KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina

Število prispevkov : 3623
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sob Sep 08, 2018 5:29 pm

Haj
tudi sobota mi je po volji. Pa saj nisem zahtevna.
Moram pa povedati, da me v jutru zbudi petelin, ki v bližnji vasi na vse grlo klkirika, da naj vstanemo. Uro ima naravnano tam od 10 pred 6 uro do 20 čez šesto. Saj on pač ne ve za premik ure. Kako v vasi to odobravajo sem izvedela od njihovega bližnjega soseda, ki pravi: Ravno takrat, ko se zjutraj še enkrat obrneš, začne s svojim kikirikanjem aggressive tako močno, da si moram z blizino pokriti ušesa biggrin meni je bilo pa nadvse smešno...
Ko pa sem danes zjutraj šla v trgovino, mi je pogled zdrsnil po gladini vode in se ustavil na prikupno združbo račk, ki so se po vrtincu spuščale čez zapreke preko skale na nižjo struge Medije. Vsako leto pripeljejo race svojo četico malih račk, navzgor po strugi,  letos pa je na žalost ravno takrat bila visoka povodenj, pa jih je verjetno odneslo naprej, samo enkrat sem jih videla, škoda za zarod.

Toliko za danes, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Sep 09, 2018 7:35 pm

Haj
danes nimam občutka, da se nedelja že bliža pod večer. Lep dan je bil, kakor vreme tudi počutje. Sem se pa zgodaj zjutraj nasmejala do solz. Čakala sem, kdaj se bo oglasil petelin, ki sem ga omenjala že včeraj. Čakam malo pred šesto, potem dvajset čez šest; Nič. Kaj pa je danes z njim sem se spraševala? Potem pa dvajset do sedme začne, zaspan in hripav, kot bi prihajal s kakšne zapoznele veselice še ob našem občinskemu prazniku 010 Joj to pa ni bilo njemu podobno. Potem pa ja za nekaj časa vse utihnilo, nakar se spet oglasi in z vso močjo zakikirika. Pa se oglasi moj mož, verjetno je petelin malce grgral ustno vodico, da je prišel spet na dober glas.
Ja življenje ti lahko polepša dan, pa čeprav je to samo petelinček iz sosednje vasi samo opazovati in poslušati moraš vse okrog sebe.
Sem pa radovedna, če je to tisti petelin, ki se je zatekel v naš in sosednji park. Takrat sem klicala na radio, da so obvestili lastnika, pa na žalost ni bilo povratnih informacij, ne k meni ne na radio. Upam samo, da ga ni kakšen lastnik v narekovajih pobasal v vrečo za juhico 08

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Sep 10, 2018 7:57 pm

Haj

kot bi se povrnilo poletje flower sonce nas s svojimi žarki, potem ko razžene jutranje meglice prijetno boža, kot pred nedavnim. Lepo, zares lepo 018 Ko pa pogledam v gozd, se lističi na drevesih lesketajo v vseh mogočih barvah. Le mogočne iglavci se ne dajo, mogočno kljubujejo jeseni in ohranjajo svojo podobo v zeleni barvi. Tako da nimam nič pripomb na ponedeljek :D
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sre Sep 12, 2018 8:07 pm

Haj
včeraj sem spet vlagala, tokrat pa jurčke :D ne nisem jih sama nabrala, dobila sem jih od prijazne gospe 07 ki mi je nosila borovničke. Nekaj pa sem jih dobila od sorodnice 07 Kako so lepi v kozarčku, to bo poslastica pozimi.
Včeraj sem srečala meni zelo drago osebo. Sicer je gospa že kar nekaj časa vdova, z možem pa sta bila meni tako fascinantna, kot malokateri par v zakonu. Njen mož je bil, eleganten kavalir, spoštljiv, takorekoč poslednji mohikanec. Tudi sama, ga je tako poimenovala in ga še vedno. Lepo je, ko človeka že ni več, pa so o njem še vedno lepe misli. Nekje sem prebrala citiram: Duša ne sme umreti, kajti mrtve pokopljemo v zemljo ne v srcu. Za njo, ki je ostala sama s sinom, pa je lepa misel na njega, kot oblak olajšanja bolečine, ki lebdi nad njima. Pustil jima je močan odtis na srcu.
Ja nič ni na večno, tako se piše življenje vsakega posameznika.

Do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Čet Sep 13, 2018 7:31 pm

Haj

obiskala sem meni ljubo stavbo v kateri, tako lepo diši po knjigah. Spet sem si prinesla nekaj novega, vsaj mislim, da meni všečnega 08 Ko pa sem se že vračala sem se na vhodnih vratih srečala s prikupno skupino otrok, od 4- 5 let, ki so prišli k branju pravljic. Kako lepo jih vzgojiteljice vzgajajo. Preden so vstopili so jim naročile, da se v teh prostorih ne kriči in ne razgraja. Če govoriš pa se mora čisto potiho. Pridržala sem jim nihalna vrata, otroci pa me vsak posebej, tako kot vzgojiteljice potiho pozdravi in se zahvalili. Kako prisrčno, kar srce ti zaigra, ko vidiš in slišiš kako mladež nabira zametke kulture in lepega vedenja. Vsa čast vzojiteljicama, ki so danes pripeljale v hišo kulture svoje male varovance 07 Upam, da jim bo to ostalo v spominu za večno.
Sem pa danes poslušala poslance, tudi oni bi rabili še kakšno vzgojiteljico, da bi jim natrosila malo kulture v njihov besednjak. Groza stop pa saj se da vse lepo pogovoriti, samo v tem parlamentu ni ne volje še manj pa kulture, ki bi zbližala ljudi.
Tudi sama nisem zadovoljna, kar se dogaja okrog nas. Predvsem ko vidim, da ne uspeš s kakšno prepotrebno zadevo, te mine, da bi še kaj naredil za skupnost v sosedstvu. Vsi ti pristojni ljudje imajo imena in priimke. Nekega dne vsaj upam, da mi pride nasproti ta dan, bom na glas vse obelodanila. Upanje umira zadnje, oguljena fraza ampak...

Do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Sep 14, 2018 8:50 pm

Haj dnevnik
včeraj nisem prestavila oznake na koledarju sem jo pa danes za dva dni :D . Ja tako je to od vedno pri meni. Veš pa tudi, da je petek moj dan whistle ampak danes me spet nekaj zbada v križu. Pred leti sem bila operirana za hernijo, samo vsake toliko pa me opominja, da se lahko ta boleča zgaga povrne na drugem vretencu whistle na srečo imam doma v rezervi obliže, ki delujejo blagodejno in ublaži bolečino, do zmernega. Nekaj pa tudi prinese moj emšo Wink Upam, da bo jutri zjutraj brez bolečin 08 Bomo videli...
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Sep 16, 2018 8:53 pm

Haj
kar dobro sem spet z obliži in tabletkami prelisičila osrednji steber, ki nosi naše telo 012 seveda s pomočjo mojih dragih. Tako, da smo danes lahko šli na kosilo na prosto.
Tako lep je bil pogled, ko so starši pripeljali svoje otroke s posebnimi potrebami v gostišče. S kakšno ljubeznijo in spoštljivostjo so v odnosih do njih. Ko pa sem premišljevala, če so ubogi, sem prišla do zaključka, da sedaj ne, ko pa bodo ostali brez skrbnih staršev je pa drugo vprašanje. Ampak za našo občino jamčim, da je za vse poskrbljeno do vrhunske oskrbe 07
Pa je nedelja pri kraju, tako hitro teče čas No
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Sep 17, 2018 8:05 pm

Haj
ponedeljek je mimo, kot bi mignil, zato danes ne velja tista fraza: Dolg je kot ponedeljek. Lep dan je bil, sedaj pa grem res nabirmati poezijo in spremno besedo za Jesenske misli. Komaj čakam, da se snidemo literati iz Zasavja. Lepe besede se nizajo, včasih v rimah, včasih v novodobni poeziji. Meni je všeč oboje, tudi problema nimam z nobeno zvrstjo, tudi proza mi leži. Odločila sem se za 4 poezije, razmišljam pa, da bi uvrstila še eno prozo, katera pa bo izbrana ali pa tudi ne pa ne vem. Hčerka je pa tudi privilola, da mi prebere mojo stvaritev. Lepo mi je, ko me spremlja, rada bi, da bi se tudi ona začela ukvarjati s pisanjem. Mislim pa, da ima vnukinja več veselja glede tega. Mogoče se motim, ali pa tudi ne. Bomo videli 08
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Sep 18, 2018 8:01 pm

Haj
poletni dan, ki nam vzpodbudi posebne čute, da na površje vzniknejo spomini. Poslušam sebe, vse pa je le en utrinek, ki se zgubi v pajčevino živlljenja. Vse je okus po vročini in davno preboleli bolečini. Ampak se zavedam, da so navadne čenče strupeni odpadki majhnjih ali pa tudi malo večjih mest. To vem sedaj, takrat pa se mi je podrl svet, vesolje se je premaknilo s svoje osi. Takrat mi je čas naredil razpoko okoli srca. Gibi so bili enaki počutju in besedi. Skratka drobovina v vozlu. Utrip srca pa se je dobesedno upočasnil in v takih trenutkih pogrešaš sorodno dušo. Dihala sem praznobo, ki je napolnila celo telo. Moj prav se je razgubil nekje v nekem poletnem dnevu. Takrat sem si obljubila, da ne bom več stopila v to lužo zla in zlobe, ki mi je bila po volji usode namenjena. Na srečo je čas vse prerasel z mahom.
Od takrat naprej večkrat vidim, kako je svet lep. Postala sem drugačna, drugače vse sprejemam, kar mi ponuja življenje. K temu pa mi zelo pripomore pisanje poezije, proze in glasba, ki me spremlja pri pisanju.
Joj kam me je spet zaneslo, ampak to ni nič takega, vsak ima v svojem življenju grenke izkušnje 08
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Čet Sep 20, 2018 8:44 pm

Haj
ššššššc je bila sreda mimo, danes pa sem uspela obiskati našo mestno hišo in oddati moje stvaritve, za jesenske misli. Saj bi lahko oddala po mailu, ampak vsak korak šteje, ki ga naredimo, zato rada naredim par korakov po našem lepem mestu. Prijazni dve gospe sta prejeli moje pisarije, ker predstavnice JSKD gospe slučajno ni bilo na dosegu. Bomo videli, če bo in če katera poezija bo izbrana. Moj mož je že določil, katera bo, bom videla, če ima kritiko, kot profesorica, ki bo naša dela pregledala.
Lep dan je bil tudi za moža. Danes je tovarna v kateri je zaslužil pokojnino, praznovala 60seto obletnico obstoja. Kako lepo, da se spomnijo delavcev, ki so gradili temelje za nadalje poslovanje za številne žene in može, ki so kot vajenke-ci kasneje služili svoj kruhek. Pripravili so jim ogled zdajšnje proizvodnje, lep program in pogostitev. Najprej je okleval, da ne bo šel, potem pa sem ga prepričala, da je življenje prekratko, da izpustiš tako obletnico in srečanje delavcev, ki so nekoč tvorili skupnost, in njihov drugi dom. Vrnil se je zadovoljen in, kar ni nehal pripovedovati, koga vse je srečal, hkrati pa je bil žalosten, koliko jih že v drugi dimenziji.
Od dobre sosede sem spet dobila jurčke 07 pravi, jaz jih imam že dovolj, moj mož misli, da bodo v skrinji samo gobice, jaz bi pa še kaj drugega shranila notri :D
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Sep 21, 2018 7:16 pm

Haj
pozabila sem napisati, da smo se v sredo spet dobile štiriperesna deteljica. Spet smo praznovale roj. dan bilo je lepo, objemi, čestitke, mala pozornost potem pa tortica njam in sok. Kako smo dobre volje, pa je samo sok in kava, le kaj bi še bilo, če bi si privoščile, kaj konkretnega. Vsaka ima namreč kakšno zdravstveno težavo, da se raje izogibamo tem rečem.
Danes pa moj petek še zgodaj zjutraj, ko sem izkoristila prijetno s koristnim, a kasneje žalostne novice. Prijateljica, pri kateri sem si prejšnje leto zlomila roko, je hudo zbolela. Razjokala sem se, pa mi nič lažje. Srčno ji želim, da se ji stanje poboljša. Spet tista že oguljena fraza, ne se sekirati za vsako banalno zadevo. Smo od danes do jutri.
Včeraj pa je minilo 9 let, od smrti moje preljube Anne. Kako smo pele slovenske pesmi, tam v daljnem Bensbergu. Tako luštno najemniško stanovanje je imela. Majhno, ampak vse na dosegu rok, ravno pravšnje, za starejšo osebo. Kolikor časa sem bila pri njej, sem ji kuhala naše jedi, da sem jih spravila v skrinjo. Najrajši je imela govejo juho s cmočki iz zdroba. Predno pa sem odšla od nje pa sem ji počistila celo stanovanje. Fascinirana sem bila takrat, ko mi je povedala, da je v alter haus ( stara hiša ) tako so jo imenovali vsi stanovalci stari čez 85 let, najmlajša gospa bila stara 83 let, pa kako je bila gospa so stolz ( tako ponosna) da je najmlajša med njimi. Gospa, ki pa je imela 102 leti, pa je šla s taksijem vsak dan ven na kosilo.
Kako hitro teče čas, komaj smo se veselili pomladi sedaj pa bo že jesen. In za jesenjo, moj nalepši čas v letu o katerem bom zagotovo veliko pisala.
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Sep 23, 2018 8:30 pm

Haj
sobota malce potepa, potem pa sobotna rutina, popoldan pa knjigaaaaa, spet sem naključno izbrala zelo dobro zgodbo :D
Kako lepo te lepe misli in ohladitev zapeljeta v spanec. Zbudim se tako, kot zaspim, pokrita do vratu.
Ko smo danes pri hčerki pobirali orehe, katere so odvrgle veverice nam ni jasno, kako lahko s svojimi zobmi zavrtajo luknjico in pojedo ven sredico 08 ja narava in vse na njej je res svojstveno. Saj vemo, da so glodavci ampak vseeno so izvrstne živalice, pa še lepe so in zelo prikupne.
Ne morem prenehati misliti na prijateljico, ki je zbolela, tako se mi smili. Srčno upam, da je v Ljubljani v dobrih rokah zdravnikov. Kako se me dotakne taka slaba novica, pa že hočem misel potisniti iz glave, pa se kar naprej ponavlja. To bo vse do tlej, dokler ne izvem, kako je z njo. Držim pesti zanjo, da se izvleče iz najhujšega 04 Žalostna zgodba 01
Do spet 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Sep 24, 2018 8:23 pm

Haj
spet je grozil naš potok, da si najde svojo dodatno strugo ampak na srečo, kot že tolikokrat povedano gre zahvala našim pristojnim 07 da je struga očiščena tako kot je treba. Vseeno pa sem bila dežurna na balkonu, če je slučajno treba avto odpeljati kam na višji teren, narava je pač nepredvidljiva kar na hitro pošlje velike količine kapljic naenkrat nad nas 08 Na srečo je bilo že dopoldan vse v redu. Potok se je lepo ugnezdil v svojo strugo in kot nebogljen dojenček lepo prevažal svoje pernate prijatelje iz višjega na nižji tok.
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Sep 25, 2018 7:31 pm

Haj
torek se je kljub ohladitvi razvil iz meglic v čudovit dan, kot drhteči metulj iz nič lepe gosenice. V tem jesenskem času opažam igro svetlobe, ki se igra z dnevom v jutru in zvečer v mraku. Drevesa nakazujejo novo modno barvo in se ukvarjajo z glasbo vztrajnega vetra. V globinah spomina je nekaj lepega nalezljivega, skratka optimizem, ki še polepša dan.
Pred kratkim sem prebrala misel Marcus-a Aurelius-a citiram:
Življenje je lepo, zato karkoli se zgodi ne pozabi živeti! Živeti je ena najbolj redkih stvari na tem svetu, saj večina ljudi samo obstaja.
Do spet 017

Nazadnje urejal/a Marcelina Sre Sep 26, 2018 7:53 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sre Sep 26, 2018 7:53 pm

Haj
zgoraj visoko na nebu se pa nič ne hecajo, tako je bilo mrzlo, da so morali zjutraj ljudje, strgati led iz šip brrrrrr. Kmalu se je začelo 08 ja kaj moremo, sprijazniti se z dejstvom, da je vse mogoče.
Danes sem obiskala našo mestno hišo imela sem opravek na UE, ki pa mi ga ni uspelo opraviti. Pravzaprav nisem bila seznanjena s postopkom, ki sledi za taka dejanja. Pa nisem šla zaman, nazaj po poti srečala veliko znank, tako da smo se na veliko zaklepetale, se vprašaš dnevnik če je to kaj čudnega. Ne mojemu možu to ni nič čudnega, kajti pripomba ki jo je izjavil je bila: O kristus, kaj človek lahko pričakuje, če vas toliko skupaj nabere, ker  ste kako  firbčne, morate vse obrati  mocking ja ni malo manjkalo, da nismo vse hkrati govorile  whistle
Sedaj grem pa še  study
Do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Sep 28, 2018 7:32 pm

Haj
včerajšnji dan, kaj naj rečem izbrisala bi ga s koledarja, ne bom se obremenjevala z njim, še manj pa druge z mojimi težavami. Skratka grd je bil.
Danes pa lepši, zgodaj sem odšla od doma, da sem si zbistrila in prepihala osrednje živčevje, ki leži v lobanjski votlini in obenem ugotavljala, za kaj je bilo tisto dobro, kar se mi je zgodilo. Ja ven iz tega bom potegnila, kar se najboljše da. Tako in nič drugače.
Ampak, če dobro premislim, v primerjavi s prijateljico je to mačji kašelj. Sem pa izvedela, da se ji je stanje nekoliko izboljšalo 04 Daleč od dobrega, samo da je napredek. Nekako sem pomirjena okrog tega, ker res veliko mislim nanjo. Upam in želim zanjo vse najboljše, da se moje pozitivne misli prenašajo v njeno boleče srce !!!
Ja tako je življenje, včasih puklasto in prazno, drugič pa nas vesolje razveseljuje z vsem mogočim 08
Do spet grem study

Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Sep 30, 2018 7:51 pm

Haj
sobota mi je kar ušla, nekaj obiskov in gospodinjska rutina, pa je bil dan okrog. Danes pa se je spet naredil prečudovit dan. Nebo čisto, kot solza, samo tam pa tam kašen oblaček v obliki male cvetače, no vsaj jaz sem ga tako videla. Sicer pa se zgodijo oblaki v kakršnikoli obliki, samo dobro jih moraš pogledati :D
Zaradi prijateljice sem boljše volje, ni več na intenzivni, tudi pozdrave sem ji lahko že poslala 012 samo, da se ji stanje izboljšuje. Ob novici njene bolezni mi je nasmeh usahnil, tako hitro, kot se pojavil. Kajti tudi ona je med drugimi osebami, ki zasedajo v mojem srcu posebno mesto. Čeprav jih ne vidim in slišim vsak dan, jih pa prikličem v misli, tudi to mi je dovolj 018
Tako pa je nedelja pri kraju... do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Okt 02, 2018 7:28 pm

Haj
na pa je že torek 08 ko se jaz spravim k delu, mi ga preprosto ne zmanjka :D no takole je, če hočem vidim delo, če ne pa lepo počaka vse za jutri. Verjamem da smo skoraj vse gospodinje enako naravnane. Ko pa se vsedem za šivalni stroj je čas tudi samo moj. Na tablici si vrtim meni všečno muziko, pa mi gre vse lepo od rok. Kajti glasba mi polni dušo in pričara lepe misli. In ko se počutim, tako zelo lepo, bi lahko sezidala stopnice do zvezd. Je pa danes po mestu sonce ustvarjalo lisaste migetajoče vzorce, spet nekaj posebnega, lepega 018
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sre Okt 03, 2018 7:39 pm

Haj
spet lep dan, obisk dobre prijateljice, ki me oskrbuje z vsem, kar ji dobrega zraste z njenimi in s pomočjo njenega moža pridnimi rokami na njenem vrtu 07
Izmenjale smo si darove za katere je vsaka zase vešča. Kako lepo je, če imaš prijatelje, ki imajo srce, kot čista studenčnica. Je že tako, da se v vsakemu človeku drugače zasadi fižolček v enemu brez egoizma brez pohlepa brez zlobe ... spet drugemu pa ravno obratno 08 Ti slednji pa nimajo ponoči mehke pernice pod glavo.

Nekoč davno je Sveta Terezija Avilska napisala citiram njeno misel:
Da bi dosegel kaj dobrega, je zelo koristno zgrešiti pot in tako pridobiti izkušnje!

Zelo rada prebiram lepe misli starejših učenjakov in mislecev, ker so njihove misli močno aktualne še dandanes...
V duhu teh misli, sem za danes končala
Do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Okt 05, 2018 7:54 pm

Haj
včeraj se mi ni uspelo priključiti na moje okno v svet, se zgodi. Sem pa danes tukaj. Vesela sem, da so včeraj možu ponovno uredili oko, katero je imel že operirano, pa se mu je čez vstavljeno lečo ponovno zarasla sekundarna siva mrena. Zdravnik, ki mu je včeraj ponovno operativno mreno odstranil, zatrjuje, da se ne bo več zgodilo 08 bomo videli. Je res zelo moteče, če imaš na očesu, kakšne preglavice. Tudi z očali ne moreš brati, še bolj pa moti sončna svetloba. Tako pa je spet ena skrb pod streho. Kaj vse leta prinesejo, ne moreš verjet.
Drugače sem v redu, saj veš dnevnik petek je moj. Sem pa včeraj zgodaj uspela spet nabaviti nove knjige, spet po naključju. Tisto, kar drugi prinesejo nazaj, je največkrat zelo v redu. Včasih knjižničarke  tistih knjig nimajo časa, da bi jih zložile v predale :D
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Okt 07, 2018 6:52 pm

Haj
joj, joj sobota mi je spolzela skozi prste, tako lepa je bila, kakor danes čez cel dan. Samo prehitro se vse dogaja, pa kaj bi, vsak dan zase bom zakopala v spomine v katere se bom, pozneje kadar mi bo hudo, zavila in jih obujala  018 Tudi to so zdravila za žalost in praznino v telesu, če se nenapovedoma naseli okrog srca. Sicer pa poeta dostikrat ponese v senco vesolja, kar pa ni nič narobe.

Ker je letos leto Ivana Cankarja sem malo pobrskala po njegovih lepih misli. Tale mi je še posebno lepa citiram:

Srečna je pot, če je ljubezen vodnik... Treba je samo prijazne besede in prijaznega pogleda in ozdravljena je vsaka bolezen in vsaka žalost je pri kraju.
Jaz se s to njegovo trditvijo povsem strinjam, če se le hoče, se da vse lepo pogovoriti 012
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Okt 08, 2018 8:19 pm

Haj

spet lep dan, predvsem zaradi dveh novic. Prva je od moje prijateljice, ki je zbolela, stanje se ji znatno izboljšuje 04 druga pa je ta, da sem izbrana za srečanje Zasavskih literatov in to s poezijo, za katero je že mož rekel da bo :D se vidi, da prihaja moj čas, čas jeseni in dnevov, ki mi jih polepša vesolje cheers Imam pa še eno veliko željo, ki je ne bom napisala, naj se zgodi, kakor mi je namenjeno. Če bo vse v redu, pa jo bom zapisala kasneje, ko se bo, če se bo vse razrešilo.Saj je itak vse z razlogom...S toplino v mojem srcu za danes toliko 018

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Okt 09, 2018 7:41 pm

Haj
tale jesen, ki je polna bogastva in barv je zares čudovita. Škoda je dneva, da ga ne bi izkoristil. Zato sem moža spremljala pri rednem pregledu za sladkorce, potem pa sva se predajala v parku soncu pri dobri kavici in kapučinu njam Ko tako opazuješ mlade družinice z otroci, ti je kar toplo pri srcu, kako so prikupni in srečni, pa se vprašaš: Je lahko svet še lepši, ko je ob tebi nekdo poseben v tvojem življenju. Res je, kar sem že tolikokrat rekla, tako kot moj mož in vsi moji: Naše mesto je res lepo, in večina ljudi v njem, kar pa je bistvenega pomena prijazno!
No pa me je spet zaneslo v romantiko 08
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Čet Okt 11, 2018 7:09 pm

Haj

Sreda, čez del dan zasedena, nekaj prijetnih obveznosti in ustvarjanje čestitke za hčerkino prijateljico, tudi to mi je v veselje.
Danes sem pa spet obiskala našo mestno hišo. Imam občutek, da povsem zaman. Kar na hitro sem lahko se poslovila in sicer z pojasnitvijo, da to ni v njihovem resorju 08 in me napotili na drugo lokacijo. Obljubljeno mi je bilo, da se bo zadeva uredila, samo to je bilo že tolikokrat, da preprosto ne verjamem. Prepričana sem, da se zadeva prelaga z enega resorja na drugega, mi pa izvisimo 012 spet bom ponovila dejstvo: Vse preveč je krivic na tem svetu!!! Nisem jezna, žalostna pa zelo, da se to dogaja. Je pa tako, da bi jaz morala že vedeti, da ne bi smela verjeti vsemu, kar mi govorijo, ampak preprosto ne morem iz svoje kože  whistle
Je pa jutri petek moj dan, ki mi dostikrat polepša moje počutje, kar tako ne vem od kje 018 pa saj ni važno, glavno da je meni lepo...

Prihaja vnukinja biggrin mi je že lepše

Do spet 017

Nazadnje urejal/a Marcelina Sob Okt 13, 2018 7:46 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Okt 12, 2018 8:09 pm

Haj
jap pa je res petek lepši, od včerajšnjega četrtka :D zadeva, ki sem jo omenila včeraj se premika na bolje. Zelo prijazna gospa z naše mestne hiše, mi je z novico polepšala dan. Ne bom pa se preveč hvallila, da se mi vse ne podere.
Sedaj trenutno ob lepi glasbi, mi je pa sploh lepo. Violina mi gode na ušesa zraven spletam misli, prikličem si še lepe spomine, ob meni so v mislih osebe, ki zasedajo posebno mesto v mojem življenju, prikrade se še nežna čutljivost pa imam lep večer s pridihom velveta ( žamet ) 018
Jutri pa spet datum, ki mi ni najbolj všečen 010 ampak bo za preživet, že zaradi vremena, ki nam je v tem datumu že darilo z neba. Na veliko nas sonce razvaja, pa naj bo tako, kot nam je namenjeno.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 27 od 28 Pojdi na stran : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next