Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Avtor Sporočilo
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 9:57 pm

Oh uboga Marcelina, se mi res smiliš 07 . Ti hren, ti ... Evil or Very Mad !
Moj je bil veliko bolj nežen, le nekaj solz Sad Sad sem potočila medtem, ko sem ga ribala.

Je pa čisto zares dobro zdravilo pri prehladu 08 .

Zato predlagam, da mu oprostiva sunny njegovo "zlobo".
Nazaj na vrh Go down
tetka
*
*


Female Število prispevkov : 43
Points : 5230
Reputation : 0
Registration date : 24/03/2010

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: He, he...   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 8:18 pm

Ti to tak zalublena, pa se na sklerozo izgovarjaš... 09
Jaz pa v letih za sklerozo, pa se z lubeznijo izgovarjam... 09
Je pa danes očitno nekaj v zraku... Tudi meni se ni bilo nič za delat. Lenarjenje pa mi je bilo dolgočasno. 05
lp tetka
flower
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePet Apr 09, 2010 12:26 am

hehehe Tetka, a misliš da je torej ljubezen kriva? Na to sploh nisem pomislila 05 Mogoče me res pomlad meče...če ne drugo..pomladanska utrujenost 06

016
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
tetka
*
*


Female Število prispevkov : 43
Points : 5230
Reputation : 0
Registration date : 24/03/2010

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Rika...   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePet Apr 09, 2010 10:59 am

Sem zdaj malo prebrala še druge komentarje... Pa sem videla, da... Ne, ne,... Ne boš me mogla o čem drugem prepričati. Zdaj pa sploh ne, ko sem zvedela, da se na novem kavču vkup tišiš. 04
Pol pa si lahko zjutraj neprespana... 08
No, po kablu pa se da marsikaj "fasati"... Pa četudi je to samo optični. 05
Uživaj v današnjem sončnem dnevu. Saj nam za jutri že itak spet dež napovedujejo.
Pa si bomo zato raje še kar danes zalog sonca naredili.
sunny whistle 015
tetka
flower
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 4:44 pm

Hihi Tetka...že na novi postelji 011

Postelja stestirana...skupna ugotovitev je, da je lepše gor ležat kot spat??? Vreme me pa ta vikend ni motilo...ni blo časa ne za dež in ne za sonce.

Lepo nedeljo 016
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePon Apr 12, 2010 7:50 pm

Haj Mojca

To so nedvomno težave za katere misliš prej, da so rešljive v enem dnevu ... jok brate ...vsi tisti napotki kako se vse skupaj sklanfa so malo rečeno malo za lase privlečeni ... pa povej če ni res. Potem pa še če zamenjaš šraufe ( vijake ) da so potem predolgi Komentarji - Page 11 835247 čista groza ... ampak lepo počasi se bo vse uredilo. Glavno da imata strehico nad glavo pa da špampet ( posteljica ) preveč ne škripa 010 09 010 09 010 pri meditacijci 012

Od vsega, kar se lahko sanja pa prav mačke, ki se spreminjajo v rise ... jao a veš mačke sploh če jih je veliko okoli tebe, piše v sanjski knjigi so hinavski, nezvesti prijatelji ki te obdajajo ... ampak to boš ti že uštimala, da bo za vse prav v to sploh ne dvomim.

Dežnik pa le kupi, baje da bo letos bolj mokro leto. Pa takšnega bolj poceni, če ga rada izgubiš, da ne boš imela preveč stroškov čez leto 010

028 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePon Apr 12, 2010 7:56 pm

lea199 je napisal/a:
Oh uboga Marcelina, se mi res smiliš 07 . Ti hren, ti ... Evil or Very Mad !
Moj je bil veliko bolj nežen, le nekaj solz Sad Sad sem potočila medtem, ko sem ga ribala.

Je pa čisto zares dobro zdravilo pri prehladu 08 .

Zato predlagam, da mu oprostiva sunny njegovo "zlobo".



Hojla LEA

Sem takoj oprostila hrenu, da me je v jok spravil, sem ga potem z jabolki zamešala in s kislo smetano, mmmm je bil dober ob mesku. Pa sem si mislila, kdo je koga hrenček si ti mene ali sem jaz tebe?
Oprosti za zamudo, te dni sem bolj malo na forumu, mi je dan kar prekratek, kakor verejtno za vse penzijonistke 010 010 010

028 in 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePon Apr 12, 2010 8:20 pm

Hojla tetka

A si ti tudi Mojco pogruntala. Ja spomladansak utrujenost, sami izgovori, kot si napisala 010 A viš špampet ( postelja ) je že testiran ...
Pa kaj bi fovšijo zganjale, saj vemo kako to gre. Saj smo bili mi tudi nekoč stari tam okrog 30 let.
Bom napisala eno resnično anekdoto. Veš mi smo hodili še leta nazaj v Nemčijo k moji teti na dopust. Ker pa je moja teta imela z moški zelo slabe izkušnje ( prvi mož je bil zanjo bog, drugi jo je samo izkoriščal ) je na splošno moške kar malo da ne rečem sovražila.
Pa nam je teta dodelila sobe vsakemu posebej svojo ( je imela prej še veliko stanovanje, sedaj ne več ) moja soba je bila blizu njene, da ne bo hodil mož ponoči k tebi je rekla, moj mož je kar izbuljil oči. Saj ne morem verjeti je rekel. Ja pa tako je bilo skoraj štirinajst dni. Pa ga je nekega dne zjutraj zalotila v moji sobi, ko sva se pogovarjala, kaj bova kupila za domov pa pravi teta: Aha pa sem te zalotila si prišel vohljati sem ... smejala se je kot pečena lisička in muzala on je pa samo zamahnil z roko rekoč ... ja ja če bi jaz hotel sploh ti ne bi vedela teta Ana
Ko pa smo prišli domov in sva zvečer nesla kovčke po stopnicah je šel za mano, me pogleda in reče. O moja Nežika ti ne veš kako te imam jaz rad. Kar že dolgo prej ne ... me je takrat prijel za roko in skoraj tekel s tistimi kufri gor in mano v peti štuk 010 010 010

Je dobro včasih malo celibata 010 010 010

017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Arna
**
**
Arna

Female Gemini Goat
Število prispevkov : 59
Age : 32
Kraj : Midgard
Points : 5586
Reputation : 3
Registration date : 12/03/2009

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePon Apr 19, 2010 10:32 am

Mojca je napisal/a:

Aja, še to. Marcelina je rekla, da si moram zapomnit, kaj bom sanjala. Mački, ki se spreminjajo v rise...a to kaj pomeni?????? 010 010 010 05


Jaz imam doma par takšnih, ki izgledajo zelo risom podobni. (:
Nazaj na vrh Go down
http://arnkatla.wordpress.com
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 8:51 pm

07 Mojca

Jaz te čisto povsem razumem glede pikanja, igel ... tudi jaz jih ne maram ... doma se mi vedno smejejo, kadar moram v laboratorij. Takrat sem bleda pale kar nekaj blebetam Laughing žile se mi dobesedno skrijejo Rolling Eyes sem kot v transu 05 v mislih iščem napake pri laborantkah whistle ( kako sem jim dala ime rajši ne povem ker sploh ni za v javnost, verjetno bi me še tožile).
Ja, ja za nekatere je mogoče to smešno 012 Drugače pa se tam počutim nekako takole Komentarji - Page 11 835247 pa brez heca, vse je res ... je pa tudi res, da sem pa nekajkrat vse pa že srečno preživela 051

Hihihihihihi

028 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 8:52 pm

Haj ARNA

Pripopaj kakšno slikico od tvojega mačkona na forum, da vidimo tvojega risa ...

017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Arna
**
**
Arna

Female Gemini Goat
Število prispevkov : 59
Age : 32
Kraj : Midgard
Points : 5586
Reputation : 3
Registration date : 12/03/2009

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeTor Apr 27, 2010 5:54 pm

Najbolje, da prilepim kar povezavo do galerije naše spletne strani (ki je še v delu), če koga zanima:) da ne bom smetila po komentarjih s preveč slikami! Tu si torej lahko pogledate naše maine coone: http://allhappycoon.wordpress.com/gallery/ Wink
Nazaj na vrh Go down
http://arnkatla.wordpress.com
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeTor Apr 27, 2010 9:45 pm

Lepe so tvoje muce.
Muce naravnost obožujem, tudi one me imajo rade.
Seveda sem levinja po horoskopu in levi so velike muce, zato ne morere biti drugače.

Hvala za fotografije!

Bodi lepo! 017
Nazaj na vrh Go down
Arna
**
**
Arna

Female Gemini Goat
Število prispevkov : 59
Age : 32
Kraj : Midgard
Points : 5586
Reputation : 3
Registration date : 12/03/2009

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 28, 2010 11:12 am

Si brez njih življenja sploh ne predstavljam:)
Nazaj na vrh Go down
http://arnkatla.wordpress.com
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:25 am

Oj, Mojca!

Vesela sem te in tvojih sanj tudi, ... hahaha, tiste s konjem so bile prav slikovite.
Dobro bi bilo, da bi včasih vpela sanje v zapise, pesmi, ali krajšo prozo. Mislim, da bi bilo ful dobro.

Lepo se imej v teh za počitek in zabavo namenjenih dneh.

papa 027
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:33 am

Hehe Lea imaš prav, moj tudi pravi, da bi morala zgodbe iz tega naredit. Mogoče pa res kdaj začnem :)

Lepe praznike in polno sončka tudi tebi sunny 016
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePet Apr 30, 2010 9:15 pm

ARNA

Hvala za slikice muck 07

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MOJCA

A ne, da je luna res lepa 03 meni je sijala ponoči naravnost v ksiht 010 010 010

Tvoje sanje pa ... ja film bi lahko posneli ... znanstveno fantastiko ... začni pisati

017 017 027 027 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeTor Maj 11, 2010 8:52 pm

Mojca

Za objavo tvojih pesmi iskrene čestitke 023

Veš kaj je rekel pesnik na vprašanje, ki so mu ga zastavili: Niti približno. Potem so mu prebrali par verzov, sam nad sabo je bil začuden. Kako tudi ne, saj se res ne moreš spomniti vsega. Odgovoril je še, veste jaz največ napišem ponoči potem zaspim, zjutraj prepišem in to je to.

Vse lepo še naprej 028 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeTor Maj 11, 2010 9:34 pm

Majca iskrene čestitke! 023


Naj še dopišem, da je izredno veliko dobre poezije objavljene na internetu.
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeSre Maj 12, 2010 9:23 am

Hvala obema!

Lea, v tem se strinjam s tabo...kar nekaj dobrih pesnikov objavlja na spletu, seveda ne moremo vseh metat v isti koš in tisti ki to počnejo se naj vprašajo zakaj tako... Res pa je, da pa je tudi izredno dosti izredno slabe poezije, kar ne bi bilo moteče, če bi se pisci tega zavedali in se učili, nadgrajevali. Ampak tako je, svetovni splet je ogormen in prenese več ali manj vse :)

Marcelina, a ti se spomniš te oddaje? Kdo je pa sploh to bil, ker meni je čisto padlo iz glave? No jaz se spomnim, da je nekaj moje, če to slišim, preberem...to ja, sam ne v kateri pesmi je :D

016
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeSre Maj 12, 2010 11:39 am

Mojca prav imaš, le to bi pripomnila, da je tudi med platnicami ogromno slabe poezije. Najbolj žalostno je, da niso to samozaložniške zbirke.
Sama sem vse prej kot pesnica, še manj literarna kritičarka, kljub temu to opazim.
Ti tudi veš, kako sem sama začela s pisanjem in kako hvaležna sem za dobronamerno kritiko in nasvete. Želim, da bi tudi ostali, ki poskušajo in jim ne gre najbolje, sprejemali nasvete in popravljali napake.

Naj še dopišem, da so v Blogoziji 3 objavljene tudi Joakimove (Jožetove) pesmi, za kar mu iskreno čestitam. 023

Hura tako imamo na Besedah, kar dva objavljena.

Tebi še enkrat najlepša hvala, brez tebe bi Lea že davno strohnela v katerem skritem kotičku interneta. 046
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeSre Maj 12, 2010 7:39 pm

Haj LEA

Nič zato Lea če zgrešiš kakšen komentar. Se zgodi. Namen je isti, če bi ga prebrala takrat ali sedaj, če je lepo je lepo.


Haj MOJCA

Mislim, da je bil Feri Lainšček, nisem pa čisto sigurna. Tako je to . Kar se dogaja ponoči v glavi je včasih podnevi nedosegljivo.

Za obe 017 017 028 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 9:39 pm

Mojca,
glede očal se nič ne sekiraj. Jaz sem še "na boljšem", imam približno toliko minsa v dioptijah, zraven še približno toliko plusa. Nič se sekirat, vse se lepo uredi z progresivnimi lečami in potem me stane nekaj več kot tebe, le da so moji okvirji manj kul. Lahko se odločim tudi za dvojna očala in jih potem menjam po potrebi, vožnja in hoja z minus dioptrijo, branje in šivanje pa plus diptrijo. Pestro ni kaj, najlepše postane, ko mi uspe ena očala izgubit. Oh, kako zabavno!
Bodi lepo!

027
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 22, 2010 9:33 am

Lea, ojoj tebe to še več pride...mojo mami tudi, vem da jo je kar groza ko potrebuje nova očala... Kako nelogično, če pomisliš da moraš za ena očala, ki jih potrebuješ, dati eno penzijo Shocked Zdravstveno pa itak da samo kapljico, drobižek.
Glede na to koliko jim vsako leto dam v zdravstveno blagajno, bi mi lahko vsaj kdaj pa kdaj očala plačali...k v teh 30 letih kaj jih nosim, je to bil že konkreten strošek.

Okvirji pa...saj veš...včasih me zamika kaj modernega, pa si ne upam 04 Čeprav zdaj žedelajo tako super okvirje, raznoraznih barv...da bi jih kar več imela :D Morali bi si izmislit sistem menjavanja stekel hehe.

016
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitimePon Maj 24, 2010 9:29 pm

Marcelina,
da mi takoj ozdraviš! 100 Sedaj, ko je končno malo sončka res ni pravi čas za gripo.

Seveda ti želim, da čimprej ozdraviš. Pa še objela te bom, ne glede na to, da si morda kužna. 010

027
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Komentarji - Page 11 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 11 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 11 od 17 Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -