Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    Pomlad je tu

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Avtor Sporočilo
    tetka
    *
    *


    Female Število prispevkov : 43
    Points : 5230
    Reputation : 0
    Registration date : 24/03/2010

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Pomlad je tu   Pomlad je tu Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 12:16 am

    A niso tudi naše besede lahko kot pomladne cvetlice...

    Sramežljive kot tisti prvi zvončki, ko pokukajo izpod snega,
    bleščeče kot rumene trobentice v zlatem pomladnem soncu,
    dišeče kot temne vijolice skrite tam za grmom,
    zdravilne kot tisti gozdni česen,
    ljubeznive kot marjetice sredi travnika,
    strupene kot pomladanski žefran,
    .........
    Pa vendar...
    Kaj bi pomlad brez vseh teh krasotic.
    In kaj bi mi...
    Brez vseh besed.

    Zato prisegam
    na pomlad in
    na besede
    flower
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9922
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomlad je tu   Pomlad je tu Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 12:32 am

    Lepo si napisala tetka 023

    Pozdravček 017
    Nazaj na vrh Go down
    tetka
    *
    *


    Female Število prispevkov : 43
    Points : 5230
    Reputation : 0
    Registration date : 24/03/2010

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Lea   Pomlad je tu Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:41 pm

    Hvala! sunny
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7565
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomlad je tu   Pomlad je tu Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 6:15 pm

    Tetka, tudi meni všeč :) 015 Kar sploh ni čudno, ker zime ne prenesem, me pomlad toliko bolj navduši hehe.



    P.S. Želiš, da ti premaknem temo v Ustvarjalni kotiček in komentarje pod komentarje?
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    tetka
    *
    *


    Female Število prispevkov : 43
    Points : 5230
    Reputation : 0
    Registration date : 24/03/2010

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Ojoj, Rika...   Pomlad je tu Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 11:08 pm

    Se zdaj, ko je to spremenjeno, taaakooo lovim... Pa niti ne vem, kaj ta tvoja ponudba sploh pomeni. No, če bo tam kaj lažje, potem, prosim.
    Samo kje in kako potem tisto poiskati...
    Saj vem, da bo... Samo... Več let na puklu pomeni (vsaj pri meni) tudi malo več časa za glavo 09
    lp tetka
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7565
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomlad je tu   Pomlad je tu Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 1:54 pm

    hehe Tetka..moram tud jaz priznat, da sem se pri tej obliki malo izgubila..sem prvic komaj najdla gumbek ODGOVORI

    Glede moje 'ponudbe' je pa tako..forum je razdeljen na posamezne dele..AVTORSKI KOTICEK, kjer lahko objavljas svoja dela ali poezijo, prozo, zgolj razmisljanja..karkoli. Ponavadi v posameznih temah ne pisemo komentajrev, ampak jih pisemo v teme KOMENTARJI, seveda pa ce zelis lahko tudi tako. Cisto po zelji..kakor komu pase Tole tvojo temo lahko komot prestavim v kateri del znotraj Avtorskega koticka, ce zelis in komentarje pod komentarje. No to je bila moja ponudba hehe..upam da sem bolj razumljivo napisala.

    Glede ucenja oz.spoznavanja samega foruma je pa tako....ce imas Z na tipkovnici smo ze daje kot z nekaterimi hihihi. Imen ne bom omenjala :p

    papa..
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4556
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9965
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomlad je tu   Pomlad je tu Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 4:57 pm

    Oprosti tetka, da smetim v tvoji Pomladanski temi 07


    Za Mojco

    Glede ucenja oz.spoznavanja samega foruma je pa tako....ce imas Z na tipkovnici smo ze daje kot z nekaterimi hihihi. Imen ne bom omenjala :p

    papa...

    ja pa ja ... papa, kar misli si

    Ti kar napiši, kdo sva ta dva ptička saj ni nič hudega study study ampak sedaj sva že oba trdno v sedlu na tipkovnici ... priznam pa Embarassed da je trajalo kar nekaj časa. Sem zasebno sporočilo, kar sama sebi poslala 010 010 010 010 010

    028 ~ 017 ~ 017 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    tetka
    *
    *


    Female Število prispevkov : 43
    Points : 5230
    Reputation : 0
    Registration date : 24/03/2010

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: E, pa da vidim...   Pomlad je tu Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 8:09 pm

    kako mi bo ratalo... Surprised
    No, "Z" na tipkovnici so me že v srednji šoli naučili... Samo..Kdaj pa ga pravilno in pametno ga ponucati... hja to pa je potem pa včasih lahko pa malo bolj problematetično...
    Marcelina - glede smetenja...
    Sem še kako vesela, da si se odločila tukaj "smetiti"... :D Saj vsi vemo, da je koš dokaj pogosto v uporabi.
    No, ker me še ne poznaš... Da ne bi mislila, da sem kje jezna. Prav nasprotno. Sem prav vesela tako tega Tvojega "smetenja" kot tudi od drugih.
    Sem pa si poskušala odpreti blog tukaj. Pa mi ni najbolj ratalo. Kot prvo se je ob otvoritvi prikazala druga oblika, kot sem jo želela imeti. Kasneje pa še gesla nisem pravega vpisala. Tako da... Bom za začetek res raje samo tukaj.
    In, ker tudi tukaj lahko imam "gemišteke" - malo tega, malo onega, kar pač mi pade v glavo... Mi bo pač toliko lažje.
    Uf, sem spet čisto kratka... 05 No 013
    Za danes pa samo lp vsem, ki se tukaj ustavite flower
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9922
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomlad je tu   Pomlad je tu Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 10:00 pm

    Oj tetka!

    Bom še jaz malo posmetila tu. 08

    Tudi jaz sem prišla sem zelo zelena, kar se računalnika in spleta tiče. No

    Imela sem srečo, tu je bila Mojca, dobra dušica, ki je bila pripravljena pomagat. 07

    Zavihala je rokave in pomagala pri težavah z računalnikom. scratch Potem mi je pomagala pisat pesmi, tako da se za mojo poezijo njej zahvalim. 047

    Vsi na forumu so bili prijazni z menoj. 027

    Zato so Besede moj dom, res da se potepam tudi drugot po spletu, a Besede so zame tisto najboljše. 100

    Lp, 017
    Nazaj na vrh Go down
    tetka
    *
    *


    Female Število prispevkov : 43
    Points : 5230
    Reputation : 0
    Registration date : 24/03/2010

    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Lea   Pomlad je tu Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 11:46 pm

    Tudi jaz sem se še kako razveselila, ko sem videla kdo vse od poznanih je tukaj.
    sunny
    Z drugimi pa upam, da se še bomo spoznali.

    flower vsem
    Nazaj na vrh Go down
    Sponsored content




    Pomlad je tu Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomlad je tu   Pomlad je tu Icon_minitime

    Nazaj na vrh Go down

    Pomlad je tu

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 1 od 1

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: BLOGANJE :: Razmišljanje -