Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    Moja tarnanja in veselja

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5
    Avtor Sporočilo
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimePon Nov 22, 2010 12:58 am

    21.11.10

    PMS me še drži, čeprav mislim, da je malo popustil.

    Danes sem sanjala spet neumnosti. Kot običajno. Bili smo pred hišo..jaz, mami in oči…vendar to ni bila naša hiša…v bistvu je bila ampak ne ta, ki jo imata našadva, pač pa neka popolnoma drugačna. Nismo sedeli zunaj, ampak smo bili v vodi. Kao relaks time v vodi. Malo smo se pomenkovali, kot da npr. sedimo na terasi…bil je enak občutek, le da smo bili v vodi, vsak naslonjen na neko oporo. Vse okoli nas je bila prav tako voda. Lepa modrobela, srebrno bela voda. Naenkrat pa je voda začela naraščat in nad nas je prihajal val in nisem vedela komu naj pomagam…ustrašla sem se za mamo, ki ne zna plavat in potem še za očeta, ki je bolan in ne bo mogel vzdržat napora. Ne vem kaj se je zgodilo, ker je slika bila v trenutku prestavljena v neke druge hiše, z nekimi drugimi ljudmi, vendar prav tako v poplavo. Vendar pa tista voda ni bila več tako lepa, pač pa bolj umazana in se je že umikala. Z razlogom. In sicer se je voda umaknila, da je lahko prišel dedek mraz z darili. Ne vem kaj je prinesel, vem samo da se je pripeljal na ladji in je bil nekako drugačen…bolj človeški, moški, pač nek dec, ki tud pogleda za ženskami, ali kakšno zakolne…ni bil neko bajeslovno bitje.
    Ne vem kako so se sanje končale, ker je to bilo več ali manj vse…spomnim se še samo, da sem z neko žensko hodila po poti, bila je blatna in mokra in da naju je dedek mraz nekaj ogovoril. To je pa to.

    Včasih se resno vprašam, kaj vse se skriva v moji glavi 010

    Vse najboljše mami Wink

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimePet Dec 10, 2010 11:22 pm

    10.12.10

    Kam gre tale čuden svet? Sama barabija vsepovsod. kamorkoli pogledaš se posamezniki grebejo za nadvlado, brez trohice vesti in sramu. Hočem biti prvi in ni mi žal za žrtve. Smešno mi je bilo danes, ko so iskali Sanadreja po Sloveniji. po Sloveniji? A ni to bila njegova osovražena soseda, ki je glavni krivec za njegov odhod iz vlade? Aja, takrat je to pač bil aktualen izgovor, ker je pač bil tak čas. Pa resnica? Ko še jebe resnico. A še kdo sploh govori resnico? Lažejo ti v obraz in te imajo za bedaka. Vsi po vrsti. Vsak gleda samo za svojo rit in sosedova ga briga samo toliko kolikor jo lahko nategne.
    Naša Slovenija je prav poseben primer. Danes dobimo k odvetniku odločbo, da smo izgubili tožbo in da moramo plačati vse. Od A do Ž. Čakaj malo... Kako pa je to mogoče?? Kaj pa obravnave? Kaj pa možnost zagovora? Ajaaaa na to je sodstvo kar pozabilo in razsodilo nekaj kar še niti ni prišlo do stopnje obravnav. Aja lažem, ena je že bila....drugo pa so prestavili. In zgleda da na njo tudi pozabili. Saj ne veš kdo je tukaj nor.
    In v nedeljo imamo referendum. Uau, v času, kjer mi stranka reče danes, da ima prazen hladilnik ker ga bo komaj 15 lahko napolnila. Ko penzionisti dobijo 6-10€ povišice...seveda govorim o skupnem celoletnem znesku, ki bi ga najraje šel in enemu tam častil kavo, ker bi se mogoče takrat komaj zavedel, kaj so v resnici dali ljudem. Celo leto ste šparali, da si lahko privoščite dve kavici. morda bi to morali posebej obdavčit, ker sem prepričana, da se to lahko tretira kot luksuz. Ampak mi si lahko privoščimo referendum. Zakaj pa ne...kaj pa je teh nekaj sto tisočakov ali več ko se gre za tako pomembno zadevo kot je............ Čakaj.. A TV? A referendum je o Tv-ju. O tisti črni škatli na steni? Ki je bolj pomembna od dobrobiti ljudi? no, saj če pomisliš morda niti ni tako nelogično. potrebno je sprejeti takšen zakon, ki bo omogočal kvaliteten program, da se bodo ljudje ob njem lahko tudi zabavali. hja, saj...verjetno bo tudi to obdavčeno kot luksuz. Zabava.
    Žalostno je, ko poslušaš radio...Sašo Pap..oz.Don Papo. meni osebno totalno neprebavljiv, ampak ga poslušam, ker ve v službi pač vžgan radio Center. Ljudje jamrajo in prosijo za denar. Ponižujoče, če pomisliš, da ga nekateri morda res potrebujejo in se morajo na tak način ponižat. Za zabavo drugih. Me je pa šokiralo včeraj. Kliče en tip in jamra, da je brez službe, da je na borzi in če mu lahko dajo nekaj denarja. Mislim, da je shandlal tačas 200 eurov. In potem poslastica za na konec: Don Papo, a mi lahko daš še nekaj denarja, ker grem na bordanje v Francijo? Čakaj, a jaz to slišim prav? A ni tip kao brez službe? A ne živi od denarja, ki ga tudi jaz dajem državi, vsakomesečno s svojim delom? Tip gre na smučanje v Francijo? A sem samo jaz čudna, al tukaj nekaj res ne štima? scratch


