Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    Moja tarnanja in veselja

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
    Avtor Sporočilo
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 07, 2010 1:18 am

    06.01.2010

    spet sem malo bolj važna...danes sem dobila elektriko :D Res da meče v dnevni sobi fid ven, ampak to so malenkosti hehe..bomo vse porihtali. Preokupirana sem z izbiro takšnega in drugačnega pohištva, z barvami, oblikami itd. Danes mi je všeč bež, jutri živo oranžna, pojutrišnjem kapučino, ko bom kupila bo ziher plavo. Jaooooo jaz pa barve...saj je res katastrofa 09 kako se naj človek odloči samo za eno, če so pa vse čudovite scratch

    Izgubila sem ključe Moja tarnanja in veselja - Page 3 671211 No, izgubila ne vem če je prava beseda. Res jih ni, vem pa kje so in kdaj so tja šli. Zjutraj sem hitela vžigat avto, da bi se ogrel in sem morala počistit najprej sneg. Seveda rokavice gor in metlo v roke in pucam...nekje vmes mi ključ zleti iz rok nekam v sneg. Izginil. Hudiča nisem nikjer več našla. No zdaj so pa še splužli, tako da je zakopan pod lepim kupčkom snega...inzdaj ne vem al naj počakam pomlad al se pa grem kepat..nekje že bo 06


    _________________
    ~ Rikine Besede ~


    Nazadnje urejal/a Mojca Ned Jan 10, 2010 12:27 pm; skupaj popravljeno 3 krat
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimePet Jan 08, 2010 7:55 pm

    08.01.2010

    Jaooo, v moji glavi je katastrofa. Vse vidim v barvah, mislim v barvah, sanjam v barvah....ali lahko lepo prosim gledam malo črno belo :D
    Ne vem al sem jaz res tolk zakomplicirana kar se barv tiče al je pa to res kar od zmeraj trdim: meni so vse barve všeč in je nemogoče reči katera mi je najlepša. Trenutno imam v mislih belo, črno-rjavo, z zelenimi detajli..ja, ja o pohištvu govorim...trenutno o kuhinji. saj se ponavljam in verjetno grem že vsem na živce, ampak si ne morem pomagati. Sicer sem danes hotela stvar zaključit in naročiti, že zato ker grem sama sebi na živce s to obsesijo, ampak se je vreme odločilo drugače in mi prepustilo še nadaljnji vikend razmišljanja. Sicer je pa tako, dokler spreminjam pomeni, da še že nisem našla prave kombinacije :D :D :D

    P.S. Draga M., malenkost Wink

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 10:49 pm

    10.01.10

    Kakšen zanimiv datum je danes: 10.01.10 Cool

    Nedelja je. Nedelje so zame zmeraj nekaj ne posebnega pač pa čudnega. Po navadi sem leteča in če slučajno nanese da sem doma, mi je dolgčas. Ne da se mi spravit iz postelje, potem sem sposobna cel dan hodit naokoli v razvlečeni majci v kateri sem spala, nepočesna in neumita...in če že pomolim nos ven mora bit kak konkreten razlog. Seveda imam skoraj vsako nedeljo načrte, ki pa kar nekako padejo v vodo. Za danes sem bila dogovorjena za obisk in čvek, ki bi se mu kar najraje izognila. pa ne zato, ker bi bilo neprijetno, sploh ne, pač pa ker se je potrebno uredit in v nedeljo, ko sem doma se mi pač ne da. In bog pomagaj, če slučajno kdo pozvoni na vratih in pride na obisk...takrat pa je letanje, da se spravim vsaj v malo spodobno formo. Današnja nedelja se je malo obrnila, ko je pozvonil telefon in je Urša preverjala kdaj pridem na čvek. Seveda nisem rekla, da me daje nedeljski lenitis, ampak sva se dogovorili za uro. Torej potem hitro tuš, pa vse kar pač sodi zraven k urejenosti, ki bi jo naj sodobni človek premorel. In tako sem se odpravila na obisk. Najprej je bil ogled nove hišice, ki moram priznati je prav prijetno luštna. Simpatično stanovanjce, ki sta si ga uredila v domače - moderni kombinaciji. Prav prijeten domek. Potem smo se zalepili na kavč in bla bla bla. Res nama nikoli ne zmanjka besed hehe.

    Žal je moj obisk grobo prekinil telefonski klic, ki mi je naznanil: V firmo so vdrli!
    Jebemu sunce, kdo je vdrl še zdaj v firmo???? Seveda je že bila policija tam, pa protektovi varnostniki. Sama sem imela v glavi, da so nam uničli pol trgovine, ko sem se peljala, pa na srečo ni bilo tako hudo. Vrgli so kamen v steklo vhodnih vrat in iz blagajne ukradli menjalni denar, tako da škoda ni pretirana...no v trenutku je 1000€ škode ampak ok, lahko bi bilo dosti več. Te pa razjezi, ker točno veš, da je krivo frocovje, ki rabi denar za drogo. Nič drugega niso premaknili, nič poškodovali, samo pot do blagajne vzeli tistih borih 80 € in nazaj. Za popizdit.
    Med novoletnimi prazniki so v lekarni prodali 300 igel! 300 igel?? Ne morem verjeti tej številki. Človek se vpraša kje so starši...kje za vraga je vzgoja.
    Še najbolj pa te razjezi odnos policije. Skoraj mi niso verjeli, da sem zaprla blagajno v soboto, ko sem zapuščala službo. Ma ja....v 15 letih nisem pustila blagajne odprte in predalov, pa bi lahko bilo ne vem kaj..to se preprosto ne more zgoditi. Itak niso nič nardili, poslikali in to je to. Saj ni čudno... Sicer pa tudi, če jih dobijo imamo tako kvalitetno sodstvo, da ne bo nobenega haska od tega...razen stroškov.

    Niti se ne sekiram pretirano, oziroma me ni vrglo kaj dosti s tira...kot da sem to pričakovala že prej. Baje je nenomralno dosti vlomov v razne lokale in tudi hiše. Ja, zgleda da smo res stopili v razviti zahodni svet. Jupiii????!!!

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimePon Jan 11, 2010 11:44 pm

    11.01.2010

    Današnji dan ni bil nič posebnega, služba in dom, nikamor drugam nisem skrenila. Sem pa popoldan naumila kakšna bo kuhinja in zdaj je končno odločeno. Upam :D Jutri grem naročiti in potem dam to stran...konec, basta, finito. Že sama sebi grem na živce, čeprav moram reči, da sem bila kar ok med vikendom...nekje sem ostala na petkovem izboru in nisem vsem po vprek težila kako se jim zdi zdaj ta zdaj ona barva. Moj dragi je rekel, da danes pa več ni utrujen...od mojega teženja z barvami seveda :D Saj ne komplciram tako zelo, le rada vse premislim kako bo izgledalo in ne more bit kar tak nekaj kao 'saj bo ok'.

    Malo me že alergija hvati..zgleda da sta leska pa jelša začeli cveteti Neutral Spet bo treba tablete žulit...bljak.


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 8:38 pm

    12.01.2010

    Mojca je napisal/a:
    28.12.2009

    Malo sem važna :D ok fejst hehehe...pa ne povem zakaj 04

    Hihi, pa sem danes spet tak malo fejst važna :D

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimePon Jan 25, 2010 9:14 pm

    25.01.2010


    Ma naj gre vse v tri al pa še v več krasnih. Oko mi trza???????????? Mislim, kako mi lahko oko trza? A nima boljšega dela? Baje sem pod stresom. Ja valda da me trese, stresa in še kaj, če je pa mraz. Prooooooooooooosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim pomlad!!!!!!!!!!! 01 01 01 01

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 1:57 pm

    31.01.2010


    S ponosom lahko povem, da mi oko že dva dni ni trznilo 09

    Zunaj spet malo sneži, včeraj je več ali manj cel dan, pa me niti ni motilo, ker ni bilo tako hudo mrzlo. Drugi teden bom spet klela, tako da se že v neprej oproščam, če bo ta moj dnevnik poln kletvic. Bom preklinjala nežno in potiho :D
    Baje bo 15 minusa čez dan??

    No, ja saj je že skoraj tako kot v Sibiriji in se strinjam z Noodlesom kateri butast strokovnjak je rekel, da se zemlja segreva. Kamele res že skoraj imamo, ampak tako kot ena lastovka ne prinese pomladi, tako tudi ena kamela ne prinese puščave, pa čeprave je Gadafijeva...al od koga že.

    Ampak tak ti je lajf 08

    Grem 029 in ne to ne pomeni, da se grem umetniško izražat, ampak samo prekrivat svojo naglavno sivino Embarassed :D

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 03, 2010 1:35 am

    02.02.2010

    eh...whatever!!! trikrat sem že napisala in brisala. Rolling Eyes

    Včasih se počutim kot alien v tem svetu in danes je eden takih dni.

    Žalostna sem Sad



    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 11:01 am

    06.02.2010

    Petki mi očitno niso usojeni...vsaj kar se avtov tiče. Se mi zdi, da mam zmeraj sranja ob petkih. Včeraj sem premražena stala na avtocesti od 15.45 pa vse do 17.20. Pokvaril se mi avto..no z oljm nekaj. Parkirala sem na odstavni pas, vklopila žmigavce in to je to. Kaj več na avtocesti niti ne moreš, ker avti drvijp s takšno brzino, da te je kar groza, ko gledaš. Nisem upala sedeti v avtu, zato sem stala na mrazu Sad Bljak! Čez kakšne pol urce se pojaijo za mano plave luči in sem si kar oddahnila...saj je avto in jaz s tem bolj označen, kot s samo žmigavci. Ampak! Policaj me vpraša, če sem koga poklicala, rečem jaz in gospod sede v avto in se s sodelavcem lepo odpeljeta. Sem bila kar malo presenečena. Ampak sem pomislila, da bosta itak obvestila DARS ki bo avto primerno označil. In res, čez nekaj časa se pripelje DARSov delavec, par vljudnostnih besed, sede v avtu in obsedi. Sem še sama na hitro smuknila v avto, da se vsaj malo ogrejem...kot zanalašč je bil svinjski veter in ni bilo nič prijetno stati ob cesti. Pričakovala sem, da bo delavec nastavil tablo, ki bo označila oviro na odstavnem pasu, vendar se je tudi tale gospod čez deset minut odpeljal, pustil mene in moj slabo označen avto na odstavnem pasu. Shocked Kar nisem mogla verjet, da je to mogoče. No, ob pol šestih se končno naslika avtovleka. Naložijo mi avto, kar je precej neprijetno, ker je vsaka hoja po avtocesti precej nevarna in neprijetna. Ok, avto lepo naložen. Sedemo v kombi....in......................


    Človek ne more verjet. Avto ne vžge. Nismo vedeli al se naj smejimo al klejemo. Ostali smo z avtovleko na avtocesti z mojim avtom naloženim na prikolico. SVAŠTA!

    In tako smo lepo še eno uro čakali, da je prišla pomoč in smo lahko končno odšli z avtoceste.

    Ampak žalostno je to, da se v tisti uri niti eden DARSov delavec NI peljal niti mimo. Da smo vse skupaj stali na odstavnem pasu od 15.45 do 19.00 torej zelooooo dolgo in se nikomur od naših varuhov cestnega prometa ni zdelo smiselno označit ovire. Niti kasneje, ko je bilo že precej temno. In taka stvar te razpizdi!!!!!!!! Če bi prišlo do kakšnega sranja bi pa vsi pametovali u tri krasne. Ja lahko je samo kasirat za vinjete in pobirati denar Evil or Very Mad

    In za pikico na i...zbudimo se v zasneženo jutro. Ma daj nooooo a lahko prosim že neha ta prekleta zima Neutral

    Potem pa ni čudno če sem cela zamežlana :D

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeTor Feb 09, 2010 7:52 pm

    09.02.2010

    Podaljšan vikend je pasal. Sem se spočila...fizičlno in psihično. Čeprav se je danes kaos kar nadaljeval. Ne razumem kako lahko ljudje živijo tako živčno? Vozijo živčno, vse delajo z neko ihto... Itak s tem nič ne rešiš. Normalno da te kdaj kaj razjezi, pošlješ vse v tri krasne, ampak živčnost...ta je pa res nesmiselna.

    Kolk so tečni!!!!!!!!!!! Poslušam radio...gnjavijo z valentinovim. Saj vse ok in prav ampak...najprej miklavž, pa božič, pa novo leto, pa pust, pa valentinovo, pa še kar pust, pa velika noč, pa bla bla bla...... nonstop nekaj. Džizus nehajte že. A lahko vsaj malo samo...živimo?

    Al pa smo res že tako daleč, da potrebujemo zmeraj nekaj? Jaz bom šla meditirat na neko goro, si pustila rasti brke in se šla harikrišne :D JOKE, da ne bo kdo res mislil heheh. Saj sem vse resno mislila, sam brada, no ja brki, pa mi reees ne rastejo :D



    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 6:55 pm

    11.02.2010

    Saj niti nimam kaj posebnega za povedat. Zima še kar pritiska. Zjutraj sem dobro uro metala sneg. Zimske radosti? Ta ki si je ta izraz zmislil, je sigurno sam od znotraj navzven gledal :D

    Vse je mirno, pust me nekaj pretirano ne gane. Kakšnega kurenta tu pa tam slišiš, pa še ti v takem vremenu ne radi skačejo, ker jim vlaga poškoduje kožuh, poleg tega pa so trakovi papirnati in jih potem potrgajo, da ne gre barva na kožuh. Maskici sem videla dve...od sodelavke tamaladva...so šli v šotor. Ne vleče me tja. Gostov mi nimajo simpatičnih, čeprav jih je ogromno. Ne vem, mogoče bi pa spet morala it...pa bi me zagrablo vzdušje. Zdaj me že nekaj let več ne vleče. Mogoče drugo leto Razz

    Včeraj je bila v šotoru Lepa Brena, baje je za dve uri skasirala 25.000 eurov - nepreverjene informacije Wink Ampak če tako pomisliš...kolk časa moram delat da tolk zaslužim. Pismo, če bi bla lepa pa še brena zraven bi mogoče tud jaz lahko tolk skasirala 05

    No ja...grem delat...back to reality... :)

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimePet Feb 12, 2010 9:02 pm

    12.02.2010

    Pravkar sem izvedela, da sem nenamerno naredila prometni prekršek. Ja, se zgodi. Pač moj avto je še zmeraj v čakanju, da ga serviser pogleda. Tukaj je pač pust in vse ostalo je kratko malo na čakanju. Zato pa uporabljam druge avtomobile. Ni panike, sam da gre pa sem srečna. In ker sem malo razvajene sorte, se kaj hitro spravim na avtocesto, ker se tam ni potrebno držati raznoraznih predpisov omejitev 50 itd. Tako sem tudi danes hitro zavila na avtocesto in se pač peljala. Vse ok in prav, če se ne bi zdaj spomnila, da na tem avtu ni nove vinjete. Heheh in jaz bi gledala kot butelj, če bi me ustavli in še celo skasirali 05

    Drugače je dan potekal čisto normalno. Dopoldan mi je kolega prišel pogledat kje je potrebno porihtat elektriko. Pohištvo bo počasi začelo prihajat, tako da je potrebno urediti še to zadevo. Trenutno se samo čaka...in čaka in čaka. Vse je potrebno naročit in vse ima čakalno dobo minimalno 45 dni. Človek ne more verjet, da niti kuhinjskih stolov niso imeli na zalogi. Ampak očitno je zdaj tako. Trgovine so gromozanske in to kar je tam je tam vse ostalo se pa čaka. Bog ne daj da bi se mi mudilo, potem bi očitno moral kupiti to kar vidiš in kar je razstavljeno al pa spati na tleh. Zgleda že tako. 08


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimePon Feb 15, 2010 5:45 pm

    15.02.2010

    Pol februarja je mimo. Končno imamo spet malo sončka. Je kar lepše pogledati v svet, ko ni vse tako turobno sivo. Mraz še sicer kar drži, tudi snega je še za izvoz, ampak po dolgem času je videti, da bo pomlad tudi slej ko prej prišla.

    Vikend je minil čisto običajno. Pravzaprav preveč v lenarjenju, tako da me danes vse boli, celi hrbet. Zjutraj sem se mogla najprej naglihat :D , potem pa je šlo.
    Danes je delovni dan, jutri kot običajno pa se dan konča že ob 12h.
    Ja tako vam je to pri nas na Ptuju, na pustni torek se pretegnemo samo na plesišču, v službah sigurno ne :)

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 7:29 pm

    18.02.2010

    Sonček je! :D

    No, zdaj se že mrači, ampak ja, je, je...sonceeee sunny

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 7:07 pm

    23.02.2010

    Zadnje dni mi je vreme prav preveč všeč, ni hladno ampak je prav prijetno pustit kakšnemu žarku da te poboža. Baje je bilo v januarju vsega skupaj enih 30 sončnih ur Shocked saj ni čudno da je pol slovenije zamorjene. Sneg je pobralo, vsaj v večini primerov.....razeeeeennn...seveda pri naši bajti 010 mi še ga imamo zmeraj za izvoz. Zgleda prav smešno, noben sosed več nima snega, mi pa smo ob gozdu in je bolj senčno, pa ga je še vse polno. Saj tudi spomladi je naša parcel 14 dni za sosedovo, ko so tam že tulipani, pokukajo pri nas ven komaj krokosi. Joooooj še malo pa bodo rožice...kako najs flower

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimePet Feb 26, 2010 1:51 am

    25.02.2010

    Hm, smešno...sneg še ni zapustil vseh senčnih kotičkov, že me na oknu pozdravlja vešča.


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeSob Feb 27, 2010 3:15 am

    27.02.2010

    Sem razmišljala ali naj napišem 26.2. al 27.2. :) Vem, da je načeloma že 27., vendar se meni novi dan začne z jutrom in ne s polnočjo. Je pa res, da smo že kreprko zabredli v novi datum. Ne me vprašat zakaj še bedim.

    Jutri imamo slavje. Naš oči praznuje 60 rojstni dan. To pa pomeni, da je na meni peka peciva, sestavljanje jedilnika, itd.
    In ker jaz nikakor ne sodim v rang 'normalnih ' ljudi, ki bi pekli pecivo popoldan, sem se spravla pečt šele ob po enajstih. Eno pecivo se hladi v hladilniku, eno na elementu, eno na štedilniku in eno se še peče. Do pol dveh bo baje pečen biskvit za torto, ampak krasila pa bom jutri...kot tisti tanormalni...pri belem dnevu :D

    Jutri še kuha...tukaj bom bolj za asistenta kot glavnega kuharja in upam, da bo vse uspelo tako kot sma si z mamo zamislili. Bomo vidli :) Načeloma sploh ne kompliciram, kar se kuhe tiče, pa kar nekako vse rata, če pa ne pa se nasmejimo...bo že drugič boljše.


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 1:45 am

    1.3.2010

    Prvi marec. Počasi stopamo proti koledarski pomladi. Danes in že cel prejšnji teden je bilo prav lepo pomladansko vreme in pašeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

    Vikend je bil naporen, 60letnica mojega očeta. Slavje smo imeli v ožjem družinksem krogu, ki pa kljub vsemu doseže številko 18-ih gostov. In pripraviti hrano za vse te ljudi ni preprosto, še posebej, ker sma z mamo želeli pripraviti nekaj drugačnega kot jemo vsak dan.

    Lepo je imeti ljudi, se malo pomeniti, nasmejati, itd. je pa naporno, to pa priznam. Poleg vsega pa to še pomeni prežiranje...vsega in ni čudno da me zdaj matra kislina 08

    Da še malo lušte naredim komu....jedilnik:

    priprava hawaii zrezkov.....ultra njami
    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Hawaib

    malo svinjske ribice v srajčki...spet zelo dobro, čeprav meni svinjsko meso ni najbolj po godu
    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Mese

    malo zvitkov, ki so prav simpatično zgledali..pa tud dobri so bili hehe
    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Meso1

    solatk nisem slikala...grška je itak obvezna, ker je tako zelo dobra, moram pa rečt, da so vsi navalili na fižolovo...razen mene seveda :D

    za konec pa še torta
    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Tortab

    Svečke stojijo malo postrani, ampak priznam, tu sem že malo spila hehehe. Je pa to prva torta, ki sem jo kdaj koli spekla. Niti ni tako slabo...razen biskvita, ki je bil malo bolj...hm...zamorske sorte 010


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 1:29 am

    02.03.2010

    Smeh dneva: ...ko na policijskem forumu najdeš kotiček za poezijo :D


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimePet Mar 05, 2010 6:22 pm

    05.03.2010

    Danes je petek. Hvala bogu! Moram dat glavo malo na off...ta teden je nekam čuden, počutje je slabo...pa ne da bi bilo kaj narobe, samo tako utrujena sem. Brez nekega posebnega razloga. Verjetno samo pms, kaj pa vem

    Počasi začenja prihajat pohištvo, kuhinjo bodo montirali že naslednji teden 011
    Komaj čakam, da bo vsega konec. Prava muka se mi je že odločat...vsako malenkost..pa kaj me briga kakšni bodo lustri, pol ljudi jih sploh ne opazi, stene, barve itd. kurc gleda, vse bo ostalo belo. Prav zares se mi več ne da.
    Sploh ne razumem kako ljudje vzdržijo gradnjo bajte...meni bi se verjetno zmešalo, če mi že ti trije - štirje meseci gredo na k.... (če bi ga imela seveda hehe). Nisem potrpežljive sorte. hočem da se stvari hitro začnejo in čimhitreje efektivno zaključijo. Saj mi ni težko čakat, če je kak razumen razloga...ampak za vsako malenkost je pa res too much.

    današnje stanje: tečna sem....podobno kot včeraj...in predvčerajšnjim...:D Kdo za vraga je zmislil pms????? Lih prave volje sem, da ga nokautiram :D

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 12:56 am

    10.03.2010

    Danes so mi pripeljali kuhinjo, nisem se niti peljala gledat v stanovanje, ker tako hudo sneži že cel dan. Jutri jo montirajo,to bom pa že šla pogledat hehe. Pa me noben sneg ne ustavi :D Drug teden baje pride kavč itd...počasi bo vse 011 Prav ima me že da bi se selila, pa bo treba še počakat. V začetku aprila pa se že zna zgoditi. Komaj čakam :)

    Danes nam je zapadlo že cca 20cm snega pa še kar sneži. Gledam prej vremensko napoved in....ja itak še jutri, še malo pa ne bodo imeli več placa risat vseh tistih snežink na zemljevid, tolk jih je blo Razz Me niti pretirano ne moti sneg, čeprav je mrzlo kot pri norcih. Se tolažim da dolgo več ne bo.

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimePet Mar 19, 2010 11:02 am

    19.03.2010

    Petek!!! 011
    Danes bom verjetno hitro pobegnila iz službe, ker...bi pač bila raje nekje drugje kot v službi. Ma ja, itak se zadnje tri mesece vse vrti okoli ene same stvari. Po eni strani me osrečuje, po drugi komaj čakam, da bo konec.

    Včasih sem jezna sama nase, ker se ne znam ugriznit v jezik in tresnem vse kar mi pač pade na pamet v nekem trenutku. Tako sem včeraj enega fanta opozorila, no omenila, da je njegova zadnja pesem, kar preveč oblikovno podobna moji. Če pa je res! A naj bom tiho??? Saj ne morem bit. Fant je reagiral... Pretirano po mojem mnenju. Očitno sem pozabila, da pesniki v reakcijah na kritiko, opazko ali karkoli kaj jim v zvezi z njihovimi pesmimi ne paše, reagirajo preveč osebno in preintenzivno. Jaz š zmeraj mislim, da če človek ne prenese kritike, pač nima kaj objavljat. Pa imej tisti zvezčič v predalu in kaži samo atiju in mamici, ki te bosta hvalila. Drugače pa pač bodi pripravljen na to, da vedno ni vsem vse všeč in da obstajajo ljudje, ki ti bodo to povedali.
    Ne, saj nisem napisala da mi njegova pesem ni všeč, pravzaprav sem no...ampak v smehu, in sem tudi potem napisala da mi je, ampak on pač tega ni videl tako. Jebiga, a mu naj dam robec zdaj, ker mi joka?

    Nisem trdosrčna, sam tolerantna nisem :D


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 12:58 am

    22.03.2010

    V petek sem res hitro pobegnila iz službe in čist navdušena šibala v stanovanje, da vidim kako vse izgleda. Itak se nisem mogla premagat in sem odpakirala kavč, ga malo porihtala. Sem imela plane še popucat po kuhinji in še kaj naredita, ampak mi je v trenutku postalo tako slabo, da sem samo obležala. Niti vozit nisem mogla Sad Cel vikend mi v želodcu ni bilo ok, danes pa kislina do plafona. Ni mi pa več slabo, čeprav še čutim, daše ni čisto čisto 100%.
    Kljub temu sva pa v soboto z mojim cel dan sestavljala pohištvo. Tako da zdaj že stoji kuhinja, jedilnica in dnevna soba 011 Še eno pošiljko pohištva čakamo, po vsej verjetnosti naslednji teden, potem bo pa počasi konec.

    V soboto sva prvič prespala tam. In za vse namedene (predvsem Marcelino osli ) sva res samo SPALA :D .
    Kavč je nenormalno udoben in velik, zato mi niti približno ni jasno kako moj dragi ni imel prostora in je slabo spal 08 Jaz nič kriva 04 Ne vem, je kot magnet, zmeraj lezem k njemu, da revež nima prostora. Ni mi jasno kako mi to rata hehe.

    Včeraj so že prišli domači na obisk in je bilo v stanovanju prav simpatično živahno. Baje so bili štiri ure tam, pa se meni sploh ni zdelo. Je minilo en dva tri.

    Komaj čakam, da pripeljejo še spalnico in da bo selitev dokončna. In, da se življenje spet spravi v nek normalen ritem, ki ga zdaj prav pogrešam.

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 5:49 pm

    25.03.2010

    Še zmeraj sonček, zdaj že kakšen teden sam sonček...se bomo razvadli hehe. Meni paše...itak :D

    Išias me še zmeraj malo daje, še posebej danes Moja tarnanja in veselja - Page 3 671211 drugače je bilo te dni že skoraj čist dobro. No, pa saj ni neke sile, sam malo sem razvajena in me vse moti, če ni tipi-topi.

    Eh, dnevnik, saj ti nimam niti kaj za povedat...tako da kar grem. :D

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7556
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 12:07 am

    07.04.2010

    Pha, kolk sem jaz brihtna 09

    Tako je to, če ljudje ne berejo navodil za uporabo. Včasih se pa splača....in tako imam jaz internet :D Pa se naj kar sankajo tisti s 400e priklopom za kabelsko, pa ves telekom, ki ni sposoben narediti linije v dveh mesecih, pa še kdo..jaz mam internet, pa še za hvala lepa hehe. No ja z malim namigom enega frenda :)


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Sponsored content




    Moja tarnanja in veselja - Page 3 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 3 Icon_minitime

    Nazaj na vrh Go down

    Moja tarnanja in veselja

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 3 od 5 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -