Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

Iz teme samski/samska, na kaj gledamo

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Avtor Sporočilo
Liberty Moonbeam
****
****
Liberty Moonbeam

Female Število prispevkov : 386
Kraj : Med vrtnicami in jasminom. (:
Points : 5864
Reputation : 27
Registration date : 27/05/2009

Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Iz teme samski/samska, na kaj gledamo   Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 2:36 pm

Osebno se strinjam z mnenjem, da VSAK ČLOVEK
gleda na zunanjost, ker je lepota pomembna, ljudje smo estetiki. Edino,
kar se spreminja od časa do časa, od človeka do človeka, so merila
lepote. Tudi sama ne bi šla na zmenek z m...oš...kim,
fantom, ki bi mi bil na pogled odvraten, če se izrazim milejše, grd.
Mislim, da to, da vzljubimo osebnost pride kasneje in ne takoj.
Navsezadnje, videz vara in ne moreš vedeti takoj, kdo ti odgovarja in
kdo ne. Potem si lahko celo življenje sam!

Mislim, da brez fizične komponente ni psihičnega ujemanja, oboje je še kako zelo potrebno.

Obeli lepoti, zunanja in "notranja" sta zelo relativni, za drugo pa mislim celo, da je zelo romantične narave, saj osebnost ne more biti lepa ali grda, če že posplošujemo je lahko dobra ali slaba.
Nazaj na vrh Go down
tetka
*
*


Female Število prispevkov : 43
Points : 5199
Reputation : 0
Registration date : 24/03/2010

Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Vide
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:48 pm

Rad imaš lahko samo tisto, kar ti je lepo.
Wink
lp tetka
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7534
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iz teme samski/samska, na kaj gledamo   Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 6:13 pm

Seveda človek ne more reči, da je zunanja lepota nula. Predvsem gre za to, da pri tem ne govorimo o ekstremih. Torej o ekstremno malih, ekstremno suhih, ekstremno debelih, ekstremno grdih, itd.

normalno je, da ena 1,80 ženska ne bo vzela 1,50 moškega, čeprav se je v njega zaljubila. Kako je prišlo do zaljubljenosti v takem primeru, v zdajšnjem času sploh ni nemogoče. Svet virtuale je neverjeten in tam je vsak kar želi biti in čisto komot se zgodi, da se zaljubita dva, pri čemer je en pač nek ekstrem in takega ekstrema ne premaga nobena ljubezen.

Če pa govorimo o nekih normalnih ljudeh, ne lepih in ne ekstremno grdih, mi pa zunanjost ne pomeni kaj dosti Ja super, če je vse v paketu...ampak pravljice so z razlogom pravljice a ne :)
Osebno mi ni težko spregledati 'napak' in jih celo vzljubiti, če je človek drugače, torej osebnostno' po mojem okusu. Nikoli, ampak res nikoli, pa ne gledam človeka kot ovitek in ga vzljubim na osnovi tega. Meni je pomembna, morda celo preveč, vsebina.

'Napake' so tisto, kar naredijo človeka zanimivega...popolnost je dolgočasna Wink
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9891
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iz teme samski/samska, na kaj gledamo   Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:33 pm

Se strinjam z Mojco, tudi meni zunajnost ne pomeni veliko.
Morda bi me ekstremi v eno ali drugo stran odbijali. Tega nisem provala zato ne vem kako bi v taki situaciji reagirala.
Moja starša sta se imela rada in se dobro razumela, kljub temu, da je bila mama večja od očeta. No ni šlo za tako veliko razliko 155 cm in 165 cm.

Pozdravček 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iz teme samski/samska, na kaj gledamo   Iz teme samski/samska, na kaj gledamo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Iz teme samski/samska, na kaj gledamo

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Razmišljanje -