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimeTor Jan 25, 2011 6:41 pm

    25.01.11

    Ja leto se je obrnilo in jaz sem se spomnila, da bi lahko tukaj kaj napisala :) Saj v bistvu nimam kaj hehe...ampak recimo da bom. Danes se je zgodila prometna pri nas...prav čudna prometna in hvala bogu brez poškodovanih. Na mostu, na ovinku se je prevrnil tovornjak poln lesenih debel in padel direkt proti hiši kjer ja frizerski salon pa še nekaj niti ne vem kaj. Pod sabo je na srečo poteptal le nekaj praznih avtomobilov, cestno svetilko, ograjo itd. in na srečo nobenega človeka. Sreča v nesreči v pravem pomenu besede.

    Z mano se ne dogaja nič posebnega, življenje....se vrti...včasih naprej včasih nazaj...zmeraj pa tako kot se mora. Nekako še zmeraj verjamem v usodo in toku ki nam je namenjen in se zato kaj pretirano ne obremenjujem s tem kaj bi če bi ko bi itd. Konec koncev nam ni nič hudega :)



    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 6:44 pm

    26.01.2011

    Tako pa mi počivamo :)

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Photo1040
    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Photo1044


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 12:54 am

    09.02.2011

    Ah kaj pa vem...namesto, da bi uživala v lepem vremenu in fraj dnevih, se moj želodec kar ni mogel in ne more odločit...al bi zbolel ali ozdravel...in tako ostajam nekje izmedžu...kar je še bolj zoprno. No ja, tisti prvi in drugi dan je bil bolj zopern...priznam No

    Še ena ameriška poslastica, ki bi me danes nasmejala, če v bistvu ne bi bila žalostna:

    'my love life is more depressed than war destructed Soviet country'......seveda je govor o Bosni Rolling Eyes



    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 8:56 am

    08.05.2011

    Če zdaj pomislim, kaj vse se mi je v času od februarja do zdaj dogajalo, se niti približno ne spomnim. Verjetno klasika služba-dom-služba-dom. To je postala ena rutina, ki jo tu pa tam zapolnim s kakšnimi vmesnimi vložki. Danes je nedelja, sonček že prav prijetno kuka skozi okno. Morda se odpravim dokončat tale moj preljubi skalnjak, ki bi ga imela ful rada, če mi ga ne bi trebalo rihtat :D Je pa lepo ko pogledaš, kako je vse zraslo, kako lepo že stvari cvetijo ali pa samo poganjajo brstičke. Bom malo pofotkala potem, čeprav moj telefonček ne dela lepi slik...ma nema veze. Itak vsi jamrajo, da bi ga morala menjat, ker nekaj šteka in sem kar cel čas nedosegljiva, al pa njim zvoni meni pa ne. To s telefoni je itak postala pretirana obsesija. Doma je tudi več ali manj vse po starem. moji wodermački so na misiji urejevanja stanovanja. Beri uničenja. Čeprav mi niti približno ni jasno kako jima kaj uspe, npr. narediti raztur podoben temu:

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Photo1191f.th

    ali kako jima rata zlomit mačje drevo, ali razmontirat radiator, ko bi se še jaz pošteno s tem pomatrala:

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Photo1212.th




    in kako jima je npr. včeraj uspelo zložit - pospravit eno skodelico za hrano v drugo? In skodelici sta keramični, torej sta morala eno dvignit in jo dat v drugo. kako? Isti misterij kot kako jima je uspelo zlomit leseno polico.

    Sicer pa mislim, da za vsem tem stoji, tale mačji huligan:
    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Photo1192q.th


    ki ji prav naivno priskoči na pomoč:

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Photo1134.th



    In ni čudno da je utrujenost potem takšna, da lahko samo še vse štiri porine od sebe

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Photo1087.th



    :D

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 12:25 am

    18.05.2011

    Ne bom trobezljala o luni, pmsu in o vsem kar me je ta zadnji teden metalo. Bom samo milo pogledala in upala, da ni preveč zamer hehe.

    Danes sem naredila dobro dejanje...in sem kar malo važna. res, da nisem sama rešila zadeve do konca (ker pač ne vem kako), sem pa uredila, da jo bodo rešili tisti, ki to znajo. Všeč mi je, da se nisem mogla samo obrniti stran, skomignit z rameni in reči, bo že narava naredila svoje, ampak sem neki ubogi živalci celo pomagala. Na parkirišču se je pojavila ptica..črna...kasneje sem izvedela, da je lastovka. Ne, nisem je prepoznala 03 , priznam, da o ptičih kaj dosti ne vem. Bila je uboga, vlekla se je med in pod avtomobile in ni mogla zletet. Najprej sma jo z nečakom dala na travo, vendar je spet prilezla na parkirišče in takrat sem jo pobrala v dobri veri, da bomo jo nekako probali spravit v red...ker tako ima vsaj nekaj možnosti za preživetje...na parkirišču pa praktično nobene. Plan je bil, da jo dam v kletko, ji dam jesti in piti in da vidimo, če se bo spravila toliko k sebi, da bi jo lahko spustili ven. Mogoče je samo tako oslabela, ker zloma ni bilo videt. Seveda sama nima pojma, kaj ptice jejo...torej sem se odpravila v trgovino za male živali, da nekaj kupim. Na srečo sem naletela na prodajalko, ki je obvladala in ko je videla katero ptico imam, mi je povedala, da s hrano za ptice ne bom naredila čisto nič, ker lastovice jedo insekte. ojoj, to je pa malo preveč zame. Ne znam jaz ptiču v kljun dat črvičkov..haloooooooo 05 Mislim, da je bilo prodajalki hitro jasno, da tako ne bo šlo hehe in mi je prijazno poklicala na par telefonskih št. Na koncu sma našle eno gospo, ki se prav ukvarja s tem...in to celo slabih 100m stran od te trgovinice :) Res sreča! Tako sem ptičko odpeljala h gospe, ki se mi je zahvaljevala in jo šla kar takoj hranit . Mi je povedala, da že od leta 2004 sodeluje z enim veterinarjem in da sta uspela pozdravit in spustit nazaj v naravo že 135 živalc. Lepo!
    Gospa me je opozorila še na eno zadevo, katere nisem vedela: če vidiš mladega ježka od oktobra dalje, četudi je še z mamo, ga ni dobro pustit zunaj (je rekla, da če to vidim, ga moram k njej prinest), ker baje gre mama ježka spat in malega kar zunaj pusti in vsi takšni majhni pozno jesenski ježki težko preživijo zimo ali pa največkrat sploh ne.
    Mi je prav všeč, da se še najde kdo, ki skrbi za živali iz dobrega srca in ne zato, ker bi od tega imel materialne koristi.

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 12:04 am

    3.6.2011


    Čas mi beži med prsti, s takšno ihto, da ne morem niti sklenit dlani, da bi ga ujela.
    Prehitro se premikajo kazalci..in tistega sekundnega več niti ne zaznam.
    Prav tisti, je včasih najglasneje udarjal...v dobcenih presledkih...da si se zavedel, kak sekunde hitro bežijo.
    Takrat sem še imela čas.

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimeSob Jul 09, 2011 12:11 pm

    09.07.2011


    Hihihi...me vpraša natakar, če imam posodo, kamor bi mi dali kosilo za domov (lignje bomo jedli), sem rekla: Ne, ker sem se zdaj lih spomnila, da bi lahko lignje jedli. In on hudomušno: Aha, danes vi kuhate! 09


    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimeTor Avg 02, 2011 9:32 pm

    02.08.2011

    Letošnji dopustek...temu se res ne more rečt dopust...je končan. Bil je....ja kaj naj rečem...deževen...grrrrrrrrrr. En sam dan sonca, s temperaturo okoli 23°C je pa naredilo samo to, da sma oba že od srede rdeča, opečena in zdaj po novem v menjavanju kože. Kaj bi šele bilo, če bi bilo sončno 06

    Dogaja se...ma no saj meni se itak nonstop nekaj dogaja in včeraj sem enemu tipu dokazala, da z mano ni zajebancije :D

    Poleg vsega me boli še pa zob...že tri dni...prav uboga sem. Res se smilim sama sebi...vem, ampak me res boli in jaz........sem razvajena!!!!!!! Moj dragi pravi, da tako slabo prenašam bolečino, ker ne morem sprejeti, da mene sploh kaj boli. Ker mene ne sme nič bolet. Mislim halooooo... a ni to nekaj normalnega. Mene ne sme nič bolet in pika! :D In ko me..........je jok in stok hehe. No ja, kakorkoli ima prav heheh...jaz pa sem vseeno, čeprav mene načeloma ne sme nič doleteti, pristala na antibiotikih, zaradi precej hudega vnetja dlesni. Če me ta modrostni zob ne bo nehal jezit bo šel ven. Mhm....sam on ve, da se jaz bojim rezanja in da do tega ne bo prišlo, zato me vsake toliko malo izza pozadine ****

    Hja, zgleda da sem res čist podospustno razsuta :D

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7512
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitimePon Avg 22, 2011 11:36 am

    22.08.2011

    Mislim, da bi se mogla preimenovat. Nekako bi mi bolj pasalo ime Zbloda kot katerokoli drugo.

    Kronologija konca tedna:

    sobota dopoldan: služba
    po službi: kosilo pri starših.
    po kosilu sem popatrala mamo in sma se odpeljali v MB v shoping.
    Vročina za ubit.
    Odpeljem mamo nazaj domov in se odpeljem spet proti MB domov.
    Pred blokom ugotovim, da nimam ključev od stanovanja.
    Fak!
    Vročina še hujša. Že zdaj sem za ožet in me ponovno čaka 40min avta, da grem po ključe. Katastrofa.
    Vzamem ključe, domov... KONČNO!
    zvečer: mačke razbijejo keramične skodelice za hrano. Kako? Nimam pojma.

    Nedelja zjutraj
    Ker sem dobila očitek, da sama nikoli ne grem v nedeljo v trgovino, sem se tokrat odločila da pa grem. Ponavadi res ne hodim, ker se mi ne da rihtat...make up itd. Ja, sem ena tistih, ki ne znajo niti po žemlje brez make upa. Zato sem si včeraj rekla, k*** grem v trgovino in ni šans, da se namažem. Nisem se. Seveda nisem pričakovala, da bom na očeh vseh v trgovini. Kupim kar sem nameravala...tudi nekaj pozabila, ampak nič kritičnega in potem na blagajno. V denarnici samo 20 eurov, račun 28. Ni panike, dam kartico. PIN prosim...mhm...kul...takoj... Napačen pin! Kako napačen pin? Mogoče sem se zatipkala...se zgodi. Še enkrat. Napačen pin! Ja pa kako napačen pin, če je pa pravi. Trmasta sem in še tretjič..napačen pin. Šit. Zablokirala kartico. Brez kartice in s premalo keša...brez makupua hehe...z vsemi očmi uprtimi vame. Svašta. Ja nič, trgovka mi reče naj potem denar prinesem...tako da se je dalo zmenit.
    In potem k našim. Mamo usekalo v križu, pa sem jima na hitro skočla kosilo pripravit. Med vožnjo, me preljubi opozori, da ne bom spet ključev pozabila. Pravim: jih bom v avtu pustila. Sreče kot si še ti jih bodo ukradli se smeji. ja, ja...saj vem čist nič se ne bi čudila hehe.
    Skuham kosilo, pospravim in spet domov.
    Bencinska. Tankam, dam kartico, pin...napačen pin! Ma koji k*** zdaj to. A nisem jaz kao nek matematik? Kam so mi št. izginle? Odtipkam še 1x. Napačen pin. Kaj, al se naj jočem al smejim? POkličem mamo: Mami ti veš moj pin... uf, situacija rešena. Sam še domov ..ker to ni več za nikamor. Doma se ni zgodilo nič drastičnega več...na srečo.

    ponedeljek:
    služba..vse ok.
    treba nek polog it nardit na banko. Vzamem denar. Se zapeljem do banke v center mesta...kafiči nabito polni, tržnica nabito polna...folka da ajd. In jaz? Vržem na tla pred vso to množico 21 dvajsetakov. Shocked Vse dvajsteake sem vrgla na tla. A si lahko predstavljaš, da bi bil veter?????? Pobiram tiste razmetane dvajsetake in se smejim folku...po tiho pa klejem. Pa še vroče je za ubit.
    A se samo meni zdi, ali vročina res slabo vpliva name? 09
    Druga banka...treba novo kartico nabavit, ker sem jo zablokirala. Pravi tip a pin veste. Ja seveda ga vem...saj sem ga tudi včeraj, sam kartico sem napačno dala 09

    Jao bože. Sicer se pa tud ta na banki več ne čudi, ker z njim pa sma mela že enkrat zblojeno zgodbo...amapk o tem kdaj drugič. :D

    Ura je 10:35 uh, dan je še dolg.... hehe




    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Sponsored content




    Moja tarnanja in veselja - Page 5 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja tarnanja in veselja   Moja tarnanja in veselja - Page 5 Icon_minitime

    Nazaj na vrh Go down

    Moja tarnanja in veselja

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 5 od 5 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -