Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    Moja tarnanja in veselja

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
    Avtor Sporočilo
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 4:35 pm

    08.04.2010

    Danes mi je udarilo na lenitis 08 Ni mi. Pravzaprav za nič. Že dpoldan sem se prav pošteno devala preden sem se končno spravila v službo. Tudi zdaj ni nič kaj boljše. Ni mi za delat...klepetala bi :D

    Cel dan že kiham, alergija me je napadla...že v nedeljo sem bila vsa solzna, zdaj pa se mi kar stopnjuje. Mi gre na živce. Niti ne vem na kaj sem alergična...ko je najhujši sneg jaz kiham, ko zunaj vse cveti tudi, ampak ni kriv cvetni prah, ampak zemlja???? Jočem, ko sem v zemlji. Lahko porinem nos v rožo, pa nič...grem kopat zemljo pa 01 potoki solz.
    Niti alergije ne morem navadne met. Svašta....kdo je mene skup delal je tud en konkreten šmorn nardil :D

    Skleroza me daje. Pozabljam vse. Včeraj sem prinesla neke papirje domov in danes v službi panika...nisem vedela al sem jih vzela iz vrečke al so romali v smeti. Zato lepo v avto pa kontrola. Se pripeljem domov...seveda pozabila ključe od stanovanja. Ni preostalo drugega kot kopanje po smeteh Moja tarnanja in veselja - Page 4 671211 Papirjev ni bilo tako da sem jih zgleda da vseeno vzela ven.
    Saj ni to da bi bila tako pozabljiva, ampak vse delam kar tako usput, brez nekekga razmišljanja...mini robot sem.


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 5:06 pm

    en dan v aprilu.2010

    Ojoj, saj ne vem če bi priznala, a vendar. Če sem se prejšnji teden hvalila kako zelo brihtna sem, se moram pa prav zdaj posipat s pepelom. Novi računalnik je priklopljen, deluje, edino kar me je motilo je to, da na internetu ni bilo tipke za nazaj, tiste drobne puščice, ki prestavi stran na predzadnjo obiskano. Res je ni bilo! Zdaj se je magično prikazala! Prav zares! :D 03

    Vikend, podaljšan vikend, je bil naporen. Sestavljala sva spalnico. Omara naju je kar precej namučila, čeprav je v začetku izgledalo preprosto. prva težava, ki je nastala je to, da je prevelika Shocked Ne gre na nobeno steno. Kljub vsem meritvam 01 Zdaj bo potrebno prestavljat vrata, torej še malo zidarije, da bo stena malo daljša in se bodo vrata dala zapret, ker trenutno seže omara kakšnih 10cm čez vrata. NIsem kriva jaz! Tisti butast trgovec mi je dal napačne mere.
    No, saj ni panike, samo soba ne izgleda kot bi morala, oziroma je bila zamišljena, pač pa po domače malo drugače.
    Druga stvar, ki naju je pa konkretno jezila so bila pa drsna vrata. Nikakor jih nisva spravila gor. Ni in ni šlo. Če so bila gori, se pa niso dala zapirat, ker so se zatikala za vijake. Torej edina prava razlaga -> napačni vijaki. Menjati vijake na dnu, ko je omara že sestavljena je pravi mali podvig, vendar je ratalo. Test vrat tudi. Ok, super, omara na svoje mesto, vrata gor.................in...................ne grejo....vse se spet zatika. No po metanju po tleh, sem jaz brihta ugotovila, da sem jih že cel čas napačno gor dajala in da tisti šraufi, ki so nama vzeli dodatno uro dela in preklinjanja niso bili nič krivi 010 010 Darling soooooriiiiiiiiiiiiiiiii 09

    Potem postelja, ki naju ni prav nič jezila, razen tega da sva jo morala malo ojačati, ker so zdajšnje postelje delane za anoreksične ljudi, kar pa midva ziher nisva a ne 04 Dobro no, dve lati povprek vrženi, pa ne moreta vzdržati dveh odraslih, niti pri spanju kaj šele pri...hm...meditiranju osli

    nočne omarice in komoda sta baje tudi ratali lepo, ne vem...ker me ni bilo zraven hehe. So pa nam pozabili naložiti eno komodo, tako da še zmeraj nismo zaklučili s sestavljanjem. Mislim pa da bo to zadnji kos pohištva. Upaaaaammmm :D

    Brez poškodb ni šlo. Nekdo, ne bom rekla kdo, je razbil luč in nekdo (jaz!) sem stopila na steklo in izkrvavela 01 Čeprav mi je še baje ostalo preveč žlehtne krvi 08

    To je pa več ali manj bilo vse kar se vikenda tiče. No verjetno bom še malo pridna kar se likanja tiče, ampak ni nujno...ne, saj bom. verjetno. Mogoče. Ne, ne, BOM. Če mi bo. :D

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 5:08 pm


    Aja, še to. Marcelina je rekla, da si moram zapomnit, kaj bom sanjala. Mački, ki se spreminjajo v rise...a to kaj pomeni?????? 010 010 010 05


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePon Apr 12, 2010 10:23 am

    12.04.2010

    Nič kaj ponedeljkova nisem danes. Zjutraj sem se zbudila prespana, polna energije, čeprav se še zmeraj ne znam takoj spravit iz postelje in se verjetno nikoli ne bom. Če že nisem zaspana, pa je tako fajn poležavat zjutraj, ko si še ves pomečkan in je mir, takšen miiir. Paše!

    Zjutraj sem prišla celo deset minut prej v službo. To se tudi ni zgodilo že...hm, sploh ne vem, če se je že zgodilo 09

    Dežek je, to pomeni da si moram kupit dežnik? 08

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeTor Apr 13, 2010 10:30 am

    13.04.2010

    Zaspana sem. Spala sem super...tako super, da bi kar še hehe.

    Sanjala...eh o tem niti ne bom govorila, ker te moje sanje so pa že počasi too much Rolling Eyes sem malo gledala kaj bi naj pomenile, pa nimam pojma :D sanje razložit je nemogoče, čeprav so moje ponavadi toliko zanimive, kompleksne in žive, da bi verjetno razkrile še preveč o moji psihi in predvsem domišljiji , ki ima ponoči očitno prosto pot.

    Zebe me 01 . A nismo že kao imeli pomladi?



    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePon Apr 19, 2010 12:10 am

    18.04.2010

    ..in tako je minil še en teden in vikend. Čas beži pred mojimi očmi s hitrostjo, ki ji težko sledim. Zadnje čase sem polna energije, pozitivne energije, čeprav se počutje kar nekako menjuje iz plusa v minus...kot da me opominja, da še ni vse tako kot bi moralo biti. Nekako imam občutek, da se moje življenje spreminja, pozitivno spreminja in z njim jaz. In vsaj enkrat niti ne prehitevam niti ne zaostajam, ampak lepo pridno sledim toku. Iščem mir v sebi, umirjenost v sebi, čas, ko bi se lahko ustavila in si prisluhnila. Zakaj je to tako težko? Pogledati vase? saj se poznam. Vem kaj bom videla. Včasih se bojim ustavit in prebrati svoje misli, pa sploh ne vem zakaj. niti nimam razloga za strah. Včasih očitno moram komplicirat zaradi kompliciranja samega 05


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 5:42 pm

    23.04.2010

    ...saj vem, da je baje kao nujno potrebno...zdravje pa to...sam vseeno zakaj me morajo pikat 01 ne maram igel in basta!!!


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:01 am

    30.04.2010

    Zdaj me pa že kar nekaj časa ni bilo. Saj se ve, nimam interneta, v službi sem tudi omejena s časom, tako da ni niti prave možnosti. Dnevi se vrtijo eden v drugega tako hitro da se kar prepletajo med sabo.

    Dva dni že igram pinkponk pa badminton, tako da me že vse boli. Mislim, jaz sem že malo v letih, se težko pripogibam :D

    Sanje imam še zmeraj butaste, od tega da imam satanizem v krvi in izgubljam konjske moči v avtu….groza in strah hehe.

    Danes sem sanjala, da sem šla na zdravniški pregled za službo in so mi vzeli kri. Potem me je dohtarca k sebi poklicala, pa pravi, da kri ne pokaže stresa, kar jo čudi, da pokaže neka čustvovanja...v glavnem pa da je vse ok...razen...ne more razumet kako moja kri pokaže tretjo stopnjo satanizma. Shocked No šok je bil sam zame, dragi je takoj rekel, da za to mi ni potrebno pregledat krvi, da bi on lahko to že prj povedal 08

    Par dni nazaj pa sem tud sanjala tako da dol padeš, mi v avtu kao sfali bencina, pa se poleg pripelje policajka in me sprašuje kaj je narobe. In mi ni verjela da mi je bencina sfalilo, zato je odprla haubo in izpod nje je ven iz avta skočil konj in oddirjal. Pa pravi policajka: Sem vam rekla, da izgubljate konjske moči 010 010 010 010

    Kaj pa vem od kod vse to v moji glavi. 05

    Še dobro urco službe potem pa…fraaaaajjjjj.

    Končno sem dobila tudi hladilnik…ne morem verjet da je popolnoma identične barve kot kuhinja. No saj sem imela kar nekaj sreče s temi barvami, miza in stoli se čist slučajno ujemajo kot da so kupljeni v kompletu, kuhinja zdaj tudi. Stena bo kmalu iste barve kot kuhinja, če bom še naprej hrano metala v njo hehe. O tem bom kar lepo tiho 04

    Dva dni nazaj je bila tako čudovita luna. Sem jo slikala, sam moj telefon tud slika čist brezzvezne slike. Ampak ok, bom jo prilepla…bi bla čudovita, če bi se kaj videlo heheh.

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Image1bi



    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 06, 2010 5:48 pm

    6.5.2010

    Kolk mi gre folk na živce, če nekaj pametujejo u tri krasne. Sama nikoli ne bi prišla v kako trgovino, pa jim rekla da naj to pa to porihtajo, al pa da jim smrdi, al pa kake take. Pač njihov posel je njihov in se mene ne tiče. Tukaj pa folk prav pametuje. Ena je lih rekla, da v trgovini smrdi. Halooooooo a prodajamo morda parfume??? Valda da smrdi, kje je pa še videla dišeče stroje. Ena je skoraj okoli padla, da je vlaga v zraku...kako lahko to dihamo, da škoduje zdravju...ma daj no...a naj zdaj v stene piham al kaj da bodo suhe??? Sem vprašala sodelavko, če ji je rekla: Gospa pol pa hitro ven, da ne zbolite :D Baje je bla vljudno tiho..no saj bi bila jaz tudi, sam...folk se briga za stvari, ki se jih sploh ne tičejo. Get a life ok!!!!!


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 11, 2010 7:00 pm

    11.5.2010

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 177592

    Včeraj na poti iz službe me je prijetno presenetil telefonski klic in me obvestil, da je prispela Blogozija 3.
    Seveda sem bila radovedna katera moja pesem je bila objavljena v tej publikaciji. Objavljeni sta dve: Ranljiv in Si tam?

    Žalostno, da se ob slišanih naslovih niti približno nisem spomnila, kateri pesmi to sta in sem mogla po netu pobrskati, da sem sploh vedela za katere gre :D
    Na misel mi je prišlo vprašanje, ki so ga v neki oddaji postavili znanemu slovenskemu pesniku, če ve na pamet vse svoje pesmi. Priznam, nimam pojma kaj je odgovoril :D ...me pa zanima hehe.
    Jaz ne vem nobene svoje 03

    Danes sem knjigo prelistala, pogledala objave, kdo in kaj je noter in moram pohvalit letošnji izbor. Mislim, da je knjiga letos najboljša. Meni osebno so objave zelo všeč. Nad izborom mojih pesmi sem presenečena, morda jih sama ne bi izbrala, morda bi. Pravzaprav se sama verjetno sploh ne bi mogla odločit katero pesem izbrati. 08

    Čeprav so mnenja o internetni poeziji marsikdaj slaba, pa moram reči, da sem vseeno vesela, ko vidim koliko ljudi se trudi, piše, ustvarja, … In če nas malo "pocartajo" še na tak način, da nam izdajo knjižno publikacijo, je to še samo toliko lepše…ena mala pikica na i :)


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 6:16 pm

    20.05.2010

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Photo0311r

    Dokaz, da sem slepa kot kura Moja tarnanja in veselja - Page 4 671211 Ja, danes sem bila spet na pregledu...rabim nove špegle. Vse lepo in prav, dokler mi ne povejo cene. Ma dobro noooooo...za ene špegle 300+ eurov????? Ampak...okvirji so pa kuuuul :D

    Zjutraj sem imela zavarovanje, jutri registracijo, prej očala...a zgledam kot da sem tvornica dnarja?

    Sem pa dobila dve marjetici...od ene male punčke...jooooj kakšni cukerčki so otroci Moja tarnanja in veselja - Page 4 833980 :)

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Photo0312

    Hehe zgleda da moj telefonček vidi podobno kot jaz...megleno 010 010 010 010


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePon Maj 24, 2010 1:58 pm

    24.05.2010

    Trenutek smeha:

    Dođe Mujo pijan kući i odjednom se čuje:
    - Bum!
    Pita Fata:
    - "Mujo, šta je to palo?"
    - "Kaput," odgovori Mujo.
    - "Kako se kaput toliko čuje?"
    - "Bio ja u njemu!"

    :D


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 03, 2010 5:27 pm

    3.6.2010

    Odločitev je padla....mucek bo :) Zdaj je potrebno nabavit še mačje drevo, da ne bo vsega uničil. No ja bomo bideli kako se bo obneslo :)

    Na facebooku sem zasledila stran za tisto dekletce s talentov. Reklama..kličite, glasujte itd.
    Katastrofa!!! Nisem starš,a vendar se mi zdi, da en odgovoren starš svojega otroka ne bi vrgel v medijsko življenje v tako mladi dobi. Že tako se mi zdi, da otroci več ne morejo izživeti otroštva na način kot smo ga še lahko mi, da pa še k temu pripomorejo starši, se mi zdi še toliko bolj žalostno.


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePon Jun 07, 2010 1:13 am

    6.6.2010

    Sprememba plana...mucka ne bo :D

    Talenti so zaključeni. Presenetljivo je zmagala Lina...ja res presenetljivo hehe. To je samo en dokaz več, da smo Slovenci ovčke, ki se pustimo vodit. Nič ne rečem, dete je prav dobro zapelo, mislim, da mi je do zdaj bila še najbolj všeč, ampak ni pa bila najboljša. Daleč od tega. Moji favoriti so itak bili All That, ki pa so me tokrat pustili nekako prazno...saj so bili ok, ampak ni to to...polfinalni nastop mi je bil 100x boljši. Fanika in Sanja sta fušali tako, da bi še jaz, ki sem brez posluha bolje zapela. Dokaz, da če prehitro sežeš po zvezdah ti padejo na glavo. Ne moreš nooo izbrati Whitney če imaš komaj tri nastope v žepu. Počasiiii.....saj se tako tud daleč pride. Mislim, da največje felerje na teh tekmovanjih, ne samo pri nas tudi drugje, delajo prav z izbiro pesmi. Če zapoješ povprečno pesem odlično, je več vredno kot če sfušaš prezahtevno pesem, sam zato da se dokažeš. Kdo je še bil? Aja Maestro. Zakon! Vprašanje če spadajo med talente, glede na njihovo preteklo kariero, ampak so bili odlični...brez napake in zame tokrat najboljši! Alen..hehe...avtorski komad...sem ga imela na sumu že na začetku, zato sem še bolj poslušala besedilo in presenetljivo je bilo kar solidno...ni slabo...če odmislim meni totalno anti wernerski stil pesmi....glede na to kaj je pri nas popularno mu celo še lahko rata s tem stilom. Dunkini..čist solidni, saj več kot zabijanja košev in akrobacij ne moreš pričakovati...baje so celo zgrešili kakšen koš?? Ne vem, jaz nisem vidla. Maja Keuc...soriii ampak njen padec me je tako nasmejal...mislim taužnt ljudi se obrne na odru in edino ona pade??? Saj sem zlobna, sam mi je bilo smešno...drugače je pa čisto simpatična in dobro je sprejela ta padec...vstaneš in poješ naprej potem pa humor...jebi ga kaj drugo ne moreš. Všečna...vsaj razumela sem jo kaj poje...ker do zdaj me ni impresionirala prav zaradi nemogoče izgovorjave besed. Če sem koga pozabila pomeni da ni name naredila popolnoma nič vtisa... Aja lažem...jodladi Tina...lepa frizurca, lep make up, zelo lep vokal...škoda da ni jodlanja vpletla v kakšno rock glasbo, ker bi naredila dosti večji bum....čist simpatična...ne za zmago, za finale pa sigurno. Pa še Julko so pokazali v njenem spotu :D Ostane še tisti poba, ki mi pa sploh ni všeč...zato ga nisem niti poslušala.

    Ok, spat....:)


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePon Jun 28, 2010 11:33 pm

    28.6.2010

    Danes je en tak čuden dan. Sanjala sem, da sem po pošti prejela knjigo (ki sem jo čakala kakšnih 14 dni zdaj). No in končno je prišla. Ampak kakšna Shocked Debela vsaj 10cm, vezava namesto normalna, kar tista spiralna, kot kakšen katalog, moje pesmi pomešane s slikami, besedila so se kar zlivala z reklamami...v glavnem katastrofa.

    Zjutraj, ko sem se odpravljala v službo pogledam na hitro še v poštni nabiralnik, kot vsak dan zadnje dni še bolj nestrpno in glej ga zlomka Shocked Knjiga je res prišla :) Je lepa, je nova, je moja Moja tarnanja in veselja - Page 4 833980

    Mi je polepšala dan. čeprav sem že cel dan čudna...verjetno kakšna zapoznela reakcija na luno. Morda pa je krivo to, da sem bila zadnjih 14 dni preveč dobre volje, s preveč energije in se potem avtomatsko strošim in pride kakšen dan ko sem čist down 08
    Zjutraj še skoraj imela prometno...ne po svoji krivdi, pač pa me je en spregledal in je zavil direkt v mene. Na srečo sem bila toliko pri stvari, da sem hitro odreagirala in se izognila trku, pa tud on ko je ugotovil kaj je naredil. Če bi bila malo nepazljiva, bi bil moj mini avtek mini zmečkan avtek 01 Na srečo ni! :D


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 06, 2010 4:09 pm

    06.07.2010

    Jao bože, zjutraj sem spet zaspala Shocked Že drugič v slabem mescu dni. Ne morem verjeti, ob 6h sem še pogledala na uro, ob pol sedmih ko bi mi morala zvoniti, pa nisem slišala več nič...in sem spala, spala...do pol osmih Shocked In spet laufanje, dirkanje, ni kar ni, da sem zadnjo sekundo prišibala v službo. Glede na to da imam do službe še 20 minutk vožnje, sem z ekstremno brzino vse uštimala :D

    Zdaj je na vrsti čakanje, baje so mi ob treh prišli vrata delat. Mhm, sam jaz jih še nisem vidla hehe. Groza pa takšni kvazi majstori. čakam že pol leta, da pridejo odpravit poškodbe na vhodnih vratih in zdaj so se končno spomnili, da bi to šlo skozi. Tako sva dogovorjena za danes ob 3h. Ura je že 10min preko 08 Morda pa me presenetijo..mhm...ful jim verjamem.

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 13, 2010 9:22 pm

    13.07.2010

    Spet me nekaj časa ni bilo...tudi na samem forumu ne 03 Med vikendom me je uhvatila neka čudna utrujenost in sem ga več ali manj prespala 08 Sem pa uspela speči tako v soboto kot v nedeljo pecivo hehe...borovničevo. Sem po netu iskala recepte in je za kakšno dobro borovničevo pecivo prav težko najti kaj pametnega, zato prilepim slikco in recept...je res njami :)

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Image1bo

    biskvit:

    5 jajc
    4 dag margarine ali masla
    6 žlic moke
    6 žlic sladkorja
    9 žlic mletih orehov
    1 lonček kisle smetane (cca. 180 ml)

    Penasto zmešaš jajca in margarino, dodaš postopoma vse sestavine in pečeš cca. 15 - 20 min na 170°C.

    1 lonček (ne vem koliko..kar nekaj npr. 200g...pojma nimam...tolk da je dovolj za po celem biskvitu hehe) borovnic zmiksaš s paličnim ali kako drugače pretlačiš, vliješ po na pol pečenem biskvitu, da se fajn prepoji s sokom. Gor namažeš 1 lonček mascarpone, ki ga pred tem zmešaš s kokosovo moko in sladkorjem (spet po okusu, ker nimam pojma kolk sem dala, kar vsipala sem :D ). Je pa tako glede na to, da se to itak ne da lepo razmazat lahko komot zmešaš tiste pretlačene borovnice s to maso in kar vse naenkrat daš na biskivit...ni panike :D

    Iz beljakov narediš sneg, dodaš 10 žlic sladkorja in dobro premešaš. To namažeš po mascarponeju, posuuješ s še eno dozo (lahko kar precej, navsezadnje je borovničevo pecivo a ne :D ) borovnic, jih malo potisneš v sneg in spečeš do konca...da sneg malo porjavi. Rezultat je.........mmmmmmmmmmmmm...


    Zdaj sem si lušte nardila 09




    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeSob Jul 24, 2010 9:27 am

    24.07.2010

    Mislim kolk me pa folk razpizdi. Grejo in kupijo nekaj v eno trgovino, mene pa pridejo spraševat kako uporabljat??? Ma jaaaaa, lih to bo. Kako sploh pade ljudjem na misel, da bom jaz opravljala delo, ki bi ga moral opraviti prodajalec, ki jim je blago prodal. In zakaj že? Za hvala lepa? A sem dobrodelna ustanova al kaj?
    Smešno je, ker to ni en človek ali pa tu in tam. Teh ljudi je ogromno. Kličejo po telefonu za informacije, za podatke, itd. Čakaj malo. To je čas in čas v službi je drag. Žal tako je. Nič ne zaslužimo s tem, da visimo na telefonu in ustrežemu vsakemu, ki ne zna brati navodil.
    Seveda ne zahtevajo servisa, ker to bi morali plačat. Saj ni panike, sam potem se obrni na tistega, ki si mu naredil biznis in ne gnjavi mene. Jaz sem v službi zato da služim.

    Na srečo (ali pa na žalost) smo v takem poslu, da nas ljudje slej ko prej potrebujejo. In pri nakupih ne razmišljajo naprej, ampak samo gledajo na to, da bi sami prišli skozi čim cenejo. Saj prav. Ampak potem moraš pričakovat, da ti nekdo ne bo naredil usluge, če ga poznaš samo takrat ko ga potrebuješ. A ni to že stara resnica? Roka roko umije...zmeraj je in zmeraj bo.


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePet Avg 06, 2010 10:53 pm

    06.08.2010

    Učinki moje poezije

    Najprej je treba pesmi sortirat, najlepše jih je razmetat in naključno izbrati tisto, ki bi jo bilo smiselno prebrati.
    Ko jo najdeš, jih je potrebno prebirati tako natančno ......

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Photo0531

    ....da na koncu omagaš .........

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Photo0533

    ..........in utrujen zaspiš.


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimePon Okt 11, 2010 12:13 am

    10.10.10

    Tukaj se nisem ustavila že lep čas in še danes zgolj zato, ker je tako lep datum, da sem ga morala zapisat Razz

    10.10.10

    Današnji dan bo šel v zgodovino kot lep jesenski dan...sončen...baje so bile volitve. Župani. Ne, nisem šla na volišče, ker je itak vseeno...že od vsega začetka je bilo jasno kakšni bodo rezultati. Poleg tega mi je pa čisto vseeno kdo bo vodil naše mesto. Vsi so za eno sranje in se kitijo v tem času s tem kar so naredili, čeprav načeloma sploh niso odgovorni za to, pač pa je že itak bilo v naprej planirano. če komu, se moramo za marsikaj zahvalit tistim pred njimi. No, pa saj čelan niti ni tako švohn župan, verjetno boljši kot Luci...čeprav sem še zmeraj mnenja, da bi morali celotno slovensko politiko zamenjati. Vse. Od A do Ž. In dati popolnoma svežo kri in ideje. Ker tili tumbeci se itak lovijo podobno kot Keši...v krogu za svojim repom :p


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 16, 2010 11:02 pm

    16.10.10

    Glava me boli in utrujena sem. Kakšen kurčev teden Sad


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 17, 2010 11:25 pm

    17.10.10

    Nisem verna. Nikoli nisem bila. Spoštujem ljudi, ki verujejo. Čeprav...včasih mislim, da je potrebna zdrava mera...pri vsem, ne samo pri veri. Zapasti v fanatizem ni tisto o čemer govorim. Človek si včasih ne more razložiti vsega razumsko, kakšna bolečina je morda prehuda in karkoli je tisto kar ti pomaga najti uteho, je pozitivno in definitivno ne obsojanja vredno.

    Včeraj sem prvič doživela, da sem doživela razlago 'boga' na drugačen način. Še posebej me je presenetilo, ker je ta razlaga prihajala iz ust patra. Cerkev sama po sebi je spet nek fenomen, absurd...vsaj kar se mene tiče. A vendar včasih...iz spoštovanja do drugih, do okoliša v katerem živimo, je potrebno tudi narediti nekaj kar morda ni v skladu s tvojimi prepričanji in med drugim je to tudi maša. Če res moram...pač grem. In včeraj je bil takšen mus. In ni mi žal. Ko sem poslušala patra, ko je razlagal o brezsmrtnosti, večnosti , o posmrtnem življenju, sem prvič ( v cerkvi) občutila, da ne govori o bogu kot osebi, o nebesih kot nekem prostorčku, kjer je vse nakičeno in oh in sloh popolno...razumela sem na način, da človek nikoli v resnici ne umre...živi v nas, v srcih...s svojim duhom...z osebnostjo s katero nas je na nek način tudi oblikoval, doprinesel nekaj v naše življenje. Zmeraj bo živel v ljudeh, ki so ga poznali.
    Saj to itak vemo...ampak prvič sem iz besed nekega cerkevenega poslanca to razbrala...in prvič v življenju je maša name naredila vtis.
    Zdaj je čas, da si odpustimo vse kar smo 'grdega' storili pokojniku in da odpustimo vse kar je pokojnik 'grdega' storil nam. To so bile besede ob katerih sem se zamislila. Res je, da preveć zahtevamo od ljudi. Razočarani smo, če kdo kaj ne naredi tako kot smo si mi zamislili. Čeprav so vse te stvari tako sila nepomembne. Ljudje pač radi kompliciramo in se jezimo drug na drugega zaradi malenkosti. Konec koncev je najpomembnejše to, da se imamo, smo se imeli radi. In v resnici smo se imeli. Zelo. Moja tarnanja in veselja - Page 4 833980

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Spanje1

    Koliko noči sva prespala v tej postelji. Bila je nenormalno mehka, vedno sveže preoblečena...topla. V njej sva res spala kot angelčka. In ti si naju razvajala :) Nikoli ni bilo prepozno za palačinke, če sva si jih zaželela. Zmeraj si nama kar v postelji umila noge, ker sva od celodnevnega norenja bila preutrujena, da bi se umila. Vsake počitnice so bile pravi mali raj za naju :)

    Človek z leti morda pozabi na te trenutke...vendar bodo zmeraj ostali z mano in mi bodo zmeraj narisali nasmeh Moja tarnanja in veselja - Page 4 833980


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 3:08 pm

    31.10.10

    Ja pa dobro noooo, a se bom cela polomila danes al kaj? Nekaj mora bit v luftu ker načeloma nisem tako zelo nerodna 08 Prej pri delanju kosila, sem skupaj s papriko odrezala še pol mojega kazalca...ok pretiravam..pol nohta pa sem res odrezala dol s prta...auaaa...boli...zelo...pa kri teče tud zelo. Pa razkužilo na rani...........ojoooooooooj...pa še malo sem razvajena hehe pa boli še bolj.
    Torej kazalec leve roke je obvit. In ker mi to očitno ni bilo dovolj, sem pravkar okrog obrnila še dva nohta na desni roki Rolling Eyes Tista, ki ima dolge hote ve kako svinjsko šele to boli, čeprav ni krvi...boli pa da ajd.
    Poleg tega pa se mi nohti smilijo...sem v roku ene ure ostala brez treh 05 Najboljše da kar vse postrižem. Sam je hecno ko si navajen na dolge nohte zgledajo roke tako smešne s kratkimi hehe.

    Danes je praznik...škoda da je zunaj tak veter, ker je drugače prav lepo toplo in sončno. Zdaj bomo opasali mucke in jih prvič peljeli na travco. Bomo videli kako se bosta znašla :)

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeTor Nov 02, 2010 12:35 am

    1.11.10

    Dan mrtvih. Že cel teden po raznih spletnih dnevnikih, raznih pogovorih in ne nazadnje tudi po televiziji spremljam kako smo skomercializirali ta praznik, da je samo še preseravanje itd. Mislim kako zelo smo ljudje ovčkasti. Da dol padeš nooo. Vsak drugi bo rekel, da je dan mrtvih zato da ženske pokažejo nove pelc mantle. Pa ljudje dragi.....živimo v času ko so pelc mantli preteklost!!!!!! Posodobite se noo. Prvič si ljudje več pelc matlov ne morejo privoščit, drugič pa že zdavnaj niso več moderni in vsaka, ki da vsaj nekaj na naravo in živali si ga ne bi oblekla. Ampak mi še vedno tumbamo, da jih razkazujemo. In to jamrajo kar vsi...eden za drugim. In na koncu se vsi jamravci lepo oblečejo in nesejo zjutraj rože in čez dan sveče na grobove. Ja vsak. prav vsak. Pa ne zato ker bi se preseravali ampak ker se v resnici, vsaj na ta dan, poklonimo svojim preminulim bližnjim. To ne pomeni, da se čez leto na njih ne spomnimo.
    Ampak je očitno lažje, kot gledati na stvar pozitivno in spoštljivo, jamrat, kako grozni smo. Prav na bruhanje mi grejo te klišejske fraze...alla kolkkrat pa se čez leto spomniš na njih...bla bla. Fuck off...če nimaš bolj pametnih idej kot ponavljat za vsemi ostalimi ovčkami niti ne govori z mano....grrrrrrrrrrrrr.


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7541
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 1:07 pm

    20.11.10

    Ta mesec me daje neki ubitačni pms...prav too much no. Sobote v službi so dolgočasne, delam v trgovini, tako da drugega svojega dela ne morem opravljat, kot dobesedno čakat da pride kakšna stranka. In teh je v soboto malo. Zato si krajšam čas z internetom...danes sem malo brskala po Rikinih Besedah...in naletela na zapis iz lanskega novembra pms 2009 hehe sem se nasmejala, ampak zgleda da me vsak november konkretno meče 010

    Glasbo imam rada, narodno zabavna ni po mojem okusu, tudi slovenska zabavna je čist neprebavljiva...ala werner in saška...ufff. Ampak danes mi pa že celo jutro narodnjaki nabijajo v glavo...groza! Saj kul pesem, dve, ampak že 3 ure??? Prosim lepo a lahko nehate špilat 05

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Sponsored content




    Moja tarnanja in veselja - Page 4 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 4 Icon_minitime

    Nazaj na vrh Go down

    Moja tarnanja in veselja

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 4 od 5 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -