Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
Avtor Sporočilo
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5849
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimePet Jun 28, 2013 9:08 pm

07  "Lea"

ta je še posebno:

Haiku 734

napojen majnik
si v bližnji luži meša
blaten coctail
       


flower
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimePet Jun 28, 2013 9:24 pm

Luana je napisal/a:
07  "Lea"

ta je še posebno:

Haiku 734

napojen majnik
si v bližnji luži meša
blaten coctail
       


flower

Hvala, Luana, ja, smešen je. Kaj bi si lahko mislila o majniku, ki se je obnašal, kot se je.
No, tudi juniju, bi morala napisati haiku v tem stilu Wink)))
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSre Jul 03, 2013 5:40 pm

LEA

022   051 Za vse tvoje stvaritve. Sem prejšnjič pisala o tvojih presežkih, spet so se pojavili. Enkratna si muzo je na tvoji strani, kar ti privoščim iz srca. SCHIAVO spet zgodba nanizana v besedah, ki povedo vse ... še enkrat ČESTITKE ...

Lep pozdrav za vse, ki berejo te vrstice(statistika ogledov s kliki) z upanjem, da še kaj napišejo zraven ... bye2
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSre Jul 03, 2013 10:01 pm

Marcelina je napisal/a:
LEA

022   051 Za vse tvoje stvaritve. Sem prejšnjič pisala o tvojih presežkih, spet so se pojavili. Enkratna si muzo je na tvoji strani, kar ti privoščim iz srca. SCHIAVO spet zgodba nanizana v besedah, ki povedo vse ... še enkrat ČESTITKE ...

Lep pozdrav za vse, ki berejo te vrstice(statistika ogledov s kliki) z upanjem, da še kaj napišejo zraven ... bye2

Hvala, Marcelina :)

in seveda napišeš, jaz sem v to prepričana.
Schiavo, mi zares veliko pomeni (Pepč je bil moj nono, deklica moja mama)
Pesem sem napisala za natečaj:

http://www.pesem.si/a/objava/prikaz/82638/505_trubarjev_rojstni_dan_-_izbor_pesmi

in komisija jo je izbrala, tudi, ko sem jo objavila med svojimi pesmimi je dobro sprejeta-ocenjena (podčrtana ne more biti, ker sem z njo sodelovala na natečaju).

Lp, in mnogo navdiha :)
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeNed Jul 07, 2013 8:07 pm

Vidiš LEA

Preden sem videla tvoje priznanje, iz glav tako uglednih kritikov sem te ocenila tudi jaz v presežek. Še enkrat čestitke za napisano SCHIAVO 023 023 023 

Bodi lepo bye2

Hvala za link;) 
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeNed Jul 07, 2013 10:34 pm

Marcelina je napisal/a:
Vidiš LEA

Preden sem videla tvoje priznanje, iz glav tako uglednih kritikov sem te ocenila tudi jaz v presežek. Še enkrat čestitke za napisano SCHIAVO 023 023 023 

Bodi lepo bye2

Hvala za link;) 

Hvala za čestitke, Marcelina :)

Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeTor Jul 09, 2013 5:30 pm

Marcelina,

IZMISLEK je zelo lepa pesem :)
moje čestitke :) 023 023 023 

Morda v razmislek, nikakor ne vsiljevanje,
jaz bi brisala kupu in težko.
Upam, da mi ne zameriš :)

Lp, Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSre Jul 10, 2013 2:02 pm

Daj no LEA

kaj bi zamerila, tvoj komentar je dobronameren. Že sama sem se ukvarjala , kako naj umestim ali kašno besedo namestim, da bodo štimale zraven mocking pa mi nikakor ni zneslo. Včasih je res potrebno, da mi pride muzo na pomoč cheers Enostavno sem brisala ti dve besedi stran, pa mi je tudi tako dobro. Hvala za pohvalo in obisk 07 

017
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSre Jul 10, 2013 4:00 pm

Marcelina je napisal/a:
Daj no LEA

kaj bi zamerila, tvoj komentar je dobronameren. Že sama sem se ukvarjala , kako naj umestim ali kašno besedo namestim, da bodo štimale zraven mocking pa mi nikakor ni zneslo. Včasih je res potrebno, da mi pride muzo na pomoč cheers Enostavno sem brisala ti dve besedi stran, pa mi je tudi tako dobro. Hvala za pohvalo in obisk 07 

017

Vidim, da pridno pišeš, Marcelina 023 023 023 

V bistvu so pri prejšnji pesmi vse besede pašale, le nekoliko preveč jih je bilo :)
Že Mojca me je čisto na začetku učila naj se izogibam temu,
enako svetujejo tudi urednice na pesem.si
in mentorica na ustvarjalnem pisanju.
Sem ti samo te nasvete posredovala.
Vesela sem, da nisi zamerila, pesem se mi zdaj zdi super.

Moje čestitke 026 026 026 
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5849
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSre Jul 10, 2013 6:10 pm

023  Marcelina, zelooo všečne zadnji dve stvaritvi

pridna lepo 047 


455465 
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeČet Jul 11, 2013 6:44 pm

Komentarji - Page 18 3169990026  LEA &  LUANA  Komentarji - Page 18 3169990026 

Celo življenje se učimo. Včasih pač človeka zanese in preprosto ne moreš iz svojega okvirja. Ne za takšen komentar, kot je tvoj, sem že napisala LEA nikoli nisem nasprotovala. Sem pa doživela komentarje, ki so bili zelo žaljivi  ( pa ne tukaj  na besedah )  celo pesem so mi priredili, z vejicami in pikami vred, kako naj bi izgleda v popravkih. Vem vsak začetek je težak, ampak človeku je treba dati vspodbudo na transparenten način. Jaz sem se trudila in napisala pesem ( seveda še v rimah ), ki je nosila zgodbo, pa sem bila ocenjena na 2, je pa napisala neka druga članica portala citiram: Cel dan si grizem nohte ... pa so ji padale same petke. In takšna je mene ocenila z 2.
Tukaj pri Mojci pa je to drugače. Objektivni komentarji in svetovanja. Ob tej priliki pa bi še napisala, da MOJCO  zelo, zelo  pogrešam 01 
Lea kadarkoli boš našla nekaj, kar ne paše zraven, me prosim obvesti, kajti tudi meni je to v plus, da imam napisano, kot se spodobi. Kot vidim imamo, kar veliko obiskovalcev na portalu.

Za obe 028 

bye2
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeČet Jul 11, 2013 10:52 pm

Hvala, Marcelina,

z veseljem te opozorim, seveda če bom opazila kakšno malenkost :) seveda tudi jaz ne znam vsega Wink

Mojco tudi sama pogrešam, včasih jo "srečam" na fb. :)

Lp, Lea
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5849
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSob Jul 13, 2013 12:10 am

Marcelina je napisal/a:
Komentarji - Page 18 3169990026  LEA &  LUANA  Komentarji - Page 18 3169990026 

Celo življenje se učimo. Včasih pač človeka zanese in preprosto ne moreš iz svojega okvirja. Ne za takšen komentar, kot je tvoj, sem že napisala LEA nikoli nisem nasprotovala. Sem pa doživela komentarje, ki so bili zelo žaljivi  ( pa ne tukaj  na besedah )  celo pesem so mi priredili, z vejicami in pikami vred, kako naj bi izgleda v popravkih. Vem vsak začetek je težak, ampak človeku je treba dati vspodbudo na transparenten način. Jaz sem se trudila in napisala pesem ( seveda še v rimah ), ki je nosila zgodbo, pa sem bila ocenjena na 2, je pa napisala neka druga članica portala citiram: Cel dan si grizem nohte ... pa so ji padale same petke. In takšna je mene ocenila z 2.
Tukaj pri Mojci pa je to drugače. Objektivni komentarji in svetovanja. Ob tej priliki pa bi še napisala, da MOJCO  zelo, zelo  pogrešam 01 
Lea kadarkoli boš našla nekaj, kar ne paše zraven, me prosim obvesti, kajti tudi  meni je to v plus, da imam napisano, kot se spodobi. Kot vidim imamo, kar veliko obiskovalcev na portalu.

Za obe 028 
https://2img.net/u/1314/48/31/04/smiles/580296745.gif
bye2
Res je Marcelina, celo življenje se učimo, kar smo prišli se učit 010 
ali da umremo neuki, tudi to sem slišala biggrin (kaj pa to? ponavljat vajo 031 ) si že slišala???
Naj bo kar mora bit 04 
nć se ne sekiri, tako ali tako, vse je z nekim namenom, sedaj si za izkušnjo modrejša, tudi to nekaj šteje.
Kar ponosno naprej: če mene vprašaš, pišeš 1xno, jst nebi popravljala, še svojega, si misliš tuje crazy
(to slednje dodala, da te malo potolažim in spoznaš: ljudje smo raznoliki, zato je svet tako zanimiv)


kar tako naprej, bodi ponosna na svoje stvaritve 026 

027 


 455465
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSob Jul 13, 2013 10:22 am

Luana je napisal/a:
Marcelina je napisal/a:
Komentarji - Page 18 3169990026  LEA &  LUANA  Komentarji - Page 18 3169990026 

Celo življenje se učimo. Včasih pač človeka zanese in preprosto ne moreš iz svojega okvirja. Ne za takšen komentar, kot je tvoj, sem že napisala LEA nikoli nisem nasprotovala. Sem pa doživela komentarje, ki so bili zelo žaljivi  ( pa ne tukaj  na besedah )  celo pesem so mi priredili, z vejicami in pikami vred, kako naj bi izgleda v popravkih. Vem vsak začetek je težak, ampak človeku je treba dati vspodbudo na transparenten način. Jaz sem se trudila in napisala pesem ( seveda še v rimah ), ki je nosila zgodbo, pa sem bila ocenjena na 2, je pa napisala neka druga članica portala citiram: Cel dan si grizem nohte ... pa so ji padale same petke. In takšna je mene ocenila z 2.
Tukaj pri Mojci pa je to drugače. Objektivni komentarji in svetovanja. Ob tej priliki pa bi še napisala, da MOJCO  zelo, zelo  pogrešam 01 
Lea kadarkoli boš našla nekaj, kar ne paše zraven, me prosim obvesti, kajti tudi  meni je to v plus, da imam napisano, kot se spodobi. Kot vidim imamo, kar veliko obiskovalcev na portalu.

Za obe 028 
https://2img.net/u/1314/48/31/04/smiles/580296745.gif
bye2
Res je Marcelina, celo življenje se učimo, kar smo prišli se učit 010 
ali da umremo neuki, tudi to sem slišala biggrin (kaj pa to? ponavljat vajo 031 ) si že slišala???
Naj bo kar mora bit 04 
nć se ne sekiri, tako ali tako, vse je z nekim namenom, sedaj si za izkušnjo modrejša, tudi to nekaj šteje.
Kar ponosno naprej: če mene vprašaš, pišeš 1xno, jst nebi popravljala, še svojega, si misliš tuje crazy
(to slednje dodala, da te malo potolažim in spoznaš: ljudje smo raznoliki, zato je svet tako zanimiv)


kar tako naprej, bodi ponosna na svoje stvaritve    026 

027 


 455465

Oprosti Luana, ampak se počutim kot bi me s kolom po glavi  Sad
Marcelini sem se v naprej opravičila in ji napisala naj popravi samo, če hoče.
Odločila se je tako, kot se je in to popolnoma svobodno.
Napisala mi je tudi, da si želi drobnih namigov.
Torej zakaj tak komentar, saj nisem ničesar vsiljevala, nikogar žalila?

Sad

Morda še to, Mojca mi je na začetku dala veliko nasvetov za katere sem ji in ji vedno bom nadvse hvaležna.
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSre Jul 17, 2013 3:05 pm


Heeeeeeeeeeeej moje drage dame 07 ne iz tega delati drame.

