Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

LEIN DNEVNIK

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
Avtor Sporočilo
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 02, 2009 9:16 pm

2. 6. 2009

No, pa smo že zakorakali v junij. Vreme je bolj hladno in bolj mokro. Tudi moje počutje je vremenu podobno.

Mali je zdrav kot riba, skok iz jepa mu ni škodil. Škodi, pa še veno meni, šok ob tem namreč.

Danes dopoldne sem si privoščila počitek, zabušavala sem ob računalniku.

Za jutri me čaka, kar nekaj obveznosti, uradnih in neuradih ... upam, da bo vredu, da bo dan imel dovolj minut.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 11:16 am

5. 6. 2009

Zunaj dežuje, pust in turoben dan ... takih dnevov si ne želim.
Včerj je bil utrudljiv, do skrajnosti natrpan dan, ko zanalaš so se pojavili še obiski. Kako bi se jim lahko posvetila, če bi imela čas. Tako, pa je bilo, kot je lahko bilo ...zmeda.
Upam, da so vsaj razumeli.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 10:23 am

17. 6. 2009

Pozdravljen dragi dnevnik!
Ja še sem živa, morda si mislil, da nisem več.
Čas beži, ne utegnem ga dohajati. Celo za prosti spis na eDnevniku ni bilo časa.
Veliko je dela, še več žurov in potepanj.
Razburjam se zaradi muce, katere lastnica je lani umrla. Smili se mi revica, žal ni moja ...
V soboto sem bila na planinskem pohodu z vnukoma na Vremščici. Nekoliko nepazljiva sem bila, tako da sem sedaj pošteno opečena.
Naj bo dovolj za danes.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 11:26 pm

18. 6. 2009
Pozdravljen dragi dnevnik!
Dokaj prijeten dan ... ta mladi so šli za konec tedna malo pohajat.
Z možem sva sama, kot za medeni teden ...no živalce so z nama.
Glazba, veliko poslušam radijo. Vesela sem, ko slišim: Vedno prvi, ki jo poje Urška Majdič, Otrok v izvedbi Društva mrtvih pesnikov, prav vse od ElaBande in Avtomobilov,
Rudi Bučar, Alya, Vlado Kreslin, oba Predina ... Naj bo za enkrat dovolj.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 9:33 pm

24. 6. 2009

Danes praznuje rojstni dan moj starejši sin ... slišala sva se po telefonu, da sem mu voščila. Potem je šel na pot s prijatelji so šli na Nizozemsko.
Že zjutraj sem bila naročena pri moji zdravnici ... napisala mi je toliko receptov, da se sprašujem, če mi bo potrebno še kaj zraven pojesti.
Šola je zaprla vrata, mala dva sta vesela. Nekaj tudi zato, ker sta bili spričevali dobri. Sedaj bo veselo tudi ob dopoldnevih.
Pisanje včasih gre od rok, drugič ne najbolj.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitimePon Avg 24, 2009 10:01 pm

2.8.2009

Oj, moj dragi dnevnik!
Res upam, da mi ne zameriš ... res si ne vzamem časa zate.
Saj veš kako je, ko je človek v pokoju ...PREPROSTO NIMA ČASA.
Minute, ure, dnevi in celo meseci bežijo mimo mene, kot bi se z brzivlakom vozila.
Vsemogoče zadovžitve imam, sem žena, mama, nona. Skrbim za domače živali, moje in sosedove.
Pa rožice ... ljubkujem jih, zalivam, gnojim in umikam, ko zapiha burja okrog voglov.
Po gozdu se potepam, osvajam drevesa in potem po netu iščem ime zanja. Danes mi je uspelo najti ime za "moje" drevo.
Upam, da tega zapisa ne bere lastnik senožeti, znalo bi se zgodit, da me kraje drevesa obtoži.
Sedaj se moram poslovit in odhiteti naprej ...še veliko dela me čaka.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 11:12 am

12.11.2009

Pozdravljen dragi dnevnik,
danes sem se oglasila pri tebi, da ti napišem nekaj lepih besed ... se nekoliko pohvalim.
Najprej, danes praznuje moj vnuk, star je osem let.
Sinoči me je poklicala gospa iz društva bolnikov z osteoporozo in mi povedala veselo novico. Moj kratek prispevek, ki sem ga poslala na literarni natečaj društva bo objavljem v publikaciji društva.
Že par dni vem, da bo drugi moj prispevek objavljen v zborniku knjižnic, tudi tam sem sodelovala na literarnem natečaju "Kako diši moja knjižnica". Danes sem potrdila udeležbo na zaključni prireditvi v Kosovelovem domu v Sežani.
Tako je danes zame lep dan.
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 11:06 pm

2.12.2009

Bližajo se prazniki, pa poslušam o ljudeh, ki so zgubili delo. Tisti, ki ga še imajo ne dobivajo plač.
Naprimer žena na zavodu za zaposlovanje, mož še zaposlen, vendar brez plače. Mama z dvema otrokoma(samohranilka), dela brez plače že štiri mesce.
Še in še bi lahko pisala, pa ne bom, ker sem že sita vsega.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




LEIN DNEVNIK - Page 2 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LEIN DNEVNIK   LEIN DNEVNIK - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

LEIN DNEVNIK

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2 Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -