Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

     

    G - točka

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Avtor Sporočilo
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6023
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    G - točka Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: G-točka   G - točka Icon_minitimePon Jan 04, 2010 8:34 pm

    G - točka 7544331md
    Ti znanstveniki pa morajo res vse pokvarit. Ni dovolj da gre vse v maloro, zdaj pa še to. Objavili so namreč rezultate študije, ki so jih na 1800 ženskah izvedli strokovnjaki na neki fakulteti v Londonu. Sicer ne vem zakaj v to raziskavo niso bile vključene lezbijke saj navsezadnje, one bi pa ja najbolje vedele kako se tem stvarem streže.. Kakorkoli že…

    Dokončno je razbit mit o ženski skrivnostni erogeni coni…tako imenovani G-točki….. Ni je… Baje je le plod ženske domišljije…

    Kwa pa zdej? A to pomeni da je, vsaj kar se moških tiče, raziskovanja konec? Malo morgen. Že res da očitkov, da ne iščemo na pravem mestu ne bo več, po drugi strani pa je to vendarle še hujši udarec za predstavnice lepšega in nežnejšega spola. Izboklina v obliki fižolčka, (tako pač piše) ki naj bi jih popeljala do neslutenih užitkov obstaja le v njihovih glavah. Hmmmm..

    No ja, malo sem vseeno zmeden. O G-točki pri decih pa nič ne piše. Pa jo, vsaj tako se govori, tudi mi imamo. Nisem ravno sto procentno siguren, a mislim da vem kje leži moja. Sicer me njen dotik nikoli ne popelje v nebeške višave seksualnega zadovoljstva, a ko me najdražja potapka po ritnici na tisti strani kjer je ponavadi denarnica, vedno začutim rahlo ščemenje in mravljince.

    A kaj bi to. Važno da se imamo radi, da zunaj sneži, da bodo letos lokalne volitve ter da se Sanader vrača v politiko…G točka gor, G točka dol.. Predvsem dol……..

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina
    *****
    *****
    Marcelina

    Število prispevkov : 4550
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Points : 9941
    Reputation : 73
    Registration date : 07/04/2008

    G - točka Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: G - točka   G - točka Icon_minitimePon Jan 04, 2010 11:05 pm

    Najprej ADMINKI 07 za Bloganje 023


    Sedaj pa k tebi NOODLES

    Sem najprej mislila, da opisuješ silo G pri hitrosti reaktivca ali rakete, koliko Gjev prenese pilot. Saj veš jaz pa vesolje 05

    No pa sem le prišla do bistva. Ajaaaa pišeš da nimamo točke G. Ja za kaj je pa potem namenjena tista škrbina v obliki fižola tam, aaaa te vprašam ? To je eno samo nakladanje da boš vedu. Po teoriji fizike se da to tudi lepo ugotoviti.
    Newton je zapisal:
    Dve telesi se privlačita s silo, ki je premo sorazmerna produktu njunih mas in obratno. Če imajo telesa še prostorsko razsežnost, resnično silo dobimo z integriranjem. Če pa je itegriranje dosti aktivno, pa ja ni hudič, da ne bi našli te tako iskane točke G.
    Ne verjemi vsemu kar pišejo, sam se malo pozabavaj s fiziko, priftošl točko D ( denarnico ) pa naj ti draga ne boža preveč bo ziher zgasnu z dokumenti vred ...

    09 010 09 010 09

    Imej se lepo do spet 017 ~ Marcelina
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7547
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    G - točka Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: G - točka   G - točka Icon_minitimePon Jan 04, 2010 11:57 pm

    Ojej a veš kaj je kriza??? Ko adminka ne ve kako odgovoriti na blog 09 09 09

    Heheh Marcelina, a praviš, da je sila D bolj pomembna od sile G in celo bolj od točke G?
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7547
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    G - točka Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: G - točka   G - točka Icon_minitimePon Jan 04, 2010 11:59 pm

    Čk mal to nekaj ne bo štimalo...hm, Noodles bi moral blog odpret kot novo temo. Bom vidla, če znam jaz to porihtat scratch


    Aha, aha...ratalo :D
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    noodles
    Moderator
    Moderator
    noodles

    Male Število prispevkov : 371
    Points : 6023
    Reputation : 12
    Registration date : 26/03/2008

    G - točka Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: G - točka   G - točka Icon_minitimeTor Jan 05, 2010 5:27 pm

    Hehehe Marcelina. Ti ga pa pihneš. Kakšna strokovna razlaga. Ta Newton pa je zakompliciral. Čisto preprosto bi lahko povedal. Dol se je treba dat, pa hopsa hopsa..Al pa če te baba z valjerjem po glavi rukne tudi čutiš in vidiš razne točke. Ja, točka D zna bit večkrat problematična, a sem se že navadil.. 04
    Mojca, a bo? Sam vprašam...
    Lep pozdrav obema... 016

    _________________
    noodles
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator
    Mojca

    Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Age : 50
    Points : 7547
    Reputation : 82
    Registration date : 25/03/2008

    G - točka Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: G - točka   G - točka Icon_minitimeSre Jan 06, 2010 1:56 am

    G. Noodles, prosim ne motite mojega monologa :D
    _________________
    ~ Rikine Besede ~
    Nazaj na vrh Go down
    http://www.ednevnik.si/?w=Rika
    Sponsored content




    G - točka Vide
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: G - točka   G - točka Icon_minitime

    Nazaj na vrh Go down

    G - točka

    Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 1 od 1

    Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
     :: BLOGANJE :: Bloganje -