To na tem forumu je res poezija pisati. Jaz priznam, da bi moje prve stvaritve  v marsičem  popravila, kar sem tudi že storila s kakšno novo besedo. Ker z leti in kilometražo pisanja se v človeku marsikaj spremeni in razmišlanja so čisto drugačna. To so dejstva. Jaz pa sem večni romantik in temu posledično tudi hitro ranljiva. Čeprav sama ne bi nikogar s svojimi žaljivimi komentarji zavestno užalila. Kar se je dogajalo na prejšnjem forumu pa je bilo pod pasom. Celo s kokoškami smo bile imenovane Evil or Very Mad 
Nič nisem užaljena zaradi dobronamernega svetovanja. Pa dobro vem, da tudi LUANA ni hudega mislila s svojm komentarjem. Zato LEA in LUANA  sezimo si v roke in to izkušnjo s pridom uporabimo v nadaljnem pisanju. Saj smo samo še me tri, no včasih se pridruži tudi Maja, da ne bom krivična, da zapolnimo  vrzeli s svojim  pisanjem na tem forumu.
                                                                                   Imejmo se še naprej,
                                                                                    tako kot doslej 051 

Komentarji - Page 18 06b77c59fcbee3l   za obe moji dami, pa ne se sekirati zaradi tega. Obema pa hvala za obisk pri meni. Sedaj ko je lepo vreme, me kar ven vleče, zato sem šele danes opazila vajina komentarja.
028 bye2 
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSre Jul 17, 2013 3:57 pm

Hvala za napisano, Marcelina :)
Vse dobro o tebi, enako o Luani. Sva se že dvakrat v živo srečali in bilo nama je lepo.
Upam, da nama bo še :)
Saj veš kako je z nami pesniškimi dušami, hitro nas kaj prizadene :)
In jaz sem odprta knjiga, vedno povem, kar mislim tisti trenutek.

Torej, če sem koga užalila, tebe Luana, prosim, da mi oprostiš :)

Pozdrav prav vsem fanj damam na tem forumu in še Noodlesu za povrh :)

Lp,Lea


Nazadnje urejal/a lea199 Čet Jul 18, 2013 10:57 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeČet Jul 18, 2013 8:19 pm

lea199 je napisal/a:
Hvala za napisano, Marcelina :)
Vse dobro o tebi, enako o Luani. Sva se že dvakrat v živo srečali in bilo nama je lepo.
Upam, da nama bo še :)
Saj veš kako je z nami pesniškimi dušami, hitro nas kaj prizadene :)
In jaz sem odprta knjiga, vedno povem, kar mislim tisti trenutek.

Torej, če sem koga užalila, tebe Luana, prosim, da mi oprostiš :)

Pozdrav prav vsem fanj damam na tem forumu in še Noodlesu za povrh :)

Lp,Lea
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne vem, kako se je prikazala rdeča črtica ob tvojem prispevku Lea. Mogoče sem nevede pritisnila z miško na rokice, ki so nanizane ob robu.Saj veš okorne roke so postale 100x sorčy Embarassed če si tega vešča Lea prosim zbriši tisto črtico dash 
Torej smo razčistile nesporazum. Vem da je Luana razumna,  07 ( sklepam sodeč po njenem pisanju ) zato sem prepričana, da ostanemo prijateljice  še naprej!!!

Ja tudi jaz lepo pozdravljam Noodlesa, če sploh še kaj pokuka k nam 08 

Če pa je temu res tako, pa pošiljam vsakemu posebej objemček ... naj si vsak vzame svojega, saj veste kdo ste moje prijateljice Lea 027  Luana 027   Mojca 027  Maja 027   in prijatelj Noodles 027 

Vse dobro do spet 017 bye2 

P.S. Aja še to Lea, jaz nisem včlanjena na FB
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeČet Jul 18, 2013 11:05 pm

Oj, Marcelina :)
pojma nimam, kako se je črtica pojavila, še manj, kako jo izbrisati.
Sicer me niti malo ne moti. :)

Slike, ki so prevelike, so nam raztegnile forum, tako, da sem morala
z drsnikom premikati, da sem jo sploh videla. V obrazcu za komentar
je ni (sem ga odprla).

Sama sem šla na fb zaradi fotk, zdaj pa imam že
kopico prijateljev in všečkanih strani.
Med njimi tudi Mojco in Luano.
Saj ni nevem kaj, a zvem za dogodke
in lahko preberem ogromno poezije. :)
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimePet Jul 26, 2013 7:34 pm

Seveda bosta uspela odplesati Luana, ni dileme po sliki sodeč se jima prelivajo strasti oči pa so prilepljene od enega na drugega ... pesem nosi lepo zgodbo 051 

Tvoj ogorek mi je pa itak ozelenel ... 014 

017 

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimePet Jul 26, 2013 7:45 pm

Haj moje drage dame

Jaz sem te dni barvala radiatorje. Resnično ... v stanovanju ( v bloku kupljenega po Jazbinškovem zakonu ) jih imamo 5. Pa sem tuhtala, zakaj bi dajala nekomu denar, ko pa to lahko z malo volje naredim sama. Kupila sem barvo za radiatorje na vodni osnovi, naprej sem radiatorje s smirkovim papirjem obrusila dobro presesala z njih prah, potem pa veselo na delo. Uspelo mi je. Samo ne vprašajte, koliko barve sem imela na sebi. Uhhh ni da bi govorila.Sem pa z narejenim zadovoljna, pa še privarčevala sem verjetno kakšen evro.
Tako sedaj pa naj pride muzo k meni, da bova kaj napisala. V mislih sem ga že povabila, samo vidim, da je sedaj na Primorskem pri Luani in na Krasu pri Lei ( če se ne motim ) Pa nič zato, bom pa počakala Wink 

Imejte se lepo 028 
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5849
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimePet Jul 26, 2013 9:43 pm

Marcelina je napisal/a:
Haj moje drage dame

Jaz sem te dni barvala radiatorje. Resnično ... v stanovanju ( v bloku kupljenega po Jazbinškovem zakonu  ) jih imamo 5. Pa sem tuhtala, zakaj bi dajala nekomu denar, ko pa to lahko z malo volje naredim sama. Kupila sem barvo za radiatorje na vodni osnovi, naprej sem radiatorje s smirkovim papirjem obrusila dobro presesala z njih prah, potem pa veselo na delo. Uspelo mi je. Samo ne vprašajte, koliko barve sem imela na sebi. Uhhh ni da bi govorila.Sem pa z narejenim zadovoljna, pa še privarčevala sem verjetno kakšen evro.
Tako sedaj pa naj pride muzo k meni, da bova kaj napisala. V mislih sem ga že povabila, samo vidim, da je sedaj na Primorskem pri Luani in na Krasu pri Lei ( če se ne motim ) Pa nič zato, bom pa počakala Wink 

Imejte se lepo 028 
Ejla Marcelina, hvala za lepe besede.
Ha. ha, zakaj je ogorek ozelenel
09 

Pridna glede radiatorjev.
Sama tudi barvala blum2  ali ne radiatorje, temveč polkna osli 
No ja. praha je bilo, še pa još, le da sem imela na razpolago zunanje prostore dance2 
ali vročina je tudi mene spremljala pale (ker sem imela na razpolago samo popoldne, se je vse skupaj zavleklo, nič ne de, itak vedno prideš na kraj 08 
Veliko je dela s temi rečmi, namerno si to zadala yahoo ob vsem tem neizmerno uživala biggrin 
vseeno ostali še okvirji, pa še stekla 06  to sledi, prihodnje leto stop
Da Muzo je na primorskem Shocked  kaj pa vem, mogoče se zadržuje bolj na goriškem pri Lei, ona je zeloooooo 07 
Drugače, vsaka smo pridne po svoje in ob svojem času.
Venomer tudi ne uspemo plesati kot muzo igra lol2 

Imejte se, dame na besedah 019 
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimePet Jul 26, 2013 11:40 pm

Luana je napisal/a:
Marcelina je napisal/a:
Haj moje drage dame

Jaz sem te dni barvala radiatorje. Resnično ... v stanovanju ( v bloku kupljenega po Jazbinškovem zakonu  ) jih imamo 5. Pa sem tuhtala, zakaj bi dajala nekomu denar, ko pa to lahko z malo volje naredim sama. Kupila sem barvo za radiatorje na vodni osnovi, naprej sem radiatorje s smirkovim papirjem obrusila dobro presesala z njih prah, potem pa veselo na delo. Uspelo mi je. Samo ne vprašajte, koliko barve sem imela na sebi. Uhhh ni da bi govorila.Sem pa z narejenim zadovoljna, pa še privarčevala sem verjetno kakšen evro.
Tako sedaj pa naj pride muzo k meni, da bova kaj napisala. V mislih sem ga že povabila, samo vidim, da je sedaj na Primorskem pri Luani in na Krasu pri Lei ( če se ne motim ) Pa nič zato, bom pa počakala Wink 

Imejte se lepo 028 
Ejla Marcelina, hvala za lepe besede.
Ha. ha, zakaj je ogorek ozelenel
09 

Pridna glede radiatorjev.
Sama tudi barvala blum2  ali ne radiatorje, temveč polkna osli 
No ja. praha je bilo, še pa još, le da sem imela na razpolago zunanje prostore dance2 
ali vročina je tudi mene spremljala pale (ker sem imela na razpolago samo popoldne, se je vse skupaj zavleklo, nič ne de, itak vedno prideš na kraj 08 
Veliko je dela s temi rečmi, namerno si to zadala yahoo ob vsem tem neizmerno uživala biggrin 
vseeno ostali še okvirji, pa še stekla 06  to sledi, prihodnje leto stop
Da Muzo je na primorskem Shocked  kaj pa vem, mogoče se zadržuje bolj na goriškem pri Lei, ona je zeloooooo 07 
Drugače, vsaka smo pridne po svoje in ob svojem času.
Venomer tudi ne uspemo plesati kot muzo igra lol2 

Imejte se, dame na besedah 019 

Barvam sicer ne, je pa na vrtu kaj za postoriti
in šivanja je tudi nekaj. Smo pač velika družina
in šivanje je moja zadolžitev.

Plesat ne znam, zato z muzotom ne plešem Wink
Se pa prav lepo razumeva v nočeh brez spanja
teh je zelo veliko, bi lahko rekla taka je sleherna :)
tudi za šivalnim strojem in v plevelu mi dela družbo Wink

sicer pa se naredi tisto, kar se hoče, eni plešejo drugi pišejo,
torej pustimo vsakemu kmetiču svoje veselje :)

Bodite fanj, kjer že ste in kar že delate :)
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSob Jul 27, 2013 7:31 pm

Haj Luana

Berem, da sta tudi vidve pridni v kar sploh ne dvomim. To je že obče znano,da smo ženske zelo fleksibilne in iznajdljive. Jaz se lotim vsega, kar je v mojih zmožnostih, potem pa uživam v svojem rezultatu. Sedaj imam v načrtu za prepleskati še notranja vrata, seveda, ko se bo malce ohladilo. Počasi saj se nič ne mudi.Tudi šivam, za domače sploh, potem pa še kakšno uslugo naredim sosedom. Imamo namreč zelo dobre odnose vsaj v našem vhodu po načelu: Jaz tebi, ti meni, kar je v blokih redka lastnost. Njive pa nimam, zato pa  v zameno za šivanje dobim, zelenjavo z domačega vrta ...

Ogorek Luana je pa klon s sliko. Vsaj tako ga jaz razumem  014 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oooooo  Lea potem sem se zmotila, da si ti doma na Krasu sorčy. Sem te kar sama določila biggrin jaz pa sem iz prelepega Zasavja. Je tako luštno, ko smo vsaka iz drugega konca, pa vendarle vse iz naše ljube Slovenije. Ja to smo vsak na svojem koncu lokal patrioti in tako je tudi prav.
Kako to Lea, da ne moreš spati, no tudi meni včasih pride, da ne morem zatisniti očes, ampak to je tako redko. Je pa zelo moteče. Tudi če ovčke šteješ ne pomaga Wink 

Drage moje v tej vročini vama želim, veliko senčke, možgančke na of in nogice v luft ...

Komentarji - Page 18 59ps0l1u0kt

028
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9919
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeSob Jul 27, 2013 11:28 pm

Marcelina je napisal/a:
Haj Luana

Berem, da sta tudi vidve pridni v kar sploh ne dvomim. To je že obče znano,da smo ženske zelo fleksibilne in iznajdljive. Jaz se lotim vsega, kar je v mojih zmožnostih, potem pa uživam v svojem rezultatu. Sedaj imam v načrtu za prepleskati še notranja vrata, seveda, ko se bo malce ohladilo. Počasi saj se nič ne mudi.Tudi šivam, za domače sploh, potem pa še kakšno uslugo naredim sosedom. Imamo namreč zelo dobre odnose vsaj v našem vhodu po načelu: Jaz tebi, ti meni, kar je v blokih redka lastnost. Njive pa nimam, zato pa  v zameno za šivanje dobim, zelenjavo z domačega vrta ...

Ogorek Luana je pa klon s sliko. Vsaj tako ga jaz razumem  014 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oooooo  Lea potem sem se zmotila, da si ti doma na Krasu sorčy. Sem te kar sama določila biggrin jaz pa sem iz prelepega Zasavja. Je tako luštno, ko smo vsaka iz drugega konca, pa vendarle vse iz naše ljube Slovenije. Ja to smo vsak na svojem koncu lokal patrioti in tako je tudi prav.
Kako to Lea, da ne moreš spati, no tudi meni včasih pride, da ne morem zatisniti očes, ampak to je tako redko. Je pa zelo moteče. Tudi če ovčke šteješ ne pomaga Wink 

Drage moje v tej vročini vama želim, veliko senčke, možgančke na of in nogice v luft ...

Komentarji - Page 18 59ps0l1u0kt

028

Oj, Marcelina,

zate vem, da si iz Zasavja :) Kaj vem, rada imam Gorico,
veliko vem o zgodovini teh krajev, vendar mi je tudi drugod lepo.
Ko sem bila novembra na državnem srečanju seniorjev v Domžalah
sem občudovala ta kraj in prijaznost domačinov.
Všeč mi je morje in všeč mi je Grenjska,tudi prestolnica ima svoje čare.
Žal nisem imela prilike veliko potovati, a kamor sem šla povsod sem našla
kaj kar mi je bilo všeč.
Zakaj ne morem spati ne vem, že dolgo je tako. Štetje ne pomaga,
le zamori me. Tako, da v temi sestavljam verze, štejem zloge itd ...

Lepo nedeljo, Lea

Še prošnja, prosim, če ne pišete čez celo stran, ker potem moram
uporabljati drsnik in s tem izgubim veliko časa. Upam, da bo bolje
ko pridemo na naslednjo stran :)
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4555
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9961
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitimeNed Jul 28, 2013 7:29 pm

Komentarji - Page 18 1090005686orhideja2mala

Draga Lea

Jutri praznuješ svoj osebni praznik. Naj ti ob tej priliki zaželim vse naj, naj.
Naj ti ne pojenja moč in optimizem za nadaljne podvige, na osebni, kot na duhovni ravni.
Čeprav ti včasih nagaja spanček, pa je vredno, saj se iz tega rodijo lepi stihi, proze in zlogi.
Tukaj se spet izkaže tista stara že obrabljena fraza: Za vsako stvar je nekaj dobro!

VSE NAJBOLJŠE, ŠE NA MNOGA ZDRAVA LETA IN DOLGO DRUŽENJE NA FORUMU BESEDE


455465 027 455465 

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Komentarji - Page 18 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 18 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 18 od 24 Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: AVTORSKI KOTIČEK :: Poezija -