Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

Moški so Moški!

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Avtor Sporočilo
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7547
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Moški so Moški! Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Moški so Moški!   Moški so Moški! Icon_minitimePet Apr 02, 2010 1:38 pm

Moški so Moški! Office-flirting-reignited-

Danes razmišljam o enem fenomenu, ki je precej zanimiv in smešen, za koga morda celo žaljiv.
Tisti, ki delajo z ljudmi vedo kakšno delo je to. Lahko je izredno neprijetno! Prav zato se mi zdi važno, da obrneš stvari na hec, da se nasmejiš, si prijazen in tako gre dan lepše in lažje mimo.
Smešno se mi zdi, ko prideš v kakšne bolj poznane trgovine in so tam uslužbenci sicer prijazni (ker morajo bit), nimajo pa tistega veselja v sebi.

Naš kolektiv je majhen in v prodajalni je stik s strankami precej bolj oseben kot v kakšni večji trgovini ali morda centru.
Kaj je zanimivo? Moški. Kako je mogoče, da je v vsaki njihovi besedi oziroma stavku neko namigovanje? Me zanima, če se to moškim tudi dogaja. Npr. prodajalcem. Ali ženske tudi toliko namigujejo? Meni na kraj pameti ne bi prišlo, da bi enemu prodajalcu tam nekaj namigovala še manj, da bi mu kaj direktno rekla. Moškim je to očitno čisto samoumevno. Če je ženska, je treba flirtat!?
Moj sicer pravi, da smo si same krive, ker smo takšne 'frfotajoče', ker se smejimo, še kakšno bleknemo nazaj … Saj morda ima prav.

Jaz se ne strinjam, ker navsezadnje prijaznost in nasmeh še ne pomeni, da nam lahko vsak reče, kar mu pade na pamet in če imam miško v roki, še ne pomeni, da si želim tudi njegovega miškota …

Če bi bile bolj občutljive sorte, bi takšne razno razne pripombe lahko jemale kot zelo žaljive. Zdaj pa pač samo malo zaviješ z očmi in se nasmejiš…kaj pa češ?!
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9904
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Moški so Moški! Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški so Moški!   Moški so Moški! Icon_minitimePet Apr 02, 2010 10:52 pm

Res je veliko takih pripomb, namigovanj, to opažam tudi sama.
Zakaj? Moja tašča je vedno rekla, da so moški lovci in če jim uspe jim uspe." Provat ni greh,"je imela navado pristavit.
Sama razmišljam nekoliko naprej, kaj ali kdo je kriv za tako obnašanje. Ne, nismo krive "frfotave " ženske. Morda smo krive ženske, matere( verjetno še bolj očetje) ki vzgajamo naše sinove v takem duhu.
No, meje med obnašanjem moških in žensk se kljub temu brišejo.
Ženske postajajo vse bolj enakopravne tudi pri slabih navadah. Kadijo kot Turki ali še bolj. Veselo ga nagnejo in to ne le na zabavah.( po radiju sem slišala za prometno nesrečo, ki jo je povzročila pijana mlada mamica.)
Kaj vemo, lahko da se bliža dan, ko bo nekaj podobnega temu tvojemu zapisu, napisal moški, ki ga bo na podoben načim "nadlegovala"ženska.
Nazaj na vrh Go down
tetka
*
*


Female Število prispevkov : 43
Points : 5212
Reputation : 0
Registration date : 24/03/2010

Moški so Moški! Vide
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Moški so Moški! Icon_minitimeNed Apr 04, 2010 3:26 pm

He, he... Jaz pa kar znam kateremu moškemu tudi kdaj kaj tak dvoumnega povedat... No, ne ravno v smeri flirtanja. Saj mi to ni treba.
Še večji hec (pa za koga mogoče tudi celo šok) pa je, kadar sva skupaj z možem.
Pa on kakšno takšno vun spusti. Pol pa me dotična malo tak bolj začudeno pogleda... Češ, kakšna bo pa kaj moja reakcija. Jaz pa potem dodam še kakšno pikico na "i".
Vedno bolj namreč opažam, da sva midva dva prav čudna. Saj še bolj "lapava", ko sva skupaj. Ne pa, kot nekateri moški/možje, ko imajo poleg spremljevalke, pa še pozdravit druge ženske prav ne upajo.
Šment
flower
tetka
Nazaj na vrh Go down
Luana
Admin
Admin
Luana

Female Število prispevkov : 1135
Points : 5834
Reputation : 12
Registration date : 19/07/2011

Moški so Moški! Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški so Moški!   Moški so Moški! Icon_minitimeČet Sep 15, 2011 1:46 pm

Tole se je ohladilo, ali vseeno bi dodala še svoj piskrček.

Moje mnenje, ni zakon, tudi ne pravilo.
O temu kar razmišljaš, to tudi privabiš.(rek)
Zakaj bi neki, prodajalci, ali pa prodajalke, flirtale s strankami in obratno?

Moja kilometrina in status stika s strankami ima že nekaj zgodovine, še vedno sem bila in bom, dokler bom služila, tudi če moj stik s ljudmi ne obsega službenih poti sem prijazna, se nasmejim in tudi kaj šaljivega pristavim.(vse do meje dobrega okusa, tudi izven službenih voda, kakor ne želim da drugi ravnajo z menoj, tudi sama ne počnem)
Med stranke so prišteti: mladeniči (lepi ali manj lepi) porečeni, starejši, novopečeni atiji, taki s daljšim statusom starševstva, ločeni, koruzniki int
Ali nikoli nisem opazila, da bi kdo prekoračil prag ali izpostavljal igro flirtanja med spoloma. (saj če te nekdo bolj žareče pogleda, ni še znak povabila med snežne valove)
Na zemlji je široka paleta ljudi, različnih odtenkov, če jih ne obravnavaš kot take, teh odtenkov tudi ni.
Človeka gledam kot stranko, potencialni kandidat za blagovno izmenjavo, nudenje pomoči ali posl.partnerja, tovrstni pojav se mi ne zrcali.
Obstajajo tudi izjeme, vendar če jih z vlogo misli, ne prikličem, bodo ubrali drugo pot.
To je zgolj moje videnje na temo.


017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moški so Moški! Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški so Moški!   Moški so Moški! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moški so Moški!

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Bloganje -