Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: LEA   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 10:52 pm

LEA

Kar ne morem verjeti, da ti vročina ne pušča sledi 010 pišeš sto na uro in to ne kar tako, vse pesmice vključno z otroškimi so lepe. Kar šopek si spisala enkratno 014

Bodi lepo in 017 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: LENČI   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 11:00 pm

LENČI

Kaj misliš, ko bi midve enkrat obiskale vesolje? Mene tako fascinira vse tam gori. Prav potopim se med zvezde in luno, ko jih gledam, OOHHHHH kako je vse to lepo...

Še lepša pa je pesem " V objemu noči "

017 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: MOJCA   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 11:12 pm

MOJCA

Tvoj ANGEL je čudovit, veš tudi jaz mislim, da nas nekdo čuva. Včasih se dogajajo stvari, ki si jih ne znamo razložiti (v pozitivnem smislu). Iz vsake slabe stvari, se rodi nekaj dobrega, to je zagotovo, če ne takoj pa čez nekaj časa. Ko povežeš dogodke za nazaj si ustvariš sliko, ki ji ne bi pripisala svoja dejanja. Joj sem zakomplicirala, ampak tako je moje skromno mišljenje.

017 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: NOODLES   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 11:21 pm

NOODLES

ZDAVNAJ PREJ...

Prelepa ljubezenska poezija, prepletena s čustvi, ki kar vrejo na dan.Nikoli pa ni prepozno, da razkrijemo čustva, ki nam prepljavljajo dušo in srce. Res lepa pesem 024

016 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 11:41 pm

Marcelina,
hvala za pohvale, no vse ni dobro, je pa nekaj stvari za katere mislim, da so dobre.
Sem pa otrok poletja, o katerih pisem danes v Bog sonca, šele sedaj ko je sončno in vroče se dobro(zares dobro)počutim.Za mene je enkratno, ko se termometer povspne preko 30 stopinj in sonček sije s polno močjo. Rojena sem poleti(levinja), mogoče je zato tako.


sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
017



Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Za Leo   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 10:10 pm

Lepo pozdravljena Lea


Vidiš Lea jaz sem pa zimsko dete 010 škorpijonček.Kako se razlikujemo med sabo in prav je tako, niso nebesna znamenja kar tako. Sem zelo čustvena pa lunca na mene kar močno vpliva (pozitivno).

Praviš, da ni vse dobro, tako kot pri vseh. Enkrat boljše drugič slabše, vaja pa seveda dela mojstra.Ko gledam pesmice, ki sem jih pisala,( imam jih shranjene) bi marsikaj popravila pa seveda nimam časa 010 saj veš, ko si enkrat v pokoju si vsakomur pri roki, pa nič zato, samo, da bi zdravje služilo.

Ti praviš, da si levinja sem brala enkrat, da so to močna znamenja, ki se borijo so energični, zabavni, radodarni, da pa ste tudi veliki srečkoviči z enim najdebelejših krompirčkov 010 . Upam, da nisi užaljena, saj me že poznaš,da imam rada hec.

Bodi lepo in 017 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 11:08 pm

Hja ženskici, da malo razblinim mit o nebesnih znamenjih 02 jaz sem prav tako otrok zime (strelka) pa obožujem sonce (tako kot pravi Lea nad 30 stopinj je tisto tapravo hehehe)..pozimi pa jok in stok 03 Razz

Marcelina 046 za pohvale Angela flower
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 11:08 am

027

Marcelina, zelo vesela sem tvojega odgovora, o levih pa samo še to, da imamo nekaj zelo lepih lastnosti, jih je pa nekaj s katerimi se ni za hvalit. Škorpijoni imajo zelo veliko energije in so zelo pridni delovni, taka je bila moja tašča in tak je tudi Matic moj šest in pol letni vnuk, zlat otrok, ki me ima zelo rad, a če si kaj v glavo vbije ne odneha dokler tega ne doseže.
Mojca tudi tebi hvala za klepetek, sem vesela ko ugotavljam, da je še nekdo, ki mu je všeč toplo poletje.O horoskopu, pa le to, da je bil strelec tudi moj oče, tudi on je imel rad sonce, sicer sem tudi jaz podobna.
Kar se pisanja tiče, bi jaz popravljala stvari,ki sem jih pred dnevi napisala, mislim pa da to ne bi bilo dobro je veliko bolje,če kaj novega napišem.
Upokojenci, pa smo tudi res veliki reveži, ker res nimamo časa.

Vaju pozdravljam in vama veliko sončka pošiljam Lea
027
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 7:46 pm

Lea, pesem o vrabčkih se mi zdi zanimiva..Lahko rečem da smo jih pri nas doma kar nekaj posvojili. So se navadili ker jim vsake toliko časa damo v eno posodico malo kruha in če tega zmanjka dobesedno čakajo pred vrati in čivkajo. Res da so malo preveč požrešni, počistijo pa vsako drobtinico za seboj..
pozdravček 016
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6041
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 7:50 pm

Marcelina, hvala za pohvalo. Eh, saj veš, te moje pesmice so včasih malo preveč pocukrane..Bom od zdaj naprej uporabljal NATREN.. Laughing

pozdrav 016
_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 8:17 am

Noodles,
lepo da imate tudi pri vas radi vrabčke, no so nekoliko požrešni ali pa jih je samo preveč in zato vse pospravijo. Jaz jih imam zelo rada, no rada imam vse živali, mož bi se z vrabčki rad zmenil naj si budilko naravnajo na nekoliko kasnejši čas, dogovori za enkrat še niso rodili sadov, ker je dober pogajalec(mene vedno prepriča)mu bo lahko še uspelo.Papa 017 Lea
Nazaj na vrh Go down
Lenči
**
**
Lenči

Female Virgo Število prispevkov : 135
Kraj : Ljubljana
Points : 5870
Reputation : 3
Registration date : 07/05/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 5:01 pm

Marcelina je napisal/a:
LENČI

Kaj misliš, ko bi midve enkrat obiskale vesolje? Mene tako fascinira vse tam gori. Prav potopim se med zvezde in luno, ko jih gledam, OOHHHHH kako je vse to lepo...

Še lepša pa je pesem " V objemu noči "

017 od Marceline


Zmenjeno!Kdaj začneva potovanje?Ker je tako oddaljeno od nas se mi zdi,da je tam vse še nedotaknjeno,čarobno....prav zanimivo raziskovanje bi bilo.... 016


Nazadnje urejal/a Lenči Tor Jul 01, 2008 5:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Lenči
**
**
Lenči

Female Virgo Število prispevkov : 135
Kraj : Ljubljana
Points : 5870
Reputation : 3
Registration date : 07/05/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 5:04 pm

Lea


V taktu poletja
bog sonca nas spremlja
in tujca na plaži v poletni noči sta objeta!


015 011 015
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 9:49 pm

Lenči!

Lenči tudi tebe te dni sem iskala
te ne malo pogrešala
našla sem te
tam v mavrici sreče
veliko bolj srečno kot prej
ostanita eno
ostanita srečna.


023 Lea
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 11:40 pm

Blackout...dobra pesem, z malo zavajajočim naslovom 03 sem najprej pomislila za začimbo, potem postalo jasno, da sem way off 03

023
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7565
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 11:47 pm

Lenči...z veseljem prebiram tvoje pesmi! Mi na skrivaj prišepnejo...ja spet sem tukaj, spet sem jaz, polna energije in veselja..vračam se... Ja tvoje pesmi govorijo Wink 026
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 9:24 am

Blackout vesela sem tvoje pesmi 025




Te pozdravljam Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Za Blackout   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 9:46 pm

Lepo pozdravljena Blackout

Moram prizanti, da tudi mene naslov tvoje pesmi asociira na dišečo zeleno začimbo, kot je zapisala Mojca.Vidi se, da si vešča pisanja pesmi na način, da bralca malo zavede preden izlušči sporočilo pesmi.

Bodi lepo in 017 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: ZA LENČI   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 10:04 pm

LENČI

Mavrica je priča,
da srček ti igra,
kar vidim tvoja srečna lica
še več sreče, nebo naj ti poda!!!

Če sem mimo užgala oprosti!!!

Ja res bi bilo lepo potovati po vesolju. Ne vem zakaj, nič ni za videti tam gori, pa me tako vleče...

Bodi lepo in 017 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Lenči
**
**
Lenči

Female Virgo Število prispevkov : 135
Kraj : Ljubljana
Points : 5870
Reputation : 3
Registration date : 07/05/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePet Jul 04, 2008 5:19 pm

lea199 je napisal/a:
Lenči!

Lenči tudi tebe te dni sem iskala
te ne malo pogrešala
našla sem te
tam v mavrici sreče
veliko bolj srečno kot prej
ostanita eno
ostanita srečna.


023 Lea

Lea,hvala za lepe želje...a ta pesem je bila napisana,ko sem bila resnično srečna....zdaj sem spet sama.... 017
Nazaj na vrh Go down
Lenči
**
**
Lenči

Female Virgo Število prispevkov : 135
Kraj : Ljubljana
Points : 5870
Reputation : 3
Registration date : 07/05/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePet Jul 04, 2008 5:22 pm

Marcelina je napisal/a:
LENČI

Mavrica je priča,
da srček ti igra,
kar vidim tvoja srečna lica
še več sreče, nebo naj ti poda!!!

Če sem mimo užgala oprosti!!!

Ja res bi bilo lepo potovati po vesolju. Ne vem zakaj, nič ni za videti tam gori, pa me tako vleče...

Bodi lepo in 017 od Marceline




Prav všečno si mi odgovorila z verzi.Morda si malo mimo užgala a za to nisi kriva ti ampak moja pesem.Napisana je bila v času moje velike ljubezni in okrog naju je bila ves čas mavrica sreče.Zdaj mineva štiri mesece odkar je moj ljubi umrl.....a vem,da je še nekje na svetu nekaj sreče zame!!!
Hvala Marcelina,da te smem imeti rada.....
016 016 016
Nazaj na vrh Go down
Lenči
**
**
Lenči

Female Virgo Število prispevkov : 135
Kraj : Ljubljana
Points : 5870
Reputation : 3
Registration date : 07/05/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePet Jul 04, 2008 5:23 pm

Mojca je napisal/a:
Lenči...z veseljem prebiram tvoje pesmi! Mi na skrivaj prišepnejo...ja spet sem tukaj, spet sem jaz, polna energije in veselja..vračam se... Ja tvoje pesmi govorijo Wink 026


Le upam lahko,da se spet vračam.....življenje gre vendar naprej in jaz vedno rečem,da še nisem začela živeti!Torej je še vse pred menoj! 016 016 016
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9922
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePet Jul 04, 2008 10:56 pm

Marcelina!
So dnevi, ko smo sami sebi dovolj,
so pa tudi dnevi, ko si želimo bližine, dotika.

Pozdravček Lea 025


Nazadnje urejal/a lea199 Ned Jul 06, 2008 9:48 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Za LEO   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSob Jul 05, 2008 9:47 pm

046 LEA

za obisk pri meni.Danes sem spremenila naslov,mogoče bi morala še kaj, ampak takšen je bil preblisk.Vsem se to dogaja, a ne,ko smo že preveč v družbi si želimo malo samote, ko smo sami si zaželimo topline, ljubezni,ramo kamor se lahko nasloniš, pa naj človek razume, kaj se to z nami dogaja... scratch jej, jej, jej

Bodi lepo LEA 017 ček od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9964
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Za LENČI   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSob Jul 05, 2008 9:57 pm

LENČI

Verjemi mi, da sreča obišče vse ljudi
je pa prebrisana starka, kamorkoli se ji zdi tja se zakotali

tudi tebe bo enkrat zagotovo obiskala,
ko boš najmanj verjela, na tvojem pragu bo stala!

Bodi lepo LENČI in 017 ček od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 9 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: AVTORSKI KOTIČEK :: Poezija -