KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Blebetalnica :)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
lea199

Število prispevkov : 4775
Registration date : 27/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Tor Sep 09, 2008 10:19 am

Copat še nimam, 011 nč hudega bom bosa, brisala tudi ne bom, bi potem ostalo malo napisanega 08 .
Kar se predvlilnega časa tiče, ali ni zabavno? 09 010
Pozdravček....! Lea 017
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

Male Število prispevkov : 371
Registration date : 26/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pet Sep 12, 2008 6:07 pm

Se oproščam, malo sem v zaostanku. Saj veste, predvolilni boj je krut, tako da ob vseh soočanjih in raznih veselicah, res nisem imel časa odgovoriti na vse komentarje. Bom pa danes malo bolj na dolgo in široko....

Gremo lepo po vrsti, kot so baje hiše v Trsti...

Kot zmeraj, je najbolj pridna lea. 014
Z užitkom sem prebral "Mojih pet minut slave", in se popolnoma strinjam. Kaj nam pomeni lepota, denar, slava, če pa nismo srečni.. Bravo, lepo napisano...
Hvala za dober tek. Bolje prepozno, kot nikoli.
Ja, tiste reklame se spomnim. Mislim da je šlo za BIOBIL..
Lepo se imej, pa hvala za volilni glas bounce
pozdravljena ... 016

Marcelina, hvala bogu da si se vrnila. Nekam pusto je brez tebe. Mislim da nisem edini ki je pogrešal tvoje hudomušne zapise in komentarje. Pa pazi malo na sebe. Porko dindijo, glede na to da si enkrat pisala da osvajaš najvišja gorovja v Avstriji, sem se že malo bal, da nisi zašla v Himalajo na kakšno alpinistično odpravo. Saj hudiča, nikoli ne veš, kdaj te tam kakšen Jeti za rokav pocuka. Ne ga srat, lepo doma bodi, gobe nabiraj, pa le previdno, tudi tam v vašem koncu je teren zelo spolzek. 09
Ker pa v Zasavju res že dolgo nisem bil, in glede na to da sem kandidat na volitvah, objavljam svojo sliko in te prosim, da jo prilimaš na vidno mesto. Ne dvomim, da zaradi svojega izgleda ne bi dobil tudi v vašem okolišu kakšen glas...

Evo mene:

Mojca, zelo lepe pesmi pišeš, zmeraj znova me presenečaš. Ob tisti tazadnji me je bilo prav strah. Kot je že lea napisala, prav kruta je..Upam da ne pišeš o sebi whistle
Ptičje petje...Nisem te navajen da pišeš tudi prozo. Lepo opisano, a žal marsikje res ni več slišati žvrgolenja ptic. Posebno v predvolilnem času. Takrat pač drugi pihajo in piskajo na ves glas.. Kakor koli že, lepo...Čestitke.. 016

Lenči, pozdrav tudi tebi, se že veselim tvojih novejših pesmi. Upam da boš kmalu spet kaj objavila. lep pozdrav.

Evo, zaenkrat toliko, pridne bit, pa po pameti.. Eh, saj bo, saj bo.. pozdrav vsem 016 015

Nazadnje urejal/a noodles Pet Sep 12, 2008 10:47 pm; skupaj popravljeno 4 krat
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pet Sep 12, 2008 10:21 pm

Noodles,
nisem vedela, da si tako luštkan.
papa Lea Embarassed
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pet Sep 12, 2008 11:54 pm

Hehe lea, hvala za kompliment..Sem tudi jaz kar malo zafarbal. Embarassed
Ja, saj veš, v današnjem času je treba tudi za izgled kaj storiti. Razne kreme, šamponi in druge mavže zelo pripomorejo da imam gladko kožo. Tudi mozoljčkov nimam, vse sproti stiskam. Dobro, morda sem malo preveč zaraščen, ma se bom jutri, ker je ravno sobota, obril in ostrigel.. lepo mi bodi... 016
Moderator
Moderator

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Registration date : 25/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Sob Sep 13, 2008 12:30 am

Noodles hvala :)

Se pa moram strinjat z Leo...luškan luškan...tako žalosten pogled imaš 04 027
Marcelina

Število prispevkov : 3579
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Sob Sep 13, 2008 7:43 pm

HOJLA NOODLES

Ne nisem šla v Himalajo.Potem bi bili problemi za reševanje.Saj veš koliko to stane.Potikam se raje po domačem okolju.Nabiram gobice, samo rezultat je bolj piškav 2 jurčka, 4 klopi 010 Mater božja, kdaj gredo ti prašičniki ( mislim klope ) spat? Ta hudič frdamani tako srbi 010 pa še najdeš ga teško, če je kje skrit khmmmmmm!

Moj glas že imaš noodles, napopala je pa ne bom,ker bi ji drugi kandidati delali krivico 010 jo bom imela kar za sebe ,o slikici pa tole:

Tvoje očke so me ganile do srca,
da se mi ne bi zasmilil... iz kamna bi bila
tvoj svetleči nosek
sveti se, kot gori bil bi vosek
usta v šobico storjena
poljubov odrekla bi nobena
edino kar me moti
kocine rezirati bi moral sproti
ali pa četudi ne
saj so mehke, uspavale bi me
moram reči zelo ljubka kreatura
mogoče, ne vem, kot od naših nekaterih kandidatov boljša njena je kultura...

noodles imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Sob Sep 13, 2008 8:31 pm

Uau Marcelina...Čudovito pesmico si napisala.. 026

Ja, kar se gob tiče, pa je tudi pri nas katastrofa. Vsaj zaenkrat.. Klopov sicer nimamo, vsaj jaz še nisem fasal nobenega, zato se pa baje medvedi potikajo tod okoli. Ma mislim, da je kdo le mene videl ko sem lomastil po gozdu, pa so me zamenjali za medota.. 09

Glede na deževje in ohladitve ki so zajele Slovenijo, pa bodo tudi klopi izginili. Ne vem, če te male mrcine hodijo s kurami spat, vsekakor pa ti pripororočam obisk lekarne. AUTAN nabavi, pa bo manj srbenja.. Jebela cesta, le kam so se ti skrili zajedalci? Nekje na mehkem so bili, to ni dvoma...Hmmmm, pišuka, me prav firbec matra, hihi scratch

Lepo se imej, lepo nedeljo ti želim...lp 016

Pa še protest: Admin, hočem pojasnilo, kam za hudiča mi zginjajo slike, pa tudi smeški mi ne delajo????
Porko dijo, neprijatelj nikad ne spava... Da se kakšen Osama Bin Laden ne potika tu po besedah.
Hočem odgovor v 24 urah, če ne, začnem gladovno stavko.. Mater, sn se raspizdu..

zvizg lep pozdrav.... 016

Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Sob Sep 13, 2008 11:41 pm

Dragi moj knedlček...kaj pa magična beseda prosim???? Cool

Povej mi katerega smeškota ne vidiš, da vidim, če tud meni ne dela al je sam tvoj računalnik slabše razpoložen hehe. Slike pa nimam pojma zakaj ti izginjajo, če so vzete iz interneta in jih linkaš direkt iz njihovega naslova je lahko krivo, da njihova stran šteka, če pa si jih predhodno naložil v servimg al pa shrani.si pa ne vem zakaj bi ti jih brisalo, men še ni nobene 08
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Pon Sep 15, 2008 8:04 pm

NOODLES

Dolžna sem ti pojasnila, ker te tako firbec matra. Tudi ti si razložil takrat tvoj štrbunk iz postelje!

Ta prasec mali se zažrl je v meso
tam kjer se trebuh neha in med nogo
na kratko, tam kjer je najbolj mehko in toplo Embarassed

tako, da spet sem jaz pomoč rabila
seveda sem možeka prosila
režal se je na vsa usta
bil je tak kot klovn za pusta 09 (usta od ušesa do ušesa )

Ne pomaga mi AUTAN
da prežene klopa stran
FORTH sedaj sem jaz kupila ( menda je 90 % učinek),
da brez skrbi po gozdu bi hodila confused

pa kaj, ko prasci, kar prežijo,
da pridem jaz v gozd pa navalijo 013
možek se pa nič ne šprica
pa ima niti enega klopovega pika

verjetno, da imam sladko kri,
da cela flota klopov prav na mene preži,
ko lani spomladi sva iz gozda prišla ( bukov gozd in leševo podrastje)
sem jih jaz imela (reci in piši) 17 on moj možek pa niti enega 01

presneti lisjak me poslal je naprej
da sem pokasirala vse klope iz vej
on se za mano lepo je sprehajal
užival v zelenju,se naravi predajal 04

ko pa doma izpod tuša sem prišla
besna bila sem za dva
poglej sem mu rekla, kaj od sprehoda po gozdu imaš
on pa nazaj, ja kaj pa hodiš v gozd, če ne znaš... 09

NOODLES vidiš tako se meni godi
pa to še ni najhujše če srbi glavno je, da ne boli 09

035 034 033

Vidim, da si dobil expres odgovor od Admina.Sumim, da imaš pri njem protekcijo 07 Veš tudi meni se včasih dogaja, ko kaj ne znam urediti, da mi Admin kakšen gumbek kasneje gor pripopa 010 skoraj zagotovo 09

NOODLES imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Sep 15, 2008 10:20 pm

NO, no prosim, Knedlček nima privilegijev, sam pod kontrolo ga imam 09 09 09 09 09 Sorryyyyyyyy hehehe

Tisti Ž je pa od zmeraj bil na tipkovnici, ga nisem jaz tja prilimala...ziher
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Sep 18, 2008 7:29 pm

Hehe Marcelina, hvala za razlago.. Se mi je zdelo da ti je tam okoli, khm,khm, hodila tista zver.. 010

Ma ja, nobenih privilegijev nimam..Vse moram sam. whistle

Mojca, a da je bil tisti ž tudi na tipkovnici? Bla, bla, bla..Na moji ga že ni bilo. Mad

Ga je ziher Miklavž prinesel..Sto posto..

Pozdrav obema.. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Blablabla   Pon Sep 22, 2008 7:41 pm

Ja pa ja Mojca, da so bili vsi gumbki gori, že lep čas 09 to že ne bo držalo, spomni se Mojca, ko sem se prijavila, jaz jih pol nisem našla.Ne gumba za odgovor, gumba za novo temo, na zasebnih sem pa kar sama sebi poslala sporočilo 010. Potem pa gledam in berem, kako znano mi je bilo besedilo, kakor da bi jaz napisala 010 . O kristus božji potem mi potegne. Še danes mislim, da si jih potem gor pripopala, tako kot noodlesu Ž 013 saj ni važno glavno da so sedaj gori 011

Noodles praviš, da nimaš previlegijev, da moraš vse sam 01 .Pa saj se moramo učiti celo življenje, ampak, če pa kaj rabimo, nam pa dobrohotno priskoči na pomoč naš vseznalček Admin 07

Imejta se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Sep 22, 2008 9:50 pm

Hehe, Marcelina.. Vseznalček, ta ti je dobra.. 051 Laughing

Se strinjam s tabo. Na tipkovnici so manjkali knofi. Sto posto. Jaz Ž-ja, nisem imel.
Ma, po pravici povedano, učit se mi pa res ne da več. Nič ne rečem, če bi bile učiteljice take kot je naša Mojca, bi že šlo. whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle

Malček žvižgam, ena pesem mi je priletela v glavo.. Gre pa nekako tako: lalalala, Mojca, z modrčkom številka 3...al je 5...lalalala....

Eh saj bo, saj bo... Led dozdrav... Pišuka, p mi je zginu... Ups, najdu se je... čau, čau 051 016

Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Sep 25, 2008 9:52 pm

Marcelina, ne rabiva okulista. Prav sva videla.. zvončki so...... jupi.... Mojca je priznala napako, hehehehehehehehheheheheheheh

Čakam opravičilo... 09 010 09 010 09 010 09 010 09 010 09 010 09 010 09 010

lp 016

Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pet Sep 26, 2008 9:34 am

Khm, vidim da sem izzvana..in da bi se morala opravičit. Prav priznam napako, sem gledala napačno slikico in sploh nisem pomislila na kateri zvonček misli Marcelina. Pol se mi oprosti, ker priznam...naj vam bo. Se kesam 04

Ampak, draga Marcelina, dragi Knedlček...to NI zvonček osli osli osli osli osli osli osli to je papirček 09 09 09 09 09 09 09
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Sep 29, 2008 8:43 pm

JAAAAAAAHUUUUUUUUJ 06 bounce

O kako dobro dene,
da najine očke še nimajo mrene
kako nama je pri srčku toplo
a ne noodles, naj še dolgo ostane tako

09 010 09 010 09 010 09 010 09 010

naj papirček ali zvonček je naslikan
kdor se opraviči, je pa res olikan
opravičilo Mojca sva sprejela
če bi lahko, bi te še objela... a ne noodles 012

Če še nisi potuhtala Mojca zvončki, papirčki 010 so na skrajni levi strani, ko odpreš določeno temo.

Se majejo cinglajo
gledalcu se smehljajo...

Ja noodles z tršico Mojco bi se pa menda po tolikem času kolikor časa se poznata, že lahko zmenil za kakšno urico inštrukcije 010 . Če bo slučajno za to, pa spotoma tako mimogrede Rolling Eyes še potipaj, koliko ima št. košarice... pa ne košarico za hruške 09 Ej probaj saj to ni greh, če bo bo, če ne bo pa tudi dobro 010 09 010 09 010 09 010 09 010 09

O ja to pa ja sem vesela,
da nazaj sta prispela
z Leo bile smo same
ne vem kje so še druge naše dame?

Prijazne 016 017 čke in 028 za vse ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Sep 29, 2008 9:51 pm

He, he, naša Marcelina rastura.. 051

No ja, naj bo..Opravičilo je tudi z moje strani sprejeto.. Nisem pa ravno siguren, če je bilo iskreno.. Ma, recimo da je bilo.. 02

Tršica Mojca je zelo zasedena zadnje čase.. Pa hudič babji, zagrozila mi je, da bo inštrukcije zaračunala. osli

Ma, glede babjih joškov, oziroma modrcov, sem se pa čisto zgubu.. Ne vem zakaj hudiča je treba s tem toliko komplicirat. Včasih je bilo to bolj ajnfoh. Ta mlade so ble zgoraj brez, tadruge pa so že izbrale od 1-do 5. Zdaj pa košarica gor, košarica dol, pa c velikost, pa d, pa e, pa ne vem kaj še.. Laughing

A ti pravš, da bi mal pošlatal? Hm, ni slaba ideja.. Ma, kar koli napišem, zmeraj se kakšno neumnost spomnem.

Zdaj sem se spomnil, ko smo v osnovni šoli, tam v 7-8 razredu imeli šolske plese. Pa jaz enkrat povabim na ples eno dečvo.. Luštna punca je bila, jaz pa ravno v tistih letih, ko je že začelo frčat not po glavi. Glede na to, da sem bolj štorast za ples, sem seveda šel na plesišče takrat, ko je bila bolj mirna muzika. Ni bilo treba skakat, pa še stiskal si se lahko. No, da ne bom zabluzil, ker sem malo namedene sorte, sem po koncu plesa, dečvo peljal v najtemnejši kotiček, da bi se malo, kako bi se temu reklo...aja, kao, da bi šla zvončke nabirat, khm, khm... 04

V glavnem, zvončkov ni bilo, pa tudi joškov ne. Ko sem se s težavo le prebil, do tistega dela, kjer naj bi to bilo, sem z grozo ugotovil, da je bil modrček nabasan s cunjami. Porko dijo, še sreča, da nisem silil v spodnje domove. Kdo ve, kaj bi me šele tam čakalo... 09

Kje so naše ladje? Eh, ne ladje.... Dame? Hm, morda kukajo, al se pa mene bojijo.... Kdo bi vedel .

Lepo mi bodi Marcelina.. lep pozdrav 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Tor Sep 30, 2008 9:09 pm

HOJLA NOODLES

Ja kaj pa še , da bi se te naše dame bale noodles, daj no mir.Takšnega dobrovoljčka pa že ne. Saj vse obrneš na hec, tako kakor jaz.
Ti kar pošlataj, potipaj saj to nič ne boli 09 , pa košta tudi ne 010. Če pa nima časa, daj pa na hitro 010 potem pa zbeži...

Ja v tistih najstniških letih je bilo pa treba nam puncam res še podlagat joškice, če ne te ni nobeden pogledal mater božja. Malo pozneje, ko je vse skupaj že dodobra nabreknilo 010 ko so vsi fantje govorili: ja ta je pa že po štengih padla,smo jih pa skrivale tako, da smo kar malo puklaste hodile 010

Veš ti moram povedati, noodles da sem danes šla pogledati za štorovkami, nič od nič. Veš kaj sem samo našla, se spomniš ko sem napisala kako velikega jurčka sem našla ( saj je res bil) ti povem še danes je lukjna 010 tam kjer sem ga izpulila. Mislim da se ne bo nikoli več zarasla 09 Klopov pa menda ni več jupiiiiiiiiii zdaj so pa šli menda že spat ti mali prasci...

Imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Tor Sep 30, 2008 11:10 pm

Ojej vidva, tole pa že malo na trdo erotiko liči Shocked Shocked Shocked 010 010
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Sre Okt 01, 2008 7:40 pm

No ja, upam da se me dame res ne bojijo. Prisežem, da bom od sedaj naprej, pisal same resne teme. O finančni krizi, o vmešavanju cerkve v politiko, o socjalnih problemih, itd, itd.... Morda jih pa to zanima...hmmmm..

Ok, če pa ti Marcelina praviš, da lahko mirne duše šlatam, bom pa res probal. bounce Ma, tak, med nama, kaj pa naj revček storim, takrat ko pride teta iz Amerike? Takrat namreč vse boli... Ni za šlatat..Je prevelik riziko..
Morda bi bilo bolje, če jo za rit zgrabim. A, porko dindijo, tudi to ne vem če bo vredu.. Zadnje čase so tudi s tem delom neki problemi.. 010

Aja, pozabil sem, da moram resne stvari pisat..

Evo, o gobah.... Ja, tudi pri nas, vsaj trenutno, gobe ne rastejo. V ponedeljek sem šel v izvidnico, a o gomoljih, ne duha, ne sluha. Ma, ti rečem, drugi teden bodo ziher rasle. In to tisti tapravi jurčki, z veliko začetnico..

Hja, ko že o velikosti govorimo...Hmmmm... Ne vem, če veš, ampak tudi sam imam, oziroma sem imel, enako težavo z jamo, kjer sem utrgal gromozanskega gobana. A, za razliko od tvoje luknje, z mojo ni bilo problemov. So jo uporabili kar za bazen z vodo, kjer zasnežujejo bližnje smučišče.. bounce

Klopov pa itak ni več..So šli v večna lovišča.. Vsaj upam.. Wink

Mojca, nič bat.. Dokler z Marcelino o podloženih modrcih debatirava, še ni razloga za cenzuro.. U, mater, morda bi pa mogli več erotičnih stvari pisat. A bi bilo ogledov in novih članov.. Shocked

Jao, kako sem se zmatral... Lep pozdrav Marcelina, lep pozdrav Mojca.... 016 016 016

Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Ned Okt 05, 2008 12:35 am

Ta slikica pa je mal za zjezit naša dva gobarja Noodlsa in Marcelino osli

Moja današnja bera hehehe (če bi se zmislila na to, bi jih med listje skrila osli , da bi zgledali pravi 010 )

Aja pa tud mizo bi prej pospravla Embarassed 010 010

Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Okt 06, 2008 7:25 pm

Čestitke za mojstrovino Mojca

ne da si me zjezila, jaz bi jih jeeeeeeedla. Poznam take jurčke, tudi jaz jih naredim. Ko pa gori napišem rok trajanja, 010 ne moreš verjeti, čeprav dolgo zdržijo nikoli se ne pokvarijo, ker gredo že prej po prebavnem traktu 010 Luštni so,( eden je rastel v meji) še bolj pa dobri v kar sem 100% prepričana.

Ja Mojca kakšna trda erotika te vprašam podloženi modrčki, gobice v gozdu, kotrček, blazina ( povštar)itd, pri meni je vse kar pogledam mehko 010 Torej ne more biti trda erotika. Nikakršna cenzura še ni potrebna se strinjam z Noodlesom.
O noodles kaj si ti prisegel, da boš pisal samo resne stvari zakaj pa to,še se bova hecala s finančno krizo naj se ubadajo tisti, ki so za to nesramno plačani.S socialo in zakoni sva pa tako že razčistila, kako in kaj.

Bazen praviš, ja pa ja, zdajle bi te morala videt kako se smejiš, imaš nosek kot ostržek 010 Vidiš kako je luštno kadar prebereš take stvari pozabiš na drugo.

Imejta se lepo 016 017 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Okt 06, 2008 8:34 pm

Aaaa lušte potem hehehe. Rok trajanja je očitno en popoldan in pol 09 09 Sem hotla prej enga sodelavki odnest, pa jih nikakor ne najdem vač...le kam so šli scratch 010 Jaz sem jih prvič delala, pa sem jih mogla ovekovečit.

Oh Marcelina Jaz sem 04 whistle za mene že to trda erotika, tud če je vse mehko 04

Ja Knedlček je prisegel k resnosti, sam je malo pozabil na to...ampak SAJ BO, a ne Wink

Kje se nem je Lea zgubila? No
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Okt 06, 2008 10:12 pm

Dragi prijatelji!
Veste, da sem se skoraj izgubila, najprej sem skoraj končala na drugem svetu, sem tako vneto kopala, da sem skoraj prišla na drugi strani ven.
Potem me je začel zavajati Andrei' Makine in skoraj sem bila spet zgubljena, tokrat v literaturi.
Dotolkel me je še prosti spis na eDeju, tam sem izgubila še zadnje drobce časa, ki sem ga imela.
Sedaj sem se spet našla in sem pri vas, ki mi zelo veliko pomenite.

Torej brez skrbi še sem tu.
LP Lea 07 07 07 07 07 07 07 07 07 07 07 07 07 07
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Okt 06, 2008 10:28 pm

Eh, Marcelina, kje pa jaz znam bit resen.. bounce Seveda bova še neumnosti klatila, ampak, hmmm, zdaj sem dobil idejo. Ker z Mojco nekaj nakladata o trdi pornografiji.... Hmmm, kaj če bi napisal eno pesem v tem stilu? O Špelcah in tičkih....
Ok, da bom ziher, da ne bom kregan. A mislite da trdo erotična poezija spada na ta forum? Hvala za odgovore... Pozdrav obema.. 016

O, lea je pršla....lepo, smo se že bali, kam si zginla... pozdrav.. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   

Nazaj na vrh Go down

Blebetalnica :)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 5 od 40 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next