Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    Rumena vrtnica.

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Avtor Sporočilo
    Modys
    *
    *
    Modys

    Male Capricorn Horse
    Število prispevkov : 28
    Age : 57
    Kraj : Sanje ...
    Points : 5720
    Reputation : 2
    Registration date : 01/10/2008

    Rumena vrtnica. Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Rumena vrtnica.   Rumena vrtnica. Icon_minitimeSre Jan 29, 2020 11:07 am

    Pohajkoval sem po tem grdem mrtvem sivem svetu in utapljal čas v svoji tugi . Nekoč, ko sem tako iskal svetlobo in se kregal z svojo depresijo sem občutil nekaj nenavadnega daleč, daleč naprej - skrito v prostoru in času, kakor gral ... Ko sem pogledal pozorno naprej proti obzorju me je nekaj zmotilo - nekaj nenavadnega - kar je izstopalo v vsem tem sivilu . Zagledal sem nekaj na sivem obzorju - svetlikalo se je, kakor odblesk zrcala v sivini sveta. Bila si ti - prelepa rumena vrtnica. Hodil sem in te čutil - dehtela si z druge strani obzorja . Zabolel me je vsak vdih, saj si bila tako nadnaravno čista esenca, tako dišeća, takoo nesvetska, nerealna - kot ne bi bila od tu ... Hodil sem in hodil opit za tvojim vonjem - spremljal sem ga skozi življenje, skozi čas, skozi prostor in poskušal poseči za teboj - a vsakič, ko sem se ti približal si izginila igrivo še globlje še dlje, naprej v nič od koder si pošiljala vonj, ki me je opijal, ki me je oplajal in se mi posmehoval v moji bolečini. Nekoč si zaspala v mislih in sem te presenetil - prikradel sem se skozi podzavest v tvoje sanje in te ugrabil. Vzel sem te v naročje a ti si me zbodla s tvojim trnom v srce . Poskušal sem ga izdreti - a ne gre - trn se mi je vrastel v srce. Izginila si. Ostala je le bolečina, tvoj vonj je zbledel, odnesel ga je čas v pozabo iz mojega spomina . Ostala mi je samo bolečina . Depresije ne čutim več -zarasla se je v mene - ostali so le še napadi panike, ko iščem spomin, ki je zbledel in v mislih zaslišim v sebi šelest listov vrtnice ... Ko bom umrl, bo iz mojega trna v srcu zrasla prelepa rumena vrtnica !

    Modys
    Nazaj na vrh Go down

    Rumena vrtnica.

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 1 od 1

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: AVTORSKI KOTIČEK :: Proza -