Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Avtor Sporočilo
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Dec 30, 2009 9:18 am

Mojca skoraj ti lahko rečem, da vem kako je zaspat.
V decembru vsak dan poležujem, potem je vse narobe.

Dan izgine v maloro, ponoči me matra nespečnost.
Pravi začarani krog.

Lep dan sunny


Nazadnje urejal/a lea199 Sre Dec 30, 2009 11:26 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Dec 30, 2009 9:33 pm

Aja Mojca, da je dedek mraz iz Švedske priletel ... oh kako je luštkan ... aaaaaa kje pa ima potem svoje jelenčke Rudolfe ?

nl97 nl97 nl97

Ja uboga Lea. Ne moreš spati ponoči ? Ja kaj pa potem delaš Embarassed jaz pa spim, kot ubita, samo ponoči se malo prekucnem iz ene na drugo stran potem pa naprej hrhrhrhrhr ... čez dan se pa potrudim, da me ne ujame zaspanček 010

Za obe 028 100 017 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Jan 11, 2010 10:45 pm

Mojca

Kako pa mene to zjezi, včeraj nisem brala tudi pisala ne dnevnika, ker imam neko delo do datuma.
Saj ostane človek brez besed, ne veš naj se ti smilijo drogeraši ali naj bi jih zbrcal. Prav imaš Mojca, kje so starši teh otrok. Še bolj pa me moti zdravljenje le teh oseb. Vse jim nudijo brezplačno metadon, igle če le hočejo, komune itd.....
rakavi bolniki, ki pa bi rabli biološka zdravila, ki so tako draga, pa naj bi sami plačevali ( pa niso sami krivi za bolezen ). Absurd. Pred časom lani novembra, so majhnega otročka 3 leta starega, peljali starši na svojo roko v Nemčijo na operacijo, ker je imel zaraščena stopala nazaj ( pri nas so mu hoteli, kar amputirati obe nogici v gležnjih ) sta tudi morala starša sama zbirati denar. Ne vem ne razumem te politike.
Kdor se začne drogirati, točno ve kakšne bodo posledice, torej če ve, naj se sam tudi pozdravi, ne pa da krade poštenim ljudem, pa da se potem, ko je že čisto zmozgan obesi na pleča davkoplačevalcev.
O mater sem se razhudila.
Kar se pa pravne države tiče, sem pa tako že enkrat napisala. Figo je pravna, tudi pred zakonom nismo vsi enaki. Vedno je žrtev tisti, ki zgago povzroča, to je kot pribito. Da bi jih le našli, da bi jim jih malo napela, če se jih starši bojijo.

028 ~ marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Jan 11, 2010 10:51 pm

Uf Joži

počakaj na levitev, saj veš ... si zmrznjena dečva te bo zagvišno zeblo 010 sonce je še daleč. Tudi to pride na vrsto, kar se tiče ščipanja, sakega nekaj sigurno kaj odznotraj gloda. Tudi to se bo s časom uredilo, saj več čas celi rane.

028 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
vvooodnarka
***
***
vvooodnarka

Male Aquarius Dragon
Število prispevkov : 197
Age : 60
Kraj : Okolica Ljubljane
Points : 5833
Reputation : 6
Registration date : 10/02/2009

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Jan 11, 2010 11:34 pm

Marcelina sunny bohlonej za nasvet 07 mladi pa stari nismo za skup 05 in, ker jih imam pomalo že zvrhan :D se dajem z nevidnimi silnicami Sad včasih je lažje premišljevati kot narediti.

Si me nasmejala 010 tudi buba metulja čaka na pravšno dozo sunny za levitev. A pol bom pa že pozabila, da sem se hotela levit pa bo vse po starem 010

Dobro spančki in kaj lepega sanjaj 07 sunny 027 017 , Joži!
Nazaj na vrh Go down
http://vvooodnarka.eDnevnik.si
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Jan 11, 2010 11:34 pm

Marcelina je napisal/a:
Mojca

Kako pa mene to zjezi, včeraj nisem brala tudi pisala ne dnevnika, ker imam neko delo do datuma.
Saj ostane človek brez besed, ne veš naj se ti smilijo drogeraši ali naj bi jih zbrcal. Prav imaš Mojca, kje so starši teh otrok. Še bolj pa me moti zdravljenje le teh oseb. Vse jim nudijo brezplačno metadon, igle če le hočejo, komune itd.....
rakavi bolniki, ki pa bi rabli biološka zdravila, ki so tako draga, pa naj bi sami plačevali ( pa niso sami krivi za bolezen ). Absurd. Pred časom lani novembra, so majhnega otročka 3 leta starega, peljali starši na svojo roko v Nemčijo na operacijo, ker je imel zaraščena stopala nazaj ( pri nas so mu hoteli, kar amputirati obe nogici v gležnjih ) sta tudi morala starša sama zbirati denar. Ne vem ne razumem te politike.
Kdor se začne drogirati, točno ve kakšne bodo posledice, torej če ve, naj se sam tudi pozdravi, ne pa da krade poštenim ljudem, pa da se potem, ko je že čisto zmozgan obesi na pleča davkoplačevalcev.
O mater sem se razhudila.
Kar se pa pravne države tiče, sem pa tako že enkrat napisala. Figo je pravna, tudi pred zakonom nismo vsi enaki. Vedno je žrtev tisti, ki zgago povzroča, to je kot pribito. Da bi jih le našli, da bi jim jih malo napela, če se jih starši bojijo.

028 ~ marcelina

Jaz nisem striktno proti drogam, pač vsak se sam odloči, ampak jebemti, če nimaš pameti stvari držat pod kontrolo potem si res sam za zbrcat. Meni se ne smilijo! Res to zveni kruto, ker so otroci ampak čakaj malo, če si dovolj star za neumnosti si očitno tudi dovolj za odgovornosti. In nekje mora it konkretno nekaj narobe da pride do tega. Poznam mlade, poznam tiste ki so probali drogo in jo tudi občasno uporabljali, ampak so ohranili tisto varno distanco..če lahko temu tako rečem..in navsezadnje tudi odrasli v normalne odrasle osebe.
Kar se vseh teh absurdov tiče, pa je skoraj škoda izgubljati besede. Jaz razumem politiko...ne more biti drugačna, če imamo neumne politike! Pravna država...ja malo morgen, nesposobna totalno. Če bi videla tiste policaje kako so se spravljali k stvari včeraj...jaooo bože, ni čudno da je tako kot je. In na nobeni stopnji našega sistema ni boljše. Torej škoda živcev za sekiranje.
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 10:56 pm

Mojca,

ne bom na veliko nakladala.

Napišem le:"Prav imaš! Žal."


Pozdravček 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 11:17 pm

Hej Maja

Koliko ur pa ima tvoj dan. Ziher 28 in pol. Pa to ni res, tolk si naložila, si mogoče turbo žena. Pa še pišeš zraven, ala ti vera, dobro imaš organizirano vse skupaj Wink

027 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 11:22 pm

Ja Mojca

kaj pa bluziš. Leska, jelša a nisi brala mojega dnevnika včeraj, saj še po snežakih lulajo, ti pa tukaj že o alergiji 010 010 010

A da si spet tak mal fejst važna ... ja pa bodi, ti privoščim iz srca ... ma pa firbec matra ... samo za barvo, omara je itak omara, ena se odpira z leve ena z desne 010 010 010

027 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 12:09 am

Marcelina je napisal/a:
Ja Mojca

kaj pa bluziš. Leska, jelša a nisi brala mojega dnevnika včeraj, saj še po snežakih lulajo, ti pa tukaj že o alergiji 010 010 010

A da si spet tak mal fejst važna ... ja pa bodi, ti privoščim iz srca ... ma pa firbec matra ... samo za barvo, omara je itak omara, ena se odpira z leve ena z desne 010 010 010

027 ~ Marcelina

Kaj naj rečem...posebna v vsem. 05 Tud mlečnih zob nimajo vse 36 letnice, pa tud alergije na cvetni prah nima vsak v snegu 010 010 010 010 010 010

Barva? Ne boš verjela...magnolija bela so vrata (skoraj bela s čisto rahlim tenom, da nene glih tako blešči) in temna oliva je pa plošča in poličke (temen les). Ne nič ekstravagantnega, prav lepo normalnega scratch Sem pa prišla domov, polgedala slike, pa rekla: 'Jutri jih moram poklicat, da še nekaj dodam'. 010 Itak....
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 12:10 am

lea199 je napisal/a:
Mojca,

ne bom na veliko nakladala.

Napišem le:"Prav imaš! Žal."


Pozdravček 017

Lea res je, nima smisla o tem sploh govorit...žalostno je vse skupaj 08

016
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
vvooodnarka
***
***
vvooodnarka

Male Aquarius Dragon
Število prispevkov : 197
Age : 60
Kraj : Okolica Ljubljane
Points : 5833
Reputation : 6
Registration date : 10/02/2009

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 1:03 am

Mojca, Marcelina, Lea
se strinjam kar ste povedale o zdravstvu in politiki
dodajam, narobe svet

Mojca, kaj si lepega kupila Wink


Ko že debata o alergijah, naj dodam da sem alergična na sneg Shocked pravzaprav na belino Embarassed dobim vnete oči otečejo mi, da bi kdo mislu, da so me nabunkal 021 tako, da sončna očala in gremo 051 v svet.

Kar se da sladke sanje sunny in mirno nočko vam vsem skupaj želim, Joži!
Nazaj na vrh Go down
http://vvooodnarka.eDnevnik.si
vvooodnarka
***
***
vvooodnarka

Male Aquarius Dragon
Število prispevkov : 197
Age : 60
Kraj : Okolica Ljubljane
Points : 5833
Reputation : 6
Registration date : 10/02/2009

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 1:33 am

Mojca od kod si ti pobrala, da so v lekarni prodali 300 igel Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
021 021 021 021 021 a za nameček so jim jih pa še pošenkal Twisted Evil

Dve leti nazaj sem na siolovem blogu pisala o prejšnji dan videnih lumparijah šolarjev, ne spomnim se točno kaj, se pa zelo dobro napada v komentarjih katerih številka je bila tamblizu 180, da kako ne drži kar sem pisala, da kako sem črnogleda, še nalepil so mi da sem paranoična 09 sigurno so gledal z meglenkam Rolling Eyes Da me ne boste še tukaj za ušesa vem, da ni vseh šolarjev in mladine za v isti koš metat, me pa dajejo občutki da so dobri mladi v manjšini.

Nočko 017 , Joži!
Nazaj na vrh Go down
http://vvooodnarka.eDnevnik.si
vvooodnarka
***
***
vvooodnarka

Male Aquarius Dragon
Število prispevkov : 197
Age : 60
Kraj : Okolica Ljubljane
Points : 5833
Reputation : 6
Registration date : 10/02/2009

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 1:49 am

Marcelina, a ti si pa kar plave pišeš 010 ne bit tako stroga 07

Veš kanglice za lulat visoko nesejo 010 Si me spomnila, ko sem jaz obraz v nebo tišala, da so mi gor snežinke padale 010 če sem spotoma katero štango luči ali pa koga objela ne praš 09 ker se ne spomnim več 04

Kufe še sedaj deluje Shocked ampak vseeno bo treba ajat 04 , 017
Nazaj na vrh Go down
http://vvooodnarka.eDnevnik.si
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Jan 25, 2010 11:56 pm

Tako Mojca, jaz sem našla prvi zvonček. Že v soboto se je zaodila veeeelika najdba.


Med suhim listjem
preblisk beline zvončka.
Zima odhaja.

Bodi lepo 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Jan 26, 2010 10:21 pm

Mojca

ne 01 in ne se jezit
saj veš od jeze zraste rit
tako kot pomlad, tudi zima mora bit

saj kaj kmalu pust v deželo prikoraka
takrat se lahko zgodi, da od snegeca ostane le še mlaka
vse bo sonček vzel, še krepkega snežaka Crying or Very sad

do takrat pa napotek :
v šal zavij svoj prikupni nosek
da ne bo iz njega visel vosek

028 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeČet Jan 28, 2010 6:52 pm

MAJA

Citiram:
Skratka kaj naj ti rečem - čas je za nov dan.

Jaz pa ti privoščim Maja, naj ti bo čim lepši, čeprav se današnji dan že počasi poslavlja.

017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
maja
*****
*****
maja

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 927
Age : 50
Points : 6182
Reputation : 15
Registration date : 04/01/2010

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Feb 02, 2010 5:59 pm

Malo z zamudo ampak iz srca HVALA 016

In vsem lepo sončno zimo ter čimprejšnjo pomlad in ogromno sonca, toplote, rožic,...
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 7:09 pm

O ti 07 Mojca

Lahko bi rekla, da si imela smolo v smoli, vse to in še več. Saj to ni možno, pa to na petek ... mislim ... na petek a ne gre mi v glavo ? Petek naj bi bil lep dan ... označuje konec tedna pred vikendom, ki se ta teden še podaljša na račun našega Franceta
Vsaj upam, da si sedaj na varnem doma in na toplem 07 avto pa ima v roki strokovnjak.

Če boš te dni kaj hodila okrog se pazi, na TV sem videla velikooooooo korantov iz vašega konca, ti pa menda zelo radi dekletom nagajajo zvizg

027 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimePon Feb 08, 2010 12:40 am

O Majca 07


Zelo mi je žal, da si se imela v petek tako "svinjsko".


Kar se tiče zime in snega ju ne maram in komaj čakam, da gre mimo.
(letos dvakrat nisem mogla k telovadbi, ker je bil na cesti sneg, ki ga niso ravno hitro počistli)

Lep večer 017
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeTor Feb 09, 2010 7:15 pm

Marcelina, men se zmeraj avto pokvari v petek...nekako petki niso moji dnevi. 08
Eh, jaz sem že v letih ko koranti prej mimo letijo kot da me lovijo heheh, tam do 25 smo se še morale skrivati, zdaj pa že več ne. Sicer se je pa dosti spremenilo, včasih je bilo več dogajanja v mestih in takrat si se res moral prav pazit, zdaj pa tudi če je kaj, je zmeraj nekako ograjeno tako da ni problema, stopiš malo nazaj in si varen hehe.

Oooo, Lea je pa pridna! A hodiš redno k telovadbi? Kakšni? Malo sem radovedne sorte :D

lep pozdrav obema 016
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 12:59 am

Mojca,
naj potešim tvojo radovednost. Vsak ponedeljek hodim k telovadbi, ki je nekakšna mešanica od razgibavanja, nekaj aerobike za konec še kratko sproščanje.
Zelo rada imam to urico ... seveda tudi kolegice s katerimi se zelo lepo razumemo, prav tako s voditeljico. Ona nas ima zadnja tri leta. K telovadbi taki ali drugačni hodim že od 1995 leta, kar je že dolga doba.

Bodi lepo in tudi kaj pomigaj 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 10:41 pm

MOJCA

SONČEK JE IN TI SI SKUŠTRANA
KER VETER VLEČE TAM IZ SEVERA

POČAKAJ V SOBOTO PRIHRUMI ŠE JUG
RABILA ZA KIDAT SPET BOŠ PLUG


09 010 09 010 09 010 09 010 09 010


027 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator
Mojca

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Age : 50
Points : 7541
Reputation : 82
Registration date : 25/03/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 10:49 pm

hahaha Marcelina, veš kaj ti...ne bom ti več nič poslala materiala za podkupovanje, če mi boš s snegom grozila osli
_________________
~ Rikine Besede ~
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4549
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9934
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 10:58 pm

Hihihihihi Mojca


Usta imam od ušesa do ušesa
smejim se tako, da se tresejo mi bedresa

da sem poredna to dobro vem
v opravičilo, ti podarim 027


017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Komentarji - Page 9 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Komentarji - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 9 od 17 Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -