Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 7:29 pm

Hojla Lea

Brala sem tvoje prikupne zgodbice in zraven uživala. Prav tako pesmi na poeziji. Lepo si se dotaknila snežink, čeprav jih nimaš preveč v čislih, ker te rado zebe.
Ne boš verjela, če bi mene imela zraven na obisku pri prijateljih, tebi ne bi bilo treba jesti bedrc, njami, stoprocentno bi te rešila tegobe 010 . Kako smo si različni, meni pa je najlepši ptič, ki hodi po dveh kura. Kot sem že enkrat izjavila samo to je škoda, da nima štirih beder.

Tista bela kepica dihurček je bil pa res živahen. Živa resnica, da živali z nagonom divjih živali, teško umiriš, čeprav so ljubke.

Lepo te je brati Lea bodi mi lepo 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 9:32 pm

Marcelina, hvala za komentarin hvala, 046 da me bereš, če ti je kar napišem všeč, sem še bolj vesela.
Kako rada bi ti odstopila tistega piščančka, kar se tiče štirih beder, bi bilo tudi meni všeč, če bi bila štiri. Ob nedeljah, ko imamo piščanca na jedilniku, no jaz ga ne jem ostali, pa se ga ne branijo.

Sneg mi je všeč, a le skozi okno, drugače je preveč mraz brrrrrr...Zima brez snega mi je posebno ljuba, če sonček sije in je nebo jasno, potem je že rajsko vreme, ko pa pride poletje sem naravnost blažena. nl97 nl97 ti so zate


Bodi dobro Lea 016
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6010
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeTor Dec 23, 2008 8:40 pm

Lea, ko sem prebral, kakšne probleme si imela na večerji, ko so ti postregli s piščancem, ki ga ne maraš, sem se spomnil ene podobne zgodbe, ki sem jo pa sam doživel.. Ker sem v službi, kako se to strokovno napiše, hmmm, pri obrtniku, nam, ki smo tam zaposleni, malico pač kuhajo domači. Enkrat, pa so, za par dni šli na dopust, tako, da nam je le to, pripravljala najstarejša članica družine, ki je ostala doma. To je ženica, stara tam okoli 80 let.

In res, ko pokliče, da je hrana gotova, sva se s sodelavcem vsedla za mizo in čakala da nama jo prinese.
Saj pri hrani nisem izbirčen, skoraj vse pojem, a ko mi je pred mano položila zvrhan krožnik neke zelenjavne mineštre, me je pa res vse minilo. To pa je ena redkih stvari, ki jo ne maram. Kar groza me je bilo, kako bom to spravil vase.
Ker pa ponavadi hitro jem, sem nekako le s težavo hotel čimprej to spravit v želodec.

Ko sem, ves vesel, le prišel do dna krožnika in sem se globoko oddahnil, pa pride ženica s polnim loncem do mize in začne govoriti: Joj, kako si priden.. Vse si pojedel.. Pa tako hitro, sigurno si bil zelo lačen.. Ti bom še malo dala, da ne bom vrgla stran...

Mislil sem, da me bo kap, ko mi je spet napolnila krožnik. Branil sem se na vse načine, a brez uspeha. Sodelavec se je krohotal, jaz pa sem le nemo strmel v tisti zvrhan krožnik.

Ne vem, kako sem tisto čorbo, pojedel do konca, a od takrat, mineštre ne morem več videti..

To je to, lep pozdrav lea, lepe praznike ti želim, tudi tebi naj božiček kaj lepega prinese, če drugega ne, pa vsaj zdravja, sreče in še veliko zapisov, ki jih z veseljem prebiramo tudi na tem forumu.. pozdrav 016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeTor Dec 23, 2008 11:56 pm

Ubogi Noodles, res ti ni bilo lepo ob vsej tej mineštri, še jaz ki jo imam rada, bi se branila prevelike količine. Kaj hočemo, ženski sta nama hoteli narediti veselje, pa je iz tega nastalo mučenje, ob polnem krožniku jedi, ki nama ne diši.

Hvala za dobre želje, enako želim tudi tebi.


Pozdravček Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 9:21 pm

Hojla Lea

Obe tvoji zgodbici sta vredni pozornosti. Prva opisuje teška leta, ki smo jih preživljali takrat, v tistih naših otroških letih,pa vendar srečni z drobci, ki nam jih je takrat ponujalo življenje.


Druga zgodba o smrti, pa me je še bolj fascinirala. Res je tako v realnem življenju, kot si opisala.Asociira pa me zgodba še o dandanašnjih podivjanih voznikih na naših cestah, ki kosijo po cestah, kot smrt v tvoji zgodbi. So pa obe zgodbi prijetni za branje, pa čeprav o Matildi.

Saj sem se že sprijaznila z njo;
samo ne danes, jutri tudi pojutrišnjem ne
kdaj drugič, če že hoče...

tako sem zapisala v eni od svojih pesmi, kar je moja želja, ki jo prenašam in želim tudi vsem dobrim ljudem tega sveta...

Še enkrat SREČNO in še veliko lepih prispevkov naj se pojavi na forumu...


017 Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 11:30 pm

Marcelina,

hvala, da si me brala in srečno tudi tebi.

LP Lea 016
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeTor Jan 13, 2009 5:46 pm

Lepo pozdravljena Lea

Hvala za zanimive zgodbe, ki prihajajo izpod tvojega peresa. Napisano, da človeka potegne vanje.
Še veliko takšnih zgodbic ti želim Lea...

017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeTor Jan 13, 2009 7:11 pm

Marcelina,

hvala, da me bereš, to mi veliko pomeni.
Se trudim, da bi kaj nastalo, vendar je kar trd oreh.
Vsako zgodbico moram piliti in popravljati.
Noodles bi rekel: " saj bo." upam, da bo res.

:045:

Prosim drži pesti!

Hvala in lep pozdrav 017 Lea
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 12:25 am

Marcelina!
SE ZGODI in se je zgodilo, polepšala si mi večer. Hvala in lep večer.
046

Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:00 am

046 LEA

za tvoj obisk pri meni. Tudi jaz te redno berem. Všeč so mi tvoje skrbno napisane zgodbice. Kot bi brala knjigo v nadaljevanjih. Kako hudi časi, pa vredni, da ne gredo v pozabo...

Bodi mi lepo 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 8:50 am

MARCELINA!

046

Hvala vesela sem, da me bereš, res mi ne gre najbolje, a se trudim da bi prikazala kako so živeli moji starši. Vse skupaj sem že po nekajkrat popravljala, no upajmo, da mi pojde za naprej bolje.

Te pozravlja 017 Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeTor Feb 10, 2009 7:16 pm

Mojca

Vprašuješ kako bi bilo, če bi bila zadogirana od travce... ko si high? Jaz ti rečem ničevo.Če ne občutiš pravega jaza do sebe, občutke do bližnjega bi po mojem mnjenju bilo... kot v grdih sanjah...

Če pa bi bila zadrogirana od ljubezni... o to pa ja... takrat ni hudega, če ti kri trešči v glavo, ko se naslajaš z ljubeznijo do onemoglosti...

Kako lepo, zanimivo temo si odprla in napisala...

017 ček ~ Marcelina


Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Mar 09, 2009 6:28 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeTor Feb 10, 2009 7:20 pm

Haj Lea

Vidim, da zelo spoštuješ in neguješ preteklost svojih staršev. Lepo...Praviš, da se trudiš, jaz pa pravim, da ti zelo uspeva...

Bodi mi lepo 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7534
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 12:28 am

Hvala Marcelina 046

Najboljša droga je ljubezen in življenje. Slikca ki sem jo poleg prilimala je z neta in ima naslov: stoned by love ali po naše zadeta od ljubezni :)
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 12:16 pm

Mojca!

Prijeten zapis, zadrogiranost ki zna biti čudovita je zaljubljenost,
jaz sem velikokrat zadrogirana s pogledom v naravo, tudi to je lepa zadrogiranost.

Bodi srečna!

Lea
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7534
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 5:57 pm

Doseganje omamljenosti je lahko lepše in bolj zdravo od drog :)

Hvala Lea 046
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 8:11 pm

Hojla Lea

Prelep opis zimske idile. Pravzaprav vsak letni čas ima svoj čar. Meni osebno pa je zima nekaj najlepšega, ne vem zakaj, tako pač je... so stvari, ki si jih preprosto ne znamo razložiti 08

Smo si pa ljudje tako zelo različni in prav je tako. Drugače bi bil na svetu en sam dolgčas, tako pa vsak hvali svoj čas, kako, da je lep. Tako pa nastajajo lepe zgodbice, ki nam polepšajo urice pri prebiranju study in sedenju za računalnikom.

Bodi mi lepo Lea 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 9:19 am

Marcelina!
Zelo rada opisujem naravo, ne glede na letni čas, rada tudi opisujem občutke nekoga v neki situacji, no kar mislim, da čuti. Žal so to zapisi, ki niso preveč zanimivi. Včasih pišem, čeprav samo sebi v veselje in potem sem veselo presenečena, če nekdo prebere in mi napiše, da mu je bilo všeč. Zato hvala Marcelina vesela sem tvojega komentarja. 046

LP Lea 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimePet Mar 13, 2009 7:37 pm

Lepo pozdravljena Arna

za tvojo prozo Ulov in Žbice kakor tudi za obe tvoje pesmi,samo 023 .

Vsaka proza zase in pesmi nosijo zelo zanimive zgodbe. Bralca povleče vase, da komaj čakaš, kaj bo na koncu...

Prisrčno dobrodošla...

017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Arna
**
**
Arna

Female Gemini Goat
Število prispevkov : 59
Age : 32
Kraj : Midgard
Points : 5555
Reputation : 3
Registration date : 12/03/2009

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimePet Mar 13, 2009 8:48 pm

Na takšen komentar spet ne morem odgovoriti drugače, kot da se zahvalim. :)
Nazaj na vrh Go down
http://arnkatla.wordpress.com
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7534
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeTor Mar 17, 2009 11:27 am

Arna...prebrala eno izmed tvojih proz :)

Zanimivo, precej težko branje..kar je malo moteče, ker moraš biti 100% skoncentriran in ne moreš prebrati kar 'usput'...je pa sigurno precej inovativen pristop. 023
_________________
~ Rikine Besede ~


Nazadnje urejal/a Mojca Tor Mar 17, 2009 11:33 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Arna
**
**
Arna

Female Gemini Goat
Število prispevkov : 59
Age : 32
Kraj : Midgard
Points : 5555
Reputation : 3
Registration date : 12/03/2009

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeTor Mar 17, 2009 5:25 pm

Hvala.
Saj tudi ni za 'usput', če bi bilo, ne bi ničesar dalo.
Nazaj na vrh Go down
http://arnkatla.wordpress.com
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 11:26 am


Modys, zelo sem vesela, da si spet nekaj napisal. Rada berem tvojo prozo.
Danes se ob tvoji zgodbi sprašujem, ali je to proti čemur drvimo ... bojim se da gre svet prav po poti, ki jo opisuješ. 025

Bodi lepo in čimprej napiši še kaj!

Lea 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4545
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9923
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 7:53 pm

Tudi meni je všeč napisano Modys. Zgodba nosi realno toda zaskrbljujočo vsebino. Upam, kot je napisala Lea, da gre naš svet v drugo smer. Čeprav se vse tako čudno odvija 08

Lepo, da si se po dolgem času spet oglasil...

017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Modys
*
*
Modys

Male Capricorn Horse
Število prispevkov : 28
Age : 57
Kraj : Sanje ...
Points : 5700
Reputation : 2
Registration date : 02/10/2008

Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 11:21 pm

Thanks obema - na žalost nihče ne želi doživljati tega, kar sem napisal a to je neizbežen razvoj dogodkov ... pomislimo na to, da je lljudi danes 7.6 milijarde in da so vodni viri vse bolj ogroženi - da svet ne išče rešitev temveč si zakriva oči in drvi naprej v pogubo ... Če to pomaga predramiti koga ni slabo

L.p. M.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Komentarji - Page 6 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 6 od 11 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: AVTORSKI KOTIČEK :: Proza -