Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

NOVOLETNE ŽELJE

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Avtor Sporočilo
lea199
*****
*****
lea199

Število prispevkov : 4775
Points : 9898
Reputation : 88
Registration date : 27/04/2008

NOVOLETNE ŽELJE Vide
ObjavljaNaslov sporočila: NOVOLETNE ŽELJE   NOVOLETNE ŽELJE Icon_minitimeTor Dec 09, 2008 11:45 am

NOVOLETNE ŽELJE
:nl95:

Koliko iskrenosti je v vseh teh željah?

Z nesluteno hitrostjo se bližajo prazniki, to so se dnevi, v katerih si bomo izrekli veliko lepih želja.

Res zelo umestno je ob tem vprašanje, koliko iskrenosti je v vseh teh lepih željah.

V mojem srcu je iskrena želja, za prav vse ljudi, želim jim srečo, zdravje, mir, blagostanje, brezskrbnost.....To so moje želje za prijatelje, znance in tudi za vse tiste, ki jih ne poznam.
To so želje za Afričane, Inuite, Azijce, Avstralce, Američane...Ne poznam jih, vendar jim želim vse dobro.

In vendar, tiste prve ure v pravkar rojenem letu, ko si voščimo vsepovprek ali mislimo iskreno, vse tiste »Srečno Novo leto,« morda pa je to le nek vzorec-navada, katerega smo prisiljeni uporabiti, ker okolica to pričakuje?

Ne bom vam odgovorila na to, lahko vam le povem, da res iskreno želim prav vsem: »SREČNO IN ZDRAVO NOVO LETO.«

:nl96:

To je želja, ki je globoko v mojem srcu.

:nl98:
Nazaj na vrh Go down

NOVOLETNE ŽELJE

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BLOGANJE :: Razmišljanje -