časa za tipkati, pa bo že. Upam da ste dpbro, kar vam vsem srčno tudi želim. Imejte se lepo kjerkoli boste in karkoli boste počele biggrin


    Blebetalnica :) - Page 40 9angelwithheart


    028 in cvetja za vse
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9912
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 9:35 pm

    Hvala Marcelina,

    tudi sama nimam ravno časa, a sem vesela, če se na tem forumu kdo oglasi. :)
    Potem mu z veseljem odgovorim :)
    Nazaj na vrh Go down
    Luana
    Admin
    Admin
    Luana

    Female Število prispevkov : 1135
    Points : 5842
    Reputation : 12
    Registration date : 19/07/2011

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 11:56 pm

    Blebetalnica :) - Page 40 3432562949 Marcelina

    tudi od mene en velik 028 vsem skupaj in vsakemu posebej


    017
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9954
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeSob Jun 01, 2013 8:59 pm

    Prav lep pozdravček moje drage dame.

    Sedaj je pa pri meni tista tradicionalna penzionarska : uf nimam časa Rolling Eyes , kar naprej se mi nekaj dogaja, nekako ne znam se organizirati, tako kot včasih. Malo se pa že pripravljam na dopust, ki bo v kratkem ... čez dober teden. Upam, da se bo vreme skuliralo, da malo namočim v slani vodi svoje telo. Prav pasalo bi že, pa čeprav samo v bazenu, samo da je voda slana.
    Drugače pa sem v redu, samo moj muzo me je spet pustil na cedilu mocking upam, da dobim spet navdih na morju

    Imejte se lepo 028 za vse bye2

    Blebetalnica :) - Page 40 Golub-ruza
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9912
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeNed Jun 02, 2013 12:05 am

    Marcelina je napisal/a:
    Prav lep pozdravček moje drage dame.

    Sedaj je pa pri meni tista tradicionalna penzionarska : uf nimam časa Rolling Eyes , kar naprej se mi nekaj dogaja, nekako ne znam se organizirati, tako kot včasih. Malo se pa že pripravljam na dopust, ki bo v kratkem ... čez dober teden. Upam, da se bo vreme skuliralo, da malo namočim v slani vodi svoje telo. Prav pasalo bi že, pa čeprav samo v bazenu, samo da je voda slana.
    Drugače pa sem v redu, samo moj muzo me je spet pustil na cedilu mocking upam, da dobim spet navdih na morju

    Imejte se lepo 028 za vse bye2

    Blebetalnica :) - Page 40 Golub-ruza

    imej se fanj :)
    Nazaj na vrh Go down
    Luana
    Admin
    Admin
    Luana

    Female Število prispevkov : 1135
    Points : 5842
    Reputation : 12
    Registration date : 19/07/2011

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeNed Jun 02, 2013 11:49 am

    dance2

    455465 imej se Marcelina


    bye2
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9954
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeNed Jun 02, 2013 7:44 pm

    046 Lea & Luana

    Tudi vama vse dobro in veliko sunny

    028

    bye2
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9954
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeČet Jun 20, 2013 7:46 pm

    Hojla moje drage dame

    evo mene nazaj  :D je že tako,kar je lepega prehitro mine. Ampak imam energije, da ne vem kam z njo Wink no muzo je pa še ostal v Izoli, pa kar naj bo bo prišel dobre volje nazaj k meni. Do takrat pa vse dobro vsem, ki se ustavite ne tej strani



    Blebetalnica :) - Page 40 06b77c59fcbee3l  za vse ... Blebetalnica :) - Page 40 1296065714:in seveda malce rosenja da se malce ohladimo 012
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9912
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimePet Jun 21, 2013 12:07 am

    Super, da si nazaj, Marcelina :)
    vesela zate, da si fanj :)
    tudi meni je sedaj, ko je sonce dobro :)
    zato kapljic še nekaj časa ne rabim, naj bodo tam kjer so.

    Hvala še za umetno sonce!
    Nazaj na vrh Go down
    Luana
    Admin
    Admin
    Luana

    Female Število prispevkov : 1135
    Points : 5842
    Reputation : 12
    Registration date : 19/07/2011

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimeSob Jun 22, 2013 11:59 pm

    pozdrave Marcelina, vesela za tebe, polna energije  = dober znak, tako boš vsa vesela vrtičkala lol2

    07


    yahoo
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9954
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitimePon Jun 24, 2013 10:11 pm

    Blebetalnica :) - Page 40 3169990026
    LEA ~  LUANA  za prisrčno dobrodošlico cheers

    No pa nas je malce ohladilo, tudi zemljica je bila potrebna da jo dežek namoči.
    Ko bi le imel dež to moč, da bi opral vse kar je umazanega v tej mladi komaj 22 let stari mladenki naši Sloveniji. Kam smo zavozili; nikjer ni pravega veselja dance2 in ponosa, kot takrat 25. junija leta 1991 ko so nam veljaki obljubljali Švico in veliko vsega, samo dobrega. Takoj po osamosvojitvi, pa se je začelo. Kdor je le imel priliko si je nagrabil kar se je nagrabiti dalo in to z žegnom zakonov in naše ustave, ki sta pisana na kožo lumpov. Še več oropali so banke, fabrike, trgovine itd. obubožali poštene delovne ljudi, da so pristali na zavodu ali pa kar na humanitarnih organizacijah, da imajo sploh kaj v usta dati. Kje je poštenost, kje je morala, ki bi jo moral imeti vsak pošten državljan prirojeno. Ne ... na veliko žalost roparji nimajo prirojene tiste žleze, ki se ji reče SLABA  VEST! Le zakaj? Saj se  do sedaj ni še nikomur zgodilo nič hudega. Zadnje čase se je začelo nekaj premikati, samo kaj ko je za vse nas prepozno 20 let. Več let sem verjela, da nas vodijo poštenjaki, da jim lahko zaupamo, da posojila vračajo vsi, tako kot mi navadni smrtniki whistle, da davke plačujejo vsi, kot mi navadni smrtniki ... jok brate. Ne vem ali samo jaz gledam na vse z drugačnimi očmi, ali pa res vidim in na cesti srečujem povorko nemih podob. V moji neposredni bližini je 180 delovnih mest pod vprašajem. Kako se mi smilijo. Pravi delavka, ki stavka: Ali naj grem jogijem dormeo ( dobili so jih na RK ) na banko položnico plačat, saj me bodo imeli za noro. Pa bi jo morali razumeti, saj se je prav tam začelo ...  na bankah. Kar povprek in po obrazih so delili denarce, sedaj pa naj vsi plačujemo zgube. Vsi, ki so imeli prste vmes imajo imena in priimke pa se še vedno veselo sprehajajo naokrog    :aggressive:joj sem se razhudila, ampak mi je malce lažje, da sem iz sebe spravila malo tistega, ki me muči.

    Kljub vsemu pa čestitke, pa da ne bo pomote ne vsem, samo poštenim državljanom mlade Slovenije v upanju, da se bo kaj obrnilo na bolje!

    Lep pozdrav 017

    -------

    https://besede.slovenianforum.com/viewtopic.forum?t=321
    Nazaj na vrh Go down
    Sponsored content




    Blebetalnica :) - Page 40 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 40 Icon_minitime

    Nazaj na vrh Go down

    Blebetalnica :)

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 40 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: ZABAVA IN ŠE KAJ :: Malo tega, malo onega -