Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 8:05 pm

Hvala Mojca za spodbudo za dobro pošto, verjamem da imaš dobre in pozitivne misli glede tega. Ja dandanes tudi diploma ne pomaga dosti. Bomo vidli, da bi vsaj bilo...

Ja Mojca pa saj nimajo samo hruškovo čokolado, imajo še jagodovo, pomarančno, pa lešnikovo, smetanovo itd...A da jo počasi jem 010 sem pa mislila, da sem prehitro fertig 010

027 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 8:13 pm

NOODLES

Ti pa si res kavalir 046 za čudovito vrtnico in jasmin. Sedaj pa še reci, da so iz tvojega vikenda...

Pojamrati pa moramo noodles, da se komu smilimo, če ne se same sebi 010

Kako nam je lepo tukaj...

455465 455465 455465

017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6017
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 8:51 pm

Marcelina, vse rože ki jih objavim, so zrasle na mojem ranču... Jasmin je pa sploh zakon..Diši, da dol padeš... pozdrav, pa brez jamranja... 016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 8:56 pm

Ampak tista mušica na vrtnici pa prav pozira 010 Čudovito...jasmin je prelep, tako umit dežju. 046
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Liberty Moonbeam
****
****
Liberty Moonbeam

Female Število prispevkov : 386
Kraj : Med vrtnicami in jasminom. (:
Points : 5871
Reputation : 27
Registration date : 27/05/2009

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:06 pm

noodles je napisal/a:
Punce, punce.... Nič jamrat. Korajža velja..

Ker piše pri Liberty Moonbeam, da je med vrtnicami ter jasminom doma....za vse vas...ena vrtnica...

Komentarji - Page 4 P9190007


in jasmin....


Komentarji - Page 4 P9270006

Moram reči, da si mi polepšal dan! (: Izvabil si smeh iz mene! Najlepša hvala!
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6017
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:07 pm

Hvala Mojca... Madona, tisto mušico pa jaz še videl nisem.. scratch Lep pozdravček 016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6017
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:09 pm

Me veseli Liberty Moonbeam.. Smeh je pol zdravja.. Lep pozdrav.. 016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Liberty Moonbeam
****
****
Liberty Moonbeam

Female Število prispevkov : 386
Kraj : Med vrtnicami in jasminom. (:
Points : 5871
Reputation : 27
Registration date : 27/05/2009

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:14 pm

noodles je napisal/a:
Me veseli Liberty Moonbeam.. Smeh je pol zdravja.. Lep pozdrav.. 016

Mhm, vem, vem. (: Lep pozdrav tudi tebi.
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:32 pm

Ježešna noodles z lupo sem šla gledat mušico. Noodles ali imaš res poceni očala, da jih zamenjam.

Kako malo je treba, da komu polepšaš dan, tebi to uspeva noodles.

Draga Liberty, tukaj nam večkrat kdo zvabi smeh na lica, zato nam je tukaj tako lepo. Mimogrede tvoje pesmi so super 023

Pozdrav za oba 016 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 9:37 pm

LIBERTY

Dostikrat pa tišina prija srcu in duši, da se vzpostavi neko ravnovesje tudi v glavi. Vsaj meni. Ne vem,mogoče je to dobro tudi zate.
Včasih je treba usodi tudi malo pomagati...

Bodi mi lepo 017 ček ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Liberty Moonbeam
****
****
Liberty Moonbeam

Female Število prispevkov : 386
Kraj : Med vrtnicami in jasminom. (:
Points : 5871
Reputation : 27
Registration date : 27/05/2009

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 11:25 pm

Marcelina je napisal/a:
LIBERTY

Dostikrat pa tišina prija srcu in duši, da se vzpostavi neko ravnovesje tudi v glavi. Vsaj meni. Ne vem,mogoče je to dobro tudi zate.
Včasih je treba usodi tudi malo pomagati...

Bodi mi lepo 017 ček ~ Marcelina

Vem, seveda, vem, da prija! A ne danes... Preveč je stvari nakopičenih, ki čakajo, da bodo počile. In potem čakam in čakam in to čakanje me ubija. Lepo je vedeti, kako zadeve stojijo ..
Nazaj na vrh Go down
Liberty Moonbeam
****
****
Liberty Moonbeam

Female Število prispevkov : 386
Kraj : Med vrtnicami in jasminom. (:
Points : 5871
Reputation : 27
Registration date : 27/05/2009

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 11:25 pm

Marcelina je napisal/a:
Ježešna noodles z lupo sem šla gledat mušico. Noodles ali imaš res poceni očala, da jih zamenjam.

Kako malo je treba, da komu polepšaš dan, tebi to uspeva noodles.

Draga Liberty, tukaj nam večkrat kdo zvabi smeh na lica, zato nam je tukaj tako lepo. Mimogrede tvoje pesmi so super 023

Pozdrav za oba 016 017 ~ Marcelina

Heh, ja sem začela ugotavljati. (: O, najlepša hvala, Marcelina. (:
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:11 pm

Liberty Moonbeam je napisal/a:
noodles je napisal/a:
Punce, punce.... Nič jamrat. Korajža velja..

Ker piše pri Liberty Moonbeam, da je med vrtnicami ter jasminom doma....za vse vas...ena vrtnica...

Komentarji - Page 4 P9190007


in jasmin....


Komentarji - Page 4 P9270006

Moram reči, da si mi polepšal dan! (: Izvabil si smeh iz mene! Najlepša hvala!

Meni tudi, če ne ravno dan, ker sedaj je že noč ... si mi prinesel lepe sanje z rožicami posute. Hvala in papa Lea
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePon Jun 01, 2009 8:18 pm

Hm, Marcelina, po naše je rizibizi riž z grahom :) mora bit malo na pocasto narejen, če ne ni dober :D
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimeTor Jun 02, 2009 8:49 pm

O Mojca

saj je bil pocast, ker sem ga prekmalu naredila,ker sem šla potem v šoping po material za pleskanje Komentarji - Page 4 671211

Za kdaj pa kdaj je dober dodala sem še korenček zraven da ni bil preveč zelen od samega graha 010, sem pa zraven še malo perutničk spekla pa seveda solatko...

017 ček ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimeTor Jun 02, 2009 9:44 pm

Marcelina, ko smo mi zadnjič belili, me je strahovito bolel zob ... zato je sedaj, ko pomislim na beljenje zame prava mora.

Trenutno je vnučka morala zapustit sobo, ker ji jo očka beli, no je že pri barvanju.

Bodi dobro, tudi sinu želim, da čimprej ozdravi. 028

Lp Lea 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimeTor Jun 02, 2009 9:50 pm

046 LEA

Tudi tebi 027 in 017 ček ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 12:36 am

Liberty, tvoje pisanje o ljudeh mi je dalo razmišljat. Sama nisem nikoli pretirano dosti pričakovala od ljudi, verjetno zato, ker jih tudi nisem spustila tako blizu sebe, da bi me lahko toliko razočarali. Zmeraj rahla distanca...
Verjamem v dobro ljudi, vsaj hočem verjeti, a vendar nekje v sebi verjetno dvomim...

Zaupanje in nezaupanje...oboje ima svoje prednosti in slabosti tako kot vsaka stvar na tem svetu.
Če ne zaupaš, ne boš nikoli poznal tega občutka pripadnosti, vdanosti...po drugi strani pa če spustiš ščit te lahko ranijo, še toliko bolj ker te poznajo. Če imaš ščit zmeraj pred sabo pa spet zamudiš toliko lepih stvari, ki jih življenje nudi. katero pot izbrati?

Najti pravega prijatelja, ki te ne bo nikoli prizadel je verjetno preveč iluzorno, da bi lahko bilo resnično. Morda pa... 08
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Liberty Moonbeam
****
****
Liberty Moonbeam

Female Število prispevkov : 386
Kraj : Med vrtnicami in jasminom. (:
Points : 5871
Reputation : 27
Registration date : 27/05/2009

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 9:38 am

Mojca je napisal/a:
Liberty, tvoje pisanje o ljudeh mi je dalo razmišljat. Sama nisem nikoli pretirano dosti pričakovala od ljudi, verjetno zato, ker jih tudi nisem spustila tako blizu sebe, da bi me lahko toliko razočarali. Zmeraj rahla distanca...
Verjamem v dobro ljudi, vsaj hočem verjeti, a vendar nekje v sebi verjetno dvomim...

Zaupanje in nezaupanje...oboje ima svoje prednosti in slabosti tako kot vsaka stvar na tem svetu.
Če ne zaupaš, ne boš nikoli poznal tega občutka pripadnosti, vdanosti...po drugi strani pa če spustiš ščit te lahko ranijo, še toliko bolj ker te poznajo. Če imaš ščit zmeraj pred sabo pa spet zamudiš toliko lepih stvari, ki jih življenje nudi. katero pot izbrati?

Najti pravega prijatelja, ki te ne bo nikoli prizadel je verjetno preveč iluzorno, da bi lahko bilo resnično. Morda pa... 08

Jaz pa zmeraj pričakujem nekakšen fer, če bi se lahko temu reklo tako, odnos. Ja, sama sem spoznala, da je bolje, da imaš distanco, da imaš ščit pred ljudmi, saj je svet danes pokvarjen že kot posameznik! Mislim, da je bolje imeti rahlo distanco, kakor si sama povedala.

Ooh, jaz sem bila večni optimist.. A potem, ko pridejo razočaranja, drugo za drugim, ko nimaš več verjeti v koga, se ti podre svet. In začneš ga nazaj graditi, a tokrat ne na zaupanju v druge, temveč samo in izključno vase... Sad

Jaz zaupam, a nič več v druge, temveč samo vase. Sama sem odvisna od sebe... Osebno ne maram občutka, da nekomu in nečemu pripadam, to mi je daje občutek ujetosti. Ščit je zanimiva reč, odvisno je od nas kaj bomo izbrali... Ljudje, ki se bojijo, ne zaupajo nikomur, niti samemu sebi ne! .. Da ne zaupaš samemu sebi pa je verjetno nekaj nastrašnejšega. Komu lahko potem zaupaš? Komu lahko verjameš?

Ne, pravih prijateljev ni. So samo ljudje, ki te izdajo ali tisti, ki te ne. Torej zaupniki. Prijateljev pa ni...
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator
noodles

Male Število prispevkov : 371
Points : 6017
Reputation : 12
Registration date : 26/03/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 9:45 pm

Liberty Moonbeam

Verjetno smo vsi, kdaj pa kdaj doživljali razna razočaranja, bili prizadeti in s tem posledično postali nezaupljivi do ljudi ki nas obkrožajo. Svet je res pokvarjen, a pretirana distanca mislim, da ni ravno najboljša rešitev. Kaj hitro se lahko zgodi, da zapadeš v neki svoj svet...Svet obtoževanja in samopomilovanja.

Verjemi, da se boš z leti naučila pravilno presojati, komu lahko zaupaš in komu lahko odmakneš tisti ščit, oziroma zid, ki si ga zazidala okoli sebe. Ne zapiraj vrat, prepusti se življenju, kajti prepričan sem, da imaš okoli sebe veliko dobrih ljudi, ki si želijo tvoje bližine. Življenje ni sestavljeno iz samih lepih stvari, so tudi solze, žalost in rane.

Govori se, da za vsako bolezen roža raste, zato ni hudič, da se tvoje rane, posebno srčne, ne bodo kaj kmalu zacelile. Zato, dečva draga, glavo pokonci.
Dobra volja je najbolja, zato samo zate, en vic:

Med plesom je dama opozorila soplesalca:
"Vaša trgovina je odprta!"
"Prav mučno mi je pogledati navzdol!" je dejal soplesalec. "Ali lahko pogledate, če je šef trgovine zunaj?"
Plesalka pogleda in reče:
"Ne, zunaj sta samo oba trgovca!"

Lep pozdrav, pa brez zamere.. 016

_________________
noodles
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 10:34 pm

MOJCA ~ LIBERTY ~ LEA


Hojla moje drage punce

Ja Mojca, le kje si staknila tisto luno ali je slika od Picassa 010 že res da je slikana iz avta, še dobro, da si napisla kaj je na sliki, pa praviš da je lepa oranžna... 010

455465 455465 455465

Sem vesela, ko sem brala tvoj dnevnik Liberty, da imaš lep dan. Tako kot ti sem tudi jaz večni optimist.Pa tudi nasankali in izdali so me že velikokrat. Pa verjemi za vsakim potopom na dno sem se izvlekla bolj močna in samozavestna.To želim tudi tebi...

455465 455465 455465

Lea a, da te je bolel zob pri beljenju. Katastrofa že tako je vse v razsulu pa še ta udarec. Mojemu možu se je pa zlomil, zob mislim tako, da ga je danes šel puliti. Ja živemu človeku se vse zgodi. A veš potem sem bila jaz kriva, ker je v slanini bil hrustanec... scratch

455465 455465 455465


Za vse tri 028 in 017 017 017 ~ Marcelina

455465 455465 455465
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 12:18 pm

Marcelina, dobrodošla nazaj! 037

Libery, včeraj si mi zelo polepšala dan. 028

Mojca, pozdravljena. 017

Pozdrav tudi vsem ostalim. 016 016 016
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 8:11 pm

Hahaha Marcelina, ja nevem kako mi je ratala, težko je vozit pa slikat istočasno. Zdaj vsaj veš kako je Picasso prišel do idej 010

Pozdravček Lea 016 in vsem itak 016
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Liberty Moonbeam
****
****
Liberty Moonbeam

Female Število prispevkov : 386
Kraj : Med vrtnicami in jasminom. (:
Points : 5871
Reputation : 27
Registration date : 27/05/2009

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Jun 12, 2009 9:39 pm

noodles je napisal/a:
Liberty Moonbeam

Verjetno smo vsi, kdaj pa kdaj doživljali razna razočaranja, bili prizadeti in s tem posledično postali nezaupljivi do ljudi ki nas obkrožajo. Svet je res pokvarjen, a pretirana distanca mislim, da ni ravno najboljša rešitev. Kaj hitro se lahko zgodi, da zapadeš v neki svoj svet...Svet obtoževanja in samopomilovanja.

Verjemi, da se boš z leti naučila pravilno presojati, komu lahko zaupaš in komu lahko odmakneš tisti ščit, oziroma zid, ki si ga zazidala okoli sebe. Ne zapiraj vrat, prepusti se življenju, kajti prepričan sem, da imaš okoli sebe veliko dobrih ljudi, ki si želijo tvoje bližine. Življenje ni sestavljeno iz samih lepih stvari, so tudi solze, žalost in rane.

Govori se, da za vsako bolezen roža raste, zato ni hudič, da se tvoje rane, posebno srčne, ne bodo kaj kmalu zacelile. Zato, dečva draga, glavo pokonci.
Dobra volja je najbolja, zato samo zate, en vic:

Med plesom je dama opozorila soplesalca:
"Vaša trgovina je odprta!"
"Prav mučno mi je pogledati navzdol!" je dejal soplesalec. "Ali lahko pogledate, če je šef trgovine zunaj?"
Plesalka pogleda in reče:
"Ne, zunaj sta samo oba trgovca!"

Lep pozdrav, pa brez zamere.. 016

Osebno sem preveč zaupljiva, to vem ... to navajajo in navajam kot svojo napako. Seveda vse te stvari vem ... A to je tako nanekrat pri meni bušne ven vse grdo in slabo in negativno ... takrat se sprostim v vsem kar najdem, kar mi pride pod roke. Razočaranja so zame izredno pomembna, sama gledam na to, da ne izgubim zaupanja ljudi, ki mi zaupajo. Nikoli ne veš, kdaj bodo potrebovali pomoč.

Oooh, noodles, hvala za ta vic.. xD Morem reč, da sem se POŠTENO NASMEJALA! :)

Lp, Anja
Nazaj na vrh Go down
Liberty Moonbeam
****
****
Liberty Moonbeam

Female Število prispevkov : 386
Kraj : Med vrtnicami in jasminom. (:
Points : 5871
Reputation : 27
Registration date : 27/05/2009

Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitimePet Jun 12, 2009 9:40 pm

Marcelina je napisal/a:
MOJCA ~ LIBERTY ~ LEA


Hojla moje drage punce

Ja Mojca, le kje si staknila tisto luno ali je slika od Picassa 010 že res da je slikana iz avta, še dobro, da si napisla kaj je na sliki, pa praviš da je lepa oranžna... 010

455465 455465 455465

Sem vesela, ko sem brala tvoj dnevnik Liberty, da imaš lep dan. Tako kot ti sem tudi jaz večni optimist.Pa tudi nasankali in izdali so me že velikokrat. Pa verjemi za vsakim potopom na dno sem se izvlekla bolj močna in samozavestna.To želim tudi tebi...

455465 455465 455465

Lea a, da te je bolel zob pri beljenju. Katastrofa že tako je vse v razsulu pa še ta udarec. Mojemu možu se je pa zlomil, zob mislim tako, da ga je danes šel puliti. Ja živemu človeku se vse zgodi. A veš potem sem bila jaz kriva, ker je v slanini bil hrustanec... scratch

455465 455465 455465


Za vse tri 028 in 017 017 017 ~ Marcelina

455465 455465 455465

Saj se učim. Počasi. Vztrajno. Wink Hvala! Komentarji - Page 4 833980
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Komentarji - Page 4 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 4 od 17 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -