Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    Blebetalnica :)

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
    Avtor Sporočilo
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6036
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 6:35 pm

    Hmmm, papige sto posto niso..Te poznam.. :) Karkoli že so, prav simpatični se mi zdijo..

    Jej jej Marcelina. tebi pa se res ne da dopovedati. Moški izvajamo med fuzbalom določen ritual. Med globokim razmišljanjem, se sive celice v glavi skoraj vnamejo, zato nastajaja pri tem procesu določen šum, zato ženske mislite, da spimo, oziroma smrčimo. A to seveda ni res, čeprav ponavadi ob koncu tekme, zmeraj pogledamo še na ttx, da se prepričamo, če smo gledali ta pravo tekmo in če rezultat drži..

    Lepo se imej.. Aja, enga jurčka sem že našel, tako da se kar pripravi... lp 016

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 7:50 pm

    HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ NOODLES

    Kje so jurčkiiiiiii ? A so v tisti lepi hosti s tvojih slik ? Oooooo si me dal mogoče na gumico aaaaaaaaa. Saj še ni borovnic, pravijo, da takrat začnejo rasti.
    No pa ti verjamem, ker si resen poba,ne bi me nalagal. Privoščim ti, da jih čimveč letos populiš iz gozda, da ostanejo luknje za njimi 010 Jaz imam v skrinji samo še malo štorovk, potem sem pa brenk...

    Oh ja, brez čudnega šumenja, pri gledanju tekme žogobrcev bi me že skrbelo, da je kaj močno narobe. Najbolj smešno se mi zdi, ko se zbudi pa zakliče iz sobe v dnevno, ali je bil pri tebi kakšen gol, pri meni ga ni bilo 010 09 pa jaz sploh ne gledam fußbala 09 010

    Lep 016 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6036
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:01 pm

    Marcelina, nisem te dal na gumico.. 06

    Evo dokaza.. V sredo po dežju sem šel malo poškilit, pa sem ga našel. Sicer ni bil v najboljšem stanju, zato ga nisem utrgal. Bom pa jutri šel na malo daljši obhod, pa bom videl kako je na stvari.. Upam da me administratorka ne bo skenslala, ker same slike objavljam, ma ta jurček je samo za tebe Marcelina.. lep pozdrav. 016


    Blebetalnica :) - Page 11 P9270016

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:23 pm

    NOODLES

    Si pa dober da si se zadržal in ga ne utrgal. Jaz ne vem, če bi se lahko. Bemti, ta je pa že lep. Verjetno bo okoli njega dosti malih jurčkov, da bi le bili...Jih kar voham 010

    Veliko sreče na obhodu 017 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6036
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:35 pm

    Hvala hvala.. Tudi jaz jih voham.. Mi je en žlahtnik enkrat rekel, da bi bil dober za tartufe iskat, ker imam baje tak nos za gobe.. 09 Se kar vidim, ko rijem dol po tleh.. 010 pozdrav 016

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:47 pm

    Zanimivo noodles, za tartufe...te že vidim,kako rineš po tleh 09 010
    moj mož pa je to resnica ima pa za ustreljeno divjad iskati.Ne boš verjel, prej najde kot lovski pes, ko je še hodil na jago so rekli jagri, saj ne rabimo psov imamo Francla 09 010 09 010 pa še cepiti ga ni treba peljati 09 010 09

    Sedaj pa še ena tudi resnična. Veš pri enem kmetu,( tam blizu, ko je hčerka doma) ko so prvič balirali seno, pa je ena ženska, ki je bolj slabo videla na daleč, vprašala kmeta, ti Jaka, kaj pa je tam doli na travniku on pa nazaj a ne vidiš tartufi so, ona pa nazaj ja kaj je pa to zaena žival 09 010 09

    Kaj vse človek doživi

    016 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7560
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 12:07 pm

    Hm, Marcelina, Noodels bi prej mene dal na vse štiri in z nosom po tleh..saj veš..lajajoča Mojca 09 09

    Noodles, a se je administratorka že kdaj pritoževala nad slikami??? Neeeeeeee! osli
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6036
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 7:07 pm

    Hehe Marcelina, ko bom jaz tartufe nabiral, oziroma iskal, lepo prosim da Franclna zadržiš doma. Saj res ni dvakrat za rečt, da me ne bi počil, ko bom lomastil in ril po tleh. Bo mislil, da sem kakšen divji prašiček.. 09

    Mojca, a si ti mal žleht? how how. Aja, prej sem se pogovarjal po telefonu z...no, saj veš.. Pustil te je pozdravit.. Vsaj mislim da je bilo tako. Rekel je namreč: how how how how how how... 010

    Ok, vsaj glede slik sem pomirjen.. uf, sem se bal... 02

    Lep pozdrav obema.. 016 Še to: Marcelina, nič gob nisem dobil.. Lažni alarm... 08

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7560
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 8:48 pm

    geek Ne, ne ti to nisi razumel...je rekel, da te bo, ko bo malo zrastel v rit uklal. Ne razumeš ti how, howov :D

    016
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 9:55 pm

    Mojca in Noodles

    09 010 09 010 09

    po telefonu
    how-howov
    ko bo zrasel
    da te bo v rit uklou

    010 09 010 09 010

    beži beži noodles ti,
    da te kuža ne dobi
    saj naredil pa tako ne bi ti nič
    ker priden in prijazen si fantič ...

    Se mi je pa zdelo, da je še prekmalu, da bi jurčki že navalili. No ja so tudi izjeme to pa zagotovo. Je kar škoda, da nisi tistega izpulil...

    Nič bat noodles, moj Francelj je najbolj vesel, če ga pri miru pustim. Bognedaj pa da med športom.To se pravi nič bezanja v njega, razen za jesti poklicati.
    Je pa res, moj mož je prej našel ustreljeno srnjad ( ali kaj drugega,ker potem ko je žival že ustreljena še dolgo leti in se zavleče v kakšno grmovje, čisto nagonsko za preživetje) kot pes.Kri mu tako smrdi. Ko pa je našel je kozlal zraven, tako, da so lovci njega potem našli oziroma slišali kje je, tako na glas je kozlal 09 010 09 010 09 to ni lovska...

    Ja pa bi bilo res opasno, ko bi ril po zemlji za tartufi, si kar zamislim pa mi usta vleče narazen. Če pa bi še počilo zadaj za ritjo,ti pa v dir ... 09 010 09 jej, jej, jej prava kriminalka

    Ja pa če bi res našli tartufe, bi pa reskirala da grem z nosom po tleh, pa verjetno ne samo jaz, kako so dragi. Jaz jih še nisem jedla...ali so res tako dobri...ali je to samo nekaj prestižnega skratka in

    P.S. namesto bruhal sem zanalašč napisala kozlal, mi je bolj smešno

    Imejta se lepo Mojca & noodles 012 ~ do spet 016 017 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6036
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 11:17 am

    No, evo... Vidiš Marcelina, kako se meni godi na tem svetu.. Zdaj se bom moral še za svojo ta zadnjo bat, da me howhow ne ugrizne vanjo.. Kar je najhuje, pa se itak govori, da baje nimam nobene riti.. 010

    Hehehe, ta Tvoj Francl je pa faca. A da kar kozla, ko najde mrtvo žival? Ta je pa res dobra.. 010 No, pa je vseeno bolje tako, kod da je ustreli. Pa še ostala zelena druščina ve, da v grmovju, kjer se sliši davljenje in kozlanje, ni žival, ampak Franci.. 09

    Tartufi... Ja, nekateri res dosežejo astronomske cene, zato verjemi, da bi vsak ril z gobcem po zemlji, če bi vedel, kje se te gobe skrivajo.. Sam sem jih enkrat ali dvakrat jedel. Sicer je bila to le neka omaka s tartufi, a to je izgledalo bolj tako, kot nedeljska župca, ki jo malo popopraš. Tudi cena ni bila pretirana. Mislim pa, da se pri teh stvareh res gre le za prestiž. Najesti se pa od tega pač ne moreš, zato verjemi, da sem pol ure po tem obroku, v rokah, že držal sendvič in to tak, da če bi mi na nogo padel, bi sigurno imel vse prste polomljene.. 09

    Mojčica, how how how.... To je pomenilo...saj veš... whistle

    Lep pozdrav obema... 016

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePon Jun 01, 2009 7:20 pm

    A tako noodles, potem so tartufi bolj dietna prehrana. Sem res mislila, kaj da to je. Potem nisem nič zamudila. Sploh če so dragi, kot se govori imam potem raje jurčka, ki ga sama najdem, odtrgam, otrebim in skuham... njamiiiiiii, da bi le še rasliiiiiiii

    Noodles pravijo, da nimaš riti 010 potem imaš pa kot bi dve glavici česna ali pa dve pesti, skupaj sestavil 09 ja na kom pa pol sediš 010 saj nisi stabilen na stolu 010 si pa res en smolček 07 pa še obrekujejo te scratch

    Ja kozla, moj jager Francl, ko najde žival , zraven pa še tako riga, da ga ne bi mogel nihče preslišati 010

    Jaz, ko sem prvič slišala, sem se smejala sem se skoraj valjala. Ko pa ni nehal, bi pa skoraj še jaz zraven rigoleto pela. Ja smešne so jagrske prigode...

    Lep 016 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7560
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 12:12 am

    Hm, Marcelina...a ti bom mogla jaz prit pomagat štrihat, da boš čimprej nazaj????
    Jaz s čopičem v roki, ti naredim stene alla Picasso 029 :D 016

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 9:24 pm

    AHA MOJCA

    Napišeš za pomoč, ko sem jaz odklopljena od interneta, seveda bi te rabila, samo jaz bi raje kot Picassa ( pri njegovih slikarijah mora biti zraven opis, kaj je narisano, če ne nimaš šans, da potuhtaš) imela Ivano kobilico oziroma njeno slikarijo. Ko bo na vrsti dnevna soba si vabljena že sedaj...

    027 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7560
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 8:09 pm

    Ajajaj a zdaj pa naj kao po želji še delam??? Shocked Šokirana. :D


    Brrr grmi, grem pod odejo..

    I'll be back...kot je rekel Terminator hehehe.

    016
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 9:30 pm

    MOJCA

    Ker imaš spretne roké
    rade volje najela bi te

    vem da, tako kot pišeš tudi rišeš lepo
    naslikala bi mi luno na steno, ob njej pa še sovico...



    027 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6036
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 9:42 pm

    Hmmmm, ne morem verjet. Jaz sem expert za beljenje in polaganje laminata, pa me Marcelina ni angažirala... 01 Drugič zahtevam javni razpis. Groza...

    Lep pozdrav.. 016

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePet Jun 12, 2009 7:59 pm

    09 010 09 010 09 010 09 010 09 010

    Jooooooooooooooooooj Noodles

    Zakaj vedno prepozno izvem za tvoje spretnosti in udejstvovanja. Baje, da imaš poceni očala, expert si za malati stanovanja, polagati laminat, pa kaj vse še bomo izvedeli ko bo mogoče prepozno. Jej, jej, jej daj napiši s čim vse se ukvarjaš, pa zasigurno ne boš izvisu 09

    Obljubim, za naslednji projekt bo javni razpis !!!!!


    Lep 017 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6036
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSob Jun 13, 2009 5:37 pm

    Hehe Marcelina, glede očal, hmm, ni problema, ma jaz se bolj spoznam na špegle za švasat. Torej, če imaš kaj za zašvasat, ti kar povej. Spoznam se na vse, kar je povezano z železom. Struženje, rezkanje, brušenje....Tudi ploščice in tlakovce sem kdaj polagal, z lesom znam delat,kakšno vtičnico zamenjat, pa zidat, pa pokrove od školjk montirat, živo mejo in ciprese rezat...laminat pokladat, belit, rože sadit in kosit...Štiham vrtove, nastavljam rakljice za fižol. ribnike pucam, sesam stanovanje, gobe nabiram, po potrebi tudi asfaltiram... Uf, sem se zmatral.. No ja, še kaj bi se našlo.. whistle

    Drugače pa sem gluh ko skuta, kar se avtov tiče..Tudi kuhanje in pranje me ne miče.. Izogibam se višinskih del, če le da se, v kavo dam natren..
    Eh, še polno drugega mi ne leži, ma vse pa res za v javnost ni.

    Imej se lepo...pozdrav.. 016

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimePon Jun 15, 2009 8:17 pm

    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    NOODLES

    Sem brez besed, ni da ni, zagotovo boš povabljen na naslednji projekt. Si pa res vsestranski človek 07 pa še to, kar brez razpisa bomo uredili zadevo. Saj na vladnih ministrstvih tudi tako delajo, pa se nobenemu nič ne zgodi...

    Če pa za kuho nisi, nič hudega, so določeni ljudje, ki jim ni za nič na tem svetu pa vseeno lepo živijo... 08

    Tudi tebi vse lepo 017 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    lea199
    *****
    *****
    lea199

    Število prispevkov : 4775
    Points : 9917
    Reputation : 88
    Registration date : 27/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 8:08 am

    Hvala Mojca 046


    LP Lea
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7560
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 6:10 pm

    Malenkost Wink Hehe, sem najprej mogla prav razmislit zakaj hvala Laughing
    Mi je bilo lepo (dobro) napoisano in mislim, da si zasluži mesto med taboljšimi.

    016
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6036
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 6:59 pm

    Marcelina, pust vse skupaj, ko šiša beljenje in laminate.. Jurčki rastejo.. Že res, da jih je lih za vzorec, a nisem si mogel pomagat. Drugače take male nikoli ne utrgam, no danes, sem pač eno pravilo prekršil. Ja, bog pomagaj.. Vsem lep pozdrav.. 016


    Blebetalnica :) - Page 11 Pa180016

    Blebetalnica :) - Page 11 Pa180017

    Blebetalnica :) - Page 11 Pa180018

    Blebetalnica :) - Page 11 Pa180019

    Blebetalnica :) - Page 11 Pa180021

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4555
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9959
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 9:04 pm

    NOODLES

    Ne boš verjel, ko sem prejle šivala, sem ovohala skozi okno, kako dišijo gobice. Pri nas v bloku so še trije strastni gobarji, pa sem si rekla, če dišijo gobice jih je sigurno tudi noodles našel. Eto mene nos in intuicija ne varajo. Takoj sem ugasnila stroj in na forum...joooooooooooooooooooj kako so fletni, lepotci mali. Nič zato, če si jih utrgal, ( saj nimajo cenzusa, kot ribe če je premajha jo moraš nazaj v vodo vreči) če ne bi jih ti bi jih kdo drug. Zelo ti privoščim mislim da prvi letošnji plen...še veliko takšnih ti želim 012

    Lep 017 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7560
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 9:22 pm

    Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii kak so micene :)

    Vidva imata oba nos za gobe, jaz jo lahk v gozdu gledam, pa je še zmeraj ne vidim scratch

    Sam, da še pozdravim vse prisotne in pridnopisoče 016

    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Sponsored content




    Blebetalnica :) - Page 11 Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Blebetalnica :) - Page 11 Icon_minitime

    Nazaj na vrh Go down

    Blebetalnica :)

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 11 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: ZABAVA IN ŠE KAJ :: Malo tega, malo onega -