KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Avtor Sporočilo
lea199

Število prispevkov : 4775
Registration date : 27/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Okt 25, 2009 11:53 pm

Noodles,
če postajaš neviden jo mahni med tajkune. 011
Očitno jim postaješ vse bolj podoben.

Kivijev vseeno ne kradi, te lahko zaprejo, če te zalotijo pri tako majni kraji. No

Lea 017
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Registration date : 25/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Okt 26, 2009 5:31 pm

Noodles...lepo da po dolgem času malo tudi kaj napišeš...da ne boš sam ti mene kregal Razz

Hehe, se kar strinjam z Marcelino, kaj hitro lahko opaziš če si ali nisi neviden :))) Sosedov pes te že itak jezi, sicer ne vem če je velik dovolj, da te v tazadnjo vgrizne, do hlačnic pa ziher seže geek

016
noodles
Moderator
Moderator

Male Število prispevkov : 371
Registration date : 26/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Okt 26, 2009 10:34 pm

Ojla Marcelina. Ja, res vsi nekam bezljajo, kot da se bliža sodni dan. Sosed sicer ima psa, ma se ga ne bojim. On se mene, hehe. Mi je kosmata pošast letos trikrat rasfršolala ribnik, pa sem zverinico pa tudi soseda malo prestrašil, tako da so zver ogradili. Zaenkrat je gmah, bomo videli koliko časa bo.. Fajn se imej. Saj veš, po pameti, če se le da.. lp 016

Lea, hehe, a med tajkune da bi šel.. Hja, jaz bi že, pa nimam za burek. :) Ampak ne boš verjela, ni mi bilo treba krast kivijev. Jih je sosed sam prinesel.. Lepo mi bodi. Saluti. 016

Mojčica, a jaz da te kregam? Nikoli !!!! osli Ja kako me bo pa pes ugriznil v tazadnjo, če je baje nimam. Orkala pipa.. Pridna bit. Lepo se imej.. 027

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sre Nov 04, 2009 11:55 pm

Hm Noodles,

mi izdaš prosim kje raste češnja s tvoje fotke confused . Bi prišla malo mimo Laughing .
Upam, da ne raste to drevo pri sosedu 08 .

Torej se srečava pri obiranju žlahtnega pridelka 017
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Čet Nov 05, 2009 8:50 pm

Hehe lea, ni problema, ti bom povedal kje oziroma kdaj bo češnjo za obrat. A to bo šele drugo leto, letos je plodov že zmanjkalo.. Laughing
Lepo se imej.. 016

Število prispevkov : 3606
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Čet Nov 05, 2009 9:45 pm

Haj NOODLES

Takole bom rekla: Ko bom jaz velika, bi bila rada Kramar, Šrot , Bavčar itd.
Ker pa mi pošteni navadni smrtniki nikoli ne bomo zrasli ali dorasli tem veljakom pa temu ne bo tako. Pa nič zato, kot si napisal z dacarji nimaš opravka, to pa tudi nekaj velja.Si zamisliš, koliko bi moral odvesti državi za tisti drevo poln denarja scratch to je pa spet škoda. Še dobro, da so te zgrešili.

Ponosen pa si lahko nase v vseh pogledih,to pa definitivno. Poštenjak od glave do pete. Mislim, da lahko računaš letos na vse tri decemberske može, če le verjameš da so whistle 04

Imej se lepo 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Nov 06, 2009 11:40 am

Oh, kakšna škoda Noodles Evil or Very Mad Twisted Evil 04
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Nov 06, 2009 11:43 am

Jaz še zmeraj iščem Noodlesovo skrito knjižico, pa je zgleda tako kot s certifikati...nekam smo jih shranili, da jih ne zgubimo, pol pa jih nismo našli 09 09 09 09 09 09
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Nov 06, 2009 5:54 pm

Hehe Marcelina, ko bom pa jaz bil velik, pa bi bil rad...hmmm...kaj pa jaz vem.. Ti bom potem ko odrastem povedal.. 08
No ja, poštenjak..Eh, včasih tudi sam kakšno ušpičim. 04 V dobre može pa itak verjamem. Kako ne bi. Madona, še boga sem spoznal tak da.. osli
Fajn mi bodi.. 016

Lea, sori... 08

Mojca, ti kar išči tisto knjižico. Ko jo boš našla pa še meni povej, prav? Ti častim en jogurt pa eno štručko.. 09 Lepo se imej. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Nov 08, 2009 9:04 pm

Haj Parižanka 017

Kako prav imaš. Lepota je varljivega značaja. Pod zunanjo se dostikrat skriva izkrivljena lepota, ki pa uniči še tako lepo zunanjo lepoto.
Težko je presoditi človeka na prvi pogled. Tudi takoj ne pokažejo svojih adutov. Šele kasneje na dan privrejo vrline in slabosti. Ker na prvi mah hočemo ugajati nam všečnim osebi. Le ta pa nam lahko zagode šele po nekaj časa.
Iskrica pač mora preskočiti, da zadeva sploh krene.
Ne ni treba Parižanka, da si celo življenje sam(a), saj nam kar naenkrat preprosto nekdo stopi na pot, ki nam ponuja iskrenost, pozornost, ljubezen v pravem pomenu besede ( ne samo za izkoristit ). Takrat tudi to v sebi začutiš, da je to tapravo.
Drugače pa ja, izbiramo vsak na svoj način. Enim je pomembna in dovolj sama simpatičnost človeka, ni važno, ali mu štrle ušesa 010 ( joj sem poredna ) ali ima kriv nos itd. Vsak pa ima na sebi nekaj lepega, če to ni zunanja se trudi da pa je lepša notranja lepota.

Parižanka rada te berem

027 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Nov 08, 2009 11:58 pm

Dragi moji dekleti,
se strinjam z vajinim razmišljanjem. Naj dodam le, da imajo vsake oči svojega malarja. Tako glede lepote.

Duša je seveda veliko bolj pomembna, res pa je, da jo pogosto spoznamo, ko je prepozno. Potem dolgo trpimo.

No, na koncu vedno posije sonce, ki nam prinese nova srečanja.

Pozdravljeni Marcelina in Liberty 027
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Dec 18, 2009 12:00 am

Bravo Noodles 023

Lepo te je brat. 015
Lepo te je tudi srečat na forumu. 011
Verjemi zelooo te pogrešam. 08

Hm, ali si opazil, da se je maneken zredil?

Lep večer 030
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Dec 18, 2009 5:55 pm

Ojla lea. Hvala za lepe besede. Ja, saj veš, december je, pa malo časa zmanjkuje za pisanje. Se bom poboljšal, obljubim. Maneken se je pa res malo zredil. Verjetno od živcev..
Lepo se imej, še naprej pridno piši. Zelo lep pozdraav.. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Dec 18, 2009 7:43 pm

Hihihihihihihi NOODLES

09 010 09 010 09 010 09 010 09 010

si me pa nasmejal s tvojim vampirjem. Da dol padeš, vse po vrsti si obdelal 022

Lepo je spet malo hudomušnega prebrati.

Imej se lepo 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Dec 18, 2009 9:28 pm

Hvala Marcelina.. Vse nisem mogel obdelati, je teh kvazi Kekcev preveč. :) Fajn mi bodi.. Lep pozdrav.. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Dec 28, 2009 9:25 pm

Hohohohoh ... hihihihi

Še dobro da sem poslušala moža ( pst, da ne sliši ) ni pa ni hotel slepe potnice v avtu ( navigacije ). Pred par dnevi si jo je nabavil sin 010 09 010 09 010 pa ima ravno takšne probleme z njo. Kako sem se smejala, ko mu je suflirala, kje naj vozi. Po isti poti, ko se vozi vsak dan, ga je hotela navigacija naglihati na gozdno pot skozi dvorišče neke kmetije 09 010 09 010 09 . Nasmejala sem se do solz. Pa pravi sin, nič se ne boj mamca, jo bom že naglihal ... po tem, kar sem prebrala danes pa sploh dvomim v kakršenkoli uspeh :D

023 NOODLES

017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Dec 28, 2009 10:48 pm

Hehe Marcelina, vidiš da je včasih le dobro poslušati moža.. Mislim, to čudo od navigacije pa res sam đumbus dela v avtu. Porka madona, če hočeš s Štajerske prit na Primorsko te hudič hoče pelat gor na Triglav, pa preko sedmerih jezer in Blejskega jezera. Pa še pol Italije moraš prevozit prej ko zagledaš tisto našo lužo. 09 Da niti ne omenim kakšen prepir je v avtu. Hja, če sina vodi po kakšnih gozdnih poteh in osamljenih kmetij, naj združi prijetno s koristnim. Kakšno kuro ali zajca naj vrže v prtljažnik, bo vsaj kosilo zagotovljeno. Lepo se imej..pozdrav.. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Dec 28, 2009 11:48 pm

Groza!!!

O kako se mi smiliš Noodles Sad Sad Sad 01
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Tor Dec 29, 2009 7:22 pm

Lea, hvala za čustvovanje.. Lepo se imej.. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Jan 15, 2010 9:01 pm

NOODLES

Meni osebno materialne dobrine ( čeprav brez denarja človek danes pač ne more ) ne pomenijo veliko. Tudi ne bi se zapletla z moškim zaradi keša. Le kako lahko uživaš v seksu, če ni romantike in iskrice vmes. Ne vem mogoče sem staromodna, vem pa tudi, da se to stoprocentno dogaja. Pa če jim paše pa naj.

Zaradi muzike se ne bi obremenjevala. Saj tv niso tako dragi, kupita naj še enega, pa naj gleda vsak svojo oddajo. Ko pa se stemni sta v postelji oba zadovoljna. Mislim, da ga nima preveč rada, če jo samo to moti. Goveja juhica je pa ja zakon. Program golica ni nič kriv za to.

Jaz bi potem mojega morala stresti iz hlač, ker samo on pri nas šport gleda. Ima štiri kanale športa. Pilot se nonstop fila, ker ga ima, kar v roki. Ne rabimo menjati baterij. Tako da, ko zdrema zraven, točno ve kateri kanal je pred tem gledal. Včasih še povpraša za kakšen rezultat. Pa tudi na golico prešteka. Jaz tudi rada poslušam, kakšno domačo, Golica je zakon, ko pa se naveličam se preselim na drug tv ali za računalnik in tukaj uživam.
Pa kaj hočemo vsak ima svoje želje in veselje.
Kar se pa slovenke leta tiče. Ne vem, ne verjamem, da so jo izbrali navadni smrtniki. To je bil krog njenih ljudi, ki so določili, da bo to to. Nekam ji lezejo. Neutral

Tale slikica, pa tudi svoje pove o veliki ljubezni

Do spet 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sob Jan 16, 2010 12:26 pm

Bom še tukaj napisala, res ne razumem kako so ženske netolerantne do svojih moških 05 Pa vse kar želijo je kavč, tv in mir...saj niso tako zahtevni, me pa nonstop neko pozornost, pa pogovor, ki sploh ne sme bit kar tak nekaj v tri dni, ampak najmanj na filozofski ravni, pričakujemo da nas bodo poslušali, kako tumbamo o barvah in ne samo to, ampak da si bodo to tudi zapomnili, da nas bodo nosili po rokah in razvajali, istočasno nas tretirali kot enakovredne...ojoj, božčeki oni so...reeeessssssssss. Na koncu jim pa še Golice ne dovolimo poslušat 04
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sob Jan 30, 2010 8:48 pm

Hihihihi NOODLES

Vse štiri v luft , pa snežinke štet 010 010 010 pa da dolgih gat tudi nimaš. Pridi ti dam ene moževe ima še tiste, ki imajo črte podolgem in spodaj trakce za zavezat, da ne piha po gležnjih in gor po piščali do kolen 09 09 09 kaj bi hodil zapravljati za teh par dni do pusta. pol pa tko veš, maškare preženejo še tako hudo starko zimo in njenega spremljevalca botra mraza.

Ja kar se pa toplogrednih plinov tiče, naj pocukajo za rokav vse, ki so lobiji naftnih družb. V General motorsu so leta 1996 že proizvedli električni avtomobil EVI, ravno tako je Leta 1997 proivedla fabrika Nisan tak avto HYPERMINI. Pa enstavno niso dobili dovoljenja za prodajo le teh. Čez par let so jih enostavno uničili. Zakaj ? zato, ker preprosto magnati ščitijo te interese naftnih družb, ki gospodarijo na naftnih poljih bližnjega vzhoda.
Tudi kar se tiče, kulture teh betežnikov, ki puščajo svoje sledi vsepovsod, so graje vredi. Sedaj imajo že vse občine odlagališča za kosovne odpadke, pa nekulturni gumpeci rajši peljejo v gozd ali pa kar za cesto fuknejo, kar jim je odveč, kakor si zapisal. O mater sm se razpizdila.

To kar pa mi navadni smrtniki spusčamo plinov v zrak ( prdenje po stročnicah ) je pa zanemarljivo 08 to pač mora bit. Prdimo takoj , ko se rodimo, ko pa umremo pa menda, ne vem če je res 08 duša tudi skozi zadnjo luknjo ven zbegne 010 010 010
Kakorkoli že NOODLES lepo te je brati. Ne vem kako to, ampak vedno najdeš temo, ki mi da inspiracijo za odgovor in prav je tako.

Do spet NOODLES 016 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Tor Feb 02, 2010 8:43 pm

Hehe Marcelinčica..Od prdenja pa res ne bomo napravili veliko škode. A da tudi duša gre skozi rit v onostranstvo? Tega pa nisem vedel. 09 010 09
Teme pa , saj veš, malo jih pobiram tu, malo tam. Fajn mi bodi. A veš da včasih prav pogrešam tisto najino hudomušno poezijo. Bo treba kaj naredit v tej smeri. Lep pozdrav... 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Tor Feb 02, 2010 8:56 pm

AHA NOODLES

Pa sem te še tukaj malo ujela, skoraj za repek 010 010 010

Ja imam nekaj na umu za hudomušno, upam, da jo kmalu pripopam gor. Jo moram še obdelati.

Res sem slišala, da gre duša skozi ritno odprtino ven, pa da malo zacvili czziiiiiiii 09 010 09 010 09 pa saj ni čudno da zacvili, ko je tako ozka luknja 09 010 09 010 09

Jao sem malo poredna, pa se ne sekiram, življenje je takšno kakršnega si sam narediš. Jaz si ga kar sama velikokrat polepšam s takimi odbitimi pisarijami

Do spet NOODLES 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
maja

Število prispevkov : 927
Registration date : 04/01/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Mar 05, 2010 11:24 am

Noodles,

eko se bom postavila v vrsto za lajanje na zvezde in podobna opravila v novi državi.

sunny
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 4 od 8 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next