Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

EMA 2010

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Avtor Sporočilo
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7547
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

EMA 2010 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: EMA 2010   EMA 2010 Icon_minitimePon Feb 22, 2010 1:22 am

Končni vrstni red Eme 2010:

1. Narodnozabavni rock - Ansambel Roka Žlindre & Kalamari (15.907 glasov)
2. Dež - Nina Pušlar (3.527)
3. Roko mi daj - Langa (3.462)
4. Tukaj sem doma - Manca Špik (2.264)
5. Črni konji - Hamo in Gal (1.918)
6. Moj si zrak - Marko Vozelj (1.597)
7. Dovolj ljubezni - Martina Šraj (1.479)
8. Para me - Brigita Šuler (1.244)
9. Sanjajva - Nuša Derenda (1.040)
10. Vampir je moj poet - Lea Sirk (751)
11. Tudi fantje jočejo - Vlado Pilja (513)
12. Kaj in kam - Tangels (444)
13. Daj mi en znak - Stereotipi (298)
14. Nežna - Anastazija Juvan (273)

Ema 2010. Kaj o njej rečt. Je bila kar prebavljiva. Če se najprej ustavim ob voditeljih. Ivo mi je še zmeraj všeč. Lepo govori, pa še simpatičen je. Bratec in sestrica...no za nejga se je vedelo že v naprej kako bo oblečen, tudi za njo. Da ne bom preveč kritična..saj sta bila čisto ok, razen malo težje prebavljivih istočasnih govorov in skakanj v besedo. kar je pa verjetno pogojeno s sorodstveno vezjo. Berni..ona je pač ona, nikoli mi ni bila niti anti niti všeč. Vsi skupaj ocena, kaj pa vem eno dobro trojko si zaslužijo, štirko če nisem preveč kritična.

Ne vem kdo je sodeloval v predizborih, ker jih nisem gledala. Nivo same Eme se dviguje, to se vidi in tudi sliši. Vendar je še zmeraj vse preveč enoličnosti, slabih besedil in preredkih vstopih v novo dobo.

Zmagovalci...so me presenetili, predvsem v tem koliko glasov so dobili. To da Kalamari znajo pet je jasno, saj večina teh starih glasbenikov ima posluh in glas, a jim manjka inovativnosti. Prav tako bi morali vstopiti v zdajšnje tisočletje in se posloviti od bondžovijskega videza. Hudiča, še sam Jon Bon Jovi se je. Pevka ima lepo frizurco, kar mi je takoj padlo v oči in čeprav je oblečena v narodno nošo, kar je logično, ne deluje staromodno, kar za Kalamare ne morem rečt. Rok 80'ih je out. Že 20 let. video

Nina Pušlar...presenetljivo druga. Pesem je bila dobra, malo tiho je pela na začetku a je potem zvenelo simpatično in je tudi pri meni osebno pristala na drugem mestu. So mi pa bolj kot pesem in ona padli v oči njeni plesalci. Bili so super! Tako fantje kot njihova koreografija. Zarad mene bi Nino lahko dali z odra :D video

Langa...langa, langa, langa. Roko vam dam in vas popeljem z odra. Žal. video

Manca...lepa frizura, nova barva ji paše. Preveč evrovizijski nastop. Preveč povprečna pesem. Preveč se trudi. video

Hamo in Gal...moj favorit. Pa ne zaradi pesmi, ampak mi res dobro poje. Pa tud pesem je bila čist lepa. Me pa malo moti nekakšen vizuelni jugo pridih in sem sam poslušala, kdaj bo potegnil po južno..ni..morda se motim in je 'naš'? Dobil je moj glas.video

Marko Vozlej...od zmeraj mi ima lep glas in ko zapoje tisto tapravo dobim kar kurjo polt. No tokrat je nisem. Tudi on bo moral stopiti iz 'že slišanega' v novo.video

Martina...novo ime na sceni? 17 letnica z zanimivim nastopom, kar sodobno pesmijo, me pa malo spominja na Beyonce. Dober nastop! Všeč.video

Brigita Šuler in Nuša Derenda...primita Marka za roko in vsi skupaj pristopite k nam. Mi smo že v 2010. video in video

Lea Sirk...za obleko dobi -2. Za nastop in pesem pa kakšno trojko. Ni bila slaba, pa ni bila niti pretirano dobra. Eno tako povprečje. video

Lepi Dasa...lepa pesem. Mogoče bi res moral nastopiti kot lepi dasa, bi dobil več glasov. Meni je bil všeč. Ampak roko na srce zmagovalec ni bil. Si pa je zaslužil kakšen klic več, pri meni na 3 - 4 mestu.video

Tangels...nimam pojma kakšna je bila pesem. Pa sem jo slišala. scratch video

Stereotipi...ojoj. Besedilo kič od kiča. no, ne samo njihovo. Več ali manj vsa besedila škripajo, vključno z zmagovalci, ampak pri stereotipih je pa izstopalo. Slabo med slabimi.video

In Ga. Anastazija...prenežno je bilo vse skupaj. Nič energije, nič kar bi prodrlo do poslušalca. Lep glas ne pomeni nič, če ni tiste pikice na i. video

To je pa to. Ema je mimo, jaz si nobene pesmi ne pojem, ker mi nobena ni šla v uho. Saša Lendero bi še naj malo doma ostala, ker njen nastop je bil slab. Tinkara je itak zmeraj odlična. Norveški Kekec mi je pa bil danes prav simpatičen...je izgubil tisti kekčev look.

Lahk grem spat. 05
_________________
~ Rikine Besede ~


Nazadnje urejal/a Mojca Pon Feb 22, 2010 10:23 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4550
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9941
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

EMA 2010 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: EMA 2010   EMA 2010 Icon_minitimePon Feb 22, 2010 10:21 pm

Tudi jaz sem gledala Emo. Zmagala je pesem za katero sem upala, da bo. Zdela se mi je najboljša od vseh. Neverjetno, kakšna razlika v glasovih med prvouvrščenimi in drugouvrščeno.
Ne vem, zakaj sedaj vsi pevci, ne da pojejo, skoraj kričijo svojo pesem. Ali sem staromodna 08 reci in piši samo še dve sta mi bili povšeči. Vampir je moj poet in Dovolj ljubezni, samo ne bi jih poslala v Oslo ...
Kakorkoli že, zaželimo jim, kar se da uspešen nastop, pa da vsaj pridejo v finale. Harmonika je zakon !!!
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9904
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

EMA 2010 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: EMA 2010   EMA 2010 Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 12:43 am

Mislim, da je bila letošnja Ema veliko boljša od prejšnjih. Vendar ji še zelo veliko manjka, da bi bila dobra.
Voditelji Ivo je bil enkraten, tisti stari, ki sem ga spoznala pred nekaj leti v jutranji oddaji. Ženski del voditeljstva v redu. Brat, ta mi res ni bil všeč(no ne on, njegova obleka, njegovi vici, itd ...)
Gal mi je navadno zelo všeč, tokratna pesem žal ni bila Bog ve kaj. Razen Nine in njene pesmi mi ni bilo nič pretirano všeč(povprečje)
Zmagovalna pesem mi ni najbolj všeč, predvsem me moti tisto o roku.
Harmonika me ne moti. Mislim celo, da je morda prav pokazat Evropi našo narodno zabavno glasbo.
Verjetno bi se lahko napisala boljša pesem v taki kombinaciji in ne nazadnje, bi lahko bil tudi rok res rok.
Naj še napišem, da mi je bila pevka zelo všeč. Kot oseba, prav tako njen vokal.

Seveda čestitam zmagovalcem in jim želim veliko uspeha na Norveškem.

Lp, 017
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7547
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

EMA 2010 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: EMA 2010   EMA 2010 Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 6:58 pm

Lea prav to sva se z mojim pogovarjala, takšna pesem bi se lahko naredila veliko bolje. Seveda rokerski del. O besedilu ne bom izgubljala besed, ker so vsa zelo pod povprečjem. Vse prevečkrat že prežvečena.
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9904
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

EMA 2010 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: EMA 2010   EMA 2010 Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 10:54 pm

Ja mojca,

glede besedil je škoda besed.

Morda le dve besedi o glasbi, ko je Slak " prepletel" rok je nastala enkratna pesem, prava umetnost.

Lp, 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




EMA 2010 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: EMA 2010   EMA 2010 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

EMA 2010

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Bloganje -