Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Avtor Sporočilo
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6196
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 7:24 pm

028

017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimePon Maj 09, 2011 8:22 pm

Mojca

Prav zanima me, kakšno kazen sta dobila tvoja kosmatinca? Ali imata še vedno vse prosto po Prešernu. Saj te lahko na tazadnjo vrže, ko prideš domov najprej pomisliš, da so ti vlomilci vdrli 010 010 010 saj to ne more biti samo od dveh kosmatih mačkonov. Sta pa cartkana kapo dol, kar je res je res, pa kako je obležal kot da bi umiral 010 010 010 verjetno se mu že sanja, kaj bo počel, ko se zbudi whistle

Bodi lepo 028
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 8:14 pm

07 07 07

Mojca ..... tvoj nečak ..... in gospa ki se ukvarja z dejanji, ki jim ni para

Ker sta bila vidva z nečakom se je srečno končalo za lastavico ... drugič pa 08

Si lahko važna Mojca, pa še lep zgled daješ nečaku, tako se vzgaja mladež.
Ko so pri nas lansko leto otroci z kamenji obmetavali raco in njene mladičke, ki jih je peljala po potoku ( potok teče mimo bloka ) sem zatulila kot žival z balkona, kaj počnejo, pa mi je nevzgojeni paglavec pokazal sredinec prilepljen z besedilom: Jebi se babo. Ja tako so vzgojeni naši državljani otroci ulice, za katere starši nimajo časa, da bi jim vcepili v glavo malce kulture in kaj se sme in kaj ne ... pa bodi stpen Suspect

028
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7555
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 11:36 pm

Marcelina je napisal/a:
Mojca

Prav zanima me, kakšno kazen sta dobila tvoja kosmatinca? Ali imata še vedno vse prosto po Prešernu. Saj te lahko na tazadnjo vrže, ko prideš domov najprej pomisliš, da so ti vlomilci vdrli 010 010 010 saj to ne more biti samo od dveh kosmatih mačkonov. Sta pa cartkana kapo dol, kar je res je res, pa kako je obležal kot da bi umiral 010 010 010 verjetno se mu že sanja, kaj bo počel, ko se zbudi whistle

Bodi lepo 028
hehe Marcelina, kaj pa naj mačkoncoma rečem? A misliš, da kaj ubogata. Mucki bodo zmeraj naredili to kar si vtepejo v glavo. Zmeraj. Nagajivčki so...ampak simpatični...tako da se jim vse oprosti :D
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7555
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 11:41 pm

Marcelina je napisal/a:
07 07 07

Mojca ..... tvoj nečak ..... in gospa ki se ukvarja z dejanji, ki jim ni para

Ker sta bila vidva z nečakom se je srečno končalo za lastavico ... drugič pa 08

Si lahko važna Mojca, pa še lep zgled daješ nečaku, tako se vzgaja mladež.
Ko so pri nas lansko leto otroci z kamenji obmetavali raco in njene mladičke, ki jih je peljala po potoku ( potok teče mimo bloka ) sem zatulila kot žival z balkona, kaj počnejo, pa mi je nevzgojeni paglavec pokazal sredinec prilepljen z besedilom: Jebi se babo. Ja tako so vzgojeni naši državljani otroci ulice, za katere starši nimajo časa, da bi jim vcepili v glavo malce kulture in kaj se sme in kaj ne ... pa bodi stpen Suspect

028

Ja saj res...če tako pomislim so tole ptico našli na podstrešju...zgleda, da jih je motila s hrupom, pa so jo dol prinesli in pustili. Če je ne bi jaz pobrala, bi jo ali povozil avto ali pa bi jo dobile mačke, ki jih je polno naokrog. Kakorkoli sama nimam pojma kako skrbeti za ptiča, je imela vseeno boljše možnosti ali pa vsaj bolj humano smrt, če jo poberem kot pa tako prepustim smrti. nisem imela srca za kaj takega. In na koncu se je dobro izcimlo...saj ni 100% da bo preživela, ampak vsaj možnost ima, ki je drugače ne bi imela. Če že odraali nimamo nekega čuta sočustvovanja z živalmi in nekega spoštovanja do njih, kako naj imajo otroci, ki se vsega lepega in grdega učijo od nas? Čeprav primer, ki si ga ti navedla, ni sporen le zaradi nespoštovanja živali, ampak zganjanja take agresije nad katerimkoli živim bitjem. Od kod to prihaja? Ta želja, da se nad nečim živim izživljaš? Prvo bi starši potrebovali vzgojo, šele nato otroci!
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9912
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeTor Avg 02, 2011 11:18 pm


Uboga Mojca,

če ti bo kaj lažje, ti zaupam, tudi mene boli zob. To pa zato, ker je moja zobozdravnica iskala nafto in prav naj ji bo, ni je našla:)

Upam, da bo jutri bolje, pri tebi in pri meni. 07 07

Lp, 017
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5842
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeTor Avg 02, 2011 11:34 pm

Uboga Mojca Sad

Lea, ob morebitni najdbi bi bila srečnica, se zavedaš tega Cool

slišiš žvenket zlatorumenih kovinskih krogcev kateri bi napolnili tvoj mošnjiček whistle


051
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7555
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 03, 2011 10:12 am

Ojoj Lea...a sva v istem zosu Sad Pri meni ni imela kaj delat, vrtat...in sreče kakršne sem bi prej naletela na greznico kot na črno zlato 010

pri meni zaenkrat še nič boljše...upam, da pri tebi že je Wink
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7555
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 03, 2011 10:15 am

Hehe Živa, a si predstavljaš v Leinih ustih tisti plato in vrtine? In en kup delavcev, ki bi tole nafto v sodčke polnili? hihih ne vem če bi tisti cekinčki bili dovolj vredni :D
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5842
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 03, 2011 11:08 am

Tako kot Leino delo, v 0, bi potekal projekt črpanja črnega zlata v sodčke whistle


051
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9912
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 03, 2011 11:21 am

Dragi moji,

cekinčkov ni in jih ne bo:), ob vztrajnem vrtanju bi tudi pri meni butnila na površje greznica. 010

Po sinočnji dozi protibolečinskih tablet je danes mir bounce

Tudi tebi Mojca želim čimprejše dobro počutje 07

Pozdrav obema

027 027
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 03, 2011 10:15 pm

Jej, jej, jej

uboge 07 Mojca ~ Lea

upam, da vama kmalu popusti bolečina. To je res grozno. Pošiljam vama pozitivno energijo z mojo roko, pritisnila sem jo na ekran, probajte je toplo.Drugače je pa res prav da zobarka ni našla nafte, saj imajo že tako veliiiiiike plače, pa še neznosno boli, ko se cela naprti na zob Shocked

Komentarji - Page 16 Naftna-platforma

no ja pa spravi tole gmoto v tvoj zobek 03

028
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7555
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 03, 2011 11:40 pm

Hvala Marcelina Komentarji - Page 16 833980

Jaz sem že boljše, antibiotiki so prijeli, oteklina mineva, bolečina je pa iz ure v uro bolj šibka. Če se zjutraj ne zbudim takšna kaot zadnje tri dni, potem sem na konju 051

Poleg vsega mi je se v ustih še afta nardila....groza....sam jo je propolis hitro v red spravil 05
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimePet Avg 12, 2011 7:53 pm

Ja Maja, najslabše je delati načrte za naprej. Obljube za novo leto so pa tako iz trte zvite. Pozabimo jih takoj ko se prazniki končajo. Zato najboljše je vse kar se sproti nameni in da to izkoristimo.
Tudi jaz že dolgo nisem obiskala dnevnika. Moja pajčevina je še debelejša kot tvoja, saj bom . . . . .

028
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9912
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimePet Avg 12, 2011 10:33 pm

Časa je tako ali tako vedno premalo.

Sama ne morem pisati dnevnika.
Vsakokrat, ko se ga lotim me zagrabi obup, vidim le črne stvari.
Zato sem nehala, saj življenje je že samo po sebi dovolj črno:)

Res ne gre drugače Sad 08
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6196
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSob Avg 13, 2011 10:44 pm

Berem novo knjigo od Neala Donalda Walscha Ko se vse spremeni spremeni vse in moram reči, da ima kar nekaj zanimivo resničnih trditev. Skratka na vse stvari v naših življenjih uplivamo sami (zavestno ali ne zavedno). Vsako, še tako črno situacijo je treba pogledati z nevtralnimi oči in spremeniti naše misli o tem in s tem narediti iz črne groze roza lepoto.

Veliko lepih trenutkov in še lepših misli

027

030
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9912
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSob Avg 13, 2011 11:37 pm

maja je napisal/a:
Berem novo knjigo od Neala Donalda Walscha Ko se vse spremeni spremeni vse in moram reči, da ima kar nekaj zanimivo resničnih trditev. Skratka na vse stvari v naših življenjih uplivamo sami (zavestno ali ne zavedno). Vsako, še tako črno situacijo je treba pogledati z nevtralnimi oči in spremeniti naše misli o tem in s tem narediti iz črne groze roza lepoto.

Veliko lepih trenutkov in še lepših misli

027

030

Se strinjam, zato sem nehala s pisanjem dnevnika 013
zakaj bi trpela, če mi ni treba in ne nazadnje zakaj bi morila še vas 013

Sicer sem danes prebrala knjigo: Carlosa Marie Domingueza - Hiša iz papirja

Vesela, gre za lepo literarno delo, knjiga je lepo oblikovana, zračna, s trdimi platnicami in 99 stranmi. Užitek:)
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6196
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 8:58 pm

Bom naslednjič pogledala v knjižnici, če jo imajo. Tako kot pravi Živa, tudi sama imam kar lepo zbirko knjig poleg postelje in ne vem kje bi začela oziroma kam bi usmerila svoj čas, ko pa me razganja na vse strani

028
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9912
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeTor Avg 16, 2011 10:15 pm

maja je napisal/a:
Bom naslednjič pogledala v knjižnici, če jo imajo. Tako kot pravi Živa, tudi sama imam kar lepo zbirko knjig poleg postelje in ne vem kje bi začela oziroma kam bi usmerila svoj čas, ko pa me razganja na vse strani

028


Zelo podobno, običajno berem po nekaj knjig vzporedno:)

08
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5842
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 17, 2011 10:26 am

Ooooooo punce kake mamo me study
zvizg

bo, že prihaja, dnevi se krajšajo, knjiga pride prej na vrsto 031

Pa še nekaj, v naši knjižnici rezervirala knjigo "Psi" jo kjera od vas imela v branju?

028
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9912
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 17, 2011 5:39 pm

Živa je napisal/a:
Ooooooo punce kake mamo me study
zvizg

bo, že prihaja, dnevi se krajšajo, knjiga pride prej na vrsto 031

Pa še nekaj, v naši knjižnici rezervirala knjigo "Psi" jo kjera od vas imela v branju?

028

Ne za to knjigo še nisem slišala;)

Lp,
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6196
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 17, 2011 7:27 pm

Meni tudi ni znana .... torej povej kaj več, še posebno potem, ko jo boš prebrala.

Drugače pa ne gledam televizije (izjema res kakšen dober film in občasno šport) zato ogromno study

017
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5842
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeSre Avg 17, 2011 7:42 pm


Dober sprejem =_=


[psi] - Erosova enigma

Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9912
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimePon Avg 22, 2011 4:42 pm


Uboga Mojca,

ja no tudi meni se dogaja, le da vsak dan nekaj.
Tako je bilo 5. ali 6. avgusta;)

Postalo ji je neznosno vroče. Tisti trenutek si je želela biti čisto majhna, nevidna, postati Liliputanka. Tako, da bi bil njen obraz le drobna redeča bucika .

Dekle na drugi strani pulta ji je prijazno prigovarjalo:

„Saj ne more biti nič hudega. Morda se je zamazal čip. Ali ste danes že kaj plačala s to kartico?“

„Ne, ne, in še enkrat ne,“ je pohitela v strahu, kdaj pride z druge strani pulta,“ste prepričana, da imate denar na tem računu?“

Vendar se ni zgodilo tako. Prijazen deklič ji je z nasmehom na obrazu svetoval:

„Pojdite na bankomat in tam dvignite gotovino.“

Zunaj na svežem zraku je nekoliko laže zadihala. Postalo ji je manj vroče. Vendar ni bila povsem brez skrbi.

S tresočo roko je vstavila kartico in s šebolj tresočimi prsti odtipkala potrebne podatke.

Na ekranu se je izpisalo: „Kartica ni veljavna.“

Uf, kako se je razveselila. Sama pri sebi se je nasmehnila in si potihem zašepetala:

„Kako sem lahko pozabila?“


No, vidišWink))

Lp, Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9954
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitimeTor Avg 23, 2011 7:58 pm

Oh ja Mojca

to so stvari, ki se nam dogajajo kar naprej in vsakomur. Jaz po pravici povem, da dolgo nisem hotela kartic za dvig na bankomatu ... pa veš zakaj ... preprosto zato ker sem se bala, da mi jo bankomat ne bo vrnil 010 09 010 09 010 drugače pa z samimi številkami nimam preglavic, kakor tvoja mami ne, še dobro da si jo je ona zapomnila pridna mami in obenem uboga ker jo je usekalo vkrižu. To so hude bolečine, pa še pokazati nimaš nič 01

Drugače pa ja banke so razred za sebe. Ena sama birokracija. Je pa res da je vse odvisno od samega uslužbenca za šalterjem. Včasih je kdo zelo prijazen, dosti je pa takih, ki mislijo da so za kazen v službi 012

Ali ti je kdo pomagal pobirati dvajsetake 010 010 010 verjamem da bi bil hitrejši kot ti sploh če bi bil kakšen zadetež. Potem bi mogla še za njim letati 010

Upam da se ti je vse srečno končalo in da ti sonce ne preobremenjuje preveč tvojega čebeljaka

028
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Komentarji - Page 16 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 16 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 16 od 17 Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -