Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

Me pa res zanima ...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Me pa res zanima ... Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Me pa res zanima ...   Me pa res zanima ... Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 11:15 pm

Me pa res zanima ... Tdolgizbrisani16borutpet

O ti strela božja. Sedaj je pa čisto zares vse zmešano. Predvčerajšnjim so sprejeli zakon o izbrisanih. Kljub nasprotovanju opozicije ki so imeli dobre amandmaje je bil sprejet z ciničnim nasmeški koalicije in veliko večino levih Strank.
Všeč mi je bil amandma, da ne morejo dobiti izbrisani statusa oziroma državljanstva, brez osnove slovenskega jezika.
Potem drugo, da se razišče, kako se je število iz prvotnih 7.000 povzpelo na 25.000, res dobro vprašanje.

Tretje o zakonu amandmana opozicije, o policiji, da naj bi se ne vse poročalo izključno gospe Kresalovi, mimo direktorjev policij. Tako, kot se je v primeru Baričevič.

Ja pa tega svet še ni videl in slišal, to se lahko samo pri nas dogaja. Potem je pa proglašena za slovenko leta, ko tako spretno vso vodo napelje na svoj mlin ... lepo vas prosim.

Da ne bo pomote, nisem ne za leve ne za desne, sem za pošteno konstruktivno demokracijo, ki tukaj v Sloveniji po zadnjih dogodkih sodeč, demokracija še mimo ni šla. Da smo vsi enaki pred zakonom bla, bla, bla, to ve samo gospa notranja ministrica.

Moti me, da so levi tako naivni ali pa se preprosto sprenevedajo, da ne bo odškodnin. Kako da ne, kakor hitro bodo dobili v roke odločbe, bo imela mreža gospe Kresalove ( odvetnik dosti dela ). Če pa ne bodo uredili stvari tukaj, bodo šli pa na evropsko sodišče. To je kot pribito.
Me prav zanima, kje je ves ta narod bival do sedaj? ( pod tromostovjem ) s čim so se prehranjevali toliko časa ( brez hrane baje zdržiš slab mesec ) kje so bili takrat, ko bi si morali urejati papirje ( kar lepo število poštenih tujcev so si to uredili ob pravem času ) in delajo, in si služijo pošteno ... pa je verjetno sedaj med 100.000 nezaposlenih, sigurno tudi kašen pošten tujec med njimi. Verjetno mu je sedaj žal, da ni bil lepo pod sončno upravo in čakal.
Mi je pa čudno, da levičarji niso kakšnega Todoroviča k sebi na stanovnje in hrano vzeli. Saj jih je kar lepo število, pa bi jim olajšali življenje. tudi z denarci so kar dobro podprti. Ko so glasovali mislim, da jih je bilo ZA tam okrog 60.

Včeraj pa spet šok. Doživljamo takorekoč šok na šok. Plačujemo davek na davek. Kam nas bo to pripeljalo. Koga za božjo voljo bi človek še volil. Same podkupnine, intrige. Pa kakšni denarci se sučejo po kuvertah. Ko že človek za nekoga reče, ki se peni v parlamentu, ta pa je za narod ... jok brate evo ga Srečko 323.000 evr.ja pa ni srečko, so ga dobili, se je pošteno opekel.
Včeraj in danes je bila na primorskem toplt burja katastrofalno naravna ( ubogi primorci ) in policijska. Naravna se bo sanirala, zagotovo, kar jim iz srca želim.
Tista druga pa ne vemo, do sedaj so za gospodarski kriminal samo Šuštarja obsodili, vsi drugi pa lepo korakajo in se šopirijo na prostosti.
Z upanjem na boljše čase ...

Marcelina

017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4556
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9965
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Me pa res zanima ... Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Me pa res zanima ...   Me pa res zanima ... Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 9:08 pm

Me pa res zanima ... Img046426normal

Kaj naj si mislim o naših vrlih bodočih intelektualcih. Zdravniki, pravniki, inženirji, sodniki, ekonomisti, učitelji, profesorji itd. Taki naj bi v bližnji prihodnosti vodili našo državo, učili otroke in sodili drugim. Poden od podna.
Vse razumem, da so nezadovoljni z zakonom, da imajo premalo denarja in še in še. Ne razumem pa zakaj se ne spravijo še na študentske servise, ki bogatijo na ta račun. Prav ti so bili največji hujskači,saj vedo,da bi bili pošteno prikrajšani za dohodek, za katerega si sedaj lahko kupujejo deleže v prestižnih hotelih. Potem same študentske organizacije so polne denarja. Namesto da kupujejo jahte in nočne lokele, naj bi pomagale revnim študentom. Ne to pa ne. Rajši podžigajo razgrete glave, da uničujejo kar jim pride pod roke. Kje je tu morala, kultura ... daleč od tega. Vem,da ni vse prav, samo na tak način se ne rešujejo stvari, kot so se sedaj. Tudi ni vseh metati v isti koš, to je nedvomno, zato pa naj se poiščejo krivci za nastalo škodo in naj plačajo, ne da bo vedno davkoplačevalec tisti, ki potegne najkrajšo.
Samo to bi še dodala, kako žalostne so bile matere in očetje, ki so videli na TVju svojega otroka, kako je kazal v množici nago rit, metal granitne kocke v parlament in dekleta, ki so vpila ... citiram: Pahor jebi svojo mater ... Z eno samo besedo GROZA

Z upanjem na boljše čase Marcelina 017
Nazaj na vrh Go down

Me pa res zanima ...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Razmišljanje -