Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Dnevnik ene Maje

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6206
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Dnevnik ene Maje - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik ene Maje   Dnevnik ene Maje - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 16, 2012 6:35 pm

16.9.

Kdo bi si mislil, da lahko par neumnih vezi na kolenu dela toliko problemov. Še vedno se družim s posteljo, knjigami in ledom. Seveda so tukaj še vaje po katerih je samo še slabše. No v normalnih okoliščinah, pravi dohtar, se vezi celijo vsaj 6 tednov. Torej po njegovih besedah me čaka še en teden in bo ok. Samo zakaj imam bolniško še en mesec, pa novo rundo 10 fizioterpij??? in seveda še vedno boleče, zatečeno in negibljivo koleno??? 08
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6206
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Dnevnik ene Maje - Page 3 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik ene Maje   Dnevnik ene Maje - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 17, 2013 4:43 pm

17.4.

Sonček sunny
o ja, čisto pravi sonček in trenutno 20 stopinj. Kaaakkoooo paše. Komaj sem ga dočakala. Kdo bi si mislil, da bo zimi tako presneto všeč pri nas in bo ostala tako dolgo.

Vsaka pomlad prinese kaj novega. Poleg trenutno zelenih travnatih površin okoli bloka in prebujajočih se rastlin in cvetov na bližnjih gredicah, grmovjih in drevesih, je prišlo tudi pomladno čiščenje. no prvič nisem nič jezna glede tega. Sončke mi je dal dodatno energijo. Seveda priznam, da mi je zdaj čisto lepo razpredati o tem, ko pa sem spomladansko generalko opravila že prejšnji teden. Počasi in po malem pa je šlo. Že res, da bi kakšen prostor lahko začela znova, ampak zavedanje, da sem počistila tiste drobnarije, ki se jih ne lotim vak dan, prinese prijetno zadovoljstvo.
Tako, zdaj bom malo počivala na lovorikah in se posvetila še sebi (sprehodu,branju, pisanju, računalniku). Res si bom vzela čas za počitek. Saj ga moram. Ja že skoraj dva meseca se vlečem z rahlim prehladom, kašljem in občasno vročino. No v nedeljo so me moji napadli, da končno moram it k dohtarju. (Baje bi na Slovenija ima talent brez dvoma zmagala v kategoriji kašlja). Tako pa sem ubogala in naredila nekaj zase. Zdaj imam izvide in napotke. Rezultat: stoje prebolena pljučnica, 10 dni hudih antibiotikov in malo počitka. Ah tudi to je za ljudi, če ne bo hujšega bom preživela.
Nazaj na vrh Go down

Dnevnik ene Maje

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -