Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePon Nov 19, 2018 8:56 pm

Haj
dva dni se ti nisem oglasila. Malce smo praznovali, pa sta se dneva spogledovala že z mrakom, ko smo se vrnili domov. Potem pa utrujena od smeha in dobrega počutja, samo še pod tuš, v pižamo in na kavč :D Ja lepi dnevi so bili.
Tudi danes ni bil nič slabši. Uspelo mi je napisati in odposlati voščilnico za gospo, ki jo zelo spoštujem, zaradi nje same in njenega poslanstva, ki ga opravlja z vsem srcem.
Pa tudi par snežink sem že videla, tako da sem pohitela na pošto, da vsaj kakšno ujamem v dlan Moj dragi dnevnik - Page 29 671211 ja pa mi ni uspelo, snegec je prešel že v dež... Pa drugič, saj se je zima šele začela :D sem potrpežljive sorte.
Volitve pa, kaj naj rečem:zadovoljna.si ... zelo všeč pa mi je bil tudi podatek, da se je število volivcev letos nekoliko povečalo. Pa saj to je dolžnost vsakega človeka, ki ima pravico da voli. Zato bi moral vsak človek imeti zavest, da se udeleži volitev, ne pa da kasneje vsevprek preklinja vse po vrsti. Malo sem se razkurila, pa nič ne de...

Za danes toliko, do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeTor Nov 20, 2018 8:55 pm

Haj
tudi danes je bil lep dan. Vse se mi je izšlo, kot sem si zamislila. Namreč počasi že prestavljam stvari iz enega kota v drugega :D skratka pospravljam, da ne bom imela decembra vse na kupu. Decembra si rada  vzamem čas, za sprehode, obiskujem koncerte skratka uživam, kar mi samo življenje ponuja. Kako lepo bo spet, ko bodo v našem kraju navkljub negodovanju določenih, ki ne znajo živeti, prižgane lučke. Se mi zdi, da so decembra mehkejši glasovi, bolj umirjeni, kot drugikrat. Pa še nekaj je, zimski čas mi je pisan na kožo za pisanje poezije. Kako lepo je, ko si nadenem slušalke, si ob muziki prebudim spomine, ki so mi čez leto zdrsnili pod kožo. Takrat so misli nežne, kot dotik golobičjega krila. Kadar sem tako zelo pomirjena in se soba odene v svilnato temo moram zamižati, da skrijem poplavo čustev... Uf spet me je zaneslo v poezijo ... jaz pa moja romantika Embarassed

Do spet bye2 grem malo study
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeSre Nov 21, 2018 9:00 pm

Haj
kot bi moja energija dobila krila, kar naprej sem videvala, kaj moram še postoriti. Kadar se združita energije čutnosti in moči, se zaveš da pripadaš zemeljski obli. Tudi zablodel žarek človeka ne moti, že mora biti tako. Sprijazniš se z dejstvom, da je danes tako, drugič pa ravno nasprotno. Vsako življenje je stkano iz tisočerih vezi in prepleteno s čarobnimi niti. Nikoli ne veš, katera nitka se danes v jutru odvija. Če slučajno danes ni bil lep dan, je bil pa zagotovo včerajšnji tako zelo lep 018 , tako da vedno upajmo na srečo.  
Sem pa danes videla našega delavca komunale, ko je čistil in menjal vrečke v košku za iztrebke ljubljenčkov, nisem mogla verjeti, da je delavec pobiral še iztrebke ljubljenčkov  07  namesto njihovih lastnikov. Bi rekla nekaj packastega v izravnalnem tikanju bi se zelo grdo slišalo, pa ne bom napisala. Bonton zahteva, da se moramo obnašati kulturno kjerkoli smo, kaj počenmo in kaj pišemo. Pa tudi v en koš ne bi metala vseh lastnikov živali skupaj, je pa tistih nekaj nespodobnežev, ki mečejo slabo luč na vse ostale. Žalostno... žival se lahko lepo socializira , marsikateri človek pa preprosto tega ni sposoben.

Do spet bye2 čaka me study


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Nov 22, 2018 7:58 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeČet Nov 22, 2018 7:58 pm

Haj
volja do dela še kar traja :D kar moram izkoristiti, namreč tudi meni se včasih, kar sam od sebe zgodi pojav, ki se mu reče: Ooooo danes se mi pa čisto nič ne ljubi Embarassed ja tako je. Prav premišlujem, kaj in kje me boli, da bi malo potarnala in si vzela več časa za study Ampak ne s tem se ni dobro norca delati, kaj hitro se povrne špot v resni obliki.
Tudi danes je bil lep dan, no ni ga še konec, zaenkrat še ni nič na vidiku, da bi mi ga kdo pokvaril. Pa naj ostane še naprej tako Wink čaka me moja prijateljica study
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePet Nov 23, 2018 9:33 pm

Haj
saj veš dnevnik ... moj dan petek 018 ... na moje povabilo smo se dobile s prijateljicami na kavici in tortici. Najprej objemi, čestitke in male pozornosti potem pa vsaka zase naroči sladico, katera ji najbolj odgovarja po njenem okusu. Potem pa vsaka pove kakšno smešno, da imamo vzrok za smeh. To so trenutki, ki so vredni življenja. Ja treba je izkoristiti vsak trenutek, ki nam je dan, saj nikoli ne veš kdaj in kako ti je namenjeno naprej.
Vesela sem tudi bila, ko sem poklicala prijateljico, ki je pred časom zelo zbolela, stanje se ji močno izboljšuje. Govorile smo po telefonu. Ni še čisto v redu, bo pa kmalu prišla domov, tako da jo bom lahko šla obiskati 012

Danes mi je uspelo napisati poezijo, ki mi je že nekaj časa ležala na duši...

S toplino v srcu do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePon Nov 26, 2018 8:32 pm

Haj
kot bi mignil, so minili dnevi od petka do ponedeljka. V soboto sem mislila, da se bom udeležila koncerta naše glasbene šole, pa se nisem prav dobro počutila. Verjetno kakšna prehodna virozica. Zato ni pametno, da se sprehajam okrog, pa drugič, čeprav mi je neznansko žal. Kajti čas gre naprej, nikogar ne čaka in se ne vrača.
Sem si pa vzela čas za novo knjigo :D Afera pred božičem začetek je prav obetaven Wink.
Tako da sem v dilemi, če me bo jutri zdravnica cepila proti gripi, bom videla. Naj ona odloči, zaupam stroki...
Do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeČet Nov 29, 2018 8:56 pm

Haj
joj, joj meni so trenutno dnevi prekratki. Moja organizacija dela je na nuli. Pa še prosto si vzamem vmes mocking ja tudi to mora biti. Tako je bilo tudi danes. Pa kako se je na hitro ohladilo in to tako močno, da sem na plano izbrskala moj mehki zeleni šal in rokavice. Kako lepo se je zaviti in uživati v njem, že zaradi tega od koga sem ga dobila.
Ja cepljena pa sva bila z možem oba. Malo me je bolela roka, drugega pa zaenkrat nobene reakcije. Upam, da je cepivo pravo, za letošnji virus gripe 08 Sem se pa spet danes sprehodila po našem mestu in moram reči, da me tudi v mrzlem času, ko pogled zdrsi po parku in krogotoku pogreje, ko vidim, kako lepo je urejeno. Z drevesa v parku (imena drevesu mu ne vem) se je usulo listje, da je bilo spodaj, kot rumena preproga, po listih pa se je že sprehajal meni zelo lep črni kos. Predramilo ga je sonce, pa je revež že poskakoval okrog.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePet Nov 30, 2018 9:25 pm

Haj
moj petek, meni pisan na kožo :D eh pa saj ni nič posebnega, vse od samega jutra že samo dobro počutje in lepe misli, ki me zapeljejo nekam tja ob rob vesolja.
Danes sem počistila parcelo mojih ranjkih. Rože so sklonile glavice, slana jih je pomorila, tako da sem jih morala odstraniti. Pa saj so mi letos dolgo razveseljevale pogled na njih. Zeblo me je v roke, čeprav sem od doma pripeljala toplo vodo. In ko sem tako čistila grob, sem opazila, da je spet prišla, kar številčna skupina nepoznatih ljudi, ki so iskali grob, med drugim tudi poliglota našega rojaka Dr. Janeza Drnovška. Kako lepo se poklonijo njemu, ki je nekaj veljal doma in po svetu. Spoštljivo v tišini prižgejo svečko postojijo ob grobu in v tišini tudi odidejo.
Sonce pa nam danes ni posvetilo  svojega žarka, pa nič, mesečina pa je tudi te dni bolj razklana, saj je meseca samo še polovico. Pa saj včasih ne rabiš ne sonca, ne meseca, dovolj je, da  razbereš govorico oči, ki se zapletejo z drugimi. Te besede se spremenijo v neslišni zvok, te pa nežno lebdijo v zraku. Oh jaz pa moja romantika Embarassed ...
Sem pa včeraj pozabila napisati, da sem kupila knjigo z naslovom: PERDIKAS... Napisal pa jo je vnuk moje dobre znanke S.P. Čudovita vsebina  že po prvih vrsticah sem začutila, da mi bo zelo všeč. Ampak moram najprej dokončati, knjige s knjižnice, da jih vrnem.
Čakam pa spet nekaj, kar mi je bilo obljubljeno letos 7.novembra ( na dan pogreba moje sestre)08 od takrat čista tišina... Počakam še nekaj dni potem pa zagotovo spet v akcijo!
Grem čaka me study

S toplino v srcu do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeSob Dec 01, 2018 9:03 pm

Haj
kako čudno, danes zjutraj v trgovini skoraj ni bilo ljudi 08 pa povprašam blagajničarko čemu je tako, pa odvrne: Ja gospa mrzlo je še zunaj, pridite nazaj tam okrog pol11 ure, boste videli, kakšna gneča bo. Pa saj se čez dan ne ogreje dosti, vsaj meni se zdi. Ja vsak po svoje boga moli in tako je tudi prav. Se pa že povsod čuti neko posebno vzemirjenje pred prvim dobrotnikom svetim Miklavžem. Trgovine pa založene, da je joj. Se večkrat spomnim moje mladosti, ko je moja mama šla fasat ( nakupovati) s košem za cel mesec. Včasih me je vzela s sabo večkrat pa ne, ker sem vedno prosila za svilene bonbone, ki so bili nadevani z marmelado ali pa s čokolado njam Takih sedaj ne vidim nikjer več, škoda ...
Gozd pa je že dodobra spremenil svoj prizor, daje videz zaspanosti. Ko pa bo led oklenil še veje, bo vse videti v zamegljenosti. Studenčnica pa, komaj da se premika po svoji strugi. Ja tudi takrat je na vse lep pogled.
S toplino v srcu do spet ~ 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePon Dec 03, 2018 9:24 pm

Haj moj dragi dnevnik

Danes imam nasmeh, kot maček, kadar namoči svoje brke v smetano ( odlomek ene izmed mojih poezij ) Miklavž me je obiskal par dni prej, kot ponavdi hodi. Poslal mi je, pa ne samo meni lepo darilo, kar po mailu, dobro vem, kdo je najbolj zaslužen za to 07 Razrešile so se še ene težave. Zelo, zelo, zelo lep dan, lepšega si ne morem želeti!!!

S toplino v srcu, do spet ~ 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePet Dec 07, 2018 8:02 pm

Haj
kot že tolikokrat sem preveč verjela, preveč optimistično sem si predstavljala zadevo, kajti nič se še ni zgodilo. Sem pa danes povprašala pristojnega gospoda, kako in kaj. Obljubil mi je, da bo vprašal svojega šefa Rolling Eyes ne ne bom več verjela, dokler ne vidim konkretnih dejanj. Miklavž je že nosil, ampak pri nas se očitno ni ustavil 08 sem pa te dni, kar nekaj zašila na stari stroj. Še vedno drži pregovor, stara šara še ni za v smeti, še jutri imam nekaj za zašiti za hčerko, potem pa spravim stroja. A veš dnevnik, za knjigo pa sedaj nimam časa, s pogledom jo pobožam in ji obljubim, saj bo čas tudi zate. In kako lepo mi je takrat, vživim se kakšen lik in podoživljam zgodbo.
Drugače pa sem čisto v redu tudi petek je lep, čakam pa nedeljo, z možem greva v naš dom kulture, kjer nam pripravijo prijetno druženje ... Lepo nam je tukaj v našem kraju, samo čas je prehiter, prehiteva nas po desni :D

S toplino v srcu za danes toliko ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeTor Dec 11, 2018 9:56 pm

Haj
ti decemberski dnevi so pa res dobesedno prekratki. Komaj je bil petek, že je tukaj torek. Ja pa da ne boš mislil moj dnevnik, da sem kaj zabušavala :D kje pa, kar naprej se mi nekaj dogaja in prav je tako. Če se mi pa ne bi, bi mi bilo preklemansko dolgčas.
Moram ti povedati, da je bilo druženje v nedeljo enkratno. Obiskal nas je tudi zelo spoštovani naš župan. Nič ni dolgovezil, povedal je na kratko in jedrnato, kar nas je na splošno zanimalo. Vsaj koga, ki mu je do tega, kaj se dogaja v naši občini. Tudi majhne pozornosti smo dobili od prostovoljcev RK zelo všečno. Krasen kulturni program potem po kosilu pa nastop ansambla Dori. Lepo res lepo je poskrbljeno za nas občane. Pristojnim vso pohvalo 07 Tako, da za večno pripadam tem mestu in mesto meni, samo čas se prehitro premika proti večnosti 08
Ja šivalnega stroja pa še vedno nisem dobila. Ja vem, da so sedaj v teh dneh vsi obrtniki zasedeni 08 še dobro, da sem zašila na stari stroj. Mi je pa tudi on proti koncu nekaj nagajal bad Sicer je pa tako: Nič ni na večno.
Sem pa v redu, samo za pisanje nimam časa, čeprav ideje pa so Wink včasih sanje preprosto zdrsnejo v razumevanje, da pač drugače ne more biti.

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeČet Dec 13, 2018 8:43 pm

Haj
nič kaj novega dnevi brzijo z nadzvočno hitrostjo naprej. Danes sem dobila nazaj šivlani stroj, mojster mi je zagotovil, da je sedaj v redu. Bom videla, se pa zavedam, da je res že v pozni jeseni, tako kot jaz :D
Zunaj je pa vse že tako lepo, prav prijetno se je sprehoditi po mestu. Res je ta decemberski čas lep.
Tudi dobro novico sem izvedela danes, upajmo da se nam vse načrtovano uresniči...
S toplino v srcu ~ do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePon Dec 17, 2018 9:05 pm

Haj
kaj je že spet ponedeljek Surprised kristus spet bom leto starejša mocking ja nič, sprijazniti se bo treba, da še ni pisarne, ki popravlja rojstne liste pale pa nič zato, samo da bi nam zdravje služilo pa bo vse v redu. Ker sem pozitivne narave, me leta sploh veliko ne ganejo. Smo pa ta vikend spet praznovali, vsi v družini smo bolj zimski. November, december, januar potem pa še hčerka, ki praznuje prav na prvi spomladanski dan. Nič, kaj na veliki nogi, pecivo sama spečem, nekaj vnukinja, potem kosilo nakar po kavici pa, karte v roke. In kako uživamo, ko igramo remi. Ja največkrat pa jaz izgubim, zato ker sem premalo previdna, kako se kdo odloži. Potem pa smeh.
Jutri grem pa spet v hram kulture, kjer tako lepo diši. Ker je sedaj tako mala časa, sem morala za knjige podaljšati rok za kar nekaj dni. Lepo je, ko lahko urediš, kar preko cobisa Wink
Aha danes sva z možem naredila smrečico...

Tako s toplino v srcu~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePet Dec 21, 2018 7:25 pm

Haj
oooooooo skoraj je že teden pri kraju, sem pa res postala prava počasnela Embarassed ali pa si naložim preveč opravkov, ja to bo mocking izgovor je dober, če ga kuža na repku prinese.
Ja spet smo ta teden praznovali, tokrat z našo pohčerjenko. Kako smo jo s sosedo presenetile za njeno taokroglo. Sama je že kar nekaj časa objavljala, da pa tokrat ne bo nič praznovala, pa smo si z njeno sosedo omislile balone za na vrata, zvečer pa smo jo presenetile. Prinesla sem ji šopek bidermajer izvedbe. Razjokala se je in mi v objemu rekla: Veste preden sem odšla danes v službo sem šla k mami na grob, povedala sem ji, da jo zelo pogrešam, da pa imam ljudi okrog sebe, ki jih imam rada in so dobri z mano in imajo tudi oni mene radi.
Včeraj pa sem napisala 25 voščilnic. Prav uživam, ko jim na roke natrosim par mojih misli. Potrudim se za vsakega posebej, to ne moreš kar serijsko pisati, vsaj jaz ne. Gredo pa dnevi res prehitro. Jutri gremo s hčerko na koncert, naše glasbene šole 015 komaj čakam, saj nas vedno prijetno presenetijo z odličnim sporedom.

Tako za danes toliko~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeSob Dec 22, 2018 6:12 pm

Haj
kako mi je lepo, danes pa lahko tako na izi :D tudi za knjigo sem že danes imela čas, spet imam dobro zgodbo, napeta kot strune na loku.Vmes so tudi nežni toni romantike. Sem pa že večkrat razmišljala ali smo ljudje po večini tako sočutni ali je to vsajeno, urojeno posamezniku 08 jaz zase vem, da mi je lepo, ko to občutim ... ob tem se namreč porajajo lepe misli, ki mi polepšajo dan.
Bliža pa se božični večer za katerega je William Shakspeare napisal citiram:
Predbožična noč je v letu, ko se živali lahko med sabo pogovarjajo.Ta rana ptica poje prav vso noč; in duh noben baje takrat ne straši, ne vešča ne vila takrat čarati ne sme. Tako je blažen in svet tisti čas...
Všeč mi je bilo, ko sem to prebrala zato sem tudi napisala v moj dnevnik.
Tako, kot včerajšnji dan je tudi danes lep, še lepši pa bo zvečer ob poslušanju nežnih tonov izpod rok mladih glasbenikov in njihovih profesorjev 015

S toplino v srcu do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeNed Dec 23, 2018 9:41 pm

Haj
nisem se motila včerajšnji koncert je bil čudovit, glasbo dobesedno posrkaš vase in potuješ po preteklem letu, kaj vse bi še lahko storil, da bi bilo še lepše, kot je. Ampak tako je, za vse je nekaj prav. Svet se pa tudi ne ustavi, če česa ne postoriš. Ko smo se zvečer s hčerko vračale s koncerta, se mi je zdelo, da sva zavili v kakšno pravljico. Še pod vtisom glasbe, petja, plesa in vsega bi človek, kar zaplesal sredi ulice. Tako je bilo lepo, glasba na ulici, mavrične lučke, mlade družinice z otroci, ki jim očke iskrijo v pričakovanjih vsega lepega. Spet sem rekla, to mesto pripada meni, in jaz temu mestu za večno...

S toplino v srcu do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePon Dec 24, 2018 7:57 pm

Haj
jupiii potička mi je popolnoma uspela njam in ostalo pecivo. Jutri nesemo s sabo, namreč pri hčerki in njeni družini smo povabljeni na kosilo. Spet se bomo družili, tako kot vsako leto za božič pri njih, za novo leto, pa se družimo pri nas na novoletnem kosilu. Tako že traja vrsto let. Lepo je, ko pridemo skupaj oče od zeta pa na žalost že sam. Ampak tako je nikoli ne veš, kdaj nas Matilda s koso čaka za vogalom, zato moramo izkoristiti čas, ki nam je na voljo.
Ta večer je čudna mešanica neučakanosti žalosti in vedrine. Pa ni nič posebnega, samo že samo ime božič pričara vrtinčasto vznemirjenje. Kar na lepem pozabiš na trapaste skrbi, potem pa se vse spremeni v mehkobno tišino...

S toplino v srcu do spet ~ 017

nl97
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeČet Dec 27, 2018 9:28 pm

Haj
pa ne morem verjet, komaj je bil ponedeljek že je tukaj četrtek stop daj ustavi se malo čas. Vsi ti dnevi pa so bili preprosto čarobni. Druženje v torek, moram pa ti dnevnik povedati, da sem pa tokrat pri igri remija znagovala predvsem jaz. Kakšen smeh in komentarji, ki so sledili. Naj si pri deljenju kart prej umijem roke, da goljufam, da so me imeli pri igranju zadnjič med sabo  010 Vsak dan zase mi je prinesel, kaj lepega, tako s sporočilom po mailu, kakor tudi z nakjučnim srečanjem znancev. Da pa ne omenjam včerajšnjega dne. Z možem sva obiskala v našem kulturnem hramu koncert Saša Avsenika in slovenskega okteta. Že včeraj smo se dogovorili, da se drugo leto spet srečamo ob istem času na istem mestu. Koncert se je zakjučil s stoječimi ovacijami. Še danes mi cel dan odzvanja v ušesih njihovo petje in igranje. CARSKO drugače ne morem opisati. Res je v našem mestu lepo poskrbljeno za vse generacije, da vsak zase najde, kaj primernega. Sama ne rabim daril v obliki zlata, maldivov ali česarkoli dragocenega, dovolj mi je, ko z možem obiščem kakšen dogodek. Mislim, da se mi življenje pozlati, ker od vsega odnesem prelepe spomine, ki se mi zarežejo pod kožo. Od tam pa potem črpam besede, ki mi kasneje poplesujejo v poeziji  018  Danes pa spet prelepo darilo s posvetilom, zelo, zelo lepo  07 polepšalo mi je že tako lepe dneve ...

S toplino v srcu, do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeNed Dec 30, 2018 8:18 pm

Haj
včeraj pa je bilo moje srce, kot iz papirja, ko ga namoči dež. Kar kapljalo je, kot da bi mi puščal obraz. Spet sem šla kropiti, tokrat moža od bivše sodelavke. Ob objemu žalujočih svojcev se mi poraja misel, kako je življenje minljivo. Saj vem, da se moramo enkrat posloviti s tega prelepega sveta, ampak kljub vsemu, kadar je, je prekmalu. Ker sem tako čustvena, me potem še čez cel dan spremlja apatija. Toda tako je, en dan je lep spet drugi pač ne.
Malce se že pripravljamo na zadnji dan v letu, ne nekaj na veliki nogi, tako lepo na izi, prvega 2019 pa pride hčerkina družina. Po kosilu pa spet remi. Sem radovedna, če me bodo vzeli v družbo v remiju 010 Namreč na vodi čutim, da mi bo spet dobro šlo 051

Toliko za danes ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeSre Jan 02, 2019 8:50 pm

Haj
srečno smo pristali v letu 2019.Po eni strani mi je žal, da se je december končal Surprised predvsem, zato ker se mi je dogajalo velikooooooooooo lepega, še zadnji dan v letu 012 Po drugi strani, pa se zavedam, da ne moremo, kar naprej živeti v pravljici.
Aja včeraj po kosilu pa nismo igrali remija, ker je hčerko napadel nek virus in preprosto ni bila za špase silent Najprej, ko so prišli, nas objema in poljublja, potem pa naznani, da se ne počuti dobro. Zato smo hitro ukrepali in vzeli praške za odpornost Embarassed kako ji je šlo na smeh, ampak ja, vsi smo bili mnenja, da je boljša preventiva, kot kurativa... Pa smo vseeno skupaj preživeli lep dan. Vnukinja mi je pomagala v kuhinji, vmes pa smo debatirale o kjigah. Jaz imam namreč željo, da bi enkrat šla v NUK. Ona je bila tam že večkrat, ko so šli s fakultete na obisk. Najbolj mi je bilo všeč, ko mi je pravila, da si moraš nadeti bele rokavice, če bi rad potipal kakšno knjigo, seveda če dovolijo. Mene predvsem privlačijo knjige starejšega datuma. Sem pa mnenja, to sem tudi že večkrat omenila, da bi morali marsikatero knjigo brati v rokavicah, kajti koliko truda je vloženo v zgodbe ovite v platnice. Meni je knjižnica nekakšno zatočišče, oaza posejana s knjigami. Tam vsak človek najde zase, kar mu je pač všeč. Tudi vnukinja ( bibliotekarka zaenkrat še dipl. manjka še zagovor magisterija) je istega mnenja. Tudi zato je bil lep dan.

S toplino v srcu do spet ~ 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeČet Jan 03, 2019 8:50 pm

Haj
nekaj obljubljajo snegec, samo ne vem, če bo res 08 lepo bi bilo, če bi oblaki vsaj malo srtresli svoje srajčke in pobelili zemljico 012 no ja saj vem, da za zaposlene to ni čisto v redu. To so samo moje želje, naj pa se zgodi, kar se mora. Se pa res že malce pozna na dnevu, da je daljši. In tako se ponavlja vsako leto zapored, narava nam popestri dneve in noči.
Tako sedaj grem pa study
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimePet Jan 04, 2019 9:37 pm

Haj
pa je res padel snegec, že sinoči sem videla, da so oblaki pometli  s sebe skoraj nevidne drobcene bele kosme vate. Ko pa se je zora plašno priplazila v  zgodnje jutro, pa je bilo vse belo, kot nova preproga.  Odnosno bila je bolj, pajčevina razpredena na vse strani.
Takoj priplavajo spomini na plan. Kako lepo je na praznovanju na  prostem, ko se toplota kuhančka razlije od želodca proti prstom na nogah. Takrat srce dela prevale in se topi ob nasmešku, ki seže do oči. Oči pa si vzamejo čas in premerijo podobo poleg sebe od nog do glave. Na ušesa priplavajo vešče zaigrane melodije in polovica tega, kar čutiš ne veš kaj je. Verjetno ključ do vsega lepega. Ne vem zakaj, ampak meni je še vedno zimski čas najlepši 08
Dan je bil lep, to se vidi po napisanem... zakaj že... saj je vendar petek 018

Dimniki pa spet neumorno bolehno pokašljujejo in spuščajo v zrak svoj dim Moj dragi dnevnik - Page 29 Dimnik-2-2019

S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeNed Jan 06, 2019 9:46 pm

Haj
sedaj pa res ne vem, ali je po novem letu ura naravnana na hitro hojo stop malo sprehodov, malo pri study pa običajne zadeve, pa je dan okrog. Mogoče bo samo januar, tako drvel proti februarju. Mraz pa še ni čisto strdil zemljo, verjetno bo še prišel tisti čas. Dobro bi bilo, da bi malo poniknil mrčes. Pa še za nekaj je mraz dobrodošel. Pod odejo se zviješ v kroglo, kot muc in uživaš in čakaš, da dan zleze iz naročja noči.
So pa te dni objavili, da je gripa na pohodu. Z možem sva zadovoljna, da sva se šla še pravočasno cepiti. Če bo delovalo cepivo, bomo pa videli 08

Toliko za danes, s toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9963
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitimeTor Jan 08, 2019 8:12 pm

Haj dnevnik
sem že mislila, da danes pa bo, snegec padal Razz ampak, ko sem se odpravila od doma, je prešel že v drobne kapljice za katere mi pravimo da je navadno rosenje. Pa kako lepo bi se bilo sprehajati, ko padajo nate beli kristalčki. Brskam za besedami, kako bi opisala to lepoto, ki se spremeni v žametno lupino, pa je ne najdem. Vem samo, da mi je v tem letnem času neznansko lepo.
Sem pa bila danes za mojega moža v Zdravstvenem Domu Shocked jooooj, kako hitro sem jo ucvrla ven. Koliko ljudi v čakalnicah. Tudi rokovati se nisem želela, samo na daleč smo si z znanci voščili, roke namreč ob 028 delajo čudeže, lahko pa z njimi prineseš domov tudi, kaj nekoristnega 08 malce sem lumpa ampak tako je. Od hčerke na srečo nismo nič pokasirali 051
S toplino v srcu ~ do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 29 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 29 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 29 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -