Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSob Apr 28, 2018 8:37 pm

Haj

joj kako hitro mi minevajo dnevi, kaj šele vsem ostalim, ki hodijo v službo. Samo malce greš v naravo, pa je dan naokrog. Vse je tako čudovito zeleno, cvetje regrata na travniku pa s svojimi cvetovi popestri zeleno preprogo, kot rumen velvet (sskj - velvet - žametu podobna tkanina), kar pobožal bi jo. Mehko in dehtečo veter narahlo gladi, ona pa se znova in znova odziva toplemu pomladnemu zraku. To vse je krona stvarstva, škoda bi bilo, da jo uniči človek s svojim izkoriščanjem Sad
Oba dneva sta lepa, včeraj in danes, za jutri pa se tudi že obeta cheers
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimePon Apr 30, 2018 8:25 pm

Haj

tako mi je lepo se kar bojim, da ne bo kaj narobe. Včeraj piknik pri hčerki in njenimi, danes pa izlet v posavj. Kako lepo se je peljati ob obali Save proti Sevnici in naprej, kot bi se peljal ob morju :D Vem, da sem preveč vraževerna ampak ne morem iz svoje kože. Zakaj mislim tako imam svoje razloge, za katere se že dolgo časa prepričujem, da se niso zgodili. Pa so se in ne morem jih izbrisati iz življenja. So v temnem kotičku moje duše 04 Včasih pa preprosto kapljajo skozi misli in puščajo za sabo umazano in temno bolečino. Vse se sliši tako enostavno in dobro vem, da ima vsak človek včasih utrujenost na obrazu od sledi, ko si nekoč zakrvavel v sebi. Ja tudi to je sestavni del življenja vsakega smrtnika, kar mu pač usoda nameni. Nje se pač ne da premagati. Joj kam sem zašla, taka so danes moja občutja, kar pa mi narekuje srce, to napišem.

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSre Maj 02, 2018 7:30 pm

Haj
a veš dnevnik, če bi bila jaz rojena tam med leti 1546-1746 bi zagotovo zgorela na grmadi :D tako je ugotovil moj mož! Namreč včeraj je bilo še vse v redu, ko sem se hvalila, kako so lepi letos ti prazniki, danes zjutraj pa išias po desni strani, kot bi me z vžigalico podkuril. Saj sem vedela, da je bilo preveč lepo, da ne bo trajalo bad ampak korenina ne pozebe, tabletko ibubel pa grem. Sem take sorte, da se ne vležem ob prvi bolečini in zraven stokam. Rajši se razhodim pa mi je boljše. Upam, da se bolečina ne bo razširila še navzdol po nogi Shocked
Sem pa danes dokončala še 4 knjigo, ki sem si jih prinesla 13.04. tako da moram jutri nujno čeprav malo šepava   010 v knjižni hram. Pa še vabljivo ponudbo imajo: Beremo za gorami - Bralna značka za odrasle :) na razpolago imajo nekaj naših in tujih avtorjev, zelo pester asortima. Brez premišljanja sem se odločila, da se vključim, zakaj pa ne. Letos sem jih prebrala že 14, saj ni ne vem kaj, nekaj pa je. Tako da jih bom iz njihove ponudbe zagotovo prebrala vsaj 5 do oktobra,  tak je namreč njihov pogoj za pridobitev bralne značke. Mala malica za mene, če pa mi bo vsebina všečna pa še toliko bolj.

Razen zbadanja v bedresu je vse v redu, tako da za danes bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeČet Maj 03, 2018 7:49 pm

Haj dnevnik

kar pošteno mi je podkuril tale išias diablo sem mislila, da me je samo malce obiskal, pa se je nemarnež kar prisesal name. Ne maram ga, saj se ga zlepa ne znebiš, kot mladega mucka, če ga začneš hraniti :) No malce pa smo omili bolečino z obližem, ki vsebuje neke substance, ki otrdijo na dotiku kože, potem pa greje, kot nor Embarassed dobra prispodoba. Samo da pomaga. Aja v kjižnici pa sem bila, peljal me je sin. Nabavila sem si novo zalogo, tudi tiste za obvezno branje, za bralno značko mocking
Sedim teško, hodim lažje, tako da se snideva spet jutri.
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSob Maj 05, 2018 7:19 pm

Haj moj dnevnik

mislim, da ni bil išias mi gre dosti na boljše. Tisti obliži so pa, kot od nebes dani, z vsakim me je bolečina zapuščala, tako da je sedaj samo še odtenek prvotne bolečine, ki pa ga brez problema prenašam. Je pa cena konkretna ampak, samo da sem na nogah in da lahko malo posedim pri tebi.
Sem pa ta čas prebrala knjigo ( za bralno značko ) Kristine Menih - LEŠNIKOVA TORTA - usodnih vezi. Resnična zgodba, ki ti da misliti. Njeno pisanje ti preprosto zleze pod kožo, da ne moreš prenehati brati. V knjigi se po volji usode spletejo čudna pota, ki jih preprosto ne moreš prekiniti brez bolečin, ta pa za vedno označijo več ljudi hkrati.
Sicer pa lep petek in sobota, če izvzamem kljuvanje v bedresu  mocking je bilo že tudi dosti slabše, pa sem preživela  012
Samo moj muzo je spet odplaval nekam  scratch  mislim da nekam med oblake, pridi prosim nazaj   clapping  

Do spet  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeNed Maj 06, 2018 6:56 pm

Haj

lep dan že od jutra, ko se je dan prisesal na noč. Čisto podzavstno pa me čez dan spremljajo sanje, sem šla gledat v sanjsko knjigo, po opisu sodeč mi dobro kaže Embarassed saj to pa že dobro veš dnevnik, da sem jaz malce vraževerna 06 drugače pa bolečine v bedresu je samo še za vzorec 012 Tale grelni termoterapevtski obliž je res enkraten. Ne smem pa napisati reklame vem, da to ni priporočljivo za forum.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimePon Maj 07, 2018 8:42 pm

Haj

spet lep dan, prestavila sem drevo življenja iz zaprtega na sprednji odprti balkon. Kako lepo je poleti posedeti in brati ob domači limonadi. Tudi kosilo z možem pojeva na zraku. Ne menim se, za morebitne poglede, sicer pa se ne vidi dosti, ker smo v peti etaži. Res je včasih teško prilesti do stanovanja, še posebno takrat, ko grem v trgovino samo po tri stvari, prinesem pa polno torbo :D  drugače pa imamo izredno lep razgled, tako da so stopnice takoj pozabljene. Pa saj vsi zdravniki pravijo, da so stopnice  najboljša terapija za celo telo 051  No jaz jim verjamem stroka je le stroka Wink

Do spet 017


Nazadnje urejal/a Marcelina Čet Maj 10, 2018 6:55 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeTor Maj 08, 2018 8:31 pm

Haj
no malce je že vlekel veter, hudega pa ni bilo. Se pa čedalje bolj bojimo, kakšnih neljubih vremenski razmer, zlasti kadar se na TV pojavi gospod Polajner iz ARSA.
Pa ne morem verjet, pravkar so začeli gor po nebesih s pomladanskim čiščenjem, menda prestavljajo pohištvo 010 ( grmi ). Tam od Save je prineslo oblake z precejšnjo mero vlage. Bomo videli, kaj bo. Še vedno drži pregovor: Veliko grmenja, malo dežja! Pa naj tako tudi ostane.
Se je pa začela že predvolilna borba, zase vem, koga bi predlagala in potem tudi volila in bi dala roko v ogenj, da bi bil pošten, ampak ne smem napisati. Pri vseh teh pa imam določene pomisleke. Mogoče napačno sodim 08 , samo  kaj ko pa vsak dan izvemo kašne neprijetne novice od kandidiranih posameznikov.
Še najbolj pa mi je moteč nedeljski referendum za drugi tir. Toliko pametnih ljudi strokonjakov imamo v Sloveniji, ki vedo kako se vsaki stvari streže, pa bi se lepo pogovorili zračunali pa bi že zdavnaj imeli drugi tir in še marsikaj drugega zraven. Ne obsojam vsevprek, so še tudi pošteni ljudje pri nas, župani, vodstveni delavci, direktorji, lastniki firm itd. Njim preprosto več pomeni, sreča malega človeka. Odnosi v kolektivu so tisti, ki pomenijo dosti več, kot sama plača.

Aja mojega muzota pa še vedno ni whistle

Toliko, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSre Maj 09, 2018 7:40 pm

Haj

:D danes zgodaj zjutraj sem obiskala našo glasbeno šolo, namreč šla sem po vstopnice za njihov koncert. Komaj čakam, da se predam glasbi mladih nadobudnežev. Kako lepo in v presežnikih ti mladi ljudje zaigrajo, brez vsake treme. Vsa čast njihovim profesorjem, mentorjem in obenem vgojiteljem, ki posvetijo obilo svojega tudi prostega časa in potrplenja, preden izvabijo od njih talent, ki so ga prinesli s sabo na svet. Vsi skupaj z ravnateljico so ekipa, ki točno vedo na katero tipko je treba pri vsakem posamezniku pritisniti, da se skalijo v virtuoze, seveda če ima učenec žilico za to. Njihova ravnateljica vedno poudarja, da je glasba tista, ki bogati naša življena. Jaz se popolnoma strinjam z njo :D
Res je lepo živeti v našem kraju, vedno se kaj dogaja.
Tudi plin so mi danes pripeljali, čeprav  sem ga kar dolgo čakala, ker ni prišel ob obljubljeni uri nisem huda. Jeklenko nam prinese do vrat, potem pa še vpraša, kam naj ga še naprej prinese. Že tako je revež čisto premočen, pa ga z možem nočeva še obremenjevati. Od praga pa do balkona se bova pe že potrudila. Nasmeji se in se zahvali za skromno pozornost in leti dalje, namreč vozi ga po celi Sloveniji. Te zelene jeklenke so dosti bolj privlačne na pogled, kot prejšnje, pa še ekološke so. Ja vse se spreminja in prav je tako. Sicer pa imam jaz do plina neko strahospoštovanje  Shocked vedno preverjam, če je vse v redu  08 pa še naslednja jeklenka bo gratis  :D

Do spet  017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeČet Maj 10, 2018 7:37 pm

Haj

vse kar sem si za danes zamislila sem postorila. Ugaja mi, če se mi vse posreči :D le mojega muzota še ni in ni ne vem, kaj sem se mu zamerila? Pa bo prišel nazaj sem 107% prepričana, kar začutim, kadar je ob meni. Takrat kuli kar sam poplesuje po lističih, ki jih imam na mizi in na njih nastajajo svilnato gladki stavki včasih s piko včasih pa brez. 03 vsaj tako se meni zdi Wink Takrat se otresem vseh drugih misli. Zato sem tako neučakana, ker mi čas prehitro leti, potem pa si kar sama ustvarim pristen zaplet, zakaj blokada 08
Moram pa pohvaliti izvajalce projekta, križišča za postavitev semaforja na problematičnem križišču v našem kraju. Klobuk dol, kakšna organizacija kar se tiče prometa, sama dela pa se tudi izvajajo zelo hitro. Kar močno so se kresala mnenja okrog križišča, ali semafor ali krožno križišče. Mislim, da je prav, ker je prevladala stroka, tako bo bolj varno za pešce zlasti, ker je tam v neposredni bližini osnovna šola. Hvala našim pristojnim za tako modre odločitve!!!

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSob Maj 12, 2018 5:03 pm

Haj

a veš dnevnik, včeraj mi je tipkovnica nekaj nagajala, tako da, ko sem že hotela pisati so se črke kar same izpisovale čez cel ekran pa še naprej v drugo in tretjo itd. stran:crazy: no in potem sem zaprosila za pomoč, ki je na mojo srečo na dosegu rok, moj sin :D ja mamca, kam si pa pritisnila, da imaš na ekrančku abecedno polko ? Meni nič jasno 08 potem ga je resetiral, kar sem storila že sama prej, pa ni nič pomagalo. Ja na novo mi je naložil program, sedaj pa je v redu :D  
Včerajšnji dan seveda moj petek, danes pa komaj čakam, da gremo s hčerko na koncert. Vem, da bom spet uživala, glasba mi potem v ušesih  odzvanja še dolgo časa. Res so dobri ti koncerti naše glasbene šole!!!
Tako da toliko za danes, jutri pa naprej 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeNed Maj 13, 2018 7:31 pm

Haj

kot sem že včeraj napovedala je bil koncert čudovit 022 še kar nekaj časa bom pod vtisom vseh nastopajočih.
Danes pa lep izlet, tako da smo kosilo že v popoldansem času. Vse sem pripravila že zgodaj zjutraj, tako da sem potem samo še sfiniširala. Ja organizacija je tista, da nimaš potem nerda v kuhinji. Ja vedno pa ni tako, tudi meni se zalomi whistle
Danes smo 13-tega saj veš dnevnik spet nisem prestavila zaznamka na koledarju 010 jutri ga pa bom. Smo taki pa taki, če bi bili pa vsi enaki bi bilo pa že kičasto. Večkrat plavam v oblakih, moje misli pa se podijo..... potem pa se postavim na realna tla in vse je spet v redu. Saj sanjati nam je dovoljeno 012
Smo pa izpolnili državljansko dolžnost, šli smo na referendum, čeprav je mnenje moje malenkosti že znano. Škoda denarja za take zadeve. Vem, demokracija je potrebna. Tudi prav.
Vzlic temu ne bo država nikoli na konju, če se bo zapravljalo vsevprek. Odpravnine, nezakonite odtujitve itd. Ah ko bi se vsaj enkrat vzpostavilo v red. Je pa popravici malo upanja.
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeTor Maj 15, 2018 8:57 pm

Haj
zeleni čaj sem zamnejala s črnim :D verjetno sem pokasirala kakšno trebušno virozo 08 začelo se je v nedeljo zvečer, pa sem mislila, da so samo prebavne motnje, jok na prepečencu in čaju sem še danes, pa tudi na boljše ne kaže nič. Kaj hočeš kar je namenjeno je pač namenjeno, se bo že uredilo.
Sem si pa vzela spet čas za knjigo, spet je lepa. Naslov je Jezik rož tri knjige za bralno značko sem pa že obdelala 012 Knjigo Jezik rož pa sem spet izbrala naključno Wink pogledam, kako rumeni so listi v knjigi in si predstavljam, verjetno mora biti dobra, ko je tako obrabljena, pa še poseben vonj ima. No in tako imam srečo, da naletim na meni všečno zgodbo.
Na mojem koledarju imam zapisano nebroj stvari. Tako je tudi na danšnji dan zabeležena 10 obletnica, ko je diplomiral sin na strojni fakulteti v Ljubljani. Kako ponosna sva bila nanj z možem, ko sva poslušala njegov zagovor in kasneje še na podelitvi diplom. Po volji usode nama z možem ni bilo dano, da bi doživela, tako veličastnega priznanja. Je pač tako, se je pa sreča nasmehnila njemu in hčerki, da opravljata delo za katerega, sta se odločila povsem sama in brez najine prisile. Tudi to se imenuje sreča in če je človek skromnega značaja lahko večkrat najde srečo, samo prisluhniti si mora.
Do spet bye2


Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSre Maj 16, 2018 8:14 pm

Haj
na kosteh čutim neko spremembo, močno upam da se ne motim :D včeraj sem imela že drugega strokovnjaka na ogledu, da na našem bloku nekaj pregleda in naredi predračun, pa mislim, da se bo zadeva končno premaknila v dobro za nas stanovalce. Ja komaj se zaključi ena zadeva, pa je že druga na vidiku. Ja treba je skrbeti, da je vse vsaj malo poštimano. Pa saj ni hudo, le volja mora biti.
Drugače pa sem še na prepečencu in čaju tudi daljši izhodi niso priporočljivi  mocking
Zadnje čase imam priliko opazovati, kako sinička nosi črvičke v gnezdo, joj kako je vestna. Kar raznežiš se ob tem dejanju. Lepa je flora in favna našega sveta. Sem pa bila nedavno presenečena, ko so strokovnjaki biologi poročali, koliko vrst živali vsak dan izumre. Kar pa ne pomeni, da ne nastajajo nove 08

Do spet bye2

Sem prišla spet nazaj aggressive mojega muzota še vedno ni nazaj, kje se obiraš pridi 07 da kaj lepga napiševa 018
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeČet Maj 17, 2018 8:54 pm

Haj
ob Slavčkovi serenadi (ki sem jo prenesla na glasbo ) in prebiranju decemberskih voščilnicah je nazaj prišel še muzo cheers sedaj pa ne najdem listkov, ki sem jih tako mimogrede napisala. Oh se mi dogaja. Saj nimam na mizi nekakšnega nereda, samo založila sem. Pa imam pred sabo velik blok JSKD- RS pa vedno čečkam na lističe, ki mi poniknejo v reciklažo, ko pozabim da imam napisanih gori par besed. To je tako, ko se enkrat spomniš, da bi napisal in potem ne zapišeš takoj, je konec vse se razblini med oblake 012 Bom že našla, če ne pa bom na novo ubesedila svoje misli :D

Do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSob Maj 19, 2018 8:48 pm

Haj

petek popolnoma zaseden, danes pa nič kaj posebnega, vreme dokaj čudno, tako da ni razloga za razgrete misli, moj muzo se še vedno nekje obira Wink ko pa že nekaj napišem mi misel potisne iz glave. Lističe pa sem odnesla v kontejner 08 sem samo slamica, ki jo premetava veter 018
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeTor Maj 22, 2018 8:40 pm

Haj
ne boš verjel moj dnevnik, sedaj pa res nimam časa ( čista upokojenska ) biggrin od nedelje naprej me čas kar naprej lovi. Spet sem aktivirala moja šivalna stroja. Nekaj za dobro sosedo, nekaj pa se je nabralo doma. Da nisem za sosede prezgodaj moteča s šivanjem ( drrrrrrrr ), sem brala že pred 6 uro zjutraj, ko se mesto še v jutru preteguje in slači svojo nočno barvo mocking ker moram do 24-tega vrniti knjige. Vmes pa je treba še v trgovino in skuhati kosilo. Pa ni panike  vse gre lepo po načrtu, samo lepe misli in glasbo moram imeti pa je vse v redu. Da mi le zdravje služi, pa sem zadovoljna. Če pa me kaj napade, pa takoj dam krivdo na moj emšo 08

Tako, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSre Maj 23, 2018 8:25 pm

Haj

spet sem pri tebi, saj brez tebe ne morem, da ne izlijem svoja čustva in tegobe na tebe Wink saj ni nič takega, samo navada skoraj razvada si mi postal moj dnevnik. Čeprav ti vsega ne natrosim, se dobro počutim. Danes sem obiskala hram, kjer knjiga nikoli ne umre. Spet sem vzela dve za bralno značko study tri pa, kar tako prosto po Prešernu. Ko pa se je sonček skril tam za Malovrhom, sem šla pograbiti in zaliti zelenico. Ko perem solato vodo spravim v kantice in jo imam za take primere. Imam na sumu, da se tam pa tam hoče trava sušiti. Treba bo travo še malce posejati. Bom šla jutri poprosit k izvajalcu zelenice, da mi da nekaj semena.
Moj muzo se je menda vrnil, bom videla, ko bom poskusila pisati, tudi mesec je čedalje debelejši, kajti tudi on pripomore k pisanju, saj kar dobro vpliva na lepe misli Embarassed
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeČet Maj 24, 2018 7:30 pm

Haj

spet sem pri tebi dnevnik, nič posebnega ni samo da malce pomolim svoj nos v moje okno v svet. To je na yahoo - maile in pri tebi dnevnik. Kot sem ti že napisala nisem na nobenem socialnem omrežju, kar pa prav nič ne pogrešam. Imam pa e-mail naslove ljudi, ki jih globoko spoštujem, ker vem, da se lahko z vprašanji in prošnjami kadarkoli obrnem na njih. To mi je v velik ponos, kajti če karkoli cenim pri človeku, je to njegova iskrenost z lepimi mislimi. In če je le mogoče, mi mojo prošnjo tudi uresničijo. Tudi to mi lepša življenje!!!

Do spet  017

Veš dnevnik, sem prišla še malce nazaj, povedati ti moram, da sem dobila inspiracijo za pisanje ob glasbi naših Čukcov _ Luna nagajiva, Liter vode in poljub itd. whistle

bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimePet Maj 25, 2018 9:01 pm

Haj moj dnevnik

pa sem gotova, namreč namesto jutri, mi je gospod iz Trebnjega danes pripeljal jagode. Spet bo v kleti lepo, kompoti in džemi njam pa kako je luštno, ko namažeš palačinko pa veš, kaj je v kozarčku, pa naj bo kompot ali džem 012 kar lahko še vedno sama naredim. Počutim se koristno in obenem še zadovoljno. Čeprav sem imela za danes drugačen načrt 08 pa nisem nič jezna imam pa pod streho, kar sem nameravala storiti jutri.
Sicer je pa petek 018 spet sem zjutraj pred šesto brala, ja kar dobro sem po naklučju izbrala knjigo. Zgodba se odvija nekje na Irskem in v kasneje v Londonu v letu 1738, ja tovrstne so mi všečne. Ko pa se moja boljša polovica z enim odprtim očesom pretegne v postelji in me gleda, pa ustreli, kot iz topa: No gospa Pavčkova kaj ne bomo več spali ? Jaz pa nazaj: Toneta Pavčka sem imela včeraj, danes sem pa že na Irskem 09 O jezus a veš ti knjižni molj, za koliko časa bi jaz imel te knjige? Ja vem, če bi imeli slikanico s športom bi pa verjetno gledal. Na hitro je zožil očesa se obrnil in zaspal nazaj. Samo nasmehnila sem se in se odpeljala nazaj na Irsko. Take drobne iskrice, mi tudi sežejo pod kožo. Lahko le rečem, spet en lep dan...
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSob Maj 26, 2018 10:51 pm

Haj

sobota, kot bi mignil je za mano. Ti pa moram povedati dnevnik: Danes ko sem bila na grobu naših dragih sem takoj opazila, da nekaj ni v redu. V steklenem velikem ohišju, sem imela elektronsko utripajočo svečko. Ta elektronska svečka je bila narazen, baterije vsaka zase, pokrov pa na hitro pokrit nazaj. Na polički pa je nekdo pozabil nož 08 , ki ima na koncu obliko odpirača, ravno pravšnji za odpiranje česarkoli. Zelo se je mudilo, vsaj tako je bilo videti. Ja so še ubogi ljudje, da si ne morejo privoščiti ene svečke. Nož sem odložila na rob spomenika, če se bo slučajno spomnil, kje je revež pozabil pribor, ah res žalostno Mad

Drugače pa lep dan, upam da bo tudi jutri whistle

Do spet 017


Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Maj 28, 2018 7:18 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeNed Maj 27, 2018 8:41 pm

Haj

kako lepo poletno vreme, ravno pravšnji za kratek izlet, ki se je podaljšal še za kosilo na svežem zraku. Pa kako luštno je videti ljudi, ko so prešerne volje. Mlade družinice z otroci, starejši z družinami, ki proslavljajo vsemogoče. Žal pa jih je veliko že v drugih dimenzijah, saj Matilda ni nič prijazna, ne izbira ali je mlad ali star. Joj kam me je razmišljanje zapeljalo 08 ampak to so preprosta dejstva, ki se z njimi vsak prej ali slej z njimi tudi sooči.
Sedaj pa dežek narahlo hladi asfalt in vročekrvne nogometne navijače. Je že tako, vsak ima svoje veselje in prav je tako. Čudno bi bilo, če bi si bili vsi podobni v karakterju in podobi. V vsakem človeku pa je zagotovo nekaj dobrega, samo izvabiti moraš iz njega, kakšen kompromis seveda, če le ni prepričan v svoj prav in če le dovoli. Včasih koga presodiš, da je trd, kot orehova lupina vemo pa, da oreh skriva slastno sredico.
Včasih pa le lepe besede komu stečejo čez srce, kot voda čez kamen, ampak samo včasih če imaš srečo... 08 spet sem zajadrala v poezijo, to pa naredi glasba in lepe misli.....

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimePon Maj 28, 2018 8:03 pm

Haj

kako lepa so jutra, ptički že navsezgodaj kličejo s svojim petjem svoje družice. Včasih se vprašam, kakšen previlegij imamo, da imamo na dlani in dosegu vso to lepoto, kjer smo doma v našem lepem mestu, kar pa je še najvažnejše, da imamo  mir
Ko gledaš poročila, se zgroziš, kaj vse se dogaja po svetu. Ubogi ljudje, ki morajo zaradi slabih odločitev svojih voditeljev zapustiti svoja ognjišča. Voditelji se valjajo v zlatu, reveži pa se utapljajo v morju. V upanju, da bo žarek sonca padel na njih v boljšem in lepšem svetu, ostanejo za vedno talci svoje potrtosti. Malokateremu se posreči, da si ustvari lepše življenje. Joj kam sem pa s svojim pisanjem danes zašla, no ob gledanju poročil se mi porajajao tudi take misli 08 To so realnosti tega sveta.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeTor Maj 29, 2018 7:55 pm

Haj

danes pa sem si privoščila malo razvajanja whistle obisk pri moji luštni frizerki potem pa še potep ... sem pa zgodaj zjutraj skuhala kosilo, da nisem potem gledala na uro :D lepo je živeti, samo škoda, da čas tako hitro beži Moj dragi dnevnik - Page 23 671211
Se je pa ozračje ravno prav ohladilo. Se je pa narava spet znesla na nekatere kraje. Ubogi vsi, ki so prizadeti v ujmah, ki jim uniči vse, kar so leta in leta ustvarjali in si po svoje uredili domek. Oh ti narava ta se pa res ne da, ona hoče in nosi hlače ne meneč se kaj povzroči ljudem.

Do spet 017

Nazaj na vrh Go down
Marcelina
*****
*****
Marcelina

Število prispevkov : 4533
Kraj : Zagorje ob Savi
Points : 9889
Reputation : 73
Registration date : 07/04/2008

Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitimeSre Maj 30, 2018 7:18 pm

Haj

zgodaj zjutraj, misleč da bom prva, sem v čakalnici laboratorija ugotovila, da drugi vstanejo še prej, kot jaz mocking dvajset pred 7 uro  pa sem bila že 10seta. Pa nič zato, saj je potem kar hitro šlo naprej. Naj ti še zaupam dnevnik, bojim se tistih vbodov v roko Embarassed žile se mi dobesedno skrijejo, tako da mi je danes našla žilo skoraj na komolcu 010 ja, ja tako se mi dogaja, preživela pa sem 08 Ne nisem bolna, samo iz referenčne ordinacije sem dobila povabilo na pregled. Odzvala se bom, saj drugače čez leto brez potrebe ne obremenjujen zdravnice, razen če je nujno.
Tudi s problematiko okrog naše bloka se zadeve razrešujejo. Zelo sem zadovoljna s prijaznim mailom iz ustreznega resorja naše občine. Spoštljivo in prijazno odgovarjajo na pobude in vprašanja nas občanov.

Tako, da je danes spet en lep dan!

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




Moj dragi dnevnik - Page 23 Vide
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Moj dragi dnevnik - Page 23 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 23 od 40 Pojdi na stran : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Dragi Dnevnik -